Goed geregeld!quote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:25 schreef Orea het volgende:
Dat is ook lekker!! Mijn buurmeisje van 20 loopt stage op een KDV, dus is erg gewend aan baby's en ook al loopt te stuiteren: mag ik oppassen? mag ik oppassen?
Ze doet nu verpleging, wil hierna de verloskundigen-opleiding gaan doen. Briljant zulke oppassersquote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:25 schreef Orea het volgende:
Dat is ook lekker!! Mijn buurmeisje van 20 loopt stage op een KDV, dus is erg gewend aan baby's en ook al loopt te stuiteren: mag ik oppassen? mag ik oppassen?
Dat sowieso, waar Willem mee kan gaat ie ook gewoon mee inderdaad. maar als we na een paar maanden behoefte hebben aan een avondje met z'n tweetjes hebben we al een goeie oppas achter de hand.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:33 schreef Orea het volgende:
Hahaha Suzanna, de eerste tijd wordt er echt nog niet opgepastSchoonouders vieren hun 25 jarig huwelijk ongeveer een maand na de bevalling, dus schoonzus vroeg al: ja ik weet niet hoe je dat gaat doen met oppas?
Ik:euh, oppas? Als in oppas?
![]()
echt niet dat mijn kind binnen een maand al naar een 'oppas' gaat! Kind gaat gewoon lekker mee...
Die insteek heb ik ook inderdaad... Wij hebben echt geluk dat we een grote kring van mensen om ons heen hebben die ik allemaal vertrouw. We zijn in de vriendenkring ook de eersten die een kindje krijgen en dat maakt het ook wat makkelijker. Die willen allemaal graag nog eens een dagje oppassenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:38 schreef Orea het volgende:
Nou dat is in elk geval fijn om te weten!! En bij gebrek aan familie van mijn kant, vind ik het wel fijn dat er wat andere opties nog zijn die het met alle liefde doen! En als je behoefte hebt aan een avond eruit met zijn 2-en moet je dat vooral doen!!wordt je kind echt niet slechter van
Mijn schoonmoeder wil volgend jaar met ons naar Rome (zijn manlief en ik vorig jaar en 2 jaar geleden met de auto naartoe gegaan). Als ons kind het aankan denk ik wel dat het Rome wordt volgend jaar. Die camping is zo geweldig... Maar eerst maar es zien wat het denkt van in de auto zitten. En vervolgens goed plannen, ik denk niet dat je er met een baby/dreumes van uit kunt gaan dat je in 1 dag in Milaan zit.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 10:43 schreef Orea het volgende:
Ik zit nu al uit te kijken naar de vakantie volgend jaaris dat erg of erg? Dikke babybillen in het zand
![]()
Gewoon 's nachts rijden.. Heerlijk.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 11:11 schreef pessie het volgende:
[..]
Mijn schoonmoeder wil volgend jaar met ons naar Rome (zijn manlief en ik vorig jaar en 2 jaar geleden met de auto naartoe gegaan). Als ons kind het aankan denk ik wel dat het Rome wordt volgend jaar. Die camping is zo geweldig... Maar eerst maar es zien wat het denkt van in de auto zitten. En vervolgens goed plannen, ik denk niet dat je er met een baby/dreumes van uit kunt gaan dat je in 1 dag in Milaan zit.
Fluugs: Deryan is geweldig! Ken meerdere mensen die em gebruiken.
Wij gaan in November een midweek naar Center Parcs. Kregen we cadeau bij de kinderwagen. Het lijkt ons heerlijk om er even een paar dagen met zn drieën tussenuit te gaan. Kinderwagen mee en wandelen maar! Kunnen we ook even kijken hoe het reizen gaat met baby voordat we met kerst naar mn ouders in Frankrijk gaan.
quote:
Oh, ja dat deden wij de eerste keer met Jen ook.. In 3x zelfs..quote:Op dinsdag 22 juni 2010 11:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, of je gaat in 2 dagen. Dat maakt toch verder geen bal uit?Gewoon op je gemakje gaan.
wij zijn dit jaar naar Italie geweest en hebben heen ook in 3x gedaan. Terug in 2x.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 11:17 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh, ja dat deden wij de eerste keer met Jen ook.. In 3x zelfs..
Ja, idd.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 09:59 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is zo waar! Maar ik verbaasde me erover hoe je meegroeit met je kind. Je raakt zo snel gewent, en dan ga je op kraamvisite bij een heel kleintje terwijl je jouwe alweer wat groter is, dan is het gewoon weer een soort van onwennig zo'n kleine frummel.
Oeps.... Nah, N. zou vandaag ook niet meegaan, maar omdat we met die Angelsounds hadden lopen klieren en daarmee vooral mijn hart gehoord hadden, wilde hij toch wel graag even mee.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:23 schreef Ticootje het volgende:
Mijn man is gewoon nog steeds niet mee geweest naar de VK.Nou ja, als ie er tijdens de bevalling maar is.
geen ouders in de buurt?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:34 schreef Ticootje het volgende:
Oh... Oppas na de bevalling.. Doet mij denken aan oppas tijdens de bevalling..
Hoe ga ik dat doen met Jen??? Hmz.. Dat is nog wel even puzzelen.
Jawel, maar eigenlijk wil ik helemaal niet dat ze weten als het zover is.. Als de kleine er is vind ik het vroeg zat eigenlijk...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:35 schreef Vicky het volgende:
[..]
geen ouders in de buurt?
Wij hebben Amber naar mijn moeder gebracht.
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:36 schreef trui het volgende:
Jen kan wel assisteren bij de bevalling joh.
[edit]ohnee,ik dacht dat je 't over Pris had.
![]()
[/edit]
Haha, nee dat doe ik haar niet aan... Die mag nog gewoon lekker naief blijven.. Die hoeft echt niet te weten hoeveel pijn bevallen doet.. Dat merkt ze zelf over een jaar of 20 wel.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:36 schreef trui het volgende:
Jen kan wel assisteren bij de bevalling joh.
[edit]ohnee,ik dacht dat je 't over Pris had.
![]()
[/edit]
dan nog, er kan zich natuurlijk een situatie voordoen waarin je toch naar 't ziekenhuis zult moeten. dan lijkt 't me wel fijn als je iemand stand-by hebtquote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:37 schreef Ticootje het volgende:
Jawel, maar eigenlijk wil ik helemaal niet dat ze weten als het zover is.. Als de kleine er is vind ik het vroeg zat eigenlijk...
Ik zit toch nog wel een beetje te overwegen om gewoon thuis te blijven.. Dan kan Jen gewoon Dora kijken.
9 maanden? Ik ben bang dat ik dan al een paar keer van een brug gesprongen ben, als het zo lang duurt. Hoewel het misschien helpt als ze het weten op je werk en je je niet steeds groot hoeft te houden..quote:Op dinsdag 22 juni 2010 09:54 schreef Suzanna het volgende
en toen moest ik tegelijkertijd huilen en lachen toen ik erachter kwam dat die misselijkheid en het overgeven bij de zwangerschap hoorde.
Dat was voorlopig nog niet over...(en idd, het heeft 9 maanden geduurd voor het over was ...
)
Ja, dat wel... In hoge nood kan ik haar zo afleveren bij de buren met een telefoontje naar mn ouders dat ze Jen daar moeten oppikken.. dat komt wel goed.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:43 schreef trui het volgende:
[..]
dan nog, er kan zich natuurlijk een situatie voordoen waarin je toch naar 't ziekenhuis zult moeten. dan lijkt 't me wel fijn als je iemand stand-by hebt
Sterkte...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:44 schreef Ticootje het volgende:
Ach ik ga gewoon binnen een uurtje bevallen, precies als de Dora dvd is afgelopen.
Nou ik hoop het serieus niet hoor... Van mij hoeft dat niet een stortbevalling...quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:47 schreef pessie het volgende:
[..]
Sterkte...
Vanyel, misselijkheid heeft hier 20 weken geduurd, en iedere dag denk je "het zal morgen vast beter gaan". Verder heb je een extra lichaam in je lichaam waar je voor zorgt en die je graag levend ter wereld wilt zien komen. Dat beperkt het aantal brugspringers denk ik behoorlijk.
Nah, lijkt me ook niets.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:48 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nou ik hoop het serieus niet hoor... Van mij hoeft dat niet een stortbevalling...
Gewoon helemaal nietsquote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:53 schreef Guess. het volgende:
Hoi dames ben ik weer,niet echt bijgelezenZag wel veel suc6 wensen,thanksmaar ik kom even melden dat ik weer thuis ben.Er was nog niks gebeurd bij me ondanks alle krampen van de afgelopen tijd.Ze wilde m'n vliezen gaan breken maar dat kon nu dus nog niet.Nu moet ik me morgenochtend om 7.15 melden en gaan ze me serieus inleiden,ik word opgenomen en mag niet meer naar huis tot de kleine er is.Heb echt een potje zitten janken in het ziekenhuis,wat een tegenvaller!
Jeetje Guess, dat is idd een tegenvallerquote:Op dinsdag 22 juni 2010 13:53 schreef Guess. het volgende:
Hoi dames ben ik weer,niet echt bijgelezenZag wel veel suc6 wensen,thanksmaar ik kom even melden dat ik weer thuis ben.Er was nog niks gebeurd bij me ondanks alle krampen van de afgelopen tijd.Ze wilde m'n vliezen gaan breken maar dat kon nu dus nog niet.Nu moet ik me morgenochtend om 7.15 melden en gaan ze me serieus inleiden,ik word opgenomen en mag niet meer naar huis tot de kleine er is.Heb echt een potje zitten janken in het ziekenhuis,wat een tegenvaller!
Tijdens de thee jaquote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:50 schreef maffemuts het volgende:
He wat balen GuessSucces voor vannacht dan maar, en ik hoop dat je een beetje kan slapen! ( en morgen ook veel succes natuurlijk
)
Tico, je ging toch bevallen tussen voor en hoofdgerecht ?
Ik heb het vluchtkoffertje pas met 39w gepakt ofzo om m met 41 weken weer netjes, ongebruikt, uit te pakkenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:53 schreef djenneke het volgende:
Hè Guess, wat vervelend...Succes morgen!
* djenneke meldt met 38 weken mijlpaal en baby die denkt dat de uitweg rechtstreeks door de buikwand isNu snap ik waarom het kindje in stuit ligt...
![]()
@Mereltje: Ik was er ook laat mee hoor. Op tijd is op tijd(Wij moeten alleen ook nog de adressen printen en op de enveloppen plakken... dat is best laat). Vandaag krijg ik kratten onder het bed (ook een beetje laat
) En mijn vluchtkoffertje is ook nog niet helemaal gepakt
.
schaap heeft 's avonds de kratten onder het bed gezet toen ik in het ziekenhuis moest blijven na de bevallingquote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:53 schreef djenneke het volgende:
Hè Guess, wat vervelend...Succes morgen!
* djenneke meldt met 38 weken mijlpaal en baby die denkt dat de uitweg rechtstreeks door de buikwand isNu snap ik waarom het kindje in stuit ligt...
![]()
@Mereltje: Ik was er ook laat mee hoor. Op tijd is op tijd(Wij moeten alleen ook nog de adressen printen en op de enveloppen plakken... dat is best laat). Vandaag krijg ik kratten onder het bed (ook een beetje laat
) En mijn vluchtkoffertje is ook nog niet helemaal gepakt
.
Nou, je beebje heeft dus gewoon goed opgelet bij de gynaecoloog.... de uitweg is in zijn/haar geval toch ook door de buikwand?!quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:53 schreef djenneke het volgende:
* djenneke meldt met 38 weken mijlpaal en baby die denkt dat de uitweg rechtstreeks door de buikwand isNu snap ik waarom het kindje in stuit ligt...
![]()
Haha, ik ben dus duidelijk de enige niet. Uiterlijk 30 juni wordt de kleine geborenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:11 schreef miss_sly het volgende:
[..]
schaap heeft 's avonds de kratten onder het bed gezet toen ik in het ziekenhuis moest blijven na de bevallinghet was er nog niet van gekomen met 38w3d
Koffertje 's ochtends ingepakt toen we naar het ziekenhuis gingen.
Het wiegje wordt dus bijna in gebruik genomen?
Inmiddels wel, maar ik wil die onverlaat die het allemaal verkeerd heeft uitgelegd in het begin aan beebje best even sprekenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, je beebje heeft dus gewoon goed opgelet bij de gynaecoloog.... de uitweg is in zijn/haar geval toch ook door de buikwand?!
Hopelijk houdt je wasmachine het inderdaad nog even uit! Er komt een berg aanquote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:18 schreef Mereltje het volgende:
@Djenneke, enveloppen moet ik nog allemaal gaan schrijven, maar dat kan straks mooi in de zon en 75 kaartjes is ook nog wel te doen. Vluchtkoffertje is hier ook nog niet klaar hoor, heb vandaag druivesuiker, pakkjes appelsap, minivariatie chocola gekochtMorgen wordt de wasmachine nog nagekeken, want die vertrouw ik ook voor geen meter, soms centrifugeert tie niet andere keer weer niet goed spoelen en dat kan natuurlijk niet met al die babywasjes. Hopelijk hoeven we geen nieuwe te kopen... het komt wel dichterbij he, voor jou helemaal
Is het definitief 30 juni? weet je een beetje wat je te wachten staat met de keizersnede?
Hier gaat het bed ook niet op klossen. Ik wil absoluut weer een co-sleeper, maar nu vanaf het begin. Heerlijk met de borstvoeding en het troosten tussendoor.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 17:40 schreef Orea het volgende:
Hier enveloppen al geschrevenbed niet op klossen, gaat ook niet op klossen.
Wat is een co-sleeper? Ik zie al helemaal iemand naast je liggen als je slaapt, maar dat zal m wel niet zijn..quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:02 schreef Claudia_x het volgende:
Hier gaat het bed ook niet op klossen. Ik wil absoluut weer een co-sleeper, maar nu vanaf het begin.
Wat fijn dat alles in orde is, Saffier! Ik legde me tijdens de vorige zwangerschap op een bepaald moment neer bij al m'n kwaaltjes - tijdens een belangrijke conferentie waar ik maandenlang naar had toegewerkt lag ik nota bene de hele week op bed - en toen vond ik het ineens veel makkelijker worden allemaal. Ik ben nog wel eens overmoedig geweest, bijvoorbeeld door mee te helpen een kledingkast in elkaar te zetten. Het blijft toch verleidelijk om meer te willen en te doen dan je eigenlijk kunt, hè? Maar de rust is echt heel goed voor jezelf en de kleine.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 21:01 schreef Saffier het volgende:
Ik heb een stickertje van de vlosBloeddruk in orde, kindje goed gegroeid en ligt met hoofdje naar beneden, Hb is keurig, gewicht in orde, en ik hou me keurig rustig waardoor mijn lijf ook rustig is
Weinig harde buiken meer, doordat ik ga liggen zodra ik het wil/nodig heb en moet wel hulp in blijven schakelen zodra ik denk dat nodig te hebben, maar ook dát deed ik al. Nu wel opletten dat ik niet overmoedig ga worden omdat het nu goed gaat, goed blijven luisteren naar mijn lijf dus
Over 3 weken weer terug.
je moet anders nog wel ff hoor.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 21:23 schreef pessie het volgende:
Saffier fijn dat alles goed is!
Ik heb last van steken. De hele dag al, en afgelopen nacht ook al. Heb manlief gevraagd of ie even een paar dagen zwanger voor me wou zijn. Nee.
![]()
Ik voel me even laatste loodjes...
dat kan. Ik wil liever geen discussie erover starten. Jij bent tevreden met hoe je kraam heeft gereageerd, dan is het goed toch?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 21:26 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Claudia, gefeliciteerd!!! Wat leuk dat je weer zwanger bent!
Tico, ik heb ook een lactatiedeskundige gehad hoor bij Shenaya.. De eerste dag in het ziekenhuis en de derde dag thuis ook nog een keer maar Shenaya vertikte mijn tepel te pakken!
Ja... 5 weken...quote:
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:58 schreef Claudia_x het volgende:
Dat komt vast wel goed. Ik sluit niet uit dat ik op het laatste moment alsnog besluit braaf te zijn en mijn lief op pad stuur voor een paar bierkratten.Ik vond het bed de hoogte in niet vervelend maar wel leuk, net alsof ons bed een boot was en wij een stel kleuters waren.
Ik heb héél veel steken gehad, pessie, vooral aan het einde. Maar het is niet mijn plaats om je gerust te stellen, dat is meer iets voor je verloskundige! Die heeft er verstand van en weet ook wanneer in te grijpen als er iets verontrustend lijkt.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:03 schreef pessie het volgende:
[..]
Ja... 5 weken...
Ik snap die steken gewoon niet. Of zou het zijn wat jullie menstruatiekrampen noemen als gevoel bij indalen? Ik herken het namelijk totaal niet en iedere keer dat dat kind een willekeurige beweging maakt steekt het weer... Manlief ging billen voelen van baby, zelfs toen kreeg ik een steek.
Is ook wel hoorquote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:39 schreef flugeltje het volgende:
Ik heb ook wel een beetje het idee dat de kraamhulpen zelf wat relaxter zijn dan de 'voorbereidings-dames'
De commode zou ook op 90cm moeten zitten, maar dat heb ik dus geweigerd... Vind het inderdaad ook enorme onzin allemaal. Dat bed okay, dan moet dat maar... Maar qua commode ga ik op m'n strepen staan
Ik hoop dat de klossen ook weer snel onder het bed uit mogen, ik heb het ook niet zo op dat gewiebel straks...
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:49 schreef Claudia_x het volgende:
Ik begrijp dat van de ARBO ook wel, maar mijn sympathie is wat minder geworden doordat ik minder dan het minimum aantal kraamuren heb gehad en de kraamhulp ook nog eens bijna niets deed. Ik ben zoals ik al zei één keer gecontroleerd, mijn bed is één keer verschoond, en bukken om het toilet schoon te maken deed ze al helemaal niet. Aan mijn tafel zat ze daarentegen prinsheerlijk dure cupjes koffie achterover te slaan en ze had zelfs de brutaliteit om een bak te nemen van soep die mijn zwager speciaal voor ons had gemaakt omdat we wel iets anders aan ons hoofd hadden dan koken.
Maar ach, ik weet vrijwel zeker dat ik tegen de tijd dat ik verlof krijg weer de brave hendrik uit ga hangen omdat ik dit keer misschien wel een heel lieve, ijverige kraamhulp tref die fruithapjes voor me maakt in de vorm van een smiley.
In Amsterdam geeft men elkaar trouwens de volgende tip: klaag niet over de kraamhulp bij de organisatie, want je krijgt de volgende dag dezelfde hulp op de stoep maar dan bloedchagrijnig.![]()
Hormoonmonster...quote:Op woensdag 23 juni 2010 09:11 schreef Leandra het volgende:
Oeh, Nytar meldpicht
Oh darn wat gaat het allemaal hard... ik word er ineens helemaal emo van
Ja... en dan geloof ik dat het nog meevalt, qua onredelijkheid dan (meestal)quote:
Voorlopig laat ik die er lekker uit, ik ben van plan om thuis te gaan beginnen (en het liefst ook af te maken)...als ik overtijd ga lopen ga ik wel op zoek naar vermaak voor de eerste onaangename urenquote:Op woensdag 23 juni 2010 09:11 schreef Claudia_x het volgende:
37 weken, da's een mooie mijlpaal, nytar! Vergeet je de sudokuboekjes niet?
Ik had een iPhone mee waar series op stonden. Die hebben me door de eerste onaangename uren heen geholpen.
hihi, wel een waardeloos beroep om aan de man te komen hoor, de meeste hebben geen oog voor je en die wel evt. zou willen zullen waardeloze zakken zijn en dat is jouw Martijn vast niet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:18 schreef flugeltje het volgende:
Mijlpaal 36 weken![]()
Waarschijnlijk krijg ik er eentje die achter in de tuin sigaretjes gaat zitten roken en Martijn gaat proberen te verleiden ofzo
Op zich niet zo'n probleem trouwens, maar het mot natuurlijk niet de spuigaten uitlopen...quote:
Wel want het stinkt... Een daarna zit ze met dr stinkhanden aan je kind.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:37 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Op zich niet zo'n probleem trouwens, maar het mot natuurlijk niet de spuigaten uitlopen...
Enne Troeta, Martijn zal wel zo'n beetje naast de wieg kamperen inderdaad.
In dat geval hoop ik dat ik dan hormonaal nog steeds zo vrolijk word van rooklucht als nu, wellicht een keer over haar heenkotsen ofzo....quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:38 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Wel want het stinkt... Een daarna zit ze met dr stinkhanden aan je kind.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
In dat geval hoop ik dat ik dan hormonaal nog steeds zo vrolijk word van dr rooklucht als nu, wellicht een keer over haar heenkotsen ofzo....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
Ik heb een verhoogd tromboserisico omdat ik een longembolie heb gehad. Ik hoef alleen in de zwangerschap bloedverdunners te nemen (da's een risicoperiode). De tabletjes die men normaal gesproken neemt zijn niet zo goed voor de vrucht. In ieder geval de eerste drie maanden moet je bloedverdunners in spuitvorm nemen, en over de periode daarna zijn de meningen verdeeld.quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:37 schreef trui het volgende:
wat vervelend claudia. waarom heb jij bloedverdunners nodig eigenlijk? en ik ken meer mensen met bloedverdunners, die nemen ze juist wel als pilletje. wat is daar voor jou dan niet goed aan?
ook tijdens de zwangerschap??quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:32 schreef miss_sly het volgende:
Claudia, geen idee of het kan, maar ik zette de hormoonspuiten in mijn buik, zo rond mijn navel een beetje. Meer dan voldoende zacht weefsel
Het mag wel, maar de meeste vrouwen vinden het een eng idee om in hun buik te spuiten tijdens de zwangerschap (zo ook ik). Verder zijn er niet zoveel plekken waar je een lekkere huidplooi kunt pakken.quote:
Dat is best vaak pijnlijk, terwijl het bij mij in m'n been (normaal gesproken) helemaal geen pijn doet. Ook kan ik er niet goed bij, dus dan moet ik het spuiten door m'n vriend laten doen (en ik vind het doodeng om de controle uit handen te geven). Bovenbenen zijn ideaal, vind ik.quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:29 schreef Ticootje het volgende:
Ik zou in mn kont spuiten (OMG dat staat echt heel raar), vet zat.
De eerste tijd kun je toch daar wel een mooie plooi pakken, of niet? Op het laatst kan ik me voorstellen dat het nogal strak staat, maar dat duurde bij mij best een tijd. Kan me echter ook wel voorstellen dat het een eng idee is tijdens de zwangerschap.quote:Op woensdag 23 juni 2010 14:30 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het mag wel, maar de meeste vrouwen vinden het een eng idee om in hun buik te spuiten tijdens de zwangerschap (zo ook ik). Verder zijn er niet zoveel plekken waar je een lekkere huidplooi kunt pakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |