Psssssst............... Pim ligt al een jaar of acht madeliefjes omhoog te drukken............quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:57 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Wat de kern van het betoog van Pim Fortuyn is dat de slechte staat in de Islamitische landen tot bedrijgingen kan leiden voor onze veiligheid. Ik geloof er niet in dat die overslaat op de moslims in Nederland en al helemaal niet dat het een bedrijging is voor de scheiding tussen kerk en staat. Overigens valt me op bij het zien van dat filmpje dat Pim Fortuyn een welbespraakt politicus is die helder redeneerd. Totaal andere catogorie dan Geert Wilders.
En ze slaan ook zo hard terug tegen Wilders en Nederland...quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:38 schreef trekhengel het volgende:
Volgens mij ligt de de scheiding tussen kerk en staat meer onder vuur vanwege minaretten en burka verboden. De overheid kan (en dat doet ze over het algemeen ook, soms ook niet) religie-neutraal beleid voeren. Juist mensen als Wilders willen iets in de grondwet wat weer te maken heeft met godsdienst (blabla over joods christelijke cultuur e.d.). Wilders is een bedreiging voor de scheiding tussen kerk en staat. Hij gaat "inhoudelijk" op een godsdienst in. Domste wat je kan doen natuurlijk. Dat is alles wat extremisten nog nodig hadden.
Dit is ook een probleem wat de Islam met zich meebrengt. Waar de Jodendom een in zichzelf gekeerde godsdienst, een select clubje wat geen bekeringsdrang heeft, is de Islam een agressieve godsdienst die zoveel mogelijk mensen probeert te bekeren tot Moslim. Dit zou op zich geen probleem zijn als Moslims zich ook tot het Jodendom of Christendom mogen bekeren. Hier staat echter in veel Moslimlanden de doodstraf op.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:10 schreef rubje het volgende:
De islam is helemaal geen bedreiging dat maken die rechtse vrienden van de blonde leider ervan.
Dat enkele gestoorden het Geloof misbruiken wil niet zeggen dat ze allemaal zo zijn.
neem maar Theo Cornelissen = ook tot de islam aangetrokken en heet nu Theo Coşkun en is een vredelievende SP politicus.![]()
Eh, nu zie ik regelmatig christelijke groeperingen bij mensen langs gaan om te pogen ze te bekeren maar ik heb nog nooit in Nederland een moslim gezien die dat deed dus waarom is de Islam een probleem voor Nederland in dit verband?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:55 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Dit is ook een probleem wat de Islam met zich meebrengt. Waar de Jodendom een in zichzelf gekeerde godsdienst, een select clubje wat geen bekeringsdrang heeft, is de Islam een agressieve godsdienst die zoveel mogelijk mensen probeert te bekeren tot Moslim. Dit zou op zich geen probleem zijn als Moslims zich ook tot het Jodendom of Christendom mogen bekeren. Hier staat echter in veel Moslimlanden de doodstraf op.
Ze zijn bang dat de islam gaat overnemen en de EU verandert in een soort Eurabië!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 18:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, nu zie ik regelmatig christelijke groeperingen bij mensen langs gaan om te pogen ze te bekeren maar ik heb nog nooit in Nederland een moslim gezien die dat deed dus waarom is de Islam een probleem voor Nederland in dit verband?
Doe even uitleggen.
terecht ook, de laatste keer dat ze het echt probeerden is het ze bijna gelukt. De slag bij Potiers was pas het keerpunt...quote:Op donderdag 19 augustus 2010 18:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ze zijn bang dat de islam gaat overnemen en de EU verandert in een soort Eurabië!
Jeweetz.
Nee, andersom. De islam is gedoemd om uit te sterven want wie wil er nou vrijwillig in pure armoede leven?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 18:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ze zijn bang dat de islam gaat overnemen en de EU verandert in een soort Eurabië!
Jeweetz.
Ja hoor, dat is vast hun beweegreden.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 19:58 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Nee, andersom. De islam is gedoemd om uit te sterven want wie wil er nou vrijwillig in pure armoede leven?
Maar in die tussentijd kunnen ze wel de christenen opjutten en dat moeten we niet willen hebben.
Dat begrijp ik wel van jou als SP aanhanger want er is eigenlijk niet veel verschil tussen de SP en de islam, beide richten zich op de armoedzaaier en geven het liefst het geld van een ander uit maar helaas, wat vervelend toch, maken die akelige kapitalisten iedereen rijk en dus zijn zowel de SP als de islam gedoemd om op termijn te verdwijnen vanwege gebrek aan armoedzaaiers.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja hoor, dat is vast hun beweegreden.
Ik zou zeggen, praat eens met een stel moslims en vraag ze naar hun geloof.
Van mij mag iedereen trouwens christenen opjutten hoor.![]()
SP en Islam gelijkquote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:21 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik wel van jou als SP aanhanger want er is eigenlijk niet veel verschil tussen de SP en de islam, beide richten zich op de armoedzaaier en geven het liefst het geld van een ander uit maar helaas, wat vervelend toch, maken die akelige kapitalisten iedereen rijk en dus zijn zowel de SP als de islam gedoemd om op termijn te verdwijnen vanwege gebrek aan armoedzaaiers.
p.s. Met opjutten bedoel ik dat ze de christenen het gevoel kunnen geven om weer voor zichzelf op te komen (en er zijn er nog steeds zo'n 3 miljard van) en zo de macht weer naar zich toe te trekken (ook niet leuk voor SPers).
Ja, afschuwlijke uitspraken over moslims, buitenlanders en kapitalisten. Ik ken ze wel maar -Strawberry- niet, die denkt dat de huidige SP goed voor iedereen is maar een vos verliest wel zijn haren, maar meestal niet zijn streken.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:28 schreef Morthill het volgende:
[..]
SP en Islam gelijkVoor jou wat leuke SP-uitspraken
"Ik wil mijn afschuw voor de Islam - de leer de dogmatiek, de verboden, de onbeweeglijkheid, de middeleeuwse achterlijkheid die is ontstaan met deze religie voor nomaden en woestijnrovers - niet onder stoelen of banken steken..."
Over de moslims in NL:
"Zichzelf opsluitend in een gedragspatroon, dat de originele achterlijkheid halsstarrig in stand houdt (...), vormen zij een Fremdkörper in onze samenleving, dat niet lijkt te kunnen loskomen, iets bij te leren, iets te willen leren, dur verarmt (...). Zoals nu kan het niet!"
Duidelijk twee groeperingen die op 1 lijn zitten
Ach scheiding van kerk en staat.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:38 schreef trekhengel het volgende:
Volgens mij ligt de de scheiding tussen kerk en staat meer onder vuur vanwege minaretten en burka verboden. De overheid kan (en dat doet ze over het algemeen ook, soms ook niet) religie-neutraal beleid voeren. Juist mensen als Wilders willen iets in de grondwet wat weer te maken heeft met godsdienst (blabla over joods christelijke cultuur e.d.). Wilders is een bedreiging voor de scheiding tussen kerk en staat. Hij gaat "inhoudelijk" op een godsdienst in. Domste wat je kan doen natuurlijk. Dat is alles wat extremisten nog nodig hadden.
Je hebt het over het Christendom toch?????quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:55 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Dit is ook een probleem wat de Islam met zich meebrengt. Waar de Jodendom een in zichzelf gekeerde godsdienst, een select clubje wat geen bekeringsdrang heeft, is de Islam een agressieve godsdienst die zoveel mogelijk mensen probeert te bekeren tot Moslim.
Ik vraag me nog steeds af of je een troll bent, of echt zulke denkbeelden hebt...quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:48 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Ja, afschuwlijke uitspraken over moslims, buitenlanders en kapitalisten. Ik ken ze wel maar -Strawberry- niet, die denkt dat de huidige SP goed voor iedereen is maar een vos verliest wel zijn haren, maar meestal niet zijn streken.
Die Christenlijke groeperingen zijn veelal niet succesvol in hun bekeringsdrang. Je ziet ook in Nederland dat er steeds minder Christenen komen. Nieuwe Moslims zie je echter overal. Bijvoorbeeld van die Nederlandse vrouwen die Moslim moeten worden van hun Marokkaanse man voordat ze gaan trouwen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 18:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, nu zie ik regelmatig christelijke groeperingen bij mensen langs gaan om te pogen ze te bekeren maar ik heb nog nooit in Nederland een moslim gezien die dat deed dus waarom is de Islam een probleem voor Nederland in dit verband?
Doe even uitleggen.
Oh, dus jij verstaat onder seculier het onderdrukken van andersdenkenden en andersgelovigen? Dat is niet seculier, dat is niet democratisch, dat is niet westers.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:42 schreef Holograph het volgende:
[..]
Ik vind dat de PVV wel een beetje doordraait met sommige standpunten, zoals een kopvoddentax, maar de PVV is de enige partij die dit probleem (imo) niet ontkent. En ik vind persoonlijk dat criminele allochtonen de Nederlandse nationaliteit niet waard zijn, en dat die ook moeten worden uitgezet. En voor de rest is er geen 1 partij die van Nederland een écht seculiere staat wilt maken.
Ow ja, humor heb je wel, en jou staat niets bij van de furore die ontstond toen een lid van het koninklijk huis haar religie aan paste om te kunnen trouwen? Neuh, vast niet....quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 02:05 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Die Christenlijke groeperingen zijn veelal niet succesvol in hun bekeringsdrang. Je ziet ook in Nederland dat er steeds minder Christenen komen. Nieuwe Moslims zie je echter overal. Bijvoorbeeld van die Nederlandse vrouwen die Moslim moeten worden van hun Marokkaanse man voordat ze gaan trouwen.
Ik ben geen SP aanhanger.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:21 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik wel van jou als SP aanhanger want er is eigenlijk niet veel verschil tussen de SP en de islam, beide richten zich op de armoedzaaier en geven het liefst het geld van een ander uit maar helaas, wat vervelend toch, maken die akelige kapitalisten iedereen rijk en dus zijn zowel de SP als de islam gedoemd om op termijn te verdwijnen vanwege gebrek aan armoedzaaiers.
p.s. Met opjutten bedoel ik dat ze de christenen het gevoel kunnen geven om weer voor zichzelf op te komen (en er zijn er nog steeds zo'n 3 miljard van) en zo de macht weer naar zich toe te trekken (ook niet leuk voor SPers).
Onzin. De traditionele kerken stromen misschien leeg, de nieuwe gemeenten stromen juist vol. En die nieuwe evangelische kerken zijn vaak ook fanatieker. Die kerel die zondagochtend op SBS6 is trekt altijd volle zalen (David Maasbach).quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 02:05 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Die Christenlijke groeperingen zijn veelal niet succesvol in hun bekeringsdrang. Je ziet ook in Nederland dat er steeds minder Christenen komen. Nieuwe Moslims zie je echter overal. Bijvoorbeeld van die Nederlandse vrouwen die Moslim moeten worden van hun Marokkaanse man voordat ze gaan trouwen.
Reageer eens op die kerel boven je: hoezo ben tegen "maatschappelijke discussies"? Wil je een dictatuur maken van NL of zo?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 19:57 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Alwéér?
Oke (voorbeelden uit Nederland)::
- maatschappelijke discussies over zeer zichtbare religieuze uitingen in de rechtbank
- maatschappelijke discussies over of een werkgever al dan niet rekening moet houden aan religieuze uitingen.
- heftige maatschappelijke discussies over waar de grenzen van meningsuiting liggen.
- heftige maatschappelijke discussie over of we nu wel of niet rekening moeten houden met de religieuze gevoelens van extremistische regimes tbv onze handel te beschermen.
- cartoonisten die van hun bed worden gelicht door justitie
- cabaretiers en columnisten die het onderwerp islam niet met volle scherpte durven te behandelen.
- museum curatoren die rekening houden met religieuze gevoelens en uit angst voor aanslagen
- religieuze deelraad politici die een toneelstuk wil verbieden (en nog maatschappelijke steun vindt hiervoor ook)
- filmmakers die sommige religieuze onderwerpen amper durven te behandelen.
- spot en satire die traditie getrouw juist religie het hards als onderwerp stellen maar de religie die het meest in de actualiteit is maar mondjes maat oppakt. (echt een hele scheve verwrongen houding)
- een kloof in de samenleving tussen diegene die onze vrije maatschappij willen beschermen door intolerantie te beteugelen echter waarbij de tegenstanders precies het zelfde argument hanteren.
Weet je wel waar je het over hebt? Mijn zus is getrouwd met een Egyptenaar, een moslim. Ze wonen in zijn geboortestad en niemand heeft haar gedwongen zich te bekeren tot de islam. Dat heeft ze dan ook niet gedaan.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 02:05 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Die Christenlijke groeperingen zijn veelal niet succesvol in hun bekeringsdrang. Je ziet ook in Nederland dat er steeds minder Christenen komen. Nieuwe Moslims zie je echter overal. Bijvoorbeeld van die Nederlandse vrouwen die Moslim moeten worden van hun Marokkaanse man voordat ze gaan trouwen.
Heb je haar wel een bouwhelm meegegeven?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 14:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet je wel waar je het over hebt? Mijn zus is getrouwd met een Egyptenaar, een moslim. Ze wonen in zijn geboortestad en niemand heeft haar gedwongen zich te bekeren tot de islam. Dat heeft ze dan ook niet gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |