SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ben ik het helaas mee eens, greenberg valtecht tegen... ik snap niet dat ie zulke hoge recensies krijgt!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 10:39 schreef banaantjeEE het volgende:
Greenberg 2010
Wat een saaie klotefilm man. Er gebeurt dus echt niets in. Je blijft maar wachten en wachten opdat er iets zou gebeuren, maar helaas.
4.5
Nordwand 2008
Hele goeie film. Ook in die tijd werd de absurdheid van het presteren hoog opgedreven. Dit heeft de mensheid al heel veel levens gekost. Ook deze film laat dit zien, in alle facetten.keihard in z'n genre! Alleen het einde vond ik wat met de haren getrokken. Komaan, dan blijkt dat je niet genoeg touw hebt om die gozer te redden?
Goede film dus met een lekker sfeertje.
8.5
En ik ben het er niet mee eensquote:Op zaterdag 17 juli 2010 10:39 schreef banaantjeEE het volgende:
Greenberg 2010
Wat een saaie klotefilm man. Er gebeurt dus echt niets in. Je blijft maar wachten en wachten opdat er iets zou gebeuren, maar helaas.
4.5
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.5
Remember Me
http://www.imdb.com/title/tt1403981/
Dramafilm over het verliezen van dierbaren. Emotioneel raakt deze me wel, iets wat niet vaak het geval is. De seks op een nummer van Sigur Rós is natuurlijk geniaal en het blijft tot het einde boeien. Het einde is ook zeer apart. Af en toe toch een klein beetje langdradig misschien, vandaar:
8Fok!-reputatiemeter van Rijsttafel:
Slecht [-----X----------------------------------------------------------] Goed
Zekerquote:
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 16:49 schreef Stuurloos het volgende:
Alexandra's Project (2003)
Australië
Thriller / Drama
111 minuten
geregisseerd door Rolf de Heer
met Gary Sweet, Helen Buday en Bogdan Koca
Steve maakt op de dag van zijn verjaardag ook promotie op zijn werk. Wanneer hij thuiskomt treft hij een verlaten, donker huis aan. In de verwachting dat zijn vrouw Alexandra met zijn twee kinderen een verrassingsfeestje hebben georganiseerd, gaat hij op zoek naar de verborgen gasten. Hij vindt niets, behalve een videoband met het etiket ' speel me '.
Erg verrassende film van Rolf de Heer met onverwachte wendingen. 7,5!
jaaa, dankzij de geweldige acteerprestaties van Rourke .. heel indrukwekkendquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 19 juli 2010 15:22 schreef Karina het volgende:
Antichrist
Drama/horror/thriller
Ik had deze film ooit al een keer opgezet, maar na een kwartiertje weer afgezet, dit was de tweede poging, dit keer wel afgekeken.
Het begint met een man en een vrouw wiens zoontje door een ongeluk om het leven komt. De vrouw heeft het er heel moeilijk mee (logisch), de man is therapeut en gaat haar helpen. Ze gaan met zijn tweeen naar een huisje in de bossen.
Eenmaal daar gaan de sessies nog even door, maar gaandeweg verandert er wat...
Ik ben blij dat ik hem deze keer wel heb afgekeken, want zo tegen het einde wordt het behoorlijk spannend en nogal freaky. Veel seksscenes trouwens ook (ik was verbaasd, want ik dacht dat het een Amerikaanse film was, maar dat is niet zo).ik vond dat echt een rampzalige k*t filmSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 19 juli 2010 15:53 schreef Toad het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@casper: je moet er even inkomen, vandaar dat ik hem de eerste keer ook had afgezet.
Ik had trouwens nog niet gezegd wat ik er van vond: zoals gezegd, het is even inkomen, maar zo halverwege wordt het wel een goede film (vond ik dan).
quote:Op maandag 19 juli 2010 16:05 schreef Karina het volgende:
[..]ik heb em 3/4 kunnen kijken en toen afgezet, met veel moeite tot 3/4 kunnen komen vond het echt 1000x niksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@casper: je moet er even inkomen, vandaar dat ik hem de eerste keer ook had afgezet.
Ik had trouwens nog niet gezegd wat ik er van vond: zoals gezegd, het is even inkomen, maar zo halverwege wordt het wel een goede film (vond ik dan).
Het verhaal sprak me totaal niet aan om heel eerlijk te zijn, maar na een hoop positieve reacties toch de film maar een kans gegeven en geen moment spijt van gehad. Leuk acteerwerk, een prachtige setting, mooi tempo en gewoon echt een film die lekker wegkijktquote:In 1966 was op de BBC slechts 2 uur per week rock ’n roll muziek te horen. Een groep DJ’s bracht daar verandering in. Met Radio Rock slingerden zij vanaf een piratenschip in de Noordzee 24 uur per dag, 7 dagen per week rock ’n roll en pop muziek de ether in. Binnen een mum van tijd groeide de illegale piratenzender uit tot een fenomeen waar maar liefst 25 miljoen mensen, meer dan de helft van de Engelse bevolking, dagelijks naar luisterden. Jong en oud, vrouwen en mannen. De zender bracht een muzikale revolutie teweeg en de DJ’s groeiden uit tot ongekende helden en sekssymbolen. Vanaf het moment dat de regering alles op alles zette om dit ‘verderfelijke station’ uit de ether te halen, groeide hun populariteit uit tot ongekende hoogte.
Kijk vrij weinig drama's, maar deze toch maar een kans gegeven, ondanks Robert Pattinson. Zijn acteerstijl blijft voor mij vrij houterig, maar om hem in deze rol te zien was wel weer verfrissend. Prima acteerwerk van alle hoofd- en bijrollen eigenlijk en de film zit prima in elkaar. Lang weet je niet echt waar er nu naartoe wordt gewerkt though, waardoor het soms een beetje chaotisch wordt. zonder iets te verraden is het einde een flinke WTF en is dit al met al toch wel een film die ik kan aanraden.quote:Tyler Hawkins is een jongen die na de zelfmoord van zijn broer en de scheiding van zijn ouders in een staat van totale lethargie belandt. In schril contrast daarmee staat een jonge vrouw, Ally Craig (De Ravin), die een tragedie heeft meegemaakt maar daarna juist de carpe diem-filosofie omarmt. De twee krijgen wat met elkaar, maar niet al het emotionele puin is meteen geruimd.
quote:Op maandag 19 juli 2010 22:02 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
Tellen ook films mee die je binnenkort "zeker" gaat kijken?
zo ja?
dan ga ik komende woensdag even naar Karate Kid van Jackie Chan! Humor gegarandeerd!
heb deze film net gezien en het liet me niet bepaald lachequote:Op zondag 18 juli 2010 11:52 schreef banaantjeEE het volgende:
Gran Torino 2008
Schitterend film die je laat lachen , wenen maar vooral nadenken.
Clintwood heeft het charisma voor zijn rol en steelt hier echt wel de show.
Het einde is volgens mij de enige manier om deze film realistisch te laten eindigen.
Een echte topper.
9
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |