abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 7 juli 2010 @ 16:38:01 #161
309330 StolenSweetheart
Stelletje droeftoeters.
pi_83769709
quote:
Op woensdag 23 juni 2010 18:31 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:

[ afbeelding ]

Hahaha er zit haar op zijn tong
Even lachen naar het vogeltje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  woensdag 7 juli 2010 @ 19:08:28 #162
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_83774712
^ haar op haar tong zelfs.

Die voetbalhooligansfans van oh-oh maken wel de blits in het verre warme zuiden denk ik zo.

En Balou de zeehond . Lekker afkoelen met zo'n hitte is het beste.

Onze diplomadag afgelopen zaterdag verliep goed!
We waren al om 6h op en wakker, snel brood gesmeerd, spullen gepakt en hond, rugzak en parasol in de auto gegooid om nog even te gaan zwemmen bij de Noorderplas. Het was veulste warm om eerst te gaan fietsen [23 graden om half 7 's ochtends ] en dus is zwemmen een veel beter alternatief. Daar een uurtje gezwommen en zo was Lara wel door haar eerste voorraad energie heen.

Op een bankje heb ik mijn broodjes naar binnen gepropt en Lara haar bak leeggeschrokt. Ze kreeg pas eten na het zwemmen, omdat ze een uur naderhand moet uitbuiken en het zou nog wel even duren voordat alles op gang kwam op school.

Op naar school dus, aanmelden, nummer krijgen [63], plastic zak meenemen, eend ophalen en dan koffie drinken. De andere 3 leden van mijn trainingsgroepje kwamen numeriek gelijk na mij, dus we zaten in dezelfde groep, dus dat was was wel leuk. Vorig jaar zat ik als enige tussen wildvreemde mensen die zich heel goed vonden, toen was er niet zo heel veel aan.

Rond 9h kregen we de laatste instructies en vertrokken we te voet naar het jachtveld. De rest van onze groep was een beginnersgroep die pas in april begonnen waren. Een punt van herkenning voor mij en de baasjes van Luna [Vizsla], want wij stonden vorig jaar ook pas na 3 maanden training nog groener dan het gras op het veld.

We begonnen met markeren [B-onderdeel], Apport uit water, kort apport te land, volgen, vooruitsturen, apport over water [B-onderdeel], plaats houden en als laatste het bosapport [B-onderdeel].

De jachtdiploma's zijn gestapeld, om dus een B-diploma te halen, moet je ook alle C-onderdelen gehaald hebben. We waren net om half 1 klaar met alles, toen we terug naar de hondenschool moesten om te eten [warm en koud buffet], sommigen moesten na het eten nog terug, om de laatste proef nog af te maken.

Ondanks Lara's achterlijke actie van twee weken eerder was ik super trots op haar. Er werd gewoon volgens de KNJV-regels gekeurd en daar was ik wel blij mee. Ook ken je niet iedere keurmeester of helpers, dus ze kunnen je geen 6-je uit medelijden geven. Voor een proef kan je een 10, 9, 8, 7, 6 of 0 halen. Andere onvoldoendes zijn er niet.

Markeren: 8.
Ze treuzelde bij het oppakken van de eend en ze had een extra commando nodig om voor te komen. Maar dat mag je dan pas weer geven als ze de eend al vast heeft [of gehad]. Maar ze kwam netjes voor en hij was nog heel.

Apport uit water: 6.
Lara jumpte het water in, waardoor de eend naar de overkant dreef. Ze pakte hem een keer over en klom aan de overkant het water uit. Toen ging ze nog eens bij de helpers zitten om hem af te geven en kwam ze na nog een commando bij mij voor.

Kort apport te land: 6.
Dit is met een konijn en Lara is er niet zo'n held in. Ze liet hem tot twee keer toe vallen en ze schudde er een keer mee. Voor mij was dat een 0 geweest, maar de keurmeester vond het een 6 waard. Hij zei wel dat ik enthousiaster moest doen bij het voorkomen, zodat ze het leuk vind om bij mij te komen [hij keurde ook het vorige onderdeel]. Ik verteld hem dat ze twee weken geleden een oplawaai had gehad van een eend, en toen snapte hij wel wat er aan de hand was. Hij had zelf trouwens ook een Langhaar, die lag lekker relaxed onder de boom te slapen.

Volgen: 9.
Tussen 5 paaltjes moet je een 8-je lopen. Eerst aangelijnd en dan zonder riem en halsband. Lara snuffelde aan de grond [te lang naar mijn zin], waardoor ik een keer om haar aandacht moest vragen. Dus een punt aftrek.

Vooruitsturen EN terugkomen op bevel: 0.
Je stuurt ze een richting in en op het teken van de keurmeester is het de bedoeling dat ze terugkomen... meteen. Ieder extra commando is een punt aftrek, na 5 keer fluiten heb je dus een onvoldoende. Maar toen was Lara nog niet terug, die zat in de bosrand een dummy of wild te zoeken.

Bij het aanleren, maak je ze enthousiast om aan het eind van de afstand een apport neer te leggen. Want doelloos vooruitlopen is ook niet leuk. Het gras was nogal hoog [kuithoogte] en Lara maakte er zelf een zoek opdracht van. Want er ligt altijd iets om op te halen! Ze ging dus steeds verder bij mij vandaan.

Toen ze aan het eind van het veld was, zei ik tegen de keurmeester dat hij alvast een 0 op mocht schrijven, want ik ging haar wel halen. Nee, zegt hij, ze krijgt net zoveel kans als iedere andere hond. En waarom luisterde ik naar hem? Om misschien toch nog een voldoende te kunnen halen.

Achteraf gezien had ik beter naar mezelf kunnen luisteren, want ik ken Lara, die heeft niet alleen een uithoudings- maar ook een flink doorzettingsvermogen. Dat is ook wel Langhaar eigen. Want als er altijd iets ligt aan het eind, dan moet ik nu ook iets mee terugbrengen.

Ik was op driekwart afstand tot de bosrand toen ze onder de draad tevoorschijn kwam en ik floot haar gelijk in. Als een speer kwam ze, en was ze dus braaf. Ik heb haar geprezen en er een haffel snoepjes ingeduwd. Dat ze uberhaupt terugkwam was voor mij het belangrijkste. Dat we nu sowieso geen diploma meer gingen halen, kon me niet zo boeien.

Apport over water: 8.
De bedoeling is dat ze naar de overkant van het water zwemmen, onder de draad het bos in duiken, eend ophalen en weer terug komen zwemmen. Onze juf stond daar als keurmeester, ik vertelde haar dat ik haar helper had gevraad Lara een rotschop te verkopen als ze weer in het bos die eend op stond te vreten. Ze vond dat wel stoer van mij, dat had ze zelf ook al gezegd tegen de helper. Ik had liever een 0 en een leermoment voor Lara te pakken, dan weer een kale eend en een hond die d'r eigen zin staat te doen.

Ze jumpte [wederom] als een dolle het water in, zwom als een speer naar de overkant en stond weer te treuzelen bij de eend. Toen ze weer uit het bos onder de draad doorkwam had ze een extra commando nodig om weer naar mij toe te komen [via het water]. Ze kwam in slow-motion naar me toe, ging netjes zitten en kwam de eend netjes afgeven. Toen pas schudde ze en kwam er weer wat leven in d'r. De eend was nog heel en wij waren blij .

Plaats houden: 10.
Twee honden moeten tegelijkertijd blijven liggen, terwijl er alleen een keurmeester ziet wat ze doen, de baasjes staan uit zicht van de honden. Een van de onderdelen waar ik wel vertrouwen in heb, Lara blijft wel een uur op dezelfde plek liggen als het moet.

Bosapport / verloren zoek: 7.
Weer stond ze te treuzelen bij de eend, ze pakte hem een keer over en toen ze het bos uitkwam, was ze een beetje de weg kwijt. Dus had ze een extra commando nodig om bij me te komen. De keurmeester keek de eend na, maar hij was nog helemaal heel . Als de eend kapot is, krijg je ook een 0, dus Lara deed het geweldig.

We hebben dus geen diploma gehaald, maar wel een leuke en leerzame dag gehad. Ondanks Lara's maffe actie heeft ze het geweldig gedaan. Ik heb er nu ook wel vertrouwen in dat het goed gaat komen met haar. Dat vertrouwen had ik ook wel nodig. Het is een portret en het blijft een apart portret. Maar wel het leukste en liefste portret dat ik me maar kan voorstellen.

Lara heeft al schoolvacantie , in september begint de werkgroep weer en na de Nimrod-wedstrijd [tweede maandag in november] gaan we gewoon weer vrolijk verder met de jacht. Bij dezelfde juf, in nagenoeg dezelfde samenstelling. Een baasje gaat naar een andere groep en wij krijgen er misschien ook wel weer iemand nieuws bij. Maar het gros blijft en dat is wel gezellig.

[ Bericht 0% gewijzigd door Sjeekie_Beekie op 07-07-2010 19:22:55 ]
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
  woensdag 7 juli 2010 @ 19:36:30 #163
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83775754
Wat een lange dag zeg, en wat een leuk uitgebreid verslag.
Jullie zijn wel echt prestatiegericht he?
Maar dat moet ook wel een beetje met zo een hond denk ik, anders gaan ze zich denk ik snel vervelen. Jammer dat ze op 1 onderwerp gezakt is, maar er zitten wel hele mooie cijfers bij bij de rest!
Op show maakte ik ook lange dagen maar dan was de hond hooguit 2 keer een paar minuten aan de bak, en showen vergt natuurlijk niks. Tenminste, Chico doet t gewoon, tis geen inspanning voor hem of zo.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  woensdag 7 juli 2010 @ 20:42:43 #164
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_83778690
We moesten om 8h op school zijn, om half 4 waren we weer thuis. En dan hadden we het geluk dat we klaar waren met alle proeven, vorig jaar was ik pas om 19h thuis [en kapot!].

Wij zijn niet echt prestatiegericht... maar als we iets doen, dan wil ik het ook goed doen.

Het belangrijkste is nog steeds dat Lara een jachthond is en het leuk vind om jachthondachtige dingen te doen. En ik vind het ook leuk om dat samen met haar te doen. Ook bij -10 en een noordoosten wind.

Op school zijn genoeg mensen die stoeven dat hun hond van net een jaar al een B-diploma heeft, of dat ze die en die wedstrijd hebben gewonnen. Wij gaan gewoon iedere week samen naar de training en de rest van de week gaan we samen wandelen, fietsen, zwemmen [lijkt wel een triatlon zo] en leuke dingen doen.

En wedstrijden... mij kan het niet zo boeien. Sowieso ben ik niet iemand die zich conformeert aan het voorjagerwereldje met m'n dure laarzen, donkergroene broek, kakhi blouse, Fjall Raven jas en donkerbruine zuidwester .

Alsof mijn hond het ineens beter gaat doen als ik me voor 500 euro verkleed ... Al heeft Fjall Raven wel mooi spul, maar dat is ook prijzig en mijn huidige winterjas is ook wind- en waterdicht. Ik banjer door het veld met m'n thermosokken en regenlaarzen van de Boerenbond en krijg ook geen natte voeten hoor.

Ik heb even een willekeurige foto van het Langhaarfotoboek geplukt om een indruk te schetsen:


Maar er heerst een raar sfeertje onder de meeste voorjagers. Een sfeertje dat niet bij mijn past en waar ik me ook niet in wil mengen. Laat ze maar lekker onder elkaar stoeven over hun hond en patsen met hun kleertjes... ik heb het leuk met mijn hond en dat is het belangrijkste.

[ Bericht 0% gewijzigd door Sjeekie_Beekie op 07-07-2010 20:50:14 ]
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
  woensdag 7 juli 2010 @ 20:59:02 #165
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83779318
Haha ja maar dat heb je nou eenmaal.
Bij bepaalde rassen zie je bepaalde mensen.
Op show is dat ook altijd zo leuk om te zien
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83779889
Wat een hoop mannen met petjes
quote:
Op woensdag 7 juli 2010 20:59 schreef oh-oh het volgende:

Bij bepaalde rassen zie je bepaalde mensen.
Op show is dat ook altijd zo leuk om te zien



Al kun je de mensen die gaan showen ook weer in een hokje stoppen, veel fanatieke mensen, die soms wat ver gaan met dingen of uren kleppen over wat de hond al niet gepresteerd heeft enzo. Dan denk ik; het is in eerste plaats toch je huisdier, daarna toch pas je showhond?
Maar per ras zie je idd wel bepaalde mensen, dat zie je op straat zelfs al
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 8 juli 2010 @ 08:39:43 #167
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83794882
Goddank zijn die van mij idd op de eerste plaats huisdier, anders had ik dr al een hoop moeten dumpen ondertussen
Ik moet zeggen, wij hadden echt altijd een heel leuk showclubje bij de chinezen, maar sinds het ras van nog geen 5 honden per show naar meer dan 40 honden per show gegroeid is in de afgelopen 3 jaar is dat echt helaas heel erg veranderd.
Toch heb ik het jaren met plezier gedaan, maar ik denk dat ik mazzel heb dat ik nu stop, de timing is ideaal geloof ik.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83821057




Achja, ben ook trots op mn hondje;) Verdorie, ook een Duits ras, dat wel! Maar toch stiekum voor Nederland!
  vrijdag 9 juli 2010 @ 08:48:24 #169
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83836923
Super, ik wil ook zo een bril voor Bil!
Heb je haar nou oranje gespoten?
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83845740
aww de tekkel van me tante is gisteren op 14 jarige leeftijd in zijn slaap overleden.


hoor je eigenlijk niet meer zo vaak he? hondjes die gewoon vanzelf doodgaan, het is vaak een spuitje.
Fake it baby - They won't even know!
You can make it ?
Cos everybody knows that that's the way to go
  vrijdag 9 juli 2010 @ 13:51:59 #171
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83849015
Ah sterkte , tis wel een mooie leeftijd en idd een mooie dood voor het hondje .
Ik ken er ook niet veel die zelf zomaar overleden zijn nu je het zegt...
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83849450
sjeekie wat een leuk verslag! en ik zag nog een oranje fan hond! leuk!
en een tekkel die niet meer is

op jullie verzoek:


wie ligt daar op de bank?


kunnen jullie zelf niet opletten ik wil slapen!
  vrijdag 9 juli 2010 @ 14:02:11 #173
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83849487
Aaaaaaaaaaaaaaah, zo te zien is Ronja een super babysit
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  vrijdag 9 juli 2010 @ 14:02:59 #174
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83849524
Ik ben trouwens superbenieuwd hoe het met Guess en Sylvester en de dogz gaat, heb jij al iets gehoord???
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83849652
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 14:02 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben trouwens superbenieuwd hoe het met Guess en Sylvester en de dogz gaat, heb jij al iets gehoord???
ik heb wel steeds gevraagd in sms enzo hoe het met de honden gaat maar geen reactie
zelf is ze nog aan het herstellen valt best tegen hoe dat gaat!
Ik wou vandaag kijken of we een afspraak konden maken om op kraamvisite te gaan

ja ronja doet het ook zo goed wel heel fijn hoor
pi_83852317
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 08:48 schreef oh-oh het volgende:
Super, ik wil ook zo een bril voor Bil!
Heb je haar nou oranje gespoten?

Jahaaa! Hahaha erg he? Nou Mila vond het wel geinig Is zo'n heerlijke tut-hond waar je alles mee kan doen.

Gossie wat lief zeg met die baby! Aandoenlijk gewoon
  vrijdag 9 juli 2010 @ 15:17:20 #177
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83852358
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 15:16 schreef MIla1987 het volgende:

[..]

Jahaaa! Hahaha erg he? Nou Mila vond het wel geinig Is zo'n heerlijke tut-hond waar je alles mee kan doen.

Gossie wat lief zeg met die baby! Aandoenlijk gewoon

Ik heb t twee jaar geleden ook met 1 van mn honden gedaan en net op de markt weer een spuitbus gehaald voor zondag !
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83852653
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 15:17 schreef oh-oh het volgende:

[..]


Ik heb t twee jaar geleden ook met 1 van mn honden gedaan en net op de markt weer een spuitbus gehaald voor zondag !
Oh lachen! Ja Mila hier is eigenlijk ook een Duitse, maar dat negeren we gewoon!
Nee ze vind het heerlijk, dan zet ik dr op een tafel in de tuin en dan maar uuten, nou ze vind het maar wat gezellig!
pi_83852888
quote:
Op donderdag 8 juli 2010 20:56 schreef MIla1987 het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Achja, ben ook trots op mn hondje;) Verdorie, ook een Duits ras, dat wel! Maar toch stiekum voor Nederland!

Wat een toffe foto's, die met de bril "Yo dude "
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_83852937
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 14:01 schreef draculettetje het volgende:
sjeekie wat een leuk verslag! en ik zag nog een oranje fan hond! leuk!
en een tekkel die niet meer is

op jullie verzoek:
[ afbeelding ]

wie ligt daar op de bank?
[ afbeelding ]

kunnen jullie zelf niet opletten ik wil slapen!
[ afbeelding ]

Oh die 2e foto Blijft ontroerend, mini-mensje en hond Leuk dat je ze samen komt showen
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_83852979
Ik ben ook benieuwd hoe het met Guess en de hondjes en de baby gaat
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 12:31 schreef Dandilion het volgende:
aww de tekkel van me tante is gisteren op 14 jarige leeftijd in zijn slaap overleden.


hoor je eigenlijk niet meer zo vaak he? hondjes die gewoon vanzelf doodgaan, het is vaak een spuitje.

Sterkte Dandilion
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_83864319
onze diesel blijft ook nog steeds enthousiast met 11 maanden ondertussen, en 3 cursussen verder.

lekker gek doen:

laat eens kijken wat je aan het doen bent

Kijk eens baasje, ik doe nu een kalfje na wat voor het eerst in de wei mag.
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
  vrijdag 9 juli 2010 @ 23:02:39 #183
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_83868864
Hoi Hoi,vlug berichtje van mij,ik FOK nu even niet zo veel,het is hier druk druk,moet in het nieuwe ritme komen met onze vent,herstellende van de keizersnede (pfff,wat valt dat tegen ) en heel veel kraamvisite
Met de hondjes gaat het heel goed,alsof ze niks anders gewent zijn.Toen we thuis kwamen ging Gijs ons ventje helemaal aflikken,de andere 2 alleen snuffelen,maar GIjs had besloten dat hij de kleine moest beschermen,lip ging dus omhoog naar Teun en Joost als ze in de buurt kwamen.Daar hebben we gelijk korte mette mee gemaakt door ze op de grond te zetten ,dat was 2x en toen begreep ie dat het geen nieuwe pup in zijn roedeltje was,nu komen ze er regelmatig gezellig bijliggen als ik aan het voeden ben ofzo,helemaal leuk
Ik heb nog geen foto met de hondjes samen maar hier toch even een foto van onze lekkere vent!


Draakje,wat lief die foto's met Ronja! We spreken wat af hoor,sms je zo nog
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
  vrijdag 9 juli 2010 @ 23:09:32 #184
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83869111
oh wat een lekker binkie heb je daar!
En wat goed dat het lekker gaat met de honden, ze zullen je wel vreselijk gemist hebben ook!
Veel succes met je herstel en geniet van je mannetje!!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  zaterdag 10 juli 2010 @ 09:59:53 #185
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_83875938
Hier hebebn ze gister erge ruzie gehad. Frits wilde zijn zusje ook niet loslaten en hij had haar echt in d'r strotje vast. Ze ging er van piepen en plassen . En dat alles om een kluif. Beau is er nog van onder de indruk.

Wat kunnen we hier tegen doen? Hopelijk komt dit niet te vaak voor
pi_83878865
Gefeliciteerd met jullie zoontje! wat een lekkere baby!
Fake it baby - They won't even know!
You can make it ?
Cos everybody knows that that's the way to go
pi_83882941
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 23:02 schreef Guess. het volgende:
nu komen ze er regelmatig gezellig bijliggen als ik aan het voeden ben ofzo,helemaal leuk

En wat een heerlijk mannetje Guess, leuk dat je even komt showen
Fok is van (veel) latere zorg Rust maar goed uit!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_83882968
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 09:59 schreef -Bubseltje- het volgende:
Hier hebebn ze gister erge ruzie gehad. Frits wilde zijn zusje ook niet loslaten en hij had haar echt in d'r strotje vast. Ze ging er van piepen en plassen . En dat alles om een kluif. Beau is er nog van onder de indruk.

Wat kunnen we hier tegen doen? Hopelijk komt dit niet te vaak voor
Oei
Jij hebt de 2 teckeltjes toch? Ik heb geen tips (ik heb zelf ook maar 1 hond), misschien dat oh-oh tips voor je heeft?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zaterdag 10 juli 2010 @ 15:18:46 #189
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83883522
Ik heb zoiets goddank echt nog nooit aan de hand gehad...
Zijn ze niet gewoon heel erg on egde vanwege het weer?
Of zijn er vaker spanningen tussen die twee?
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  zaterdag 10 juli 2010 @ 16:35:17 #190
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_83885344
quote:
Op zaterdag 10 juli 2010 15:18 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb zoiets goddank echt nog nooit aan de hand gehad...
Zijn ze niet gewoon heel erg on egde vanwege het weer?
Of zijn er vaker spanningen tussen die twee?
Meestal is Beau de kattekop. Op zich logisch dat ie een keer terug doet maar iets te heftig zo.

Hij is gewoon zoveel sterker. En dat op zijn verjaardag.
pi_83885377
quote:
Op vrijdag 9 juli 2010 21:16 schreef densmee het volgende:
onze diesel blijft ook nog steeds enthousiast met 11 maanden ondertussen, en 3 cursussen verder.
[ afbeelding ]
lekker gek doen:
[ afbeelding ]
laat eens kijken wat je aan het doen bent
[ afbeelding ]
Kijk eens baasje, ik doe nu een kalfje na wat voor het eerst in de wei mag.
[ afbeelding ]

Helemaal overheen gelezen, wat een leukerd!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zaterdag 10 juli 2010 @ 17:09:47 #192
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_83886361
Duitsers met oranjekoorts .
Teckels die hemelen .
Oppas Ronja met beeb .
Kalfje Diesel .
Gijs, Teun en Joost hebben er een broertje bij .

Wij zijn vanmiddag af wezen koelen bij de Noorderplas. Lara heeft anderhalf uur lang gezwommen en vanaf de kant het water ingedoken. Ze heeft zelfs vriendjes gemaakt met onze allochtone medelanders. Hij vond het niet zo leuk, maar bij haar kon Lara niets verkeerd doen, ze vertelde dat Lara in het Turks helder of licht betekent.

Nu ligt ze voor pampus te snurken op de vloer waar het wat koeler is dan op haar kussen.
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
pi_83886570
  zondag 11 juli 2010 @ 13:02:02 #194
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_83912814
Lara de mafkikker heeft gisterenavond tijdens de regen- en onweersbuien de hele tijd buiten met haar bal gespeeld. Die was niet naar binnen te krijgen... ook niet bang van het onweer trouwens. Dat geknal is ze wel gewend van de training.

Het putdekseltje was vol blaadjes en troep gelopen, dus het water liep niet goed weg. Lara scheurde door de plas heen en huppelde als een jong veulentje over de plaats. Toen ik de deksel en het emmertje uit de afvoer had getrokken ging ze rondjes lopen rond de draaikolk.

Helemaal zeiknat en doodmoe kwam ze rond 23h naar binnen. Ze bleef netjes op de deurmat wachten tot ik met de handdoek aankwam om haar af te drogen. Ze gaat dan altijd zo lekker tegen me aanhangen om afgedroogd te worden. Zo leuk is dat . Het liefste wil ze naderhand nog tussen mijn benen doorlopen om mijn broek ook als handdoek te gebruiken, maar dat feest gaat dan niet door.
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
pi_83947909
@oh-oh; dat geloof je niet , ik heb toch wel eens gezegd een Chineesje tegen te komen in de buurt, telkens ben ik dan op de fiets of onderweg en kan ik niet even kijken en aaien.
Loop ik Zaterdag buiten met de hond, drentelt er een Chineesje 50 meter verderop, los, de kleur van Billy, ben er achterna gelopen, blijkt 1 straat om de hoek te wonen
Ik heb tegen de vrouw gezegd dat ik er altijd eentje verderop in de stad zie, dat blijkt de moeder te zijn. Nou ja zeg

En wat een leukerd, en zó hard rennen, ik herkende het meteen van jouw filmpjes van op je werk buiten Wat ongelofelijk snel en ik vond het reu'tje zo klein in het echt, ik ben natuurlijk de foto's van jou gewend waar Chico, Billy en Sjon vaak ook als close-up dichtbij staan.
Hoop hem (die om de hoek) binnenkort nog eens tegen te komen om even te aaien
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 10:54:08 #196
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83948046
quote:
Op maandag 12 juli 2010 10:51 schreef Pisces29 het volgende:
@oh-oh; dat geloof je niet , ik heb toch wel eens gezegd een Chineesje tegen te komen in de buurt, telkens ben ik dan op de fiets of onderweg en kan ik niet even kijken en aaien.
Loop ik Zaterdag buiten met de hond, drentelt er een Chineesje 50 meter verderop, los, de kleur van Billy, ben er achterna gelopen, blijkt 1 straat om de hoek te wonen
Ik heb tegen de vrouw gezegd dat ik er altijd eentje verderop in de stad zie, dat blijkt de moeder te zijn. Nou ja zeg

En wat een leukerd, en zó hard rennen, ik herkende het meteen van jouw filmpjes van op je werk buiten Wat ongelofelijk snel en ik vond het reu'tje zo klein in het echt, ik ben natuurlijk de foto's van jou gewend waar Chico, Billy en Sjon vaak ook als close-up dichtbij staan.
Hoop hem (die om de hoek) binnenkort nog eens tegen te komen om even te aaien

Oh wat leuk zeg!
En foto's maken dan he.
Mss ken ik ze wel joh, weet je hoe de hondjes heten?
Bil is mn grootste maar dies ook niet echt groot hoor.
Ik noem de chinezen wel altijd mn grote honden, maar ja, met die chiwallies dr bij
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83948258
quote:
Op maandag 12 juli 2010 10:54 schreef oh-oh het volgende:

[..]


Oh wat leuk zeg!
En foto's maken dan he.
Mss ken ik ze wel joh, weet je hoe de hondjes heten?
Bil is mn grootste maar dies ook niet echt groot hoor.
Ik noem de chinezen wel altijd mn grote honden, maar ja, met die chiwallies dr bij

Ja dat bedacht ik me later, had willen vragen of ze uit een bepaald nest komen, en de naam, maar die vrouw was druk met planten water geven en liep steeds naar binnen en had geen tijd voor een praatje.
Ik zei dat ik er dus eentje vaker zie lopen, maar wist niet of dat haar hondje was (toen vertelde ze dat die moeder verderop woont), en dat ik nooit de kans heb om te aaien, en het zo leuk vond nu van dichtbij te bekijken (maar hij was veel te snel en uiteraard m'n eigen bonk spier van 30 kg ook nog vast), en ze zei dat veel mensen aanspreken met "hey die zien we altijd in films"

Jammer trouwens dat mijn hond door artrose en een aanrijding niet meer mag rennen en spelen, maar anders was dit Chineesje echt een leuk speelvriendje geweest, lekker achter elkaar aan rennen

En naast een chiwallie zijn ze zeker groot
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 11:03:39 #198
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83948409
Je hebt nu toch wel fotos gezien van jouw soort hond naast mijn honden of nie?
Bovendien varieren chineesjes ook nog es heel erg in formaat hoor, ik ken er zelfs die kleiner zijn dan mijn chiwallies en Bil is aan de grote kant.
Ja mocht je dr nog es spreken, ff de naam van de hond vragen, mss weet ik dan wel al genoeg!
Echt grappig.
Ik maak ook niet altijd tijd om mensen te spreken die op me af springen met duizenden vragen.
Meestal is dat in de pauze in de stad en ben ik dan op weg ergens heen
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83948687
quote:
Op maandag 12 juli 2010 11:03 schreef oh-oh het volgende:
Je hebt nu toch wel fotos gezien van jouw soort hond naast mijn honden of nie?
Ja maar das een pupperd en een MINI Maar daar zie je idd al contrast
Ik vond hem vooral smalletjes, maar ik denk dat het een heel "gewoon" maatje was, maar hij was zo snel, als ik knipperde was hij al weer 5 meter verder
Ik heb ze nooit in het echt van dichtbij gezien, dus dan is een ras altijd anders. Als je een Deense dog alleen van foto's kent is het in het echt ook nog indrukwekkend, en zo is een Chineesje toch een slankie in het echt

En logisch dat jij of die vrouw niet een uur staat te beppen met iedereen, ik vond het al tof dat ze gewoon vriendelijk reageerde Ik hoop het hondje nog eens vaker te zien en die in stad woont ws bij een vrouw met een fotostudio, dus daar ga ik nog een keertje langs ws
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 11:17:06 #200
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83948839
Ah tof, ik ben benieuwd hoor.
Mini's, van het woord alleen word ik al een beetje verdrietig.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83948947
Ik haal hem zo weer weg...

[ Bericht 37% gewijzigd door Pisces29 op 12-07-2010 11:52:19 ]
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 11:24:59 #202
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83949142
Wil je me dr site es pmmen, dan weet ik zo of ik dr ken of niet!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  maandag 12 juli 2010 @ 11:36:17 #203
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83949644
Nu weet ik wie t is!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  maandag 12 juli 2010 @ 11:36:56 #204
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83949667
Dat hondje is een van de zonen, ik zoek ff een foto van de mama, maar dies ook niet Billy zn kleur hoor.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83950064
quote:
Op maandag 12 juli 2010 11:36 schreef oh-oh het volgende:
Dat hondje is een van de zonen, ik zoek ff een foto van de mama, maar dies ook niet Billy zn kleur hoor.

Het was een donkere ruimte dus ik weet niet of ik het goed heb gezien, maar weet zeker dat het geen Sjon-kleur was. Zeg ik nu iig. (Zeg nooit-nooit )

Ik zal eens kijken deze week, wie weet kan ik zien of ze er is
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 11:52:19 #206
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83950369
Nou ik gok dat ze deze pup heeft aangehouden:

Die komt qua kleur wel wat overeen, ik ga t ff checken op de database!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83950462
quote:
Op maandag 12 juli 2010 11:52 schreef oh-oh het volgende:
Nou ik gok dat ze deze pup heeft aangehouden:
[ afbeelding ]
Die komt qua kleur wel wat overeen, ik ga t ff checken op de database!

Betekent dat dan dat ze er 2 heeft?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  maandag 12 juli 2010 @ 12:06:12 #208
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_83950908
quote:
Op maandag 12 juli 2010 11:54 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Betekent dat dan dat ze er 2 heeft?

Ja de moeder en die ene zoon.
Das wel een Billy kleurige nu:

Maar dan wel een hele lelijke uitvoering whehe.
Mijn exemplaar ter vergelijk
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_83954237
quote:
Op maandag 12 juli 2010 12:06 schreef oh-oh het volgende:

[..]


Ja de moeder en die ene zoon.
Das wel een Billy kleurige nu:
[ afbeelding ]
Maar dan wel een hele lelijke uitvoering whehe.
Mijn exemplaar ter vergelijk
[ afbeelding ]

Ik vind het wel een leukerd, maar ik heb er dan ook geen kijk op
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  dinsdag 13 juli 2010 @ 23:30:17 #210
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_84025016
quote:
Op woensdag 30 juni 2010 16:00 schreef Qwea het volgende:
Geen geweldige foto's ;

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Wat een schitterende foto's en wat een schitterende hond
  woensdag 14 juli 2010 @ 17:11:18 #211
171697 pulletje
Ondertitel
pi_84052971
na vaak gekeken te hebben, zal ik ook eens foto's posten van onze nieuwste aanwinst.. Ace!

We hebben m ondertussen alweer 3 maanden in huis, maar dit was zn eerste dag bij ons.





Signature
  donderdag 15 juli 2010 @ 14:59:56 #212
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84092004
De keizer:

Die neerkeek op zijn voetvolk, de takkenhondjes:



Ik mag alleen zn snoet en billen wel weer es scheren

Wazige idioten:
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  donderdag 15 juli 2010 @ 16:09:56 #213
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_84095102
Wat een leuke Ace, pulletje

En de Chinese connectie

Kijk Phoebe eens dapper aan het riempje lopen
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  donderdag 15 juli 2010 @ 16:13:17 #214
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84095247
das een hele oude foto oplichtster, wij willen nieuwe!!!!!!!!!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  donderdag 15 juli 2010 @ 16:52:53 #215
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_84096930
Ik moet toch wat
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  donderdag 15 juli 2010 @ 16:55:10 #216
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84097043
Nee.
Maak maar ff nieuwe feestnummer!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  donderdag 15 juli 2010 @ 17:45:49 #217
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_84099034
Ik doe mijn best maar ze wil weer eens niet blijven zitten
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  donderdag 15 juli 2010 @ 19:28:04 #218
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_84102523
Even een dutje doen

Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
  donderdag 15 juli 2010 @ 19:59:39 #219
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_84104020
@ pulletje: wat een leukerd is Ace. Wat voor iets is het?
@ oh-oh: de Keizer en de takkehondjes staan er weer leuk op. Er zijn nu wel genoeg takken voor ze te vinden na die storm van gisteren?
@ Maes: toen ik las dat ze niet stil wilde blijven zitten, dacht ik gelijk dat je d'r op de foto moest zetten als ze sliep. En zie hier... een slapende Fiebs!

Lara heeft echt vacantie. We hebben sinds het examen bar weinig gedaan. Af en toe wat zwemmen en maandag, om middernacht notabene, voor het eerst sinds lange tijd weer gefietst. Overdag is het veelste warm en Lara ligt dan toch alleen maar voor pampus.

Vandaag heeft ze lekker gerend en moesten we nog een paar boodschapjes halen bij de supermarkt. Ik was haar water vergeten, dus hebben we samen in de achterbak een komkommer gedeeld. Al die boodschappen doende mensen / toeristen keken ons raar aan, maar dat maakte ons niets uit. Lara had weer wat water binnen, en ik hoefde niet weer eerst langs huis om haar te laten drinken.
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
pi_84110719
Maes; nieuwe foto wat is ze lief zo op schoot

Oh-oh; die laatste foto en de tekst weer bij de foto's

Pulletje; wat een droppie is Ace Wat voor ras is het?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_84121123
Whoa, Ace

Oh-oh, die takkehondjes van je ook altijd Haha, leuke foto's.

Maes, duttende Fiebs Wat liev!
  vrijdag 16 juli 2010 @ 08:34:19 #222
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84121320
Fiepjeeeeeeeeee!
Nog een weekje en dan kan ik dr elke dag foto's van maken
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  vrijdag 16 juli 2010 @ 09:02:12 #223
171697 pulletje
Ondertitel
pi_84121751
Ace is een boomertje, kruising tussen een Cairn terrier en een Lhaso Apso.

Cairn terrier zien we er een heel klein beetje in terug nu, vooral het karakter.. Van een Lhaso Apso is weinig te merken..
Signature
pi_84157428
*Zucht* Ik verveel me... Had ik maar iets om mee te spelen.

pi_84163063
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 00:26 schreef Faithfulness het volgende:
*Zucht* Ik verveel me... Had ik maar iets om mee te spelen.

[ afbeelding ]
pi_84170901
Laat ik ook maar eens wat foto's uploaden van mijn Heidewachtel Sue. (nu 1.5 jaar oud)



Eerste dagen thuis met haar eerste piepbeesje(8 weken oud)


Na zoveel indrukken de eerste dagen val je zo in slaap (8 weken)


Ook rond de 8 weken oud.


Op de Venlose heide. (3-4 maanden oud)


Hoe smeriger hoe beter, aldus Sue. (3-4 maanden oud)


Bel van Marwijk maar, we hebben een vervanger voo van Persie


Eerste keer sneeuw (1 jaar oud)


Eerste keer sneeuw (1 jaar oud)


Jacht training overzwemmen (1,5 jaar oud)


Jacht training, Sue met eend. (1,5 jaar oud)
pi_84172090
wat een schitterende hond is Sue toch.

Wij hebben toen wij onze beagle uitkozen ook gekeken naar een heidewachtel en drentse patrijs
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan
pi_84172318
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 00:26 schreef Faithfulness het volgende:
*Zucht* Ik verveel me... Had ik maar iets om mee te spelen.

[ afbeelding ]

Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_84172419
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 16:15 schreef Nico_Galijk het volgende:
Laat ik ook maar eens wat foto's uploaden van mijn Heidewachtel Sue. (nu 1.5 jaar oud)

Wat een leukerd is Sue!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  zaterdag 17 juli 2010 @ 17:37:36 #230
92409 Twinky
Little star.
pi_84172969
Mogen hier ook filmpjes? We zijn met Donja (zwarte labrador, 8 jaar) naar Texel gegaan en die heeft me toch een plezier gehad!

voorproefje:








  zaterdag 17 juli 2010 @ 19:19:54 #231
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84175968
Texel is echt een hondenparadijs he?
Ik verheug me al op oktober, dan gaan we weer.
Faithfullness, pure herkenning die foto
En die van Sue met de poot in de bloembak had ik gisteren ook hier op t balkon
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_84178873
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 19:19 schreef oh-oh het volgende:
Faithfullness, pure herkenning die foto



Ik probeer het zo te houden. Maar daar is Bram het nooit zo mee eens.


Wat een prachtige hond is Sue!
En Donja is helemaal in d'r element daar, prachtig!
  zaterdag 17 juli 2010 @ 20:48:26 #233
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84179065
Ik heb echt achterlijk veel speeltjes hier.
En ook nog es een grote mand op kantoor.
Maar ik heb dan ook achterlijk veel honden en ze hebben allemaal andere favo speeltjes
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_84179572
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 20:48 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb echt achterlijk veel speeltjes hier.
En ook nog es een grote mand op kantoor.
Maar ik heb dan ook achterlijk veel honden en ze hebben allemaal andere favo speeltjes
[ afbeelding ]
Hahaha dat ken ik ja
Af en toe loop ik bij $insert random winkel en daar hebben ze dan hondenspeeltjes. En dan MOET ik wat meenemen. Want "dat zal hij wel superleuk vinden". En mijn man kijkt dan altijd zo:

Speelgoedmuisjes zijn huis absolute favoriet. Ja. De kattenmuisjes dus.
  zaterdag 17 juli 2010 @ 21:11:32 #235
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_84179791
Ik koop vooral kinderspeelgoed bij de kringloopwinkel, en tennisballen voor Chico, en Frits had een heel legioen kattenmuisjes, dat waren zn babies, die zijn nu wees
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  zondag 18 juli 2010 @ 16:49:34 #236
44200 Sjeekie_Beekie
Beter te laat, dan over tijd!
pi_84202224
@ Nico_Galijk: Nog een jachthondje . Sue is echt een leukert! Lara had vorig jaar een Heidewachtel in de groep zitten. Daar kon ze het zo leuk mee vinden, maar helaas werd zijn baasje kreupel en kon hij dit jaar niet mee trainen. Als het meezit, komt hij volgend seizoen weer.

@ Faithfulness: het is toch wat als je geen speelgoed krijgt van je baas! Schande !

@ Twinky: Donja de zeehond . Zo leuk om te zien dat ze het aan zee zo leuk vindt. Waar is die frisbee nou... oooohhhhhhhhhh daaaaaaaaaaar istieeeeeee!

Vanmiddag na het werk ging ik Lara gelijk uitlaten en het buurmeisje vroeg of ze mee mocht. Dus wij samen naar het speelveldje hier in de buurt, dan konden ze samen rennen. Op de terugweg heeft ze Lara's riem zelf vastgehouden en toen ik haar ging thuisbrengen, gingen we nog even in de tuin buurten. Lara en buurmeisje lagen samen in het gras. Op een gegeven moment was het verdacht stil, lagen ze samen te slapen . Echt zo schattig om te zien.

Buurmeisje draaide zich om en legde haar arm in Lara's nek, die sliepen samen gewoon door en Lara vond alles wel best. Toen moest ik verplicht nog een pilsje drinken met de buurman en buurvrouw, want ik kon toch echt nog niet naar huis. Ze hebben wel drie kwartier zo samen in het gras gelegen. Lara werd wakker van de deurbel, er stond visite voor de deur.
Weltrusten... Tot morgen zonder zorgen.
Oudste, Jongste en Lara
Mijn mietjesschema in de strijd naar een betere conditie.
  zondag 18 juli 2010 @ 16:56:41 #237
168232 Maes
ikke pikke porretje
pi_84202500
Wat een ééééénige hondjes weer allemaal.
Op vrijdag 7 januari 2011 19:22 schreef Greys het volgende:[/b]
Ow O+
Jaaaaaaaaaaaaaaaa, ik wil! :* *O*
pi_84204030
Bedankt allemaal voor de leuke reacties! Ik heb vandaag maar even de tijd genomen om dit topic door te nemen. Prachtige honden hier! Ben sowieso helemaal weg van honden
quote:
Op zondag 18 juli 2010 16:49 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
@ Nico_Galijk: Nog een jachthondje . Sue is echt een leukert! Lara had vorig jaar een Heidewachtel in de groep zitten. Daar kon ze het zo leuk mee vinden, maar helaas werd zijn baasje kreupel en kon hij dit jaar niet mee trainen. Als het meezit, komt hij volgend seizoen weer.
Zit Lara ook op een jachthonden training? Helaas ben ik vaak niet mee naar de training aangezien het eigenlijk de hond van mijn moeder is en zij is in feite de "alpha" voor de hond. De trainer wilt daarnaast graag verwarring/afleiding voorkomen door maar 1 baasje mee te laten doen. Maar de keren dat ik aan de kant mee keek zag ik toch wel dat (jacht)honden deze training helemaal geweldig vinden.

Prachtige hond trouwens! Toen ik dat kopje zag zag ik even mijn eigen hond er in Hoewel Sue erg kortharig is voor het ras.
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 17:37 schreef Twinky het volgende:
Mogen hier ook filmpjes? We zijn met Donja (zwarte labrador, 8 jaar) naar Texel gegaan en die heeft me toch een plezier gehad!

voorproefje:
[ afbeelding ]








Leuk beeldmateriaal Je kunt echt zien dat Donja het geweldig naar zijn/haar zin heeft! (Ik denk trouwens dat filmpjes altijd welkom zijn )
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 19:19 schreef oh-oh het volgende:
En die van Sue met de poot in de bloembak had ik gisteren ook hier op t balkon
Deugnieten zijn het soms
pi_84204123

mijn labradortje. Die iets te aanhankelijk is
  zondag 18 juli 2010 @ 19:24:42 #240
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_84206734
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')