Joran zegt dat hij tegen betaling gaat vertellen waar Nathalee ligt en dat domme KKK-tuig komt na alle Joran leugens naar Aruba, gelooft het verhaal en dat noemen ze afpersing?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zou wel heel dom zijn van Joran.
Of was hij van plan om dat nog te gebruiken voor die afpersing van Natalee's moeder?
Wat een onzin. Het kan natuurlijk, maar om daar nou 100% van overtuigd te zijn...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:37 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Hij heeft zelf Rechten gestudeert dus heeft zelf ook al enig kennis en natuurlijk ervaring.
Maar die Pa die plots zomaar overleden is heeft er 100% wat mee te maken, er is hem zoieso iets toegedient. Paar maanden later BAM dit.
Amen.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:41 schreef cikolata het volgende:
[..]
Je hoeft niet heel intelligent te zijn om goed te kunnen manipuleren.Toen hij jonger was liep hij al bij een psychiater wegens pathologisch liegen.
Ik denk ook dat hij haar in een agressieve bui heeft gedood en die impulsiviteit en agressie zijn juist kenmerken van een antisociale stoornis. Bovendien doet hij in die uitzending van Jaap () hetzelfde, hij hangt een lulverhaal op en perst er wat tranen uit, kost hem geen enkele moeite.
Bingo. Wat een kinderachtige sensatiezucht. Alsof het nog niet erg genoeg is.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:41 schreef Noek het volgende:
[..]
De waarheid is waarschijnlijk saai dus men maakt het fishy.
Hij was wel erg op geld belust inderdaad, zou best goed mogelijk zijn.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:45 schreef Qebbel het volgende:
Joran wilde haar gewoon gijzelen, om vervolgens een pittige som losgeld van die ouders los te peuteren. Helaas liep een en ander uit de hand, of heeft hij zijn krachten onderschat en is het meisje bezweken tijdens de struggeling.
Kwestie van just a rookie mistake.
In het geval van Nathalee was er geen bewijs door het ontbreken van een lichaam..quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:30 schreef Scorpie het volgende:
Wacht even hoor, de Joran die verondersteld wordt 5 jaar lang zijn bek te kunnen houden over de verdwijning van Holloway breekt binnen 24 uur bij de moord op een ander meisje, precies 5 jaar na dato vermoord? Apart.
Dit lijkt me eerder het geval jaquote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:33 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Wat te denken van die recente poging tot oplichting? Mss had ie daarvoor wat info op z'n laptop staan...
Bijvoorbeeld omdat hij geld aan de taxichauffeurs heeft betaald tijdens zijn vlucht. En het is nog niet zeker toch, wat er bij hem is aangetroffen.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:49 schreef Izaag het volgende:
Die sieraden en het geld kunnen net zo goed door anderen gestolen zijn. We hebben hier wel over schoonmaakpersoneel en corrupte politieagenten.
Als het roofmoord is, waarom zijn de vermiste spullen dan niet bij Joran aangetroffen?
Schijnt dat hij info had verzameld over dochters van rijke families, een relatie aanknopen leek hem een makkelijke manier om aan geld te komen.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij was wel erg op geld belust inderdaad, zou best goed mogelijk zijn.
Niet zo vreemd overigens, in een wereld waar iedereen je bijna uitkotst kan je maar beter rijk zijn.
Diezelfde chauffeurs die informatie over Joran aan de politie hebben meegedeeld?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:52 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld omdat hij geld aan de taxichauffeurs heeft betaald tijdens zijn vlucht. En het is nog niet zeker toch, wat er bij hem is aangetroffen.
Jij die iets zegt over kinderlijke sensatiezuchtquote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Bingo. Wat een kinderachtige sensatiezucht. Alsof het nog niet erg genoeg is.
Wat insinueer je nu? Ik dacht dat het inmiddels een feit was dat hij die chauffeurs geld heeft betaald.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:55 schreef Izaag het volgende:
[..]
Diezelfde chauffeurs die informatie over Joran aan de politie hebben meegedeeld?
Heeft ie wel de verkeerde uitgekozen. Matig onderzoekje dan van hem. Meisje was openlijk lesbisch, dus dat had hij vast wel ergens kunnen vinden op internet. Bovendien is ook nergens naar voren gekomen dat ze avances naar elkaar gemaakt zouden hebben. Niet intiem, zoenend, flirtend, of iets anders in die geest.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:52 schreef APK het volgende:
[..]
Schijnt dat hij info had verzameld over dochters van rijke families, een relatie aanknopen leek hem een makkelijke manier om aan geld te komen.
Misschien kwam ze info over zichzelf tegen op die laptop.
moet dat dan? Ik vind niet dat hij nog een leuk leven verdient.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:40 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alsof die jongen schuldig of onschuldig ooit nog een leuk leven zal hebben, binnen of buiten de gevangenis.
Want? Wacht eerst maar eens de strafzaak af.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
moet dat dan? Ik vind niet dat hij nog een leuk leven verdient.
Opvallend dat je -Strawberry- en andere linkse weldoeners nooit hoort over het "leuke leven" van de slachtoffers.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
moet dat dan? Ik vind niet dat hij nog een leuk leven verdient.
Sterker nog: Dit wordt een feit!!!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:43 schreef Ladidadida het volgende:
Het zou echt freaking briljant zijn als hij foto's van Natalee's lijk op z'n laptop had![]()
en ik durf te wedden dat in het volgende deel iemand iets zegt als: "er was toch ook iets met foto's van het lijk van Natalee?"
Dan kan je beter iedereen levenslang geven. Want als je je straf hebt uitgezeten, heb je geboet voor je daden (helemaal in zo'n gevangenis als daar) en hoef je niet nóg meer gestraft te worden.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
moet dat dan? Ik vind niet dat hij nog een leuk leven verdient.
Dat vind jij.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan kan je beter iedereen levenslang geven. Want als je je straf hebt uitgezeten, heb je geboet voor je daden (helemaal in zo'n gevangenis als daar) en hoef je niet nóg meer gestraft te worden.
Joran kan er niks aan doen, dat Natalee graag ontmaagd wilde worden en met drugs wilde experimenteren, wat haar fataal werd.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Opvallend dat je -Strawberry- en andere linkse weldoeners nooit hoort over het "leuke leven" van de slachtoffers.
Alsof die er niet toe doen en Joran de zielige is.
Treurig, die linkse vereenzelviging met juist de grootste klootzakken.
Daar gaat het niet om. Iemand vond het erg als die jongen na 25 jaar of wat dan ook weer vrij rondloopt. Ik denk dat hij nog weinig aan zijn leven heeft mocht hij ooit weer op vrije voeten komen. Maar waar in mijn post zie jij meer medelijden voor Joran dan voor de slachtoffers?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Opvallend dat je -Strawberry- en andere linkse weldoeners nooit hoort over het "leuke leven" van de slachtoffers.
Alsof die er niet toe doen en Joran de zielige is.
Treurig, die linkse vereenzelviging met juist de grootste klootzakken.
En het dealen in drugs, mocht dat een misdrijf zijn op Aruba.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:03 schreef Izaag het volgende:
[..]
Joran kan er niks aan doen, dat Natalee graag ontmaagd wilde worden en met drugs wilde experimenteren, wat haar fataal werd.
Joran was destijds hoogstens schuldig aan het wegmoffelen van het lijk en obstructie van de rechtsgang.
Beetje vroeg om zoiets te zeggen vind je niet? Er is nog niet eens bewezen of hij het wel gedaan heeft.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:59 schreef Gia het volgende:
[..]
moet dat dan? Ik vind niet dat hij nog een leuk leven verdient.
Feit of fabel ...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:03 schreef Izaag het volgende:
Joran kan er niks aan doen, dat Natalee graag ontmaagd wilde worden en met drugs wilde experimenteren, wat haar fataal werd.
Joran was destijds hoogstens schuldig aan het wegmoffelen van het lijk en obstructie van de rechtsgang.
Dus, een pedofiel die een kind vermoord en verkracht heeft, moet na zijn straf door de buurt in de armen worden gesloten, want hij is zo zielig.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan kan je beter iedereen levenslang geven. Want als je je straf hebt uitgezeten, heb je geboet voor je daden (helemaal in zo'n gevangenis als daar) en hoef je niet nóg meer gestraft te worden.
Daar denkt ons rechtssysteem anders over.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:03 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat vind jij.
Ik vind dat moordenaars nooit genoeg geboet hebben voor hun daden. Maar wraak is primitief. Een spuitje is een humane, eerlijke, nette afdoende oplossing.
Een moord in een hotelkamer die op zijn naam staat, met een tennisracket waar ze wellicht zijn vingerafdrukken in bloed op vinden, kleding met haar bloed erop, een vlucht naar Chili EN een bekentenis?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:05 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Beetje vroeg om zoiets te zeggen vind je niet? Er is nog niet eens bewezen of hij het wel gedaan heeft.
Klopt, maar als alle buurten die pedofiel weren, dan kan hij nergens meer terecht.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus, een pedofiel die een kind vermoord en verkracht heeft, moet na zijn straf door de buurt in de armen worden gesloten, want hij is zo zielig.
Tja, dat werkt zo niet.
Als je een moord pleegt ben je voor de rest van je leven een moordenaar. Een straf maakt dat feit niet ongedaan.
Je zegt dus zelf zo iemand levenslang gestraft wordt want hij heeft de rest van z'n leven het label 'moordenaar'. Dat is op zich al een behoorlijke straf want mensen zullen echt niet staan te springen om met zo iemand om te gaan of om hem een baan aan te bieden. Een leven opbouwen zoals anderen dat kunnen lukt 'm niet meer.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus, een pedofiel die een kind vermoord en verkracht heeft, moet na zijn straf door de buurt in de armen worden gesloten, want hij is zo zielig.
Tja, dat werkt zo niet.
Als je een moord pleegt ben je voor de rest van je leven een moordenaar. Een straf maakt dat feit niet ongedaan.
Daar heeft het rechtssysteem geen donder over te zeggen. Als mensen tot aan zijn dood de moordenaar blijven haten, waardoor die een kutleven heeft, dan kan ons rechtssysteem daar niks tegen doen. Je kunt mensen niet dwingen een crimineel zijn daden te vergeven.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:07 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Daar denkt ons rechtssysteem anders over.
Nou, nou, nou linksch mens . .quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan kan je beter iedereen levenslang geven. Want als je je straf hebt uitgezeten, heb je geboet voor je daden (helemaal in zo'n gevangenis als daar) en hoef je niet nóg meer gestraft te worden.
Nou, van mij mag het.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:09 schreef -Strawberry- het volgende:
Klopt, maar als alle buurten die pedofiel weren, dan kan hij nergens meer terecht.
Dat werkt toch niet, dan kan je die pedo beter levenslang opsluiten.
Gelukkig werk je niet bij de recherche.. Alles maar voor waar aannemen zonder het ook eens van een andere kant te belichtenquote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Een moord in een hotelkamer die op zijn naam staat, met een tennisracket waar ze wellicht zijn vingerafdrukken in bloed op vinden, kleding met haar bloed erop, een vlucht naar Chili EN een bekentenis?
Nee, dat bewijst niks!!
Ik vraag me af wanneer men het wel bewezen vindt. Langzaamaan mag je toch echt wel gaan geloven dat hij het wel heeft gedaan.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Een moord in een hotelkamer die op zijn naam staat, met een tennisracket waar ze wellicht zijn vingerafdrukken in bloed op vinden, kleding met haar bloed erop, een vlucht naar Chili EN een bekentenis?
Nee, dat bewijst niks!!
Waarschijnlijk niet, nee. Maar dat heeft ie aan zichzelf te danken.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:10 schreef kwiwi het volgende:
Je zegt dus zelf zo iemand levenslang gestraft wordt want hij heeft de rest van z'n leven het label 'moordenaar'. Dat is op zich al een behoorlijke straf want mensen zullen echt niet staan te springen om met zo iemand om te gaan of om hem een baan aan te bieden. Een leven opbouwen zoals anderen dat kunnen lukt 'm niet meer.
En je dan nog afvragen waarom we draaideurcriminelen hebben.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:10 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Je zegt dus zelf zo iemand levenslang gestraft wordt want hij heeft de rest van z'n leven het label 'moordenaar'. Dat is op zich al een behoorlijke straf want mensen zullen echt niet staan te springen om met zo iemand om te gaan of om hem een baan aan te bieden. Een leven opbouwen zoals anderen dat kunnen lukt 'm niet meer.
Dat zou te makkelijk voor hem zijn. Rotten in die hel van een gevangenis daar, dat moet hij.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:03 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat vind jij.
Ik vind dat moordenaars nooit genoeg geboet hebben voor hun daden. Maar wraak is primitief. Een spuitje is een humane, eerlijke, nette afdoende oplossing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |