Nee, maar zo zien die mensen dat wel.quote:Op donderdag 24 juni 2010 14:45 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat iets niet aangeboren is, wil niet zeggen dat het een keuze is.
Waarom zou je in die onzin meegaan?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:09 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Nee, maar zo zien die mensen dat wel.
Jij voelt het wat men in het verleden heeft gedaan of zoquote:Op donderdag 24 juni 2010 15:02 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik heb persoonlijk geen problemen met bi's. Ik zal alleen nooit iets met een bi-sexuele man willen (doen).
Het feit dat sex zo uitgebuit wordt, maakt dat er zoveel uitwassen ontstaan.
Omdat veel mensen homoseksualiteit als een afwijking zien. En dat is pedofiel zijn ook, het is niet hoe 'de natuur' het bedoeld heeft. Als iedereen homo zou zijn zou het niet goed gaan met de wereldbevolking immers.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het was ook niet echt naar jou bedoelt. Was bedoeld naar de eerste die homoseksuelen gaan vergelijken met pedofielen en de indruk wekken dat pedofielen en homo's allebei strafbaar zouden moeten zijn. Daar heb ik wel een probleem mee. En mensen die doen alsof het een keuze is. Mensen die dat denken zouden zichzelf eens in homo's of bii's moeten verplaatsen in plaats van ze af te schilderen als vergelijkend materiaal met pedofielen. Dat is gewoon echt een belediging.
Ga ik erin mee dan? Ik zeg alleen dat het de acceptatie niet bevordert als je homoseksualiteit als keuze of niet aangeboren bestempelt, omdat de homofoben en bijvoorbeeld streng religieuze mensen die geaardheid dan zullen proberen te veranderen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Waarom zou je in die onzin meegaan?
Ook weer zo'n drogreden, nee een pedo of een iemand die seks met dieren wel die heeft die keuze wel bewust gemaakt. Ook als is het onbewust dat betekend nog niet dat je die keuze niet gemaakt heb, hoewel je gevolgen nog niet overzag.quote:Wat een belachelijke redenatie Homo worden is geen keuze. Ik ben zelf Bii ; maar ik ben niet wakker geworden op een dag met de gedachte : ' He! Ik ga bii worden want dan kan ik het slachtoffer spelen!'. De enige mensen die zich druk maken om de reden waarom homo's homo zijn, zijn de mensen die homo's over het algemeen niet accepteren. Homo's of Bii's maken zich er niet druk o
Ok dan laten we de pedoseksuelen eventjes voor wat ze zijn. Welk excuus wil je voor bigamie(seks met dieren) ophangen dan?quote:En homoseksuelen en pedoseksuelen vergelijken is gewoon een belediging voor de homoseksuelen.
Als er al een stijging is van het aantal homo's, zou dat misschien nog wel eens de reden kunnen zijn. 'de natuur' die eens heftig gaat ingrijpen in een veel te groot aantal mensen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:14 schreef -Strawberry- het volgende:
het is niet hoe 'de natuur' het bedoeld heeft. Als iedereen homo zou zijn zou het niet goed gaan met de wereldbevolking immers.![]()
En in veel gevallen valt het niet te controleren of te checken of dieren er last van ondervinden.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef picardmike het volgende:
Dieren geven vaak aan vrijwillig seks met mensen te willen hebben. Er zijn zelf gevallen bekent waar dieren mensen verkrachten. Kortom moeten we bigamie dan ook toe gaan staan, als beide partijen dat willen?
Zo kan je het inderdaad ook zien.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Als er al een stijging is van het aantal homo's, zou dat misschien nog wel eens de reden kunnen zijn. 'de natuur' die eens heftig gaat ingrijpen in een veel te groot aantal mensen.
1) bigamie is overspel. Seks met dieren is bestiofilie.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ook weer zo'n drogreden, nee een pedo of een iemand die seks met dieren wel die heeft die keuze wel bewust gemaakt. Ook als is het onbewust dat betekend nog niet dat je die keuze niet gemaakt heb, hoewel je gevolgen nog niet overzag.
[..]
Ok dan laten we de pedoseksuelen eventjes voor wat ze zijn. Welk excuus wil je voor bigamie(seks met dieren) ophangen dan?
Dieren geven vaak aan vrijwillig seks met mensen te willen hebben. Er zijn zelf gevallen bekent waar dieren mensen verkrachten. Kortom moeten we bigamie dan ook toe gaan staan, als beide partijen dat willen? En als dit aangeboren blijkt te zijn?
Oh jawel hoor er zijn dieren die mensen opzettelijk bespringen om er seks mee te hebben. Er zijn mensen die midden in de nacht naar een weiland gaan een stukje gras op hun snikkel leggen en het door paarden het er laten afzuigen zonder die paard onder druk te zetten. Zo'n paard doet dat na een tijdje zelfs zonder gras. Lijkt mij vrijwilliig.quote:En in veel gevallen valt het niet te controleren of te checken of dieren er last van ondervinden.
Dus als je seks met dieren gaat toestaan is dat een hellend vlak.
Ja idd ik bedoel bestialiteit.quote:bigamie is overspel. Seks met dieren is bestiofilie
Een drogreden voor wat dan? Pedo's hebben ook die keuze niet bewust gemaakt. Ik denk dat er ook homoseksuelen zijn die zelfs liever hetero waren geweest (althans, ik heb iemand gekend, die dat maar wat graag liever had gewild).quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ook weer zo'n drogreden, nee een pedo of een iemand die seks met dieren wel die heeft die keuze wel bewust gemaakt. Ook als is het onbewust dat betekend nog niet dat je die keuze niet gemaakt heb, hoewel je gevolgen nog niet overzag.
Excuus voor wat? Dieren hebben geen daadwerkelijke vrije wil. Dat vind ik niet bepaald vergelijkbaar met mensen.quote:Ok dan laten we de pedoseksuelen eventjes voor wat ze zijn. Welk excuus wil je voor bigamie(seks met dieren) ophangen dan?
Dieren geven vaak aan vrijwillig seks met mensen te willen hebben. Er zijn zelf gevallen bekent waar dieren mensen verkrachten. Kortom moeten we bigamie dan ook toe gaan staan, als beide partijen dat willen? En als dit aangeboren blijkt te zijn?
Dat is toch geen vrijwillige keuze tot seks? Dat is conditionering.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:23 schreef picardmike het volgende:
[..]
Oh jawel hoor er zijn dieren die mensen opzettelijk bespringen om er seks mee te hebben. Er zijn mensen die midden in de nacht naar een weiland gaan een stukje gras op hun snikkel leggen en het door paarden het er laten afzuigen zonder die paard onder druk te zetten. Zo'n paard doet dat na een tijdje zelfs zonder gras. Lijkt mij vrijwilliig.
Er is ook een docu over gemaakt.
Dit is ook weer zo krom redeneren, homo's komen in de natuur voor omdat het aangeboren zou zijn en bij seks met dieren is het weer niet vrijwillig.quote:Excuus voor wat? Dieren hebben geen daadwerkelijke vrije wil. Dat vind ik niet bepaald vergelijkbaar met mensen.
Worden mensen niet geconditioneerd dan tijdens relaties volgens Pavlov en het bahaviorisme(vroegere psychologie) wel.quote:Dat is toch geen vrijwillige keuze tot seks? Dat is conditionering.
Ik heb het er niet over of het wel of niet natuurlijk is. Ik heb het erover dat dieren geen vrije wil kennen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:29 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dit is ook weer zo krom redeneren, homo's komen in de natuur voor omdat het aangeboren zou zijn en bij seks met dieren is het weer niet vrijwillig.
Je zegt hier dus dat als een dier seks wil met een mens dat niet natuurlijk is maar bij mensen keuze toch weer een rol speelt in diezelfde seksualtiteit. Make up your mind!
Als het aangeboren is heb je toch ook geen vrije wil?quote:Ik heb het er niet over of het wel of niet natuurlijk is. Ik heb het erover dat dieren geen vrije wil kennen.
Niet in de keuze van je geaardheid nee. Wel in of je al dan niet seks wil bedrijven en zo ja, met wie.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:32 schreef picardmike het volgende:
[..]
Als het aangeboren is heb je toch ook geen vrije wil?
Ik vind jouw mening echt te grof voor woorden ; en ga er geen woorden meer aan nat maken. Eerst homo's vergelijken met pedofielen ; en daarna met bigamie? Echt, ik heb niks tegen jou als persoon ; maar als jij werkelijk waar gelooft wat je zelf allemaal verkondigd vind ik je wel een enorme homo-foob / hater.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ook weer zo'n drogreden, nee een pedo of een iemand die seks met dieren wel die heeft die keuze wel bewust gemaakt. Ook als is het onbewust dat betekend nog niet dat je die keuze niet gemaakt heb, hoewel je gevolgen nog niet overzag.
[..]
Ok dan laten we de pedoseksuelen eventjes voor wat ze zijn. Welk excuus wil je voor bigamie(seks met dieren) ophangen dan?
Dieren geven vaak aan vrijwillig seks met mensen te willen hebben. Er zijn zelf gevallen bekent waar dieren mensen verkrachten. Kortom moeten we bigamie dan ook toe gaan staan, als beide partijen dat willen? En als dit aangeboren blijkt te zijn?
Kunnen dieren ook wel hoor niet iedereen die een stukje gras legt op zijn snikkel krijgt een beurt. Dat ligt er maar net aan hoe aardig je bent. Met mensen niet anders hoor.quote:Niet in de keuze van je geaardheid nee. Wel in of je al dan niet seks wil bedrijven en zo ja, met wie
Dat is jouw mening maar een man en vrouw zijn tradioneel gezien gelijkwaardig in een relatie, hetzelfde geslacht niet omdat er toch een bepaalde dominantie bij komt kijken. Als een mens zich gelijkwaardig acht met een dier een daar seks mee wilt hebben en dat dier bespringt diegene wat is er dan slecht aan?quote:Voor gelijkwaardige seks heb je gelijkwaardige partners nodig.
Tussen kinderen en volwassenen is er geen gelijkwaardige relatie mogelijk. Hetzelfde geldt voor tussen mensen en dieren.
Bij volwassen mensen is er wel sprake van gelijkwaardige partners.
Begrijp je?
Ja uhh je kan een peuter van 6 ook chocolade van je penis laten likken. Ook vrijwillig.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:23 schreef picardmike het volgende:
[..]
Oh jawel hoor er zijn dieren die mensen opzettelijk bespringen om er seks mee te hebben. Er zijn mensen die midden in de nacht naar een weiland gaan een stukje gras op hun snikkel leggen en het door paarden het er laten afzuigen zonder die paard onder druk te zetten. Zo'n paard doet dat na een tijdje zelfs zonder gras. Lijkt mij vrijwilliig.
En een relatie tussen iemand van 20 en 40 dan?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:32 schreef djenneke het volgende:
Voor gelijkwaardige seks heb je gelijkwaardige partners nodig.
Tussen kinderen en volwassenen is er geen gelijkwaardige relatie mogelijk. Hetzelfde geldt voor tussen mensen en dieren.
Bij volwassen mensen is er wel sprake van gelijkwaardige partners.
Begrijp je?
Dát en conditionering. Zoals -Strawberry- al aangeeft.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:37 schreef picardmike het volgende:
[..]
Kunnen dieren ook wel hoor niet iedereen die een stukje gras legt op zijn snikkel krijgt een beurt. Dat ligt er maar net aan hoe aardig je bent. Met mensen niet anders hoor.
Alle volwassen mensen zijn gelijkwaardig. Ze zijn niet gelijk, maar wel gelijkwaardig. Ze hebben volledige zeggenschap over zichzelf (uitzonderingen zoals dokter/patient relatie daargelaten). Een mens kan zich wel gelijkwaardig achten aan een dier, maar is het daarmee nog niet. Dat zul je toch zelf ook wel begrijpen?quote:Dat is jouw mening maar een man en vrouw zijn tradioneel gezien gelijkwaardig in een relatie, hetzelfde geslacht niet omdat er toch een bepaalde dominantie bij komt kijken. Als een mens zich gelijkwaardig acht met een dier een daar seks mee wilt hebben en dat dier bespringt diegene wat is er dan slecht aan?
Tja homo's komen zelf met die geaardheid dus moet ze het maar goedpraten ook. Ik voel me als hetero beledigd als je zegt dat ik als hetero geboren ben.quote:Ik vind jouw mening echt te grof voor woorden ; en ga er geen woorden meer aan nat maken. Eerst homo's vergelijken met pedofielen ; en daarna met bigamie? Echt, ik heb niks tegen jou als persoon ; maar als jij werkelijk waar gelooft wat je zelf allemaal verkondigd vind ik je wel een enorme homo-foob / hater.
We hebben nu eenmaal afgesproken dat mensen vanaf 18 jaar wilsbekwaam zijn. Of die grens eerlijk is, is een andere discussiequote:Op donderdag 24 juni 2010 15:43 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En een relatie tussen iemand van 20 en 40 dan?Ook niet geheel gelijkwaardig en toch. Ook heb je mensen die niet eens gelijkwaardig willen zijn in een relatie. Vrijwillig ongelijkwaardig zijn bestaat dus ook, for the sake of argument.
Dat is jouw mening, dat bepaal jij toch niet. Sommige mensen vinden dat dieren gelijkwaardig aan hen zijn en vallen op dieren. Dat ga jij effe voor hen bepalen. Je snap toch wel dat je voor jezelf spreek en niet voor iedereen?quote:Alle volwassen mensen zijn gelijkwaardig. Ze zijn niet gelijk, maar wel gelijkwaardig. Ze hebben volledige zeggenschap over zichzelf (uitzonderingen zoals dokter/patient relatie daargelaten). Een mens kan zich wel gelijkwaardig achten aan een dier, maar is het daarmee nog niet. Dat zul je toch zelf ook wel begrijpen
Waarom moeten ze iets "goed" praten dat helemaal niet verkeerd is?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja homo's komen zelf met die geaardheid dus moet ze het maar goedpraten ook. Ik voel me als hetero beledigd als je zegt dat ik als hetero geboren ben.
Homo's zie je hetero's toch ook niet beledigen door hun geaardheid met pedofielen en dierensex te vergelijken? Het is best als je iets tegen homo's hebt ; je staat er niet alleen in ; maar kom dan ook met goede argumenten ipv homo's af te schilderen als criminelen. Want dat is het enige wat je aan het doen bent. Heb het in ieder geval aangekaart in feedback want dit vind ik persoonlijk echt te ver gaan.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja homo's komen zelf met die geaardheid dus moet ze het maar goedpraten ook. Ik voel me als hetero beledigd als je zegt dat ik als hetero geboren ben.
Jouw manier van denken is echt heel vreemd.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja homo's komen zelf met die geaardheid dus moet ze het maar goedpraten ook. Ik voel me als hetero beledigd als je zegt dat ik als hetero geboren ben.
Nou het is niet een geheel gevoelloos besluit maar ik ben nou eenmaal als eerste in aanraking gekomen met hetero's en op de rest heb ik mij niet georienteerd. Zo is het ook met eten als je een slechte ervaring heb met melk omdat je moeder je geen goede borstvoeding gaf vind je melk later ook niet meer lekker en wil je het ook niet meer proberen. Als je goed geconfronteerd ben met melk dan vind je het ook lekker. Als je later nog met nieuwe etenswaren in aanraking komt ga je eerst heel goed nadenken of het je bekent voorkomt als het te vreemd is lus je het meestal niet.quote:Waarom moeten ze iets "goed" praten dat helemaal niet verkeerd is?
Jij hebt op een dag bewust besloten dat je je seksueel aangetrokken voelde tot vrouwen? Je hebt toen dus ook overwogen of je niet stiekem op mannen (of kinderen of dieren, blijkbaar voor jou allemaal hetzelfde) viel?
HUH?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:55 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou het is niet een geheel gevoelloos besluit maar ik ben nou eenmaal als eerste in aanraking gekomen met hetero's en op de rest heb ik mij niet georienteerd. Zo is het ook met eten als je een slechte ervaring heb met melk omdat je moeder je geen goede borstvoeding gaf vind je melk later ook niet meer lekker en wil je het ook niet meer proberen. Als je goed geconfronteerd ben met melk dan vind je het ook lekker..
Het gaat er om dat en dat is bewezen als je een slechte ervaring heb met bepaalde voeding je daar een afkeer tegen onwikkeld. Als je een positieve ervaring heb dan vind je het lekker als het erg positief is vind je het zelfs heerlijk. Als het vreemd is dan is de kans groter dan je daar een afkeer tegen ontwikkeld.quote:HUH? Ligt het aan mij of slaat die redenering echt helemaal nergens op.
Dus homo's zijn alleen homo omdat ze een slechte ervaring hebben gehad met heteros?
Want je houdt ook niet van melk als je een slechte ervaring hebt gehad met borstvoeding?
Nee sorry. Dit volg ik echt niet. Borstvoeding staat niet eens gelijk aan normale melk. Een baby beseft niet eens dat ze melk aan het drinken is. Laat staan later bij pakken melk. Die moedermelk smaakt ook nog eens anders geloof ik.
Je begrijpt wel dat homoseksuelen niet geboren worden uit homoseksuelen he?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:55 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou het is niet een geheel gevoelloos besluit maar ik ben nou eenmaal als eerste in aanraking gekomen met hetero's en op de rest heb ik mij niet georienteerd. Zo is het ook met eten als je een slechte ervaring heb met melk omdat je moeder je geen goede borstvoeding gaf vind je melk later ook niet meer lekker en wil je het ook niet meer proberen. Als je goed geconfronteerd ben met melk dan vind je het ook lekker. Als je later nog met nieuwe etenswaren in aanraking komt ga je eerst heel goed nadenken of het je bekent voorkomt als het te vreemd is lus je het meestal niet.
Ja logisch maar daarvoor hoeft het nog niet aangeboren te zijn. Heel veel dingen die niet gevormd zijn vanuit je persoonlijkheid doen er niet meer toe later. Als je bijvoorbeeld helemaal gek bent van groen en dat gekoppelt heb aan je persoonlijkheid dan zal je niet zo snel voor een rode auto kiezen als je ook een groene kan nemen.quote:Je begrijpt wel dat homoseksuelen niet geboren worden uit homoseksuelen he?
Het is ook niet zo dat homoseksuelen slechte ervaringen hebben met heteroseksuele relaties. Ze voelen zich gewoon niet aangetrokken tot het andere geslacht. Zoals een heteroseksueel zich niet aangetrokken voelt tot hetzelfde geslacht.
En uhm...hoe vaak zal een mens een slechte ervaring hebben met eten? Hoe kan dat überhaupt? Als je met tomaten bent bekogeld zegt dat nog niets over de smaak van tomaten.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:00 schreef picardmike het volgende:
[..]
Het gaat er om dat en dat is bewezen als je een slechte ervaring heb met bepaalde voeding je daar een afkeer tegen onwikkeld. Als je een positieve ervaring heb dan vind je het lekker als het erg positief is vind je het zelfs heerlijk. Als het vreemd is dan is de kans groter dan je daar een afkeer tegen ontwikkeld.
Jahoor iedereen denkt als hij spruitjes ziet he spruitjes dat is lekker jammie. 9 van de 10 keer heb je al gehoord dat het niet lekker is en ga je die trend ook ontwikkelen. Je hebt dan dus een slechte ervaring met spruitjes.
Onzin, mijn moeder vindt spruitjes heerlijk. En dan kunnen mensen haar nog zo lang vertellen hoe smerig het wel niet is, dat zal haar smaak echt niet veranderen. En ik vind spruitjes dus ondanks mijn moeder hardstikke vies.quote:Jahoor iedereen denkt als hij spruitjes ziet he spruitjes dat is lekker jammie. 9 van de 10 keer heb je al gehoord dat het niet lekker is en ga je die trend ook ontwikkelen. Je hebt dan dus een slechte ervaring met spruitjes.
Voordurent want het is handig om tegen een kind te zeggen dat zijn papje lekker is anders gaat hij het echt niet eten. Je weet wel een moeder die eerst zelf een lepeltje moet eten en dan het kind laat eten.quote:En uhm...hoe vaak zal een mens een slechte ervaring hebben met eten? Hoe kan dat überhaupt? Als je met tomaten bent bekogeld zegt dat nog niets over de smaak van tomaten.
Je vergelijkt serieus iemand zijn favoriete kleur met geaardheid? Waarom heb je er zoveel problemen mee dat homoseksualiteit is aangeboren? Wat maakt jou dat nou uit? Wat is nu het probleem?quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:05 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ja logisch maar daarvoor hoeft het nog niet aangeboren te zijn. Heel veel dingen die niet gevormd zijn vanuit je persoonlijkheid doen er niet meer toe later. Als je bijvoorbeeld helemaal gek bent van groen en dat gekoppelt heb aan je persoonlijkheid dan zal je niet zo snel voor een rode auto kiezen als je ook een groene kan nemen.
En jij denkt dat die ouders dat ook zo doen met seks (ouders van homoseksuelen dan hè)? Ouders zijn over het algemeen heteroseksueel hè? Ik krijg opeens een heel raar beeld over seksuele voorlichting. Gelukkig hebben mijn ouders het nooit voorgedaan....quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:09 schreef picardmike het volgende:
[..]
Voordurent want het is handig om tegen een kind te zeggen dat zijn papje lekker is anders gaat hij het echt niet eten. Je weet wel een moeder die eerst zelf een lepeltje moet eten en dan het kind laat eten.
Uiteraard ligt het er ook aan hoe sterk je persoonlijkheid gevormd is, sommige mensen staan overal heel neutraal tegenover, zoals ik. Maar veel mensen niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm just a Soul whose Intentions are Good
Dat is omdat kinderen hun ouders dan gaan nadoen, niet dat ze het dan ineens lekker vinden.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:09 schreef picardmike het volgende:
[..]
Voordurent want het is handig om tegen een kind te zeggen dat zijn papje lekker is anders gaat hij het echt niet eten. Je weet wel een moeder die eerst zelf een lepeltje moet eten en dan het kind laat eten.
Uiteraard ligt het er ook aan hoe sterk je persoonlijkheid gevormd is, sommige mensen staan overal heel neutraal tegenover, zoals ik. Maar veel mensen niet.
Het probleem is dat het aangeboren is en je daarmee tekort doet aan liefde tussen twee partners wat zoveel verder gaat dan alleen geslacht en aangeborenheid. Zo zet je hetero's veel te simpel neer.quote:Je vergelijkt serieus iemand zijn favoriete kleur met geaardheid? Waarom heb je er zoveel problemen mee dat homoseksualiteit is aangeboren? Wat maakt jou dat nou uit? Wat is nu het probleem?
Zoals ik al eerder zei:quote:Ik heb een vriend gehad die echt heel graag hetero was geweest. Hij werd totaal niet geaccepteerd door zijn ouders. Zijn vader zette hem uiteindelijk zelfs uit huis. Zij waren van mening dat hij maar gewoon voor een meisje moest kiezen. Er was alleen niets te kiezen voor hem. Want hij viel gewoon niet op meisjes. Net zoals jij niet op mannen valt. Heb jij het gevoel dat je nog kunt kiezen om wel voor mannen te kunnen vallen? Of is dat eigenlijk helemaal geen keuze?
Dat is al onderzocht als je eerst zou voorproeven met een vies gezicht is er geen enkel kind wat het nog zou eten later.quote:Dat is omdat kinderen hun ouders dan gaan nadoen, niet dat ze het dan ineens lekker vinden.
Nee niet alleen dat speelt een rol ook stress speelt een rol en daar heb je wel aanleg voor. Maar er is geen homostofje ala gen.quote:En jij denkt dat die ouders dat ook zo doen met seks (ouders van homoseksuelen dan hè)? Ouders zijn over het algemeen heteroseksueel hè? Ik krijg opeens een heel raar beeld over seksuele voorlichting. Gelukkig hebben mijn ouders het nooit voorgedaan....
Ik zie niet hoe een aangeboren geaardheid dat alles ondermijnd.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:16 schreef picardmike het volgende:
[..]
Het probleem is dat het aangeboren is en je daarmee tekort doet aan liefde tussen twee partners wat zoveel verder gaat dan alleen geslacht en aangeborenheid. Zo zet je hetero's veel te simpel neer.
Ik trek daar een andere conclusie uit dan jij doet. Namelijk niet dat ze het dan ineens vies of lekker vinden, maar meer dat ze het vertrouwen of niet vertrouwen. Doet er verder ook niet toe, van dat soort voorkeuren, maar je aangetrokken voelen tot iemand is veel complexer dan iets lekker of niet lekker vinden smaken.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:18 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat is al onderzocht als je eerst zou voorproeven met een vies gezicht is er geen enkel kind wat het nog zou eten later.
Dan ben je dus biseksueel? Immers, als geslacht en aangeborenheid geen rol spelen, kun jij seksueel aangetrokken zijn tot iedereen? Daarnaast verwar je seksualiteit en liefde met elkaar. Je kunt liefde voelen zonder seksualiteit en je kunt ook seks hebben zonder liefde. En je kunt het ook combineren. En dan maakt het helemaal niet uit of je nu heteroseksueel bent of homoseksueel.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:16 schreef picardmike het volgende:
[..]
Het probleem is dat het aangeboren is en je daarmee tekort doet aan liefde tussen twee partners wat zoveel verder gaat dan alleen geslacht en aangeborenheid. Zo zet je hetero's veel te simpel neer.
Welke keuzes? Je hebt het over persoonlijkheid, persoonlijkheid heeft niets te maken met geaardheid. Geaardheid heeft niets te maken met denkbeelden. En al helemaal niets met je houding. Daarbij zie ik nog steeds geen reden waarom het überhaupt uitmaakt of dat geaardheid nu aangeboren is of wordt ontwikkeld in de jeugd. Feit is, dat het geen keuze betreft.quote:Zoals ik al eerder zei:
Je persoonlijkheid word tijdens je eerste levensjaren gevormd. Na die levensjaren rondom je 10 zijn een paar zaken zoals seksuele voorkeur als onveranderbaar of wat stroever. Hoe ouder je word hoe starrer je denkbeelden worden. Dat komt omdat mensen steeds meer de gevolgen van hun keuzes kunnen overzien maar als we die eenmaal gemaakt hebben op vroege leeftijd kom je daar nooit meer van af en behoort het tot je houding. Je houding moet op 1 lijn staan met je persoonlijkheid.
Dat staat in relatie met elkaar dat is al jaren bekent en elke kok past zijn repoitaire daar ook op aan om jouw bij een nieuwe maaltijd een goed gevoel te geven. Iets wat je niet vertouwd dat lust je over het algemeen ook niet. Dat is precies hetzelfde.quote:Ik trek daar een andere conclusie uit dan jij doet. Namelijk niet dat ze het dan ineens vies of lekker vinden, maar meer dat ze het vertrouwen of niet vertrouwen. Doet er verder ook niet toe, van dat soort voorkeuren, maar je aangetrokken voelen tot iemand is veel complexer dan iets lekker of niet lekker vinden smaken.
Ik doe psychologie en persoonlijkheid heeft alles te maken en aanleg en mileu. Er is niks anders aan een mens dan zijn eigen persoonlijkheid en zijn houding. Dat zijn 2 grondbeginselen in de psychologie. Als het aangeboren is dan ligt het dus aan de aanleg binnen de persoonlijkheid.quote:Welke keuzes? Je hebt het over persoonlijkheid, persoonlijkheid heeft niets te maken met geaardheid. Geaardheid heeft niets te maken met denkbeelden. En al helemaal niets met je houding. Daarbij zie ik nog steeds geen reden waarom het überhaupt uitmaakt of dat geaardheid nu aangeboren is of wordt ontwikkeld in de jeugd. Feit is, dat het geen keuze betreft.
Ik ben als bi-seksueel geboren ja en ben dat inweze nog steeds alleen heb ik geen behoefte aan mannen simpelweg omdat ik hetzelfde en meer kan halen bij vrouwen. Dus ik omschrijf mijzelf als hetero.quote:Dan ben je dus biseksueel? Immers, als geslacht en aangeborenheid geen rol spelen, kun jij seksueel aangetrokken zijn tot iedereen? Daarnaast verwar je seksualiteit en liefde met elkaar. Je kunt liefde voelen zonder seksualiteit en je kunt ook seks hebben zonder liefde. En je kunt het ook combineren. En dan maakt het helemaal niet uit of je nu heteroseksueel bent of homoseksueel.
Denk dat je bestialiteit.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:17 schreef picardmike het volgende:
Dieren geven vaak aan vrijwillig seks met mensen te willen hebben. Er zijn zelf gevallen bekent waar dieren mensen verkrachten. Kortom moeten we bigamie dan ook toe gaan staan, als beide partijen dat willen? En als dit aangeboren blijkt te zijn?
Smaak is anders lang zo subjectief niet, als jij het nu doet voorkomen. Dat is medeafhankelijk van je smaakpapillen. Kinderen lusten bijvoorbeeld geen spruitjes, omdat ze bitter smaken. Kinderen hebben namelijk meer smaakpapillen dan volwassenen. Bittere gewassen zijn vaak giftig. En dat is de reden dat de smaak bij kinderen niet bevalt. Het is een natuurlijke bescherming. Naarmate kinderen ouder worden gaan ze vanzelf veel meer lusten, omdat ze minder smaakpapillen hebben. Dat heeft dus weinig te maken met waar ze mee opgroeien. Verder kun je inderdaad dingen stimuleren als ouder.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:24 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat staat in relatie met elkaar dat is al jaren bekent en elke kok past zijn repoitaire daar ook op aan om jouw bij een nieuwe maaltijd een goed gevoel te geven. Iets wat je niet vertouwd dat lust je over het algemeen ook niet. Dat is precies hetzelfde.
Ik heb ook zat psychologievakken gevolgd op de universiteit. Maar geaardheid heeft dan nog steeds niets te maken met persoonlijkheid. Ik heb blauwe ogen, daar had ik aanleg voor, met dank aan mijn vader. Maar ze hebben weinig te maken met mijn persoonlijkheid.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:27 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ik doe psychologie en persoonlijkheid heeft alles te maken en aanleg en mileu. Er is niks anders aan een mens dan zijn eigen persoonlijkheid en zijn houding. Dat zijn 2 grondbeginselen in de psychologie. Als het aangeboren is dan ligt het dus aan de aanleg binnen de persoonlijkheid.
Dat is aangeleerd gedrag, zie dat niet als seksueel gedrag, je kan een hond ook leren om een vrouw te likken (quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:23 schreef picardmike het volgende:
[..]
Oh jawel hoor er zijn dieren die mensen opzettelijk bespringen om er seks mee te hebben. Er zijn mensen die midden in de nacht naar een weiland gaan een stukje gras op hun snikkel leggen en het door paarden het er laten afzuigen zonder die paard onder druk te zetten. Zo'n paard doet dat na een tijdje zelfs zonder gras. Lijkt mij vrijwilliig.
Er is ook een docu over gemaakt.
[..]
Ja idd ik bedoel bestialiteit.
Waarom zou je je beledigd voelen?quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:45 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja homo's komen zelf met die geaardheid dus moet ze het maar goedpraten ook. Ik voel me als hetero beledigd als je zegt dat ik als hetero geboren ben.
Dat zou kunnen maar in het algemeen hebben smaakpapillen er weinig mee te maken of je iets ook daadwerkelijk lust. Hoe het precies zit weet ik niet precies moet is een keer naar kijken.quote:Smaak is anders lang zo subjectief niet, als jij het nu doet voorkomen. Dat is medeafhankelijk van je smaakpapillen. Kinderen lusten bijvoorbeeld geen spruitjes, omdat ze bitter smaken. Kinderen hebben namelijk meer smaakpapillen dan volwassenen. Bittere gewassen zijn vaak giftig. En dat is de reden dat de smaak bij kinderen niet bevalt. Het is een natuurlijke bescherming. Naarmate kinderen ouder worden gaan ze vanzelf veel meer lusten, omdat ze minder smaakpapillen hebben. Dat heeft dus weinig te maken met waar ze mee opgroeien. Verder kun je inderdaad dingen stimuleren als ouder.
En als seksuele geaardheid dan toch door stimulans wordt ontwikkeld, dan is het toch vreemd dat er homoseksuelen bestaan. Immers, biologische homoseksuele ouders zijn best zeldzaam. En verder wordt men nog altijd voornamelijk opgevoed als heteroseksueel.
Dit is gewoonweg lachwekkend.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:55 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou het is niet een geheel gevoelloos besluit maar ik ben nou eenmaal als eerste in aanraking gekomen met hetero's en op de rest heb ik mij niet georienteerd. Zo is het ook met eten als je een slechte ervaring heb met melk omdat je moeder je geen goede borstvoeding gaf vind je melk later ook niet meer lekker en wil je het ook niet meer proberen. Als je goed geconfronteerd ben met melk dan vind je het ook lekker. Als je later nog met nieuwe etenswaren in aanraking komt ga je eerst heel goed nadenken of het je bekent voorkomt als het te vreemd is lus je het meestal niet.
Dat zijn ook uiterlijke kenmerken geen innerlijke kenmerken. Dat heeft ook niks te maken met psychologie hoewel je met je blauwe ogen wel reacties uit de omgeving op kan roepen die jij weer kan vertalen op je persoonlijkheid.quote:Ik heb ook zat psychologievakken gevolgd op de universiteit. Maar geaardheid heeft dan nog steeds niets te maken met persoonlijkheid. Ik heb blauwe ogen, daar had ik aanleg voor, met dank aan mijn vader. Maar ze hebben weinig te maken met mijn persoonlijkheid.
Wat een onzin weer.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:36 schreef picardmike het volgende:
[..]
Maar als je bijvoorbeeld kijkt naar bier, het is vergif, zit totaal geen smaak aan. Veel mensen vinden het aanvankelijk ook niet lekker. Maar rond de pubertijd als het gepromoot word vind een groot deel het ineens wel lekker. Dat ligt niet aan je smaakpuppilen maar gewoon aan de sociale druk die er op ligt. De introductie van bier is erg overwelmend wat mede zijn succes bepaalt niet de smaak.
quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:36 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat zou kunnen maar in het algemeen hebben smaakpapillen er weinig mee te maken of je iets ook daadwerkelijk lust. Hoe het precies zit weet ik niet precies moet is een keer naar kijken.
Dat ligt ook aan de smaakpappilen maar daarnaast ook aan het feit dat je bier dan met iets prettigs associeert.quote:Maar als je bijvoorbeeld kijkt naar bier, het is vergif, zit totaal geen smaak aan. Veel mensen vinden het aanvankelijk ook niet lekker. Maar rond de pubertijd als het gepromoot word vind een groot deel het ineens wel lekker. Dat ligt niet aan je smaakpuppilen maar gewoon aan de sociale druk die er op ligt. De introductie van bier is erg overwelmend wat mede zijn succes bepaalt niet de smaak.
Mijn oudste dochter vond de eerste keer friets vreselijk vies, het heeft 2 jaar geduurd eer ze friet lekker is gaan vinden.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:09 schreef picardmike het volgende:
[..]
Voordurent want het is handig om tegen een kind te zeggen dat zijn papje lekker is anders gaat hij het echt niet eten. Je weet wel een moeder die eerst zelf een lepeltje moet eten en dan het kind laat eten.
Uiteraard ligt het er ook aan hoe sterk je persoonlijkheid gevormd is, sommige mensen staan overal heel neutraal tegenover, zoals ik. Maar veel mensen niet.
Jij bent je er dan ook niet van bewust zeker dat eetlust en sekslust nauw aan elkaar verwant zijn. Er was zo een tijd geleden een onderzoek dat aantoonde dat mensen die eerst hun vlees van het bord af eten, sneller voor een vluggertje gaan tijdens de seks en mensen die hun vlees laten staan langer doorseksen en veel aan voorspel doen.quote:Dat ligt ook aan de smaakpappilen maar daarnaast ook aan het feit dat je bier dan met iets prettigs associeert.
Seksuele geaardheid link jij aan persoonlijkheid. Wetenschappers doen dat over het algemeen niet. Er schijnt toch echt een genetische component te zijn. Daarnaast heeft het blijkbaar te maken met blootstelling aan hormonen tijdens de zwangerschap. Ook schijnen er anatomische verschillen te bestaan tussen heteroseksuelen en homoseksuelen rond de hypothalamus. Vreemd genoeg zijn er geen bewijzen die wijzen op persoonlijkheid.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:40 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat zijn ook uiterlijke kenmerken geen innerlijke kenmerken. Dat heeft ook niks te maken met psychologie hoewel je met je blauwe ogen wel reacties uit de omgeving op kan roepen die jij weer kan vertalen op je persoonlijkheid.
quote:Het valt me heel erg op dat je een hele sterke mening hebt maar totaal geen besef hebt hoe het allemaal daadwerkelijk werkt.
Probeer eens wat openminderder te zijn, probeer je eens in te lezen eer je met onzinargumenten komt, dat maakt discussieren een stuk prettiger.
Het is ook onzin aangezien dan kinderen van homostellen ook homo zouden moeten zijn, en dat is juist in de meeste gevallen niet zo, die kinderen zijn gewoon hetero.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Huh? Homo zijn heeft met hoe ze smaken te maken?
Serieus, de vergelijkingen zijn echt totaal irrelevant. Wat heeft homoseksualiteit in hemelsnaam te maken met wat je lust?
En wat Picardmike zegt, dat je waarschijnlijk als homo op jonge leeftijd dus in contact gekomen bent met homo's (en dus dat gedrag maar kopieert?) is ook klinkklare onzin. In ieder geval bij mij, ik heb toen ik jong was volgens mij geen enkele homo gezien, in ieder geval geen acties die onder de noemer homoseksueel gedrag vallen. In mijn familie ben ik (vooralsnog) de enige.
En zo ken ik veel homo's die echt in een heterocultuur zijn opgegroeid en helemaal in hun eentje homo "geworden" (gebleken) zijn.
En dit is relevant in een discussie over homoseksualiteit omdat?quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:48 schreef picardmike het volgende:
[..]
Jij bent je er dan ook niet van bewust zeker dat eetlust en sekslust nauw aan elkaar verwant zijn. Er was zo een tijd geleden een onderzoek dat aantoonde dat mensen die eerst hun vlees van het bord af eten, sneller voor een vluggertje gaan tijdens de seks en mensen die hun vlees laten staan langer doorseksen en veel aan voorspel doen.
Dat kan maar wat heeft dat met homosekseel of heteroseksueel zijn te maken?quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:48 schreef picardmike het volgende:
[..]
Jij bent je er dan ook niet van bewust zeker dat eetlust en sekslust nauw aan elkaar verwant zijn. Er was zo een tijd geleden een onderzoek dat aantoonde dat mensen die eerst hun vlees van het bord af eten, sneller voor een vluggertje gaan tijdens de seks en mensen die hun vlees laten staan langer doorseksen en veel aan voorspel doen.
Ja, of wel homo, maar dat heeft er (inderdaad) niet mee te maken of ze in een homo-omgeving opgroeien.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Het is ook onzin aangezien dan kinderen van homostellen ook homo zouden moeten zijn, en dat is juist in de meeste gevallen niet zo, die kinderen zijn gewoon hetero.
Nee dat gaat zij niet bepalen, dat bepaalt de wet.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:48 schreef picardmike het volgende:
[..]
Dat is jouw mening, dat bepaal jij toch niet. Sommige mensen vinden dat dieren gelijkwaardig aan hen zijn en vallen op dieren. Dat ga jij effe voor hen bepalen. Je snap toch wel dat je voor jezelf spreek en niet voor iedereen?
Je verzint het ter plekke. Dat is het bezwaar. Wanneer wordt die keuze dan volgens jou gemaakt? En waarom? De maatschappij is nog altijd ingericht op heteroseksualiteit. Homoseksuelen worden nog steeds gediscrimineerd, soms zelfs tot mishandeling aan toe. Waar zit dat keuze moment dan volgens jou?quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:50 schreef picardmike het volgende:
[..]
Probeer jij is wat openminder te zijn inplaats van alles op aangeboren te gooien. Leef er gewoon mee dat mensen een ruimte diversiteit aan keuzes kent en we daar niet altijd op terug kunnen komen. Dat is toch mooi dat we elkaar kunnen respecteren op keuzes. Ik snap niet waarom daar altijd een oorzaak voor gevonden moet worden. Dat is juist kortzichtig.
Omdat je met vergelijkingen aankomt die totaal nergens op slaan, ten eerste als vergelijking al niet maar de redenatie in die vergelijking slaat ook kant nog wal.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:50 schreef picardmike het volgende:
[..]
Probeer jij is wat openminder te zijn inplaats van alles op aangeboren te gooien. Leef er gewoon mee dat mensen een ruimte diversiteit aan keuzes kent en we daar niet altijd op terug kunnen komen. Dat is toch mooi dat we elkaar kunnen respecteren op keuzes. Ik snap niet waarom daar altijd een oorzaak voor gevonden moet worden. Dat is juist kortzichtig.
Jij weet dus echt niet wat een persoonlijkheid is. Je zat er al 2 keer gruwelijk naast.quote:Seksuele geaardheid link jij aan persoonlijkheid. Wetenschappers doen dat over het algemeen niet. Er schijnt toch echt een genetische component te zijn. Daarnaast heeft het blijkbaar te maken met blootstelling aan hormonen tijdens de zwangerschap. Ook schijnen er anatomische verschillen te bestaan tussen heteroseksuelen en homoseksuelen rond de hypothalamus. Vreemd genoeg zijn er geen bewijzen die wijzen op persoonlijkheid.
Dat vind ik een knappe conclusie, aangezien ik helemaal niets heb gezegd over wat persoonlijkheid is of inhoudt.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Jij weet dus echt niet wat een persoonlijkheid is. Je zat er al 2 keer gruwelijk naast.
Nou lees jij dan meer effe deze:quote:Dat vind ik een knappe conclusie, aangezien ik helemaal niets heb gezegd over wat persoonlijkheid is of inhoudt
Leg dan even uit hoe het wel zit!quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Jij weet dus echt niet wat een persoonlijkheid is. Je zat er al 2 keer gruwelijk naast.
Hartstikke interessant, die linkjes, maar wat moet ik ermee? Weet je wel hoeveel verschillende theorieën er bestaan op het gebied van persoonlijkheidsleer?quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:12 schreef picardmike het volgende:
Ik ga maar effe wat linkjes geven want ik word neergezet als homohater terwijl ik gewoon mijn mening geef en de moderator zit al spieken of ik strafbaar feit bega. (dat is toch niet normaal)
[..]
Nou lees jij dan meer effe deze:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Persoonlijkheid
Van geaardheid mag je niet eens meer spreken straks maar van gerichtheid(niet zonder rede trouwens)
http://nl.wikipedia.org/wiki/Seksuele_geaardheid
Lees dan ook goed:
Er bestaan allerlei theorieën over het ontstaan van homoseksualiteit. Veel van die theorieën worden fel bestreden. Is homoseksualiteit aangeboren of tijdens de jeugd verworven? Is homoseksuele geaardheid iets van de laatste paar eeuwen, of is zij er altijd al geweest? Hebben alle homoseksuelen iets gemeenschappelijks, afgezien van hun seksuele aanleg? Is het ontstaan van een homoseksuele aanleg bij mannen vergelijkbaar met het ontstaan van een lesbische geaardheid bij vrouwen? Over deze en verwante vraagstukken werd en wordt veel gediscussieerd. Er is nog geen verklaring op tafel gekomen die aanspraak kan maken op algemene geldigheid.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualiteit
Nee, dat voel je natuurlijk niet. Ik zou daarom ook stevig balen als iemand het zou verzwijgen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:12 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Jij voelt het wat men in het verleden heeft gedaan of zo
Zoals ik al zei en je ook kan lezen, zijn er 2 opties of homoseksualiteit vormt mede een persoonlijkheid d.w.z dat de aanleg al aanwezig is om homo te worden of homoseksualiteit wordt gevormd tijdens het vormen van de persoonlijkheid dus door het aannemen van een houding krijgt je persoonlijkheid vorm. Jij zei eerder dat geaardheid daar niks mee te maken heeft en dat is in elk geval onzin. Ongeacht of het aangeboreren is of niet geaardheid speelt altijd een rol in de persoonlijkheid tenzij je wil zeggen dat het een houding is meer heb je gewoon niet psychologisch gezien.quote:Ik beweer nergens dat biologische processen geen invloed hebben op de persoonlijkheid. Dat is wel degelijk het geval. Maar jij doet, alsof dit dus niet is aangeboren, want het is volgens jou een persoonlijkheidskwestie. En daarmee begrijp jij blijkbaar niet zo goed wat persoonlijkheid nu is of wat daar mee wordt bedoeld.
Er is geen algemeen bewijs alleen propaganda die door homobewegingen de wereld in worden gegooid en als waar aangenomen worden. Dat kan je lezen op wiki over homo's. Populair is het verhaal dat het tijdens de stofwisseling tijdens de zwangerschap komt, maar dit is zeker niet in alle gevallen zo en daarom onzin. Je kan nooit zeggen dat alle homo's hetzelfde gebrek aan stofjes hebben, dat geloof ik niet. Het kan er echter wel een rol in spelen, maar er zijn er genoeg die ondanks dat gebrek toch nog hetero zijn en genoeg die met dat stofje homo zijn. Daarom is er geen enkel bewijs direct bewijs dat een bepaalde oorzaak kenmerkend is voor alle gevallen en dat heb je nodig als je wil aantonen dat iets aangeboren is.quote:Er is heel veel bewijs voor biologische componenten. Daar is behoorlijk wat wetenschappelijk onderzoek naar gedaan. De vraag is alleen echter ook of er nog sociale componenten een rol spelen. Waarschijnlijk wel. Maar hier is men dus nog niet over uit. Dit alles leidt echter niet tot jouw onterechte conclusie dat homoseksualiteit een keuze is.
quote:Wat een onzin weer. Totaal niet relevant ook.
Veel vrienden van me drinken bier, ik niet. Waar is de sociale druk?
Veel vrienden van me zijn heterosexueel, ik niet. Waar is de sociale druk?
Veel vrienden van me kopen kleding en kijken vooral naar het merk, ik niet. Waar is de sociale druk?
Als er zo'n dominante sociale druk was zouden mensen er niet voor te kiezen om homo te 'worden'
Onbewust wel. Je vormt de eerste jaren van je leven je persoonlijkheid op basis van afwegingen die je heb gemaakt, in die tijd kan je ook nog intelligenter worden. Na een tijdje gaat de slot er op en staat je intelligentie vast. Daar ben jij je niet bewust meer van. In princiepe ga je steeds meer naar je eigen houding kijken en daaruit neem je een andere houding aan.quote:En als alles zo gebaseerd is op keuzes die je vroeg in je leven maakt... In hoeverre is het nog een keuze als je 'm maakt zonder dat je het weet en er niet op terug kan komen? Dat is toch juist géén keuze?
Helemaal mee eensquote:Op donderdag 24 juni 2010 18:42 schreef A-noniem het volgende:
ik heb eens een beetje door dit topic heen gelezen, en persoonlijk kan ik me wel vinden met de mensen die zich ergeren aan dat overdreven gedoe. voordat ik van mezelf ontdekte dat ik op mannen viel stoorde het mij eigenlijk ook niet zo. maar sinds dat ik het van mezelf weet erger ik me juist vreselijk aan al die verwijfde kerels op de televisie. ik zie mezelf niet zo en ik vind het ook vervelend dat er altijd zo'n lifestyle aan een geaardheid wordt geplakt. ik vind het ook typisch dat veel homo's zich nog vrouwelijker gedragen dan de gemiddelde vrouw, en in mijn ogen is dat niks anders dan een wanhopige vorm van aandachttrekkerij.
Maar waarom zou je dat zo erg vinden dan?quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:41 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nee, dat voel je natuurlijk niet. Ik zou daarom ook stevig balen als iemand het zou verzwijgen.
ik zeg dat de aanleg van homoseksualiteit niet in de persoonlijkheid ligt, maar biologisch is. Dat dit zich wel in persoonlijkheid uit is iets totaal anders dan wat jij beweert. En misschien zijn er ook wel persoonlijkheidstrekken die homoseksualiteit bevorderen. Dit is alleen zeker niet bewezen. Homoseksualiteit is in ieder geval niet het aannemen van een houding. Jij begrijpt het verschil blijkbaar niet.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:55 schreef picardmike het volgende:
[..]
Zoals ik al zei en je ook kan lezen, zijn er 2 opties of homoseksualiteit vormt mede een persoonlijkheid d.w.z dat de aanleg al aanwezig is om homo te worden of homoseksualiteit wordt gevormd tijdens het vormen van de persoonlijkheid dus door het aannemen van een houding krijgt je persoonlijkheid vorm. Jij zei eerder dat geaardheid daar niks mee te maken heeft en dat is in elk geval onzin. Ongeacht of het aangeboreren is of niet geaardheid speelt altijd een rol in de persoonlijkheid tenzij je wil zeggen dat het een houding is meer heb je gewoon niet psychologisch gezien.
Er is heel veel onderzoek. Wetenschappelijk onderzoek wel te verstaan.quote:Er is geen algemeen bewijs alleen propaganda die door homobewegingen de wereld in worden gegooid en als waar aangenomen worden. Dat kan je lezen op wiki over homo's. Populair is het verhaal dat het tijdens de stofwisseling tijdens de zwangerschap komt, maar dit is zeker niet in alle gevallen zo en daarom onzin. Je kan nooit zeggen dat alle homo's hetzelfde gebrek aan stofjes hebben, dat geloof ik niet. Het kan er echter wel een rol in spelen, maar er zijn er genoeg die ondanks dat gebrek toch nog hetero zijn en genoeg die met dat stofje homo zijn. Daarom is er geen enkel bewijs direct bewijs dat een bepaalde oorzaak kenmerkend is voor alle gevallen en dat heb je nodig als je wil aantonen dat iets aangeboren is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook een aardige:(Royal College of Psychiatrists: Submission to the Church of England's Listening Exercise on Human Sexuality)quote:Despite almost a century of psychoanalytic and psychological speculation, there is no substantive evidence to support the suggestion that the nature of parenting or early childhood experiences play any role in the formation of a person's fundamental heterosexual or homosexual orientation. It would appear that sexual orientation is biological in nature, determined by a complex interplay of genetic factors and the early uterine environment. Sexual orientation is therefore not a choice.
Je begrijpt ook nog steeds niet, dat het er niet om gaat of het wel of niet is aangeboren. Maar of het een kwestie is van keuze. Geaardheid is geen keuze. Leuk dat je vindt dat het niet aan het ontbreken van stofjes kan liggen. Wat jij ervan vindt, doet natuurlijk sowieso niet ter zake. Wat allang wel is aangetoond, is dat het een heel complex geheel is, van een combinatie van allerlei biologische zaken en eventueel sociale en/of omgevingsfactoren, die echter nog niet zijn vastgesteld. Al het wetenschappelijk onderzoek wijst er echter duidelijk op, dat er van keuze geen sprake is.I'm just a Soul whose Intentions are Good
Ik heb ook geen idee wat het punt is, we waren er pagina's geleden namelijk al over uit dat of het nu aangeboren of aangeleerd is dat dat er verders niet toe doet en dat dat dus ook geen reden is om homofielen te haten.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:02 schreef Tha_Erik het volgende:
Is het heel gek als ik ondertussen helemaal kwijt ben wat het punt is dat Picardmike eigenlijk wil maken?
quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:22 schreef wonderer het volgende:
Als het aangeleerd zou zijn in de jeugd, zou het toch ook niet in de natuur voorkomen? Of hebben die homoseksuele pinguins ook een dominante moeder gehad?
Nee. Dat is niet gek. Volgens mij wil hij koste wat kost ontkennen dat mensen er niet voor kiezen om homoseksueel te zijn. Blijkbaar past dat beter in zijn levensopvatting. Het wordt tijd dat ik er maar mee ophoud....quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:02 schreef Tha_Erik het volgende:
Is het heel gek als ik ondertussen helemaal kwijt ben wat het punt is dat Picardmike eigenlijk wil maken?
dat komt misschien ook doordat het er heel erg opvalt wanneer een man deze houdingen aanneemt, terwijl het bij een vrouw niet opvalt omdat het bij haar hoort. dus misschien zijn veel homo's waarvan ik zeg dat ze nog vrouwelijker doen dan de gemiddelde vrouw inderdaad niet vrouwelijker, en komt het door mijn eigen beleving dat ik dat zo zie.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:07 schreef wonderer het volgende:
Ik heb nog steeds het idee dat onder "ontzettend verwijfd" vooral een handbeweging en een stembuiging valt... Zodra iemand zich niet 100% hetero gedraagt (en je het dus "kunt zien"), ben je een enorme nicht, lijkt het wel. Want afgezien van de professionele drag queens, heb ik nog nooit een homo gezien die vrouwelijker is dan de meeste vrouwen, OOK Gordon, Joling en Verlinde niet.
Dat denk ik inderdaad, en dat vind ik jammer, want zo wordt het heel erg overdreven en dat maakt het er allemaal niet echt makkelijker op.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:38 schreef A-noniem het volgende:
[..]
dat komt misschien ook doordat het er heel erg opvalt wanneer een man deze houdingen aanneemt, terwijl het bij een vrouw niet opvalt omdat het bij haar hoort. dus misschien zijn veel homo's waarvan ik zeg dat ze nog vrouwelijker doen dan de gemiddelde vrouw inderdaad niet vrouwelijker, en komt het door mijn eigen beleving dat ik dat zo zie.
het is inderdaad niet storend als een man niet super mannelijk is en een paar vrouwelijke trekjes heeft. zolang het niet overdreven is vind ik dat het acceptabel moet zijn.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:55 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat denk ik inderdaad, en dat vind ik jammer, want zo wordt het heel erg overdreven en dat maakt het er allemaal niet echt makkelijker op.
Jahoor jij gaat mij vertellen dat ik het verschil niet weet intelligentie is toch ook biologisch en behoort gewoon tot je persoonlijkheid en is vormbaar tot een bepaalde leeftijd. Eveneens het andere wat biologisch bepaalt is en je persoonlijkheid kan vormen. Ik noem homoseksualiteit nergens een houding maar houding is wel belangrijk bij de vorming er van in de vroege fase.quote:ik zeg dat de aanleg van homoseksualiteit niet in de persoonlijkheid ligt, maar biologisch is. Dat dit zich wel in persoonlijkheid uit is iets totaal anders dan wat jij beweert. En misschien zijn er ook wel persoonlijkheidstrekken die homoseksualiteit bevorderen. Dit is alleen zeker niet bewezen. Homoseksualiteit is in ieder geval niet het aannemen van een houding. Jij begrijpt het verschil blijkbaar niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |