bv een Canon T2i of een retourtje Denver-Taipei.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 11:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Kost de SC 869 dollar? En wat koop ik daar allemaal voor?
quote:
Tijd voor een welverdiend biertje dan.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:17 schreef TradeMarkie het volgende:
Net thuis, bovenverdieping is helemaal leeg, beneden is de helft er ook al uit
Arm kindquote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:36 schreef Diaan73 het volgende:
en OMG... ik ben van mn geloof gevallen, ik heb crocs gekocht voor Lennon....![]()
![]()
Eerst hard werken en dan die hitte. Dat wil wel ja.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:45 schreef TradeMarkie het volgende:
Ze hakken er wel in op dagen als vandaag
Hij vindt ze erg fijn zitten, zo te zien.... hij lopter goed op en lekker koel aan de voeten.quote:
Ik bel de kinderbescherming vast.quote:
Maakt dat de mishandeling minder dan?quote:
Natuurlijk... het voetbed van deze schoenen zijn goed, het bandje om de hak is goed... niets mis mee, tenminste voor wat betreft de Kinderbescherming.quote:
Je ziet er straks dus uit als een rode kreeft?quote:
quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:58 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Natuurlijk... het voetbed van deze schoenen zijn goed, het bandje om de hak is goed... niets mis mee, tenminste voor wat betreft de Kinderbescherming.
Eet smakelijk!quote:
Hoi Yuriquote:
Etcie!quote:
Wie?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:27 schreef Etcetera het volgende:
What has happened with Robben?
Ak ok. Dan zal ik mijn buren straks maar vertellen dat de oranje versiering weer weg kan.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:32 schreef Etcetera het volgende:
Voetballer van Oranje, Arjen Robben, blijkbaar geblesseerd, land in paniek, geen wereldbeker.
Die & zoiets
En straks komt een een pers conferentie dat Oranje niet naar Zuid Afrika vertrekt?quote:
Al die voetballers in Oranje zijn toch einzelgangers? Ik heb Oranje al 20 jaar niet als één team zien voetballen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:56 schreef Etcetera het volgende:
Als het winnen van het WK van 1 speler af moet hangen is er toch iets goed mis lijkt me. Het is een teamsport
quote:De ANWB voorziet chaos op de Nederlandse wegen door Europese aanbesteding van bewegwijzering. De organisatie ontfermt zich al meer dan honderd jaar over plaatsing, onderhoud en coördinatie van borden, maar de contracten met de overheden lopen af. Dat komt door Europese aanbestedingsregels.
De ANWB moet - door Europese aanbestedingsregels - net als andere marktpartijen meebieden op de bewegwijzeringspakketten van afzonderlijke gemeenten, provincies en landelijke wegbeheerders. De bond denkt in de concurrentieslag een belangrijk deel van de verantwoordelijkheid te verliezen.
"Het effect ervan hebben we in België gezien", waarschuwt noordelijk regiomanager van de ANWB Steef Engelsman. "Het onderbrengen van de zorg voor bewegwijzering bij verschillende partijen leidt tot afbraak van de uniformiteit en eenduidigheid en tot verslechtering van het onderhoud. We moeten niet raar opkijken als een route straks ineens bij een kruispunt ophoudt, omdat vanaf daar toevallig een andere wegbeheerder de baas is. Ook kunnen plaatsen verschillende namen krijgen. Dat zien we al in de provincie Groningen, waar op het ene bord Nieuweschans staat geschreven en op het andere Bad Nieuweschans. Da's is nog maar het begin."
Engelsman waarschuwt ook dat overheden de 'ogen en oren' van de ANWB kwijt raken. "Wij hebben alleen al met de Wegenwacht veel mensen op de weg. Die melden als er ergens een bord defect is. Hoe moet het straks? Het moet toch geen puzzeltocht worden?"
De provincies Groningen en Drenthe zijn daar als wegbeheerder niet bang voor. Zij betitelen de noodkreet van de ANWB als koudwatervrees. "Hier spreekt een oude monopolist die nu mee moet in de concurrentiestrijd en tegenstribbelt", oordeelt Drents gedeputeerde Rob Bats.
"Dit betitel ik als pure bangmakerij. Het is zeker zo dat we een aantal zaken opnieuw moeten regelen, maar we zullen er als overheid op toezien dat nieuwe partijen zich aan de uniforme richtlijnen houden."
Ik wel, met het EK 2008quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Al die voetballers in Oranje zijn toch einzelgangers? Ik heb Oranje al 20 jaar niet als één team zien voetballen.
De EU waardoor alles beter zou worden.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:03 schreef Etcetera het volgende:
[..]![]()
![]()
Ja laten we de bewegwijzering ook uitbesteden aan meerdere instanties! Welke idioot bedenkt dat soort dingen
Die week was ik dan zeker ergens anders mee bezig.quote:Ik wel, met het EK 20083 wedsrijden ge-wel-dig voetbal, Italie, Frankrijk en Roemenie werden van de mat gespeeld
Neuh, schaduw doet wonderen...quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Je ziet er straks dus uit als een rode kreeft?
Beterquote:
Ik vermoed ineens dat een navigatie-systeem graag wil dat mensen verdwalen en dus meer navigatie systemen kopenquote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:05 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
De EU waardoor alles beter zou worden.![]()
En dat waren zulke mooie wedstrijdenquote:Die week was ik dan zeker ergens anders mee bezig.
PS zal daar wel rond hobbelen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:19 schreef MadMaster het volgende:
Heb heerlijk liggen soezen, eerst in de zon, later in de schaduw.
Maar kan niet echt zeggen dat ik er van opgeknapt ben, ben zo loom als de pest...
Voor degene die toevallig in de buurt zijn, morgen om 16.00 uur Moke gratis ende voor niets in het Vondelpark.
I'll be there...
Dat zal toch wel? Zelfs ik weet dat!quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:21 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat zou best wel eens kunnen, weet alleen niet of ze weet wie/wat Moke is...
Ik heb er toen maar één gezien, Nederland-Roemenië.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
En dat waren zulke mooie wedstrijden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |