quote:Op zaterdag 5 juni 2010 08:57 schreef Nijna het volgende:
Stoere Ko aan de wandel! Leuk hoor!
Dat klappen vind ik ook zo schetig, dat lukt hier nog niet.
Mevrouw zit hier winden te laten waar een volwassen man jaloers op zou zijn. Ze vliegt bijna de lucht in zeg maar...
Sliep gisteravond tegen half 11 nadat ik toch maar over haar bed ben gaan hangen, want ze was zoooo moe (en ik wilde ook naar bed).
Tess, stoerrrr!
Vicky, is ze dan ook zo dat als ze het in de gaten heeft dat ze snel gaat zitten? Want dat doet Iris, die staat per ongeluk los, kan dat best eventjes, maar als ze het door heeft dan laat ze zich gauw door haar knieën zakken.
Blijkbaar toch nog niet dat vertrouwen dat het wel kan, oefening baart kunst.
Memmel, wat een mannetje zeg. Ook wel heel duidelijk broertje van Anna.
Daaaag Morrisvan harte gefeliciteerd en tot over een maand of 2
.
BJ en Evie, welkom!!!!
Yepquote:Op zaterdag 5 juni 2010 14:40 schreef Aoraki het volgende:
Heel even snel een vraagje:
Thomas heeft sinds twee dagen zijn eerste hapje gekregen. Worteltjes. Nu had ik het niet heel erg vochtig gehouden, dat ga ik vandaag wel doen. Maar toen ik hem net verschoonde, zag ik dat de wortelpuree er bijna onverteerd weer is uitgekomen. Is dat normaal?
Thanks!quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:12 schreef Vicky het volgende:
[..]
Yep
zodra ze vast voedsel gaan eten heb je poep in alle kleuren van de regenboog
Ik droeg echt naar voren in een punt. Wat dat betreft klopte het bakerpraatje wel.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:41 schreef Aoraki het volgende:
Oeke, wat een ontzettend grote en vooral mooie buik had jij...
ja ik lig alleen nog maar op mijn zij snachts; rug wordt het nog erger zelfs.. en ik heb ook het voedingskussen al tussen knieen en enkels..quote:Op zondag 6 juni 2010 12:57 schreef tessie het volgende:
Veel plezier vandaag Oeke en Vicky, met jullie bijna jarige nog even baby'tjes
Karin, wat een lieve foto's van broer en zus in het badje! En Graeme is ook helemaal gek op druifjes![]()
Mefke, dat klinkt wel eng ja![]()
BJ, lig je dan ook op je zij? Bij mij helpt dat goed, op mn zij met een voedingskussen. Maar misschien is dat wel heel anders als je zwanger bent dan wanneer je niet zwanger bent...
jaja zelf gemaakte worteltjes vindt hijquote:Op zondag 6 juni 2010 20:10 schreef Aoraki het volgende:
Incantrix, een fijne vakantie alvast gewenst.
Karin, eet hij wel zel-gemaakte worteltjes? Of is hij geen wortel-fan?
Na 3 dagen worteltjes nu vandaag voor het eerst sperziebonen. Die gingen er ook goed in. Hoeveel gaven jullie je kind in de eerste hapjes? Ik heb geen idee hoeveel hij mag hebben, zoveel hij wil? Na 60 gram had hij vandaag wel weer genoeg gehad.
Ik heb hem zelf laten bepalen, vaak geven ze zelf wel aan wanneer ze genoeg gehad hebben en bouwen ze dit zelf steeds ietsje verder uit tot wat meerquote:Op zondag 6 juni 2010 20:10 schreef Aoraki het volgende:
Na 3 dagen worteltjes nu vandaag voor het eerst sperziebonen. Die gingen er ook goed in. Hoeveel gaven jullie je kind in de eerste hapjes? Ik heb geen idee hoeveel hij mag hebben, zoveel hij wil? Na 60 gram had hij vandaag wel weer genoeg gehad.
Tot 2 jaar is echt wat lang, denk ik. Senna's nichtje is precies een jaar ouder, maar die vraagt dus al om een boterham met pindakaas als ze iets niet lust, en die eet heel slecht. Ook aangeleerd dat ze dan dus een boterham met pindakaas krijgt, omdat ze niet met honger naar bed zou hoeven enzo. Ze leren snel, hoor!quote:Op zondag 6 juni 2010 21:01 schreef oeke het volgende:Ik denk dat je gelijk hebt met die experimentele fase, tot 2 jaar kan je volgens mij best onderzoeken wat werkt en dan daarna echt vasthouden aan je principes.
Och... was t poep of is ie toch ziekjes, Karin?quote:Op maandag 7 juni 2010 12:15 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Jeumig Mikoxx. 4 kiezen bij je mannekes, tjonge! Fijn van het goedgekeurd zijn, doe eens specs?
Ik heb hier een peuter met koorts en een baby met verhoging, gaat mooi.
Aan Lars merk ik verder niet zoveel, die eet en drinkt en speelt wel verder.
hij is nu alleen na een half uurtje slapen alweer wakker....ik vermoed dattie poep heeft....
Dus ik ga maar es inspecteren.
Nou super!quote:Op maandag 7 juni 2010 12:28 schreef mikoxx het volgende:
[..]
Och... was t poep of is ie toch ziekjes, Karin?
Je vroeg om specs.... T. is nu 8365gr en 73 cm, M. is 7420 gr en 74 cm. Was mooi volgens de lijn...
quote:Op zondag 6 juni 2010 21:46 schreef Vicky het volgende:
FTA, mijn man was mee. Ik heb Tess afgeleid, M. heeft haar vastgehouden en de wvk heeft geprikt
Alvast een filmpje
Tess eet taart
En een dikke vette crosspost
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De buit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 juni 2010 14:09 schreef Vicky het volgende:
Wow BE, wat een beertje! HIj is gewoon 2,5 cm groter dan Tess
quote:Op maandag 7 juni 2010 14:35 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
We noemen hem dan ook 'Jerommeke' soms!Kleine sterke beer is het!
En wat een verschil idd met Finn ook bijv!
En toch is het niet zo dat hij enorm veel eet ofzo.Echt een eigen lijntje dus.
Mikoxx ik zag het toevallig vorige week in de winkel staan. Op de website van nurofen staat dat het is voor kinderen vanaf 3 maanden.quote:Op maandag 7 juni 2010 19:14 schreef mikoxx het volgende:
aaahhwww...da's lief!
Ik begreep van de cb-arts ook dat ze in Amerika in de eerste plaats nurofen gebruiken voor babietjes, zoals wij paracetamol geven. Maar ik vind het wel een beetje eng eerlijk gezegdZe gaf het advies omdat ze zoveel last lijken te hebben van de kiezen, pcmol lijkt ook niet echt te helpen. En ook omdat er dus vier tegelijk aan het doorkomen zijn
Dat bedoel ik. Al moet ik wel zeggen dat áls ik zelf iets neem, tegen de pijn, dat ik ook ibuprofen neem, helpt beter dan pcmol. Maar goed. Het staat gewoon bij de drogisten? Of in de apotheek?quote:Op maandag 7 juni 2010 19:25 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Mikoxx ik zag het toevallig vorige week in de winkel staan. Op de website van nurofen staat dat het is voor kinderen vanaf 3 maanden.
Ik was overigens wel verbaasd dat het beschikbaar is voor kinderen, zelfs voor volwassenen is nurofen/ibuprofen niet altijd goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |