Noodverwarming?quote:
Ik denk eerder dat wij met onze huizenprijzen jaloers mogen zijn op onze zuiderburen waar dit soort prachtige woningen voor weinig te vinden zijn.quote:
ik was je naam even kwijt.quote:
Ik kijk, net als Archont denk ik, er naar uit om weer mee te mogen helpen klussen?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:19 schreef AnneX het volgende:
[..]
ik was je naam even kwijt.
En wat vindt u van de plannen?
Dat dusquote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:49 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat wij met onze huizenprijzen jaloers mogen zijn op onze zuiderburen waar dit soort prachtige woningen voor weinig te vinden zijn.
Voor dezelfde prijs hier in Nederland heb je een huis in een Vinexwijk met 10 m² tuin en een garage waar je helemaal geen auto in kwijt zou kunnen. Doe mij dan maar dit soort pandjes met ontzetten veel potentie
Al voldoende plannen gemaakt dan ? Jah toch ?quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:08 schreef MMach het volgende:
Niet echt, nee. Ik heb nog niet eens de sleutels![]()
twijfel jij daar aan dan?quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:58 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Al voldoende plannen gemaakt dan ? Jah toch ?
aan plannen geen gebrek denk ikzo, haalbaarheid van sommige van die plannen zal iets anders zijnquote:
Absoluut niet ! MMach is en blijft onze onbetwiste kluskoning.quote:
kruispost: dd. 21 mei 2010:quote:Op woensdag 26 mei 2010 19:39 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Absoluut niet ! MMach is en blijft onze onbetwiste kluskoning.
We zouden er standbeeld voor moeten maken
ik voorspel zo`n 12 delenquote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:59 schreef WheeleE het volgende:
De stormloop op dit topic in die paardagen getuigd wel van MMach's reputatie hier. Ook ik heb er alle vertrouwen in, en ik heb bovendien weer een topic om tijdens de koffiepauze bij te lezen!
Zijn er al mensen die een gokje willen wagen hoeveel topics deze reeks gaat tellen? Het bieden begint niet lager dan 10!
die is ook volledig zuidgericht, en langs alle kanten afgeschermd, dus microklimaatje, tgaat daar plezant worden in de zomerquote:Op dinsdag 1 juni 2010 20:20 schreef Renesite het volgende:
Fucking jaloers... Die tuin!!!!!!!
Het doet zo 'spaans' aan
Busjequote:
Jups. Het merendeel van het hout lijkt me eikenhout. Geen boktorren dus, want die zitten alleen in naaldhout. Wel sporen van houtworm, maar zeker niet excessief (dus nog na te behandelen), en ook niet in de spanten. (eens ze geschilderd zijn kunnen er geen wormen meer in komen ook- de oude moeten dan wel vernietigd zijn.)quote:Op woensdag 2 juni 2010 22:13 schreef Archont het volgende:
zijn die spanten geschilderd??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |