Geen idee wat het is, maar het zal nooit veel goeds zijn.quote:Op donderdag 27 mei 2010 15:23 schreef Duran-96 het volgende:
Haha, inderdaad.
Er was ook iemand die zogenaamd in had gebroken
liet hij deze link achter...
www.piggymoo.com/download/RCT-DU.exe
wij kijken wat dat dan zou zijn,
half uur later liggen we slap van het lachen..
Iets van Roller Coaster Tycoon, google er maar eens opquote:Op donderdag 27 mei 2010 15:29 schreef Rectum het volgende:
[..]
Geen idee wat het is, maar het zal nooit veel goeds zijn.
Of deze?quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:21 schreef Paul het volgende:
Waarom blijft deze TT staan? mijn vriendin is een hypocriete kankersnol
Wat dacht je zelfquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:34 schreef Skonk het volgende:
WTF waarom is deze gesloten:
50 Cent heeft kanker
quote:
Dan zijn ze denk ik niet aanwezigquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:38 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
gebruik je hersenen, indien aanwezig.
Geef mij maar modrechten als je handjes tekort komtquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:38 schreef yvonne het volgende:
Er gaan gewoon weer een hele stoot topics dicht zonder sluitpost, wat een teringbende
Waarom hebben we dat in Nederland nou niet? :'(quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:39 schreef yvonne het volgende:
Waar is de klacht?
Meiden die als jongens praten...quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:46 schreef yvonne het volgende:
Ik zie nog steeds geen klacht
quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:59 schreef L.no het volgende:
Moet er duidelijk 'klacht:' staan om een KLB topic geldig te maken?
quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:48 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Waarom hebben we dat in Nederland nou niet? :'(
Volgens mij staat de klacht duidelijk in de OP, yvonne!
quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:59 schreef L.no het volgende:
Moet er duidelijk 'klacht:' staan om een KLB topic geldig te maken?
In die topics van AP zie ik helemaal geen antiklacht/tussenklacht/etc staan?quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:01 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nee hoor, maar van die loze topics die opgeleukt worden met allerlei klacht antiklacht tussenklacht etc,
worden nog steeds geen klachtentopic al heb je het graag
Oh, oke.quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:03 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kijk, zoals dit:
Meiden die als jongens praten...
Het is een loos topic, posten om het posten, niet echt KLB, maar ook niet iets voor ONZ, het is gewoon..niks.
Wat nou loos topic?! Voor jou misschien! Kijk eens hoeveel mensen het er met mij eens zijn. Dat jij niet zulke meiden kent die dat doen: oke. Maar ik en sommige mede FOK!Kers kennen ze wel! Ze bestaan en zijn echt wel klachtwaardig. Dat is dus ook iets waar ik me aan erger hier op FOK!: als een mod iets niet goed vind gaat het dicht. Als mod moet je toch onafhankelijk zijn? Bah!quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:03 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kijk, zoals dit:
Meiden die als jongens praten...
Het is een loos topic, posten om het posten, niet echt KLB, maar ook niet iets voor ONZ, het is gewoon..niks.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:05 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
Wat nou loos topic?! Voor jou misschien! Kijk eens hoeveel mensen het er met mij eens zijn. Dat jij niet zulke meiden kent die dat doen: oke. Maar ik en sommige mede FOK!Kers kennen ze wel! Ze bestaan en zijn echt wel klachtwaardig. Dat is dus ook iets waar ik me aan erger hier op FOK!: als een mod iets niet goed vind gaat het dicht. Als mod moet je toch onafhankelijk zijn? Bah!![]()
Nou ja, oké. Jij interpreteert het toch anders als mij, maar ja. Dat hou je toch op het internet!quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:06 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat je met deze toon ook maar iets bereikt.
Opbokken dus en gewoon lezen wat ik tegen l.no zeg.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:03 schreef zoalshetis het volgende:
Gediscrimineerd worden door DEKA!
hier mag ook best wel naar gekeken worden of een slotje op. tenminste dat denk ik nu, ik ken de andere topics en postings van ts namelijk niet.
ik denk dat ik ts in een splitseconde zou aannemen als ie voor me zou staan. dus solliciteren, kan je ook gewoon als je direct contact hebt, zonder brief met cv...quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:08 schreef zoalshetis het volgende:
even nog voor ts uit discriminatie werktopic:
quote]Op donderdag 27 mei 2010 20:03
schreef leeell het volgende:
ik zou ook geen marokkaan aannemen
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:10 schreef yvonne het volgende:
[..]
[..]
ik denk dat ik ts in een splitseconde zou aannemen als ie voor me zou staan. dus solliciteren, kan je ook gewoon als je direct contact hebt, zonder brief met cv...![]()
kom op zeg, je gaat werken bij een fucking supermarkt voor less than nothing, dan moet je gewoon je kop als eerste laten zien. komt ook veel geïnteresserder over. gewoon vragen naar de manager en vragen of ie nog personeel nodig heeft.
heerlijk gesproken. lijkt het jou niet gaaf om een paar dagen mod te zijn?quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:12 schreef Maanvis het volgende:
'sanderendaags vroeg ik me af of modjes niet wat beters te doen hebben dan de hele dag onze topiques te sluiten.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:12 schreef Maanvis het volgende:
'sanderendaags vroeg ik me af of modjes niet wat beters te doen hebben dan de hele dag onze topiques te sluiten.
waarom sluit je hem danquote:Op donderdag 27 mei 2010 20:17 schreef SuperwormJim het volgende:
je faalt
Aan de zijlijn staan schreeuwen komt hem beter uit.quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
heerlijk gesproken. lijkt het jou niet gaaf om een paar dagen mod te zijn?
Gebruik www.nu.nl/tvgids, opgelost.quote:
quote:
wie dan wel sinterklaasquote:
quote:
Onzinquote:Op donderdag 27 mei 2010 20:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Aan de zijlijn staan schreeuwen komt hem beter uit.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Onzin. Ik sta er nu open voor! Neem het maar mee naar achter en dan hoor ik het wel..
dankjequote:Op donderdag 27 mei 2010 20:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Gebruik www.nu.nl/tvgids, opgelost.
en? wordt zijn wens en jouw nachtmerrie ingewilligd?quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Aan de zijlijn staan schreeuwen komt hem beter uit.
Touchéquote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:43 schreef yvonne het volgende:
Zeg KLB-ertjes.
De afgelopen week is er gewoon zonder iets te zeggen een hoop bagger gewoon gesloten of naar een beter forum getrapt.
KLB-ers hoeven dus niet alles voorgekauwd te krijgen, je weet donders goed wat kan en wat niet kan.
Kom hier dan ook niet miepen naar de bekende weg.
Nu beginnen we het een beetje zat te worden dat de eerste stap, het sluiten niet hielp,
en gaan we over tot de tweede stap:
bij constant moderatie uitlokken ( lekker breed) ben je je account een poos kwijt.
Hilarischquote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:27 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Mooie post weer! Heb je nog iets te zeggen of heb je geen stem meer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |