abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_81669725
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 13:00 schreef sempron2400 het volgende:

[..]

Werken kan ook een goede afleiding voor je zijn. Er zijn ook mogelijkheden om te werken zonder de prestatiedruk, waarbij je aan de slag gaat in je eigen tempo (bijvoorbeeld in de WSW). Oke, misschien is het even door de zure appel heenbijten vanwege de prikkels maar, mits onder de juiste werkomstandigheden en omgeving, went dat wel.
Jij denk dat dit allemaal niet gepasseerd is?
pi_81669768
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 12:59 schreef Cassandra87 het volgende:
Sempron wat heb jij die 5 jaar dat je thuis zat gedaan? Nooit gefokt?
Zijn opmerking slaat als een tang op een varken. Jammer dat hij het niet zelf in de gaten heeft.
pi_81669852
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 12:54 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Inlevingsvermogen heb je inderdaad niet.

Je kan Fokken en dus kan je werken !
Ik denk dat hij het minder lullig bedoeld dan dat jij het oppakt en het komt er misschien een beetje beroerd uit, maar hij geeft je gewoon echt een advies. Hij heeft het vaker gezegd, en ik inmiddels ook.. een goed baantje zou je zo goed doen.. Dat je je weer vol gaat voelen en geaccepteerd, ik kan het gevoel niet goed uitleggen maar ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.

Jij hebt zoveel in je, dat er gewoon iets MOET zijn waar jij je lekker bij kan voelen en je jezelf niet meer zo buitengesloten/afgestoten voelt van de arbeidsmarkt... Want dat is bij jou een groot probleem volgens mij, dat vreet echt aan je heh? Dat is te fixxen man! imho hoor.
Een handboek? Een HANDBOEK??? neuh.. sorry.. ik heb een hoofd.
pi_81670189
quote:
Op woensdag 19 mei 2010 18:59 schreef Logician het volgende:
Ik ben zo pissed.. kut bezorgdienst, kut gsmweb.nl, KLOTE NT'ERS!!!

Ik flip hem helemaal

Vrijdag een iphone besteld via GSMweb. Ze zouden gisteren komen tussen 10u en 18u, maar belden tegen 't eind v.d middag dat ze het niet zouden halen ivm file. Vandaag zouden ze komen tussen 10u en 12:45. Om 13u bellen dat het 14u wordt. Om 14u zijn ze er, maar is er iets mis met de pinautomaat van de bezorger. Vanavond terugbellen kan tot 20:30. Net contact opgenomen 'ja, sorrie maar ik ben niet meer in de stad'. Nu moet er morgen opnieuw een afspraak voor de aflevering gemaakt worden.

Ik zit echt te janken van frustratie en onmacht hier.. ik kan er niets aan doen maar ik kan die emoties gewoon niet kwijt ... ik haat mijn hoofd zo op zulke momenten,..
.. nu hebben ze het naar morgen verzet ..
pi_81670318
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 13:04 schreef Autidude het volgende:

[..]

Ik denk dat hij het minder lullig bedoeld dan dat jij het oppakt en het komt er misschien een beetje beroerd uit, maar hij geeft je gewoon echt een advies. Hij heeft het vaker gezegd, en ik inmiddels ook.. een goed baantje zou je zo goed doen.. Dat je je weer vol gaat voelen en geaccepteerd, ik kan het gevoel niet goed uitleggen maar ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.

Jij hebt zoveel in je, dat er gewoon iets MOET zijn waar jij je lekker bij kan voelen en je jezelf niet meer zo buitengesloten/afgestoten voelt van de arbeidsmarkt... Want dat is bij jou een groot probleem volgens mij, dat vreet echt aan je heh? Dat is te fixxen man! imho hoor.
Als hij het minder lullig bedoeld, dan is het nog erger. Want hoe kan je met droge ogen zeggen dat iemand (deels) arbeidsgeschikt is puur om het feit dat hij/zij kan Fokken?

Bij het UWV weten ze echt wel wat ze doen...Ze weten wel hoe ze mensen moeten inschatten. Je wordt niet zomaar voor 100% afgekeurd. Dat ik verbaal goed ben doet daar niets aan af. Werk doet juist een beroep op performale vermogens en ja dat laat hier een indruk achter. Maar helaas de verkeerde, kennelijk. Helaas zijn werkgevers daar ook ingetrapt. Niet bewust, maar kan er een boek over vullen.

Heb ik het nog niet over de trauma's die zijn ontstaan na talloze ontslagen. Onzekerheid maakt je kapot.

Maar als de overheid zonodig moet doen wat ze niet laten kunnen, laten ze dan de pil van Drion gratis ter beschikking stellen. Dat is ook een oplossing tegen onrendabelen.

Want ik heb er genoeg van. Genoeg dat de maatschappij je als een uitvretert ziet, terwijl je echt niet kan werken. Verdomme zelf als een lotgenoot die tijdelijk aan de goed kant van de streep staat geen begrip meer heeft. !

Ik voorspel dat hij binnen 5 jaar ook straat staat. Zonder uitkering uiteraard. Geen werkgever die hem dan nog ziet staan, alleen al vanwege zijn leeftijd en trackrecord.

[ Bericht 3% gewijzigd door EchtGaaf op 20-05-2010 13:24:05 ]
pi_81670681
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 13:16 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Als hij het minder lullig bedoeld, dan is het nog erger. Want hoe kan je met droge ogen zeggen dat iemand (deels) arbeidsgeschikt is puur om het feit dat hij/zij kan Fokken?
Er staat toch een soort van smiley bij? En volgens mij is het ook zo'n standaard term hier op Fok.
Oh je kan computeren/lezen/typen.. dan kan je werken.. Ik weet hoe vreselijk ze er naast zitten,
uitdiepen komt wel in mijn boek. Maar ik begrijp je..
Net als termen.. er is voor iedereen werk, maar je moet wél willen!

Ik denk dat je het meer moet vertalen naar; jij hebt hele goede capaciteiten waar echt wel wat voor te vinden moet zijn.
quote:
Bij het UWV weten ze echt wel wat ze doen...Ze weten wel hoe ze mensen moeten inschatten. Je wordt niet zomaar voor 100% afgekeurd.
I know.. Ik mag dus ook gewoon echt niet meer dan 20 uur per week werken. Ter preventie.
Ik zeg zelf.. doe mij maar 32 uur per week.. gewoon de woensdag er tussen uit. Nope, we gaan
eerst rustig aan 4 uur per dag doen. Naja ok, zij zijn mijn werkgever.. zij zijn de baas.

Voor de rest moet je er allemaal geen groot drama van maken, van die post niet, en van de maatschappij.
Jij gaat je graal nog wel vinden
Ik ook!

Mooi weertje btw
Een handboek? Een HANDBOEK??? neuh.. sorry.. ik heb een hoofd.
pi_81671492
Het blijkt wel weer hoe snel mensen met autisme zich op de kast gejaagd kunnen voelen. Inderdaad zit ik bij werkloosheid zonder uitkering na 5 jaar, want ik blijk volgens de UWV-criteria toch goed genoeg te zijn om uit de Wajong te stromen. Maar zover laat ik het niet komen, heb nu een veel beter beeld van hoe werken in de praktijk gaat.

En ja, mijn opmerking dat als je kan internetten, je ook kan werken was ook wel wat ongenuanceerd. Had niet verwacht dat er zoveel ophef over zou onstaan.
pi_81672682
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 13:46 schreef sempron2400 het volgende:


En ja, mijn opmerking dat als je kan internetten, je ook kan werken was ook wel wat ongenuanceerd. Had niet verwacht dat er zoveel ophef over zou onstaan.
Kan jij ook weinig aan doen, en bij EG is het gewoon echt een gevoelig onderwerp/stuk van zijn leven.
Ik kan het heel goed begrijpen allemaal en ik snap zijn frustratie en onmacht gevoel en onrechtmatigheidsgevoel, ik begrijp het helemaal.. Ook zijn reactie wel (want bij een Borderliner zou zoiets op een verkeerd moment zelfs zomaar het triggertje voor het gremlin monster kunnen zijn.) Maar toch.. IK, let wel, IK zou toch door blijven gaan..
iig altijd zoekende blijven. De wereld is groot en er is zo veel.


Ik wil ALTIJD verder. Altijd leren.. de laatste tijd lees in ontiegelijk veel.
Een handboek? Een HANDBOEK??? neuh.. sorry.. ik heb een hoofd.
pi_81673607
Is positief auti
Dat je meer wilt.
Maar vergeet niet dat je nog zoveel kunt willen, je kán niet altijd. De banen, zelfs als postbezorger, liggen niet voor t oprapen.
Bovendien kunnen wij nooit een oordeel doen over hoeveel EG wel of niet aan kan.
Daar wil ik mij niet eens aan wagen.
pi_81678556
Goedenmiddag,
nou vandaag naar sozawe geweest. Echt dat mens had echt helemaal niks voorbereid, met goed geluk wist ze mijn achternaam om te draaien(zijn 2 namen aanelkaar dmv een -).
Daarna weet ze echt niks van de hele situatie af, en het hele proces dat ik al doorlopen. En wat blijkt ik had helemaal geen klantmanager!...Pfffffff.

Dus ik weer alles uitleggen, en verteld dat ik in Juli in het buitenland of september hier wil studeren en ik in juli op vakantie ga, dus dat mij nu aan het werk zetten een beetje dubbel is. En aangezien ik niet wat ik wil studeren heb ik 3 maanden van hun om mij daarop te richten zonder verder gedoe, mits ik tijdig informeer wat ik ga doen, en dus uitkering stopzet.
En om dat duidelijk te maken kostte het mij echt 1,5 uur. En dat mens begon ook nog over haar broertje te vertellen enzo.
En begint te zeggen dat ik niet op een 23 jarige lijk kwa karakter en veels te serieus ben, dat vondt ik echt ongepast.
Maar goed..dat is voorbij.

Verder heb ik de psycholoog geprobeerd te bereiken maar bij de receptie werdt niet opgenomen.
Het begitn echt allemaal veels te lang te duren imo. Dus nu ga ik er zelf maar echt achteraan.

Verder tja, we weten niet precies hoe een ieder zijn situatie in elkaar zit, dus kan je het niet echt beoordelen, en aangeven dat die persoon wel of niet kan werken.
Maar een simpele vraag aan EG, heb je nooit gedacht aan vrijwilligerswerk, bijv. met dieren want je ga f aan veel van katten te houden.
Dan heb je toch het idee nuttig bezig te zijn, en vrijwiligerswerk tja de naam zegt het al het is vrijwillig dus kan je zelf je eigen situatie er makkelijker me combineren?
Het is maar een idee, en een vraag.
pi_81688380
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 07:47 schreef Cassandra87 het volgende:
Gaat ik ook maar een keer lezen dan!
Ik ben nu in een ander schitterend boek aan t lezen, de paardenjongen, over een autistische jongen die eigenlijk allen maar echolalie gebruikt, maar als hij in aanraking komt met paarden en met een sjamaan gaat ie steeds meer eigen woorden maken. Begin nog maar net aan t boek maar t is zooo tof!
Doet me denken aan 'Mijn vreemde zoon' over Tito Mukhopadhyay, die zwaar autistisch is maar toch kan lezen en schrijven als een willekeurig opgeleid persoon.

Ik denk dat mijn fiep 'Autisme' is. Ik vind t machtig interessant en er is té weinig bekend om gewaardeerd te worden.
Daar had ik laatst een docu/film over gezien, dat ze naar Mongolie gaan en die sjamaan bezoeken.
Children of the night. What music they make.
pi_81689775
quote:
Op woensdag 19 mei 2010 20:39 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]


[..]

Jaren geleden geschreven.

Als jij denkt aan vriendschap, welke woorden komen in je op?
Lastig om daar woorden voor te vinden. Maar ik denk dat een vriend iemand is die er altijd voor je is als dat nodig maar ook iemand waar mee je leuke dingen kan doen. bv een biertje drinken.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_81690217
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 20:01 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Daar had ik laatst een docu/film over gezien, dat ze naar Mongolie gaan en die sjamaan bezoeken.
Daar heb ik ook stukje van gezien die docu. Best interresant.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_81690533
Boek is ook machtig interessant maar ben te moe om door te lezen. Te druk in mijn hoofd.

Heb vermoedelijk wel mijn opleiding er doorheen!
Als t lukt start ik in oktober 7 maanden voorbereiding voor de 21+ toets, in juni toelatingsexamen en in september de opleiding. Leidinggevende was alleen maar enthousiast Die zei al, totaal niet uit eigen belang want een beetje slimme werkgever wil iemand als jou absoluut niet kwijt. Maar ik kan alleen maar aanmoedigen dat zo'n jonge meid wilt studeren!
Dus ik moet alles op papier zetten en dan gaat t verzoek naar hrm
Was helemaal door t dolle heen en vriendje is volgens mij ook wel blij.
Beoordelingsgesprek ging dus goed Ze zijn hartstikke tevreden met mijn inzet en vorderingen
pi_81690640
Mijn hond heeft gille da la tourette.. Blaft uit t niets zo hard dat ik er koppijn van krijg..
pi_81691093
Hebben ze vanaf dit jaar dus wel deeltijd sjd in amsterdam....
Nog ff met overleggen. Ik twijfel echt al een hele tijd tussen SJD en MWD..
Ik verkoos MWD boven SJD omdat ik juridisch zo'n droge stof vond.. Maar ik zit nu dus af en toe bij JuZa om bij gespijkerd te worden en ik pak t razend snel op.
Ik wil richting de geestelijke gezondheidszorg, dat staat vast, en eventueel in de toekomst kijken of ik iets met psychologie kan doen. Volgens mij sluit MWD beter aan maar SJD biedt weer meer mogelijkheden?
pi_81691553
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 14:11 schreef Autidude het volgende:

[..]

Kan jij ook weinig aan doen, en bij EG is het gewoon echt een gevoelig onderwerp/stuk van zijn leven.
Ik kan het heel goed begrijpen allemaal en ik snap zijn frustratie en onmacht gevoel en onrechtmatigheidsgevoel, ik begrijp het helemaal.. Ook zijn reactie wel (want bij een Borderliner zou zoiets op een verkeerd moment zelfs zomaar het triggertje voor het gremlin monster kunnen zijn.) Maar toch.. IK, let wel, IK zou toch door blijven gaan..
iig altijd zoekende blijven. De wereld is groot en er is zo veel.


Ik wil ALTIJD verder. Altijd leren.. de laatste tijd lees in ontiegelijk veel.
Big trauma. Ik heb intussen de leeftijd dat de top allang gepasseerd is. Op mijn leeftijd is het mooiste er al lang vanaf. De trein is voorbij gedenderd. Nu hoeft het dus niet meer.

Eerst laten ze je volledig stikken, waarom zouden ze energie in je steken als het sterft van de afgestudeerden? Ik kreeg letterlijk te horen dat ik dan gewoon pech heb gehad. Ik noem dat mensen bij het grof vuil plaatsen. Wat mij betreft hoeven ze mij er ook niet meer uit te halen.

Normaal gesproken had ik carrière technisch op de top moeten zitten. Leeftijdsgenoten hebben prachtbanen/ prachtcarrieres en zagen hun grote inspanningen wel beloond.

Ik blijf zeggen dat het systeem zwaar verwerpelijk is. Onmenselijk. Ronduit huichelachtig zijn de nepoplossingen met reintegratieburo's die werkgevers om een aalmoes smeken. Bedrijven een schuldgevoel gaan aanpraten om een excuustruus aan te nemen. Het kan nooit werken. En het zal nooit werken.

De statistieken rond dergelijk bureaus zijn ronduit schokkend. De oplossingen zijn dan ook ronduit huichelachtig. In dit bestel is slechts plek voor de meest sterken. Als je een kunstje kan flikken dan ben je de man/vrouw. Gemiddeld is niet genoeg. Handicap=praktisch kansloos. Uitsluiting maakt mensen depressief.

[ Bericht 0% gewijzigd door EchtGaaf op 20-05-2010 21:25:12 ]
pi_81691584
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 20:32 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Lastig om daar woorden voor te vinden. Maar ik denk dat een vriend iemand is die er altijd voor je is als dat nodig maar ook iemand waar mee je leuke dingen kan doen. bv een biertje drinken.
hier ben ik het mee eens. Vriendschap is er zowel voor simpele en ontspannen dingen als voor wat belangerijkere zaken.


@cassandra.
Heerlijk dat 't gesprek zo goed ging.
En het lijkt me dat je een super fijne baas hebt!
pi_81691693
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:07 schreef francis998 het volgende:

[..]


En het lijkt me dat je een super fijne baas hebt!
Ik heb de grootste klootzakken op aarde gezien/meegemaakt.
pi_81691784
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:09 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Ik heb de grootste klootzakken op aarde gezien/meegemaakt.
ach iedereenn komt die soort bazen/collega's ooit tegen
pi_81691878
Die fijne baas lulde een half uur van t uur over mooie schema's die nergens op sloegen Tot overmaat van ramp wilde hij de peildatum van de ldt verplaatsen om een piek te voorkomen. Dus ik zeg al, dat gáát niet, krijg je heisa van, t herzien van de beschikkingen kost meer tijd dan t nemen van een beslissing.
Ach komt goed zegt ie.
Dus ik zei al, laat me de uitkomst weten I wish you luck.
En na 3 kwartier gezever zegt ie, zo de tijd is om. Dus ik zeg, dacht ik ff niet he, éérst mn opleiding, dan ga ik pas.
Ik moest eerst de helft zelf betalen en nu gaat ie roggelen dat ik niets hoef te betalen. Ik houd van assertief zijn
pi_81691962
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:10 schreef francis998 het volgende:

[..]

ach iedereenn komt die soort bazen/collega's ooit tegen
Een baas is per definitie een klootzak, want daar worden ze op geselecteerd. Ik begrijp werkelijk niet dat zo'n iets middeleeuws vandaag de dag gangbaar is . Het zijn allemaal machtswellustelingen. Ik kan daar niet mee omgaan.

Sowieso achterlijk dat een persoon boven een ander kan staan. Iedereen is gelijk tenslotte.
  donderdag 20 mei 2010 @ 21:18:20 #123
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_81692199
quote:
Op woensdag 19 mei 2010 20:41 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Hij is ook bijna niet te missen Ik spreek hem dus alleen nog tijdens concerten maar dat is de laatste tijd ook vrijwel nooit meer. Maar hij heeft ook moeite met sociale interactie.

Als je vriend dat wilt betekend dat hij er wel voor open staat om je te helpen met je problemen.

Late reactie: ik ga met mijn vriend mij, hij niet met mij. Ik weet nog steeds niet zeker wat ik wil. En op de momenten dat ik denk: misschien is het maar beter dat.... Dan weet ik niet waar ik moet beginnen, wat de eerste stap is die ik moet zetten.
pi_81692281
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:13 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Een baas is per definitie een klootzak, want daar worden ze op geselecteerd. Ik begrijp werkelijk niet dat zo'n iets middeleeuws vandaag de dag gangbaar is . Het zijn allemaal machtswellustelingen. Ik kan daar niet mee omgaan.

Sowieso achterlijk dat een persoon boven een ander kan staan. Iedereen is gelijk tenslotte.
En ik zat nog wel te twijfelen of ik als maatschappelijk werkster wilde werken of als teamleidster zodat ik mijn denkwijze kan verspreiden over andere medewerkers
Mijn senior is echt een topwijf!
pi_81692382
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:20 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

En ik zat nog wel te twijfelen of ik als maatschappelijk werkster wilde werken of als teamleidster zodat ik mijn denkwijze kan verspreiden over andere medewerkers
Mijn senior is echt een topwijf!
Klein lantaarntje misschien. Een heel kleintje.

Maar goed ik zal het nooit meer meemaken, dat is 1 ding dat staat als een huis.
pi_81692501
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:07 schreef francis998 het volgende:

[..]

hier ben ik het mee eens. Vriendschap is er zowel voor simpele en ontspannen dingen als voor wat belangerijkere zaken.


@cassandra.
Heerlijk dat 't gesprek zo goed ging.
En het lijkt me dat je een super fijne baas hebt!
Helaas wordt het naarmate je ouder wordt steeds lastiger om vrienden te maken.
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:10 schreef francis998 het volgende:

[..]

ach iedereenn komt die soort bazen/collega's ooit tegen
En daar leer je mee leven
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:18 schreef GimmeGore het volgende:

[..]

Late reactie: ik ga met mijn vriend mij, hij niet met mij. Ik weet nog steeds niet zeker wat ik wil. En op de momenten dat ik denk: misschien is het maar beter dat.... Dan weet ik niet waar ik moet beginnen, wat de eerste stap is die ik moet zetten.
Beter laat dan nooit
Schrijf hem een brief en leg daarin uit wat je wilt zeggen. Als je het niet durft te vertellen. Email kan ook natuurlijk
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_81693026
zullen wij vriendjes worden tijn?

Ik drink alleen geen bier
  donderdag 20 mei 2010 @ 21:33:53 #128
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_81693059
nee, je snapt hem verkeerd. Mijn vriend gaat vaker naar een psych. Hij wil graag dat ik een keer meega, zodat ik misschien zijn situatie beter begrijp (die situatie ga ik btw niet op internet dumpen) en dat ik beter weet hoe ik met zijn situatie om kan gaan.

Voor mezelf weet ik nog steeds niet of ik nou wel of niet het diagnosepad op wil. Soms denk ik: eigenlijk wel, dan weet ik tenminste eindelijk eens wat zeker. Aan de andere kant ben ik bang voor een soort stempel. Dat hoef ik niet. Ik ben dan toch liever raar omdat ik Marion ben, en Marion is een raar wijf, dan dat ik raar ben omdat er "iets mis" met me is (let op die aanhalingstekens)
pi_81693380
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:33 schreef Cassandra87 het volgende:
zullen wij vriendjes worden tijn?

Ik drink alleen geen bier
Ja
Iets anders mag ook hoor. En zo veel bier drink ik nu ook weer niet.
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:33 schreef GimmeGore het volgende:
nee, je snapt hem verkeerd. Mijn vriend gaat vaker naar een psych. Hij wil graag dat ik een keer meega, zodat ik misschien zijn situatie beter begrijp (die situatie ga ik btw niet op internet dumpen) en dat ik beter weet hoe ik met zijn situatie om kan gaan.

Voor mezelf weet ik nog steeds niet of ik nou wel of niet het diagnosepad op wil. Soms denk ik: eigenlijk wel, dan weet ik tenminste eindelijk eens wat zeker. Aan de andere kant ben ik bang voor een soort stempel. Dat hoef ik niet. Ik ben dan toch liever raar omdat ik Marion ben, en Marion is een raar wijf, dan dat ik raar ben omdat er "iets mis" met me is (let op die aanhalingstekens)
Verkeerd begrepen
Misschien is het inderdaad verstandig dat je een keer meegaat met hem. Als je met vragen enzo zit kan je ze daar stellen. Je vriend zal het iig erg waarderen als je meegaat.

Dat is een keuze die helemaal aan jou is. Er zitten inderdaad voor- en nadelen aan dat traject. Zo lang je voor jezelf vindt dat het geen probleem is zou ik het lekker zo laten.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
  donderdag 20 mei 2010 @ 21:41:31 #130
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_81693528
Ja dat is nou juist het probleem, aan de ene kant vind ik het wel best zo.
Maar aan de andere kant heb ik bijvoorbeeld problemen op school omdat ik niet in groepjes kan werken.
  donderdag 20 mei 2010 @ 21:43:05 #131
259233 GimmeGore
Dat is mevrouw Gore voor jou!
pi_81693613
Maar goed, ik ga naar bed, morgen weer heel vroeg dag en ik heb barstende koppijn.
pi_81693728
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:41 schreef GimmeGore het volgende:
Ja dat is nou juist het probleem, aan de ene kant vind ik het wel best zo.
Maar aan de andere kant heb ik bijvoorbeeld problemen op school omdat ik niet in groepjes kan werken.
Dan zal je toch een keuze moeten. Helaas wordt er steeds meer waarden aan samenwerken gehecht. Overigens hoeft het niet te betekenen dat er iets mis met je is als je niet kan samenwerken. Het kan ook er aan liggen dat je gewoon niet met die mensen kan samenwerken.
Ik kan ook niet met iedereen samenwerken.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_81693802
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:39 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja
Iets anders mag ook hoor. En zo veel bier drink ik nu ook weer niet.
[..]

Mooi wat spreken we af?
pi_81693978
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:41 schreef GimmeGore het volgende:
Ja dat is nou juist het probleem, aan de ene kant vind ik het wel best zo.
Maar aan de andere kant heb ik bijvoorbeeld problemen op school omdat ik niet in groepjes kan werken.
hmm..dit lijkt me een lastige situatie. Wel of niet "hetgeen " dat mis is willlen weten. Ik zit nu deels zelf in het wel of niet proces maar bij mij is het hele proces gestart.
En soms ben ik er bang voor, maar meer bang voor het feit dat bepaalde dingen die erbij horen. Bijvoorbeeld bij autisme--> sociale handicap. En ik ben heel errug sociaal, tenminste ik wil heel veel sociabiliteit hebben en vindt sociabiliteit leuk, alleen heb ik er heel veel moeite mee.

Maar ik denk ik dat het voor MIJ postief is als ik weet wat er nou precies is, dan kan ik ermee leren leven, en of eraan te werken om het probleem weg te krijgen.

Maar goed het zit maar net in hoe je als persoon bent, en wat je wel wilt en niet!
pi_81694825
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:46 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mooi wat spreken we af?
Af en toe gezellig kletsen ergens.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_81694955
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 21:06 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Big trauma. Ik heb intussen de leeftijd dat de top allang gepasseerd is. Op mijn leeftijd is het mooiste er al lang vanaf. De trein is voorbij gedenderd. Nu hoeft het dus niet meer.

Eerst laten ze je volledig stikken, waarom zouden ze energie in je steken als het sterft van de afgestudeerden? Ik kreeg letterlijk te horen dat ik dan gewoon pech heb gehad. Ik noem dat mensen bij het grof vuil plaatsen. Wat mij betreft hoeven ze mij er ook niet meer uit te halen.

Normaal gesproken had ik carrière technisch op de top moeten zitten. Leeftijdsgenoten hebben prachtbanen/ prachtcarrieres en zagen hun grote inspanningen wel beloond.

Ik blijf zeggen dat het systeem zwaar verwerpelijk is. Onmenselijk. Ronduit huichelachtig zijn de nepoplossingen met reintegratieburo's die werkgevers om een aalmoes smeken. Bedrijven een schuldgevoel gaan aanpraten om een excuustruus aan te nemen. Het kan nooit werken. En het zal nooit werken.

De statistieken rond dergelijk bureaus zijn ronduit schokkend. De oplossingen zijn dan ook ronduit huichelachtig. In dit bestel is slechts plek voor de meest sterken. Als je een kunstje kan flikken dan ben je de man/vrouw. Gemiddeld is niet genoeg. Handicap=praktisch kansloos. Uitsluiting maakt mensen depressief.


Okee, ik ben het wel met je eens dat het met een handicap als autisme heel lastig is. Met een lichamelijke beperking kom je over het algemeen sneller aan de bak, daar is ook veel meer begrip voor. Wat die prachtcarrières betreft, de inkomensverschillen zijn inderdaad groot: het startsalaris is ongeveer 2513 euro bruto (iets van 1696 euro netto), de Wajong-uitkering 1071 euro bruto (912 euro netto). Daar komt nog wel huurtoeslag en volledige zorgtoeslag bij. Vandaag heb ik nog een mooi verhaal gelezen over een ander re-integratiebureau (niet die waar ik heb gezeten) waar het allemaal wel goed werkt.

Het woordt ‘autistisch’ wordt ook vaak te pas en te onpas gebruikt. Vaak als het er op aankomt als er ieand erg in zichzelf gekeerd is in een omgeving waar je dat niet verwacht.

En ja, er gaan inderdaad ambtenaren uit, maar da's deels natuurlijke uitstroom wegens pensionering. Wat anderen ervan denken zal me schijt zijn, ik doe gewoon mijn werk en zie wel wat er gebeurt na 2 jaar
pi_81695029
Ik ben er wel bang voor, als ze in ambtenaren gaan snoeien
pi_81695404
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:06 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik ben er wel bang voor, als ze in ambtenaren gaan snoeien
Het is wel minder, en zo typisch Nederlands. In Frankrijk, het paradijs, hebben ambtenaren een aanstelling voor het leven en kunnen ze ook niet dalen in salaris. Een 35-urige werkweek met 25 wettelijke vakantiedagen en zeker 3 extra feestdagen zijn voor ambtenaren en werknemers standaard. Ik hoop dat ze daar wel minder verdienen, anders is het hier redelijk mis...

Mocht ik in de uitkeringen komen, dan zeg ik wel tegen UWV dat ik mezelf te duur vind voor een uitkering
Mijn leeftijd is trouwens rond de dertig for the record.

In Duitsland: ook een aanstelling voor het leven.

[ Bericht 7% gewijzigd door sempron2400 op 20-05-2010 22:21:55 ]
pi_81695944
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:05 schreef sempron2400 het volgende:

[..]

Okee, ik ben het wel met je eens dat het met een handicap als autisme heel lastig is.
Met een lichamelijke beperking kom je over het algemeen sneller aan de bak, daar is ook veel meer begrip voor.
Dat is waar. Als ik de balans opmaak, dan zie ik dat ASS zo ongeveer alles onmogelijk heeft gemaakt. Werk niet mogelijk. Relatie niet mogelijk. Gezin niet mogelijk. Waar leef je dan eigenlijk voor, vraag ik me wel eens af?
quote:
Wat die prachtcarrières betreft, de inkomensverschillen zijn inderdaad groot: het startsalaris is ongeveer 2513 euro bruto (iets van 1696 euro netto), de Wajong-uitkering 1071 euro bruto (912 euro netto). Daar komt nog wel huurtoeslag en volledige zorgtoeslag bij. Vandaag heb ik nog een mooi verhaal gelezen over een ander re-integratiebureau (niet die waar ik heb gezeten) waar het allemaal wel goed werkt.
Dat zijn dan nog startsalarissen. Maar wat te denken van oud studiegenoten?50k, 100k, 100k+. De gedachte allen al...Mijn broers verdienen een godsvermogen en rijden vette Duitse dure auto's. Maken een hele carrière. Gezin, kindjes, alles erop en eraan. Nou ja, ik kan wel even doorgaan.

Misschien dat ik overdrijf, maar ASS maakt je leven gewoon kapot, melaats.
quote:
Het woordt ‘autistisch’ wordt ook vaak te pas en te onpas gebruikt. Vaak als het er op aankomt als er ieand erg in zichzelf gekeerd is in een omgeving waar je dat niet verwacht.
We moeten het woord dan ook alleen gebruiken als het van toepassing is. Anders neemt niemand het serieus meer.
quote:
En ja, er gaan inderdaad ambtenaren uit, maar da's deels natuurlijke uitstroom wegens pensionering. Wat anderen ervan denken zal me schijt zijn, ik doe gewoon mijn werk en zie wel wat er gebeurt na 2 jaar
Tja, ik wil je niet bang maken. De ervaring is natuurlijk altijd meegenomen.
pi_81696419
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:20 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Dat is waar. Als ik de balans opmaak, dan zie ik dat ASS zo ongeveer alles onmogelijk heeft gemaakt. Werk niet mogelijk. Relatie niet mogelijk. Gezin niet mogelijk. Waar leef je dan eigenlijk voor, vraag ik me wel eens af?
[..]

Dat zijn dan nog startsalarissen. Maar wat te denken van oud studiegenoten?50k, 100k, 100k+. De gedachte allen al...Mijn broers verdienen een godsvermogen en rijden vette Duitse dure auto's. Maken een hele carrière. Gezin, kindjes, alles erop en eraan. Nou ja, ik kan wel even doorgaan.

Misschien dat ik overdrijf, maar ASS maakt je leven gewoon kapot, melaats.
[..]

We moeten het woord dan ook alleen gebruiken als het van toepassing is. Anders neemt niemand het serieus meer.
[..]

Tja, ik wil je niet bang maken. De ervaring is natuurlijk altijd meegenomen.
Ik geef je 100 procent gelijk. Die relatie wringt ook wel een beetje bij mij. Toen ik nog in de Wajong zat, dacht ik daar niet eens aan. Als man kun je het dan wel schudden.

Het sindsalaris ligt voor normale mensen (met een universitaire opleiding) al gauw op 4380 euro bruto (schaal 11, in het bedrijfsleven is dat nog hoger). Schaal 9 eindigt bij 3469 euro, als ik dat mag meemaken. Dat vind ik ook wel prima hoor

Toch mis ik bepaalde dingen waar mensen met een vaste relatie wel van kunnen genieten.
pi_81696754
ik snap nou echt niet waarom de wajong een no-go is voor een relatie hoor..
Als iemand zonder inkomen op mama's zak teert, ok dan zeg ik, nee, dat zou ik ook niet trekken.
Maar met de wajong heb ik niet eens zoveel problemen.

(Moet er wel bij zeggen dat een gewone uitkering andere koek is, a) Omdat de wajong geheel onvrijwillig is en b) omdat ik alleen al meer verdien dan de gehuwdenbijstandsnorm en t mij moeilijk lijkt om 2 mensen van dat salaris te onderhouden, laat staan een gezin, of is dat kort door de bocht?)
pi_81696989
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:28 schreef sempron2400 het volgende:

[..]

Ik geef je 100 procent gelijk. Die relatie wringt ook wel een beetje bij mij. Toen ik nog in de Wajong zat, dacht ik daar niet eens aan. Als man kun je het dan wel schudden.
Het heeft absoluut wel invloed, de WAJONG wordt niet als hip beschouwd. Wat dat betreft sta je nu een stuk steviger voor. Het zou mooi zijn als het je toch lukt. Je bent jonger dan ik, dat scheelt ook.

Zelf vind ik dat een baan geen rol zou mogen spelen in de liefde. Maar helaas is de praktijk wel degelijk anders.
quote:
Het sindsalaris ligt voor normale mensen (met een universitaire opleiding) al gauw op 4380 euro bruto (schaal 11, in het bedrijfsleven is dat nog hoger). Schaal 9 eindigt bij 3469 euro, als ik dat mag meemaken. Dat vind ik ook wel prima hoor
Als je die 3469 zou halen, dan is dat niet zo gek.... Daar kun je redelijk van leven. Het zijn getallen waar ik van ga duizelen.
quote:
Toch mis ik bepaalde dingen waar mensen met een vaste relatie wel van kunnen genieten.
Zeker. Je leven kan veel meer inhoud hebben. Al het goed gaat tenminste..
pi_81697103
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:33 schreef Cassandra87 het volgende:
ik snap nou echt niet waarom de wajong een no-go is voor een relatie hoor..
Als iemand zonder inkomen op mama's zak teert, ok dan zeg ik, nee, dat zou ik ook niet trekken.
Maar met de wajong heb ik niet eens zoveel problemen.

(Moet er wel bij zeggen dat een gewone uitkering andere koek is, a) Omdat de wajong geheel onvrijwillig is en b) omdat ik alleen al meer verdien dan de gehuwdenbijstandsnorm en t mij moeilijk lijkt om 2 mensen van dat salaris te onderhouden, laat staan een gezin, of is dat kort door de bocht?)
Het ligt aan je referentiekader. Volgens mijn famillie is het wel mogelijk (inclusief de kinderbijslag), maar zij hebben het vroeger nooit breed gehad. In de praktijk is het vrijwel onmogelijk. Wil je een beetje meekomen, dan heb je toch schaal 6 à 7 nodig, maar meningen verschillen.
pi_81697122
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:33 schreef Cassandra87 het volgende:
ik snap nou echt niet waarom de wajong een no-go is voor een relatie hoor..
Je wil niet weten hoeveel smet een AOG uitkering teweeg brengt. Ze beschouwen je als melaats.
pi_81697278
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:39 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Je wil niet weten hoeveel smet een AOG uitkering teweeg brengt. Ze beschouwen je als melaats.
Vind ik onzin. Je zit toch niet vrijwillig thuis? Een structurele niet-willer, nee sorry, daar ben zelfs ik met mijn ruime begrippen allergisch voor. Is geheel wat anders dan iemand die niet kan.
pi_81697378
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:39 schreef sempron2400 het volgende:

[..]

Het ligt aan je referentiekader. Volgens mijn famillie is het wel mogelijk (inclusief de kinderbijslag), maar zij hebben het vroeger nooit breed gehad. In de praktijk is het vrijwel onmogelijk. Wil je een beetje meekomen, dan heb je toch schaal 6 à 7 nodig, maar meningen verschillen.
Ik ben wat dat betreft wel gruwelijk verwend vrees ik
pi_81697425
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:42 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Vind ik onzin. Je zit toch niet vrijwillig thuis? Een structurele niet-willer, nee sorry, daar ben zelfs ik met mijn ruime begrippen allergisch voor. Is geheel wat anders dan iemand die niet kan.
Je hebt 100% gelijk. Maar denk je dat Yolanthe ook op Wesley (of eerder Jan Smit) was gevallen als hij in de Wajong zat?
pi_81697568
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:44 schreef EchtGaaf het volgende:

[..]

Je hebt 100% gelijk. Maar denk je dat Yolanthe ook op Wesley (of eerder Jan Smit) was gevallen als hij in de Wajong zat?
Met zo'n salaris maakt die paar 100 meer of minder ook niet uit
Maar je noemt er daar ook wel eentje zeg
pi_81697651
quote:
Op donderdag 20 mei 2010 22:46 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Met zo'n salaris maakt die paar 100 meer of minder ook niet uit
Maar je noemt er daar ook wel eentje zeg
Ik ga er op z'n zachts gezegd van over mijn nek.
pi_81697739
lieve EG ik kan niets met je frustraties. Ik zou willen dat ik ze weg kon nemen..
Maar ik kan er gewoon niets mee doen helaas..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')