quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:55 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Moet-ie de vervuiling in de Golf van Mexico ook los zien van de olie?
quote:Op woensdag 19 mei 2010 04:04 schreef dubbel1 het volgende:
[..]
Bull shit. Je moet dat gelul van extreme moslims los zien van het geloof.
Ik schijn de enige te zijn die hier normaal kan nadenken. Maar je hebt geklijk. Alle moslims die ik ken zijn erg gewelddadig en meppen er dagelijks op los. DENK TOCH EENS NA MAN!!!quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:54 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]Ben jij soms bewust hier bezig reacties uit te lokken of zo? De "profeet" Mohammed vond geweld geen probleem, waarom zouden zijn aanhangers dat wel moeten vinden?
Ik zou echt nog even verder zoeken. Racisme is een heel breed begrip. Maar rechts tuig ontbreekt het vaak aan een beetje intelligentie, dus ik kan het je niet eens kwalijk nemen.quote:Op woensdag 19 mei 2010 04:18 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Eerste google hit:
[..]
Totaal niets met religie te maken. Dus hup, terug naar de schoolbank.
quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:49 schreef dubbel1 het volgende:
[..]
Ik schijn de enige te zijn die hier normaal kan nadenken. Maar je hebt geklijk. Alle moslims die ik ken zijn erg gewelddadig en meppen er dagelijks op los. DENK TOCH EENS NA MAN!!!
Molukkers en Moslims, of "het probleem met de Islam", hebben een andere geschiedenis en context dat ben ik met je eens. Niet te vergelijken.quote:Op woensdag 19 mei 2010 03:55 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
We hebben op dit moment niets aan allerlei speculaties als 'dat kan over een aantal jaar weer anders zijn'. Feit is dat we vandaag de dag een enorme probleem kennen met hetgeen wat islamitische fundamentalisme heet. En de problemen met de Molukkers was van een heel andere orde, los gezien van het feit dat het probleem zich enkel op Nederlands grondgebied bevond en het probleem met islamitische fundamentalisme internationaal is. Daarbij komt dat de problemen met de moslims religieus van aard is. Je vergelijkt appels met peren.
Dat zegt iemand die niet eens weet wat racisme inhoudt.quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:52 schreef dubbel1 het volgende:
[..]
Ik zou echt nog even verder zoeken. Racisme is een heel breed begrip. Maar rechts tuig ontbreekt het vaak aan een beetje intelligentie, dus ik kan het je niet eens kwalijk nemen.
Nee, ik stelde dat we vandaag de dag enorme problemen kennen met hetgeen wat islamitische fundamentalistische heet, niet specifiek in Nederland maar internationaal gezien. Wat maakt dat enorme problemen? Het ondermijnen van enkele essentiële westerse/universele waarden, doelgericht aanslagen plegen op onschuldige burgers en zowat elke vooruitgang - bijvoorbeeld in een land als Afghanistan - de grond in boren.quote:Op woensdag 19 mei 2010 13:11 schreef Aloulou het volgende:
Je stelt dat wij in Nederland "enorme problemen kennen met Islamitisch fundamentalisme". Geef eens drie recente voorbeelden daarvan aub in Nederland en met Nederlandse Moslims? En wat maakt dat "enorme problemen"? En wat maakt dat Islamitisch fundamentalistisch?
Dit is slechts een symptoom van een veel omvangrijker probleem.quote:Op woensdag 19 mei 2010 13:56 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Nee, ik stelde dat we vandaag de dag enorme problemen kennen met hetgeen wat islamitische fundamentalistische heet, niet specifiek in Nederland maar internationaal gezien.
politiek hoog inzetten dus, dan zijn de randverschijnselen een fluitje van een cent.quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:58 schreef Mr_John_Doe het volgende:
[..]
Het maatschappelijke probleem in Nederland is niet dat moslims lange tenen hebben wil ik daarmee zeggen.
Het maatschappelijke probleem in Nederland is een groot aantal (voornamelijk) niet-westerse immigranten die zich niet weten te gedragen.
Het is dan zo makkelijk om je af te keren tegen alles wat moslim is.
En dat iedereen die de islam loopt te verdedigen dit maar is goed in ze geheugen inprent !!!!quote:
Ik heb niets tegen de islam an sich noch iets tegen het mystieke gedeelte ervan, maar de politieke islam is een ander verhaal. Daar zouden we met zijn allen zeer oplettend tegenover moeten staan.quote:Op woensdag 19 mei 2010 23:27 schreef Nocturnal_Johnny het volgende:
[..]
En dat iedereen die de islam loopt te verdedigen dit maar is goed in ze geheugen inprent !!!!
Als je (zoals ik) een hekel hebt aan islam dan ben je een islamofoob maar lang geen racist ! Dan zouden die moslims ook racisten zijjn als zij iets tegen het Christendom zijn aangezien er ontelbaar veel mensen in Afrika en Zuid-Amerika Christenen zijn !
Waarom maak je nooit een topic met WAT PRECIES jou nou niet aanstaat in de Islam , mooi met alinea's en Qur'an verzen en hadith. Zo kunnen wij Moslims jou nooit van repliek voorzien. Let wel op dat je in je voorbeelden niet bijvoorbeeld Iran als voorbeeld laat fungeren. Nee ik wil strikt dat je vanuit de Qur'an en de hadith spreekt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 00:03 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik heb niets tegen de islam an sich noch iets tegen het mystieke gedeelte ervan, maar de politieke islam is een ander verhaal. Daar zouden we met zijn allen zeer oplettend tegenover moeten staan.
Wellicht iets voor de toekomst, maar hoezo zou ik Iran niet als voorbeeld mogen gebruiken? Het zijn de geestelijken daar die hun beweegredenen voornamelijk uit de islam halen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 00:29 schreef Burakius het volgende:
[..]
Waarom maak je nooit een topic met WAT PRECIES jou nou niet aanstaat in de Islam , mooi met alinea's en Qur'an verzen en hadith. Zo kunnen wij Moslims jou nooit van repliek voorzien. Let wel op dat je in je voorbeelden niet bijvoorbeeld Iran als voorbeeld laat fungeren. Nee ik wil strikt dat je vanuit de Qur'an en de hadith spreekt.
Voornamelijk is een mooi toepasselijk woord. Er zijn dingen in Iran waarbij ik me als Moslim niet bij kan schikken.quote:Op donderdag 20 mei 2010 00:35 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wellicht iets voor de toekomst, maar hoezo zou ik Iran niet als voorbeeld mogen gebruiken? Het zijn de geestelijken daar die hun beweegredenen voornamelijk uit de islam halen.
Enkele Qur'an-sura's:quote:Op donderdag 20 mei 2010 00:29 schreef Burakius het volgende:
[..]
Waarom maak je nooit een topic met WAT PRECIES jou nou niet aanstaat in de Islam , mooi met alinea's en Qur'an verzen en hadith. Zo kunnen wij Moslims jou nooit van repliek voorzien. Let wel op dat je in je voorbeelden niet bijvoorbeeld Iran als voorbeeld laat fungeren. Nee ik wil strikt dat je vanuit de Qur'an en de hadith spreekt.
Nee post ze daar, je hoeft slechts de reacties te lezen die op jou betrekking hebben. Er is een specifiek topic aangemaakt voor jouw vragen. De b edoeling is dat je dus andere topics er niet mee volpropt, maar dat het gecentraliseerd op één plaats is.quote:Op donderdag 20 mei 2010 02:07 schreef GSbrder het volgende:
Sorry, ik ga geen 5 pagina's doorlezen, kun je ze AUB hier ontkrachten of je antwoorden daar hier toepassen.
En jij vroeg om verzen die me niet aanstonden, dit zijn (vrij gebruikelijke) vertalingen, verlicht me alsjeblieft als Muhammed het hier over Sesamstraat had.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |