quote:Geachte redactie,
In de journalistiek is het belangrijk om zo snel mogelijk nieuws te kunnen brengen. Als dagelijkse krantlezer heb ik daar alle begrip voor, ik wil namelijk op de hoogte zijn. Waar ik geen begrip voor heb is de manier waarop uw krant is omgegaan met de vliegramp in Libië. Waar haalt u het lef vandaan om een jongen wiens leven net in één moment compleet verwoest is te interviewen, voor hij ook maar enigszins de kans heeft gehad om het trauma te verwerken? Waarom gaat u voorbij aan het verzoek van de nabestaanden om hen de komende tijd met rust te laten? Dit soort riooljournalistiek hoort niet thuis in een ontwikkeld land als Nederland, waar we als samenleving hebben afgesproken dat we de zwakkeren helpen en ondersteunen. Het getuigt van totaal gebrek aan medeleven en respect dat u op deze manier omgaat met deze situatie.
Ik hoop dat u een uitgebreide excuusbrief plaatst op de voorpagina van uw volgende editie, gericht aan de familie en de jongen zelf.
Stuur maar op!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:06 schreef Loveless85 het volgende:
Stukje geschreven door Morthill, wat gedumpt kan worden bij de redactie (tip4422@telegraaf.nl):
[..]
Je vergeet 'De auteur van dit artikel is de titel 'journalist' geheel niet waardig.' te vermelden in je stukje. Heb overigens net verstuurd naar die luiquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:06 schreef Loveless85 het volgende:
Stukje geschreven door Morthill, wat gedumpt kan worden bij de redactie (tip4422@telegraaf.nl):
[..]
'Ja ik wil er wel wat aan doen, maar kom liever mijn huis niet uit'quote:
Maakt niet uit, hoe meer mensen die baggerkrant opzeggen hoe beter.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:23 schreef Pieter-utd het volgende:
Vroeger ging je nog protesteren voor het hoofdgebouw van degene waar je tegen wil protesteren. nu heb je dit:
[..]
'Ja ik wil er wel wat aan doen, maar kom liever mijn huis niet uit'
As if.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:18 schreef Saekerhett het volgende:
Zet anders het e-mailadres (tip4422@telegraaf.nl) van de Telegraaf op de FP ofzo. Hoe meer mensen mailen dat dit een schandalige actie is, hoe meer de Telegraaf beseft dat ze gigantisch fout zijn geweest.
Vind ik ook.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:25 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Maakt niet uit, hoe meer mensen die baggerkrant opzeggen hoe beter.
nee, dan was half Duitsland er over gevallen en hadden hopelijk ook Nederlandse mensen (hier op FOK!) dit veroordeeld.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:31 schreef wise het volgende:
Onterecht. Het is nou eenmaal nieuws. En mensen willen nieuws horen.
Als het nou een 9 jarig Duits jongetje is, was het zeker niet erg geweest
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 @ 08:43 schreef bushwackerish het volgende:
gore klootzakken daar bij de telegraaf.
Ziekenhuistelefoon, mobieltjes mogen ook niet in het ziekenhuisquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:37 schreef AdvancedPower het volgende:
Tevens wat doet zo'n jongeman al met een mobieltje?![]()
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:39 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ziekenhuistelefoon, mobieltjes mogen ook niet in het ziekenhuis
Geen ziekenhuistelefoon... Maar ja, hij had ook geen mobiele telefoon. Sorry.quote:De 9-jarige Ruben uit Tilburg, die als enige de vliegramp in Libië overleefde, heeft in het ziekenhuis in Tripoli telefonisch contact gehad met een verslaggeefster van dagblad De Telegraaf. De krant publiceerde vrijdag een interview met de jongen.
De journaliste belde met een van de behandeld artsen van de jongen, die zijn mobiele telefoon aan de 9-jarige gaf. De jongen zou aanvankelijk emotioneel hebben gereageerd, maar kalmeerde volgens het artikel toen bleek dat hij geen familielid aan de telefoon had.
Na enkele minuten beëindigde hij het gesprek. "Nu wil ik weer stoppen met praten", zegt hij in De Telegraaf. De Telegraaf wist ook nog te melden dat de jongen zich niets kan herinneren van de crash en dat hij nog niet is ingelicht over de dood van zijn ouders en broertje.
Bekende Nederlanders zijn dan ook doorgaans geen negenjarige kinderen en hebben zelf ook baat bij publiciteit.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:08 schreef Pieter-utd het volgende:
Bekende Nederlanders hebben meer van de media te dulden
Dit dus.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:41 schreef Frollo het volgende:
[..]
Bekende Nederlanders zijn dan ook doorgaans geen negenjarige kinderen en hebben zelf ook baat bij publiciteit.
Justin Bieber dan?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:41 schreef Frollo het volgende:
[..]
Bekende Nederlanders zijn dan ook doorgaans geen negenjarige kinderen en hebben zelf ook baat bij publiciteit.
Dat is de Telegraaf.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik zag vanmorgen de telegraaf bij mijn ouders liggen (ze hebben een weekend abonnement).
Echt weer zo'n extreem idiote grote kop "DIEPE ROUW", echt met letters van zo'n 15 cm hoog.
Had die arts maar logisch moeten nadenken voordat hij de telefoon gafquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:40 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
[..]
Geen ziekenhuistelefoon... Maar ja, hij had ook geen mobiele telefoon. Sorry.
Nou zo hebben we bijvoorbeeld een Zanger Bob en een Julian. En hij heeft er ook baat bij, over een paar jaar kan die wellicht wel naast Albert Verlinde plaatsnemen bij RTL Boulevard en kwaliteitsnieuws brengen over de vele sterren die ons land rijk isquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:41 schreef Frollo het volgende:
[..]
Bekende Nederlanders zijn dan ook doorgaans geen negenjarige kinderen en hebben zelf ook baat bij publiciteit.
Gister die hele website, stonden geloof ik wel 4/5 artikelen met '.... OMGEKOMEN' bleken het allemaal vliegtuigramp slachtoffers te zijnquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik zag vanmorgen de telegraaf bij mijn ouders liggen (ze hebben een weekend abonnement).
Echt weer zo'n extreem idiote grote kop "DIEPE ROUW", echt met letters van zo'n 15 cm hoog.
Dat heb ik dus ook. Een half uur gekenden postte ik dit op Facebook. Ensaf.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:02 schreef Ensaf het volgende:
Op momenten als deze zou ik willen dat ik een abonnement op de Telegraaf had om op te zeggen.
Dit inderdaad.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:02 schreef Ensaf het volgende:
Op momenten als deze zou ik willen dat ik een abonnement op de Telegraaf had om op te zeggen.
Alles is geoorloofd zolang het maar lezers en publiciteit oplevert. De Telegraafquote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:14 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik neem toch aan dat bij de telegraaf ook wel een redactie zit die akkoord moet gaan met het plaatsen van artikelen.
Of beslist die Sjuul Paradijs alles op eigen houtje?
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:26 schreef Sigmund666 het volgende:
Telegraaf
Het zal me niet verrassen als Peter R de Vries straks met een special komt waarin ie aan het verhaal van Ruben twijfelt en de jongen van moord beschuldigt omdat zijn ouders een fortuin hebben
[...]
Of dat de vliegramp niet waar kan zijn en dat het de fantasie was van die jongenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:26 schreef Sigmund666 het volgende:
Telegraaf
Het zal me niet verrassen als Peter R de Vries straks met een special komt waarin ie aan het verhaal van Ruben twijfelt en de jongen van moord beschuldigt omdat zijn ouders een fortuin hebben
(Peter R is ook zo'n Telegraaf-kotsgozertje)
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 07:53 schreef Disorder het volgende:
[..]
Op de Stentor vanochtend een grote close up van het jochie dat als enige de vliegramp overleefde. Walgelijk. Journalisten zijn nog slechts 1 stap verwijderd van tuig als terroristen, nazi's en ander crapuul.
Idd. Ruben was een goede vriend van Michael Bay. De crash site was eigenlijk de set van Transformers 3.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:27 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Of dat de vliegramp niet waar kan zijn en dat het de fantasie was van die jongen
Heb zelf de Stentor rondgebracht, maar er verder niet echt bij stil gestaan. Vind de Stentor wel echt een Telegraafachtige krant, maar die foto op de voorpagina komt niet eens in de buurt van de actie van de Telegraaf.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 07:53 schreef Disorder het volgende:
[..]
Op de Stentor vanochtend een grote close up van het jochie dat als enige de vliegramp overleefde. Walgelijk. Journalisten zijn nog slechts 1 stap verwijderd van tuig als terroristen, nazi's en ander crapuul.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |