quote:Geachte redactie,
In de journalistiek is het belangrijk om zo snel mogelijk nieuws te kunnen brengen. Als dagelijkse krantlezer heb ik daar alle begrip voor, ik wil namelijk op de hoogte zijn. Waar ik geen begrip voor heb is de manier waarop uw krant is omgegaan met de vliegramp in Libië. Waar haalt u het lef vandaan om een jongen wiens leven net in één moment compleet verwoest is te interviewen, voor hij ook maar enigszins de kans heeft gehad om het trauma te verwerken? Waarom gaat u voorbij aan het verzoek van de nabestaanden om hen de komende tijd met rust te laten? Dit soort riooljournalistiek hoort niet thuis in een ontwikkeld land als Nederland, waar we als samenleving hebben afgesproken dat we de zwakkeren helpen en ondersteunen. Het getuigt van totaal gebrek aan medeleven en respect dat u op deze manier omgaat met deze situatie.
Ik hoop dat u een uitgebreide excuusbrief plaatst op de voorpagina van uw volgende editie, gericht aan de familie en de jongen zelf.
Stuur maar op!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:06 schreef Loveless85 het volgende:
Stukje geschreven door Morthill, wat gedumpt kan worden bij de redactie (tip4422@telegraaf.nl):
[..]
Je vergeet 'De auteur van dit artikel is de titel 'journalist' geheel niet waardig.' te vermelden in je stukje. Heb overigens net verstuurd naar die luiquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:06 schreef Loveless85 het volgende:
Stukje geschreven door Morthill, wat gedumpt kan worden bij de redactie (tip4422@telegraaf.nl):
[..]
'Ja ik wil er wel wat aan doen, maar kom liever mijn huis niet uit'quote:
Maakt niet uit, hoe meer mensen die baggerkrant opzeggen hoe beter.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:23 schreef Pieter-utd het volgende:
Vroeger ging je nog protesteren voor het hoofdgebouw van degene waar je tegen wil protesteren. nu heb je dit:
[..]
'Ja ik wil er wel wat aan doen, maar kom liever mijn huis niet uit'
As if.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:18 schreef Saekerhett het volgende:
Zet anders het e-mailadres (tip4422@telegraaf.nl) van de Telegraaf op de FP ofzo. Hoe meer mensen mailen dat dit een schandalige actie is, hoe meer de Telegraaf beseft dat ze gigantisch fout zijn geweest.
Vind ik ook.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:25 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Maakt niet uit, hoe meer mensen die baggerkrant opzeggen hoe beter.
nee, dan was half Duitsland er over gevallen en hadden hopelijk ook Nederlandse mensen (hier op FOK!) dit veroordeeld.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:31 schreef wise het volgende:
Onterecht. Het is nou eenmaal nieuws. En mensen willen nieuws horen.
Als het nou een 9 jarig Duits jongetje is, was het zeker niet erg geweest
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 @ 08:43 schreef bushwackerish het volgende:
gore klootzakken daar bij de telegraaf.
Ziekenhuistelefoon, mobieltjes mogen ook niet in het ziekenhuisquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:37 schreef AdvancedPower het volgende:
Tevens wat doet zo'n jongeman al met een mobieltje?![]()
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:39 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ziekenhuistelefoon, mobieltjes mogen ook niet in het ziekenhuis
Geen ziekenhuistelefoon... Maar ja, hij had ook geen mobiele telefoon. Sorry.quote:De 9-jarige Ruben uit Tilburg, die als enige de vliegramp in Libië overleefde, heeft in het ziekenhuis in Tripoli telefonisch contact gehad met een verslaggeefster van dagblad De Telegraaf. De krant publiceerde vrijdag een interview met de jongen.
De journaliste belde met een van de behandeld artsen van de jongen, die zijn mobiele telefoon aan de 9-jarige gaf. De jongen zou aanvankelijk emotioneel hebben gereageerd, maar kalmeerde volgens het artikel toen bleek dat hij geen familielid aan de telefoon had.
Na enkele minuten beëindigde hij het gesprek. "Nu wil ik weer stoppen met praten", zegt hij in De Telegraaf. De Telegraaf wist ook nog te melden dat de jongen zich niets kan herinneren van de crash en dat hij nog niet is ingelicht over de dood van zijn ouders en broertje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |