Dat sowieso, die irritante neger zet geen stap in mijn huis...quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:51 schreef Pikkebaas het volgende:
Maar goed, John Williams komt hier zowieso niet binnen en hij moet al helemaal met z'n poten van m'n vrouw afblijven.
Heb je die vrouwen van de heren wel eens goed bekeken?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 19:04 schreef Bellatrix het volgende:
Wat een losers eigenlijk. Van de ene kant heb ik ook wel medelijden. Maar hoe kun je je gezin zo verkwanselen?
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:43 schreef cerror het volgende:
Het is sowieso een schijtprogramma. Waarom ook niet gelijk vrouwen aanpakken en noem het dan: Help, mijn partner heeft een verslaving.
En niet zoals nu: Jan speelt met treintjes, ik vind het niet kunnen, laten we hem op tv vernederen en flikker de hele spoorbaan maar in de kliko.
Want dat is gewoon sneu volksvermaak waarbij uitgezakte veertigers met een kartonnetje wijn lekker mannen zitten uit te lachen.
Jaloers?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:51 schreef Pikkebaas het volgende:
Precies. Als mijn vrouw me zonder overleg zoiets flikt dan gaat zij er maar uit. Of die wijven nooit eens zinloos ergens tijd en geld in steken, doe de kledingkast maar eens open en flikker alles wat niet meer past eerst maar eens weg en dan gaan we praten over mijn hobby's.
Maar goed, John Williams komt hier zowieso niet binnen en hij moet al helemaal met z'n poten van m'n vrouw afblijven.
LOLquote:
Ik miste in de uitzending op gemist ook dat stukje over die kontenbonkers.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 21:13 schreef pberends het volgende:
Ik heb net de eerste twee afleveringen gezien. Blijft toch een matige serie. Ik vind een Dubbeltje op zijn Kant en zeker Help, mijn man is klusser toch een stuk leuker. Het oogt wat goedkoop, iemands hobby aanpakken.
Was aflevering 2 overigens een verkorte versie?
Je bedoelt toch niet qua uiterlijk? Want daar gaat het programma niet om.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 23:19 schreef _Mystery_ het volgende:
[..]
Heb je die vrouwen van de heren wel eens goed bekeken?
Eigenlijk wel opvallend de heren van aflevering 1 en 2; hebben die gasten nog nooit van LCD-schermen gehoord ofzo? Allemaal van die oude beeldpuisten die al 5 tot 10 jaar niet meer in de mode zijnquote:
Huiliequote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:12 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Help, mijn man zijn geld gaat op aan andere dingen dan mij en dat los ik graag op vernederende wijze op met een matig RTL-programma waarin fletse doorsnee de norm is! zal wel te lang geweest zijn.
Nee, echt niet. Geen moment.quote:
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:12 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Help, mijn man zijn geld gaat op aan andere dingen dan mij en dat los ik graag op vernederende wijze op met een matig RTL-programma waarin fletse doorsnee de norm is! zal wel te lang geweest zijn.
Misschien tijd voor een nieuwe show: "Help, mijn vrouw heeft geen hobby"quote:Op maandag 17 mei 2010 11:11 schreef Stansfield het volgende:
Sommige gasten hebben idd vage hobby's waar ze veel te veel tijd aan kwit zijn. Maar soms zijn die vrouwen ook wel een beetje irritant.
Of, mijn vrouw mag haar oude hobby weer opnemen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:56 schreef pberends het volgende:
[..]
Misschien tijd voor een nieuwe show: "Help, mijn vrouw heeft geen hobby"
Jawel, maar dit is gewoon extreem. Hij zadelt andere mensen (buiten zijn familie) op met zijn boeken.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:13 schreef Pisces29 het volgende:
Mogen ze bij andere afleveringen ook nooit iets van hun hobby houden?
Nee, dit is gewoon sensatie-TV, kijkcijfers wegen veel zwaarder dan normaal handelen tegenover mensen... Dit programma bestaat heus niet om mensen te helpen, maar om geld te verdienenquote:Op donderdag 20 mei 2010 21:15 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Jawel, maar dit is gewoon extreem. Hij zadelt andere mensen (buiten zijn familie) op met zijn boeken.
Die Gijs moet niet zo zeiken.. hij kan ook het goede doel steunen zonder er zoveel tijd aan te besteden.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:16 schreef Majkool het volgende:
[..]
Nee, dit is gewoon sensatie-TV, kijkcijfers wegen veel zwaarder dan normaal handelen tegenover mensen...
Dan krijgt hij natuurlijk geen lintje.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Die Gijs moet niet zo zeiken.. hij kan ook het goede doel steunen zonder er zoveel tijd aan te besteden.
Ze hadden Gijs gewoon zelf een oplossing moeten laten bedenken.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:18 schreef Jor_Dii het volgende:
Die Gijs moet niet zo zeiken.. hij kan ook het goede doel steunen zonder er zoveel tijd aan te besteden.
Hij geeft duidelijk meer om zijn boeken dan zijn gezin. Die man van vorige week met zijn vliegtuigjes zag gewoon in dat hij zijn familie had verwaarloosd, deze ouwe knar niet.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dan krijgt hij natuurlijk geen lintje.
quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:21 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Hij geeft duidelijk meer om zijn boeken dan zijn gezin. Die man van vorige week met zijn vliegtuigjes zag gewoon in dat hij zijn familie had verwaarloosd, deze ouwe knar niet.
Ik denk dat Gijs al ruim de tijd heeft gehad om eens wat orde te scheppen. En dan helpt alleen nog maar een harde ingreep. Een junk help je ook niet van de heroine af door langzaam te minderen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:20 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Ze hadden Gijs gewoon zelf een oplossing moeten laten bedenken.
Nu wordt het hem door 1 of andere psycholoog en een belspelneger opgelegd met hulp van zijn voltallige gezin. Gijs voelt zich diep genaaid en terecht. Notabene door zijn eigen gezin..
Hij mag zelf weten wat ie gaat doen maar die boeken gaan allemaal het huis uit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:23 schreef cora4034 het volgende:
Ik denk dat Gijs al ruim de tijd heeft gehad om eens wat orde te scheppen. En dan helpt alleen nog maar een harde ingreep. Een junk help je ook niet van de heroine af door langzaam te minderen.
Veel blijer keek-ie daar voor ook al niet. Het zal tijd nodig hebben. Die ruimte die hij nu (tijdelijk) heeft is iig cool.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:32 schreef cora4034 het volgende:
Toch vind ik Gijs nog niet echt blij kijken, maar goed.
Met het veranderen van gedragspatronen is intrinsieke motivatie cruciaal. En dat bereik je niet als je even als team reddende engelen binnen komt stampen en hem neerzet als grote boeman.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:23 schreef cora4034 het volgende:
[..]
Ik denk dat Gijs al ruim de tijd heeft gehad om eens wat orde te scheppen. En dan helpt alleen nog maar een harde ingreep. Een junk help je ook niet van de heroine af door langzaam te minderen.
quote:
quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:26 schreef piepie het volgende:
Vrouwen moeten blij zijn als hun man een hobby heeft.
Wat willen ze dan? Altijd alles samen doen?
Het moet natuurlijk niet extreem worden, maar zolang een man gelukkig is, laat hem dan.
Die boeken moesten natuurlijk wel het huis uit, zo'n puinhoop is niet leefbaar.
Laatst een man die te veel achter de PC zat.
Zag je hem later soaps kijken naast zijn vrouw op de bank.
Ik had echt medelijden met hem.
Meer een incidentele perfectionist. Als je je boeken jarenlang bij je broers op de boerderij laat aanvreten door muizen ben je ook niet erg netjesquote:Op donderdag 20 mei 2010 21:28 schreef Jor_Dii het volgende:
Perfectionist die man.. kan hij zelf ook weinig aan doen.
Hij had beter op zichzelf kunnen gaan wonenquote:Op donderdag 20 mei 2010 21:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee hij ziet het niet, want hij ziet dat hij plezier heeft met z'n boeken en helemaal niks meer heeft met z'n vrouw, tja... Al die jaren bij elkaar gebleven voor de kinderen, zegt ook genoeg toch.
Hij moet idd wel een erg goed geheugen hebben.quote:Op donderdag 20 mei 2010 20:45 schreef cora4034 het volgende:
Hoe weet die man eigenlijk wat voor een boeken hij in huis heeft? zo te zien zit er geen systeem in ofzo..
Zeker... goede kijkcijfers gister, 3e best bekeken programma van donderdag. 1.117.000 kijkers.quote:Op donderdag 20 mei 2010 21:16 schreef Majkool het volgende:
[..]
Nee, dit is gewoon sensatie-TV, kijkcijfers wegen veel zwaarder dan normaal handelen tegenover mensen... Dit programma bestaat heus niet om mensen te helpen, maar om geld te verdienen![]()
Nu je het zegtquote:Op vrijdag 21 mei 2010 18:05 schreef pberends het volgende:
Het zou me overigens niet verbazen als hij gewoon in z'n boekenhuis intrekt vroeg of laat.
quote:Op vrijdag 21 mei 2010 18:19 schreef Ole het volgende:
Zo jammer dat ze nooit een terugblikaflevering doen
Ja zo stom zullen ze toch niet zijn inderdaadquote:Op vrijdag 21 mei 2010 18:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die kerels laten zich niet een tweede keer zo voor lul zetten natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |