quote:Op woensdag 12 mei 2010 19:47 schreef Lemming22 het volgende:
Ik was ook niet superblij na de aflevering, ik had er veel meer van verwacht. Flauw in beeld gebrachte verklaring van Adam & Eve, ja dat snapte ik ook wel toen hij ze in die grot legde, die flashback was echt niet nodig geweest.
Wat in ieder geval duidelijk is geworden in dat MiB écht speciaal was en Jacob maar een sulletje dat niet dood kan gaan. MiB kon zijn dode moeder zien (maar waarom???) en snapte hoe hij het licht kon gebruiken (maar hoe???). Jacob geloofde slechts zijn nep-moeder en heeft een taak op zich genomen die hij helemaal niet wilde hebben.
Aflevering heeft veel te veel vragen opgeroepen voor een twee-na-laatste aflevering van een serie. Ik heb geen geweldige verwachtingen meer van de laatste twee afleveringen. Maar ik word graag verrast door iets beters.
Juliet vond ik ook wel een leuk plaatje.quote:
Die echte moeder vond ik verdacht veel op Juliet lijkenquote:Op woensdag 12 mei 2010 20:07 schreef peaceman het volgende:
[..]
Juliet vond ik ook wel een leuk plaatje.
ik dacht dat het licht ff uitging door de smoke die 'ervoor' zat...quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:19 schreef Jivis het volgende:
Ik lees trouwens op veel plekken dat Desmond waarschijnlijk degene is die die grot met licht zonder gevolgen kan betreden, omdat hij duidelijk "special" is. Vandaar ook dat Widmore hem nodig heeft.
Ik kreeg echter het idee dat het licht in die grot verdween toen MIB erin viel? Maar dan zou dat donkey wheel natuurlijk niet meer werkend zijn...
Dat zie ik ook als grootste probleem van de serie.quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:37 schreef Jivis het volgende:
Ik vind het vooral jammer dat het uiteindelijk toch zo lijkt te zijn dat Lost on-the-fly is geschreven.
eensquote:Op woensdag 12 mei 2010 21:21 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik dacht dat het licht ff uitging door de smoke die 'ervoor' zat...
Daar reken ik niet op. Het is gewoon een 'bijzonder licht' met bijzondere krachten.quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:24 schreef dapluiz het volgende:
TerugVindLicht
Hoop inderdaad wel dat er iets meer verklaringen komen voor het bijzondere licht uit de grot.
Zou het niet net zoiets zijn als hetgeen Widmore testte op Desmond in dat rare hok?quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Daar reken ik niet op. Het is gewoon een 'bijzonder licht' met bijzondere krachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |