Geregeld.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:15 schreef ursel het volgende:
[..]
Als je de OP maakt hoef je niet nog een verkapte TVP te plaatsen hoor
Ik heb nog wel meer dat groot is hoor.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:30 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat vind ik fijn voor je.. Heb je in ieder geval nog iets wat groot is
T gat tussen je ambitie en je prestatie op de fiets?quote:
Ik lig anders nog steeds op mijn voorgestelde schema.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:43 schreef FJD het volgende:
[..]
T gat tussen je ambitie en je prestatie op de fiets?
Oe, gezellig, ik zet de koffie vast klaar voor je.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 12:52 schreef RudyCarell het volgende:
Morgen naar naar Den Haag...
Winne treed op. Die moet ik een keer live zien... En nog graties ook!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:04 schreef ursel het volgende:
[..]
Oe, gezellig, ik zet de koffie vast klaar voor je.
waanzinquote:
De weerstand tegen Ursel is dus grootquote:
M'n egoquote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:47 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
waanzin![]()
Zo net weer heerlijk een balletje gesquashed, nu weer werken
Kom maar op, ik kan jullie hebben.quote:
3 minuten achter op Fer, vele malen x 3 minuten op jouquote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:04 schreef JMPoSTMaN het volgende:
De achterstand op de Alpe d'Huez was ook groot
Je kan natuurlijk niet 2 verschillende wedstrijden met elkaar gaan vergelijkenquote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:07 schreef ursel het volgende:
[..]
M'n ego
[..]
Kom maar op, ik kan jullie hebben.
[..]
3 minuten achter op Fer, vele malen x 3 minuten op jou![]()
Jullie minus Fer dusquote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:07 schreef ursel het volgende:
Kom maar op, ik kan jullie hebben.
3 minuten achter op Fer
Een getrainde met een ongetrainde wel dan??quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:34 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk niet 2 verschillende wedstrijden met elkaar gaan vergelijken
Je had de mogelijkheid net zoveel te trainen. Niet trainen valt daarmee onder de eigen verantwoordelijkheid.quote:
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:06 schreef Keltie het volgende:
HD Ready/Full HD
Pfff... Discussies met nerds/audiofielen/tv-geilaards zijn altijd zoooooooo vermoeiend..
Dat is het mooie van statistieken.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:48 schreef FJD het volgende:
[..]
Je had de mogelijkheid net zoveel te trainen. Niet trainen valt daarmee onder de eigen verantwoordelijkheid.
Alleen heb jij er twee jaar over gedaan en Jorrit en ik 1 jaarquote:Op dinsdag 4 mei 2010 17:06 schreef ursel het volgende:
Wat dat betreft gaat Jorrit zijn vergelijking net zo hard op als die van mij.
Ja maar ik vind het wel erg jammer dat er blijkbaar zoveel angst is in Nederland.quote:Op woensdag 5 mei 2010 07:22 schreef FJD het volgende:
[..]
Alleen heb jij er twee jaar over gedaan en Jorrit en ik 1 jaarGister nog 75km gefietst
Op naar Alpe d'Huez?
Mogguh
Dodenherdenking was weer beetje jammer zeg...wel grappig om te zien hoe een ceremoniemeester het vol glashard voorliegt om de eigen zaak te redden. Het geeft wel aan dat een overheid niet zomaar te geloven is op haar woord.
TeringNSEven zonder overleg of communicatie van 4x int uur maar 2x int uur...honden zijn het!
Werkdag voorbij dus mag ik kickenquote:
Op vakantie en nee dan bedoel ik niet dat ie op kantoor isquote:
Moe die niet klussen??quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Op vakantie en nee dan bedoel ik niet dat ie op kantoor is
Neequote:Op donderdag 6 mei 2010 08:17 schreef FJD het volgende:
Bak Chinees erbij en een pilsje maar dat is ook de enige reden dat ik ga zitten kijken
Morgen kan ik trouwens pas om 17:15 thuis zijn at best. Zit met een afspraak met trainees & HR. Of was je t al vergeten?
22e staat idd nog..quote:Op donderdag 6 mei 2010 08:44 schreef FJD het volgende:
22e zit ik geloof ik met Urs in de ArdennenHouden morgen nog wel efkes contact
Ik sms je vanavond ook nog vast wel effequote:Op donderdag 6 mei 2010 08:44 schreef FJD het volgende:
22e zit ik geloof ik met Urs in de ArdennenHouden morgen nog wel efkes contact
Bij je eigen thuis dan zeker? Of is de drooglegging van de baan?quote:Op donderdag 6 mei 2010 10:21 schreef FJD het volgende:
We zijn in de buurt aant pilsen dus mochten we in het onwaarschijnlijke geval vanavond toch als overwinnaar naar boven komen dan rijden we denk ik nog wel efkes naar Stadhuisplein.
Ik woon op Zuid, ik weet wel hoe ik met een lastige Marrokaan om moet gaanquote:Op donderdag 6 mei 2010 10:47 schreef Keltie het volgende:
Bij je eigen thuis dan zeker? Of is de drooglegging van de baan?
Alan Wakequote:Op donderdag 6 mei 2010 10:50 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik woon op Zuid, ik weet wel hoe ik met een lastige Marrokaan om moet gaan
Heb review gelezen, klinkt erg goed maar vervelende van en lang verhaal is dat ik geen tijd heb om er echt voor te gaan zitten.quote:
Maar het werkt net als een serie, zit nu op episode 3.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:23 schreef FJD het volgende:
[..]
Heb review gelezen, klinkt erg goed maar vervelende van en lang verhaal is dat ik geen tijd heb om er echt voor te gaan zitten.
Naja misschien als Keltie in de gevangenis zit
Da's nog geneens 2 pagina's per dagquote:Op donderdag 6 mei 2010 15:04 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Zojuist opgegeven om Certified Information Systems Security Professional (CISSP) te worden.
Ben ik wel weer een half jaartje zoet mee.
Nu moet ik een boek bestellen, blijk dat boek 1200 pagina's dik te zijn
Ik heb nu al spijt
Ja om vervolgens een heel ander exemen te krijgenquote:Op donderdag 6 mei 2010 15:06 schreef ursel het volgende:
[..]
Da's nog geneens 2 pagina's per dag![]()
Viro moest er 500 in een weekend doen. Daar kun je nog eens een voorbeeld aan nemen
En uiteindelijk zijn eigen naam te vergeten.quote:Op donderdag 6 mei 2010 15:15 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ja om vervolgens een heel ander exemen te krijgen
Gelukkig krijg je voor het examen wel 6 uur de tijd dus dat scheelt...
Ik heb ook wel eens iemand zien lezen op de fiets, echt belachelijk gewoonquote:Op donderdag 6 mei 2010 15:17 schreef ursel het volgende:
[..]
En uiteindelijk zijn eigen naam te vergeten.
Succes ermee iig.
Je trouwens het ook gewoon lezen tijdens het fietsen.
Zo kwam ik laatst iemand op een fiets tegen. Zo'n lig ding op zijn stuur gemonteerd lag die daar relaxed op, met een dik boek in zijn handen.![]()
Zal m efkes aanzetten danquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:54 schreef RudyCarell het volgende:
Maar het werkt net als een serie, zit nu op episode 3.
Die beveiliging die ze in ut leven hadden geroepen voor vandaag...quote:Op donderdag 6 mei 2010 21:05 schreef FJD het volgende:
Enige pluspunt van de avond is het LegioenVoor de rest is de bekerfinale vakkundig kapot gemaakt door alles en iedereen. Overheid, burgermeester, KNVB. Een complete wanvertoning geregisseerd door een stel vakidioten die qua intellect niet zouden opvallen tussen de hooligans.
Wedden dat Aboutaleb morgen gaat roepen dat het komt door de drooglegging en dat ze dat voortaan in gaan voeren rondom een Klassieker? Dat de wedstrijd op een doordeweekse dag wordt gespeeld en dat de sfeer rondom de wedstrijd al weken vakkundig om zeep wordt geholpen heeft er natuurlijk niets mee te maken.quote:Op donderdag 6 mei 2010 21:09 schreef ursel het volgende:
Die beveiliging die ze in ut leven hadden geroepen voor vandaag...
Van de kuip een halve vestiging gemaakt. Centrum en de kuip beladen met politie en ME en wat gebeurd er, ze maken er gewoon een feest van..![]()
![]()
Publiekwissel voor Luinge
Vd Wiel? Of De Zeeuw?quote:Op donderdag 6 mei 2010 21:18 schreef FJD het volgende:
[..]
Oh ja en die vd Wiel heeft ook teveel bij Suarez afgekeken. Net zoals bij ADO doet ie nu alsof tie een doodschop krijgt van Makaay terwijl er niets gebeurd. Dat soort spelers verdienen het gewoon om vakkundig onder de grasmat gegleden te worden.
Sinds dat het zo is dat die andere club en jouw club voor de volle 100% anders zijn?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Voetbal is gewoon kut!
Het enige waar voetbal goed voor is is een gelegenheid om te pilsen met vrienden
Zo en Ajax gefeliciteerd met de beker, jullie hebben hem verdiend.
Oh en clubliefde is prima, maar sinds wanneer is het zo dat clubliefde betekend dat je een andere club haat
Ga toch weg man. Zet alle naaiacties van De Zeeuw in 1 seizoen achter elkaar en je hebt een uitzending die langer duurt dan Lord of the rings. Volgend seizoen moet iemand eens z'n been breken, heeft'ie echt wat om te janken.quote:Op donderdag 6 mei 2010 21:54 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Vd Wiel? Of De Zeeuw?
Achja... lang niet zo erg als Tomasson in de competitie.
Hoort tegenwoordig bij het voetbal, helaas.
Ze hadden ook een aantal echte criminelen opgepakt voor de wedstrijd. 13 stuks om precies te zijn. Tuig had drugs bij zich of kon zich niet legitimeren.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 07:05 schreef FJD het volgende:
Goedemorgen![]()
Hoe was t rond t stadion? Ik heb kort wat van de politieinzet gezien zo rond 17:30.
Nu weer 'vroeg' aan de slag
Bij de kuip rustig natuurijk, wat wil je met 1-4 klop.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 07:05 schreef FJD het volgende:
Goedemorgen![]()
Hoe was t rond t stadion? Ik heb kort wat van de politieinzet gezien zo rond 17:30.
Nu weer 'vroeg' aan de slag
quote:Bekerfinale? Voetbalfeest? Voor iedereen?
Hmm.. Op het moment dat er word besloten dat een finale tussen Feijenoord en ajax over 2 wedstrijden gespeeld moet worden kan je al niet zeggen dat het een voetbalfeest voor iedereen gaat worden. Daarnaast kan je jezelf afvragen of een bekerfinale een voetbalfeest voor iedereen moet zijn.
Op het moment dat de KNVB de sanctie (geen ajaxsupporters mee naar Rotterdam) had aangehouden was er ook geen probleem geweest. Op het moment dat het met 10.000 ajaxsupporters in De Kuip was geweest waren er waarschijnlijk ook nog geen problemen geweest. Die problemen zijn gekomen door de KNVB zelf. Zij wilden persé de neutrale kaarten in de verkoop gooien, waardoor deze bij de “verkeerde mensen” in handen zouden kunnen komen (ongeveer het Nancy scenario). Zou de eerste te nemen stap door de KNVB niet moeten zijn dat ze de neutrale kaarten niet zouden verkopen? Het is tenslotte een bekerfinale. Moet daar dan Floris-Jan met z’n zoontje Jan-Frederik-Willem uit Wassenaar bij zijn om te laten zien hoe het plebs een dagje uit beleeft? Nee. Bekerfinales zijn er voor de vaste supporters, degene die er iedere thuiswedstrijd zijn. Die mensen die uitwedstrijden bezoeken. Die ieder jaar klauwen vol met geld aan hun cluppie uitgeven, iedere week een dag kwijt zijn voor een wedstrijd van 90 minuten. Daar is de bekerfinale voor. En als je die mensen alleen toelaat weet je ook precies wie er binnenkomt. Bij neutrale kaarten is dat maar de vraag.
Gudde, had die dit ook niet gewoon moeten tegenhouden? Naar mijn mening wel. 2 Finales? Sterf dan maar met je beker! Maar Gudde heeft het drukker met z’n eigen supporters te schofferen en monddood te maken. Als er op 25 april schandalig word ingegrepen door de Rotterdamse politie, is Gudde er snel bij om te zeggen dat het “wel hun eigen schuld zal zijn”. Nee, lekker zo’n voorzitter.
1 Bekerfinale zou ook te duur zijn voor de maatschappij. Nu vind ik het onverteerbaar dat er word gezegd dat in deze tijd hier niet zoveel overheidsgeld heen zou moeten gaan. Dat mag iedereen vinden, misschien geef ik ze ook nog wel gelijk. Maar dan vind ik het, als Feijenoordsupporter, onverteerbaar dat er na , bijvoorbeeld, een aardbeving in Haiti een inzamelingsactie word gehouden waar de Nederlandse burger iets van ¤40.000.000 ophaalt. Dat is mooi en leuk, maar waarom besluit de overheid dan nog eens ¤40.000.000 aan belastinggeld uit te geven door dat bedrag te verdubbelen? Kan dat wel maar zomaar? ¤40.000.000, dat was een mooi begin van de bezuinigingen.
Daarnaast maakte het schijnbaar voor de kosten vrij weinig uit. De gehele Kuip was afgezet, je zou erdoor gaan denken dat de moffen terug zouden komen. De normale ME was aangevuld door de Koninklijke Marechaussee, maakt dat de Feijenoordsupporters tot vijand Nr. 1 van Nederland? Het leger inzetten tegen voetbalsupporters. Het zal wel kostenbesparend zijn. Dat ik de daadwerkelijke uitschakeling van Feijenoord (de 0-1) heb gemist omdat ik nog buiten stond te wachten om binnen te mogen en Rotterdam nutteloos is drooggelegd zullen we dan maar even vergeten (6 mei, het zal je trouwdag maar zijn).
Ben je eindelijk binnen, blijkt je eigen vak vol te zitten. Dan maar naar Vak X, waar je geen kloot van de wedstrijd ziet. Niet dat dit echt uitmaakte, want het doek was toch al gevallen. Helemaal nadat het doelpunt van El Ahmadi onterecht werd afgekeurd. Hoe dit kan vraag ik mij nog af, aan de kant van de grensrechter loopt hij uit de rug van een ajaxspeler. Dan nog buitenspel geven. Schele homo.
Binnen aangekomen blijkt er ook niet bespaard te zijn om cameramannen. Volgens mij hebben ze wel een mooi 360 graden plaatje van mij kunnen schieten. Het leukste was nog toen ze vanuit Vak X, mannetje achter mij, met een buisje en papier (beide in De Kuip verkregen: Vlaggenstok en rollen papier werden van boven gegooid) propjes en pijltjes naar het Amstel-ballen-snolletje ging schieten. Gelukkig voor hem was’ie iets voor tijd via een andere uitgang naar buiten gegaan want de Politie stond alweer te wachten om de vlerk in de kraag te vatten.
Nu krijgen we complimenten voor hoe we ons hebben gedragen. We zijn monddood gemaakt, sfeer zat er niet in. Dit was een aanfluiting, een belediging voor een bekerfinale. Buiten bij De Kuip liepen supporters lachend voorbij. 1-4 verliezen en lachend uit De Kuip kunnen lopen. Ik snap het niet. Maar schijnbaar is dit het publiek wat Gudde en Kessler willen, nou.. Wat een feest. Een voetbalfeest.
Het seizoen is mooi geweest, bekerfinale gehaald en 4de plaats in de competitie. De bekerfinale, de weg er naar toe: AZ, PSV, FC Twente. Die was zwaar en dus verdiend, de finale hoort dan een klimax te zijn.. En dan zo eindigen, dat is zuur. En waarom? Naar mijn mening omdat er op een site een plaatje van Rotterdam stond.. Daarboven wat bommenwerpers en wat tekst in de zin van; “70 jaar later gaat die kankerstad alsnog plat”. Bommen op Rotterdam, werd dat ook niet gezongen in de eerste finale? Hebben we daar iets over gehoord? Nee. Moet dat? Nee. Maar ga dan ook niet zielig over en tegen de Feijenoordsupporters doen. Zijn er, maatschappelijk gezien, geen grotere problemen waar we onze tijd en moeite (geld) in moeten steken? Ik denk het wel.
*doet hokje domme supporters open* ga maar naar binnen! *doet hokje weer dicht* ja maar hunnies begonnen! Boehoehoe! Dit is echt te kinderachtig! Goed ik ga maar eens werkenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 06:53 schreef Keltie het volgende:
[..]
Sinds dat het zo is dat die andere club en jouw club voor de volle 100% anders zijn?
Sinds dat het zo is dat aanhangers van die andere club tijdens een 2de elftal wedstrijdje de spelers van jouw club aanvallen (waarbij Robin van Persie geluk had dat Acuna in de selectie zat)?
Pff.. Er zijn zoveel redenen te noemen waarom ik ajax haat.
Dan heb ik geen idee waar jij dat hebt neer gekalkt. Volgens mij heb ik hier en daar toch echt andere punten:? En ik reageer eigenlijk op het hele stuk van Keltie z'n quote.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 08:30 schreef FJD het volgende:
Je zegt precies hetzelfde als ik, hoe maakt dat mij een boehoe?
Zeg ik dat? Nee. Iemand vraagt een verklaring waarom ik ajax zou haten. Nou, daarom.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 08:33 schreef Sickert het volgende:
[..]
*doet hokje domme supporters open* ga maar naar binnen! *doet hokje weer dicht* ja maar hunnies begonnen! Boehoehoe! Dit is echt te kinderachtig! Goed ik ga maar eens werken
Nee. Droogleggen is een bezopen maatregel (hihi) op het moment dat er geen uitsupporters komen. Waren die er? Nee.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 08:26 schreef Sickert het volgende:
Boehoe! Dat droogleggen en sfeer bederven heb je aan zowel de Ajax als Feyenoord mongolen te danken.
Euh? Nee.quote:Dat het niet slim is wat de Knvb of de overheid er tegen doet staat daar helemaal buiten.
Was er een probleem dan? Tot er werd besloten 5 jaar geen uitsupporters mee te nemen niet.quote:Huilen om de maatregel die getroffen is, terwijl het probleem bij henzelf of zogenoemde aanhang ligt.
Maakt niet uit dat je "de teil" in gaat. Maakt wel uit dat er weer een grensrechter hopeloos de fout in gaat.quote:Hoe kortzichtig ben je dan? Over de wedstrijd zelf is niet veel te zeggen. Al had die goal wel gezeten, dan was je nog de teil in gegaan! Boehoe is nu eenmaal een feit onder de verliezende supporter.
Ik kan met Feijenoord ook gewoon in Heerenveen door Heerenveen heen lopen?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 08:57 schreef FJD het volgende:
Oh boy daar gaan we weer![]()
Gelukkig ist druk op m'n werk![]()
Voetbal"supporters"Overheden
KNVB
Afgelopen weekend stond er een eenzame rolstoeler met grote Chelsea stickers op de hoek van Anfield Road en nee hij zat niet in een rolstoel omdat ie net in elkaar was geslagen
Toen ik weg liep na de wedstrijd liep ik langs vrijstaande supportersbussen van Chelsea op nog geen 100m van Anfield. Ik weet wel dat dit ook niet de grootste vijanden zijn maar toch...hoop dat dit ooit weer kan in Nederland en dat iedereen zich weer een beetje normaal weet te gedragen.
Ik ben het voor het eerst met je eens. Als die grensrechter even een bril op had gedaan had Suarez 2x alleen op de keeper afgekomen ipv dat hij terug werd gefloten voor ?buitenspel??!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 08:49 schreef Keltie het volgende:
Maakt niet uit dat je "de teil" in gaat. Maakt wel uit dat er weer een grensrechter hopeloos de fout in gaat.
Maar goed, het is makkelijk oordelen vanuit je vertrouwde woonkamer.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:34 schreef RudyCarell het volgende:
Gewoon afspreken op een weiland in de buurt van Beverwijk, hek er om heen, problem solved...
Alleen als je Pino erbij gooitquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:16 schreef Sickert het volgende:
quote:Jan Vertonghen vergast.
Gister na de huldiging van 020 is de 23 jarige verdediger Jan Vertonghen door een gas explosie in zijn huis in 020 om het leven gebracht. Volgens de politie is de 47 jarige rotterdamer Mario B. verantwoordelijk voor deze aanslag en word daarom vanmiddag door koningin Beatrix tot ridder geslagen in de orde van oranje nassau. Ook is B. uitgenodigd door president Obama van de verenigde staten om te vertelen over deze helden daad en wilt B. naar aller waarschijnlijkheid benoemen tot minister van justitie of defensie B. vind dit een eer maar wilt trainer van de mooiste club ter wereld blijven namelijk Feyenoord. Vertonghen wordt op 10 mei verbrand op een van de parkeerdekken van de Arena...
Moet je tegen de mods zeggen... Jan Vertonghen Daar zien ze het als een doodsverwensing ofzo...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:30 schreef FJD het volgende:
Tijden niet zo hard gelachen zeg, wat een bak!
dat heb ik er wel voor overquote:
Serieus?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:45 schreef RudyCarell het volgende:
Moet je tegen de mods zeggen... Jan Vertonghen Daar zien ze het als een doodsverwensing ofzo...
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 10:34 schreef RudyCarell het volgende:
Gewoon afspreken op een weiland in de buurt van Beverwijk, hek er om heen, problem solved...
Das wel naar zegquote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:42 schreef jpjedi het volgende:
Jeemzz hoor net dat Jafar al een poosje gescheiden is.
binnenkort eens met hem afspreken.
wtf, is dat serieus ??quote:Op zondag 9 mei 2010 11:21 schreef FJD het volgende:
[..]
Jorrit; PvdA: honderden miljoenen voor veilige wijken
Wordt zo wel erg moeilijk om met droge ogen op PvdA te stemmen he
1. Pak een plan van Vogelaar uit de kast .quote:Op zondag 9 mei 2010 11:36 schreef jpjedi het volgende:
wtf, is dat serieus ??
hoe bestaat het dat er nog mensen zijn die pvda stemmen.. Meer macht der gewoonte dan verstand dunkt me.quote:Op zondag 9 mei 2010 11:55 schreef FJD het volgende:
[..]
1. Pak een plan van Vogelaar uit de kast .
2. Ctrl + H "Vogelaar" replace with "Cohen".
3. Presenteer het plan.
cohen viel pas bij de nos echt zooo zwaar door de mand zeg. Nou is Roemer ook redelijk in de pan gehakt trouwens bij buitenhof.quote:Op zondag 9 mei 2010 12:41 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ze maken het me nu wel heel lastig om PvdA te stemmen. Die Cohen is echt een flapdrol, dacht in het begin nog daar hebben we een goeie aan, maar het wordt steeds erger met die pipo.
Maar wat dan wel stemmen?
Nou dat kun je wel zeggen. Ik zou maar even terug lezen, anders geloof je het toch nietquote:
Zijn meer opties;quote:Op zondag 9 mei 2010 16:01 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Toch mooi dat zo'n stemwijzer wijst op bepaalde partijen, maar dat de kiezer dan toch voor een andere gaat
Of de kiezer is niet slim bezig of de stemwijzer is gewoon slecht. Waarschijnlijk is het een mix van beide
En dan een stemadvies op basis van overeenkomstige standpunten die niet in het desbetreffende programma terug te vinden zijn.quote:Op zondag 9 mei 2010 16:10 schreef FJD het volgende:
[..]
Zijn meer opties;
Stemwijzer hecht geen waarde aan softe variabelen aangezien die allemaal discutabel zijn. Denk alleen al aan de kans dat een LPF scenario optreed.
Daarnaast is het alleen maar een vergelijking van in hoeverre je standpunten op papier overeen komen met de partij. Ik kom bij praktisch elke stemwijzer ver rechts van partijen als PVV uit. Ik denk dat als de Nationalisten mee er bij zouden staan dat ik zelfs die rechts zou passerenEchter, waar dat soort partijen de immigratie willen beperken omdat ze een hekel hebben aan alles en iedereen zonder blond haar en blauwe ogen, ben ik van mening dat je alleen mensen toe zou moeten laten die ook iets toevoegen aan het land en niet direct de hand ophouden. Wat krijg je dan? PVV wil sociale zekerheid voor immigranten beperken want dan komen er minder buitenlanders. Ik zou de sociale zekerheid voor immigranten de eerste jaren willen beperken omdat ik vind dat je eerst iets op moet bouwen.
Dus ja op de vraag of sociale zekerheid voor immigranten beperkt moet worden komt dat overeen met de PVV maar ik zal er nooit op stemmen omdat de PVV het doet uit een soort van haat richting buitenlanders.
Dat soort factoren zijn natuurlijk niet in te bakken en dat geeft ook niet maar dan moeten we ook niet doen alsof de Stemwijzer het antwoord heeft voor iedere kiezer.
Wat is onafhankelijk?quote:Op zondag 9 mei 2010 17:05 schreef jpjedi het volgende:
Kieskompas is onafhankelijk en puur op basis van partijprogramma`s.
Live is het echt één groot feestquote:Op zondag 9 mei 2010 17:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik hou niet echt van Dance maar dit nummer is wel erg goedEn dan vooral met het geluid vol aan
Wij maken standpunten tov immigratie de leidraad voor of een partij links of rechts is. Doodknuffelen is links, doodknuppelen is rechts. Echter, de PVV is op economische standpunt juist links en conservatief. Die zien weinig in een open markt omdat juist hun kiezers daar het minst profijt van hebben. Dus tja als je in die hoek zit dan is de uitkomst zo gek nog niet.quote:Op zondag 9 mei 2010 16:04 schreef Sickert het volgende:
Stemwijzer!
Pvv op 1 SP op 2 en Pvda op 3 TON op 4 en op 5 de VVD
nee dat maakt het stemmen erg makkelijk
Klopt, in 2007 op Rock Werchter Live gezienquote:Op zondag 9 mei 2010 17:58 schreef FJD het volgende:
[..]
Live is het echt één groot feestGa je mee in juli als ze int Westerpark spelen?
50,- incl.quote:Op zondag 9 mei 2010 18:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
Klopt, in 2007 op Rock Werchter Live gezienHoeveel kost 't?
Net fiets schoon gemaakt en gisteren al 90 gefietst, dus daar had ik geen zin in, dus ben maar gaan hardlopen, kleine 12km in minder dan 1:20. Niet slecht gezien hoe relatief eenvoudig het ging. Wilde gewoon lang lopen en niet een snelheidsrecord zetten.quote:Op zondag 9 mei 2010 17:55 schreef FJD het volgende:
Ga fietsen dan gek! Net terug van een rondje Rotte40km want ik moet nog wat werken vanavond
Wel vol vlammen, zal vanavond de track eens uploaden
Niet de Giro in Leiden?quote:Op zondag 9 mei 2010 20:14 schreef ursel het volgende:
Morgen lekker op de fiets naar valkenburg.
Eens kijken wat die cauberg nou echt is.
zonder dwalen is het maar 95 heen en terug, maar zal met 140 eindigen.
ik zit in weert. Beetje ter weg.quote:
Ik had dus precies wat jij ook zegtquote:Op zondag 9 mei 2010 21:09 schreef FJD het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-de-Stemwijzer.dhtml![]()
Test is overigens ook echt volstrekt waardeloos. Welke mongool verzint het dat je in een stelling twee vragen stelt? Autobezit moet goedkoper, gebruik duurder. Daarom moet er kilometerheffing komen. Wat moet ik nou kiezen? Ik ben het eens met het eerste deel maar absoluut oneens met het tweede deel vanwege de invulling die de overheid daaraan denkt te gaan geven.
Daarnaast kom ik bij de eerste 15 vragen al 4x een vraag over betalen naar inkomen tegen![]()
Dat wordt erna weer gecorrigeerd gelukkig.
1. Trots op Nederland
2. VVD
3. PVV
4. CDA
5. D66
Verrassend dat D66 zo laag komt eigenlijk. Gevoelsmatig had ik daar veel meer overeenkomsten mee. Afstand tot het CDA is ook aanzienlijk.
Kieskompas heeft hetzelfde euvel een beetje;
"Iedereen mag zeggen wat hij wil, ook als dit leidt tot discriminatie."
Ben ik het wel mee eens zolang de mogelijkheid bestaat om deze personen te vervolgen als de wet dat toestaat.
"Ouderen die vinden dat hun leven voltooid is mogen met prof. hulp een einde aan hun leven maken".
Ben ik het niet mee eens tenzij het om uitzichtloos lijden gaat. Wat kies je dan
"Uitgeprocedeerde asielzoekers dienen ongeacht hun omstandigheden worden uitgezet"
Dan ga je er maar vanuit dat het geen politieke vluchtelingen zijn oid. Anders heb ik zojuist toch een hele verkeerde "helemaal mee eens" geplaatst
Kom uiteindelijk het dichtst bij de VVD uit, daarna TON, CDA & D66. Eigenlijk zit ik wel een beetje in no-mans-land maar ach.
had morgen vrijgenomen om te komen kijken maar werk dwingt me om dat toch te skippen.quote:Op zondag 9 mei 2010 21:35 schreef Sickert het volgende:
@ Giro
Ze komen hier heel dicht langs, zet de tv wel aan
Huh?quote:Op zondag 9 mei 2010 13:53 schreef Morpheus2002 het volgende:
Heb al teruggelezenVerrassend genoeg ging het weer veel over voetbal en zag ik weer een verwensing naar een Ajacied van Keltie
Aanhoudend slecht boekhouden moet een ban in de EU opleveren! 3 strikes out politiek!quote:Op maandag 10 mei 2010 07:35 schreef FJD het volgende:
Voor je het weet heb je weer een ban Keltie
Blauwe lucht, goede temperatuur en ik zit tot 21:00 in de vd Valk
Tiefus zegDe EU spreekt een reddingsplan af van 750 miljard en wij zitten erin voor 26 miljard. Maar ze gaan er vanuit dat dit niet gebruikt gaat worden omdat de landen hebben beloofd dat ze haast gaan maken met bezuinigingen....oh ja en dit pakket staat nog los van de 110 miljard die al naar Griekenland gaat...wat een ontiegelijke rasmongolen zeg..CDA verdwijnt iig vd de shortlist.
Mogguh
quote:
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 06:55 schreef Keltie het volgende:
[..]
Ga toch weg man. Zet alle naaiacties van De Zeeuw in 1 seizoen achter elkaar en je hebt een uitzending die langer duurt dan Lord of the rings. Volgend seizoen moet iemand eens z'n been breken, heeft'ie echt wat om te janken.
Ow dat.. Dat is geen verwensing, dat is de waarheid.quote:
Wacht even, ga jij hier nu lopen beweren dat er alleen maar waarheden in de bijbel staanquote:Op maandag 10 mei 2010 09:33 schreef Keltie het volgende:
[..]
Ow dat.. Dat is geen verwensing, dat is de waarheid.
Eigenlijk zou het als bijlage bij de Bijbel meegeleverd moeten worden..
Nee, God is een vrouw.. Die is veel te tegenstrijdig voor een man.quote:Op maandag 10 mei 2010 10:22 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Wacht even, ga jij hier nu lopen beweren dat er alleen maar waarheden in de bijbel staan
God bestaat niet...quote:Op maandag 10 mei 2010 11:20 schreef Keltie het volgende:
[..]
Nee, God is een vrouw.. Die is veel te tegenstrijdig voor een man.
Wat doen jullie met mijn wereld, eerst is God een vrouw en nu bestaat ze niet meerquote:
Blaas jezelf opquote:Op maandag 10 mei 2010 11:31 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Wat doen jullie met mijn wereld, eerst is God een vrouw en nu bestaat ze niet meer![]()
Wat moet ik nu toch doen, alles deed ik voor God. Mijn leven is voorbij
Sinterklaas ook niet btw... Elfjes en kabouters wel!quote:Op maandag 10 mei 2010 11:31 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Wat doen jullie met mijn wereld, eerst is God een vrouw en nu bestaat ze niet meer![]()
Wat moet ik nu toch doen, alles deed ik voor God. Mijn leven is voorbij
Klopt ja, die maken bij maanlicht van die peperdure digitale kabeltjesquote:Op maandag 10 mei 2010 11:52 schreef RudyCarell het volgende:
Elfjes en kabouters wel!
Heb ik even aan gedacht, maar door het ontbreken van een God, zal er ook niks meer voor mij zijn als ik eenmaal dood ben.quote:
Wireless netwerkkabels komen toch ook bij hun vandaan?quote:Op maandag 10 mei 2010 11:58 schreef FJD het volgende:
[..]
Klopt ja, die maken bij maanlicht van die peperdure digitale kabeltjes
Dank je nu snap ik eindelijk hoe ze het hier met mij uithoudenquote:
quote:Op maandag 10 mei 2010 15:05 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
@Fer: heb jij tijdens het hardlopen ook wel eens last gehad van je tepels? Gisteren vergeten in te smeren met vaseline, nu spijt
Wel een echt ondershirt dan en niet iets van katoen wat je in je kast hebt liggen. Van wat ik me vaag kan herinneren was het alleen bij te weinig kleding voor de temperatuur dus idd een extra of dikker shirt.quote:Op maandag 10 mei 2010 15:35 schreef Morpheus2002 het volgende:t-shirt onder je hardloop shirt aantrekken?
Krijg je er harde tepels van?quote:Op maandag 10 mei 2010 15:41 schreef FJD het volgende:
[..]
Voor t fietsen gebruik ik de Craft ondershirts die voor een euro of 30 bij Futurumshop staan. Heerlijk spul.
Ik vind het wel vervelend dat je iemand afbrandt die zichzelf probeert te zijn op een forumquote:
I know, ik ben een klootzakquote:Op maandag 10 mei 2010 15:50 schreef FJD het volgende:
[..]
Ik vind het wel vervelend dat je iemand afbrandt die zichzelf probeert te zijn op een forum
Maar verder krijg ik dat alleen als ik in de buurt van Dordrecht kom naturlijkWanneer is de echte verhuizing trouwens?
Eerder hypocrietquote:
Nog hulp nodig?quote:Als alles goed gaat (op het moment niet) op 22 mei!
Ik heb ook het een en ander van Craft/agu liggen, maar bij beide merken is het al voorgekomen.quote:Op maandag 10 mei 2010 15:41 schreef FJD het volgende:
[..]
Wel een echt ondershirt dan en niet iets van katoen wat je in je kast hebt liggen. Van wat ik me vaag kan herinneren was het alleen bij te weinig kleding voor de temperatuur dus idd een extra of dikker shirt.
Voor t fietsen gebruik ik de Craft ondershirts die voor een euro of 30 bij Futurumshop staan. Heerlijk spul.
Ja maar dat wist je toch alquote:
Ben je toch een gevoelige jongen hèquote:Op maandag 10 mei 2010 16:06 schreef JMPoSTMaN het volgende: Ik heb ook het een en ander van Craft/agu liggen, maar bij beide merken is het al voorgekomen. Volgende keer gewoon vaseline erop en dan is het over![]()
Te makkelijkquote:Oh en de reacties van Frankie doen mij niks hoor, ik bedoel hij komt niet eens boven mijn tepels uit![]()
quote:
quote:[..]
Te makkelijk![]()
Ja! Met plinten leggenquote:Op maandag 10 mei 2010 16:02 schreef FJD het volgende:
[..]
Eerder hypocrietAls JP je uitlacht om een reactie int 24 topic dan vind je dat vervelend en dan bij Jorrit ist opeens grappig
![]()
![]()
[..]
Nog hulp nodig?
Kijken wel efkes naar planning. Zoals je weet heb ik ook nog wel een lijstje hangen...plus dat plinten nou niet echt direct een verhuizing in de weg staan.quote:
Niet direct maar ik wil ze er wel op hebben zitten voordat mijn meubels komen, in ieder geval beneden. Morgen ga ik het laminaat boven afmakenquote:Op maandag 10 mei 2010 17:31 schreef FJD het volgende:
[..]
Kijken wel efkes naar planning. Zoals je weet heb ik ook nog wel een lijstje hangen...plus dat plinten nou niet echt direct een verhuizing in de weg staan.
Schitterendquote:Op maandag 10 mei 2010 17:29 schreef Morpheus2002 het volgende:
[TK] 32 inch Philips beeldbuis tv
Die topicwending
quote:Op maandag 10 mei 2010 20:36 schreef ursel het volgende:
Zo.. Mooie stukkie gefietst. helemaal naar de klote
150 km op de teller met 25.5 gem.
Cauberg, was leuk, alleen om daarvoor dat pokke end te rijden, nee, dank je.
belgen met hun klote kasseienAl hebben ze wel vele malen betere route bewijzering
Ik was alleen netjes die maas of geul, het water aan het volgen tot ik een bordje maastricht 5 km tegen kwam. Toen was de conclusie wel snek gemaakt dat ik wat te ver was doorgereden
maar goed, 4 weken lang zulke tochten gaat pittig worden..
Klote zeg. Hopelijk valt het allemaal meequote:Op maandag 10 mei 2010 23:14 schreef Sickert het volgende:
Fuckzooi
Kat heeft waarschijnlijk een gebroken staart![]()
Morgen naar de dierenarts
Zit een raar fluizig plekje boven op dr rug lijkt op een bijt plek of mischien geschopt ofzo.
Gatverdamme wat baal ik hier van zeg![]()
Zojuist de dierenarts gebeld en we moeten morgen langskomen, als de staart gebroken is moet deze er af
Dat heeft de kat van m'n ouders ook ("wilde" katquote:Op maandag 10 mei 2010 23:14 schreef Sickert het volgende:
Fuckzooi
Kat heeft waarschijnlijk een gebroken staart![]()
Morgen naar de dierenarts
Zit een raar fluizig plekje boven op dr rug lijkt op een bijt plek of mischien geschopt ofzo.
Gatverdamme wat baal ik hier van zeg![]()
Zojuist de dierenarts gebeld en we moeten morgen langskomen, als de staart gebroken is moet deze er af
Deze foto doet me denken aan een foto van jouquote:
Homo?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die Hangover foto vind ik zielig
Ik krijg mijn kat volgende week zondagDoe eens gok hoe hij gaat heten
![]()
Nee, geen Prius
Pomper? Batser? Heier? Paler?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die Hangover foto vind ik zielig
Ik krijg mijn kat volgende week zondagDoe eens gok hoe hij gaat heten
![]()
Nee, geen Prius
Zonde ben je toch net even te laatquote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:35 schreef FJD het volgende:
JackKan niet missen.
JP ligt nu al rollen over de grondKan alleen maar erger worden als je de kat Kim noemt.
quote:Today, my boyfriend and I were getting busy when all of the sudden he paused and looked me dead in the eye. He said "stop," then farted, followed by, "hammer time." And resumed the pounding. FML
#6180729 (73)I agree, your life sucks (12519) - you totally deserved it (2618)
On 11/06/2009 at 10:22am - intimacy - by mobley - United States
Prius?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die Hangover foto vind ik zielig
Ik krijg mijn kat volgende week zondagDoe eens gok hoe hij gaat heten
![]()
Nee, geen Prius
Je mag mij gratis uitlachenquote:
Je kent me denk ik goed genoeg om te weten dat ik je niet in de zeik neemquote:
Daar heb ik echt nog nooit voor betaald hoorquote:
Hey homo!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:38 schreef FJD het volgende:
[..]
Daar heb ik echt nog nooit voor betaald hoor
Ik moet nog 1 belletje maken vandaarquote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:56 schreef Keltie het volgende:
Hey homo!
Waarom antwoord je niet op smsjes?!?
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:37 schreef Sickert het volgende:
Seop is weer de oudeen het staartje kwispelt weer
Ohyeah!!
Dat is een goeie!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:47 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
![]()
![]()
Wanneer is dat huis van jullie klaar voor BoF! inspectie
Begin nu wel benieuwd te worden
Nog 1 maand en 8 dagen te gaanquote:
Hij moet er ook nog naartoe fietsenquote:Op woensdag 12 mei 2010 07:51 schreef FJD het volgende:
Mooie clubMaarum 40km als zondagrondje is wel erg beperkt
Mogguh
Ja hallo denk je dat ik gekke henkie benquote:Op woensdag 12 mei 2010 09:07 schreef FJD het volgende:
Krat pils dat ie vaker de auto pakt dan dat ie heen en terug fietst.
Goed nieuws. Geeft wat ruimte in de salarispost en was dit jaar toch niet zo denderend.quote:Op woensdag 12 mei 2010 11:27 schreef Morpheus2002 het volgende:
Giovanni van Bronckhorst stopt met voetbal
Kijk nog wel of ik deze mee doe. Mochten we een BOF subleague gaan doen dan doe ik wel mee.quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:43 schreef ursel het volgende:
Succes Fer
FOK! WK-pool is online!
Doen we nog mee?
Wil je voortaan niet meer in mn anus roepen?quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:44 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Echoooooo...oooo..oo..o...
Jij wou toch cola?quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:01 schreef FJD het volgende:
Ja natuurlijk doe ik mee wat is nou weer voor stomme vraagStraks ga je me nog vragen of ik pils lust.
Je kunt gewoon aanhakenquote:Op donderdag 13 mei 2010 17:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Damn jullie trappen wel een flink stuk harder dan ik.
Maar ja ik kan me ook gewoon niet richten op 1 sport
Oh ik kan wel aanhaken dat zeker wel.quote:Op donderdag 13 mei 2010 17:23 schreef FJD het volgende:
[..]
Je kunt gewoon aanhakenIk fiets m'n collega's er ook finaal af als we een tijdrit zouden doen maar aanhakend konden ze toch best de 37int uur volhouden (voor een stukkie
)
Lijkt me puik plan.quote:Op donderdag 13 mei 2010 17:38 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Zou wel leuk zijn om een keertje met zijn allen te fietsen en dan kan frank mooi bezem wagen zijn
Momentje even wat meer pils in de koelkast zettenquote:Op donderdag 13 mei 2010 17:45 schreef ursel het volgende:
[..]
Lijkt me puik plan.
Starten we bij jou, 5 rondjes Posbank en dan terug om te bieren
je vergeet Frankiequote:Op donderdag 13 mei 2010 18:03 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Momentje even wat meer pils in de koelkast zetten
Lijkt mij een uitstekend plan. Eens kijken JP, Fer, Kev, Urs, Yos en ik.
Nog iemand vergeten? Misschien Lies ook mee fietsen?
Wanneer komen jullie
Ik heb nog niet eens een fiets manquote:Op donderdag 13 mei 2010 18:03 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Momentje even wat meer pils in de koelkast zetten
Lijkt mij een uitstekend plan. Eens kijken JP, Fer, Kev, Urs, Yos en ik.
Nog iemand vergeten? Misschien Lies ook mee fietsen?
Wanneer komen jullie
Ik heb er nog eentje staan.quote:Op donderdag 13 mei 2010 18:22 schreef Sickert het volgende:
[..]
Ik heb nog niet eens een fiets man
Nouja een mountainbike!
Op mij kun je hooguit pas rekenen eind van het jaar!en dan moet ik ook nog geld hebben voor een fiets! gekkies!
Nou dan kan het natuurlijk ook in combinatie met de Grand opening van me nieuwe huisquote:Op donderdag 13 mei 2010 18:22 schreef Sickert het volgende:
[..]
Ik heb nog niet eens een fiets man
Nouja een mountainbike!
Op mij kun je hooguit pas rekenen eind van het jaar!en dan moet ik ook nog geld hebben voor een fiets! gekkies!
En dan trainen op de mountainbikequote:Op donderdag 13 mei 2010 18:26 schreef ursel het volgende:
[..]
Ik heb er nog eentje staan.
kan je prima mee de Alpe D'Huez mee op zelfs
Op een eenwieler gekquote:
Tuurlijk is het gadget gehalte hoogquote:Op donderdag 13 mei 2010 20:03 schreef Sickert het volgende:!
Gadget gehalte is erg hoog? kun je er ook echt iets nuttigs mee?
Prutserquote:Op donderdag 13 mei 2010 20:08 schreef Morpheus2002 het volgende:
Iemand hier ook storing met UPC? Zowel analoog als digitaal?
Dat werkt tot 19 juni als je hier bent of anders tot in Zeeland bij de Tour-start. Je bent doomedquote:Op donderdag 13 mei 2010 20:49 schreef jpjedi het volgende:
Ik moet zoals gewoonlijk mijn gadget geilheid onder controle houden. Dat doe ik door me voor te houden dat het ding niets toevoegt.
Oftewel.. Fer, spam me ff op msn hoe kut dat ding is.. pleazzzzzzzz
quote:
Vanmiddag zeker fietsenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:56 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Vanmiddag misschien fietsen, nu is het echt nog te koud
Fucking mei en het is nog steeds onder de 10 graden
Ik ga vanmiddag ook fietsenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:26 schreef FJD het volgende:
[..]
Vanmiddag zeker fietsenLang leve de flexibele werktijden
Wastie t er wel mee eens?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:13 schreef ursel het volgende:
Ben ik ff te 2 tellen naar de plee, kom ik terug wordt Tiralongo (Astana) de ambu ingegooid in de giro
Die hebben aardig wat ruimte... Kunnen er fiets onderdelen in, anders boeit het natuurlijk nietquote:
Tis een fietskledingkast Rudyquote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:50 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Die hebben aardig wat ruimte... Kunnen er fiets onderdelen in, anders boeit het natuurlijk niet
Mja, Maps kon de route met de fiets zo niet maken.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:21 schreef FJD het volgende:
Rondje Zeeland klinkt goed. Kan ik je oppikken in Rozenburg. Ik zou alleen de lus bij Spijkenisse niet meepikken maar direct via Brielle doorrijden maar goed voor mij maakt het niet uit omdat ik halverwege op de lus aansluit en of dat dan bij Spijk of Rozenburg is maakt geen zak uit
Dat is grofweg 50km/uquote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:25 schreef ursel het volgende:
Mja, Maps kon de route met de fiets zo niet maken.
De route is vooral ook grofweg.
Schta overigens ook anderhalf uur, maar dat is afhankelijk van de pont
helemaal eens! Echt superspannend nu. Ik vind Jack wel behoorlijk ruw geworden maar dat kan uitdraaien in een mooi einde van de serie.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:19 schreef Morpheus2002 het volgende:
Episode 21 van 24, G-E-N-I-A-A-L
Sowieso vind ik de het tweede deel van dit seizoen het beste van allemaal
Hij is wel erg grof jaquote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:26 schreef jpjedi het volgende:
[..]
helemaal eens! Echt superspannend nu. Ik vind Jack wel behoorlijk ruw geworden maar dat kan uitdraaien in een mooi einde van de serie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
Wou wel, maar toen ik hoorde dat ze over modder wegen moesten heb ik me weer afgemeldquote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:26 schreef FJD het volgende:
[..]
Dat is grofweg 50km/uHad je niet gewoon mee moeten doen aan de Giro?
Echt kansloos, dat zijn toch geen wegenquote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:25 schreef ursel het volgende:
[..]
Wou wel, maar toen ik hoorde dat ze over modder wegen moesten heb ik me weer afgemeld
Modder in je haar is wel vervelend jaquote:Op zaterdag 15 mei 2010 23:25 schreef ursel het volgende:
Wou wel, maar toen ik hoorde dat ze over modder wegen moesten heb ik me weer afgemeld
Ok... Nou ik vermaak me er goed mee!quote:Op zondag 16 mei 2010 13:11 schreef FJD het volgende:
Ik heb gister maar 10min gespeeld toen ging ik voetbal kijken
155km Frank! Dat is meer dan jij weg durft te zijn van je ouderlijk huis!quote:
Idd! Alle mensen buiten Zuid-Holland zijn engquote:Op zondag 16 mei 2010 18:20 schreef FJD het volgende:
[..]
155km Frank! Dat is meer dan jij weg durft te zijn van je ouderlijk huis!
als we toch bijdehand gaan doen
En je zou denken dat ie dan een beetje moe is geworden maar nee hoor hij trekt direct z'n klus kleren aan en verft nog even de trapKunnen er weer drie punten vd lijst
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |