Wie verbreekt het?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:07 schreef Danny het volgende:na controle is gebleken dat PiRANiA op 19 februari 2009 een totaal van 1950 posts heeft geplaatst. Gefeliciteerd met het niet hebben van een leven en het vervuilen van onze database met je bagger
Er schijnen heel wat mensen plannen te hebben deze zomer of er vlak na.quote:
Yep, tot zo ver.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 00:46 schreef DeLuna het volgende:
Het was leuk jongens
Nu weer normaal zoals we BrandX beloofd hebben
Ik zie jullie wel weer in de andere topics
Twee dagen achter elkaarquote:06 1404 2005-07-06 Zebbie
07 1372 2005-07-07 Zebbie
Toch is het knapquote:Op zaterdag 1 mei 2010 00:46 schreef Arcee het volgende:
Koninginnedag deed henrydg dus een poging maar hij strandde op een 14e plek met 1266 posts.
Database crash en keihard ontkennen dat dit record ooit heeft bestaanquote:
Een 'zie mij eens het dagrecord nog steeds hebben'-kick.quote:
Één dat veel posten en meteen geen leven hebben?quote:Op maandag 24 mei 2010 16:19 schreef Drinky het volgende:
1,35 posts per minuut, gedurende een hele dag. Dan heb je gewoon echt geen leven
Vroeger waren er nog altijd wel mensen die planden het record te gaan verbeteren, maar ik dacht dat die er nu niet zijn?quote:
Als je een dag alleen in MEN actief bent dan heb je dat record zo verbroken.quote:Op maandag 24 mei 2010 16:53 schreef RacerDKB het volgende:
Ik heb binnenkort vakantie dus misschien waag ik wel een poging.
Jaquote:Op maandag 24 mei 2010 16:31 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Één dat veel posten en meteen geen leven hebben?
Simpel, 1 van de 9 slowchats overdag volgen. En hopen dat er ook 's nachts voldoende mensen die achterlijke lepel spelletjes doen in MENquote:Op maandag 24 mei 2010 19:03 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Waar moet je het steeds over hebben?
Ja. Ik houd dat niet vol. Heb er ook geen tijd voor.quote:Op maandag 24 mei 2010 19:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Simpel, 1 van de 9 slowchats overdag volgen. En hopen dat er ook 's nachts voldoende mensen die achterlijke lepel spelletjes doen in MEN
En vervolgens het moeilijkste... Consequent blijven posten!!
Succes
Oei, wat streng.quote:Op maandag 24 mei 2010 19:38 schreef BrandX het volgende:
ja doei, tis wel goed
Geen gebagger en zulks. Als, en ik zeg àls iemand een keer een poging waagt, merken jullie het vanzelf.
Bron?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 23:49 schreef Arcee het volgende:
Voorlopig geen nieuw record van henrydg: Ik stop met FOK!
Voorlopig als in: een weekje.
FOK!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |