Omdat die guilds zo slecht zijn dat ze niet voorbij Festergut of Sindragosa komen. Als ik zelf raid, dan raid ik met mensen van mijn niveau. Ik heb geen zin om anderen te gaan boosten.quote:Op dinsdag 27 april 2010 13:53 schreef GI het volgende:
[..]
Het is maar net hoe je het spelletje speelt. Ik zit in een guild waar ik al ruim een jaar inzit. Ik ben in de luxe positie dat ik zelf bepaal wie er meegaan en speel gemiddeld samen met 8 man waar ik al tientallen keren mee heb samen gespeeld.
Zelfs tijdens die gescripte encounters heb ik het opperbest naar mijn zin in het teamwork dat nodig is voor de kills.
Maar goed, voor mensen die alleen maar PVE puggen of om de maand van guild wisselen is het een ander verhaal.
Inderdaad, ik precies hetzelfde. En die 20% extra xp van heirlooms maakt het iets makkelijker om over te slaan.quote:Op dinsdag 27 april 2010 13:53 schreef Metonae het volgende:
[..]
Dat zijn dan ook net plekken die ja kan overslaan. Ik doe ipv Stonetalon vaak Southern Barrens of ik maak een begin in Hillsbrad en ipv Desolace doe ik Stranglethorn of Arathi.
Kijk, weer een andere insteek.Ik speel het spelletje niet alleen voor mijn e-peen en gevoel van eigenwaarde. Ik vind het leuk om met de guild waar ik inzit gewoon rustig door te progressen. We hebben op dit moment maar 1 keer Putri neer en daar zijn we verdomd blij meequote:Op dinsdag 27 april 2010 13:56 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Omdat die guilds zo slecht zijn dat ze niet voorbij Festergut of Sindragosa komen. Als ik zelf raid, dan raid ik met mensen van mijn niveau. Ik heb geen zin om anderen te gaan boosten.
quote:Op dinsdag 27 april 2010 13:54 schreef GI het volgende:
Met de huidige random tool kan je ook gewoon bepaalde zones niet spelen door die levelrange vooral in randoms door te brengen
Random Dungeon Finder tool idd. Als je die wilt gebruiken (zeker op lower level) dan kun je beter rerollen naar een class die kan tanken en/of healen, of je moet willen wachten op 20 minute queues ipv instant queues.quote:Op dinsdag 27 april 2010 14:04 schreef Mister_T het volgende:
Ik heb ongeveer 5 maanden geen wow gespeeld, daarvoor vanaf de release zo'n beetje alleen maar hardcore endgame content gespeeld.
Ben nu weer helemaal overnieuw begonnen met een lock (lvl 10). Wat is er de afgelopen tijd zoal veranderd...ik lees in de post boven mij iets over random tool, ik neem aan dat ze daarmee de dungeon queue bedoelen of is er iets nieuws wat ik nog niet weet?
kan komen omdat er meer tanks/healers zijn die heroics willen doen. dan kunnen er sneller dps aan de bakquote:Op dinsdag 27 april 2010 14:35 schreef Metonae het volgende:
Dat wachten is voor een DPS steeds minder en minder of heb ik dat nou zo tussen mn oren zitten? Eerder zag ik wachttijden van 15-20 minuten. Nu amper 5. Ik klaag niet
Ik zat dus eerst in een guild waarin iedereen het begreep. Oh, er was wel frustratie en constante wipes, maar dan hebben we het over yogg 0, totgc 25 Anub Arak of een boss voor het eerst uitproberen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 06:33 schreef Silmarwen het volgende:
Ik heb persoonlijk een ontzettende #@!$!#$%#@% hekel aan 25 mans. Je kunt er prat op gaan dat er altijd een stuk of 4 slacken/dom zijn/het niet snappen. Echt PURE frustratie voor mij.
Maarrrrrrrrrr ik vind het wel jammer dat dat nu weg gaat. 25 man IS moeilijker en daar mag best een beloning tegenover staan imho.
Dit, hoewel er voor een tank weinig uit te blinken valt in icc.quote:Op dinsdag 27 april 2010 15:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zat dus eerst in een guild waarin iedereen het begreep. Oh, er was wel frustratie en constante wipes, maar dan hebben we het over yogg 0, totgc 25 Anub Arak of een boss voor het eerst uitproberen.
Ik heb nu door hoe frustrerend het is als er continue achterlijke fouten worden gemaakt. En ik merk dat mijn hele raidingambitie als sneeuw voor de zon verdwijnt. Het maakt niets uit om heel goed te zijn als er een handvol heel slecht is, want dan wipe je toch wel. Echt funest voor je houding in raids en funest voor de wil uit te blinken.
Komt ook voornamelijk omdat je tegenwoordig helemaal niet goed hoeft te zijn om in een fatsoenlijke guild te komen. Recruiten wordt steeds moeilijker omdat mensen geen ambitie meer hebben. Gear is zo makkelijk te krijgen dat mensen heel snel tevreden zijn. Er zijn een hele hoop mensen die wel goede spelers zijn (ik ken een paar op mijn server) maar die toch liever puggen omdat dat bijna net zoveel oplevert.quote:Op dinsdag 27 april 2010 15:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zat dus eerst in een guild waarin iedereen het begreep. Oh, er was wel frustratie en constante wipes, maar dan hebben we het over yogg 0, totgc 25 Anub Arak of een boss voor het eerst uitproberen.
Ik heb nu door hoe frustrerend het is als er continue achterlijke fouten worden gemaakt. En ik merk dat mijn hele raidingambitie als sneeuw voor de zon verdwijnt. Het maakt niets uit om heel goed te zijn als er een handvol heel slecht is, want dan wipe je toch wel. Echt funest voor je houding in raids en funest voor de wil uit te blinken.
Ik hou helemaal niet van doemdenken en mensen die al allerlei negatieve dingen schreeuwen voor een expansion ook maar in beta te vinden is. Maar ik vrees het ergste hierquote:Op dinsdag 27 april 2010 15:25 schreef Fir3fly het volgende:
Komt ook voornamelijk omdat je tegenwoordig helemaal niet goed hoeft te zijn om in een fatsoenlijke guild te komen. Recruiten wordt steeds moeilijker omdat mensen geen ambitie meer hebben. Gear is zo makkelijk te krijgen dat mensen heel snel tevreden zijn. Er zijn een hele hoop mensen die wel goede spelers zijn (ik ken een paar op mijn server) maar die toch liever puggen omdat dat bijna net zoveel oplevert.
En dit gaat dus nog veel erger worden in Cataclysm, omdat diezelfde mensen dus gewoon 10 mans gaan doen voor dezelfde gear. Net zoals het merendeel van de posters hier, als ik het zo lees. Dat is hun keus natuurlijk, maar daarmee wordt het voor de echt fatsoenlijke 25 man guilds (dus niet degene waar hier de hele tijd over gepraat wordt) echt bijna onmogelijk om nog mensen te vinden. Ik voorspel het einde van 25 man guilds, ik denk dat dat uiteindelijk alleen nog maar gepugged gaat worden of misschien helemaal uitsterft.
Undercity.quote:Op dinsdag 27 april 2010 16:32 schreef DjinN het volgende:
Heey, ik heb even een vraagjeIk heb vroeger een tijdje WoW gespeeld..en er was een plaats in bijzonder die ik erg mooi vond. Dat was een soort van overdekte marktplaats wat ondergronds ging. De weg was rondom. Ben me al een tijdje aan het afvragen hoe het daar ook al weer heette
Gelukkig kunnen jullie met zijn 2-en 25 mannenquote:Op dinsdag 27 april 2010 15:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hou helemaal niet van doemdenken en mensen die al allerlei negatieve dingen schreeuwen voor een expansion ook maar in beta te vinden is. Maar ik vrees het ergste hierJe hebt gelijk (denk ik).
Wat snap je niet aan ondergronds?quote:
undercity is ook nog is lelijk dus dat kan hem niet zijnquote:
Undercity is niet lelijkquote:Op dinsdag 27 april 2010 16:46 schreef DJ_ het volgende:
[..]
undercity is ook nog is lelijk dus dat kan hem niet zijn
Is ook niet lelijkquote:Op dinsdag 27 april 2010 16:47 schreef Metonae het volgende:
Undercity is niet lelijkJullie geven het gewoon geen kans!
He dodged teh banhammerquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:27 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Is ook niet lelijkMaar er loopt niet echt een weg omheen.
(heb vorige week nog zo'n abomination guard gevonden in ucdie zijn ze vast vergeten te vervangen
)
Sylvanas is gewoon een kuthoer dat ze het niet aan zag komen met Varimathras aan haar zijde. Het was trouwens ook haar idee, een Undeath Plague wat de Scourge + living uit kon roeien. Putress ging er alleen op eigen houtje mee aan de haal. Volgens mij speelde Sylvanas ook secretly een rol hierin, maar ontkende het later.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:36 schreef Metonae het volgende:
Het is allemaal de schuld van die stomme professor!Ik vote nog steeds voor Forsaken als guards. Geen orcs, geen abominations.
Inderdaad, imo de lelijkste horde-stad. Thunder Bluff vind ik wel cool met dat zomerse sfeertje en Org natuurlijk.quote:Op dinsdag 27 april 2010 16:46 schreef DJ_ het volgende:
[..]
undercity is ook nog is lelijk dus dat kan hem niet zijn
Voor Ally's wel ja. Stormwind is echt zo'n goedzakken stadquote:Op dinsdag 27 april 2010 19:05 schreef Sjiznit het volgende:
De mooiste stad vind ik nog steeds Ironforge. Eigenlijk de enige waar ik echt een groots gevoel bij heb.
Haha jaquote:
Omg congratz! Duurde het heel lang?quote:Op dinsdag 27 april 2010 19:50 schreef Blistering het volgende:
[..]
Haha ja. Tijdje geleden al gehaald. Kalimdor was wel een opgave, laatste quests die telde waren cloth turnins. Wel nice dat die ook tellen!
vind ik niet.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:42 schreef Silmarwen het volgende:
Als tank in ICC niet veel te doen.O.o
Ik vind Festergut en Putricide als tank toch behoorlijk aan poten. Dreamwalker net zo goed met al die tig adds, en als nie alle DPS superb is, zijn dat er nogal wat.
En tja, sommige zijn domweg saai als tank.
Pwnd.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:13 schreef Metonae het volgende:
Gatverdamme. Net 80 gedinged. Kan ik niet eens naar heroics
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |