quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:07 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat zullen ze van de week bij rtl wel laten zien. Ik heb ook niet gezien !
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:24 schreef roos85 het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:24 schreef roos85 het volgende:
[..]4 Hele hele grote bomen in een tuin, in een woonwijk. Voor meer details verwijs ik jullie naar mijn bankrekeningSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
quote:Ik verzeker je dat dit niet meer mogelijk was in dit gevalOp donderdag 21 oktober 2010 13:06 schreef Stali het volgende:
Voor het leedvermaak vind ik die ruzies om bomen altijd wat minder. Is met snoeien meteen opgelost.
quote:ik neem BMDB op, lang leve de Hd recorderOp donderdag 21 oktober 2010 17:48 schreef roos85 het volgende:
oh help, moet ik gaan kiezen tussen ER of BMDB
quote:dat ga ik ook maar doen, wil ER eigenlijk niet missenOp donderdag 21 oktober 2010 20:24 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
ik neem BMDB op, lang leve de Hd recorder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |