Communicatie- en informatiewetenschappen. En volgens mij kreeg ze er gewoon voor betaald. Maar ze deed niet alleen rondleidingen dacht ik, zat ook achter de kassa en dergelijke.quote:Op donderdag 15 april 2010 17:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ah, weet jij dan of het betaald werk is?
En wat voor studie deed je ook alweer? (Dan weet ik een beetje wat voor andere mensen daar voor aangenomen worden)
Mjam!!!quote:Op donderdag 15 april 2010 18:12 schreef ColdFeet het volgende:
ik ga zo chocomousse maken voor morgen - ik vrees dat er nog wat chocolade aan mijn lijst van vandaag wordt toegevoegd
Ah, dankje! Ik heb er nog over gedacht om in mn brief op meerdere paarden te wedden en te zeggen dat ik ook wel achter de kassa wilde zitten oid, maar dat leek me toch niet zo verstandig...quote:Op donderdag 15 april 2010 18:13 schreef de_nachtwacht het volgende:
[..]
Communicatie- en informatiewetenschappen. En volgens mij kreeg ze er gewoon voor betaald. Maar ze deed niet alleen rondleidingen dacht ik, zat ook achter de kassa en dergelijke.
Normaal wel, deze toevallig niet (is met caramel).quote:Op donderdag 15 april 2010 18:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Mjam!!!
Maak jij dat met rauw ei eigenlijk? Vroeger kon ik bij de Jumbo gepasteuriseerde eiwitten kopen, toen maakte ik ook wel eens chocomousse, maar ik durf mensen nooit zo goed rauw ei voor te zetten
Geeft niks johquote:Op donderdag 15 april 2010 18:16 schreef Merel het volgende:
Ja sorry, ik zit op m'n werk (kan me niet meer herinneren wanneer ik ooit vóór half zeven weg kon hier, veel te druk) en er kwam een belangrijk telefoontje tussendoor.
quote:
Eerst curry en dan ijs, vandaag mag hetquote:Op donderdag 15 april 2010 18:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
en
tegelijk! Stiekem ben ik jaloers
Al ruikt die curry ook best goed
Ik ga straks Zumba doen, en daarna mag ik van mezelfquote:Op donderdag 15 april 2010 18:28 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Eerst curry en dan ijs, vandaag mag het![]()
en dan straks op de stepper, ik tenminste
Dan skip je je D toch niet?quote:Op donderdag 15 april 2010 18:29 schreef LadyBlack het volgende:
Ik skip mijn D en ga zometeen uit eten met het vriendje en zijn collega's
Iets te vieren?quote:Op donderdag 15 april 2010 18:28 schreef Tinkepink het volgende:
Eerst curry en dan ijs, vandaag mag het![]()
Zo die is groot....quote:
quote:Op donderdag 15 april 2010 11:47 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ben je nog in de buurt?
Woon jij daar? Dan ben ik misschien al wel langs jouw huis gelopen zonder het te wetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Wat leuk kwak. Ik hoop toch zo dat jij de baan krijgt!
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
Dan moet je er wat zout over strooien!quote:
Mehe! ik moest harder lachen om het tagje dan om de mop zelf!quote:Op donderdag 15 april 2010 18:36 schreef sigme het volgende:
[..]
Dan moet je er wat zout over strooien!
</mop met baard>
Dat ja!quote:Op donderdag 15 april 2010 18:37 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Mehe! ik moest harder lachen om het tagje dan om de mop zelf!
Inderdaad, waar zijn die dingen gebleven? AH heeft ze ook al niet meer. Nu durft mijn moeder geen spaghetti carbonara meer te maken.quote:Op donderdag 15 april 2010 18:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Mjam!!!
Maak jij dat met rauw ei eigenlijk? Vroeger kon ik bij de Jumbo gepasteuriseerde eiwitten kopen, toen maakte ik ook wel eens chocomousse, maar ik durf mensen nooit zo goed rauw ei voor te zetten
Juustem!quote:Op donderdag 15 april 2010 18:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
De íngeplande D wel, smartypants!
volgens mij werkt ze daar?quote:Op donderdag 15 april 2010 18:35 schreef Chicolate het volgende:
Anatomie in echte mensen is leuk, maar vond het toch wat minder dat het hoofd (een oude man) terugkeek, ondanks dat zijn ogen gesloten waren. Geboorteafwijkingen waren ook interessant! (voor de duidelijkheid: practica in het AMC gehad voor een neuroanatomie vak dat ik als 'extra' volg). Toch jammer dat een week maar 7 dagen heeft, ik zou eigenlijk best geneeskunde willen studeren (maar wil scheikunde er niet voor opgeven).
[..]
Woon jij daar? Dan ben ik misschien al wel langs jouw huis gelopen zonder het te weten.
Wat leuk kwak. Ik hoop toch zo dat jij de baan krijgt!
quote:Op donderdag 15 april 2010 18:36 schreef sigme het volgende:
[..]
Dan moet je er wat zout over strooien!
</mop met baard>
quote:Op donderdag 15 april 2010 18:49 schreef P.F het volgende:
Oh heel stom, maar hoezo is er een aswolk?
bij spaghetti carbonara garen de dooiers min of meer op de hete spaghetti, dat is niet echt rauw...quote:Op donderdag 15 april 2010 18:42 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dat ja!
Mooi lijstje XM!
[..]
Inderdaad, waar zijn die dingen gebleven? AH heeft ze ook al niet meer. Nu durft mijn moeder geen spaghetti carbonara meer te maken.![]()
-edit- Dat was natuurlijk met dooiers, maar die zijn ook verdwenen.
Omdat er op IJsland een vulkaanuitbarsting bezig is (pas een maandje ofzoquote:Op donderdag 15 april 2010 18:49 schreef P.F het volgende:
Oh heel stom, maar hoezo is er een aswolk?
Soms vraag ik me wel eens af in welke wereld jij leeftquote:Op donderdag 15 april 2010 18:49 schreef P.F het volgende:
Oh heel stom, maar hoezo is er een aswolk?
Wel een vis woujezeggen? *winkwinknudgenudgeknowwhaddamean*quote:
Nou ja ik kijk iedere dag op teletekst en daar zie ik er nu pas iets over opstaan nu ik kijk..quote:Op donderdag 15 april 2010 18:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Soms vraag ik me wel eens af in welke wereld jij leeft![]()
Oh maar dat is toch niet zo heel interessant.. Tenzij er een stad op staat maar dan moet je daar niet gaan wonenquote:Op donderdag 15 april 2010 18:52 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Omdat er op IJsland een vulkaanuitbarsting bezig is (pas een maandje ofzo).
bron: http://eetschrijven.blogs(...)n-pasteuriseren.htmlquote:Even snuffelen in diverse boekjes en op internet leert mij het volgende: 1. dat salmonella zich bij eieren hoofdzakelijk (maar niet uitsluitend) aan de buitenkant van de schaal bevindt; 2. dat eiwit stolt bij 60 graden; 3. dat eierdooier stolt bij 66 graden; 4. dat de salmonellabacterie het loodje legt bij 55 graden. Hoera!
We hebben dus nodig: 1. een kookthermometer met alarm; 2. twee steelpannetjes met water; 3. een gasfornuis (op elektrische kookstellen wordt dit niets, vrees ik); 4. eieren. Aan de slag.
Eerst gaan we zorgen dat we niet te lang op kritische temperaturen hoeven te blijven hangen. Een ongeluk zit tenslotte in een klein hoekje, zelfs met een kookthermometer met alarm. We verwarmen dus water tot 60 graden, draaien het gas uit, wachten tot de temperatuur tot 57 graden gedaald is en leggen het benodigde aantal eieren in het water. Laat ze daar rustig een kwartier liggen: het water koelt wat af, maar de eieren worden door en door warm en hebben nog maar kort nodig om de kerntemperatuur van 55 graden te bereiken.
Intussen zetten we een tweede steelpannetje water op onze kleinste gaspit en brengen het op de gewenste temperatuur. Nu is het zaak even te spelen met de gasknop tot de temperatuur rond de 57 à 58 graden blijft--de ideale temperatuur gezien mogelijke kleine afwijkingen aan de thermometer: geeft hij twee graden te weinig aan, dan stolt er nog niets binnen in het ei; geeft hij twee graden te veel aan, dan gaat de salmonella er toch nog aan.
Is de temperatuur bereikt, dan de voorverwarmde eieren in het water. De temperatuur zal iets dalen, maar daar trekt u zich niets van aan: gewoon alles zo laten als het is en de temperatuur komt vanzelf weer op de waarde waar u vandaan kwam. Is de 57 graden bereikt, dan klokt u vijf minuten. Daarna de eieren uit het water vissen, laten afkoelen en daarna liefst meteen verwerken.
behalve dan dat er overstromingen dreigen door een smetlende gletsjer, er honderden mensen geevacueerd zijn en er een aswolk boven europa hangt die al het vliegverkeer onmogelijk maaktquote:Op donderdag 15 april 2010 18:57 schreef P.F het volgende:
[..]
Oh maar dat is toch niet zo heel interessant.. Tenzij er een stad op staat maar dan moet je daar niet gaan wonen
100en mensen evacuren valt wel mee. of is het nu opeens special omdat het in europa is..quote:Op donderdag 15 april 2010 19:02 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
behalve dan dat er overstromingen dreigen door een smetlende gletsjer, er honderden mensen geevacueerd zijn en er een aswolk boven europa hangt die al het vliegverkeer onmogelijk maakt(as in een hete motor wordt een soort glas. kaboem.)
Zo'n vliegtuig wordt volkomen gezandstraald he in zo'n wolk, weinig zicht door de ruitjesquote:Op donderdag 15 april 2010 19:07 schreef P.F het volgende:
iig.. gebeurt wel vaker... alleen hebben we hier nooit een aswolk.. maar elders op de wereld gebeurt dit ook hoor
natuurlijk wel heel leuk als je een ding voor vulkanen hebt.. en tis alleen door die steentjes die de motoren kapot maken dat de vliegtuigen niet kunnen vliegen... tis niet alsof het dodelijke vliegtuigverslindende gassen zijn
Ik wist niet eens dat salmonella aan de buitenkant zatquote:Op donderdag 15 april 2010 19:06 schreef Mini_rulez het volgende:
Dat met die eidooiers gaat met een elektrische kookplaat inderdaad nooit lukken.Too bad.
Zou het risico op salmonella bij biologische eieren eigenlijk groter zijn, of worden die beesten net zo volgestopt met antibiotica?
Maria: ik vind die ook behoorlijk pittig hoor, en dat is dan de milde.Gewoon niet te veel gebruiken.
Het eindresultaat is hetzelfde: heel veel vluchten zijn afgelast.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:07 schreef P.F het volgende:
iig.. gebeurt wel vaker... alleen hebben we hier nooit een aswolk.. maar elders op de wereld gebeurt dit ook hoor
natuurlijk wel heel leuk als je een ding voor vulkanen hebt.. en tis alleen door die steentjes die de motoren kapot maken dat de vliegtuigen niet kunnen vliegen... tis niet alsof het dodelijke vliegtuigverslindende gassen zijn
Nee sowieso niet! Al zijn IJslanders nu ook wel arme sloebers die we moeten redden, dus dan hebben ze iig nog iets gemeen met de rest van de wereld met vulkanenquote:Op donderdag 15 april 2010 19:05 schreef MariaEtcetera het volgende:
Boh. Het is toch altijd kut. Vooral voor al die mensen die geëvacueerd moeten worden. Het is ook niet ineens mínder 'special' omdat het in Europa is, methinks.
Ik ben empatisch genoeg om het net zo erg te vinden voor de mensen op Sumatra etcquote:Op donderdag 15 april 2010 19:09 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Het eindresultaat is hetzelfde: heel veel vluchten zijn afgelast.
Dan nog, honderden mensen is toch honderden keren iemand die van de ene op de andere dag zijn huis met al zijn spullen en zijn vertrouwde omgeving moet verlaten. Niet dat je bij al het wereldleed hoeft te gaan meejanken, maar voor de mensen die het meemaken is het wel degelijk heel ingrijpend.
quote:Op donderdag 15 april 2010 19:03 schreef P.F het volgende:
[..]
100en mensen evacuren valt wel mee. of is het nu opeens special omdat het in europa is..
Alsof er daar elke week eentje uitbarst.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:13 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik ben empatisch genoeg om het net zo erg te vinden voor de mensen op Sumatra etc
quote:Op donderdag 15 april 2010 18:35 schreef Chicolate het volgende:
Anatomie in echte mensen is leuk, maar vond het toch wat minder dat het hoofd (een oude man) terugkeek, ondanks dat zijn ogen gesloten waren. Geboorteafwijkingen waren ook interessant! (voor de duidelijkheid: practica in het AMC gehad voor een neuroanatomie vak dat ik als 'extra' volg). Toch jammer dat een week maar 7 dagen heeft, ik zou eigenlijk best geneeskunde willen studeren (maar wil scheikunde er niet voor opgeven).
[..]
Woon jij daar? Dan ben ik misschien al wel langs jouw huis gelopen zonder het te weten.
Wat leuk kwak. Ik hoop toch zo dat jij de baan krijgt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn D werden wraps met gehakt, tomaat, avocado en saus. Mjam!Venus in pocketformaat
© loveli
Ik zou ook "op IJsland" zeggen, eigenlijk!quote:Op donderdag 15 april 2010 19:15 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Alsof er daar elke week eentje uitbarst.![]()
Hoe dan ook, het wordt toch niet minder erg omdat het in Sumatra ook al gebeurt. Of moet je zeggen "op Sumatra"? Zo ja, waarom is het dan niet "op IJsland"? Ok, never mind.![]()
Tip van Flip: Voer mevrouw Eskimo dronken, duw haar in de armen van een aantrekkelijk manspersoon zodat ze flink gaan zoenen, en vertel het daarna aan McEskimo zodat 'ie haar dumpt en zich op jou stort!quote:Op donderdag 15 april 2010 19:10 schreef Syrena het volgende:
En morgen stappen. De stille hoop dat McEskimo zou komen is al de grond ingeslagen, z'n vriendin gaat echter wel mee. HoeraAlleen met vrouwen stappen..... gelukkig zal er drank vloeien
quote:Op donderdag 15 april 2010 19:16 schreef Phaidra het volgende:
[..]Ah ik ben weer lekker wakkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn D werden wraps met gehakt, tomaat, avocado en saus. Mjam!.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
Ik hoop dat ze dat uit eigen beweging doetquote:Op donderdag 15 april 2010 19:25 schreef Merel het volgende:
[..]
Tip van Flip: Voer mevrouw Eskimo dronken, duw haar in de armen van een aantrekkelijk manspersoon zodat ze flink gaan zoenen, en vertel het daarna aan McEskimo zodat 'ie haar dumpt en zich op jou stort!
Ik dacht niet dat dat wat uitmaakt.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:06 schreef Mini_rulez het volgende:
Dat met die eidooiers gaat met een elektrische kookplaat inderdaad nooit lukken.Too bad.
Zou het risico op salmonella bij biologische eieren eigenlijk groter zijn, of worden die beesten net zo volgestopt met antibiotica?
't Loopt niet echt lekker met jouw salaris, hmm?quote:
De helft: Tailormade damespak!quote:Op donderdag 15 april 2010 19:54 schreef Tinkepink het volgende:
Hé sigme, zijn je pakjes er eigenlijk al? Dan ga ik je topic even zoeken.
Nee, vorige maand was het op de verkeerde rekening gestort, deze keer is het veel te weinig.quote:Op donderdag 15 april 2010 19:47 schreef sigme het volgende:
[..]
't Loopt niet echt lekker met jouw salaris, hmm?
Allemachtig. Tijd om stennis te gaan schoppen.quote:Op donderdag 15 april 2010 20:00 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Nee, vorige maand was het op de verkeerde rekening gestort, deze keer is het veel te weinig.
En van mijn uitzendbureau heb ik nog steeds mijn vakantiegeld niet terwijl het 6 weken na mijn laatste declaratie uitbetaald zou worden. Dat was op 1 maart.
Met rente?quote:Op donderdag 15 april 2010 20:03 schreef Ewelina het volgende:
Ik krijg het volgende week. Ik heb al gebeld.
Als het geld binnen is nog eens langslopen? Puur om ze wat extra werk te verschaffen , die paar centen zijn de moeite waarschijnlijk niet waard.quote:
Ja, Antwerpen...quote:Op donderdag 15 april 2010 20:18 schreef motorbloempje het volgende:
alweer?![]()
jemig, wat zielig, stom en oneerlijk
Oei, dat klinkt zorgelijkquote:Op donderdag 15 april 2010 20:22 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Ja, Antwerpen...
Nujah het is wel een vreemd verhaal, mijn tante kwam toen ik wegging binnen en daaruit verstond ik dat ze om 1u snachts naar een begrafenis dacht te moeten. Maar dat is nog altijd geen reden!
Je moet alleen wel zorgen dat de bladen helemaal bedekt zijn door het mengsel. En miss moet je het iets langer in de oven zetten dus, want nu waren de bladen net niet gaar.quote:Op donderdag 15 april 2010 20:42 schreef de_nachtwacht het volgende:
Pfff wie gaat er nou oma's overvallen. Echt compleet gestoord.
Ik heb het recept van AKnynke vandaag gemaakt en het was echt lekker!Dat ga ik zaterdag dus ook maar maken en dan haal ik voor de kiddo's wel friet want die lusten het toch niet.
Nee niet gelezen.quote:Op donderdag 15 april 2010 20:55 schreef Tinkepink het volgende:
He, Vik, heb je mijn berichtje over het geld nog gelezen gisteren? Heb ik het nou niet overgemaakt of loop ik me voor niets schuldig te voelen en me te schamen?
Is goed. Ik dacht namelijk dat ik het over had gemaakt maar weet het ineens niet meer zeker . aanleiding was een topic over ymme die niet betaalt voor opgestuurde kleertjesquote:Op donderdag 15 april 2010 20:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee niet gelezen.
Heb je het over die folders voor Xanten die ik voor je gecheckt heb? Ik kan me ook niet eens meer herinneren of ik daar geld voor gekregen heb. Er staat me vaag iets van bij van wel, maar dat moet ik even checken. Zal ik dit weekend even doen dan, 'kay?.
Linkje?quote:Op donderdag 15 april 2010 21:03 schreef Tinkepink het volgende:
. aanleiding was een topic over ymme die niet betaalt voor opgestuurde kleertjes
Die Ymmequote:Op donderdag 15 april 2010 21:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vraag en aanbod kinderspullen deel 48
Operatie aan de binnenkant van zijn neus, beetje lastig uit te leggen. Maar het komt er op neer dat hij zonder operatie niet meer kon ademen. Maar de operatie is gelukt en hij is goed uit de narcose gekomen.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:37 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik las het net..
Mijn lijstje is ongelooflijk kut, alweer. Wil wel normaal doen maar tussen de oren wil het even niet?
Tink wat is er met je man?
Hoe weet Uniekhoorn dan dat er wat met je man was?quote:
Volgens mij heeft ze het topic van Rewimo gelezen. En nee, ik ga niet weer een linkje gevenquote:Op donderdag 15 april 2010 21:44 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Hoe weet Uniekhoorn dan dat er wat met je man was?![]()
Ben aan het lezen, heb nl. nergens zin inquote:Op donderdag 15 april 2010 21:44 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Hoe weet Uniekhoorn dan dat er wat met je man was?![]()
Haha, vandaar! En dat eerste linkje was al hilarisch dus ik vind het primaquote:Op donderdag 15 april 2010 21:46 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ze het topic van Rewimo gelezen. En nee, ik ga niet weer een linkje geven
Zie je, die was ik vergeten op het lijstje te zetten! Zakje chips vanmiddag.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:49 schreef Tinkepink het volgende:
Net als uniek ben ik mijn knopje trouwens ook kwijtGEvolgen: pukkeltjes, broeken maat 34 net iets te klein, een beginnend buikje en een opbollend bh-randje. Ik zit nog onder de 60 kg (maar nét) en hoop dat de knop snel weer te vinden is. En nu wil ik chips
Totdat het hele europese luchtruim gesloten wordt en alle vluchten gecancelled zijn. Stel je eens voor hoeveel mensen gestrand zijn op vliegvelden..quote:Op donderdag 15 april 2010 18:57 schreef P.F het volgende:
[..]
Oh maar dat is toch niet zo heel interessant.. Tenzij er een stad op staat maar dan moet je daar niet gaan wonen
Het zou zelfs kunnen zijn dat het nog een tijdje aanhoudt. Dan heeft het ook gevolgen voor bijvoorbeeld de vlucht van conleche.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:55 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Totdat het hele europese luchtruim gesloten wordt en alle vluchten gecancelled zijn. Stel je eens voor hoeveel mensen gestrand zijn op vliegvelden..
/ nog steeds blij is dat ze kon vliegen vandaag!
quote:Op donderdag 15 april 2010 20:42 schreef de_nachtwacht het volgende:
Pfff wie gaat er nou oma's overvallen. Echt compleet gestoord.
Ik heb het recept van AKnynke vandaag gemaakt en het was echt lekker!Dat ga ik zaterdag dus ook maar maken en dan haal ik voor de kiddo's wel friet want die lusten het toch niet.
Die vliegt toch pas over 3 weken ofzo?quote:Op donderdag 15 april 2010 21:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Het zou zelfs kunnen zijn dat het nog een tijdje aanhoudt. Dan heeft het ook gevolgen voor bijvoorbeeld de vlucht van conleche.
Geen idee. Weet het eigenlijk niet precies. Het was eigenlijk ook een beetje bedoeld om het voor Pf wat meer dichterbij te brengen... Wat jou betreft hoop ik inderdaad dat de stofwolk langer blijft hangen.quote:Op donderdag 15 april 2010 22:01 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Die vliegt toch pas over 3 weken ofzo?
Ik moet over 10 dagen alweer terug. Ach, van mij mag het nog wel een tijdje aanhouden...ik vind het niet erg om hier wat langer te blijven!
High five voor curves!quote:Op donderdag 15 april 2010 21:52 schreef Goodbye het volgende:
Maar een goede voorgevel dus![]()
Die heb ik ook, maar ook heupen. En een kont.
Wat heb ik niet![]()
Volgens mij zeg je bij eilanden altijd 'op'. En bij voormalige eilandenquote:Op donderdag 15 april 2010 19:15 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Alsof er daar elke week eentje uitbarst.![]()
Hoe dan ook, het wordt toch niet minder erg omdat het in Sumatra ook al gebeurt. Of moet je zeggen "op Sumatra"? Zo ja, waarom is het dan niet "op IJsland"? Ok, never mind.![]()
Aaaaarrrrgh. Ik zat er ook al stiekem aan te denken. Ik ga zwemmen als het moet.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Het zou zelfs kunnen zijn dat het nog een tijdje aanhoudt. Dan heeft het ook gevolgen voor bijvoorbeeld de vlucht van conleche.
Wat sneu.quote:Op donderdag 15 april 2010 22:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Aww, m'n broer, schoonzusje, neefje, nichtje en haar ouders en zusje zouden een week naar Portugal met z'n allen, haar ouders hebben nóóit vakantie vanwege de winkel die ze hebben, en nu konden ze niet vliegen..
Ahw das wel heel sneu!quote:Op donderdag 15 april 2010 22:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Aww, m'n broer, schoonzusje, neefje, nichtje en haar ouders en zusje zouden een week naar Portugal met z'n allen, haar ouders hebben nóóit vakantie vanwege de winkel die ze hebben, en nu konden ze niet vliegen..
Aah das best wel snel! Dat zwemmen is wel heel on-topic, maar ik duim dat die hele ongein zsm over is en dat je dan een veilige rappe vlucht naar bestemming hebt! En de familie van DaDtje uiteraard ook.quote:Op donderdag 15 april 2010 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Aaaaarrrrgh. Ik zat er ook al stiekem aan te denken. Ik ga zwemmen als het moet.
En nee, het is niet over 3 weken, het is over 1 week en een paar uur.
Kun je borstcrawl, want anders zou ik nu vast gaan?quote:Op donderdag 15 april 2010 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Aaaaarrrrgh. Ik zat er ook al stiekem aan te denken. Ik ga zwemmen als het moet.
En nee, het is niet over 3 weken, het is over 1 week en een paar uur.
Mhoh, lijntechnisch valt er wel wat over te zeggenquote:Op donderdag 15 april 2010 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Aaaaarrrrgh. Ik zat er ook al stiekem aan te denken. Ik ga zwemmen als het moet.
En nee, het is niet over 3 weken, het is over 1 week en een paar uur.
oi, dat is snel. Ik dacht dat je laatst postte dat het over 3 weken was. DAt zal wel 2 weken geleden zijn dan!quote:Op donderdag 15 april 2010 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Aaaaarrrrgh. Ik zat er ook al stiekem aan te denken. Ik ga zwemmen als het moet.
En nee, het is niet over 3 weken, het is over 1 week en een paar uur.
Natuurlijk is dat vervelend.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:55 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Totdat het hele europese luchtruim gesloten wordt en alle vluchten gecancelled zijn. Stel je eens voor hoeveel mensen gestrand zijn op vliegvelden..
/ nog steeds blij is dat ze kon vliegen vandaag!
Niet doen PF.quote:Op donderdag 15 april 2010 22:21 schreef P.F het volgende:
.... Dat ik zo ongeveer bij elke zin moet lezen of het niet anders of negatief opgevat kan worden omdat ik mij anders weer moet gaan uitleggen.
Ik snap dat ook nietquote:Op donderdag 15 april 2010 22:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
Wat, aah, lees net over de oma van sjaapWat idioot! Je hoort dat helaas wel vaker, ik vind het zo slap!
En nog een blauw oog ook, pff.
Is makkelijk he, weinig risicovol. Naast asociale klootzakken zijn het ook nog eens angsthazen.quote:Op donderdag 15 april 2010 22:25 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik snap dat ook nietNet als van die mensen die verlamde mensen in rolstoelen gaan overvallen
Ik snap het heel goed want ik ben echt geen debielquote:Op donderdag 15 april 2010 22:04 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Geen idee. Weet het eigenlijk niet precies. Het was eigenlijk ook een beetje bedoeld om het voor Pf wat meer dichterbij te brengen... Wat jou betreft hoop ik inderdaad dat de stofwolk langer blijft hangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |