quote:Op zondag 11 april 2010 17:39 schreef kwakz0r het volgende:
leuk LB, welk kikketje is he? heb je een plaatje van het patroon/voorbeeld?
Die heeft helaas wel wat last van de zwaartekrachtquote:Op maandag 12 april 2010 11:00 schreef Ynske het volgende:
k vind de eerste t tofste Arual!
hoe zit dat in t potje? is dat ook nog een gehaakt stuk? of zit t ergens omheen?quote:Op maandag 12 april 2010 11:01 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Die heeft helaas wel wat last van de zwaartekracht
Binnenin is het ook helemaal gehaakt en gevuld met knuffelvulling. Was eigenlijk nog het grootste werk, dat potje dat je toch niet ziet.quote:Op maandag 12 april 2010 11:04 schreef Ynske het volgende:
[..]
hoe zit dat in t potje? is dat ook nog een gehaakt stuk? of zit t ergens omheen?
Op dit moment kijkt de laatste juist weer scheel en ziet de eerste er verstandiger uitquote:Op maandag 12 april 2010 11:01 schreef _Ophelia_ het volgende:
Googly eyes
[..]
Ja, dat schele combineert goed met de naalden![]()
quote:Op maandag 12 april 2010 12:36 schreef _Arual_ het volgende:
Ik vind ze ook heel leuk om te maken. Ze zijn vrij snel klaar, en je kunt heel gemakkelijk variëren met vormen en kleurtjes. Een collega van me wilde er een hebben als speldenkussen, ga ik denk ik morgen geven. Ik denk dat als ik er een stuk of tien heb, ze op het intranet ga zetten, op het prikbord.
Te koop: cactussen. Hebben geen water nodig; prikken niet. Kijken je alleen wat dom aan.
meet dan ff je hoofd op, dan kun je per rand bekijken hoeveel je nog moet minderenquote:Op maandag 12 april 2010 18:18 schreef B.ertha het volgende:
De muts is mislukt, hij past niet
Nu moet ik dus 6 ringen uithalen, de lap vergroten, daarna weer verkleinen maar minder en dan op goed geluk een rand maken
Wat een stom minipatroon, niemand heeft zo'n klein hoofd
quote:Op maandag 12 april 2010 23:25 schreef kwakz0r het volgende:
leuk dat t zo aanstekelijk is! ik ga voor t slapengaan ook nog even gauw een paar squares afmakenze worden zo leuk! het wordt echt een supervrolijke deken...
haaknaaldenquote:Op maandag 12 april 2010 23:30 schreef _Calimero_ het volgende:
Hihi, ja het komt door jou Kwak dat ik het wil, en je maakt echt supermooie dingen![]()
Wat moet ik allemaal kopen als beginner? Wol, haakpennen en een boekje ofzo
Dank je voor het uitzoeken trui! Ik krijg het helaas niet voor elkaar. Misschien dat een mod dit wil doen?quote:Op maandag 12 april 2010 09:42 schreef trui het volgende:
ik zocht naar de poef van lady-wrb en ontdekte dat haaktopic #11 niet in het rijtje in de OP staat. kan iemand deze link er misschien even tussenplakken? Het grote Haaktopic #11 - Meeting 28 feb!
oh en als we toch aan 't mierenneuken zijn, de link naar haaktopic #14 klopt niet, dat was naar een dubbel geopende. het moet deze zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |