Weggooien en er koffieprut / kattenbakinhoud / schoonmaakmiddel overheen gooien.quote:Op maandag 5 april 2010 16:17 schreef loveli het volgende:
[..]
'Omdat de magnums op zijn'. Sinds ik heb toegegeven aan die dingen heb ik weer behoefte aan carbs. Gaat de goede kant wel op, haal geen zoetigheid meer in huis. Alleen het voorraadje vette hap in de vriezer ligt er nog.
Het is dus een lichameijke behoefte en is geen teken dat het niet zo lekker gaat met je?quote:Op maandag 5 april 2010 16:17 schreef loveli het volgende:
[..]
'Omdat de magnums op zijn'. Sinds ik heb toegegeven aan die dingen heb ik weer behoefte aan carbs. Gaat de goede kant wel op, haal geen zoetigheid meer in huis. Alleen het voorraadje vette hap in de vriezer ligt er nog.
Arme Neen, wat moet ji het zwaar hebben...quote:Op maandag 5 april 2010 16:19 schreef neen het volgende:
Had ik maar friet in de vriezer
er is in dit huis niet eens een frituurpan![]()
Dat heb ik dus nog nooit gedaan. Dat durf ik niet; in mijn eentje patat/ander afhaalvoedsel halen. Heb 1x chinees gehaald en 1x iets mexicaans laten thuisbezorgen.quote:Op maandag 5 april 2010 16:21 schreef Ewelina het volgende:
Ik heb wel friet in de vriezer. Ovenfriet wel te verstaan. Het gevolg is dat als ik échte friet wil, ik alsnog naar de snackbar op de hoek hier loop
Hoezo niet?quote:Op maandag 5 april 2010 16:22 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Dat heb ik dus nog nooit gedaan. Dat durf ik niet; in mijn eentje patat/ander afhaalvoedsel halen. Heb 1x chinees gehaald en 1x iets mexicaans laten thuisbezorgen.
Hele rare kronkel is dat![]()
Ik weet het eigenlijk niet. Omdat die mensen dan misschien denken dat ik dat ga eten en dat ik al dik ben en het ongezond is ofzoquote:Op maandag 5 april 2010 16:31 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Hoezo niet?
Niet dat ik het heel vaak doe overigens; ik schat dat ik ongeveer 1 x per maand friet haal.
Die ovenfriet is vooral handig voor noodgevallen (lees: als ik vergeten ben boodschappen te doen). Hetzelfde geldt voor de pizza die standaard in mijn vriezer ligt.
Ik wil niet klagen hoor, maarja inderdaad het is zwaar.quote:Op maandag 5 april 2010 16:21 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Arme Neen, wat moet ji het zwaar hebben...
Jij bent helemaal niet dik, dus je redenatie gaat niet op.quote:Op maandag 5 april 2010 16:40 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Ik weet het eigenlijk niet. Omdat die mensen dan misschien denken dat ik dat ga eten en dat ik al dik ben en het ongezond is ofzo![]()
Ik spoor niet helemaal
mijn punt is vooral dat jij vaak overschat hoe SLECHT hel allemaal wel niet is wat je eet, omdat je normaal nog steeds heel weinig eet en dus niet realistisch kijkt. dat bedoelde ik met dat lijstje van laatst, wat jij heel veel vond voelen en juist voelen moet jij niet te veel op letten, want je weet dat je dat niet kan vertrouwen.quote:Op maandag 5 april 2010 14:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Weet ik ook niet. Heb me in geen maanden gewogen en durf ik ook niet. Ben volgens mij weer gegroeid. Ik zou wel nog slanker willen worden, maar weet niet of dat gaat lukken.
Gister en eergister had ik geen invloed op het eten. Werd allemaal verzorgd en er waren geen alternatieven. Wat moet je dan? Niks eten is ook geen optie en zou zeer onbeleefd worden geacht. Zou vroeger wel een optie zijn geweest overigens.
Kofta is zo'n Knorr pak. Kocht ik vroeger zelf regelmatig. Nu nooit meer.
Die moet oppassen als je honger hebtquote:Op maandag 5 april 2010 17:05 schreef kwakz0r het volgende:
gisteren teveel lamskoteletjes gegeten, maar WATwaren ze lekker (uit de oven, gemarineerd en gegrild... my god.. bijna net zo lekker als alexander skarsgard)
*gniffeltquote:Op maandag 5 april 2010 17:52 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik had de tas in een stoel gezet en toen wilde ik op mijn stoel gaan zitten
Kun je best koud eten ja, maar je kunt het ook gewoon nog een keertje opwarmen hoorquote:Op maandag 5 april 2010 19:39 schreef AKnynke het volgende:
is nasi koud ook lekker? Ik heb namelijk veel te veel gemaakt!
Lijstje:
S: 5.5 km. hardlopen
O: 4 verse volkorenboterhammen (zelfgemaakt) met roomboter en hagelslag (dun)
L: 2 verse volkorenboterhamen met avado, 2 met roomboter en hagelslag (dun)
T: halve ananas, 2 kiwi's
D: nasi met gebakken eitje en een beetje pindasaus, biertje
Ja, maar als ik het meeneem naar ergens waar ik het niet kan opwarmen, dan hoop ik dat het lekker is, koud!quote:Op maandag 5 april 2010 19:41 schreef neen het volgende:
[..]
Kun je best koud eten ja, maar je kunt het ook gewoon nog een keertje opwarmen hoor
Deze maand ga ik maar even een doel stellen, sowieso <80 en dat moet ook zo blijven dan na Koninginnedag en Bevrijdingsdag
quote:Op maandag 5 april 2010 19:09 schreef LadyBlack het volgende:
Oh, wat een lekkere dingen zie ik voorbij komen!
Hier wordt het na grondig overleg een pizza![]()
En ik zag allemaal plattegronden voorbij komen! Ik vind het ook fantastisch om (oude) kaarten te bekijken, en dan zien wat er nog van de oude stad terug te vindenHier in Groningen is het heel duidelijk!
Oh, dat zou mij ook zó overkomen.quote:Op maandag 5 april 2010 17:54 schreef _Calimero_ het volgende:
Het is wel typisch een actie voor mij.
Net als dat ik een blauwe plek onder mijn linker oog heb, omdat ik gister een paraplu in mijn oog kreeg![]()
Ik was op zoek naar mijn fietssleutels, bukte in de gang en de paraplu viel om
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |