En hoe.. Een speler als keeper en tegen 10 man.quote:
Ik hoop dat Twente punten gaat laten liggen maar zie het niet zo 1,2,3 gebeurenquote:Op zondag 4 april 2010 14:40 schreef Skv het volgende:
[..]
En hoe.. Een speler als keeper en tegen 10 man.
Het blijft spannend!
In 1926 ja, maar die telt niet voor FC Twentequote:Op maandag 5 april 2010 17:30 schreef Erosjuhhh het volgende:
Nee ook keer tijdens de enschedese boys periode
Ik heb er zelfs m'n laptop voor meegenomen naar Romequote:Op maandag 5 april 2010 16:39 schreef DaDude1987 het volgende:
Met mn pa voor de buis gehangen en VVV - Twente gekeken
In Amsterdam dachten ze dat 5 jaar op rij. Je punt?quote:Op maandag 5 april 2010 21:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
In Twenteland dachten ze toch al een keer dat ze kampioen zouden worden?
want?quote:Op dinsdag 6 april 2010 04:35 schreef DrDentz het volgende:
Nou nou, bij VI zijn ze al bezig met een FC Twente kampioens-editie.
wel een goede speler, maar denk net ff iets teveel problemenquote:Op dinsdag 6 april 2010 11:48 schreef Frutsel het volgende:
Henrique tekent bij Palmeiras en dus niet bij Twente las ik net
Arnautovic 2?quote:Op dinsdag 6 april 2010 11:48 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
wel een goede speler, maar denk net ff iets teveel problemen
Kom je wel voor een leeg stadion zondag.quote:Op dinsdag 6 april 2010 09:33 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
want?
en nu op naar Heerenveen zondag
scherpquote:Op dinsdag 6 april 2010 11:57 schreef jjstyle333 het volgende:
[..]
Kom je wel voor een leeg stadion zondag.
Ik ga zaterdagavond heen
Ik ben al een half seizoen zenuwachtigquote:Op dinsdag 6 april 2010 18:28 schreef Shivo het volgende:
Ik word met de week zenuwachtiger. AZ, Feyenoord en NAC zijn alledrie lastige wedstrijden. En Heerenveen is ook een elftal met potentie. Voor Ajax is eigenlijk alleen de tegen degradatie knokkende ploeg van Willem II gevaarlijk.
quote:NAC: Leen je seizoenskaart niet uit aan Twentefans!
Op 2 mei kan tijdens de wedstrijd NAC-FC Twente historie worden geschreven. De Twentenaren kunnen, afhankelijk van de resultaten in de wedstrijden tegen Heerenveen, AZ en Feyenoord op deze zondagmiddag kampioen worden.
Als dat de beslissende wedstrijd wordt, zal de belangstelling uit Twente overweldigend worden. Naast de 750 Twentse supporters die een kaartje voor het uitvak kopen, zullen heel wat mensen uit de omgeving van Enschede trachten op een andere manier een kaartje voor de wedstrijd NAC-FC Twente te versieren. De afgelopen tijd zijn de eerste signalen afgegeven op Marktplaats: Twente-supporters die vragen of NAC-supporters hun seizoenkaart voor die wedstrijd willen verkopen en NAC-supporters die hun kaart aanbieden.
NAC wijst er met kracht op dat deze verkoop niet is toegestaan. NAC wil absoluut niet dat groepen Twente-supporters in de NAC-vakken terecht komen. NAC wil niet dat de veiligheid bij deze bijzondere wedstrijd op welke manier dan ook in gevaar wordt gebracht.
Daarom zal bij deze wedstrijd extra worden gecontroleerd op seizoenkaarten en daarbij zal ook worden gevraagd naar een identiteitsbewijs. Als blijkt dat de kaart is ‘verkocht’ of is ‘uitgeleend’ aan supporters van de tegenpartij, zal NAC de betrokken persoon de toegang weigeren en de houder van de seizoenkaart een stadionverbod van anderhalf jaar opleggen. Verder zal NAC aanbieders van NAC-kaarten opsporen en hen manen hun aanbod weg te halen.
quote:Bruggink houdt 'optie Twente' open
Bruggink is nu vooral bezig met het behoeden van Hannover 96 voor degradatie. "Ik heb me al ingesteld op een vertrek uit Hannover, maar wil me nu vooral focussen op de strijd tegen degradatie. We hebben een pittig programma. Zaterdag Schalke-thuis, dan uit naar Bayern München en vervolgens op bezoek bij Bayer Leverkusen", zegt Bruggink tegen Voetbal International.
Het seizoen is voor Hannover niet makkelijk geweest. Matige resultaten, trainerswissels en per slot van rekening ook nog het overlijden van doelman Robert Enke. "Het is wel eens leuker geweest. We hebben een bewogen jaar achter de rug. De dood van Robert (Enke, red.) en de trainerswissels. Dat heeft veel indruk gemaakt."
Familie Bruggink heeft ruim een jaar geleden een huis gekocht in Enschede. Is een terugkeer naar FC Twente een optie? "Dat is geen gekke gedachte. maar dat is nog helemaal niet aan de orde. Ik snap wel dat mensen zo denken. Ik sta voor veel dingen open en ben toe aan een nieuwe uitdaging."
das nogal een zware strafquote:
Mja iddquote:
daar teken ik ook voorquote:Op donderdag 8 april 2010 12:19 schreef Symphonic het volgende:
Toch wel leuk zo'n spannend seizoensslot.
Gewoon alle wedstrijden, behalve die in Alkmaar winnen, en ze zijn kampioen
Spannend is het zeker!quote:Op donderdag 8 april 2010 12:19 schreef Symphonic het volgende:
Toch wel leuk zo'n spannend seizoensslot.
Gewoon alle wedstrijden, behalve die in Alkmaar winnen, en ze zijn kampioen
Een date met een hete chick.quote:
beetje van beide proberen mee te pikken dusquote:Op donderdag 8 april 2010 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]
Een date met een hete chick.
Hopen dat k een groot gedeelte thuis nog kan volgen.
In de kroeg samen voetbal kijkenquote:Op donderdag 8 april 2010 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]
Een date met een hete chick.
Hopen dat k een groot gedeelte thuis nog kan volgen.
Die weet nu al dat je altijd achter haar aan gaat lopen, omdat je een date met haar vóór FC Twente - Heerenveen laat gaan. Jij mag nooit meer voetbal kijken. Je moet meteen duidelijk maken wat voor gaat!quote:Op donderdag 8 april 2010 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]
Een date met een hete chick.
Hopen dat k een groot gedeelte thuis nog kan volgen.
quote:Op donderdag 8 april 2010 17:00 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
In de kroeg samen voetbal kijken De 2e helft in de kroeg proberen mee te krijgen
Photo's or it didnt happenquote:Op donderdag 8 april 2010 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]
Een date met een hete chick.
Hopen dat k een groot gedeelte thuis nog kan volgen.
Hell, zelfs voor CL & UEFA cup wedstrijden nodig ik ze gewoon in de Irish Pub uit.quote:Op donderdag 8 april 2010 15:12 schreef Silv het volgende:
[..]
Een date met een hete chick.
Hopen dat k een groot gedeelte thuis nog kan volgen.
ik hoop het, anders in het stadion of op de parkeerplaats ernaastquote:Op donderdag 8 april 2010 18:46 schreef kastanova het volgende:
Hoe zit dat trouwens? Zenden ze Feyenoord en NAC gewoon op grote schermen uit daaro?
Alleen als je de gehele avond half liters voor me haalt... Eventueel kan ik in de rust zelf ook een keer lopenquote:Op donderdag 8 april 2010 18:49 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Mag ik je aanraken?
Naja, ik zou het ronduit vaag vinden dat ze het bij een eventueel kampioenschap kleinschaliger aanpakken dan voor de Amstel cup finalesquote:Op donderdag 8 april 2010 18:55 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ik hoop het, anders in het stadion of op de parkeerplaats ernaast
Bier, voetbal en vrouwen combineren.quote:Op donderdag 8 april 2010 18:46 schreef kastanova het volgende:
[..]
Hell, zelfs voor CL & UEFA cup wedstrijden nodig ik ze gewoon in de Irish Pub uit.
Mogen ze tegen me lullen terwijl ik met een half liter in de hand voor het grote scherm zit.
Zij blij omdat ik lijk te luisteren, ik blij vanwege bier + groot scherm en gezelschap in bed.
Ik heb er zelfs al 2 zover om mee te gaan naar de oude Markt (vanuit Nijmegen) om daar de kampioenswedstrijd te kijken.
Hoe zit dat trouwens? Zenden ze Feyenoord en NAC gewoon op grote schermen uit daaro?
Nou hup dan, geef dat mens 20 euro en een pets op de billen en je hebt niet eens een ober nodigquote:
Gezonde ambitie noemen we dat hier in Nederland.quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:03 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat een clown
Van Halst: Twente wil groter worden dan PSV
7 april 2010 RvN
In het Algemeen Dagblad gaat Jan van Halst in op de ambities van FC Twente. Qua achterban denkt de club aan de derde plaats achter Ajax en Feyenoord. "Er zijn allerlei rapporten over waar de top van Twente ligt. Zes jaar geleden hoorden we nog dat we blij mochten zijn met 12.000 toeschouwers, moet je kijken waar we nou staan. De 'supportersgrens' schuift op, naar Emmen, Zwolle en Winterswijk. Feyenoord en Ajax zullen wij qua verzorgingsgebied nooit kunnen evenaren. Maar wat PSV heeft bereikt, moet ons ook lukken. Wij roepen nergens weerstand op. Qua achterban kunnen wij misschien wel uitgroeien tot de derde club van Nederland."
PSV Netwerk
Meer: Algemeen Dagblad
Haha, beetje gefrustreerd? Ambities hebben is nooit verkeerd.quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat dachten Karel Aalbers en Dirk Scheringa ook
Twente is gewoon een provinciaalse kut club en dat zal het altijd blijven
Zeg maar net als PSV.quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Twente is gewoon een provinciaalse kut club en dat zal het altijd blijven
Whehequote:
Jankzak.quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat dachten Karel Aalbers en Dirk Scheringa ook
Twente is gewoon een provinciaalse kut club en dat zal het altijd blijven
Maar goed dat we het doen!quote:Op vrijdag 9 april 2010 09:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat dachten Karel Aalbers en Dirk Scheringa ook
Twente is gewoon een provinciaalse kut club en dat zal het altijd blijven
AZ uitquote:Op zaterdag 10 april 2010 20:54 schreef DaDude1987 het volgende:
SUPER! nog 2 van de 3 winnen, lastig maar het komt dichterbij!
Ajax en PSV moeten ook nog spelen. Op dit moment is het verschil Twente - Ajax 7 punten.quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:55 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
AZ uit
Feyenoord thuis
NAC uit
Niet de minsten
Klopt, maar ik zie ons morgen geen punten verspelen tegen VVV. Daarnaast zie ik Twente niet zo snel uit bij AZ winnen. Thuis tegen Feyenoord dan weer wel met een beetje geluk (dealtje met Feyenoord toen met de beker).quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:59 schreef Skv het volgende:
[..]
Ajax en PSV moeten ook nog spelen. Op dit moment is het verschil Twente - Ajax 7 punten.
Ajax speelde toch vorige week tegen VVV? Dat was niet een heel erg succesverhaal (93e minuut pas gescoord). Geeft me wat hoop voor morgen. Maargoed, ook dat is 3 punten waard.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:01 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Klopt, maar ik zie ons morgen geen punten verspelen tegen VVV. Daarnaast zie ik Twente niet zo snel uit bij AZ winnen. Thuis tegen Feyenoord dan weer wel met een beetje geluk (dealtje met Feyenoord toen met de beker).
Dan komt het op de laatste wedstrijd aan...
Dit alles is natuurlijk onder voorbehoud dat Ajax alles wint, en ook dat wordt nog lastig genoeg...
den haagquote:Op zaterdag 10 april 2010 21:02 schreef Skv het volgende:
[..]
Ajax speelde toch vorige week tegen VVV? Dat was niet een heel erg succesverhaal (93e minuut pas gescoord). Geeft me wat hoop voor morgen. Maargoed, ook dat is 3 punten waard.
Ajax speelde tegen ADO uit vorige week...quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:02 schreef Skv het volgende:
[..]
Ajax speelde toch vorige week tegen VVV? Dat was niet een heel erg succesverhaal (93e minuut pas gescoord). Geeft me wat hoop voor morgen. Maargoed, ook dat is 3 punten waard.
Mijn fout, jullie hebben gelijk. Maar Ajax zal hoogstwaarschijnlijk wel winnen van VVV. Lijkt me stug dat dat mis gaat.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:03 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ajax speelde tegen ADO uit vorige week...
Ik zeg ook puntverlies. Voor Ajax maakt het niet uit of het een gelijkspel wordt of een nederlaag voor Twente.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:15 schreef Erosjuhhh het volgende:
Snap niet waarom iedereen denkt dat Twente zal verliezen van AZ.
Twente heeft alleen van Ajax verloren dit seizoen, niet van feyenoord (in de eredivisie), niet van psv. Waarom wel van AZ?
Vertel Pedroso, Wat heeft AZ dat Twente niet heeft? (Op een onstabiel jaar na.)
Ga eens lezen: PUNTVERLIES zeggen velen.... Dus een 0-0 of een 1-1 bijvoorbeeld. Twente heeft niet gewonnen uit bij Ajax, PSV, Feyenoord, Utrecht en Groningen. Waarom zouden ze met dit spel wel uit bij AZ winnen?quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:15 schreef Erosjuhhh het volgende:
Snap niet waarom iedereen denkt dat Twente zal verliezen van AZ.
waarom is die er na de titel van twente niet meer? en waarom bestaat hij volgens jou nog na de titel van AZ?quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:10 schreef frits22 het volgende:
twente gaat puntverlies leiden maar uiteindelijk worden ze kampioen en is er van een traditionele top 3 niet meer sprake.
Klopt slechts een top 2quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:10 schreef frits22 het volgende:
twente gaat puntverlies leiden maar uiteindelijk worden ze kampioen en is er van een traditionele top 3 niet meer sprake.
AZ heeft de laatste wedstrijden inderdaad wel redelijk gespeeld.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:56 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ga eens lezen: PUNTVERLIES zeggen velen.... Dus een 0-0 of een 1-1 bijvoorbeeld. Twente heeft niet gewonnen uit bij Ajax, PSV, Feyenoord, Utrecht en Groningen. Waarom zouden ze met dit spel wel uit bij AZ winnen?
Redelijk ? Ik vind dat ze goed bezig zijn en dat jullie het nog zeker wel moeilijk krijgenquote:Op zaterdag 10 april 2010 22:44 schreef Skv het volgende:
[..]
AZ heeft de laatste wedstrijden inderdaad wel redelijk gespeeld.
quote:
die bestaat al heel lang niet meer...quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:10 schreef frits22 het volgende:
twente gaat puntverlies leiden maar uiteindelijk worden ze kampioen en is er van een traditionele top 3 niet meer sprake.
Ik vond em ook heerlijk ja, en stond te genieten van het hakje van Kufoquote:Op zondag 11 april 2010 15:30 schreef Silv het volgende:
Woah. Die goal van de Jong was wel echt Ruiz style afgemaakt gistern.
quote:Op zondag 11 april 2010 10:49 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ajax en PSV verspelen geen punten meer, maar het lijkt me stug dat Twente dit nog weggeeft.
Het is ze gegund hoor
Ik hoop dat dat kan, want dan kom ik die kant weer opquote:Op maandag 12 april 2010 09:23 schreef ReMcOrE het volgende:
AZ was absoluut niet denderend zaterdag (FCT ook niet trouwens...), dus heel bang ben ik niet voor morgenavondweet wel dat ik met gruwelijke spanning voor de tv ga zitten!!
en mochten we winnen, zullen we dan zondag op de Oude Markt naar een scherm kunnen gaan kijken?
heb helaas geen kaartje, dus Oude Markt of anders thuisquote:Op maandag 12 april 2010 09:27 schreef Merson het volgende:
Euh, nee. Dan gaan we in het stadion kijken.
als we morgenavond winnen, komen er woensdag/donderdag vast berichten over wat er zondag geregeld wordt voor de fans die niet bij de wedstrijd zelf zijnquote:Op maandag 12 april 2010 09:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik hoop dat dat kan, want dan kom ik die kant weer op
Ik hoop op de oude markt, net zoals met de bekerfinale. Met z'n allen kijken met pils erbijquote:Op maandag 12 april 2010 09:31 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
heb helaas geen kaartje, dus Oude Markt of anders thuis
[..]
als we morgenavond winnen, komen er woensdag/donderdag vast berichten over wat er zondag geregeld wordt voor de fans die niet bij de wedstrijd zelf zijn
ik ben al een paar weken gestopt met kijken naar Ajax, kijken naar hun programma en me druk maken over waar ze puntjes gaan laten liggen etc.quote:Op maandag 12 april 2010 10:37 schreef Symphonic het volgende:
Ik had even niet meegekregen dat er een doordeweeks programma is.
Ajax heeft helaas weer een makkie. Ik dnek niet dat Willem II ze een strobreed in de weg legt.
en dan gun ik jullie de beker welquote:Op maandag 12 april 2010 10:44 schreef Lastpost het volgende:
Ik hoop dat Feyenoord wint van Sparta, dan gun ik jullie die 3 punten in eigen huis wel hoor.
Daar zou ik zo voor tekenen.quote:
Mooi kan het ook niet altijd, je hebt helaas ook nog een tegenstander die geregeld anti-voetbal hanteerd om een punt te pakken, dat merkten wij laatst nog toen NAC op bezoek kwam.quote:Op maandag 12 april 2010 10:56 schreef DaDude1987 het volgende:
Mooi was het niet altijd, maar inzet was er wél, ALTIJD de volle 100%.
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenquote:Op maandag 12 april 2010 10:56 schreef DaDude1987 het volgende:
Mooi was het niet altijd, maar inzet was er wél, ALTIJD de volle 100%.
Stoch vind ik sowieso als een verwende blaag uit de winterstop gekomen eigenlijk...quote:Op maandag 12 april 2010 11:03 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenalleen Stoch liet z'n mannetje erg vaak lopen, waardoor Tiendalli ineens 2 spelers van heerenveen moest verdedigen
hij heeft niet meer de vorm van voor de winterstop en laat steeds vaker steekjes vallen inderdaadquote:Op maandag 12 april 2010 11:44 schreef kastanova het volgende:
[..]
Stoch vind ik sowieso als een verwende blaag uit de winterstop gekomen eigenlijk...
Beetje een Ronaldo-air heeft hij sindsdien om zich heen hangen.
Doet die het hele seizoen al. En vorige seizoenen zelfs ook al!quote:Op maandag 12 april 2010 11:03 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
zelfs Kufo liep zaterdag mee terug richting de 16 om een verdedigende actie te makenalleen Stoch liet z'n mannetje erg vaak lopen, waardoor Tiendalli ineens 2 spelers van heerenveen moest verdedigen
had het idee dat hij zaterdag, net als ongeveer het hele elftal, compleet alles gaf om de bal te heroveren om weer richting het doel van Timmer te kunnen... maar dat kan ook te maken hebben met de wedstrijd op zich, aangezien die een beetje chaotisch etc. wasquote:Op maandag 12 april 2010 15:14 schreef Merson het volgende:
[..]
Doet die het hele seizoen al. En vorige seizoenen zelfs ook al!
Wanneer je AZ, PSV en Twente uitschakeld voor de beker verdien je deze.quote:Op maandag 12 april 2010 10:53 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Daar zou ik zo voor tekenen.![]()
Maar Twente heeft gewoon het mooiste voetbal laten zien dit seizoen, wat pech gehad bij het hervatten van de competitie, anders had het nu al beslist geweest.
Sterke verdediging, machtig middenveld en een makkelijk scorende voorhoede én ook nog eens met goed verzorgd voetbal en de juiste inzet/mentaliteit.
En ook niet onbelangrijk, ze stralen echt plezier uit en dat zou bij iedereen de basis moeten zijn.
Buiten dat gun ik het m'n rivaal sowieso niet, lijkt me logisch.
quote:Bij winst, zondag grote schermen in binnenstad Enschede
Enschede plaatst zondag voor de wedstrijd FC Twente - Feyenoord schermen in de binnenstad als FC Twente die dag kampioen kan worden.
Dan moet FC Twente morgenavond wel winnen van AZ. De schermen worden opgehangen op de Oude Markt, het van Heekplein en op het Stationsplein. Als FC Twente niet wint van AZ worden de plannen opgeschoven.
* Drizzt ook als we morgen van AZ winnenquote:Op maandag 12 april 2010 16:53 schreef ReMcOrE het volgende:
* ReMcOrE is zondag op de Oude Markt te vinden![]()
![]()
http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=109756
[..]
ja, dat stukje vond ik ook erg tofquote:Op maandag 12 april 2010 22:25 schreef Merson het volgende:
Vond het in de Tubantia vanmorgen wel een mooi stukje.
Hopelijk wordt het een hele fijne en mooie droom en geen nachtmerrie.
COME TWENTE!
dan lopen we een punt uit op Ajax, 5 punten verschil met nog 2 wedstrijden te gaan; ik teken ervoorquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
Dat zou wel fijn zijnquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
Alkmaar.quote:Op dinsdag 13 april 2010 00:45 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Merson, waar ben je morgenavond: in Alkmaar of thuis??
ik hoop dat jij het was die ook had gedroomd dat GAE kampioen werd, want dan wint ajax gewoonquote:Op dinsdag 13 april 2010 10:38 schreef EAGLES_DEVENTER het volgende:
Heb over Twente en Ajax gedroomd!
AZ - Twente 3-3
Willem II - Ajax - 3-0
Serieus..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |