Whoehoequote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:03 schreef Shirley het volgende:
Plassen is gelukt..en ik kan het niet geloven...er staan 2 streepjes....
Ah thnx..goeie tip. Ik ben ook benieuwd hoelang, hoe kun je dat uitrekenen?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:23 schreef bodpa09 het volgende:
Gefeliciteerd! Je kunt blanke nagellak over de streepjes doen, dan kun je de test eeeeeeeeeeeeuwig bewaren!![]()
Enne, ja, dit betekent echt dat je zwanger bent. Ik ben benieuwd hoe lang.Geweldig zeg!
Dank jequote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:24 schreef Brighteyes het volgende:
Ja zeg!Ik denk 'ik kan nog wel even naar de supermarkt lopen', gaat ze toch ineens plassen!
Gefeliciteerd meid!Leuk!
Ook van die stinkerd hier in huis.
quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:19 schreef Shirley het volgende:
Thnx! Hoelang blijven die streepjes zichtbaar?? Ik heb wel alvast een foto gemaakt
Waaaah...ik zit gewoon te trillen hier...kan het niet geloven. Tis echt dan hé? kan geen foutje zijn toch?
Shiiiiiir!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:19 schreef Shirley het volgende:
Thnx! Hoelang blijven die streepjes zichtbaar?? Ik heb wel alvast een foto gemaakt
Waaaah...ik zit gewoon te trillen hier...kan het niet geloven. Tis echt dan hé? kan geen foutje zijn toch?
Verdorie, het wordt nou wel eens tijd hoor.quote:Op zondag 28 maart 2010 10:19 schreef Kolonia het volgende:
Herkansing voor het dikgedrukte.![]()
![]()
Wil een lief modje mijn nieuwe NOD op 25 april zetten?
Ik ga dan ook mee...en iedereen eigenlijk! Vind poging 16 wel mooie keer om zwanger te zijnquote:Op zondag 28 maart 2010 13:56 schreef -Nienna- het volgende:
[..]
Verdorie, het wordt nou wel eens tijd hoor.
Volgende maand gaan we samen naar het andere topic, afgesproken ?
quote:Op zondag 28 maart 2010 12:03 schreef Nouk het volgende:
[..]
Shiiiiiir!
Gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeeeerd!![]()
![]()
![]()
![]()
!
Deal!!quote:Op zondag 28 maart 2010 14:41 schreef Ciscostar het volgende:
[..]
Ik ga dan ook mee...en iedereen eigenlijk! Vind poging 16 wel mooie keer om zwanger te zijn
Schijnt over een maand of negen nog veel erger te worden.quote:Op zondag 28 maart 2010 15:26 schreef Shirley het volgende:
Ikzelf voel me nog steeds onwerkelijk...gaat dat weg?
Was even zoekenquote:Op dinsdag 23 maart 2010 23:49 schreef suuzzz het volgende:![]()
ik heb vanmorgen de verloskundige gesproken om even te vragen over mijn nog niet ongesteld geworden zijn 3 maanden na de miskraam...en ze zei dat het wel vreemd is, maar niet echt iets om me heel druk over te maken. Verder raade ze aan om contact op te nemen met de huisarts.
Maarnet bij het plassen had ik bruinige/licht rode afscheiding!!!Te vreemd gewoon!!!!!!
Nou hoop ik dat het doorzet en dan ben ik heel blij![]()
we zullen het zien/merken morgen
Moet nu een samenlevingstest doen(3de keer word dat dan). Deze is hopelijk nu wel goede dag (dag 23) maar dat kan deze cyclus niet vanwege onze vakantie. Dus zodra ik weer ongsteld wordt dan afspraak maken (ergens half mei) Tot die tijd zitten wij in de wacht/rust fase.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:47 schreef charmed_angel het volgende:
Dat is zeker wel fijn Cisco, gaan ze nu verder onderzoeken dan?
19 maart Suuzzz
29 maart Sugarsnap (02-2010)
Heb ik ook over Suuzz gelezen? Of heeft ze nog niks gezegd?
Gevonden!
[..]
Was even zoeken
ditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en ditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ook nog op die melding van Suuzzz.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lief nog niet boos gemaakt?quote:Op maandag 29 maart 2010 10:03 schreef Soneal het volgende:
Mijn Lief heeft het me vanmorgen overigens verboden vandaag ongesteld te worden, dan zou hij boos worden![]()
Oh, dat mag zeker niet als je zwanger bent.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 14:41 schreef Soneal het volgende:
En ik ga nu, nu het iig nog kan, gewoon even een McFlurry halen voor Justin Kees
nou dat doet de macdonalds niet hoorquote:Op dinsdag 30 maart 2010 16:41 schreef flugeltje het volgende:
Softijs kun je bij MacDonalds rustig halen, daar weet je namelijk dat ze de machine iedere dag schoonmaken. Bij de friettent om de hoek is dat nog niet zo zeker
Ieuww, doen mensen dat?! Serieus?!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 17:57 schreef Soneal het volgende:
zo heb ik bijvoorbeeld nog nooit een ijsje bij Ikea gehaald omdat ik het te ranzig voor woorden vind dat mensen hun leeggelikte hoorntje bijvullen.
Ja....quote:
Dus je gaat daar als je zwanger bent je babykamer shoppenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 18:10 schreef Soneal het volgende:
[..]
Ja....![]()
Dat een kind zoiets bedenkt kan ik van een kleintje nog wel waarderen (gewoon om het feit dat hij het bedenkt) maar dat je dat als ouder dan ook toestaat, en zelfs helpt, of nog erger; als volwassene je eigen ijsje van ¤ 0,50 gaat bijvullen vind ik zo smerig![]()
En ik ben dol op Ikea, ik kom er minimaal 1 keer per maand, maar waarschijnlijk zeker 2 keer per maand, maar heb nog nooit zo'n softijsje genomen
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:17 schreef Snoopy27 het volgende:
Ik heb 2 uur geleden een dikke + geplast....![]()
Had het helemaal niet verwacht, dacht dat ik buikgriep had! Het is langzaam aan het bezinken en zoals internet het nu zegt is de datum 1 december. Ik roep nu dus steeds dat ik een sintcadeau in mijn buik heb
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:17 schreef Snoopy27 het volgende:
Ik heb 2 uur geleden een dikke + geplast....![]()
Had het helemaal niet verwacht, dacht dat ik buikgriep had! Het is langzaam aan het bezinken en zoals internet het nu zegt is de datum 1 december. Ik roep nu dus steeds dat ik een sintcadeau in mijn buik heb
Eens hoor.quote:Op woensdag 31 maart 2010 08:54 schreef Soneal het volgende:
Nee, maar het kan....
Maar ik geloof niet dat ik doodga als ik 8 maanden geen McFlurry mag, ik had met die zwangerschap in november wel met zoonlief afgesproken dat hij een McFlurry voor me zou gaan halen na de bevalling
LOLquote:Op woensdag 31 maart 2010 09:02 schreef Asyniur het volgende:
Snoopy27, van harte gefeliciteerd met je 2e streepje!![]()
Soneal, ik heb tijdens mijn zwangerschap sowieso al een keertje eendenborstfilet gehad. Die is dus ook nooit doorbakken. Het resultaat is te zien in het fototopic. Helemaal goed komt het dus niet
Als het juichen wordt, dan zul je sowieso nog even moeten wachten; ik ben komende nacht niet bij mijn Lief maar in mijn eigen huis, ziet zoonlief zijn moeder ook weer eens, en morgenochtend testen is dus niet leuk, zo zonder Lief.quote:Op woensdag 31 maart 2010 09:06 schreef Kolonia het volgende:
Snoopy27 gefeliciteerd!![]()
![]()
![]()
Ga je nu ook zeggen wie de vader is?![]()
Spannend Soneal!
Ik blijf nog even voor je duimen, maar de juichsmileys staan al klaar.
Hier heb ik dus ook last van, en vooral omdat ik er zelf alles voor over heb om het goed te laten gaan, is het wel moeilijk als mijn lief denkt van "ach, het kan wel een keer"....quote:Op woensdag 31 maart 2010 09:12 schreef Soneal het volgende:
Verder is mijn Lief daar nog oplettender mee dan ik, en ook al zou ik denken van "ach, kan wel een keer" dan weet ik dat hij zich zorgen zou maken
Ow hier is het echt helemaal andersom! Nou ja alleen op mijn eerste dag van mijn ongi, lust ik wel een wijntjequote:Op woensdag 31 maart 2010 09:12 schreef Soneal het volgende:
Verder is mijn Lief daar nog oplettender mee dan ik, en ook al zou ik denken van "ach, kan wel een keer" dan weet ik dat hij zich zorgen zou maken, dus dat doen we dan gewoon niet, en op het softijs en de vis na kan het me allemaal ook weinig schelen, soms is het jammer, maar meer dan jammer is het niet.
Ik wist het!!! Ik heb zo hard geduimd, gefeliciteerdquote:Op vrijdag 2 april 2010 07:19 schreef Soneal het volgende:
Dames, allemaal een hele goede vrijdag.....![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |