quote:
Ja, pcies. Hoe leuk ik deze famillie ook vind, ze hebben geen enkelle aansluiting nu met de andere castleden. Barbara was hun enige aansluiting, en die gaat ook weg. Verder zag je Dex bijna alleen maar aan Nina kleven, en Ronja alleen maar in de salon, of thuisquote:Op donderdag 18 maart 2010 19:23 schreef J-net het volgende:
En een gezin met jongere kinderen past beter bij opgroeiende Rikki, Sil, Amy (als die blijft in de serie) en Valentijn. Op zich zit er iets leeftijdsverschil tussen maar dat heffen ze vast redelijk op
Net zoals ze toen Fos Fay en Florien erin gooiden, mede voor aansluiting met Nina.
quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:41 schreef Frey het volgende:
Morgen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doe maar niet.. 3 zinnen op te sommenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:02 schreef DjinN het volgende:
gister aflevering gemist![]()
* DjinN gaat nu even de herhaling kijken
En en passant ook nog even hun huwelijk slopen en dochter van zakenvrouw naar huttemetutje maken. Arme Huygensquote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:12 schreef Wittekonijn het volgende:
De familie Huygens werd met veel bombarie erin geschreven, anderhalf jaar geleden. De kijkers waren namelijk toe aan een "echt gezin" in de serie. En nu moeten ze eruit, want de serie toe is aan "jongere personages"?. Binding hadden ze makkelijk kunnen maken, door Irene vriendinnen te laten worden met Janine/Laura ofzo. Verder hadden ze veel meer kunnen doen met het feit dat Martijn dokter is, en Irene psychologe.
Van mij mogen ze ook blijven..... vond het toen ze in de serie kwamen tenminste een redelijk normaal gezin die met beide benen op de grond stonden.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:21 schreef alors het volgende:
Van mij mogen ze blijven, ik hoef echt niet nog 4 Noudjes of Nina's erbij
Wie was Wout, kan me hem niet meer herinneren. Martijn vind ik over het algemeen okay. Hij moest af en toe alleen meer op zijn achterpoten gaan staan, maar hij is eerder een metroman he!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 15:19 schreef Perico het volgende:
Ik vind het niet zo gek dat ze de familie Huygens eruit gooien, al is de reden waarom laakbaar. Irene hoeft van mij niet weg, maar het feit dat Wout een veel betere rol was dan Martijn, was al een teken aan de wand.
Dex heeft met niemand aansluiting gekregen, niemand heeft een greintje sympathie voor hem (ik zeker niet). En de zelfverzekerde zakenvrouw Ronja is verworden tot hysterische kapster. Karaktermoord op 3 van de 4 Huygens dus.
Terugkijkend was Fos gewoon een heel goed personage, die ook een perfecte kompaan was voor Noud. En hij is een eindbaas vanwegeSkylar
.
Nee hè blijft ze?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:45 schreef Dizer het volgende:
Ik vond het idee van de huisarts in Meerdijk wel tof eigenlijk.
Maar goed, als Barbara blijft vind ik het prima
Dokter Simonquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:45 schreef Dizer het volgende:
Ik vond het idee van de huisarts in Meerdijk wel tof eigenlijk.
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wout.xmlquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:17 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Wie was Wout, kan me hem niet meer herinneren. Martijn vind ik over het algemeen okay. Hij moest af en toe alleen meer op zijn achterpoten gaan staan, maar hij is eerder een metroman he!
Oja, die, lekker ding vond ik het. Das waar ook, niet meer aan gedacht.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:43 schreef verleiding het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/wout.xml
Ronja vond ik in het begin ook pittig.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:41 schreef verleiding het volgende:
En ik vond het gezin Huygens nog niet eens zo slecht, alleen Ronja hebben ze totaal verneukt, in het begin was ze wel tof.
Ja, daar zeg je wat. Hij was wel een begerenswaardige vrijgezel.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:57 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Die was een stuk minder sullig dan Martijn Huygens
quote:
Die zoen was epic!quote:
Ja, weer als vanouds. Je verwacht een knallende ruzie, een woedende Janine. En dan ineens.quote:
Ik kan een beetje kitsch wel waarderen, maar die ketting sloeg alles, echt geweldigquote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:24 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Die ketting van Nina.Hoezo kitsch.
Vond het eigenlijk ook wel leuk staan bij haarquote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:06 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik kan een beetje kitsch wel waarderen, maar die ketting sloeg alles, echt geweldig
heerlijk iddquote:
Precies, en dat gemekker gaat toch door, want Janine ziet zichzelf nog als de moraalridder en Ludo, hoewel debiel, doet nog immer wraakacties ondernemen tegen zijn vermeende vijanden. Als ze nu zelf nog niet inzien dat het niets gaat worden, dan weet ik het ook niet meer.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:53 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Het jammere van Ludo en Janine is dat ze relatief gezien 2 minuten bij elkaar zijn en dan begint het weer:
-Ludo moet veranderen;
-Ludo gaat koppig toch door;
-Janine komt erachter;
-Ze krijgen ruzie, Janine stookt haar vrienden en dochter op en probeert hem uit haar leven te bannen;
-Er ontstaat uiteindelijk een afstandelijke vriendschap;
Deze laatste fase duur 2 jaar vergeleken bij die 2 minuten, als het een keer andersom is ben ik wel voor Ludo en Janine, maar als het elke keer zo moet boeien die 2 'leuke' minuutjes me ook echt niet hoor
Dit is het precies en nou zullen er vast wel weer een paar zeggen 'ja maar het is soap', zelfs voor een soap gaat iedereen nu toch wel in belachelijk vies tempo elkaar afquote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:19 schreef Hogendoorn het volgende:
Dit schrijversteam is erg van het vormen van (tijdelijke) koppels. Zodra de ene relatie uit is, verzinnen ze snel weer een nieuwe. Van Sjors en haar minnaars, tot Nina en haar oude vlam, tot Janine en Ludo en zelfs Danny en Maxime aan toe.
quote:En Nina vond ik net een 80 jarige met haar kleding
quote:
jouw sig!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 10:41 schreef Countess het volgende:
Toe Caroline en Erik de Vogel bij RTL Boulevaaar stonden had ik het idee dat Ludo en Janine nog steeds bij elkaar zijn/horen
Ik had het nog niet gezien gister hequote:Op zaterdag 20 maart 2010 11:22 schreef Murmeli het volgende:
[..]
gaan ze nou maandag batsen? ludo en janine?
arme jack.
[..]
jouw sig!
nee dat had ik door dat je nog niet had gekeken. maar nu wel? vind er op zich niet zoveel aan. mja die kus is wel grappigquote:Op zaterdag 20 maart 2010 11:27 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Ik had het nog niet gezien gister hemaar Janine's haar zat in de war blijkbaar, en Jack die natuurlijk gelijk weer iets doorheeft
Ja, dat zijn ze ook.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 10:41 schreef Countess het volgende:
Toe Caroline en Erik de Vogel bij RTL Boulevaaar stonden had ik het idee dat Ludo en Janine nog steeds bij elkaar zijn/horen
en janine overdreven onzeker doenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 11:27 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Ik had het nog niet gezien gister hemaar Janine's haar zat in de war blijkbaar, en Jack die natuurlijk gelijk weer iets doorheeft
Ja, dislike.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:47 schreef Dizer het volgende:
Okee..... Janine & Ludo hereniging poging #436.
Oh begrijp me niet verkeerd, die twee horen gewoon samen in de serie en vind het onzin dat ze ELKE keer om dezelfde redenen uit elkaar gaan en ELKE keer om dezelfde reden bij elkaar komen.quote:
Oh, ik zou ze ook graag samen hier hoor. Maar je kunt er vergif op innemen dat het weer I love you - I hate you gaat wordenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:51 schreef Dizer het volgende:
[..]
Oh begrijp me niet verkeerd, die twee horen gewoon samen in de serie en vind het onzin dat ze ELKE keer om dezelfde redenen uit elkaar gaan en ELKE keer om dezelfde reden bij elkaar komen.
Ze moeten er gewoon voor kiezen... komende 4 jaar... Ludo en Janine bij elkaar. Hun problemen (ja want het is SOAP) zoals dat Janine opnieuw zwanger raakt of dat Ludo weer gekidnapt wordt door de mafia of zo... veel leuker. Want Ludo vind ik alleen leuk als hij met Janine is... om een of andere vage reden
I love it.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:51 schreef Dizer het volgende:
[..]
Oh begrijp me niet verkeerd, die twee horen gewoon samen in de serie en vind het onzin dat ze ELKE keer om dezelfde redenen uit elkaar gaan en ELKE keer om dezelfde reden bij elkaar komen.
Ze moeten er gewoon voor kiezen... komende 4 jaar... Ludo en Janine bij elkaar. Hun problemen (ja want het is SOAP) zoals dat Janine opnieuw zwanger raakt of dat Ludo weer gekidnapt wordt door de mafia of zo... veel leuker. Want Ludo vind ik alleen leuk als hij met Janine is... om een of andere vage reden
Ze leek wel een kerstboom.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:24 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Die ketting van Nina.Hoezo kitsch.
en daarbij:zo groen was het niet. ik zag het nauwelijks. of lag dat aan het slechte beeld op mn laptop ofzo? als je t leuk opsteekt dat ziet de gemiddelde man dat echt niet. aanstellerig gedoe.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:44 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ze leek wel een kerstboom.![]()
Je zag die zoen van Ludo en Janine wel goed aankomen. Ze gingen steeds beetje dichter bij elkaar staan. Vond het wel een 'climax' die ik nog niet zo verwacht had, het is dat ik had gelezen dat ze gingen zoenen, maar verder.
Die 2 kunnen wel heerlijk met elkaar acteren zo.
Oh, en wat een overdreven gedoe rond het groene haar van Charlie.Volgens mij is je haar niet zomaar groen hoor, met blondering. Moet je wat meer moeite voor doen. En ik geloof dat je haren wassen met ketchup het groen eruit haalt. Zou kapster Charlie toch moeten weten!
Onzinnig dus.
Charlie spoort sowieso niet.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 14:18 schreef Wittekonijn het volgende:
Volgens mij zijn alle stelletjes binnen 3 weken tijd uit elkaar gegaan!
Danny en Sjors, Bing en Lorena, Jef en Maria, Charlie en Arthur, Ludo en Irene, Lucas en Marco (min of meer), en binnenkort waarschijnlijk Nina en Dex, en Janine en Jack!!!
Maar het interesseert niemand echt ofzo... en gelukkig maar, anders kregen we die eeuwige huilscenes a la Ronja toen Danny haar dumpte.
Maar vooral Charlie blijf ik zo raar vinden... 2 weken geleden zoveel drama meegemaakt in het mortuarium... exvriend vermoord, Marco dood, Noud bijna dood.... en nu maakt ze zich grote zorgen over een groene pluk in haar haar?!?! Omdat ze zich dan zou schamen voor iemand die ze al minstens 10 jaar goed kent?
Sorry, ik kan er echt niet over uit...
Ik ben buiten gewoon verwonderd dat jij Ludo überhaupt nog leuk kan vindenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:51 schreef Dizer het volgende:
Want Ludo vind ik alleen leuk als hij met Janine is... om een of andere vage reden
Yes!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 15:40 schreef Frey het volgende:
Gelukkig is er ook goed nieuws: Morris is maar een gastrol en hij verdwijnt alweer snel.![]()
Zo denk ik er ook over.quote:Op maandag 22 maart 2010 13:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
Nou van mij hoeft dat niet die kinderen. Als ik naar een kinderserie wil kijken zet ik Spangas wel op.
Als die schrijvers een dip hebben (wat ik gek vind aangezien hun verhaallijnen al tijden één grote dip zijn) flikker die schrijvers er dan eens uit. Je kan me niet wijsmaken dat er niet meer goede schrijvers in Nederland rondlopen.quote:Op maandag 22 maart 2010 09:13 schreef J-net het volgende:
Volgens Telegraaf.nl is een schrijversdip de oorzaak van het vertrek van de familie Huygens en zijn er al diverse handtekeningenacties om ze te behouden
http://www.telegraaf.nl/p(...)GTST-familie___.html
volgens mij is hun verhaal wel uitverteld en is het idd tijd voor een nieuw gezin.
Geweldig dit! En inderdaad, ik had ook graag wat scenes van Herman gezien, die na de moord op Rien helemaal ijskoud wordt. Die DVD-box van seizoen 3 moeten ze echt uitgeven. Zo'n geweldig seizoen!quote:Op maandag 22 maart 2010 19:17 schreef MikeTuinstra het volgende:
De moord op Rien.![]()
Jammer dat we weer geen Herman Hoogendoorn te zien krijgen. Was wel leuk geweest om o.a. de moord op Trix terug te kijken. Toch ook één van de hoogtepunten lijkt me.
Zoals een goede huishoudster/butlerin, betaamt.quote:
Dat deden ze vroeger wel vaker, personage tunes onder gebeurtenissen zetten om de kijker te verwarren. Zo werd in de cliff van seizoen 6 een hoogzwangere Dian van de trap geduwd door een handlanger van Luigi Pavese, een duistere kennis van Ludo. In de scène waar Dian op de grond ligt in de Rozenboom en het kind van Ludo heeft verloren hoor je Frits zijn tune. De tune die ze gebruikten in aflevering 1000 waar hij Cilia bedreigt. Volgens mij de laatste keer dat die in originele staat afgespeeld werd. Later zijn hier nog enkele riedeltjes van teruggeweest in 2006 waar Frits in de cryo ligt, het middenstuk van de tune. En een bespeling van in 2008 waar Jack voor Nick in de loods staat. Het is een zeer sporadisch gebeuren, maar daar zit dus kennelijk nog weleens enige logica in.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:44 schreef Hogendoorn het volgende:
[..]
Geweldig dit! En inderdaad, ik had ook graag wat scenes van Herman gezien, die na de moord op Rien helemaal ijskoud wordt. Die DVD-box van seizoen 3 moeten ze echt uitgeven. Zo'n geweldig seizoen!
Ook mooi dat ze de theme van Martine Hafkamp eronder hebben gezet, alsof zij met de moord te maken had. En dan dat bloed. Hier zag GTST er vaak nog spannend en eng uit in gewone aflevringen. Super!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |