Hoeveel afleveringen heeft dit seizoen dan?quote:Op maandag 15 maart 2010 07:29 schreef Mr.Silencer het volgende:
Het goed om te zien dat aan alle verhaallijnen aandacht werd besteedt, hopelijk zal binnenkort het geheel dan ook wat meer samen geweven worden. Alleen Tamara's huidige situatie moet men nog wat verduidelijken, maar dat zal wel in één van de komende laatste 2 afleveringen van dit seizoen gebeuren.
quote:We have a plan.
Commercialism, decadence, technology run amok.. Remind you of anything?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:43 schreef MaxiTitan het volgende:
Oei, goede aflevering vandaag weer.
De fundamenten voor de ondergang van de Colonials worden duidelijk gelegd...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You can't have everything. Where would you put it?
- Steven Wright
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You can't have everything. Where would you put it?
- Steven Wright
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:43 schreef Salamander het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 16:00 schreef Salamander het volgende:
Dat idee krijg ik ook.
Leuke referentie naar de toekomst met de cylons in het raadsel in de club wat dat betreft
Zoe had wel heel erg gelijk dat ze niet wilde dat haar vader wist dat ze in de robot zit.
Lekkere manier van met je dochter omgaan.
En volgende week alweer de laatste aflevering voor de mid-season break. Met een interessante titel.Zouden er niet 10 afleveringen komen voor de break??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
Over 2 weken begint Stargate Universe weer.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 19:32 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Zouden er niet 10 afleveringen komen voor de break??
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 20:50 schreef Yurithemaster het volgende:
alleen zag je het wel aankomen dat de hond het zou overleven
SPOILER: BSG personageOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. ook niet aankomen destijds.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 20:55 schreef Cerbie het volgende:
[..]
![]()
Na BSG ga ik er niet zomaar meer van uit dat de leuke personages toch wel overleven. Maar ik zagCaprica is wel iets anders dan BSG maar als er iemand dood moet dan zuster claireSPOILER: BSG personageOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. ook niet aankomen destijds.![]()
Die mogen ze airlocken iddquote:Op zaterdag 20 maart 2010 20:58 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Caprica is wel iets anders dan BSG maar als er iemand dood moet dan zuster claire
Alsof SGU een vervanger kan zijn voor Caprica. Het ging wel een beetje traag in deze aflevering. Maar dat kon ook nauwelijks anders.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 19:43 schreef Mr.Silencer het volgende:
[..]
Over 2 weken begint Stargate Universe weer.
De resterende 11 afleveringen van Caprica worden pas in de herfst uitgezonden.
Een lekker sfeertje zat er in deze aflevering.
Helaas waren er nog geen grote ontwikkelingen in de verhaallijnen, maar ik neem aan dat dit volgende week wel het geval zal zijn.
Tussen Caprica en BSG zit toch 60 jaar ?? Zou dan wel een hele oude hond zijn...quote:Op zaterdag 20 maart 2010 20:50 schreef Yurithemaster het volgende:
leuke aflevering gelukkig weinig zuster claire deze keer![]()
alleen zag je het wel aankomen dat de hond het zou overleven
quote:Op zondag 21 maart 2010 16:51 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Tussen Caprica en BSG zit toch 60 jaar ?? Zou dan wel een hele oude hond zijn...
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 16:00 schreef Salamander het volgende:
Dat idee krijg ik ook.
Leuke referentie naar de toekomst met de cylons in het raadsel in de club wat dat betreft
Zoe had wel heel erg gelijk dat ze niet wilde dat haar vader wist dat ze in de robot zit.
Lekkere manier van met je dochter omgaan.
En volgende week alweer de laatste aflevering voor de mid-season break. Met een interessante titel.Wat was dat raadsel ook alweer? Ik had de link met de cylons niet gelegd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ofquote:There are secrets within lies, answers within riddles. Lay off the ACS, you betcha Galen. Open your mind and hear what your heart wants to deny. End of line.
Dit was het raadsel:quote:Op maandag 22 maart 2010 08:43 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Wat was dat raadsel ook alweer? Ik had de link met de cylons niet gelegd.
jij hebt BSG niet gekeken?quote:Op maandag 22 maart 2010 11:08 schreef mediaconsument het volgende:
Was dat frack gebeuren ook al aanwezig in BSG? Erger me er namelijk een beetje aan, vooral als die Joseph zijn Chris Rock imitatie begint uit te voeren. "What the frack are you talking about, you fracking motherfracker."
Ik dacht dat ze dat in BSG bedacht hadden omdat Amerikanen allergisch zijn voor fuck.quote:Op maandag 22 maart 2010 13:20 schreef HiZ het volgende:
[..]
fracking is trouwens een bestaand woord.
America; where you get a medal for dumping napalm on a village but you can't write "fuck" on your airplane because it is offensive.quote:Op maandag 22 maart 2010 14:23 schreef Jegorex het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze dat in BSG bedacht hadden omdat Amerikanen allergisch zijn voor fuck.
De kans nog niet voor gehad eigenlijk. Caprica bevalt me, oftewel denk ik dat BSG ook nog wel aan de beurt zal komen.quote:
SPOILER: laatste aflevering gebeurt er:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
er komen toch nog films?quote:Op woensdag 24 maart 2010 13:32 schreef Krullehoofd het volgende:
Ik kan mij haast niet voorstellen dat Cavil het erbij laat zitten.
Goed opgemerkt!quote:Op zondag 28 maart 2010 12:37 schreef Migue het volgende:
Ik weet niet of dit al eerder gezegd is hier, en ik ben verbaasd dat ik het nog nergens anders ben tegengekomen, maar Daniel Graystone speelde Elegy op de piano, een nummer van Starbucks vader. Als dát toch geen dikke vette hint is dat Cylon Daniel (gebaseerd is op) Daniel Graystone, en deze Cylon Dreilide Thrace is...
Dat zou best eens kunnen.quote:Op zondag 28 maart 2010 12:37 schreef Migue het volgende:
Ik weet niet of dit al eerder gezegd is hier, en ik ben verbaasd dat ik het nog nergens anders ben tegengekomen, maar Daniel Graystone speelde Elegy op de piano, een nummer van Starbucks vader. Als dát toch geen dikke vette hint is dat Cylon Daniel (gebaseerd is op) Daniel Graystone, en deze Cylon Dreilide Thrace is...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een frigide vrouw beminnen is als een lekke fietsband oppompen....
Never mind, ze was Adama's assistente/collega oid volgens mijquote:Op zondag 28 maart 2010 18:25 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Die Emmanuelle was dus de dokter, maar wie was ze nu ook alweer? Ik had haar eerder voorbij zien komen, maar hoe of wat weet ik niet meer
dat is correctquote:Op zondag 28 maart 2010 18:32 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Volgens mij speelde Daniel Graystone trouwens de theme van Caprica
Ik heb iets gemist maar er kwamen stukjes in de preview voor die ik nog nooit gezien heb.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 06:11 schreef Jegorex het volgende:
OMG, de nieuwe aflevering
Nu kan ik helemaal niet meer slapen![]()
Vreselijk ja al die vreemde uitzend schema'squote:Op maandag 29 maart 2010 14:16 schreef KingOfMars het volgende:
Hoe help ik een serie om zeep?
Nou heel makkelijk, je zend een paar afleveringen uit, stelt een pauze in van een x aantal maanden, en kijkt dan gek op als men bij terugkomst geen flikker meer van je serie snapt of er niks meer om geeft.
Echt, waarom DOEN ze dit? Ze flikken het met V, met Stargate Universe en nu ook weer Caprica.
Maar we weten natuurlijk niet wat er met Amanda gebeurtquote:Op maandag 29 maart 2010 16:28 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Vreselijk ja al die vreemde uitzend schema's![]()
Vond het trouwens niet echt een cliffhanger einde. Hopelijk word het zuster clarice verhaal nu wat interessanter nu ze in oorlog is met barnabas.
die overleefd het gewoon, en dat zorgt ervoor dat zuster clarice alleen maar meer in haar geïnteresseerd wordquote:Op maandag 29 maart 2010 16:38 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Maar we weten natuurlijk niet wat er met Amanda gebeurt
Dat had ik ook, dat met die fiets op dat papier bijvoorbeeldquote:Op maandag 29 maart 2010 14:15 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik heb iets gemist maar er kwamen stukjes in de preview voor die ik nog nooit gezien heb.
Ik dacht dat ík gek werd. Had continue ook het idee dat er 1 of 2 afleveringen over waren geslagen.quote:Op maandag 29 maart 2010 19:37 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Dat had ik ook, dat met die fiets op dat papier bijvoorbeeld
Ik dacht al dat ik een aflevering gemist hadquote:Op maandag 29 maart 2010 19:37 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Dat had ik ook, dat met die fiets op dat papier bijvoorbeeld
Ja ik ookquote:Op maandag 29 maart 2010 21:09 schreef Jegorex het volgende:
[..]
Ik dacht al dat ik een aflevering gemist had![]()
Gelukkig ben ik dus niet de enige.
Was meer de "previously on Caprica" waar de wrap-up even gedaan wordt. Daar kwamen flashes voorbij van beelden die niet in eerdere afleveringen te zien warenquote:
bronquote:BambolaBambina
Caprica has officially been cancelled.....
43 minutes ago from UberTwitter
Ik wil nietquote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:31 schreef Johnny Blaze het volgende:
Ja, dit was de mid-season finale.
quote:Surprise! Syfy’s ‘Caprica Returning Sooner Than Planned
Syfy bumped up the return of Caprica from January to Tuesday, October 5 at 10pm. It will follow Stargate Universe.
Mooi.quote:Op donderdag 9 september 2010 23:06 schreef HiZ het volgende:
Interestingly enough public debt in Holland was roughly stable last year after rising rapidly in the year before.
dat is een stuk sneller dan verwacht.quote:Op donderdag 30 september 2010 17:07 schreef Cerbie het volgende:
http://www.syfy.com/caprica/
Series return: October 5
aka; komende dinsdag
Bedankt voor de tip, ik heb wel een opfrissertje nodig.quote:Op donderdag 30 september 2010 17:08 schreef Cerbie het volgende:
Staat daar ook een "what the frak happened so far" filmpje.
vond het maar een raar beginzo zonder uitleg, het leek of ik een aflevering gemist had.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:41 schreef KingOfMars het volgende:
Liking it!. Erg goede heropener van het seizoen!
Echt? Ik heb geeneens een recap gezien maar vond het weer prima te volgen eigenlijk.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 13:26 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
vond het maar een raar beginzo zonder uitleg, het leek of ik een aflevering gemist had.
Volgens mij wel, dat kon je opmaken uit de gesprekken in die "kerk".quote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:00 schreef Cerbie het volgende:
Like!
Alleen of dat stadion nou wel of niet echt opgeblazen was bleef me even onduidelijk.
Volgens mij was dat virtueel, omdat de mensen weer tot leven kwamen na de aanslag.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 16:00 schreef Cerbie het volgende:
Like!
Alleen of dat stadion nou wel of niet echt opgeblazen was bleef me even onduidelijk.
Uhm, je ziet Amanda gewoon in deze aflevering hoorquote:Op woensdag 6 oktober 2010 20:21 schreef Salamander het volgende:
Ik had tot nu toe het idee dat Amanda echt dood was maar nu twijfel ik toch weer. Vooral omdat ze in het nieuwsitem niet spreken over zelfmoord maar incident, maar meestal wordt zelfmoord niet zo breed uitgemeten in de pers. Maar zij is wel een heel publiek figuur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga het einde van de aflevering nog even kijken.
Dit bedoelde ik dus, je weet nu al niet meer echt wat er allemaal aan de hand is.
edit: Gekeken en nu weet ik het denk ik wel.
[ Bericht 4% gewijzigd door Salamander op 06-10-2010 20:43:23 ]You can't have everything. Where would you put it?
- Steven Wright
Dat bedoelde ik dus met dat het moeilijk te volgen is, nergens is vermeld dat we opeens 6 weken verder zijn.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 01:24 schreef Merkie het volgende:
Ik vind het raar dat Joseph ineens een pion is van één of ander grote Tauron-corporatie, terwijl hij eerst nog gewoon een advocaat was. Wat een raar gedoe. En hij en z'n broer praatten alsof ze het al jaren doen.
Volgens mij werd er wel ergens gemeld dat ze 3 weken verder waren ofzo.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:58 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik dus met dat het moeilijk te volgen is, nergens is vermeld dat we opeens 6 weken verder zijn.
quote:Alessandra Torresani (Zoe Graystone): Tonight is a really important episode because if we don’t get as good as the viewership that we had for the season finale of 1.0, they’re gonna cancel the show.
quote:The season 1.5 premiere of Caprica saw fewer viewers and adults 18-49 than the finale of season 1.0. The finale in March averaged 1.1 million and a 0.5 rating with adults 18-49. Last night’s return drew 889,000 viewers and a 0.4 rating with adults 18-49.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:37 schreef Doler12 het volgende:Vast niet die leeft gewoon nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Denk je? Gezien de BSG vibe die ook in Caprica zit vermoed ik dat die echt dood is hoor.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:48 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Vast niet die leeft gewoon nog.
Ben ik het niet zo mee eens. Het verhaal van BSG komt toch totaal niet in Caprica naar voren? Het is hier meer een strijd tussen religies en het feit dat de grens tussen werkelijkheid en virtual reality aan het vervagen is...quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:23 schreef planethugo het volgende:
ben ook weer bij. Wel aardige 2 afleveringen, al was de 1ste beter. Zou jammer zijn als het gecancelled wordt maar wel te verwachten. Als je BSG niet gezien hebt dan mis je toch een beetje het idee waar het allemaal uiteindelijk om draait.
dat is idd het hoofdverhaal. Maar op de achtergrond speelt dat het allemaal tot de cylons en de ondergang van de planeten gaat leiden. Als je dat niet weet dan heb je zoiets van, leuk met die robot die kunstjes kan en die arme meid die in de cyberwereld vast hangt maar meer ook niet.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:44 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ben ik het niet zo mee eens. Het verhaal van BSG komt toch totaal niet in Caprica naar voren? Het is hier meer een strijd tussen religies en het feit dat de grens tussen werkelijkheid en virtual reality aan het vervagen is...
Spike is de series binnengehaald om de Buffy-kijkertjes aan te trekken. Maak je over hem dus maar geen zorgen.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:14 schreef Jivis het volgende:
[..]
Denk je? Gezien de BSG vibe die ook in Caprica zit vermoed ik dat die echt dood is hoor.
Dat laatste is waar, maar als je BSG niet hebt gezien kun je het makkelijk volgen volgens mij, het is alleen wel LEUKER als je BSG ook hebt gezien, omdat je dan de verwijzingen ziet.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:32 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat is idd het hoofdverhaal. Maar op de achtergrond speelt dat het allemaal tot de cylons en de ondergang van de planeten gaat leiden. Als je dat niet weet dan heb je zoiets van, leuk met die robot die kunstjes kan en die arme meid die in de cyberwereld vast hangt maar meer ook niet.
Ik zou dit denk ik niet volgen als ik BSG nooit gezien had, maar dat zullen we nooit weten
mee eens een van de slechtste die ik ooit gezien heb.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 20:26 schreef KingOfMars het volgende:
Die intro blijf ik zo verschrikkelijk cheesy vinden he. Zó fout.
dat is zeker waar, het is geen serie die moeilijk te volgen is zonder BSG. Maar of het ook zonder die kennis boeiend genoeg is om te volgen betwijfel ik. En de kijkcijfers geven me daarin (helaas) gelijkquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 20:17 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat laatste is waar, maar als je BSG niet hebt gezien kun je het makkelijk volgen volgens mij,
Ook het hele idee van downloaden naar motherships als een cylon dood gaat wordt hier al verklapt. De avatars zijn die persoonlijkheden. Net als dat de Cylons geloven in een 1 god komt ook voor in BSG. Alles duidt er op dat de Cylons vanuit de terroristen komen, kan haast niet anders.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:32 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat is idd het hoofdverhaal. Maar op de achtergrond speelt dat het allemaal tot de cylons en de ondergang van de planeten gaat leiden. Als je dat niet weet dan heb je zoiets van, leuk met die robot die kunstjes kan en die arme meid die in de cyberwereld vast hangt maar meer ook niet.
Ik zou dit denk ik niet volgen als ik BSG nooit gezien had, maar dat zullen we nooit weten
Admiraal William Adama zit wel al in Caprica hoor. Weliswaar sls kind, maar toch.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:44 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ben ik het niet zo mee eens. Het verhaal van BSG komt toch totaal niet in Caprica naar voren? Het is hier meer een strijd tussen religies en het feit dat de grens tussen werkelijkheid en virtual reality aan het vervagen is...
Dat is een personage, geen verhaallijn.quote:Op zondag 17 oktober 2010 05:11 schreef HiZ het volgende:
[..]
Admiraal William Adama zit wel al in Caprica hoor. Weliswaar sls kind, maar toch.
eens, maar toch doet het niets af van de sfeerquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:57 schreef Mirel het volgende:
Dat de CGI slecht is, is het enige minpunt.
quote:Opzich niet zwak, want hij is een Tauron en daar is eer erg belangrijk.Op woensdag 20 oktober 2010 20:20 schreef planethugo het volgende:
beetje zwak dat die vent zichzelf gewoon dood maakt. hij was toch rijk en machtig.... maargoed verder redelijke aflevering. Al kan ik niet zeggen dat ik op het puntje van de stoel zit
quote:op zulke momenten ga ik dan niet zo mee in sfOp donderdag 21 oktober 2010 12:22 schreef Johnny Blaze het volgende:
[..]
Opzich niet zwak, want hij is een Tauron en daar is eer erg belangrijk.
quote:Dat slaat op de oudere Zoe die je ziet bij jonge Zoe in het brandende huis. En die Zoe toespreekt nadat ze in elkaar is geslagen in de arena in V-world. Ze staat later in het publiek.
quote:Naar het schijnt deden ze vroeger ongeveer hetzelfde in Japan, en dat zou ik ook zelf niet doen. Dus zo SF is het ook weer niet.Op donderdag 21 oktober 2010 14:06 schreef planethugo het volgende:
[..]
op zulke momenten ga ik dan niet zo mee in sf
quote:Zou Leoben dat niet weten omdat hij eigenlijk een beetje afstamt van Zoë. Of denk ik nu te ver doorOp donderdag 21 oktober 2010 18:38 schreef Salamander het volgende:
Dat slaat op de oudere Zoe die je ziet bij jonge Zoe in het brandende huis. En die Zoe toespreekt nadat ze in elkaar is geslagen in de arena in V-world. Ze staat later in het publiek.
En engel om wat Leoben ooit zei tegen Kara, die blijkbaar bij dezelfde bovennatuurlijke brigade hoort als Zoe nu.
Leoben:"I look at you now. I don't see Kara Thrace. I see an angel blazing with the light of God"
Ik bedenk me nu dat dit eigenlijk voor Zoe in de toekomst ligt.
quote:Op vrijdag 22 oktober 2010 14:09 schreef planethugo het volgende:
[..]
blijkbaar dus een hele aflevering
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |