abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79656070
Shutter Island
http://www.imdb.com/title/tt1130884/



Het verhaal is wel bekend ondertussen. Ik vond het een super film. De spanning bouwt goed op tot het einde waar alles uit komt, zo'n groot einde had ik niet verwacht. Een aantal schrik momenten waarvan de dame naast me in de bios elke keer zat te gillen. Minpunten vond ik de soundtrack op sommige momenten, iets te veel van het goede. En ik vond hem net iets te lang, had makkelijk een kwartiertje korter gekund.
Deze minpunten vind ik niet zo heel zwaar tellen, vandaar alsnog het hoge cijfer.
Mijn cijfer: 9
IMDB: 8.1
  zondag 28 maart 2010 @ 00:14:35 #202
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79659115
Repomen

verhaal: Een onbetaalbaar dure hart/lever of knietransplantaat? Tsja als je verder wilt is dat een no-brainer toch? De bank kan je daarbij helpen dmv een hypoteek twv. van een luxe villa. Maar als je de afbetaling niet meer kunt voldoen of je loopt achter. Dan stuurt de bank de Repoman op je af. De hoofdrolspeler is zo'n repo-man. Totdat hij door een ongeluk zelf een transplantaat krijgt van zijn eigen bedrijf. En als ook hij de betalingen niet meer kan voldoen vlucht hij.

oordeel: Ik vond de film in zn geheel niet erg geslaagd. Kweetniet er was wel actie en het idee was tof. Maar toch niet zo goed uitgewerkt.Het moraal is duidelijk. Banken en hypotheken zijn gewoon scum.

cijfer: 6.5 imdb: weetikniet
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  zondag 28 maart 2010 @ 12:14:31 #203
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_79665776
Whiteout (2009)
Saai en halverwege uitgezet. Pointless.

cijfer 3 / imdb 5.3
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_79666033
eagle eye

http://www.imdb.com/title/tt1059786/

Wanneer Jerry Shaw (Shia LaBeouf) en Rachel Holloman (Michelle Monaghan) allebei een mysterieus telefoontje krijgen van een onbekende vrouw, komen ze door dit toeval met elkaar in aanraking. De vrouw bedreigt hen en hun familie met de dood en brengt Jerry en Rachel in verschillende levensgevaarlijke omstandigheden. Hierbij gebruikt ze de hedendaagse technologie om elke stap die ze doen te controleren. Uiteindelijk escaleert de situatie en worden deze twee gewone mensen de meest gezochte voortvluchtigen. In een race tegen de klok proberen ze er samen achter te komen wat er werkelijk gaande is en waarom hen dit overkomt.

Hele goeie actie thriller, dikke 3*!

Mirrors

Ben Carson (Kiefer Sutherland) is een bewaker in een winkelcentrum. Op een avond ontdekt Ben iets vreemds aan een spiegel in een winkel en hij komt er al snel achter dat het iets kwaads is. Ben wordt nieuwsgierig en probeert de oorsprong van dit kwaad te ontdekken. Hij komt erachter dat dit kwaad in de spiegels moordzuchtige weerspiegelingen zijn die uit zijn op wraak, maar waarom? En hoe?

Hele goeie horror thriller, dikke 3*!
pi_79666048
quote:
Op zaterdag 27 maart 2010 22:18 schreef lelouch het volgende:
Shutter Island
http://www.imdb.com/title/tt1130884/

[ afbeelding ]

Het verhaal is wel bekend ondertussen. Ik vond het een super film. De spanning bouwt goed op tot het einde waar alles uit komt, zo'n groot einde had ik niet verwacht. Een aantal schrik momenten waarvan de dame naast me in de bios elke keer zat te gillen. Minpunten vond ik de soundtrack op sommige momenten, iets te veel van het goede. En ik vond hem net iets te lang, had makkelijk een kwartiertje korter gekund.
Deze minpunten vind ik niet zo heel zwaar tellen, vandaar alsnog het hoge cijfer.
Mijn cijfer: 9
IMDB: 8.1
ik vond het begin van shutter island een top film vond alleen heteinde zo tegenvallen!
  zondag 28 maart 2010 @ 12:42:10 #206
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79666543
Millenium 1: Män Som Hatar Kvinnor (Millenium 1 - Mannen Die Vrouwen Haten) - Extended Edition
De eerste van drie verfilmingen van de immens populaire Millenium trilogie van Stieg Larsson is een spannende thriller die goed is uitgewerkt en een goed verhaal heeft. Het geheel is een beetje een mix van een Amerikaanse blockbuster thriller en de typische Europese art house film.
De show wordt gestolen door Noomi Rapace als de hardcore gothic girl Lisbeth Salander. Een geweldige rol.
Sterke film, laat die andere 2 delen maar komen!

IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
pi_79666779
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:42 schreef Timo20 het volgende:
Millenium 1: Män Som Hatar Kvinnor (Millenium 1 - Mannen Die Vrouwen Haten) - Extended Edition
De eerste van drie verfilmingen van de immens populaire Millenium trilogie van Stieg Larsson is een spannende thriller die goed is uitgewerkt en een goed verhaal heeft. Het geheel is een beetje een mix van een Amerikaanse blockbuster thriller en de typische Europese art house film.
De show wordt gestolen door Noomi Rapace als de hardcore gothic girl Lisbeth Salander. Een geweldige rol.
Sterke film, laat die andere 2 delen maar komen!

IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
andere 2 delen zijn al uit

ik heb ze alle 3 nu gezien en vond ervan:

deel 1; dikke 9... topfilM!

deel 2: 6.5..tegenvaller helaas ten opzichte van deel 2

deel 3 : 7.. miste de spanning van deel 1 helaas..
  zondag 28 maart 2010 @ 13:28:35 #208
148823 znarch
ondertitel
pi_79667764
Ik heb deel 2 en 3 liggen alleen nog niet de tijd gehad. Ze duren allemaal best lang zo uit mijn hoofd
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
pi_79670109
From Paris with Love
pi_79670573
quote:
Op zondag 28 maart 2010 14:51 schreef HSG-BOMBER het volgende:
From Paris with Love
Die was echt bagger
  zondag 28 maart 2010 @ 15:07:35 #211
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79670604
Shallow Grave opnieuw gekeken, heerlijke film.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79671829
Capitalism: a Love Story, Mike Moore, 2009.
Indringende analyse over de aftakeling van de middenklasse, vanaf aantreden van Reagan en de introductie van de aanbodszijde-economie, tot aan de creditcrunch 2008. Af en toe vervalt Moore in het anekdotische en voor degenen die minder bekend zijn met deze analyse gaan de gedachtensprongen misschien te snel. Misschien moet je docu's als dezen erbij leggen: Roger and me, Sicko, Supersize me, Enron: the smartest guys in the room, Food Inc, om een vollediger beeld te krijgen. Verder zal het commentaar van geestelijken op de huidige staat van het kapitalisme in deze docu voor geseculariseerde Europeanen iets minder gewicht in de schaal leggen dan voor Amerikanen.
Imdb 7,2.
Mijn cijfer 9.
I´m back.
  zondag 28 maart 2010 @ 22:18:33 #213
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79688431
Mr. Arkadin - The Comprehensive Version
De laatste versie uit de Criterion box van deze Orson Welles thriller is ook de langste. Hij is aan de hand van aantekingen van en interviews met Welles samen gesteld. Dat werd gedaan met behulp van verschillende film archieven over de heel Europa en geleid door Welles kenners.
Het resultaat is de beste van de drie nu bestaande versies (die dus ook alle drie in de box aanwezig zijn). Er is het nodige materiaal toegevoegd ten opzichte van de andere twee versies en de film is in de montage nogal door elkaar gehusseld. Hierdoor is het ritme wat beter, het is allemaal wat vloeiender.
Ook leunt deze versie, zoals origineel bedoeld door Welles, meer op de flashback structuur en zijn het begin en het einde compleet anders dan in de overige versies. De film is nu, voor zover het mogelijk is, meer één geheel.
De volledige versie zoals Welles hem heeft willen afleveren zullen we nooit te zien krijgen, maar deze Comprehensive Version is zo dicht erbij als we ooit zullen komen.

IMDB Cijfer: 7,4/10
Mijn Cijfer: 8,3/10
pi_79688768
cidade dos homos

Laranjinha is een Braziliaanse jongen die in armoede opgroeit in Rio de Janeiro. Hij besluit op een dag op zoek te gaan naar de vader die hij nooit ontmoet heeft. Ondertussen heeft zijn beste vriend Acerola het moeilijk wanneer hij zelf op jonge leeftijd vader wordt en nu verantwoordelijkheid moet krijgen.

geweldige film dikke 3.5*

http://www.moviemeter.nl/film/42645
  zondag 28 maart 2010 @ 23:45:49 #215
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79692700
Bubba Ho-tep (2002, VS, Don Coscarelli)
Een paar oude gekken, die denken dat ze Elvis en Kennedy zijn, nemen het op tegen een mummy die hun bejaardenhuis terroriseert.
De film heeft zoals de plot al doet vermoeden enkele vermakelijke momenten. Jammer genoeg zijn het ook maar enkele. In een te groot deel van de film gebeurt er zeer weinig voor een film als dit.
cijfer: 6.5

The Informant! (2009, VS, Steven Soderbergh)
Het beste van de film was dat wat er in gebeurt (met in het achterhoofd dat het echt gebeurd is) zo absurd en belachelijk is, dat ik op vele momenten met een glimlach op mijn gezicht zat te kijken vanwege de hilariteit van het allemaal.
Er zijn echter ook genoeg kritiek puntjes op de film aan te merken. Ten eerste is het te snel, eigenlijk al meteen vanaf het begin, duidelijk dat hij een groot deel zo niet alles verzon, waardoor de film nooit enige mate van spanning heeft. Ten tweede doet Soderbergh te weinig zijn best om het karakter van Whitacre te doorgronden om zo de motivatie en redenen voor zijn acties duidelijker te krijgen bij de kijker. Door dit liet de film me wat onvoldaan achter.
cijfer: 6.5

Boy A (2007, VK, John Crowley)
Iedereen verdient een tweede kans. Maar hoe ziet zo'n tweede kans eruit? Hoe ga je ermee om? Gunt de rest van de wereld je ook die tweede kans? Die vragen staan centraal in dit uitstekende , diep ontroerende drama.
Dat de film zo weet te ontroeren is voor een groot deel te danken aan hoofdrolspeler Andrew Garfield met z'n ontwapende, kinderlijke glimlach. De andere ster van de film is Peter Mullan als de resocialisatie begeleider met een groot hart.
cijfer: 8.5

White Material (2009, Fr, Claire Denis)
De film gaat over een blanke vrouw, die leidinggevende is op een koffieplantage. Zij en haar familie moeten hun plantage verlaten als die wordt bedreigd door verschillende fracties in een Afrikaanse burgeroorlog. Maar ondanks dat de situatie steeds onhoudbaarder wordt vertikt ze het om weg te gaan.
Het sterke van de film is dat het een echte observerende film is. De film legt genadeloos de situatie van het postkoloniale Afrika bloot. Nergens vervalt de film in een opgeheven vingertje. De hoofdrolspeelster, Maria (een fantastische Isabelle Huppert), is niet iemand, die veel sympathie oproept. Sterker nog met haar eigenwijsheid en starheid riep ze bij mij juist veel irritatie op. Waardoor ik niet echt met haar kon meeleven. Wat het grootste minpunt van de film is. Maar het lijkt ook niet Denis bedoeling dat we met haar meeleven. Maar om duidelijk te maken waarom iemand als Maria zo star en eigenwijs is om haar leven op het spel te zetten door niet weg te willen gaan. En daar slaagt Denis met vlag en wimpel in.
Dat Claire Denis een groot regisseuse is, wordt ook bewezen doordat erin de film momenten zitten van pure filmische schoonheid, zoals wanneer het kind leger langzaam opmarcheert door de bossen.
cijfer: 8.5

Soul Kitchen (2009, Dl, Fatih Akin)
Er zijn films, die als je er aan terug denkt qua plot niet veel voorstelde, maar je tijdens het kijken deden vergeten dat het plot niet veel voorstelt. Soul Kitchen is zo'n film. Hoe verder de film vordert hoe meer die vervalt in gemakkelijke plotwendingen, die je al ver van te voren ziet aankomen. Maar de film komt er mee weg door de zeer innemende cast met o.a. Adam Bousdoukos als de sympathieke hoofdrolspeler, de zeer lieftallige Anna Bederke. Al met al een aardige feelgood film voor tussendoor
cijfer: 7.5

Fantastic Mr. Fox (2009, VS, Wes Anderson)
In het begin moest ik even wennen aan de stijl. Want i.t.t. andere stopmotion films bewegen de poppen in deze film niet heel geleidelijk, zodat je vergeet dat het stopmotion is, maar bewegen ze juist met hakken en stoten, zodat je je er constant van bewust bent dat het poppetjes zijn. Maar eenmaal gewend aan de stijl, zorgt die stijl juist voor de leuke sfeer en grappen.
Clooney is perfect gecast als mr. Fox
cijfer: 8

Life During Wartime (2009, VS, Todd Solondz)
Solondz soort van vervolg op Happines. Een film waar ik erg goede herinneringen aan heb. Maar dit vervolg vond ik maar een halfbakken aftreksel van die film. Heel de film komt veel te geforceerd over. De meeste scene voelen te geschreven en niet natuurlijk. Op andere momenten grijpt de film te veel terug naar wat in Happines nog wel werkte maar nu niet meer, de blootlegging van de façade achter het gelukkige suburbane gezin. Een thema, waar de film weinig nieuws aan toevoegt. Als Solondz dat al probeert in deze film, gaat die te veel voor het shock effect en te weinig voor het komische, satirische effect.
Er zitten nog wel een paar momenten in waar Solondz zijn oude niveau bereikt, zoals als wanneer het joodse jochie zijn moeder en haar nieuwe vriend de les leest over vergeten en vergeven met het voorbeeld van het vergeven van terroristen. Maar die momenten zijn jammer genoeg heel spaarzaam
cijfer: 5
  zondag 28 maart 2010 @ 23:46:56 #216
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79692730
quote:
Op zondag 28 maart 2010 22:23 schreef casper019 het volgende:
cidade dos homos

Laranjinha is een Braziliaanse jongen die in armoede opgroeit in Rio de Janeiro. Hij besluit op een dag op zoek te gaan naar de vader die hij nooit ontmoet heeft. Ondertussen heeft zijn beste vriend Acerola het moeilijk wanneer hij zelf op jonge leeftijd vader wordt en nu verantwoordelijkheid moet krijgen.

geweldige film dikke 3.5*

http://www.moviemeter.nl/film/42645
Als je die goed vond, moet je ook eens Cidade de Deus en Tropa de Elite kijken.
  maandag 29 maart 2010 @ 00:49:42 #217
75556 erkel
back from Dagestan
pi_79694397
quote:
Op zondag 28 maart 2010 23:45 schreef Lonewolf2003 het volgende:

Boy A (2007, VK, John Crowley)
Iedereen verdient een tweede kans. Maar hoe ziet zo'n tweede kans eruit? Hoe ga je ermee om? Gunt de rest van de wereld je ook die tweede kans? Die vragen staan centraal in dit uitstekende , diep ontroerende drama.
Dat de film zo weet te ontroeren is voor een groot deel te danken aan hoofdrolspeler Andrew Garfield met z'n ontwapende, kinderlijke glimlach. De andere ster van de film is Peter Mullan als de resocialisatie begeleider met een groot hart.
cijfer: 8.5

En recentelijk was dit ook weer even actueel. Die jongen was opgepakt wegens een andere misdaad en de discussie was om zijn huidige identiteit prijs te geven.
Weisst
pi_79694850



57) Book of Eli
Grimmige film met Denzel Washington die de laatste bijbel op aarde vervoert naar het westen. De wereld heeft geleden onder een mysterieuze oorlog. De sfeer van de film is erg sterk. Minpunten zijn dat er eigenlijk weinig gebeurt in de twee uur tijd en er weinig achtergrondinformatie is. Doet denken aan The Road. Ook zijn de motieven wat onduidelijk.
De eerste film die de bijbel goed verwoord en het daadwerkelijke nut laat zien.
6.5/10
http://www.imdb.com/title/tt1037705/


58) The Blind Side
Na het zien van Sandra Bullock in All About Steve heb ik deze film lang uitgesteld. De recensies hebben me overgehaald om het te gaan kijken en dat heeft me zeker niet teleurgesteld.
Sandra speelt een pittige welvarende tante die in contact komt met het compleet tegenovergestelde, een zwarte jonge arme knaap van 2 meter hoog en 3 meter breed met een trieste opvoeding.
Bullock acteert echt geweldig en ik geef extra kudos voor de pientere zoon.
Film is verder leuk om te kijken!
6.8/10
http://www.imdb.com/title/tt0878804/


_________________
Hi :)
pi_79696805
quote:
Op zondag 28 maart 2010 23:46 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Als je die goed vond, moet je ook eens Cidade de Deus en Tropa de Elite kijken.
beide al gezien !
pi_79697138
The Blind Side

Aardige film over een kansarme jongen die uitgroeit tot American Football ster.
Sandra Bullock speelt erg goed, maar oscar-waardig ?

6.5/10

The Fantastic Mr Fox

Briljant gemaakte ''animatie'' film van Wes Anderson, had nog best iets grappiger gekund vond ik, maar omdat het er zo mooi uit ziet allemaal zie ik het door de vingers.

7.5/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 29 maart 2010 @ 09:16:06 #221
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_79697340


Children Shouldn't Play With Dead Things
Een groepje acteurs vaart met een bootje naar een kerkhof-eiland om daar voor de lol wat te satanische rituelen uit te voeren om zogezegd de doden weer tot leven te brengen. Tot hun eigen verrassing lijkt het nog te werken ook en ze krijgen dan ook ruzie met een eiland vol zombies.

In theorie klinkt dit niet slecht, maar in praktijk zitten ze eerst 3/4e van de film wat suf tegen elkaar te lullen voor er iets gebeurt (ter referentie: de regisseur maakte later ook Porky's en Baby Geniuses-films) en wanneer de echte slachting begint, is het eigenlijk too little, too late. Het acteerwerk is eveneens nogal slecht, als in sub-standaard slecht. De titel is het beste aan de film.



Terrore nello spazio
Engelse titel is Planet of the Vampires, die een tikkeltje misleidend is om het simpele feit dat er geen enkele vampier meedoet in de film . Planet of the Zombies zou een betere titel zijn geweest. In feite heeft deze film nog het meeste weg van Alien. Hoopje astronauten belandt op een vreemde planeet waar rare dingen gebeuren. Ze vinden er ook nog een gecrasht ruimteschip van een ander ras waarbij er ook iets gebeurd is met de reizigers (vooral dit stuk lijkt later volledig gepikt door Ridley Scott, al beweert die van niets te weten).

Toffe film die er ondanks de erg beperkte middelen zelfs nog acceptabel uitziet, maar Mario Bava stelt dan ook zelden teleur. Wat doe je als je een planeet vol stenen moet ensceneren en je maar 2 stenen hebt? Je zet overal spiegels en koopt een rookmachine zodat je de rest niet ziet. Simpel maar effectief.



A Bucket of Blood
Een sullige ober in een bar vol beatniks voelt zich wat ondergewaardeerd aangezien zijn hele omgeving hem negeert. Wanneer hij per ongeluk zijn kat vermoordt (kan gebeuren), besluit hij er maar wat rommel rond te plakken en er een kunstwerk van te maken. Zijn vriendjes in de bar vinden hem plots een briljante artiest en onze held geniet van de aandacht. Ze verwachten echter nieuwe werkjes, dus begint hij ook maar mensen te vermoorden om ze aan zijn oeuvre toe te voegen.

Dit zou een cultfilm moeten zijn (van Roger Corman), maar ik vind het eigenlijk een prul. Saai, nergens spannend, nergens eng en de poging om grappig te zijn, is ook niet echt geslaagd. Sommigen schijnen gecharmeerd te zijn door de soundtrack, maar ik krijg krampen van jazz, dus dit was helemaal niets voor mij, aangezien ik ook al allergisch ben voor beatniks.



Les Raisins de la Mort
Ook wel Grapes of Death. De druiven in de lokale wijngaarden in een Frans dorpje worden besproeid met pesticiden en van te veel pesticiden verander je in een zombie, dat weet het kleinste kind. Hier gaat een jongedame op bezoek bij haar vriendje, maar het dorp waar die laatste woont, heeft dus last van zombie-overlast. Wederom een laag budget (zoals alle films in deze post), maar hier stoort het niet, het bloed is rood genoeg en de afgehakte hoofden zijn afgehakt genoeg.

De film is soms wat te traag, maar gelukkig wordt hij geregisseerd door Jean Rollin, een Fransman die eigenlijk altijd soft-erotische horror maakt. De "infecties" in deze film beginnen altijd met 1 zweer ergens op het lichaam en de dames in de film moeten dan natuurlijk uit de kleren om te bewijzen dat ze nog niet geïnfecteerd zijn. Rollin gebruikt dan ook graag porno-actrices in de hoofdrol. Klinkt allemaal heel erg logisch, ik krijg er geen speld tussen.

[ Bericht 4% gewijzigd door SaintOfKillers op 29-03-2010 09:22:52 (Plaatjes toegevoegd) ]
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  maandag 29 maart 2010 @ 10:01:20 #222
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79698131


Gisteren eindelijk A Single Man gezien in het filmhuis. Ik had zeer hooggespannen verwachtingen en zoals dat gaat met hooggespannen verwachtingen, komen die meestal niet uit. Ook nu niet.

Ik vond de film nogal gefragmenteerd overkomen. Had niet het gevoel dat ik naar een verhaal aan het kijken was, maar naar een reeks scènes die weinig verband hielden met elkaar. Bovendien kon ik niet goed empathiseren met de hoofdpersoon; hij greep me niet. Ook de dialogen vond ik bij tijd en wijle gekunsteld overkomen: soms waren ze heel leuk en heerlijk droog, soms was het semi-intellectueel geneuzel (en dan doel ik op de dialogen met de student). On the other side: Colin Firth was briljant, de muziek was briljant en de art direction was prachtig. Al met al: ik heb me niet verveeld, maar ik hoef hem niet zo nodig nog een keer te zien. Of misschien toch wel, omdat ik het ergens ook niet kan uitstaan dat iedereen om me heen wegloopt met deze film en ik hem maar zo-zo vond. Dat geeft me toch het gevoel dat ik iets niet goed begrepen heb .

Cijfer IMDB: 8/10
Mijn cijfer: 7/10
Niet meer actief op Fok!
pi_79700835
quote:
Op maandag 29 maart 2010 10:01 schreef Viking84 het volgende:
Gisteren eindelijk A Single Man gezien in het filmhuis. Ik had zeer hooggespannen verwachtingen en zoals dat gaat met hooggespannen verwachtingen, komen die meestal niet uit. Ook nu niet.

Ik vond de film nogal gefragmenteerd overkomen. Had niet het gevoel dat ik naar een verhaal aan het kijken was, maar naar een reeks scènes die weinig verband hielden met elkaar. Bovendien kon ik niet goed empathiseren met de hoofdpersoon; hij greep me niet. Ook de dialogen vond ik bij tijd en wijle gekunsteld overkomen: soms waren ze heel leuk en heerlijk droog, soms was het semi-intellectueel geneuzel (en dan doel ik op de dialogen met de student). On the other side: Colin Firth was briljant, de muziek was briljant en de art direction was prachtig. Al met al: ik heb me niet verveeld, maar ik hoef hem niet zo nodig nog een keer te zien. Of misschien toch wel, omdat ik het ergens ook niet kan uitstaan dat iedereen om me heen wegloopt met deze film en ik hem maar zo-zo vond. Dat geeft me toch het gevoel dat ik iets niet goed begrepen heb .

Cijfer IMDB: 8/10
Mijn cijfer: 7/10
Ik vond het zeker wel een goeie film maar waarom de film voor mij net niet pakte had denk ik te maken met het feit dat de film net te gestileerd was. Hierdoor werd de film iets te oppervlakkig en voelde het niet echt genoeg aan.
pi_79702456
El método (Marcelo Piñeyro, 2005)
Een groep van zeven sollicitanten zit in de laatste selectieronde voor een hoge functie bij een Spaans multinational, deze laatste ronde verloopt echter wat anders dan verwacht. Op zich een prima film, maar na de onthulling van het “wie is de mol” vraagstuk kakt de film wel wat in, een vrij lange scene op het toilet draagt daar aan bij. Het acteerwerk is sterk, ook erg belangrijk gezien de opzet van de film. Vermakelijke film, maar er viel zeker meer uit te halen. 7.3

On the Waterfront (Elia Kazan, 1954)
Zeer sterke film en terechte Oscarwinnaar, met name de rol van Brando zal nog lang bijblijven, in mijn ogen een van de meest memorabele acteerprestaties ooit. Ook Karl Malden zet een prima rol neer als Father Barry. Script en regie zijn sterk, met recht een klassieker! Las trouwens ergens dat regisseur Kazan zelf zei: 'On the Waterfront' was my own story". Hij was zelf getuige in de jacht op communisten door McCarthy. 8.5
pi_79715238
The fourth kind

Gedramatiseerde film van een waar gebeurd verhaal over alien abductions. Er is ook veel origineel filmmateriaal gebruikt.



Ik vond hem enorm sterk en heeft me toch een beetje met een "OMG WTF-gevoel" gegeven...
  dinsdag 30 maart 2010 @ 00:06:34 #226
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79731978
My Darling Clementine
In John Ford`s versie, één van de vele die in de loop der jaren zijn verschenen, over de legende Wyatt Earp en de gunfight bij de OK Corral wordt Henry Fonda`s versie van Earp door Ford neergezet als een held, als een in essentie goed mens en vooral als iemand waar veel mensen tegen op kijken. Hij is geen typische Wilde Westen sherrif (want hij wil eigenlijk helemaal niets slechts doen, alleen maar de moordenaars van z`n broer vinden) zoals ook de hele film geen typische western is. Je zou het meer een romantisch drama kunnen noemen die zich afspeelt in het Wilde Westen en Western elementen bevat.
Fonda is geweldig in de hoofdrol en maakt van Earp een écht mens, iemand die het beste met iedereen voor heeft zonder daarbij veel problemen te willen veroorzaken.
Opnieuw een ontzettend goede film van Ford, die door opnieuw (zoals bijna altijd met z`n westerns) te filmen in het prachtige Monument Valley de western zijn typische look gaf.

IMDB Cijfer: 7,9/10
Mijn Cijfer: 8,5/10
  dinsdag 30 maart 2010 @ 10:17:03 #227
288142 mr_t88
Legen...wait for it...DARY!
pi_79737493
Hot Rod



IMDB: 6,5
Mijn cijfer: 7,5

Af en toe toch erg grappig!!!!

[ Bericht 9% gewijzigd door mr_t88 op 30-03-2010 14:42:56 ]
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines.
pi_79742672
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 10:17 schreef mr_t88 het volgende:
Hot Rod

[ afbeelding ]

IMDB: 6,5
Mijn cijfer: 7

Af en toe toch erg grappig!!!!
ik heb echt dubbel gelegen om die film zo verschrikkelijk dom zie je ze niet vaak.

pi_79744309
Boxing Helena

Grappige film, ook wel mooi op sommige momenten. Beide rollen werden goed neergezet, maar helaas begreep ik er soms wat minder van.

Cijfer: 6.7

The Deerhunter

Ontzettend goede film, maar wel heel zielig. Hij duurt heel lang waardoor ik soms bijna sliep, ik keek hem dan ook rond 12 uur en hij duurt 3 uur. Wel veel van geleerd, want Vietnamoorlog staat centraal in deze film

Cijfer: 7.8

The devil wears prada

Leuke, grappige film met veel toffe momenten erin. Duurde niet zo heel lang en zat vol met humor, liefde, werk. Dingen waarin we ons allemaal kunnen herkennen.

Cijfer: 8.2
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_79745571
Brothers
A young man comforts his older brother's wife and children after he goes missing in Afghanistan.

Aangrijpende film en komt toch heel dicht in de buurt bij het origineel Brødre.

IMDb: 7,4
Mijn cijfer: 8,0
  dinsdag 30 maart 2010 @ 20:05:40 #231
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79759703
The Girlfriend Experience (2009, VS, Steven Soderbergh)
De film begon aardig met goede scené's. Maar langzaam bekroop me het gevoel dat de film niet veel meer had te bieden dan een herhaling van dezelfde soort scené's over een escort en haar klanten of over mensen, die praten over de slecht staat van de economie en de komende verkiezingen. Echter nog maar net bekomen van dat gevoel begonnen de losse scené's steeds meer een geheel te vormen. Nadat de puzzelstukjes op hun plaats waren gevallen werd de film weer beter. Maar toen ik dacht dat het verhaal imo klaar en afgelopen was, bleef die toch nog door gaan en zakte weer wat in. Stiekem best knap als je m'n waardering van de film binnen maar 77 minuten zo heen en weer kunt slingeren tussen aardig en niet-boeiend.
Pornoster Sascha Grey doet het niet slecht in haar eerste echte filmrol. Een doorbraak naar echte film zou binnen de mogelijkheden liggen.
cijfer: 6.5
pi_79767607
Net mr 73 gezien

Frankrijk
Misdaad / Drama
125 minuten

geregisseerd door Olivier Marchal
met Daniel Auteuil, Philippe Nahon en Olivia Bonamy

De stad Marseille wordt geteisterd door een reeks moorden, die verdacht veel lijken op de moorden van een zekere Subra, die inmiddels 25 jaar achter de tralies heeft gezeten en op het punt staat te worden vrijgelaten. Is er een verband tussen Subra's aanstaande vrijlating en de nieuwe reeks moorden? Rechercheur Louis Schneider (Daniel Auteuil), die Subra destijds arresteerde, denkt van wel. Van zijn chef mag hij zich, vanwege zijn alcoholisme en onberekenbare gedrag, niet met de zaak bemoeien. Maar Schneider, die niets meer te verliezen heeft, wil de moordenaar stoppen, tegen elke prijs.

aardige film, hij viel me toch een beetje tegen had er iets meer van verwacht.
Ik zag de connectie tussen sommige dingen in de film niet
maar alsnog 3*
pi_79767850
Vond je MR73 niet erg depressief? Ik heb hem laatst ook gezien en het was me allemaal wat te zwaarmoedig, wel heel sfeervol en mooie beelden.
  Redactie Games woensdag 31 maart 2010 @ 00:52:13 #234
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_79773541
Green Zone (2010)


Genre: Actie, Oorlog, Drama, Thriller,
Regisseur: Paul Greengrass
Acteurs:Matt Damon, Greg Kinnear, Brendan Gleeson
Tijd: 115 min.
IMDb-score: 7,2/10 (met 6.487 stemmen)

Roy Miller (Matt Damon) is een sergeant in het Amerikaanse Leger die o.a. betrokken is bij het opsporen van Massavernietigingswapens in Irak (rond het jaar 2003/2004 net na de afzetting van de Iraakse dictator Saddam Hoessein). Na een aantal mislukte zoektochten naar massavernietigingswapens op verschillende locaties, begint hij te twijfelen aan de betrouwbaarheid van de informatie die aan het Amerikaanse leger is toegespeeld door een mysterieuze bron genaamd "Maggelan". Miller gaat samen met oud CIA-veteraan Martin Brown (Brendan Gleeson) op nader onderzoek uit. Al gauw raakt Miller betrokken bij een web van intrige en geweld tussen hoge officieren en regeringsfunctionarissen binnen hun eigen administratie en Irakese ex-militairen uit de Republikeins Garde die beiden om de macht strijden voor de heropbouw van Irak.

Vandaag in de sneak gezien, aardige mainstream actie-film. Een beetje een mix van Bourne Supremacy en Black Hawk Down met een knipoog naar de President Bush administratie (Waar zijn die Massavernietigingswapens nou?) Verhaal, zit vrij simpel in elkaar, niet echt hele verassingen wendingen tussen het begin en einde. Matt Damon zet wederom een overtuigende rol neer, net als in de Bourne cyclus.

Mijn score: 7.0/10

[ Bericht 0% gewijzigd door Mr.Noodle op 31-03-2010 01:17:32 ]
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_79773831
The Book of Eli


/* SPOILER ALERT */

De film draait om een eenzame ziel die probeert te overleven in een verwoeste wereld. Zijn doel is om een boek af te leveren op een voor hem onbekende locatie, westelijk gelegen.

Alhoewel het concept mij erg aanstaat, stelt de film teleur. Dit mede omdat er zogoed als geen uitleg wordt gegeven waarom de wereld verwoest is, waarom het boek verandering zal brengen. Daarnaast waren er ook een aantal dingen die ik erg onlogisch vond. Zoals het in de totaal verwoeste wereld overleven, en het moeten eten van wilde vogel en boskatten, en drinken van oud slootwater. Maar de badguys hebben wel een leger auto's met benzine en een heel arsenaal wapens. En daarnaast kan een schijnbaar oude man met een mes makkelijk een hele bende straatrovers tot de tanden bewapend doden met een paar kung-fu achtige bewegingen. De enige minimale uitleg die gegeven wordt waarom de wereld is vergaan, is dat het door de bijbel (lees: religie) komt. Daardoor juist vind ik het vreemd dat de hoofdpersoon probeert dit boek weer onder de aandacht van de mensen te krijgen. (een boek dat jaren eerder de hele mensheid vernietigde volgens de film).

Mijn score: 5,5
<hr>
  woensdag 31 maart 2010 @ 01:12:29 #236
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_79773945
Fierce creatures

poging tot herhalen van het succes van " a fish called wanda", alvast met dezelfde cast
niet de moeite om 'n verslagje hier neer te droppen; simpelweg quasi slecht te noemen
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
pi_79783452
Play It Again, Sam (Herbert Ross, 1972)
Deze film met Woody Allen viel me toch een beetje tegen. Het is eigenlijk een vrij standaard liefdesverhaaltje, wel wat leuke wendingen (Bogart), maar nergens heel speciaal. Met name het eerste deel vond ik minder, een flauwe stuntelende Allen met een te hoog slapstick gehalte. Gelukkig herpakt de film zich wel en het tweede stuk is al een stuk beter, al valt men ook dan af en toe nog terug in flauwe grappen. Geen slechte film maar Allen doet dit later, met de regie in eigen handen, een aantal keren een stuk beter. 7.0
pi_79787391
She's Out of My League

Gisteren deze film gezien. Typerende sexy komedie amerikaanse tiener film. Zo 1tje die er al tig vaker voor is geweest. Typische gebeurtenissen en grappen die je al tig vaker hebt gezien in andere films. Alleen het aspect chick valt voor nerd is erg goed uitgewerkt en Alice Eve is echt gruwelijk lekker




IMDB: 6.6/10
Zelf: 7.6/10
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 31 maart 2010 @ 21:50:58 #239
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79807079
Up in the Air (2009, VS, Jason Reitman)
De beste momenten van de film waren wanneer Bingham, gespeeld door de altijd goede Clooney, met Natalie in botsing kwam over hun opvattingen over werk, relaties e.d.
Even was ik bang dat de film zo gaan eindigen in een zoetsappig Hollywood einde, maar gelukkig kwam er op het einde een wending, waardoor dat werd voorkomen en de film trouw bleef aan zijn karakters en insteek.
cijfer: 7.5
  woensdag 31 maart 2010 @ 22:17:48 #240
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_79808537
A Serious Man
3 keer geprobeerd te kijken... Geen doorkomen aan. Slaapverwekkend. Totaal geen compassie met protagonist.

Fargo, Burn After Reading , Big Lebowkski, Hudsucker Proxy, No Country for Old Men allemaal top films maar dit is tjaa gewoon ruk

cijfer 4.5 / imdb 7.3
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_79808729
Triangle

Vette film, alleen jammer van het vage einde
maar alsnog 3/5
pi_79809281
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 22:17 schreef Lambiekje het volgende:
A Serious Man
3 keer geprobeerd te kijken... Geen doorkomen aan. Slaapverwekkend. Totaal geen compassie met protagonist.

Fargo, Burn After Reading , Big Lebowkski, Hudsucker Proxy, No Country for Old Men allemaal top films maar dit is tjaa gewoon ruk

cijfer 4.5 / imdb 7.3
Je vond Burn After Reading beter dan A Serious Man? Sowieso kun je meeste films niet echt met elkaar vergelijken ook al zijn ze door Coen gedaan. A Serious Man was juist intrigerend!
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  woensdag 31 maart 2010 @ 23:27:29 #243
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_79812290
Omdat ik nu voor middernacht toch geen film meer ga kijken, geef ik maar meteen mijn maandlijst voor afgelopen maand. Heb in totaal 25 films gezien, waarvan Avatar de tweede keer nog steeds geweldig was. De top 10 van nieuw geziene films:
1. Boy A (2007, VK, John Crowley) 8,5
2. Tropa de Elite (2007, Brazilië, José Padilha)  8,5
3. District 9 (2009, VS, Neill Blomkamp) 8,5
4. White Material (2009, Fr, Claire Denis)  8,5
5. A Serious Man (2009, VS, De Coen Broertjes)  8
6. Okuribito (Departures) (2008, Jap, Yôjirô Takita) 8
7. Fantastic Mr. Fox (2009, VS, Wes Anderson) 8
8. Moon (2009, VK, Duncan Jones)  8
9. Chicken Run (2000, VK, Peter Lord & Nick Park)  8
10. The Cove (2009, VS, Louie Psihoyos) 8

De slechtste films waren:
2. Life During Wartime (2009, VS, Todd Solondz) 5
1. Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010, VS, Chris Columbus) 4
pi_79812681
Rustige maand was maart eigenlijk qua films.

Maart
Films
55. Mystic River (Clint Eastwood, 2003) :: 7.5
56. Body of Lies (Ridley Scott, 2008) :: 2.0
57. The Hurt Locker (Kathryn Bigelow, 2008) :: 8.0
58. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.0
59. Martyrs (Pascal Laugier, 2008) :: 1.0
60. Triangle (Christopher Smith, 2009) :: 5.8
61. Flags of Our Fathers (Clint Eastwood, 2006) :: 7.5
62. The Road (John Hillcoat, 2009) :: 8.8
63. Johnny Guitar (Nicholas Ray, 1954) :: 9.0
64. An American in Paris (Vincente Minnelli, 1951) :: 9.0
65. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.5
66. I'm Here (Spike Jonze, 2010) :: 6.5
67. Letters from Iwo Jima (Clint Eastwood, 2006) :: 8.0
68. Shocking Blue (Mark de Cloe, 2010) :: 4.0
69. Eraserhead (David Lynch, 1977) :: 10.0
70. Me and Orson Welles (Richard Linklater, 2008) :: 8.7
71. Nowhere Boy (Sam Taylor Wood, 2009) :: 7.5

Series
72. Twin Peaks - Seizoen 1 (Mark Frost, David Lynch, 1990) :: 10.0

Statistieken
Totaal 17 films (maandgemiddelde: 23.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 1.
- Lang (meer dan 75 min.): 16.

Totale speelduur: 1848 min.
Aantal films / series herzien: 3.

Best beoordeeld: Eraserhead, Twin Peaks (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Martyrs (1.0).

Media-verdeling
8.
2.
6.
1.
1.
  woensdag 31 maart 2010 @ 23:37:12 #245
67089 Gillingham
The horror...
pi_79812820
In maart heb ik slechts zeven films gezien, waarvan vijf voor de eerste keer en twee in de bioscoop.

Top 5:



1. Lebanon (Samuel Maoz, 2009) 9-
2. Good Night, and Good Luck. (George Clooney, 2004) 8+
3. The Road (John Hillcoat, 2009) 7+
4. Quantum of Solace (Marc Forster, 2008) 6-
5. Tokyo! (Joon-ho Bong, Leos Carax & Michel Gondry, 2008) 3.5
What's it going to be then, eh?
pi_79814979
Redelijke maand, jammer dat ninja assassin en boondock saints 2 me afschuwelijk tegen vielen.

Maart
Films
66. Elvis (John Carpenter, 1979) :: 8.0
67. Psycho II (Richard Franklin, 1983) :: 8.0
68. To Live and Die in L.A. (William Friedkin, 1985) :: 8.0
69. Shutter Island (Martin Scorsese, 2010) :: 7.5
70. The House on Sorority Row (Mark Rosman, 1983) :: 7.0
71. Night Editor (Henry Levin, 1946) :: 7.0
72. Ore wa matteru ze (Koreyoshi Kurahara, 1957) :: 7.0
73. Over-Exposed (Lewis Seiler, 1956) :: 7.0
74. The Prophecy (Gregory Widen, 1995) :: 7.0
75. Sabita naifu (Toshio Masuda, 1958) :: 7.0
76. Two of a Kind (Henry Levin, 1951) :: 7.0
77. Whip It (Drew Barrymore, 2009) :: 7.0
78. Blood and Bone (Ben Ramsey, 2009) :: 6.5
79. Daughter (Eduardo Rodriguez, 2002) :: 6.5
80. The Imaginarium of Doctor Parnassus (Terry Gilliam, 2009) :: 6.5
81. Kidô keisatsu patorebâ: The Movie 2 (Mamoru Oshii, 1993) :: 6.5
82. Merantau (Gareth Evans, 2009) :: 6.0
83. Sherlock Holmes (Guy Ritchie, 2009) :: 6.0
84. Armored (Nimród Antal, 2009) :: 5.5
85. The Descent: Part 2 (Jon Harris, 2009) :: 5.5
86. [Rec] 2 (Jaume Balagueró, Paco Plaza, 2009) :: 5.5
87. The Boondock Saints II: All Saints Day (Troy Duffy, 2009) :: 3.5
88. Ninja Assassin (James McTeigue, 2009) :: 3.0

Series
89. Burn Notice - Seizoen 3 (Matt Nix, 2007) :: 7.5

Statistieken
Totaal 23 films (maandgemiddelde: 29.3) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 1.
- Middel (21 t/m 75 min.): 2.
- Lang (meer dan 75 min.): 20.

Totale speelduur: 2278 min.
Aantal films / series herzien: 1.

Best beoordeeld: Elvis, Psycho II, To Live and Die in L.A. (8.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Ninja Assassin (3.0).
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
pi_79818273
Maart
Films
52. Two-Lane Blacktop (Monte Hellman, 1971) :: 7.6
53. Harry Brown (Daniel Barber, 2009) :: 7.5
54. Infamous (Douglas McGrath, 2006) :: 7.3
55. L.A. Confidential (Curtis Hanson, 1997) :: 9.0
56. The Shining (Stanley Kubrick, 1980) :: 8.0
57. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 7.8
58. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.0
59. Moon (Duncan Jones, 2009) :: 8.0
60. Truck Turner (Jonathan Kaplan, 1974) :: 6.5
61. Body Heat (Lawrence Kasdan, 1981) :: 7.6
62. I'm Here (Spike Jonze, 2010) :: 8.0
63. El método (Marcelo Piñeyro, 2005) :: 7.3
64. On the Waterfront (Elia Kazan, 1954) :: 8.5
65. Play It Again, Sam (Herbert Ross, 1972) :: 7.0

Series
66. Breaking Bad - Seizoen 1 (Vince Gilligan, 2008) :: 7.5
67. The Thick of It - Seizoen 1 (Armando Iannucci, 2005) :: 8.5
  donderdag 1 april 2010 @ 09:34:49 #248
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79819873
O Brother, Where Art Thou?
Ook na deze kijkbeurt kon ik met deze Coen film vrij weinig. De personages zijn net iets te quirky en het verhaal kan me nog steeds maar moeilijk boeien. Het enige echt positieve vind ik de soundtrack, die is wel erg sterk.
Veruit de minste film van de Coen broers


IMDB Cijfer: 7,6/10
Mijn Cijfer: 6,5/10

Rio Grande
Prachtig western drama van John Ford met een sterke John Wayne in de hoofdrol.

IMDB Cijfer: 7,3/10
Mijn Cijfer: 7,5/10

En daarmee komt er een einde aan maart. Deze heb ik de afgelopen maand gezien:

Maart
Films
41. Where the Wild Things Are (Spike Jonze, 2009) :: 6.0
42. An Education (Lone Scherfig, 2009) :: 8.0
43. A Serious Man (Ethan Coen, Joel Coen, 2009) :: 8.5
44. The Blind Side (John Lee Hancock, 2009) :: 5.0
45. Casablanca (Michael Curtiz, 1942) :: 10.0
46. Alice in Wonderland (Cecil M. Hepworth, Percy Stow, 1903) :: 6.0
47. The Butcher Boy (Roscoe 'Fatty' Arbuckle, 1917) :: 7.0
48. The Rough House (Roscoe 'Fatty' Arbuckle, Buster Keaton, 1917) :: 6.5
49. Desistfilm (Stan Brakhage, 1954) :: 7.0
50. Wedlock House: An Intercourse (Stan Brakhage, 1959) :: 7.5
51. No Distance Left to Run (Dylan Southern, 2010) :: 8.3
52. Weapon of War (Femke van Velzen, Ilse van Velzen, 2009) :: 7.2
53. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.5
54. Bigger Than Life (Nicholas Ray, 1956) :: 9.5
55. Before the Devil Knows You're Dead (Sidney Lumet, 2007) :: 7.2
56. Dazed and Confused (Richard Linklater, 1993) :: 9.5
57. Dumbo (Ben Sharpsteen, 1941) :: 8.0
58. Mr. Arkadin (Orson Welles, 1955) :: 7.8
59. Män som hatar kvinnor (Niels Arden Oplev, 2009) :: 8.0
60. Mr. Arkadin (Orson Welles, 1955) :: 8.3
61. My Darling Clementine (John Ford, 1946) :: 8.5
62. O Brother, Where Art Thou? (Ethan Coen, Joel Coen, 2000) :: 6.5
63. Rio Grande (John Ford, 1950) :: 7.5

Series
64. Forbrydelsen - Seizoen 1 (Birger Larsen, 2007) :: 9.0

Statistieken
Totaal 23 films (maandgemiddelde: 20.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 3.
- Middel (21 t/m 75 min.): 4.
- Lang (meer dan 75 min.): 16.

Totale speelduur: 1914 min.
Aantal films / series herzien: 6.

Best beoordeeld: Casablanca (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: The Blind Side (5.0).

Media-verdeling
3.
3.
13.
4.
1.

[ Bericht 90% gewijzigd door Timo20 op 01-04-2010 09:41:16 ]
  donderdag 1 april 2010 @ 09:59:55 #249
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_79820508
Maart
Films
22. Rise of the Footsoldier (Julian Gilbey, 2007) :: 5.0
23. Harry Brown (Daniel Barber, 2009) :: 7.2
24. Powder Blue (Timothy Linh Bui, 2009) :: 7.0
25. De grønne slagtere (Anders Thomas Jensen, 2003) :: 6.0
26. Precious: Based on the Novel Push by Sapphire (Lee Daniels, 2009) :: 8.5
27. Fantastic Mr. Fox (Wes Anderson, 2009) :: 7.6
28. Phileine zegt sorry (Robert Jan Westdijk, 2003) :: 7.0
29. P.S. I Love You (Richard LaGravenese, 2007) :: 5.6
30. The Men Who Stare at Goats (Grant Heslov, 2009) :: 6.2
31. The Brothers Grimm (Terry Gilliam, 2005) :: 7.4
32. The Blind Side (John Lee Hancock, 2009) :: 8.6

Statistieken
Totaal 11 films (maandgemiddelde: 9.7) gekeken:
Totale speelduur: 1194 min.

Best beoordeeld: The Blind Side (8.6, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Rise of the Footsoldier (5.0).

Media-verdeling
9.
2.
  donderdag 1 april 2010 @ 10:51:17 #250
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_79822266
Niet echt heel veel gekeken in Maart.

Maart
Films
67. Shutter Island (Martin Scorsese, 2010) :: 9.0
68. Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (Tim Story, 2007) :: 6.5
69. A Serious Man (Ethan Coen, Joel Coen, 2009) :: 3.0
70. Sunshine Cleaning (Christine Jeffs, 2008) :: 7.0
71. The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (Werner Herzog, 2009) :: 7.5
72. I Love You, Man (John Hamburg, 2009) :: 6.5
73. Push (Paul McGuigan, 2009) :: 3.0
74. Sorority Row (Stewart Hendler, 2009) :: 8.0
75. Johnny Guitar (Nicholas Ray, 1954) :: 10.0
76. An American in Paris (Vincente Minnelli, 1951) :: 10.0
77. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 6.0
78. Good Hair (Jeff Stilson, 2009) :: 7.5
79. Me and Orson Welles (Richard Linklater, 2008) :: 9.0

Series
80. Curb Your Enthusiasm - Seizoen 2 (Larry David, 2000) :: 9.0
81. Curb Your Enthusiasm - Seizoen 3 (Larry David, 2000) :: 9.5
82. Twin Peaks - Seizoen 1 (Mark Frost, David Lynch, 1990) :: 8.5

Statistieken
Totaal 13 films (maandgemiddelde: 25.7) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 0.
- Lang (meer dan 75 min.): 13.

Totale speelduur: 1412 min.
Aantal films / series herzien: 2.

Best beoordeeld: Johnny Guitar, An American in Paris (10.0, 1ste dit jaar).
Slechtst beoordeeld: A Serious Man, Push (3.0).

Media-verdeling
6.
10.
pi_79826347
Negen films gezien in Maart, daarom een top negen.

1. 10th & Wolf (2006) 8
2. The Long Good Friday (1980) 7
3. The Man With The Golden Gun (1974) 7
4. Wild At Heart (1990) 6
5. The Man From Colorado (1948) 6
6. Behind Enemy Lines (2001) 6
7. Laura (1944) 5
8. Bell, Book and Candle (1958) 5
9. The Shadow Riders (1982) 5
pi_79828532
toch blijf ik het vreemd vinden dat sommige meningen zo sterk overeenkomen en sommige mening zo sterk uiteenlopen. Soms zie ik hier een film een heel slecht cijfer krijgen waarvan ik vond dat dit een briljante film was, en vice versa. Vooral begin ik te kriebelen als iemand een zeer slechte film een zeer hoog cijfer geeft. Meningen zijn meningen maar soms zou ik graag een discussiëren over het hoe en wat van z'n cijfer.
<hr>
pi_79829910
Dat mag toch? En anders kan je een uitgebreide mening nog posten in het topic van de film, die is er meestal ook wel.
pi_79831336
Julie & Julia
Julia Child's story of her start in the cooking profession is intertwined with blogger Julie Powell's 2002 challenge to cook all the recipes in Child's first book.

Ik had er toch wel wat meer van verwacht. Dat komt waarschijnlijk door de nominaties die Meryl Streep heeft gekregen voor haar rol als Julia Child. Hij had ook wel 15 minuten korter mogen zijn van mij.
Maar al met al was het wel een vermakelijke film.

IMDb: 7,3
Mijn cijfer: 6,8
  donderdag 1 april 2010 @ 18:34:53 #255
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_79839845
Mijn maand maart:

1. Up In The Air
2. Daybreakers
3. Harry Brown
4. REC 2
5. Surf’s Up
6. Twilight: New Moon
7. The Blind Side
8. 12 Rounds
9. Fantastic Mr. Fox
10. The Road
11. The Hills Run Red
12. The Children
13. Planet Earth
14. Agora
15. Das Weisse Band
16. The Descent: Part 2
17. Brothers
18. From Paris With Love
19. Meisjes
20. Bee Movie
21. Armored
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_79839883
Niet veel, The Hangover, This Is It, Michael Jackson Live In Bucharest.
pi_79842485
quote:
Op donderdag 1 april 2010 18:36 schreef R4m0n_46 het volgende:
Niet veel, The Hangover, This Is It, Michael Jackson Live In Bucharest.
Bedankt voor deze geweldige bijdrage!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
<hr>
  donderdag 1 april 2010 @ 20:57:06 #258
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_79845461
Shutter Island
Leuke thriller die je als filmkijker meetrekt in het mysterie waar Leonardo di Caprio in verzeild is geraakt. Heb me wel vermaakt, maar had liever een andere wending gezien richting het einde, maar ja dat heb je niet in de hand . De sfeerverhogende soundtrack viel me positief op overigens! Cijfer: 7,5

The Machinist
Wat zag Christian Bale d'r vermagerd uit zeg! Alsof ie net bevrijd werd net uit Dachau. Alle botten en schedelcontouren waren goed zichtbaar. Maar wat nou het daadwerkelijke doel van deze opmerkelijke fysieke prestatie is? Van slapeloosheid schijn je juist doorgaans aan te komen.
Voor de rest wel een redelijke niets-is-zoals-het-lijkt-film, maar ik heb voor de komende tijd wel weer genoeg van dit genre meegekregen. Al die plottwists en dubbele lagen vind ik vaak toch eerder flauwig dan geniaal bedacht. Cijfer: 7
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  donderdag 1 april 2010 @ 20:59:51 #259
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_79845597
Deze maand heb ik 21 films gezien. Veel heb ik gekeken in het kader van het 2000s-tournament. Klik op de link om ook mee te stemmen . Het was best een goeie maand met mooie (buitenlandse) arthousefilms en ook wat heftig oorlogsspul uit Irak en omstreken.

1. 4 Luni, 3 saptamîni si 2 zile (4 Months, 3 Weeks and 2 Days)
2. The Station Agent
3. The Hurt Locker
4. Jarhead
5. Lord of War
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_79849523
Quantum Of Solace
Seeking revenge for the death of his love, secret agent James Bond sets out to stop an environmentalist from taking control of a country's valuable resource.

Erg warrig vond ik hem, zeker in bepaalde actie/achtervolgingsscènes. Ik heb helaas niet vlak ervoor nog Casino Royale gezien, maar wat ik me er van herinner is dat ik die toch echt beter vond dan deze.

IMDb: 6,9
Mijn cijfer: 6,5
pi_79849952
Mijn maart overzicht:

1. The Lovely Bones (Peter Jackson, 2009) :: 7.5
2. Batman Begins (Christopher Nolan, 2005) :: 8.5
3. Joheunnom nabbeunnom isanghannom (Ji-woon Kim, 2008) :: 6.5
4. The Book of Eli (Albert Hughes, Allen Hughes, 2010) :: 6.0
5. A Serious Man (Ethan Coen, Joel Coen, 2009) :: 7.5
6. Cloverfield (Matt Reeves, 2008) :: 9.0
7. Solomon Kane (Michael J. Bassett, 2009) :: 6.5
8. Alice in Wonderland (Tim Burton, 2010) :: 8.0
9. The Collector (Marcus Dunstan, 2009) :: 7.5
10. Charlie Bartlett (Jon Poll, 2007) :: 8.0
11. From Paris with Love (Pierre Morel, 2010) :: 7.5
12. Cold Souls (Sophie Barthes, 2009) :: 6.0
13. Shutter Island (Martin Scorsese, 2010) :: 9.0
14. Pontypool (Bruce McDonald, 2008) :: 6.0
15. Case 39 (Christian Alvart, 2009) :: 8.0
16. Spoorloos (George Sluizer, 1988) :: 6.5
pi_79851289
Net Shutter Island & From Paris with Love. De 1e viel goed door te komen, niet erg spannend en tikkeltje voorspelbaar. Begreep alleen de laatste scene niet.

En From Paris With love begreep ik echt niks. Dan maak je als regisseur 2 sterke films, District 13 & Taken en dan kom je zulke relatief simpele rommel. Travolta was goed te pruimen maar zijn partner was echt 3 keer niks.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_79856341
Factory Girl.

Mooie film, prachtige film eigenlijk.

Cijfer: 9.8
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  vrijdag 2 april 2010 @ 01:40:17 #264
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79856875
The Bounty Hunter 2010

"Mister Spahrtaaaah" heeft een baantje als Bounty-Hunter. Hij krijgt plotseling de opdracht om voor 5000$ zijn ex-vrouw (Jennifer Aniston) optesporen en in te rekenen. Makkelijk denkt hij. Beiden komen ondertussen op het spoor van een "moord-zelfmoord", dat op een vage manier verband houdt met een verkeersbon die zij kreeg. En ondertussen hebben ze het uiteraard veel over hun ex-liefdesleven.

Ik kijk heel weinig chick-flicks. Als het echt onzin moet zijn. Geef mij dan enge vampieren- en Horror-fictie onzin. Maar de film keek wel lekker weg. En Jennifer Aniston is toch best wel sexy. Klein, mooie benen, mooie voeten... leuk gezicht. En daar kom ik na vijftien jaar pas achter :|

[ Bericht 1% gewijzigd door Schenkstroop op 02-04-2010 01:49:05 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  vrijdag 2 april 2010 @ 07:52:41 #265
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_79858522
The Collector
Niet eens afgekeken, zo slecht, voorspelbaar en ongeloofdwaardig.

Een 3
  vrijdag 2 april 2010 @ 09:14:42 #266
288142 mr_t88
Legen...wait for it...DARY!
pi_79859439
quote:
Op donderdag 1 april 2010 22:25 schreef Butterfly91 het volgende:
Quantum Of Solace
Seeking revenge for the death of his love, secret agent James Bond sets out to stop an environmentalist from taking control of a country's valuable resource.

Erg warrig vond ik hem, zeker in bepaalde actie/achtervolgingsscènes. Ik heb helaas niet vlak ervoor nog Casino Royale gezien, maar wat ik me er van herinner is dat ik die toch echt beter vond dan deze.

IMDb: 6,9
Mijn cijfer: 6,5
Allebei zwaar kut! Geen Bond films iig!
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines.
  vrijdag 2 april 2010 @ 09:25:19 #267
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79859628
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 01:14 schreef Tamashii het volgende:
Factory Girl.

Mooie film, prachtige film eigenlijk.

Cijfer: 9.8
.
Niet meer actief op Fok!
pi_79860154
Top 10 Maart

1. The New World (Terrence Malick, 2005) :: 9.5
2. Bloody Sunday (Paul Greengrass, 2002) :: 8.0
3. Phone Booth (Joel Schumacher, 2002) :: 8.0
4. The Road (John Hillcoat, 2009) :: 8.0
5. TRON (Steven Lisberger, 1982) :: 7.5
6. Cassandra's Dream (Woody Allen, 2007) :: 7.5
7. Intermission (John Crowley, 2003) :: 7.5
8. Taxi Driver (Martin Scorsese, 1976) :: 7.5
9. Triage (Danis Tanovic, 2009) :: 7.5
10. Crazy Heart (Scott Cooper, 2009) :: 7.0

The New World heb ik deze maand twee maal in blu-ray kwaliteit afgedraaid en is meteen tot een favoriet bekogeld. Bloody Sunday was in treffende docu-stijl gefilmd en erg indrukwekkend. The Phone Booth is zo'n film waar je anderhalf uur lang op het puntje van je stoel zit. The Road was enorm sfeervol en heel gaaf uitgeacteerd door Viggo Mortensen. TRON was gewoon cool! Gedateerde effecten storen totaal niet en passen goed in de film.
pi_79863444
Night of the Living Dead (1990)
http://www.imdb.com/title/tt0100258/

Ik snap niet waarom iedereen dit zo geweldig vind. Ik ben een grote horror fan, maar dit vond ik niet eng en niet spannend. Een trage film gewoon. De dialogen slaan nergens op, totaal geen diepgang, geen achtergrond verhaal. Zomaar uit het niets zijn er opeens levende dode.
De special effects kon men in 1990 ook al stukken beter dan dit, je pikt de poppen er zo uit.
Pluspunt is dat ze de gore niet uit de weg gaan maar het mooi in beeld brengen.

Mijn cijfer: 4
IMDB: 6.6
pi_79864243
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 11:42 schreef lelouch het volgende:
Night of the Living Dead (1990)
http://www.imdb.com/title/tt0100258/

Ik snap niet waarom iedereen dit zo geweldig vind
Ben je niet in de war met de 1968 versie van Romero?
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper
Mijn reviews
pi_79865936
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 12:05 schreef SamuelofSEK het volgende:

[..]

Ben je niet in de war met de 1968 versie van Romero?
Dit is een remake van de '68 versie. Dus ik neem niet aan dat daar opeens wel goede dialogen en een achtergrond verhaal inzit?
pi_79866277
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 12:53 schreef lelouch het volgende:

[..]

Dit is een remake van de '68 versie. Dus ik neem niet aan dat daar opeens wel goede dialogen en een achtergrond verhaal inzit?
fail
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_79866363
Gaat het bij een horrorfilm om een goed achtergrond verhaal? Maar ik zou zeggen: kijk het origineel eens. Er zijn genoeg slechte remakes.
pi_79866803
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 13:05 schreef Toad het volgende:
Gaat het bij een horrorfilm om een goed achtergrond verhaal? Maar ik zou zeggen: kijk het origineel eens. Er zijn genoeg slechte remakes.
Het gaat niet om een goed achtergrond verhaal, als dat er maar enigszins is. In de 1990 versie die ik heb gezien was dat er totaal niet. Broer en zus komen aan op begraafplaats en opeens zijn er levende dode.
Ik had het gevoel naar een intro te kijken waarna de film zelf zou beginnen.

Ik zal de 1968 versie nog een kans geven. Maar ik ben bang dat ik door de moderne films te veel verwend ben om deze klassiekers te kunnen waarderen.
pi_79867303
Maar het hele idee van het kijken naar een remake omdat je goede verhalen over het origineel hoorde kan ik al echt niet bij...9 op de 10 gevallen (als het niet meer is), is een remake pure verkrachting van het origineel en ontbreken nagenoeg alle zaken die het zo goed maakten..

Die achtergrond ga je in het origineel ook niet treffen trouwens.
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_79873378
Manufactured Landscapes (Jennifer Baichwal, 2006)
Geen documentaire om vrolijk van te worden en had nogal een dubbel gevoel bij de beelden van fotograaf Edward Burtynsky. Het zijn aan de ene kant prachtige foto's van industriële landschappen (zoals de titel al verklapt), maar andere kant zijn het soms tegelijkertijd ook beelden om van te gruwelen. Met name de scenes van het fabriekswerk in China maakten op mij diepe indruk. 7.0
  vrijdag 2 april 2010 @ 16:21:32 #277
288142 mr_t88
Legen...wait for it...DARY!
pi_79873568
TMNT 2007
IMDB: 6,6
Mijn cijfer: 6

Sunshine 2007
IMDB 7,3
Mijn cijfer: 7,5
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines.
  vrijdag 2 april 2010 @ 18:01:10 #278
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_79876369
The Imaginarium of Doctor Parnassus 2009
De film vertelt het verhaal van Dr. Parnassus (Christopher Plummer), die met zijn theatergezelschap stad en land afreist om het publiek nog nooit vertoond vertier voor te schotelen. Zijn gave maakt het zijn publiek mogelijk om via een magische spiegel aan de realiteit van alledag te ontsnappen. Maar er rust ook een vloek op hem. Al eeuwen lang sluit hij namelijk weddenschappen af met de duivel, Mr. Nick (Tom Waits), waaraan hij o.m. zijn exclusieve onsterfelijkheid te danken heeft. Diezelfde Mr. Nick keert nu terug om een prijs voor hemzelf op te eisen, namelijk de innemende en kostbare dochter van Dr. Parnassus, Valentina (Lily Cole), op de dag dat ze zestien jaar wordt. Dr. Parnassus heeft nog een laatste weddenschap met Mr. Nick nodig om zich uit deze benarde situatie te redden.
Ik vind de film wat chaotisch/rommelig en onsamenhangend overkomen. Desalniettemin is de sfeer en de absurditeit fenomenaal. De fantasiewereld vond ik echt prachtig.
9
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  vrijdag 2 april 2010 @ 18:21:13 #279
211118 klaasdj
Juice by Tappy!
pi_79876939
Taxi Driver (1976): http://www.imdb.com/title/tt0075314/
IMDb: 8.6
Mijn Cijfer: 8.0
Genre: Misdaad/Drama
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oordeel: Een sterke dramafilm met overtuigend spel van De Niro. Soms iets aan de slome kant, maar toch een aanrader.

Donnie Darko (2001): http://www.imdb.com/title/tt0246578/
IMDb 8.3
Mijn cijfer 8.0
Genre: Drama, Sci-Fi, Thriller, Mystery.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oordeel: Deze ietwat surrealistische culthit is een combinatie van drama, psychologie en tijdreizen die bij mij in zeer goede aarde gevallen is. Ik hekel tijdreisfilms omdat in de meeste gevallen er zoveel gefocust wordt op logica, dat alle andere onderdelen van de film in het niet vallen. Donnie Darko weet juist een degelijke afstand te nemen van het hele tijdreizen in de film. Een juweeltje.

The Final Destination (2009): http://www.imdb.com/title/tt1144884/
IMDb: 4.9
Mijn Cijfer: 5.5
Genre: Horror
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oordeel: Zoals we van de Final Destination serie gewend zijn is dit deel nog slechter dan het vorige. Met een budget van bijna twee keer dat van de eerste film uit de serie weet regisseur James Wong geen raad. Geen onaardige film om naar te kijken als je van milde horror houdt, maar deze budgetwise A-film is zeker geen prijzenmagneet voor de in Hongkong geboren Wong. De film is een flauwe opkotsing van verhaallijnen die niet origineler zijn dan de vorige films, maar één ding moet gezegd: ook al weet je dat ze dood gaan, de spanning zit er wel aardig in.

Con Air (1997): http://www.imdb.com/title/tt0118880/
IMDb: 6.6
Mijn Cijfer: 5.8
Genre: Actie/Thriller
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oordeel: Slecht verhaal, ongeloofwaardige gebeurtenissen en verschrikkelijk cliché.

[ Bericht 27% gewijzigd door klaasdj op 02-04-2010 21:34:10 ]
Canada, the promised land!!! Places 2 be: West Michigan, New York State/Long Island (en city),
Washington, DC, Chicago.
American Studies, RuG met minor journalistiek.
pi_79895681
El Orfanato


Heel spannend!
Mooi einde en ik geef deze film een 8
Fake it baby - They won't even know!
You can make it ?
Cos everybody knows that that's the way to go
pi_79895926
gisteravond

DONNIE DARKO

gezien, wat een tegenvaller.. had er veel van verwacht na al die positieve reviews op internet maar vond de film helemaal niks

2/5
  zaterdag 3 april 2010 @ 11:47:18 #282
250728 banaantjeEE
We zien wel !
pi_79897232
Everybody's Fine 2009
Een weduwnaar realiseert zich na de dood van zijn vrouw dat zij eigenlijk zijn enige link met zijn kinderen was. Hij neemt het impulsieve besluit een road trip te ondernemen om het contact met zijn inmiddels volwassen kinderen te herstellen.
Aardig filmpje mede mogelijk door Robert de Niro die weer zeer sterk acteert. Het is wel een film die je pakt. Er gebeurde niets spectaculairs, maar toch word je meegezogen in het schitterende en meeslepende verhaal.
9.5

Legion 2010
Een groep mensen stopt ergens in het zuiden, om wat te eten in een truckersrestaurant. Ze komen er echter al snel achter dat ze hier geen tijd hebben om gewoon wat te eten, maar dat ze moeten vechten voor hun leven en zichzelf moeten verdedigen tegen engelen, gestuurd door God om de mensheid uit te roeien. Wat de groep niet weet, is dat deze bijbelse apocalyps er voor zorgt dat zij misschien wel eens de laatste hoop van de mensheid kunnen zijn, omdat één van de serveersters zwanger is, van de Messias...
Film kwam zeer goed op gang, maar halverwege zakte het verhaal wat in elkaar. Zeer jammer want ik vond de film zeer veel potentieel hebben. Ook het einde vond ik wat raar...
7
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_79906312
SHUTTER ISLAND

Viel me wat tegen. Op zich goed geacteerd, lekker sfeertje, maar de clou was te voorspelbaar. 6

THE HURT LOCKER

Erg goed, Zuigt je mee in de film, komt hard aan en biedt voer voor een goeie discussie achteraf. 9
  zaterdag 3 april 2010 @ 17:01:18 #284
25957 Reddiablo
Football Manager Researcher NL
pi_79906692
Shutter Island gisteravond gekeken, heb hem na een uur uitgezet - wat een baggerfilm!
Don't ask me, I only use my brains to keep my ears apart!
www.3voor12denhaag.nl
http://www.last.fm/user/Reddiablo
  zaterdag 3 april 2010 @ 17:14:57 #285
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79907120
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 12:53 schreef lelouch het volgende:

[..]

Dit is een remake van de '68 versie. Dus ik neem niet aan dat daar opeens wel goede dialogen en een achtergrond verhaal inzit?
'Day of the living dead 1985' (of was het 1984?) is ook met langzame zombies. Maar er zitten spannende stukken in en er is meer verhaal. Een stuk beter dan de remake van "night of the living dead".
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_79917048
Dan in real life

Dan Burns (Steve Carell) is een alleenstaande vader en daarnaast een succesvolle columnist. Zijn drie kinderen en werk vormen zijn bestaan. Maar dan ontmoet hij tijdens de jaarlijkse familiereünie Marie (Juliette Binoche). Marie blijkt de vrouw van zijn dromen te zijn, maar geheel toevallig ook de vriendin van zijn broer.

Hele mooie film, komedie/romantische film die nooit te zoet word ofzo en echt boeid tot het einde
1 vande mooiere films die ik de laatste tijd gezien heb

dikke 4*!
pi_79919419
Mijn god wat is deze topicreeks slecht geworden zeg.
pi_79920131
Ook hier: The Hurt Locker. Ja ik weet niet... op zich interessant om te kijken hoe het daar in die zandbak aan toe gaat maar vond m denk ik minder spectaculair als de reviews verklappen. Misschien ook wat te onrustig gefilmd. Snap wel dat je zo er bovenop zit maar het kijkt niet prettig.

6.5 geef ik. IMDB geeft een puntje hoger.
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zondag 4 april 2010 @ 09:01:04 #289
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79925155
Terug naar de kust met Linda de Mol. Aardig. Al zag ik de clou al van verre af aan komen.
Niet meer actief op Fok!
pi_79926824
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 23:37 schreef EauDeToilette het volgende:
Mijn god wat is deze topicreeks slecht geworden zeg.
Mee eens, maar wie ben jij dan? Kan me jou ook niet herinneren van je prachtige reviews in ieder geval
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_79927035
Legion

Genre: Horror, actie
Plot: God is het zat een stuurt een 'legion' engelen om de mensheid uit te roeien. Michael valt en probeert ze te redden, in het bijzonder een stel mensen die in een diner (in the middle of nowhere: Paradise Falls) zitten.
Mening: Voorspelbaar, slepend, soms overdone en slecht uitgevoerd (zie screenie hierboven, lijkt wel op een zo'n standaard webcameffectje). Er had veel meer uitgehaald kunnen worden en het had veel realistischer gekund. Einde echt slecht helaas. Film was ook niet echt eng voor een horror, vond ik. Wel pluspuntje voor een goed uitziende doch houterige Paul Bettany als Michael.
Bonus: Leuke blog die ingaat op 't script
Cijfer: 4/10
pi_79934924
Free Rainer (Hans Weingartner, 2007)
Gefrustreerd omdat hij gedwongen is om slechte tv-shows te produceren, begint Rainer (een manager bij een tv-station) de kijkcijfers te manipuleren. Het begon allemaal er overdreven en ook gaandeweg de film nog wel de nodige ongeloofwaardige momenten, maar toch zeker geen slechte film. Zou goed zijn als John de Mol deze film ook zou kijken. Toch had ik na The Edukators wel wat meer verwacht van de nieuwste film van Hans Weingartner. 7.0

A short film about killing (Krzysztof Kieslowski, 1988)
Na A short film about love is A short film about killing de tweede film die ik zie van Kieslowski, vond persoonlijk eerstgenoemde wat beter maar ook dit was weer een prima film. Met name de prachtige cinematografie en bijbehorende score vielen in positieve zin op, het verhaal en de manier van filmen laten je zeker niet met een vrolijk gevoel achter. Vond het einde overigens aanzienlijk sterker dan de eerste helft van de film. 7.5

Hansel & Gretel (Pil-Sung Yim, 2007)
Mooi duister sprookje uit Zuid-Korea. Het verhaal is aardig maar niet heel speciaal, de film moet het met name hebben van de prachtige sets, aankleding, kleurgebruik en cameravoering. Bleef toch wel met het gevoel achter dat er heel wat meer in had gezeten. 7.2



[ Bericht 5% gewijzigd door Hulkio op 04-04-2010 15:43:29 ]
pi_79935210
Dubbel...

[ Bericht 99% gewijzigd door Hulkio op 04-04-2010 15:42:51 (dubbel) ]
  zondag 4 april 2010 @ 18:57:01 #294
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79941355
Drie films gezien vandaag:

Juno - aardig, maar ook niet meer dan dat.
The Road - indrukwekkend.
Up in the air - in 1 woord fantastisch!
Niet meer actief op Fok!
  zondag 4 april 2010 @ 19:03:30 #295
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_79941538
quote:
Op zondag 4 april 2010 18:57 schreef Viking84 het volgende:
Drie films gezien vandaag:

Up in the air - in 1 woord fantastisch!
waarom is het dan zo fantastisch ... ik vond het wel aardig meer niet.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_79941936
Drie films gezien sinds gisteravond.
Defendor, 2009, Peter Stebbings.
Verhaal is an sich sympathiek, maar bij de uitwerking ging duidelijk iets niet goed. Woody Harrelson komt ook in het geheel niet tot zijn recht.
Cijfer 5.
The Informant, 2009, Steven Soderbergh.
Verhaal is an sich tragi-komisch, maar dan heb ik nu toch echt een keer een film gezien waarin Matt Damon in een moeras terecht komt, want dat is de film uiteindelijk toch een beetje. Humoristisch is de film ook niet echt.
Cijfer 5.
Up, 2009, Pete Docter, Bob Peterson.
Knaller uit de Pixar stal.
Cijfer 8.
I´m back.
  zondag 4 april 2010 @ 19:24:50 #297
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_79942061
quote:
Op zondag 4 april 2010 19:03 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

waarom is het dan zo fantastisch ... ik vond het wel aardig meer niet.
Ja, moeilijk om onder woorden te brengen. Ik vond het een origineel verhaal, mooie personages, alles klopte gewoon .
Niet meer actief op Fok!
pi_79942115
quote:
Op zondag 4 april 2010 11:01 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Mee eens, maar wie ben jij dan? Kan me jou ook niet herinneren van je prachtige reviews in ieder geval
wat is er mis dan? We geven hier allen onze mening.
just give a second thought
what if we don't get caught...
pi_79942231
Drie films die ik een week eerder zag.
The lovely bones, 2009, Peter Jackson.
Naar deze film werd door velen uitgekeken, ik denk dat ze het goed verknoeid hebben, niet de moeite waard om te gaan zien. Alles aan dit verhaal is pointless.
Cijfer 4
Law abiding citizen, 2009, F. Gary Gray.
Collega's hadden hem aangeraden. Zat een opmerkelijke twist in het verhaal, zei-den ze. Nog nooit zoiets amateuristisch gezien. Alsof je niet al in 2010 leeft en decennia van films hebt gekeken...
Cijfer 3
Shutter Island, 2010, Martin Scorsese.
Uiteindelijk toch wel een "aardige" film, maar lost totaal de verwachtingen niet in die ik er bij had.
Cijfer 6.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 04-04-2010 22:23:57 ]
I´m back.
  Moderator zondag 4 april 2010 @ 20:27:44 #300
9859 crew  Karina
Woman
pi_79944137
Cirque du Freak: The Vampire's assistant
Vampierenfilm

Twee jongens gaan naar een freakshow. De ene houdt van spinnen, de andere wil graag een vampier worden.

Een van de jongens, de spinnenliefhebber, ontmoet op de freakshow een vampier. Na wat gedoe met een spin, wordt de jongen een halfvampier en de "leerling" van de vampier. Ze worden achternagezeten door Vampezen en er gebeuren allerlei rare dingen.

Volgens mij is dit eigenlijk een kinderfilm, voor wat oudere kinderen (15-16). Wel aardig.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  zondag 4 april 2010 @ 22:32:44 #301
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_79949143
Mad Men - Season 3
De enige serie ooit die drie jaar achter elkaar de Emmy Award won voor beste drama serie, en terecht. Dat wat ik zei na afloop van het tweede seizoen, staat ook na het kijken van het derde seizoen nog steeds overeind: Mad Men is zonder enige twijfel de allerbeste tv serie aller tijden. Ongekend sterke verhaal lijnen, prachtig geacteerd door mooie mensen (January Jones is als Betty Draper ongeloofelijk mooi, een waar plaatje om te zien) en prachtig gestyleerd met een groot oog voor detail.
Ben er eergisteren mee begonnen en heb het nu al afgekeken. Het is uitermate verslavend en dus krijgt ook dit seizoen niet meer dan terecht de hoogst mogelijke score.
Was het maar vast zomer, wanneer seizoen 4 begint.
Wat een serie...

10/10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')