iK zat vanmiddag tussen het zappen door naar een programma van de moslimomroep te kijken...quote:Op zondag 7 maart 2010 10:49 schreef SicSicSics het volgende:
Eigenlijk heeft hij niets nieuws gezegd dus!?!Behalve misschien dat hij zegt pas uit de EU te willen stappen als Turkije lid wordt, ik dacht dat hij er meteen al uit wou stappen? Alles wat hij verder in dit stukje zegt komt van dezelfde single (Een plaat kun je het niet noemen in ieder geval.) en aangezien we hier nog steeds in een democratie leven waarin we met meerdere partijen moeten regeren is het grootste gedeelte van wat hij hier uitkraamt schier onmogelijk!
Verder vind ik Wilders een beetje een klein groepje dat het aan het verpesten is voor de rest.
Als er ook totaal geen basis was waarop hij enig gelijk had of een punt had dan zou hij ook niet zoveel aandacht krijgen en zoveel steun ontvangen. Of je het nou eens bent met al Wilders' z'n punten of het totaal oneens bent met z'n punten, je kan er niet om heen dat hij ergens wel een gevoelige snaar raakt.quote:Op zondag 7 maart 2010 14:45 schreef Zienswijze het volgende:
In Engeland zijn er wel behoorlijk wat mensen die Wilders en zijn film steunen hoor. In Engeland is vorig jaar de Engelse Defensie Liga opgericht om de islamisering van Engeland tegen te gaan en de aandacht vestigen op het feit dat alle drie de grote politieke partijen van het Verenigd Koninkrijk de kwestie van de islamisering niet op durven te pakken.
Dat klopt helemaal, echter kan bijna ieder ander het probleem natuurlijk ook perfect weergeven, het gaat echter om oplossingen en die gaat hij op deze manier echt niet bereiken, zeker niet door alleen maar dwars te liggen en recalcitrant te zijnquote:Op zondag 7 maart 2010 16:58 schreef Prinsch het volgende:
[..]
Als er ook totaal geen basis was waarop hij enig gelijk had of een punt had dan zou hij ook niet zoveel aandacht krijgen en zoveel steun ontvangen. Of je het nou eens bent met al Wilders' z'n punten of het totaal oneens bent met z'n punten, je kan er niet om heen dat hij ergens wel een gevoelige snaar raakt.
Al is zijn oplossing niet altijd de juiste, het probleem geeft hij perfect weer.
Nee. Niemand heeft het probleem weer. Geen enkele politieke partij, behalve de PVV, is zich bewust van de politieke islam.quote:Op zondag 7 maart 2010 17:26 schreef Samson het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal, echter kan bijna ieder ander het probleem natuurlijk ook perfect weergeven, het gaat echter om oplossingen en die gaat hij op deze manier echt niet bereiken, zeker niet door alleen maar dwars te liggen en recalcitrant te zijn
Ben je nu echt dom of zo? Natuurlijk is het merendeel van de politieke partijen zich bewust van de politieke islam, ze gaan er alleen minder radicaal mee om....en blijkbaar volgens een hoop mensen niet radicaal genoeg en daar profiteert Wilders van.quote:Op zondag 7 maart 2010 17:30 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nee. Niemand heeft het probleem weer. Geen enkele politieke partij, behalve de PVV, is zich bewust van de politieke islam.
Ja en daarom krijgt Wilders zoveel stemmenquote:Op zondag 7 maart 2010 17:44 schreef Samson het volgende:
[..]
Ben je nu echt dom of zo? Natuurlijk is het merendeel van de politieke partijen zich bewust van de politieke islam, ze gaan er alleen minder radicaal mee om....en blijkbaar volgens een hoop mensen niet radicaal genoeg en daar profiteert Wilders van.
Minder radicaal, zeg maar gewoon niet.quote:Op zondag 7 maart 2010 17:44 schreef Samson het volgende:
[..]
Ben je nu echt dom of zo? Natuurlijk is het merendeel van de politieke partijen zich bewust van de politieke islam, ze gaan er alleen minder radicaal mee om....en blijkbaar volgens een hoop mensen niet radicaal genoeg en daar profiteert Wilders van.
Er is ook totaal geen basis. Het probleem is niet de Islam. Het probleem zijn de kutmarokkanen.quote:Op zondag 7 maart 2010 16:58 schreef Prinsch het volgende:
Als er ook totaal geen basis was waarop hij enig gelijk had of een punt had dan zou hij ook niet zoveel aandacht krijgen en zoveel steun ontvangen. Of je het nou eens bent met al Wilders' z'n punten of het totaal oneens bent met z'n punten, je kan er niet om heen dat hij ergens wel een gevoelige snaar raakt.
Natuurlijk kan iedereen dat probleem weergeven, ik denk dat zelfs de meest socialistische linksert in Nederland nog wel de problemen met integratie aan kan geven. Het probleem is alleen dat de gevestigde partijen niet het probleem kunnen weergeven op een manier als Wilders dat doet. Voornamelijk omdat de gevestigde partijen een achterban hebben die dat niet zullen tolereren.quote:Op zondag 7 maart 2010 17:26 schreef Samson het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal, echter kan bijna ieder ander het probleem natuurlijk ook perfect weergeven, het gaat echter om oplossingen en die gaat hij op deze manier echt niet bereiken, zeker niet door alleen maar dwars te liggen en recalcitrant te zijn
Ik snap het wel. Als je bekend met met het totale verleden van Hitler en de opkomst van de NSDAP. Ik weet dan ook dat mensen die dit uitspreken doelen, op de tijd waarin Hitler opkwam. Niet wanneer hij aan de macht was en joden ging vergassen.quote:Op zondag 7 maart 2010 13:11 schreef Bartjedelft het volgende:
Reactie op Meki,
Ik vind het niet kunnen dat Wilders met Hitler vergeleken wordt. Wilders zet de allochtone criminelen het land uit, maar VERMOORD ZE NIET. Ook is de islam verwerpelijk vanwege hun stellingen:
homo's vermoorden en vrouwen zijn minder dan mannen (hoofddoekje is hiervan het symbool).
Ook vind ik dat mensen die hier te gast zijn, met 2 paspoorten, ze na de zoveelste criminele daad het Nederlandschap niet meer waardig zijn. Dus paspoort afpakken en ons land uit trappen.
De overigen worden dan vanzelf bang en braaf.
Ik stem in juni dus zeker op Wilders en hoop op CDA/VVD/PVV kabinet, de scherpe kantjes gaan er dan wel vanaf. Want dan moet Wilders ook compromissen sluiten en laat hij misschien het hoofddoekjes verbod, behalve voor openbare funkties, wel vallen.
Ik ben geen Wildersstemmer dus hou die lasterpraatjes maar voor je.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 16:46 schreef Meki het volgende:
[..]
Zeg wildersstemmer, jouw haat naar de islam en pvv zijn haat tegen de islam, zal de islam niet doen stoppen. Ook een derde wereldoorlog zal de islam niet stoppen.
Niks kan de islam stoppen tot de dag des oordeels.
dus hou op met jou oorlog tegen de islam
Waarin exact?quote:
Dus het is 100% religie en 0% politiek? Lijkt gvd wel een draaimolen hier.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:05 schreef Torrio het volgende:
[..]
Denk je dat ongelovigen zichzelf op laten blazen? Dankzij het geloof en de 'beloningen' die ze zogenaamd krijgen, krijgen ze ze zover.
Ah ja, de EDL. Een club van extreem-rechtse hooligans. Dat is ook precies de hoek waar je dit soort "critici" moet zoeken. Baken van beschaving in de westerse wereld.quote:Op zondag 7 maart 2010 14:45 schreef Zienswijze het volgende:
In Engeland zijn er wel behoorlijk wat mensen die Wilders en zijn film steunen hoor. In Engeland is vorig jaar de Engelse Defensie Liga opgericht om de islamisering van Engeland tegen te gaan en de aandacht vestigen op het feit dat alle drie de grote politieke partijen van het Verenigd Koninkrijk de kwestie van de islamisering niet op durven te pakken.
Bullshit en de Hopi Boys gaat het momenteel niet zo voor de wind geloof ik.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:15 schreef Ironhide het volgende:
Enkele open wonden in de samenleving:Hagelwitte voetbalhooligans die steeds maar weer alle ruimte geboden wordt om publieke eigendommen en elkaar te slopen (dat laatste is natuurlijk het probleem niet). -De Hopi Boys in de Bijlmer die openlijk (zie Youtube) toegeven de dagelijkse kost en meer middels roven en geweld bij elkaar te garen. Ultralinkse dierenliefhebbers die er niet voor terugdeinzen om eenieder, die ook maar indirect iets met dierenleed te maken heeft, te terroriseren. Frauderende steuntrekkers die met hun misbruik de werkende bevolking zwaar belasten. Steuntrekkers die thuis op hun krent zitten i.p.v. bijv. zwerfvuil en hondepoep in de omgeving op te ruimen. Ontspoorde Marokkaanse jeugd verspreid over Nederland.
Tot nu hebben de gevestigde partijen alleen maar doekjes voor het bloeden aangeboden. Wanneer gaan we over tot amputatie van de door en door verrotte delen van de samenleving?
Tot nu toe is Wilders de enige die dergelijke problematiek onder de aandacht probeert te brengen. Natuurlijk, de manier waarop hij dat doet laat veel te wensen over.
Daarom wacht ik nog steeds op het eerste intelligente antwoord op Wilders. Tot dan overweeg ik op om Wilders te stemmen (ik zeg Wilders en niet de PVV, omdat de rest duidelijk als opvulling dient).
Uiteindelijk zal Wilders toch in het keurslijf van een coalitie geperst worden, dus zullen de scherpe kantjes van zijn gedachtegoed het toch niet halen.
En wat doe je dan nadat je aan deze symptoom bestrijding hebt gedaan? Of geloof je werkelijk dat het probleem dan voor altijd de wereld uit is.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 17:15 schreef Ironhide het volgende:
Tot nu hebben de gevestigde partijen alleen maar doekjes voor het bloeden aangeboden. Wanneer gaan we over tot amputatie van de door en door verrotte delen van de samenleving?
Volgens welk artikel is dat dan in strijd met de rechten van de mens?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:31 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Het sluiten van islamitische scholen, het uitzetten van criminele moslims (zeker hen die hier geboren zijn) en een bouwverbod voor moskeeen zijn allen strijdig met het EVRM.
Alleen art. 14 dus. En dat is nou net het artikel van de grondwet dat Wilders wil wijzigen.quote:art. 1: Verplichting van lidstaten zich te houden aan de rechten en toe te passen op iedereen binnen hun rechtsmacht.
art. 2: recht op leven
art. 3: verbod op martelen
art. 4: verbod op slavernij en dwangarbeid
art. 5: recht op vrijheid en veiligheid
art. 6: recht op een eerlijk proces
art. 7: geen straf zonder wet: legaliteitsbeginsel
art. 8: recht op privacy, waaronder ook valt: bescherming van het gezin (voluit: recht op eerbiediging van privé-, familie- en gezinsleven)
art. 9: vrijheid van gedachte, geweten en godsdienst
art. 10: vrijheid van meningsuiting
art. 11: vrijheid van vergadering
art. 12: recht op huwelijk
art. 13: recht op daadwerkelijk rechtsmiddel
art. 14: verbod op discriminatie
Sterker nog, dat MOET. Want anders worden ze boos en gaan ze rellen. En dat kunnen we niet gebruiken, natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:49 schreef Amos_ het volgende:
Positieve discriminatie is ook discriminatie, maar dat mag ineens wel tegen de Grondwet in?
Op meerdere. Ik zou je aanraden de volledige tekst er even bij te pakken:quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:47 schreef Gia het volgende:
[..]
Volgens welk artikel is dat dan in strijd met de rechten van de mens?
http://www.echr.coe.int/N(...)N%C3%A9erlandais.pdfquote:Alleen art. 14 dus. En dat is nou net het artikel van de grondwet dat Wilders wil wijzigen.
Wat betreft het uitzetten van criminele moslims, moet dat gewijzigd worden in het uitzetten van iedere crimineel met een dubbel paspoort.
En dan is het ineens geen discriminatie meer!!
Maak de zaak aanhangig bij het europese hof voor de rechten van de mens, zou ik zeggen!quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:49 schreef Amos_ het volgende:
Positieve discriminatie is ook discriminatie, maar dat mag ineens wel tegen de Grondwet in?
Nee, ik ben niet zo van de slachtofferrol om niets. Zolang ik er nog niet mee te maken krijg moeten mensen het zelf maar zien.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:56 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Maak de zaak aanhangig bij het europese hof voor de rechten van de mens, zou ik zeggen!
Waarom zeg je het dan? Als je direct toegeeft dat het een slachtofferrol is?quote:Op dinsdag 9 maart 2010 10:57 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet zo van de slachtofferrol om niets.
Okee. Evengoed bedankt voor je bijdrage.quote:Zolang ik er nog niet mee te maken krijg moeten mensen het zelf maar zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |