Jups... gezien wat er gebeurd kan het best wel eens kruisbanden zijn...quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:22 schreef Whiteguy het volgende:
Gaat daar nou pieters geblesseerd van het veld af bij jong oranje ?
Verstapte zich.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:22 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Wat gebeurde er? Zat aan de telefoon...
Bij het landen schiet zijn knie naar links.. niet echt prettig dus...quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:22 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Wat gebeurde er? Zat aan de telefoon...
Nou dan kunnen Ooijer/Marcellis/Vukovic hun schoenen ook weer uit het vet halen en oppoetsen voor wat extra minuutjes de rest van de competitie.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:23 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Bij het landen schiet zijn knie naar links.. niet echt prettig dus...
quote:
Hij heeft slechts een half jaar getekend hoorquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:40 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
![]()
Als van der Meyde wedstrijdfit is en weer de vorm terugkrijgt uit zijn Ajax-periode dan is hij 3 klasses beter dan Helazovic
Als iemand dat eruit kan halen, dan is Rutten dat wel. Zul je zien dat we straks graag zien dat hij langer blijft.quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:40 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
![]()
Als van der Meyde wedstrijdfit is en weer de vorm terugkrijgt uit zijn Ajax-periode dan is hij 3 klasses beter dan Helazovic
Dan moet hij het wel heel goed doen!quote:Op woensdag 3 maart 2010 19:43 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Als iemand dat eruit kan halen, dan is Rutten dat wel. Zul je zien dat we straks graag zien dat hij langer blijft.
Daar zal het idd wel op uitdraaien, jaquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:43 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Als iemand dat eruit kan halen, dan is Rutten dat wel. Zul je zien dat we straks graag zien dat hij langer blijft.
In 2 maanden tijd wordt ie een supervoetballer? Nahhhhquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:43 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Als iemand dat eruit kan halen, dan is Rutten dat wel. Zul je zien dat we straks graag zien dat hij langer blijft.
John van Burgerking was toch bij NEC ook 6 kilo in een week afgevallenquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:54 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
In 2 maanden tijd wordt ie een supervoetballer? Nahhhh
snap niet waarom ze nu niet over een nieuw contract willen praten! Verleng nu maar gewoon! Dan verdien je mooi meer als ie weg gaat!quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:21 schreef Whiteguy het volgende:
Uit de categorie ander nieuws:
[..]
'de goede prijs' zal hier wel een aardig stuk hoger liggen dan bij lazovic.
Nu verlengen = nu meer gaan betalen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:35 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
snap niet waarom ze nu niet over een nieuw contract willen praten! Verleng nu maar gewoon! Dan verdien je mooi meer als ie weg gaat!
Inderdaadquote:Op woensdag 3 maart 2010 20:45 schreef fetss het volgende:
pieters waarschijnlijk zwaar geblesseerd:O, daar gaan onze verdedigers
quote:Erik Pieters van PSV is woensdag bij de interland van Jong Oranje in Doetinchem tegen Polen (3-2) mogelijk zwaar geblesseerd geraakt aan de knie. Volgens bondscoach Cor Pot waren de conclusies na de eerste diagnose niet positief.
Bron
Heb je opzich een punt! Maar ik zie het niet goed aflopen!quote:Op woensdag 3 maart 2010 20:45 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Nu verlengen = nu meer gaan betalen.
Hij heeft nog contract tot 2013, dus waarom overhaaste beslissingen nemen?
ach invallen tegen Ajax en de winnende maken is ook wel voldoende hoorquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:52 schreef MMUFC het volgende:
Ik had stiekem nog de hoop dat De Telegraaf ons zat te dissen met het mAndy van der Meyde verhaal.. maar niet dus...
Maarja als je aan de andere kant ziet dat Lazovic niet in staat was te spelen zaterdag.. dan begin je haast weer aan vorig jaar te denken..
mAndy krijgt overigens nummer 8.. hij hoopt de harten van de supporters te winnen... gaat niet zomaar lukken denk ik.. misschien als hij de komende duels 4x scoort en ook nog eens 4 assists geeft(per duel dan wel te verstaan!!)...
Als ja, die gast heeft in 4 jaar tijd 20 wedstrijden gespeeld bij Evertonquote:Op woensdag 3 maart 2010 19:40 schreef J.Herrer het volgende:
![]()
Als van der Meyde wedstrijdfit is en weer de vorm terugkrijgt uit zijn Ajax-periode dan is hij 3 klasses beter dan Helazovic
quote:Op woensdag 3 maart 2010 21:09 schreef Nick-GizMo het volgende:
Droomclub! Geld, daar droomt lazovic over!
Uit een VI artikel van 2007!quote:PSV heb ik altijd mijn droomclub genoemd, daar wil ik niet na één of twee jaar weg. Daarnaast heb ik de ambitie om in aanmerking te komen voor een Nederlands paspoort.’
Lazovic was bezig aan zijn 3e seizoenquote:Op woensdag 3 maart 2010 21:36 schreef ganzenherder het volgende:
Uit een VI artikel van 2007!![]()
Partizan en Feyenoord waren ook al zijn droomclubs zeker. Hij droomt misschien een beetje teveel....
Niemand een zinnig antwoord hierop?quote:Op woensdag 3 maart 2010 17:33 schreef Tha_Duck het volgende:
Hoe kan Lazovic nu ineens nu weggaan? Transfermarkt is toch al meer dan een maand gesloten??
Omdat het transferwindow in Rusland nog open is.quote:Op woensdag 3 maart 2010 22:36 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Niemand een zinnig antwoord hierop?
Lullig voor Pieters overigens, leuke vent en goede speler vind ik het. Gun je niemand zo'n blessure, op schwalbuarez na misschien
Ik neem aan dat die regels niet voor de Russiche competitie gelden aangezien deze in een andere periode gespeeld wordt dan de onze.quote:Op woensdag 3 maart 2010 22:36 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Niemand een zinnig antwoord hierop?
Lullig voor Pieters overigens, leuke vent en goede speler vind ik het. Gun je niemand zo'n blessure, op schwalbuarez na misschien
pagina 2 en 3 is het al voorbij gekomen volgens mijquote:Op woensdag 3 maart 2010 22:36 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Niemand een zinnig antwoord hierop?
Lullig voor Pieters overigens, leuke vent en goede speler vind ik het. Gun je niemand zo'n blessure, op schwalbuarez na misschien
in Rusland en nog een paar andere zomercompetities ligt de transferdeadline op een later moment.. Zij kunnen dus nog gewoon spelers kopen...quote:Op woensdag 3 maart 2010 22:36 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Niemand een zinnig antwoord hierop?
Je kan moeilijk verwachten dat ze in Rusland op 40 centimeter ijs gaan voetballen. En als je er problemen mee hebt, dan verkoop je je spelers toch niet?quote:Op woensdag 3 maart 2010 22:42 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik ga toch serieus niet het hele topic doorlezen, daar heb ik overdag geen tijd voor. Had zelf gepost op pagina 6, dus wel groot verschil.
Maar goed, ik dacht dat wereldwijd dezelfde termijn werd gehanteerd door de FIFA. Het is toch leip dat Rusland opeens midden in een competitie hier spelers kan weghalen, maar wij geen nieuwe spelers meer mogen kopen. Op transfervrije na, die je als noodgreep koopt. Vreemde zaak.
Als je het topic nou wél had gelezen had je ontdekt dat die er al in stondquote:Op woensdag 3 maart 2010 23:00 schreef Tha_Duck het volgende:
Dit is overigens dan wel weer zuur:
[ afbeelding ]
We verkopen in Eindhoven toch wel ergens schuurpapier?quote:Op woensdag 3 maart 2010 23:00 schreef Tha_Duck het volgende:
Dit is overigens dan wel weer zuur:
[ afbeelding ]
Inderdaad.. en Pieters is ook nog geblesseerdquote:Op donderdag 4 maart 2010 09:43 schreef de_boswachter het volgende:
Ik werd wakker en hoopte dat het niet waar was.
Helaas. Mandy van der Meisje is PSV'er![]()
hier ookquote:Op donderdag 4 maart 2010 09:43 schreef de_boswachter het volgende:
Ik werd wakker en hoopte dat het niet waar was.
Helaas. Mandy van der Meisje is PSV'er![]()
Die De Jong heeft het toch wel voor elkaar he: niet kunnen voetballen en dan de beste verdienende, Nederlandse voetballer zijn.quote:Op woensdag 3 maart 2010 23:32 schreef MMUFC het volgende:
Om de dag dan toch nog een beetje positief af te sluitenAfellay heeft er een interland bij en is niet geblesseerd geraakt!!
(Mede omdat De Jong ook een Nederlander is, en geen Amerikaan
)
hehe eindelijkquote:Op woensdag 3 maart 2010 23:07 schreef Tha_Duck het volgende:
Alsof ik niets beters te doen heb
Maar nu snap ik opeens wel die foto met die kaasschaaf haha En mijn foto is beter, daar staat zijn kop bij
Pieters heeft 5 3 miljoen gekost volgens mij... meer dan ongeveer gelijk aan toivonenquote:Op donderdag 4 maart 2010 12:02 schreef de_boswachter het volgende:
Pieters zal wel niet duur genoeg zijn en dus niet belangrijk genoeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |