abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78854361
Fijn dat jullie lekker hebben kunnen slapen en het logeren goed ging Mikoxx!

En Huup, wel lastig steeds die spuitluiers. Jammer dat je niet gewoon ook luiers per stuk kan kopen, om ze even te proberen. Wij hebben er heeeel veel geprobeerd, maar ze lekten allemaal steeds door, behalve die van kruitvat, dus die gebruiken we nu al een hele tijd en gaat bijna altijd goed gelukkig. Maar het verschilt volgens mij echt per kindje, welke goed past.

Wij hebben gister een fietsstoeltje gekocht voor Graeme, en zijn vandaag een stukje gaan fietsen. Was echt zo gezellig, en Grae vond het harstikke spannend. Hij zat helemaal om zich heen te kijken de hele tijd, en was doodmoe (met rode appelwangen ) toen we weer thuis kwamen. Zo leuk, denk dat we elke dag (als het niet regent) even een stukje gaan fietsen. Is voor mij ook wel goed
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 7 maart 2010 @ 18:33:16 #157
143848 huuphuup
Dorksided
pi_78854779
Mikoxx fijn dat het goed is gegaan

en Graeme op de fiets ik kan niet wachten om ons fietsstoeltje te gaan gebruiken!

Wij gebruiken ook kruidvatluiers Tessie, ze bevallen inderdaad prima maar die spuitluiers zijn even lastig nu ik zie in haar mond trouwens een heel klein wit puntje doorkomen woehoe! ik weet alleen niet of het tandje in kwestie écht door is al of dat hij op het punt staat om door te gaan breken. We zullen zien ernaast zit nog een tandje dat bijna gelijk op gaat.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_78857901
hmm lastig dus de luiers, ik denk dat ik het dan toch maar gewoon blijf afwisselen. Kruitvatluiers krijgt Finn uitslag van.
Tessie hebben jullie ook een helmpje voor hem? Ik heb gisteren alvast voor mijn verjaardag van mijn moeder een fietsstoeltje gehad, meteen wat helmpjes voor Finn gepast, maar ze zijn allemaal nog te groot. Zijn hoofdomtrek is nu 44. Iemand een idee of er voor die maat helmpjes te krijgen zijn?
  zondag 7 maart 2010 @ 20:00:37 #159
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78858255
FTA, ik heb geen idee qua helmpjes, maar weten ze het in de betere fietsenzaken niet? Daar hebben ze vast ervaring...
Graeme, gezellig mee op de fiets! Hoe lang hebben jullie gefietst Tessie? Lijkt me ook zo gezellig, maar t zittten is hier echt nog niet stevig genoeg hoor. Dan maar in de fietskar mee, ook leuk! Al lijkt me het zo cute zo voorop mee op de fiets.
Wij zijn vandaag naar de dierentuin geweest. En voor t eerst hadden ze echt aandacht voor de dieren. De olifanten gaven even een showtje weg, zo leuk! En lachen
  zondag 7 maart 2010 @ 21:40:32 #160
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_78864162
Huup, anders doe je de theelepeltjes-test: met de bolle kant van een theelepeltje over de plek van de (vermoedelijke) tand heen. Als er inderdaad een tandje zit hoor je dat overduidelijk

Graeme, gezellig op de fiets!

En Tess kan staan, wat knap

Agossie Joep, oorontsteking is zo enorm pijnlijk Beterschap!

Miss_Sly, dat klinkt als een mooie hereniging van Senna met haar papa!

Toby is zo'n heerlijk ventje
Ik moet altijd zo om hem lachen, hij is zo droog! Gister weer urenlang lekker bij me in de draagdoek gezeten en hij heeft nu echt mijn gezicht ontdekt, loopt constant aan mijn lip te trekken, vingers in mijn neus te proppen, aan mijn kin sabbelen... Kleine friemelkont
Nog wel tandjespijn maar we smeren vrolijk door. Het is ook niet meer zo heftig als een paar dagen terug en van spuitluiers is ook niet echt sprake gelukkig.
.... met gevoel voor drama....
pi_78878009
Ik wil ook met Tess gaan fietsen, maar dan moet het toch echt eerst beter weer worden. Ga iig wel het zitje weer van de kast halen..

Ik heb nog een leuk filmpje
Tess gaat staan
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 8 maart 2010 @ 09:25:07 #162
143848 huuphuup
Dorksided
pi_78878243
Tess wat wordt ze groot zeg!

Toby friemelkontje
bedankt voor de tip kers! Ik ga het eens proberen

Amélie heeft gister wel een pak beter geslapen. Ze ging er rond een uur of 10 of half 11 ofzo in, en ik ook, en daarna werd ze om 7 uur wakker. Met twee of drie kleine speenonderbrekingen. Best wel goed dus!
De luiers zijn alleen nog niet weg zo poept ze nooit....
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  maandag 8 maart 2010 @ 09:28:56 #163
80319 seilram
Mijn Sickje!
pi_78878329
Huup, wat een fijne nacht!

Mikoxx, wat super dat het zo goed ging zeg!

Vicky wat een razend snelle is ze zeg!

Hier een opknappend Joepje
Niet mieten! Door gieten!
pi_78878573
Tess

Ah Huup, wat lief van je dochter dat ze jou heeft laten slapen

Die van mij doet dat ineens niet meer. We gaan echt van nachten van 22-10 slapen naar nachten waarin ze nauwelijks slaapt. Vannacht om tien voor twee maar een extra flesje gedaan omdat ze echt honger had... maar daarna was ze ineens klaarwakker Wel in bed gelegd, maar daar ging ze alleen maar liggen miepen en kraaien en kletsen.
Pas om iets van half vier wilde ze wel slapen, en in slaap blijven

Wil iemand me vertellen dat dat vast een sprongetje is en binnenkort wel weer beter zal gaan?
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78878614
Ik zeg helemaal niks meer over slapen
want steeds als ik zeg dat het goed gaat gaat het de dag daarna helemaal mis...
zoals nu... Normaal slaapt Tess van 9.00 tot 10.00 maarnu ligt ze al ruim een half uur te mekkeren en te piepen..

Fijn dat Joep weer beter aan het worden is!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 8 maart 2010 @ 09:51:13 #166
143848 huuphuup
Dorksided
pi_78878840
Lastig Innepins. Ik weet het niet, wij hebben hier ook een krappe maand ofzo zulke nachten gehad. De eerste paar vind ik het moeilijkst, daarna wen je eraan, en als ze dan ineens weer doorslaapt ben ik brak van de hoeveelheid slaap Vannacht is het goed gegaan maar ik weet niet of ze het door gaat zetten. Ik hoop et.
Krijgt Willow niet heel misschien ook iets van een tandje ofzo? Ze heeft er op zich wel de leeftijd voor, voor n eerste tandje toch?
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_78879086
Kon ie vorige week ineens staan in de box, nu loopt ie al achter zijn blokkenwagen Mijn gekke blijhoofd
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78879121
quote:
Op maandag 8 maart 2010 10:01 schreef MeNicole2 het volgende:
Kon ie vorige week ineens staan in de box, nu loopt ie al achter zijn blokkenwagen Mijn gekke blijhoofd
wat goed!


Tess is 9 maanden vandaag
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_78879131
quote:
Op maandag 8 maart 2010 09:51 schreef huuphuup het volgende:
Lastig Innepins. Ik weet het niet, wij hebben hier ook een krappe maand ofzo zulke nachten gehad. De eerste paar vind ik het moeilijkst, daarna wen je eraan, en als ze dan ineens weer doorslaapt ben ik brak van de hoeveelheid slaap Vannacht is het goed gegaan maar ik weet niet of ze het door gaat zetten. Ik hoop et.
Krijgt Willow niet heel misschien ook iets van een tandje ofzo? Ze heeft er op zich wel de leeftijd voor, voor n eerste tandje toch?
Wat mij betreft is t wel tijd voor een tandje ja. Ze kwijlt wel erg veel en ze bijt overal op (maar dat deed ze altijd al), maar er is nog helemaal niets te voelen of te zien dat lijkt op een tandje.
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78879198
quote:
Op maandag 8 maart 2010 10:02 schreef Vicky het volgende:

[..]

wat goed!


Tess is 9 maanden vandaag


Moet eerlijk zeggen dat het hem veel moeite en blauwe plekken en bulten koste hoor Maar hij bleef zich maar optrekken aan dat ding en toen ie eindelijk stond ging karretje rijden. Dus in het begin viel ie steeds weer omdat ie niet mee liep En gistermiddag had ie ineens door dat hij dat ook kon, helemaal blij was ie. En papa en mama in een weekend 10 jaar ouder
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78879258
Innepin een tandje was ook het eerste waar ik aan dacht toen ik je stukje las. Het kan heel snel gaan hoor!

MeNicole wat goed zeg!! Wat gaat hij toch hard!

Tess alweer 9 maanden!

Finn is ineens bang voor zijn opblaasbare tuimelbeer. Gisteren had ik hem op de grond gezet voor die beer en ineens trok hij een pruillipje, draaide zich om en trok zich omhoog tegen mij aan Ook hier gaan we de box maar eens omlaag zetten.
pi_78879324
Huup hoe gaat het tot nu toe, die week alleen met Amélie? En Amélie ben je lekker al die poepluiers die je nooit had aan het inhalen meid? Huup die foto van jou met tandjes, lief! Hopelijk zijn ze bij Amélie gauw door, het is zo zielig als ze er last van hebben

Ko uit het flesje gedronken! Goedzo jongen

Arme Toby ook al last van doorbrekende tandjes

Joep oorontsteking.. In beide oren.. Dat heeft Timo ook gehad, echt vreselijk was dat voor hem.. Hopelijk werkt de abkuur inmiddels goed en heeft hij geen last meer

Thijs wat ben je lang zeg! En Laura wat voor oefeningen moet je dan doen?

Cara lekker zeg, dat Thomas het fijn had bij opa en oma

Senna fijn he, dat papa weer thuis is Wat lief hoe ze er op reageerde Miss

Tess lekker swingen En wat knap zeg, dat filmpje Gefeliciteerd met je ver9maanddag

En Willow al aan het tijgeren, inderdaad turbotante! Timo heeft het vooralsnog bij die ene poging van laatst gehouden.. Ik denk dat hij zo gefrustreerd was dat het niet lukte dat hij het maar heeft opgegeven

Mikoxx heerlijk dat het logeren goed is gegaan!

Graeme op de fiets Wij gaan binnenkort ook eens kijken voor een fietsstoeltje, ik hoop van de zomer lekker met Timo op de fiets te kunnen

Leander knap van je zeg!

Wij hebben nu al een paar aardige nachten gehad, Timo wordt nog wel af en toe wakker voor zn speen, maar de nachtvoedingen lijken er nu weer vanaf te zijn..
Over luiers, hier gebruiken we altijd pampers en dat gaat meestal altijd goed, ook bij grote poepluiers.. Behalve gisterochtend, toen zat het in zijn nek.. En hij heeft ook een grote bobbel op zijn tandvlees zitten, het lijkt of er een hoektandje door gaat komen in plaats van snijtandjes Nou ja, we zullen zien..
pi_78882438
Wat knap van Leander!

En Amélie wat beter aan het slapen, fijn zeg!

FTA, we hebben niet zo lang gefietst hoor, ik denk ongeveer 20 minuutjes. Het was best wel koud en ik was best wel moe Ik hoop dat het weer snel wat beter wordt, want dit is geen fietsweer
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78882508
quote:
Op maandag 8 maart 2010 11:39 schreef tessie het volgende:
Wat knap van Leander!

En Amélie wat beter aan het slapen, fijn zeg!

FTA, we hebben niet zo lang gefietst hoor, ik denk ongeveer 20 minuutjes. Het was best wel koud en ik was best wel moe Ik hoop dat het weer snel wat beter wordt, want dit is geen fietsweer
Ik wil ook fietsen met Leander. maar hij mag van de ka niet ivm zijn ademhalen! Mag pas als het niet meer waait
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78882987
Das toch niet zo vaak, dat het echt windstil is? En als je fietst, krijg je toch altijd wind in je gezicht?
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78883480
quote:
Op maandag 8 maart 2010 11:53 schreef tessie het volgende:
Das toch niet zo vaak, dat het echt windstil is? En als je fietst, krijg je toch altijd wind in je gezicht?
Ja maar nu waait het harder dan in de zomer. We mogen pas proberen als het niet van die wind is als het nu steeds is. En dan kijken hoe ie daar op reageert. Als het goed gaat mogen we steeds stapje verder. Moet natuurlijk voor hem ook leuk zijn!! En niet dat ie naar adem zit te happen!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78883621
Ik begreep het waarom wel, ik snap dat je niet met je kindje gaat fietsen als hij dan geen lucht meer krijgt. Maar ik dacht dat je dan gewoon dus nooit met hem zou kunnen gaan fietsen...
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78884416
quote:
Op maandag 8 maart 2010 12:10 schreef tessie het volgende:
Ik begreep het waarom wel, ik snap dat je niet met je kindje gaat fietsen als hij dan geen lucht meer krijgt. Maar ik dacht dat je dan gewoon dus nooit met hem zou kunnen gaan fietsen...
Oh nee dat kan gelukkig wel. We moeten het qau ademen gewoon langzaam opbouwen. En daar is nu helaas de juiste tijd niet voor. Straks als het mooi weer is gaan we het helemaal goed maken. We hebben wel vorige week stukje naar de psz geprobeerd (nog geen minuut op de fiets is dat) en het gaat wel tot er een windje langs komt. Dan krijgt ie paniek omdat ik niet kan ademen. Dus was heel zielig. Nu wachten we op de lente
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  maandag 8 maart 2010 @ 15:04:33 #179
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_78890489
Vanaf wanneer mogen die hele kleintjes gewoon 'zomaar' iets te drinken?
Oscar begon net te miepen, maar het is echt nog lang geen tijd voor een fles en rijstewafeltje of korstje brood wilde hij pertinent niet.
Vanochtend al een flinke fruithap op dus dat wil ik eig niet nu al weer doen en voor groente is het ook net een tikkie te vroeg. Heb hem een klein beetje water gegeven in een flesje en dat ging er gretig in, maar ik vroeg me af of daar eig. ook richtlijnen voor zijn... Weet iemand dat?
***
pi_78890718
Tess en Leander en Willow! Wat zijn jullie ongeduldig en ondernemend! Stoer!

Joep, wat zielig, ik hoop dat je snel weer beter bent.

Amelie heeft de geneugten van het poepen ontdekt geloof ik.
Hier trouwens ook nooit draadjespoep gesignaleerd maar dat komt door dat weinige poepen van hem, denk ik

Tess, gefeliciteerd met je 9maanddag.

Ko was gisteren 9 maanden, en ik was de hele dag weg. Van 11.00 tot 0.45. Dus ik kon het niet echt vieren. Toch bijzonder, 9 maanden in de buik en vandaag een dag langer erbuiten. En als kado werd ik gister ongesteld. Dat was ik echt vergeten, hoe dat voelt. Nouja, dan zouden we een tweede kunnen gaan maken.
Hij drinkt nog steeds goed uit de fles, dus dat is fijn.
En vanochtend ben ik er samen met Ko weer ingedoken en hebben we enorm lang neus aan neus liggen slapen. Echt even inhalen.

Hij is trouwens zo verkouden, volgens mij sinds de meet. Hij heeft echt zo'n groene druipneus, en hij blaast snotbellen.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  maandag 8 maart 2010 @ 15:21:13 #181
143848 huuphuup
Dorksided
pi_78891189
BE ik weet niet goed hoe dat met flesvoeding zit, ik gok dat het t zelfde werkt, maar ik kreeg van het cb het advies om in de gaten te houden hoeveel het was omdat het in ieder geval zeker geen melk-maaltijd mocht vervangen of uitstellen. Een paar slokjes mocht ik geven, meer niet. Maar dat was niet in geval van honger enzo.

Kun je anders niet je cb bellen om het na te vragen?

Ik hoor hier net de vierde luier van vandaag volgebakken worden. Muh
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  maandag 8 maart 2010 @ 15:23:08 #182
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_78891284
quote:
Op maandag 8 maart 2010 15:04 schreef Brighteyes het volgende:
Vanaf wanneer mogen die hele kleintjes gewoon 'zomaar' iets te drinken?
Oscar begon net te miepen, maar het is echt nog lang geen tijd voor een fles en rijstewafeltje of korstje brood wilde hij pertinent niet.
Vanochtend al een flinke fruithap op dus dat wil ik eig niet nu al weer doen en voor groente is het ook net een tikkie te vroeg. Heb hem een klein beetje water gegeven in een flesje en dat ging er gretig in, maar ik vroeg me af of daar eig. ook richtlijnen voor zijn... Weet iemand dat?
Er geldt toch en minimale grens voor melk?

Ik heb eigenlijk niet zo snel een idee wat dat bij 6 maanden zou moeten zijn...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_78898722
Ik heb ook geen idee hoeveel precies mag BE. Ik gaf in dat soort situaties idd gewoon een klein beetje water. Het kwam niet zo vaak voor, dus ging er vanuit dat het dan niet zoveel kwaad kan.

Graeme probeert zich sinds vandaag op te trekken aan de bank en in de box! Ik heb hem al een paar keer opgevangen net voor hij met zn hoofd de tegels raakte hier. Ik vind dat toch echt wel heel eng met zo'n harde vloer.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  maandag 8 maart 2010 @ 19:36:06 #184
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78902929
quote:
Op maandag 8 maart 2010 18:10 schreef tessie het volgende:
Ik heb ook geen idee hoeveel precies mag BE. Ik gaf in dat soort situaties idd gewoon een klein beetje water. Het kwam niet zo vaak voor, dus ging er vanuit dat het dan niet zoveel kwaad kan.

Graeme probeert zich sinds vandaag op te trekken aan de bank en in de box! Ik heb hem al een paar keer opgevangen net voor hij met zn hoofd de tegels raakte hier. Ik vind dat toch echt wel heel eng met zo'n harde vloer.
Hmm... dat is lastig Tessie, maar ik ben bang dat je m niet altijd kan vangen, helaas.... misschien kan je een kussentje aan zijn hoofd vastmaken?

Qua hoeveelheid weet ik t ook niet BE, maar water kan geen kwaad lijkt me, zolang het bij een paar slokjes blijft.
  maandag 8 maart 2010 @ 19:40:40 #185
80319 seilram
Mijn Sickje!
pi_78903228
Graeme stuntman!! Ik heb dat vandaag ook meegemaakt Tessie en ik vind het ook verdomd onhandig. Ik heb parket, maar ben ook zo bang dat ie zich pijn gaat doen.... maar goed, dat was in het begin met het rollen ook en dan huilt een keer en dan leert ie uiteindelijk snel genoeg dat het zo dus niet moet

BE, ik geef Joep altijd wat afkoelde groene thee of rooibos. Gaat er goed in en vindt ie lekker. Een halve tuitbeker vol en dan zonder tuit en daar drinkt ie dan meestal de helft van op.

Finn, ook al een krachtpatser aan het worden! Beetje optrekken aan moeders

Lekker hè Oeke, samen slapen en knuffelen

Ik ben zo blij met mijn ventje Hij achtervolgt me en moppert als ik ga plassen en dan komt ie ook naar de wc. Net een klein zeehondje is het Hij is weer lekker opgeknapt en we hebben een heerlijke dag samen gehad.
Niet mieten! Door gieten!
pi_78931594
Haha goed idee Mikoxx Ik heb echt in mn hoofd het idee dat een val op tegels veel harder aankomt dan op laminaat bijvoorbeeld, al lijkt het me, als ik logisch nadenk, niet zoveel verschillen... maar goed, ben echt bang dat ie een gat in zn hoofd valt, of een hersenschudding ofzo. Denk dat we maar een groot kleed gaan kopen, dan hebben we in elk geval een klein stukje wat iets minder eng is. (ja ja, ik weet dat ie dan vast net daar gaat vallen waar het kleed ophoudt )

We hebben net weer lekker een rondje om de plas gefietst en daarna nog even wat boodschapjes gedaan. Voor het eerst heeft Graeme in het winkelwagentje gezeten, Was nog wel wat wiebelig.

Wat schattig dat Joep je overal volgt Seilram!

En dat neus aan neus slapen van Oeke en Ko klinkt zo lief! Hier is het meestal zo dat ik probeer te slapen, en dat hij in mn neus knijpt
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78932983
Tessie wij hebben een kleed bij de box neergelegd. Dat is toch de plek waar hier het meeste aan opgetrokken word. En soms doet ie het ergens anders en dan valt ie wel. Maar eigenlijk valt ie nooit op zijn koppie. Dat houdt ie op een of andere manier wel tegen. Hij valt alleen op zijn hoofd als ie aan iets optrekt dat omvalt
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  dinsdag 9 maart 2010 @ 15:57:29 #188
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78933192
Tessie goed plan, al lijkt me jouw 'maar' heel reeel Haha! Ik denk idd dat het net als met omrollen gaat hoor, dat ging hier in t begin ook 'boem! weeeeh..' en dat g aat nu ook goed. Wat MeNicole zegt....

Samen fietsen, gezellig in het zitje van de winkelkar Leuk! M en T kunnen nog niet zelf zitten, dus wij wachten daar nog maar eventjes mee. Vanmorgen wel met de fietskar op bezoek geweest bij een vriendin en de heren lagen op de terugweg allebei te slapen . Vanmiddag nog lekker een stuk gewandeld. Echt, ik wordt zo vrolijk van het heerlijke zonnetje!
pi_78933701
Met omrollen vond ik het nooit zo erg eigenlijk. Ja natuurlijk wel super zielig, maar niet eng. Maar als ie gaat staan en hij klapt achterover, dan is dat toch wel iets meer afstand en snelheid dan wanneer zn hoofd al bijna op grond hoogte was zeg maar. En hij valt dus wel gewoon echt achterover, al weet ik dus niet of hij misschien zn hoofd in zou trekken voor ie neer zou vallen, want ik heb hem tot nu toe nog op kunnen vangen.
Jee, ik voel me nu wel zo'n overbezorgde muts
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  dinsdag 9 maart 2010 @ 16:10:18 #190
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78933764
Nee hoor Tessie, volgens mij heet dat 'mama zijn'. Ik snap je helemaal!
pi_78934025
Ik sluit mij aan bij Mikoxx!
ohh tessie je bent gewoon al meer dan 12 weken zwanger Zo gaaf

Joep de zeehond wat schattig!
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78934112
Jah 12 weken en 1 dag

En nu hij weer wakker is kan ik het zeggen want dan kan de wet van Fok niet meer werken (voor vandaag dan ) Graeme heeft vandaag 2 keer in zijn eigen bed geslapen overdag!!! (dat wil hij normaal nog steeds niet, en vandaag ging het zomaar ineens goed!!)
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  dinsdag 9 maart 2010 @ 16:19:22 #193
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_78934162
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 15:52 schreef MeNicole2 het volgende:
Tessie wij hebben een kleed bij de box neergelegd. Dat is toch de plek waar hier het meeste aan opgetrokken word. En soms doet ie het ergens anders en dan valt ie wel. Maar eigenlijk valt ie nooit op zijn koppie. Dat houdt ie op een of andere manier wel tegen. Hij valt alleen op zijn hoofd als ie aan iets optrekt dat omvalt
Flashback
En tevens dringende waarschuwing:

Zorg er alsjeblieft voor dat je de kinderwagen thuis altijd inklapt of op de rem zet als je hem ergens hebt staan waar je baby bij kan!
En niet denken "er gebeurt toch niks, kind komt toch amper vooruit", want voordat je het door hebt trekken ze zich ineens overal aan op. Als het voorwerp wielen heeft, zoals een kinderwagen, gaat het rijden en zo kan het gebeuren dat...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Moraal van het verhaal: onderschat ze niet en wees altijd op je hoede met die kleintjes. Ze zijn vaak toch slimmer en sneller dan je denkt
.... met gevoel voor drama....
  dinsdag 9 maart 2010 @ 16:24:33 #194
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78934360
Kersjes
  dinsdag 9 maart 2010 @ 17:20:48 #195
80319 seilram
Mijn Sickje!
pi_78936879
Ow Kersjes, wat vreselijk zielig

Het is inderdaad ook heerlijk weer om te fietsen Tessie! En nee hoor, niks overbezorgd! Ik heb er ook last van.

Joep is nu echt aan het kruipen. Zo lief en hij kijkt er zo trots bij. Soms glijdt ie uit en ligt ie weer ineens lang uit op zijn buik, maar dan zet ie weer snel de achtervolging in
Niet mieten! Door gieten!
pi_78937606
Oh wat een eng verhaal Kersjes. Ik ga vrijdag bij Ikea kijken of ze een groot kleed hebben voor in de woonkamer, dat valt toch weer iets zachter.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78943348
Wat leuk al die ondernemende kindjes... en ook wel eng...

Iris zit steeds vaker op handen en knieën heen en weer te wiebelen. Maar vooruit doet ze nog steeds buikschuivend! Ze komt waar ze wezen wil en begint zich zelfs op de vloerbedekking vooruit te bewegen!

Kers brrrr .
Fake it till you make it...
pi_78949942
Oeh Kersjes
Ik vond het al zielig toen madame vanmiddag in die twee tellen dat ik niet keek naar het salontafeltje was getijgerd en alle tijdschriften er onderuit getrokken had (die dus over haar heen vielen), maar zij keek alleen maar een beetje en vond het verder wel prima.
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78958177
We hebben in de kamer verder niks wat om kan vallen. Alleen de geluidsbox dus. En dat heeft wel aantrekkingskracht want daar moet ik hem steeds weghalen. En bij het traphekje gaat het ook nog wel eens mis. Dan zit ie niet op slot zeg maar en dan wil ie daaraan gaan staan en dan beweegt het. En dan valt ie ook om. Maar dat kan niet boven op hem vallen gelukkig!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78958199
Kan iemands baby aan Tess uitleggen hoe je
moet slapen?? Nacht nummer zoveel die bijna slapeloos was. Ik ben het zo zat..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_78958266
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 07:32 schreef Vicky het volgende:
Kan iemands baby aan Tess uitleggen hoe je
moet slapen?? Nacht nummer zoveel die bijna slapeloos was. Ik ben het zo zat..
Dan kan diegene meteen de rest van de niet slapende kindjes uitleggen hoe het moet

Wij zijn aan het aftellen. Volgend weekend gaat Leander 2 2 nachten ui logeren 2 Nachten Wat zullen we slapen enzo
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78958268
He balen Vicky. Je gelooft niet in sprongetjes toch? Maar er zou wel een sprongetje zijn rond de 8,5 maand volgens mij, en soms duurt dat wel lang. Misschien gaat het dus vanzelf weer over. Ik hoop het voor je in elk geval.

En ik zit wel een beetje te pruilen omdat volgens mij niemand gezien heeft dat Graeme gister gewoon 2 keer (1e keer een uur, 2e keer anderhalf uur!) in zn eigen bedje heeft geslapen overdag. En ik ben er echt zo over! Ik vind het zo goed! Dus vandaar dat ik het lekkre nog een keer zeg
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  woensdag 10 maart 2010 @ 08:07:27 #203
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78958473
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 07:43 schreef tessie het volgende:
He balen Vicky. Je gelooft niet in sprongetjes toch? Maar er zou wel een sprongetje zijn rond de 8,5 maand volgens mij, en soms duurt dat wel lang. Misschien gaat het dus vanzelf weer over. Ik hoop het voor je in elk geval.

En ik zit wel een beetje te pruilen omdat volgens mij niemand gezien heeft dat Graeme gister gewoon 2 keer (1e keer een uur, 2e keer anderhalf uur!) in zn eigen bedje heeft geslapen overdag. En ik ben er echt zo over! Ik vind het zo goed! Dus vandaar dat ik het lekkre nog een keer zeg
Wat goed Tessie!! Nu hopen dat Graeme het doorzet!!
Hier heb ik ze qua overdag slapen ook wel onder de duim, maar s'nachts is het nog niet om over naar huis te schrijven, vanacht ging het goed maar het verschild nog zoveel per nacht

Ben echt te weinig op Fok vind ik zelf de laatste tijd, en heb dus ook geen tijd om te posten, maar zoals nu kan ik even achter de pc zitten en heb ik zoveeel bij te lezen. Mega druk hier met 2 kruipende baby's en een peuter die boos wordt omdat ze ZIJN speelgoed pakken pffff maar het is niet zijn speelgoed want het is babyspeelgoed maar vroeger van hem dus nu ook, de logica van een peuter haha

Van de week heeft V mijn design Kartell lamp van plexiglas van het dressoir afgetrokken en is nu helemaal gehavend in zijn gezichtje, zoo zielig hij moest zooo hard huilen! De orchidee is ook favoriet.
Snap nog steeds niet dat ik geen maatje 36 heb ondertussen, hoe vaak ik s'nachts de trap op en af loop en overdag achter de kids aan het aanrennen ben. hahaha
  Moderator woensdag 10 maart 2010 @ 08:19:56 #204
5428 crew  miss_sly
pi_78958622
Vicky wat vermoeiend moet dat zijn.

huup hoe gaat het so far met 'n tweetjes?

Graeme, wat goed fijn tessie!

Maar zo werkt dat dus, gewoon in de herhaling? NIemand gelezen dat mijn meisje de vooruitverscnelling gevonden heeft en nu iets doet tussen kruipen en tijgeren en op die manier dus lekker rondscharelt
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_78958702
Kersjes eng verhaal bah

Vicky nog steeds zo'n drama het slapen? Kan Tess misschien niet een keertje logeren ergens?
Leander ook lekker uit logeren!

Greame wat goed dat het overdag nu beter lijkt te gaan!

Gister was mijn mannetje alweer 8 maanden
Hier is het slapen zo wisselend, de ene dag slaapt hij overdag zomaar 2x 1,5 uur en de andere dag is hij na een half uur alweer wakker. 's Nachts nogsteeds hetzelfde, hij slaapt wel makkelijker in op zijn buik, maar de ene nacht komt hij om 1 uur voor het eerst en de volgende nacht om 4 uur.
  woensdag 10 maart 2010 @ 08:27:14 #206
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78958714
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 08:19 schreef miss_sly het volgende:
Vicky wat vermoeiend moet dat zijn.

huup hoe gaat het so far met 'n tweetjes?

Graeme, wat goed fijn tessie!

Maar zo werkt dat dus, gewoon in de herhaling? NIemand gelezen dat mijn meisje de vooruitverscnelling gevonden heeft en nu iets doet tussen kruipen en tijgeren en op die manier dus lekker rondscharelt
Lief he miss sly dat kruipen/tijgeren en dat ze dan toch overal komt! R heeft sinds vandaag ook de vooruit gevonden, ging eerst alleen achteruit, en V gaat als de brandweer hoef echt geen deur meer open te laten staan 10 tellen want hij zit gelijk in de gang.
pi_78958914
De enigen bij wie Tess zou kunnen logeren is bij mijn ouders maar dan alleen in het weekend. Echter gaan ze volgende week op vakantie en Amber logeert dit weekend al. Nog ff doorbikkelen dus.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_78959006
Dat is lastig dan inderdaad Vicky, ik hoop dan maar voor jullie dat het snel beter gaat!

Ik heb zin om naar Blijdorp te gaan maar Finn is enorm chagrijnig. Ik heb hem nu in bed gelegd en dan maar hopen dat hij er wat vrolijker uit komt!
pi_78959044
Vicky, geen tips, het wisselt hier nogal namelijk... Ik heb het vermoeden dat Iris druk bezig is met verwerken van wat ze overdag allemaal doet...

Miss, wat leuk he! Goedzo Senna
Hier wordt druk buikgeschoven, dan gaan de handen de lucht in, ze laat ze voor zich neerkomen en trekt dan al op en neer schoppend met haar voeten, zich naar voren toe. Maar ze zit ook steeds vaker op haar knietjes. Ik vind het wel schetig

MamaNik, herkenbaar hoor. Ook de peuter die bij alles roept: Nee, isse mij!
En dan hebben we hier maar 1 baby .
Fake it till you make it...
pi_78959225
Oh Tessie ik had er ook overheen gelezen, sorry! Wat fijn!

Vicks

Nijnas buikschuivertje Hier ook eentje. Alleen ze doet een hand de lucht in om te kijken of ze al iets kan grijpen, zo nee, dan drukt ze zich met de andere arm weer naar voren. Ziet er heel komisch uit
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78959461
Goodmorning~!
Net even bijgelezen maar alweer vergeten wat ik wilde zeggen

voor alle buikschuivers! woehoe!

En tessie! wat goed!! Ik duim voor ej dat het gewoon lekker doorzet zo joh, super!

Een voor alle slechte nachten enzo.

Miss en Chan, hier gaat het tot nu toe prima met zn tweetjes. Ik merk wel dat ik er moeite mee heb dat ik haar in mijn eentje niet de hele tijd kan entertainen. Ze speelt wel veel zelf enzo maar toch. Ik moet ook nog werken en colleges voorbereiden enzo en haar uiteraard verzorgen dus het echte samen spelen is korter dan ik zou willen. Gek is dat hoe je daar ook echt een soort ritme in moet vinden.
En de poepluiers gaan gewoon door soms verschoon ik er vier in een uur. Soms een paar uur niets, als mn vader oppast bijvoorbeeld, en daarna weer vier in een uur. mazzelaar die pa van mij!
En gister is mn moeder gelukkig langsgeweest om Amélie in bad te doen en op bed te leggen. Mn been ging weer naar doen en ik kon maar met moeite de trap op en af. Maar goed, eind goed al goed, we leven nog!

Chan hoe is het nu met die hoektandjes van Timo? Komt er wat door denk je? hij heeft nog geen boventanden toch of wel?
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  woensdag 10 maart 2010 @ 09:08:50 #212
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78959464
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 08:47 schreef Nijna het volgende:
Vicky, geen tips, het wisselt hier nogal namelijk... Ik heb het vermoeden dat Iris druk bezig is met verwerken van wat ze overdag allemaal doet...

Miss, wat leuk he! Goedzo Senna
Hier wordt druk buikgeschoven, dan gaan de handen de lucht in, ze laat ze voor zich neerkomen en trekt dan al op en neer schoppend met haar voeten, zich naar voren toe. Maar ze zit ook steeds vaker op haar knietjes. Ik vind het wel schetig

MamaNik, herkenbaar hoor. Ook de peuter die bij alles roept: Nee, isse mij!
En dan hebben we hier maar 1 baby .
Oh gelukkig, M heeft er een dagtaak aan om zijn broertjes bij Zijn speelgoed weg te houden hahaha
Hij besluit steeds vaker om op zijn kamer te gaan spelen boven. Slimmerik!!
pi_78959996
Huup, vier in een uur Jeumig
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78960089
Huup 4 per uur... heeft ze aandelen pampers ofzo...

MamaNik, hihihi. Peuter hier speelt nog niet op haar kamer, maar ik probeer haar wel te laten zien dat als ze dingen op tafel legt, dat Iris er niet bij kan (voor zolang het duurt natuurlijk...). Of dat ze Iris ook iets moet geven, dan is ze weer even zoet.
Net hebben ze zowaar naast elkaar op de grond gespeeld en dat ging best goed. Oefening baart kunst toch...

Innepin, ik zie het helemaal voor me, dat handje in de lucht hahaha
Fake it till you make it...
pi_78960453
Mikael speelt hier eigenlijk best wel veel met Leander. Dan geeft ie Leander bv gewoon een auto of treintje. Alleen als ie met de lego gaat dan zit ie aan tafel of in zijn slaapkamer. Of als ie zijn broertje helemaal zat is. En dan zit Leander als een dramakoning daar voor de slaapkamer deur te huilen
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  woensdag 10 maart 2010 @ 10:49:05 #216
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78962563
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 09:31 schreef Nijna het volgende:
Huup 4 per uur... heeft ze aandelen pampers ofzo...

MamaNik, hihihi. Peuter hier speelt nog niet op haar kamer, maar ik probeer haar wel te laten zien dat als ze dingen op tafel legt, dat Iris er niet bij kan (voor zolang het duurt natuurlijk...). Of dat ze Iris ook iets moet geven, dan is ze weer even zoet.
Net hebben ze zowaar naast elkaar op de grond gespeeld en dat ging best goed. Oefening baart kunst toch...

Innepin, ik zie het helemaal voor me, dat handje in de lucht hahaha
M houd het ook nog niet mega lang vol hoor! 20 min half uurtje lekker met zijn duplo trein.
Nu is die helemaal in de gloria, opa en oma kwamen hem net even halen om wat leuke dingen te gaan doen
en hij mocht opa helpen met de auto wassen. Dat is natuurlijk helemaal leuk voor een peuter kliederen met water. Ga hem vanmiddag weer ophalen. Iets meer rust, nu hopen dat de tweeling straks lekker slaapt na hun boterham en flesje, dan even mama tijd.
pi_78963169
MamaNik, wat sneu voor V dat die lamp op hem viel! Eng zijn dat soort dingen he!

MissSly, ik had dat idd nog niet gelezen van Senna! Wat knap!

FTA, is Finn alweer wat vrolijker?

Huup, 4 per uur! Ik vind 4 per dag al heel erg veel!

En thanx voor de reacties op Graeme zn slapen in zn eigen bedje Hij ligt er nu weer in, al een half uur. Ben zo blij!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78963393
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 08:19 schreef miss_sly het volgende:
Maar zo werkt dat dus, gewoon in de herhaling? NIemand gelezen dat mijn meisje de vooruitverscnelling gevonden heeft en nu iets doet tussen kruipen en tijgeren en op die manier dus lekker rondscharelt
Ik lees over alles heen
Wat goeoeoed
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  woensdag 10 maart 2010 @ 11:31:37 #219
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78964139
Oef Mamanik, klinkt heftig... en deels staat dat mij ook nog te wachten OMG

Vicky, irritant dat niet-slapen. Hier ook nog steeds bal hoor, mss een schrale troost, maar het troost mij wel dat ik weet dat er veel meer babietjes zijn die 's nachts spoken. Vervelend, it is, en slopend... hoe houden we t vol. Kan je de logeerpartij komend weekend niet omdraaien? Amber thuis en Tess logeren?

Graeme da's toch wel een jompel waard!

Huup knapperd dat je t zo alleen doet! Pas je wel op jezelf?

En ik las iets over een sprongetje bij 8,5 mnd.. zjou dát t zijn? Tjonge, T was me daar chagrijnig vanmorgen! Pff.. hoop dat hij strakjes met zijn goede been uit bed stapt WIj hadden boven de bedjes een supercute hemeltje, ik schrijf hádden, want hij moest eraf , ze trokken m door de spijlen van het bedje heen in bed. En dat moet niet natuurlijk
  woensdag 10 maart 2010 @ 11:36:37 #220
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78964333
Jeej... de autostoelen zijn binnen iemand tips hoe ik dat ga doen met een tweeling
pi_78964396
Helaas niet Tessie, geen beginnen aan vandaag.
Zometeen maar even een wandelingetje maken, misschien dat hij dan een beetje tot rust komt.
  woensdag 10 maart 2010 @ 11:45:30 #222
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78964737
FTA, misschien is het wel over zodra je weggaat. Ik heb dat ook wel eens gehad, dat ik dacht: no way dat ik de straat op ga zo, en dan verdween het humeurtje als sneeuw door de zon.

Oh ja, we gaan over 2 nachtjes een weekendje weg: zin in eerste keer met de mannen!
pi_78964949
Ik hoop het mikoxx!

Heerlijk zeg een weekendje weg! Gaan jullie naar een centerparcs achtig iets of iets anders?
Wij wilden eigenlijk ook nog een weekendje weg, maar omdat de zomervakantie iets duurder uitgevallen is dan gepland doen we het toch maar even niet.
  woensdag 10 maart 2010 @ 11:51:08 #224
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78965008
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 11:49 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Ik hoop het mikoxx!

Heerlijk zeg een weekendje weg! Gaan jullie naar een centerparcs achtig iets of iets anders?
Wij wilden eigenlijk ook nog een weekendje weg, maar omdat de zomervakantie iets duurder uitgevallen is dan gepland doen we het toch maar even niet.
Landalpark, maar vergelijkbaar. Oeh... wat voor zomervakantie heb je in de planning? Die voorpret is toch ook al leuk!!??
pi_78965247
Ik ben een Landal fan! Vooral die aan de Moezel in Duitsland!

We gaan naar curacao, die voorpret is inderdaad erg leuk en ik kan me nu al druk maken over wat we allemaal mee moeten nemen en we gaan pas in september

Het 6e tandje is hier trouwens ook door 4 boven, 2 onder. Gisteravond zat hij weer aan zijn onderkaak te trekken dus ik vermoed dat er onder ook weer wat aan zit te komen.
  woensdag 10 maart 2010 @ 12:08:08 #226
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78965775
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 11:36 schreef mikoxx het volgende:
Jeej... de autostoelen zijn binnen iemand tips hoe ik dat ga doen met een tweeling
de GOUDEN tip heb je toch al ;-)
pi_78966053
We hebben een T A N D T puntje is er door

Misschien sliep ie daarom de laatste 7 maand zo slecht
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78966765
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 12:14 schreef MeNicole2 het volgende:
We hebben een T A N D T puntje is er door

Misschien sliep ie daarom de laatste 7 maand zo slecht

POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  woensdag 10 maart 2010 @ 12:34:37 #229
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78966939
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 12:14 schreef MeNicole2 het volgende:
We hebben een T A N D T puntje is er door

Misschien sliep ie daarom de laatste 7 maand zo slecht
HAHAHAAHA nou laat die tanden dan hier ook maar komen, misschien gaan ze hier dan ook goed slapen na bijna 10 mnd!!
pi_78968574
Net viel Graeme dus. Hij wou zich optrekken aan de bank en ik was niet snel genoeg en toen viel ie zo op zn achterhoofd Heel hard huilen natuurlijk en een grote rode plek op zn hoofd. Gelukkig was ie wel vrij snel weer getroost. Dus ik hoop dat dat betekend dat het niks ergs was/is.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_78968756
Zul je altijd zien. Heb je het erover,

Hoop dat ie er verder geen last van krijgt. op zijn bolletje!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_78969103
Huup fijn dat je moeder even kwam helpen, maar naar van je been wel.. Bij Timo zijn er nog geen boventandjes door, maar zn bovenkaakje zit nu helemaal paars en allemaal bobbels, nog steeds bij die hoektandjes ook.. dus ik weet niet precies wat er aan de hand is, maar het lijkt wel of al die tandjes straks tegelijk door gaan komen of zo? Arm kind..

Verder loop ik weer eens heel erg achter met bijlezen, het is druk de laatste tijd in dit topic Gezellig, maar ik moet even aan het tempo wennen

Ik zag nog wel iets over een goed in zijn eigen bed slapende Graeme

En over een buikschuivende Senna, Willow en Iris

En over een tandje voor Leander En ook nog een voor Finn

Maar verder weet ik het even niet..
pi_78969148
Oh en nog een voor Graeme, arme mannetje, gevallen..
pi_78969386
Och Graeme
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_78974811
Graeme, auw

Tanden , hier nog niks. Soms zit ze te "kauwen" en dan is het net zo'n oud omaatje wat haar gebit is vergeten in te doen
Fake it till you make it...
  woensdag 10 maart 2010 @ 19:55:47 #236
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78985770
Graeme en je mama wilde het nog wel zo NIET... Hoe is het nu met hem Tessie?

MeNicole en ja, dat was t vast

MamaNik, idd de GOUDEN tip heb ik, maar geen (duo)buggy
  woensdag 10 maart 2010 @ 20:11:03 #237
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78986519
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 19:55 schreef mikoxx het volgende:
Graeme en je mama wilde het nog wel zo NIET... Hoe is het nu met hem Tessie?

MeNicole en ja, dat was t vast

MamaNik, idd de GOUDEN tip heb ik, maar geen (duo)buggy
hmmm heb ook geen duo hoor. Maar de buggy van M nog. Ga het van de week eens testen. Kwam net tot de ontdekking dat er een klein gaatje in de bekleding zit van mijn cosi. Weet iemand hoelang garantie er op een cosi zit.
  woensdag 10 maart 2010 @ 20:17:58 #238
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78986871
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 20:11 schreef MamaNik het volgende:

[..]

hmmm heb ook geen duo hoor. Maar de buggy van M nog. Ga het van de week eens testen. Kwam net tot de ontdekking dat er een klein gaatje in de bekleding zit van mijn cosi. Weet iemand hoelang garantie er op een cosi zit.
Dan wacht ik op je, of t wat is en qua garantie: klik
  woensdag 10 maart 2010 @ 20:24:54 #239
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78987218
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 20:17 schreef mikoxx het volgende:

[..]

Dan wacht ik op je, of t wat is en qua garantie: klik
thanks!! Hmpff het is natuurlijk de oudste cosi dus die is bijna 3 jr maar maar 18 mnd gebruikt. :-( zal dus wel niks te verhalen zijn.
  woensdag 10 maart 2010 @ 20:26:55 #240
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_78987329
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 20:24 schreef MamaNik het volgende:

[..]

thanks!! Hmpff het is natuurlijk de oudste cosi dus die is bijna 3 jr maar maar 18 mnd gebruikt. :-( zal dus wel niks te verhalen zijn.
Ik las vluchtig iets over 24 mnd idd. Zal je altijd zien. Maar ja,niet geschoten is altijd mis denk ik dan... je kan t proberen natuurlijk.
Hoe is t met de nachten? Nog stees enorm bal of wordt t ietsje beter langzamerhand? En gaan ze al mee op de fiets?? Oh en nog een kusje voor V en, zonde van je lamp
  woensdag 10 maart 2010 @ 20:40:48 #241
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_78988092
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 20:26 schreef mikoxx het volgende:

[..]

Ik las vluchtig iets over 24 mnd idd. Zal je altijd zien. Maar ja,niet geschoten is altijd mis denk ik dan... je kan t proberen natuurlijk.
Hoe is t met de nachten? Nog stees enorm bal of wordt t ietsje beter langzamerhand? En gaan ze al mee op de fiets?? Oh en nog een kusje voor V en, zonde van je lamp

Dat is waar.

De nachten gaan soms iets beter maar er zijn ook verschrikkelijke nachten nog hoor. Zijn nog niet op de fiets geweest vind het te koud. Enne mijn lamp is nog heel want kon hem nog opvangen voordat die op de grond viel. Ben nog nooit zo snel opgestaan en 5 meter vooruit gevlogen. Haha lamp dus heel V iets minder.
pi_79004250
* XXXKarinXXX komt binnengeschuifeld met haar kleine euh grote baby

Lars is vandaag alweer een half jaar!

ik zal jullie even updaten wat Lars betreft:
Lars zijn eerste 4 maanden waren niet erg leuk, hij heeft heel veel gehuild. Hij bleek Kiss-syndroom te hebben en koemelkallergie. Kiss-syndroom is hij voor behandeld door een osteopaat, en dat is nu klaar!
Voor zijn koemelkallergie krijgt Lars pepti-voeding.
Sindsdien is het gewoon een hartstikke gezellig ventje ! Hij lacht en keuvelt, rolt en wil het liefste staan!


We zijn sinds een week onder begeleiding van een dietiste bezig met bijvoeding.
We moeten echt puzzelen waar hij wel en niet tegen kan.
Inmiddels weten we dat Lars boontjes goed verdraagt , bloemkool en worteltjes zijn inmiddels van het lijstje geschrapt, want daar reageerde hij behoorlijk op. Dat kunnen we over een poosje weer proberen.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  donderdag 11 maart 2010 @ 10:02:31 #243
248986 MamaNik
Kleuter en Peuter Tweelingmama
pi_79004355
Hey Karin!

Welkom met je grote baby Lars! Gezellig, hoef ik niet elke keer terug te lezen bij de kleintjes hoe het met je mannetje is.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 10:04:46 #244
5428 crew  miss_sly
pi_79004434
Karin en je kleine vriendje, welkom hier Lars ook alweer zo groot, wow!

huup, dat was een van de redenen dat ik het zo fijn vond om bij mijn ouders te logeren. Natuuriljk kan ik prima alleen voor Senna zorgen, maar idd het spelen enzo wordt lastig. En daar had ze een hele blije opa en omi die heel graag met haar bezig waren.
De poepluiers van Amélie jeetje huup, waar komt het allemaal vandaag, vraag je je bijna af
Hoe is het met je been? heb je nog pijnstillers?

tessie, hoe is het met Graem nu? Arme knul zo hard vallen

Senna heeft vannacht doorgeslapen van 20 uur tot kwart voor 7 vanochtend. Ik wist niet wat me overkwam toen ik wakker werd van haar en zag hoe laat het was. Ik ga er niet vanuit dat ze dat vannacht weer doet, dus kan het best hier neerzetten, want die wet van Fok ben ik dan ook neit bang voor
Dadelijk cb, ben benieuwd hoeveel ze gegroeid en aangekomen is.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_79004540
Senna kleine slaapkoppie. Lekker hoor zo'n nacht. Schrok je niet vanmorgen toen je wakker werd?
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_79004587
Ah gut arme Graeme je kunt het niet voorkomen natuurlijk maar ik kan me voorstellen dat het hoog zit dan hoor pff.

Karin en Lars! welkom!!
en wat fijn dat het zo goed gaat met die dietiste erbij! Okay nu een paar dingen van het lijstje schrappen enzo maar wel heel fijn dat jullie er begeleiding bij krijgen.

Miss met mn been gaat het so-so. Als ik medicijnen gebruik heb ik er geen last van maar tegen de avond zijn ze weer uitgewerkt en moet k een paar uur overbruggen zonder. Ik ben maar in bed gaan zitten nadat ik Amélie op bed had gelegd, dan hoef ik in elk geval geen trappen te lopen. Helaas ben ik er vannacht wel een keer of 10 uit geweest dus ik ben redelijk brak nu maar zij heeft wel goed geslapen dus dat is het belangrijkst.
Mijn ouders zouden oppassen dinsdag en donderdag. En woensdag ben ik bij vriendinnen geweest, morgen ga ik met wat mensen iemand ophalen van schiphol en zaterdag komt mn broertje, dus al met al is er gelukkig wel dagelijks iemand om te entertainen haha. Maar het is zoiets waar ik dus helemaal niet bij stil gestaan had van tevoren dat dat keimoeilijk is eigenlijk in je eentje.

Wat fijn dat Senna zo goed geslapen heeft! en succes op het cb. Wij moeten pas weer over anderhalve maand maar ik denk dat ik eerder ga om haar schedelomtrek nog es op te laten meten.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 10:09:47 #247
5428 crew  miss_sly
pi_79004588
Ja, enorm! Maar aangezien ik wakker werd van haar geluidjes, wist ik iig al dat er niets met haar gebeurd was vannacht
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  donderdag 11 maart 2010 @ 10:17:37 #248
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_79004825
Miss_Sly, wat heerlijk zo'n nacht!

Karin en Lars, welkom
En gewoon al staan joh, snellie!!
Maar hij reageert dus ook op worteltjes? Hmmm... ik dacht eigenlijk dat je daar haast niet overgevoelig op kon reageren. Maar ik weet er weinig van, dat blijkt

Graeme
En ook een voor mama voor de schrik.

Ken je dat, een poes die een speeltje heen en weer mept over de grond? Zo ligt er hier nu eentje op zijn buik zijn speentje heen en weer te roetsjen. En dan heel verontwaardig reageren elke keer als hij hem te ver weg heeft gemept en er niet meer bij kan
Jaja, dan kun je je buik wel omhoog trekken en je beentjes optrekken vooruit kom je nog niet hoor!
.... met gevoel voor drama....
pi_79004843
Welkom Lars
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_79005378
Welkom Karin en Lars!

Met Graeme ging het gelukkig al heel snel weer helemaal goed. De rode plek trok ook snel weg gelukkig en hij leek er verder geen last van te hebben. Ik geloof dat ik er meer last van had Het ging echt hard, vond het echt heel eng, en nu vind ik het natuurlijk nog enger. Maar misschien verbrand ik nog wat calorieen met hem overal achterna rennen om te zorgen dat hij niet nog een keer valt
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_79005619
Leander gaat als ie valt altijd nog met een hand iets vast blijven houden. Zo komt ie altijd raar te hangen maar raakt ie in ieder geval niet de grond met zijn hoofd. En dan is ie helemaal moeilijk aan het doen om weer overeind te komen. Vind het leuk leuk om te zien dat ie gewoon steeds maar blijft volhouden om iets voor elkaar te krijgen. Mikael begon altijd meteen zo hysterisch te huilen. Leander doet dat juist helemaal niet.

Leander slaapt sinds ie zelf kan gaan staan enzo heel erg veel overdag. Dan is ie net 1,5 uur wakker en dan wil ie alweer richting bed. Vind het ook niet erg want hij zal het wel nodig hebben maar zijn hele eet ritme komt in de war zo.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_79005672
Welkom Karin en Lars

Tess staat steeds langer aan de bank en schuift ook een beetje heen en weer
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_79006248
Lars en Karin welkom! Wat knap zeg, dat hij al zo kan staan

En Tess, ik ben benieuwd hoe lang het nog duurt tot je langs de bank loopt
pi_79006434
Dames, nog een illegaal hier, maar ik heb een vraag die hier beter past dan bij de kleine ukjes.

Driekus krijgt tegenwoordig fruit overdag. Kan het kloppen dat ie daardoor een soort van grove mosterd poep krijgt? Dus echt met van die korreltjes erin? Of is dat een teken van iets anders? En vraag twee hangt er mee samen. Hij lijkt zo af en toe dorst te hebben. Hij heeft gewoon genoeg plasluiers, poep is wel wat dikker (lijkt me normaal gezien het fruit) maar hij valt echt aan op water. Als ik em een beetje laat drinken uit een beker (om te oefenen) dan klokt ie het zo weg en ook in een fles gaat het rap naar binnen. Ook als ie net gegeten heeft of net de fles gehad heeft. Zou het echt dorst zijn? Ik dacht dat ie wel genoeg vocht zou hebben aan de fles en het fruit.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 12:24:25 #255
5428 crew  miss_sly
pi_79009795
Stickertje van het CB, alles helemaal prima

Lengte 66 cm
Gewicht 7475 gram
hoofdomtrek 44,6 cm

Aan de kleine kant, maar gewicht keurig kloppend en een mooi eigen lijntje op de curves
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_79012070
Lars en mama, welkom !

Senna, goedzo

Mefke, ik heb geen idee eigenlijk...
Fake it till you make it...
pi_79012185
Voor Senna!

Tand 3 is door! Bovenste hoektand!
Tand 4, andere bovenste hoektand staat op doorbreken!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  donderdag 11 maart 2010 @ 13:27:38 #258
80319 seilram
Mijn Sickje!
pi_79012495
voor Graeme en wat knap dat je zo lekker in je eigen bedje ligt!

Welkom Lars! Gezellig en fijn dat het zo goed met je gaat!

Tess, zoveel tandjes ineens!

FTA, Joep heeft dat ook weleens, dan wil ie helemaal niks. Als we dan even naar buiten gaan en we komen terug is ineens alles weer prima

Mefke, hier heb ik ook weleens een "mosterd" luier gehad. Was ook maar 1 of 2 keer. Ik heb er verder niets achter gezocht.

Senna ook lekker aan het schuiven!!
Niet mieten! Door gieten!
pi_79015106
Mefke ik zou het niet weten.. Timo heeft allerlei soorten poep gehad, ook wel eens dikke drap met stukjes, maar ik heb me eigenlijk nooit afgevraagd of het iets ergs was behalve toen het waterdun was..

Senna fijn dat je netjes gegroeid bent Wij mogen morgen naar het cb, ben heel benieuwd hoe Timo gegroeid is!

Tess gaat lekker zo zeg, met die tandjes.. Heeft ze er last van of valt het mee?

Bij Timo lijkt het er nu ook op dat er binnenkort echt weer een tandje door gaat komen, gisteren was hij helemaal zielig ervan.. En vandaag ook wat hangerig en veel slapen en af en toe ineens huilerig.. zo sneu..
  donderdag 11 maart 2010 @ 15:47:01 #260
80319 seilram
Mijn Sickje!
pi_79019094
Vervelend Chan, hoop dat Timo snel zijn tandje door heeft!
Niet mieten! Door gieten!
pi_79020144
Mefke, heel normaal hoor, Lars zijn poepies zijn ook wat anders nu hij groente krijgt, en in de info van de dietiste staat dat ook als normaal verschijnsel.
En verder, ik kan niet echt vinden vanaf wanneer ze wat diksap mogen, of water extra. Maar het lijkt me, dat als hij dorst heeft, je hem wel wat water mag geven? Als hij niet boven de liter in totaal aan vocht uitkomt dan.

Thanks voor het warme welkom, fijn hoor!

Senna, wat een klein mopje ben je! (lars is al groter) maar fijn dat het zo goed met je gaat!

Huup, sterkte met je been, wat heppie pcies? Dat is wel aanpoten dan he....!

Graeme gevallen, dat is rot! Gelukkgi valt het allemaal mee, probeer er niet te spastisch mee om te gaan Tessie, want opgroeien gaat met vallen en opstaan. Alhoewel ik me kan voorstellen dat je niet op gaten in zijn hoofd zit te wachten.
Maar als je als waakhond achter hem aanloopt wordt Graeme daar op den duur ook wel gek van lijkt me.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_79020242
@ Karin, dat is het dus..hij krijgt al een liter aan melk elke dag, dus dan gaan we wel over de liter heen. Ik ga het cb morgen maar even bellen laten bellen (moet werken morgen).
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_79020505
water mag volgens mij sowieso wel, zolang het geen voeding vervangt. Diksap is volgens mij ook geen probleem, net zoals thee.

Chan, Tess heeft niet zo heel veel last van d´r tanden, soms wel, maar over het algemeen gaat het goed.

Mevrouw loopt dus nu een beetje heen en weer aan de bank... Ze gaat veul te snel!!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  donderdag 11 maart 2010 @ 20:13:39 #264
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_79031453
Tess wat ben jij allemaal van plan dame! Haha, t gaat idd veul te snel Vicky! Maar toch een

Karin en Lars en welkom natuurlijk! Fijn dat de boontjes (toch) goedgaan! In eerste instantie gaf hij toch ook op boontjes een reactie, of ben ik nu mis?

En Tesse een tand, dat verklaart de heftige nachten weer een beetje. Hoe is het nu, qua nachten?

Huup, manlief alweer back in town? Je zal er wel naar uitzien.

Mefke, hier ook deels herkenbaar hoor, die verandering van ontlasting. Maar als je t niet vertrouwt idd gewoon even (laten) bellen. Volg je gevoel

Hoe is het nu met Graema? Alles nog heel stuntpilootje? En mama, al een paar calorietjes kwijtgeraakt?

Hier druk aan t inpakken, want morgen gaan we een weekend weg. Eerst nog werken en zodra ik thuiskom staat de bolide klaar, gaan met die banaan! Zin in
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 20:32:37 #265
5428 crew  miss_sly
pi_79032320
Wat gaat Tess toch hard, Vicky!

mikoxx, veel plezier alvast. Heerlijk een weekendje weg.

huup, je week is bijna ten einde. Fijn dat je wat hulp had hier en daar. Ik hoop wel voor je dat je been nu snel beter wordt. Duurt wel lang he

Karin, Senna is idd een klein popje, maar wij zijn ook maar 168 en 164 dus een grote meid hadden we ook niet verwacht Ze was maar liefst 1,5 cm gegroeid Ach, ze kan lekker lang in een bepaalde maat kleertjes, heeft ook zo zijn voordelen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_79032910
haha Miss, dat is waar, ik blijf me rot kopen aan kleertjes!
(niet dat dat nou zo'n vreselijke bezigheid is, maar toch)

Mikoxx, veel plezier dit weekend, en je weet het he, in het najaar op herhaling met ons..!
En ja, je hebt het wel goed, de boontjes gaf in eerste instantie ook reactie, maar al een half uur na het geven ervan, dus dat was wel supersnel. Daarna niks meer aan de hand. Vandaag heeft hij 4 ijsblokjes boontjes gehad, en geen last! morgen weer boontjes, en dan zaterdag een appeltje proberen, dan is D ook thuis, dus als hij dan de pan uit flipt sta ik er niet alleen voor.

Tess, jij gaat lekker snel zeg!
Chan, ik hoop dat het tandje snel doorkomt, en dat Timo dan weer helemaal blij is!

Och het kereltje is zo leuk, hij wordt nu helemaal wild als hij je ziet, zwaaien met die armen!!! En huhuhuhuh geluidjes, wat een schatje.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_79033554
oh die kleertjes ik heb vandaag ook weer wat gekocht en een superleuk jurkje gekregen van een vriendin *zal ff verhuizen naar t kleertjestopic *

Bedankt voor de woorden all het valt me aan de ene kant wel mee maar aan de andere kant is het wel aanpoten met mn aanpoot-poot nu. Maar goed, gaat ook wel weer over.
B. komt zondag vroeg in de avond aan op Schiphol dus dan gaan we hem weer ophalen
@Karin ik heb een slijmbeursontsteking in mn heup, doet zeer! Heb er wel medicijnen voor maar daar was ik weer mee gestopt.

*nu ff bijlezen*
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  donderdag 11 maart 2010 @ 21:00:39 #268
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_79033627
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 20:59 schreef huuphuup het volgende:
oh die kleertjes ik heb vandaag ook weer wat gekocht en een superleuk jurkje gekregen van een vriendin *zal ff verhuizen naar t kleertjestopic *

Bedankt voor de woorden all het valt me aan de ene kant wel mee maar aan de andere kant is het wel aanpoten met mn aanpoot-poot nu. Maar goed, gaat ook wel weer over.
B. komt zondag vroeg in de avond aan op Schiphol dus dan gaan we hem weer ophalen
@Karin ik heb een slijmbeursontsteking in mn heup, doet zeer! Heb er wel medicijnen voor maar daar was ik weer mee gestopt.

*nu ff bijlezen*
  donderdag 11 maart 2010 @ 23:36:29 #269
283712 Basboussa
Tuo neito noita on
pi_79041617
Karin, vervelend een jongetje dat zo heftig reageert! Lijkt me toch wel erg spannend, aan een kant moet je beginnen met nieuwe dingen, maar aan de andere kant is dat helemaal niet zo leuk als het voor de meeste babies /moeders hier is! Succes met de appel en hopelijk gaat dat goed!

Fijn weekend, mikoxx! Geniet er maar van! Hopelijk wordt eht een beetje weer, want ik vind het de laatste dagen wel errug koud!

Wij zijn ook aan het pakken, overmorgen weer terug, en ik zie er zo tegenop, met name de terugreis. We vliegen overdag, dus dame zal wel niet slapen, en ze is een beetje ziek/hangerig. Zullen wel tandjes zijn, maar met dit weer durf ik niet zo hard met haar naar buiten, want ze is ook nog flink verkouden.

En dan in Canada weer in die leegte, geen familie om me heen, en zo weinig mobiel.... Blegh!

Een voordeel! Het is daar wel schitturund weer nu!
Ne ne placha az,veche niamam glas
niamam nishto az na tozi sviat.
Amali dayman kan ya baladi Enni argaelek ya baladi
Wafdal dayman gambek alatoul
pi_79054827
Timo is weer goedgekeurd op het cb, 70 cm en 7910 gram. Eerst dachten ze even dat hij niks aangekomen was, maar het stipje van vorige keer stond verkeerd in de curve.. Nou ja, hij is dus netjes gegroeid

Basboussa alvast een goede reis!

Mikoxx fijn weekend!
pi_79058196
Miss_sly, Senna en Finn gaan volgens mij redelijk gelijk op wat betreft lengte. Ik heb mijn eigen metingen van toen erbij gepakt en Finn is nu altijd nog groter dan dat ik was met 8 maanden Gewoon een lekker kleintje ook dus. Wat jij ook al zegt, het scheelt best wel dat Finn kleren een stuk langer aan kan, beter voor de bankrekening

Timo weer goed gekeurd, grote jongen!

Karin en Lars nog welkom!

Huup dat lijkt me echt super leuk om samen hem te gaan ophalen van schiphol
pi_79059630
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 23:36 schreef Basboussa het volgende:
Karin, vervelend een jongetje dat zo heftig reageert! Lijkt me toch wel erg spannend, aan een kant moet je beginnen met nieuwe dingen, maar aan de andere kant is dat helemaal niet zo leuk als het voor de meeste babies /moeders hier is! Succes met de appel en hopelijk gaat dat goed!

Fijn weekend, mikoxx! Geniet er maar van! Hopelijk wordt eht een beetje weer, want ik vind het de laatste dagen wel errug koud!

Wij zijn ook aan het pakken, overmorgen weer terug, en ik zie er zo tegenop, met name de terugreis. We vliegen overdag, dus dame zal wel niet slapen, en ze is een beetje ziek/hangerig. Zullen wel tandjes zijn, maar met dit weer durf ik niet zo hard met haar naar buiten, want ze is ook nog flink verkouden.

En dan in Canada weer in die leegte, geen familie om me heen, en zo weinig mobiel.... Blegh!

Een voordeel! Het is daar wel schitturund weer nu!
Oeh is dat een lange reis?
Dat lijkt me ook balen, dat je daar weinig hebt in Canada, kun je niet gauw even ergens een knuffel halen als je die nodig bent....Nou succes met de reis in ieder geval, en gelukkig is er altijd Fok!

huup, ieks slijmbeursontsteking, dat is zomaar niet over of wel? Moet je ook injecties enz? Balen, beterschap! Wel lekker je mannetje weer ophalen, heerlijk lekker kleffen op schiphol

Tja, het eten, het is inderdaad niet zo leuk als toen bij Meike.
Op zich het eten zelf wel, Lars smikkelt echt van alles, de reactie is alleen vaak wat minder gezellig vandaag toch maar weer boontjes gegeven, daarvan weet ik nu dat het goed gaat, ik zit zelf momenteel niet zo lekker in mijn vel (heb een burnout) en ik kan het huilen niet goed verdragen, dus wacht tot morgen met wat nieuws te geven, dan is D ook thuis.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_79069188
Oei Huup slijmbeursontsteking, da's echt naar Heeft D. ook laatst gehad... die heeft nóóit pijn, maar toen wel... brrr.

Karin
Basboussa Sterkte met het gezeul en gereis...

Timo en Senna weer goed gegroeid

Vicky wat gaat je meiske hard zeg Niet normaal meer

Huupske tandje 2 Nou ja je dochter dan he. Hier nog altijd niks te zien
En al bijna je pinda ophalen

Mikoxx veel plezier

Over veel te snel veel te hard gaan gesproken hè...



POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_79092892
Kijk Willow nou! Wat knap!
pi_79105514
waaaah wat gaat willow hard!!

en over die ontsteking, ik heb pijnstillers/ontstekingsremmers, die moet ik eerst opmaken en dan kijken we verder. Omdat ik met borstvoeding 'zit' kan niet zomaar alles. Die injecties zijn op zn zachtst gezegd niet zo'n pretje heb ik begrepen dus die ontwijk ik nog even Het is eigenlijk ook de bedoeling dat ik mn heup wat rust gun maarja, daar hebben we nu net de verkeerde week voor uitgekozen Komende week ga ik wel rustig aan.

Ik ben zo gek op mn meiske
Ze pakt haar teentjes tegenwoordig en stopt ze in haar mond om het vervolgens uit te schateren. Zo van oh hemel wat voel ik nou weer in mn mond! en wie likt er aan mn tenen! geweldig om te zien!
En ze geeft "kusjes" Dan geef ik haar een kus en knuffel en dan kijkt ze me aan, plakt haar open mond op mn wang, steekt dr tong uit en laat dan weer los en kijkt me weer triomfantelijk aan

En dr ene tandje is echt overtuigend door met n puntje, de andere kan ik nog niet zo goed zien. Ze steekt dr tong steeds uit als ik wil kijken
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_79111066
Wat goed van Willow hoe snel ze al vooruit komt!

Een voor het tandje van Amélie

Finn heeft iets nieuws uitgevonden met je vinger langs je mond gaan en dan geluiden maken, dikke pret. Ook beweegt hij sinds vandaag mee op de maat van de muziek als hij in zijn kinderstoel zit! Geweldig om te zien! Ik heb het gefilmd met de fotocamera, maar nu heb ik de camera verkeerd gehouden en is het filmpje niet goed te zien en ik weet niet hoe ik dat kan draaien Morgen nog een poging wagen.
pi_79112628
Och mama's alhier, ik ben er een beetje uit. Dus mijn excuses dat ik niet op iedereen reageer.
De druk is van de ketel wat werk betreft dus ik kan weer wat actiever meeposten en lekker veel met mijn grote baby knuffelen en spelen.

Huup, tandjes! Wat leuk, nu wordt ze steeds groter! Ik ben benieuwd hoe jullie weerzien met papa zal zijn op schiphol. Morgen toch?

Senna had toch zo'n mooi herkenningsmoment met Schaap?

En Finn, zo lekker aan het swingen!

Ko zijn 7de tandje is door!
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_79118380
We hebben hier echt een serieus slaapprobleem. Overs
dag gaat het wel goed maar 's nachts is het echt prut. Mevrouw begint in haar eigen bed. Zodra ze wakker wordt is ze niet meer in slaap te krijgen in haar eigen bed. Zodra ze in ons bed ligt slaapt ze meteen maar zodra ik haar over leg is ze binnen no-time wakker.

Donderdag naar het cb, daar naar eens aankaarten. Het gaat al weken zo en ik ben het spuugzat.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zondag 14 maart 2010 @ 08:17:37 #279
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_79118569
Tijgerende Willow

Vicky, hopelijk heeft het CB tips voor je. Ik niet in ieder geval, hier gaat het slapen ook ruk

voor de mama's die geestelijk of lichamelijk even niet zo lekker zijn.
Met mij gaat het ook niet zo best. Van de week bloed laten prikken om te zien of daar wat uit komt. Zo niet, dan is het oververmoeidheid, neigend naar dat wat Karin heeft vrees ik
.... met gevoel voor drama....
pi_79118729
Vicky hier was het ook een drama als we Finn in zijn eigen bed legde, slapend werd hij heel snel weer wakker en wakker dan duurde het heel lang voordat hij in slaap viel en was daarna vrij snel weer wakker.
Ik ben eens bij hem gaan zitten in zijn kamertje om te kijken waardoor en hoe hij wakker wordt.
Finn had vaak dat hij wakker schok, het leek alsof hij zo'n ik val van een berg af gevoel had.

Nu leggen we hem slapen of wakker maakt niet uit op zijn buik in bed. Slapend wordt hij heel even wakker maar gaat niet miepen en wakker valt hij vrij snel in slaap.

Misschien is het het proberen waard om Tess eens op haar buik te laten slapen?

Wel erg vervelend voor jullie
Ook een voor Kersjes, wat naar dat het niet zo goed gaat!
  zondag 14 maart 2010 @ 10:25:23 #281
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79119508
Zooooo, ook weer eens bijgelezen heeft, ik kom er amper aan toe zeg!
Ik lees veel over tandjes, hier is 5 zeker weten door en 6 staat op springen, lekkere vieze slijmerige tandjesluiers maar verder lijkt het vrij pijnloos te gaan. *afklopt*

En een paar hele snelle jelles die al staan en tijgeren en zelfs langs de bank lopen. Knap hoor, van die kleintjes.
Oscar gaat vnml nog achteruit en draaiend.

Hij heeft bijvoeding eindelijk door, in het begin vond hij het allemaal maar niks, maar nu gaat het aardig. Broodkorstjes soppen is favoriet!

En... ik ben afgelopen vrijdag eens begonnen met hem te slapen te leggen zonder zijn speen omdat ik niet de indruk had dat hij hem nog echt-echt-echt nodig had en het lijkt erop dat het zonder centje pijn of verdriet gedaan is hier! Woei! Scheelt een boel drama over een paar jaar!
Sasha spuugde hem zelf uit met een half jaar dus het leek me wel een idee om eens te kijken wat Oscar zou doen.
***
  zondag 14 maart 2010 @ 12:16:43 #282
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_79121770
Vicky, ik heb helaas geen tips voor je, maar ik denk dat het een heel goed idee is om het eens aan te kaarten!
Kersjes, pas je op jezelf.... neem je rust hoor, en er af en toe lekker zelf even uit is ook niet verkeerd.

BE, heb je de speen gewoon zomaar weggelaten? Wat goeoeoed!

Verder niet echt bijgelezen, we zijn lekker op vakantie! Strakjes even de geitjes voeren bij de kinderboerderij
  zondag 14 maart 2010 @ 13:54:15 #283
283712 Basboussa
Tuo neito noita on
pi_79124841
Ik ben weer terug, maar over 3 nachtjes ben ik hier alweer weg Daag grote baby, hallo kruimeltje.

Ennuh, dames die nog willen vliegen met een grote baby, met 7-8 maanden is het ECHT een stuk makkelijker dan met 11 maanden. De dokter zei het al, hoe jonger, hoe makkelijker, maar een kind dat nauwelijks slaapt overdag, er eigenlijk gewoon op uit wil om te ontdekken is niet prettig voor de mensen om je heen, het is ook nogal slopend. Was maar 7 uur, dus dat viel wel mee... En de stewardessen zijn erg lief voor kindjes

Vicky, ik zou het zeker aankaarten. Met name omdat Tess toch wel echt die slaap en rust nodig heeft. Maar wat een mooi meisje, zag de foto's in het foto-topic! Zo vrolijk!

Mikoxx, geniet van je vakantie! En de kinderboerderij!

Oscar zonder speen, zonder drama! Heerlijk!

Veel sterkte, Kersjes!

[ Bericht 0% gewijzigd door Basboussa op 14-03-2010 16:48:36 ]
Ne ne placha az,veche niamam glas
niamam nishto az na tozi sviat.
Amali dayman kan ya baladi Enni argaelek ya baladi
Wafdal dayman gambek alatoul
pi_79126866
Vicky
Kersjes

Oscar zonder speen En VIJF tandjes Hallelujah. Hier nog altijd niks....
Wel een heel zielig kindje dat wéér oorpijn heeft. Gisteravond helemaal overstuur, paniek, ontroostbaar, d'r koppie in rare bochten wringen als ze een pijnscheut voelde, niet willen liggen maar helemaal doodop zijn enzo. Zo sneu. Gelukkig ging de nacht redelijk, mede dankzij een zetpilletje. Maar dit is al de derde keer in zeven maanden dat ze oorpijn heeft... en ze is al wéken snipverkouden met hoesten enzo erbij. Dus morgen toch maar de huisarts bellen. Dit is gewoon zielig.
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
  zondag 14 maart 2010 @ 15:15:40 #285
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_79127937
Beterschap voor Willow Innepin.

Sterkte met het slaapprobleem Vicky.

Kersjes, pas je beetje opjezelf

En Oscar wat stoer zo zonder speentje .

kinderen die ik vergeten ben mijn excusus.
kom hier door drukte en heleboel geregel nog maar weinig
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  zondag 14 maart 2010 @ 21:14:00 #286
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79144675
Aggos, wat sneu voor Willow. Idd maar even naar de huisarts, kijken of je mss niet voor buisjes ofzo in aanmerking kan komen?
Oh, en ik heb net even gekeken, het zijn er wel al 6!
***
pi_79158364
Hier zegt het cb met het slechte slapen van Leander: Gewoon laten schreeuwen, er is geen kind die dat de hele nacht volhoud Ja dat zal best maar das niet onze manier. Tja en anders moesten we maar de 5-10-15 minuten methode voldhouden. Wat voor ins dus in principe op hetzelfde neer komt!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_79158539
quote:
Op maandag 15 maart 2010 08:52 schreef MeNicole2 het volgende:
Hier zegt het cb met het slechte slapen van Leander: Gewoon laten schreeuwen, er is geen kind die dat de hele nacht volhoud Ja dat zal best maar das niet onze manier. Tja en anders moesten we maar de 5-10-15 minuten methode voldhouden. Wat voor ins dus in principe op hetzelfde neer komt!!
euh ja dan doe je dat niet? t is een consult hè een advies. Geen verplichting tot opvolgen.
Ik persoonlijk zou het geloof ik ook niet doen maar goed, das persoonlijk

Beterschap voor Willow! zo sneu

Oscar al zes tandjes woah
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_79158577
quote:
Op maandag 15 maart 2010 09:05 schreef huuphuup het volgende:

[..]

euh ja dan doe je dat niet? t is een consult hè een advies. Geen verplichting tot opvolgen.
Ik persoonlijk zou het geloof ik ook niet doen maar goed, das persoonlijk

Beterschap voor Willow! zo sneu

Oscar al zes tandjes woah
Oh maar we doen dat ook zeker niet. Maar meer tips hadden ze ook niet. Daar doelde ik op.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_79158743
Ik kom even bij de grote baby's spieken omdat ik een vraag heb.

We zijn in verband met levertijden hier en daar alvast naar een kinderstoel aan het kijken. Loont het nu om een meegroeistoel te kopen? Ik heb geen idee hoelang kinderen daarmee in de praktijk doen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Moderator maandag 15 maart 2010 @ 09:19:56 #291
5428 crew  miss_sly
pi_79158816
Wij hebben een tripp trapp gekocht. Is wel duur, maar ze kan daar toch zeker een jaar of 4 mee doen. Tenminste, dat heb ik gezien bij mijn zus. De oudste daar zit sinds kort op een gewone stoel en die is bijna 5. Bovendien hebben wij echt onhandige eetkamerstoelen voor een klein kind.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_79158836
Beterschap Willow, auw dat is naar!

Kers,

Tandjes... hier nog helemaal niks.
Maar ze heeft gisteren goed naar neefje geluisterd en begint te kletsen, dah dah dah dah
Fake it till you make it...
pi_79160115
Een tripp trapp kan op den duur zelfs mee naar de slaapkamer, voor bij het bureau.
ik vind het ideale dingen! Heb net vorige week tripp trapp nr2 gekocht.
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 15 maart 2010 @ 10:20:52 #294
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_79160265
Claudia, wij zijn ook Tripp Trapp fan
Echt ideaal, ook voor wat oudere kindjes want ze kunnen er op een gegeven moment ook zelf heel goed op en af klimmen. En het is zo gezellig, ze zitten echt bij je aan tafel i.p.v. ernaast.
.... met gevoel voor drama....
pi_79160352
MeNicole, wij hebben de 5-10-15 minuten regel al geprobeerd bij Tess maar ze slaat helemaal door en dat vind ik doodzielig!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_79160430
quote:
Op maandag 15 maart 2010 10:23 schreef Vicky het volgende:
MeNicole, wij hebben de 5-10-15 minuten regel al geprobeerd bij Tess maar ze slaat helemaal door en dat vind ik doodzielig!
Ja dat doet Leander ook. Die gaat er op een gegeven moment zelfs van spugen. En ik vond het ergste nog dat z ehier op het cb zeiden dat ie dat gewoon doet om aandacht te krijgen. Er zullen vast kinderen zijn die daarom zomaar kunnen spugen (mijn neefje van 3 bv) maar ik geloof niet dat leander het daar om doet!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  maandag 15 maart 2010 @ 10:32:10 #297
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79160587
Hier ook een tripptrapp, ideaal, enige nadeel is dat er geen blad bij zit en dat je hem dus niet makkelijk even naast de bank zet als je een keertje makkelijk wil doen. Je moet eig. altijd wel bij tafel eten zeg maar.
Er is ergens een linkje voor hele goedkopen tripptrapps, hebben wij hem ook vandaan, prima levering. Snel trouwens ook. Eens kijken of ik een bookmark heb.
***
  maandag 15 maart 2010 @ 10:34:56 #298
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79160778
quote:
Op maandag 15 maart 2010 10:32 schreef Brighteyes het volgende:
Hier ook een tripptrapp, ideaal, enige nadeel is dat er geen blad bij zit en dat je hem dus niet makkelijk even naast de bank zet als je een keertje makkelijk wil doen. Je moet eig. altijd wel bij tafel eten zeg maar.
Er is ergens een linkje voor hele goedkopen tripptrapps, hebben wij hem ook vandaan, prima levering. Snel trouwens ook. Eens kijken of ik een bookmark heb.
om die reden hebben wij een Geuther Family gekocht
blad kan eraf dus hij kan net als de tripp trapp onder de tafel enzo, hij kan ook helemaal meegroeien en versteld worden, maar het grote voordeel wat ons betreft is dus dat er ook een blad op kan.

Ik wil tzt zo graag haar laten meehelpen in de keuken bijvoorbeeld, dingen in bakjes doen in de kinderstoel of koekjes bakken ofzo.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_79160819
Wij hebben een Bopita met nu een stoelverkleiner erin. Er zit een blad bij dat eraf kan en en het stoeltje kan gescheiden worden van het tafeltje zodat je dus een los stoeltje en een los tafeltje hebt.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 15 maart 2010 @ 10:42:07 #301
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79160872
quote:
Op maandag 15 maart 2010 10:38 schreef huuphuup het volgende:

[..]

om die reden hebben wij een Geuther Family gekocht
blad kan eraf dus hij kan net als de tripp trapp onder de tafel enzo, hij kan ook helemaal meegroeien en versteld worden, maar het grote voordeel wat ons betreft is dus dat er ook een blad op kan.

Ik wil tzt zo graag haar laten meehelpen in de keuken bijvoorbeeld, dingen in bakjes doen in de kinderstoel of koekjes bakken ofzo.
Ik heb daar nooit bij stil gestaan en realiseerde het me pas toen we de TT al hadden staan.
Oh well, keuzes-keuzes... ik zou nu wrsch voor een andere gegaan zijn, maar goed, leuke van TT is weer wel dat hij in heel veel kleurtjes is. Sasha heeft een rode en Oscar krijgt een blauwe.
***
  maandag 15 maart 2010 @ 10:42:17 #302
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79160879
Stik... dicht...
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')