Hij is de enigste die de problemen goed kan benoemen dat is al heel wat als ik de rest van de partijen bekijk. Het is alleen jammer dat hij geen realistische oplossing heeftquote:
Ja, maar dat is oud nieuws.quote:
Dat zei hij toch ook, dat ze dat in de jaren '50 niet hadden moeten doen?quote:Op maandag 1 maart 2010 19:08 schreef Sloggi het volgende:
Leugenaar. De katholieke kerk heeft in de jaren '50 wel degelijk een stemadvies gegeven. Tegen de PvdA nota bene.
Eh? De stelling gaat daar nu eenmaal over? Het is slap om de hele massa-immigratie om de PvdA te projecteren, de feiten liggen er dat dat onzin is.quote:Op maandag 1 maart 2010 19:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
De rest blijft alles op Wilders projecteren.
(En nee, ik ben niet pro Wilders).
Want die mensen zullen echt hebben opgelet wie er het beste was, en niet blind op een knopje hebben gedrukt.quote:Op maandag 1 maart 2010 19:09 schreef GSP het volgende:
Fuck you linkse sukkels, Wilders is de beste debater.
Vaste opiniepanel heeft toch niet gestemd, maar iedereen kon toch gewoon stemmen op het internet?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |