Ik ontken niet dat de privacy van personen de laatste jaren minder is geworden (lang leve de GSM bijvoorbeeld...), maar het gaat hier nu om de bodyscan en daarbij is dat (nog) niet aan de orde.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:24 schreef fs180 het volgende:
Nergens.. Je had 15 jaar terug iemand een lijste met maatregelen moeten geven die in deze tijd zijn ingevoerd, hij zal je uitlachen en voor gek verklaren. Pas wanneer je elke maatregel bij elkaar zet zie je een dalende lijn in jouw privacy en wat jij daarover te vertellen heeft. DIt alles was onmogelijk zonder id plicht of een chip in de id/paspoort. Maar die chip is er ooit gekomen en de id plicht ook. Ik vrees dan ook echt voor wat nederland nog meer verzint voordat ik vertrek.
Die dingen zijn verrekte lekker, echt. Natuurlijk is het heerlijk om binnen 3 uurtjes in Marokko te zijn. Maar wat je zelf al zegt, ook de auto heeft zij n charme.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:27 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik zal je missen in het vliegtuig. Groetjes aan de Spaanse olijvenverkopers.
Zo hoorde ik vandaag een bericht op de radio dat in Arizona, USA de staat besloten heeft te stoppen met mobiele flitscontroles. Het is namelijk inbreuk op je privacy om iemand ongevraag dop de foto te zetten, ondanks dat het voor de verkeersveiligheid is.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:29 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ontken niet dat de privacy van personen de laatste jaren minder is geworden (lang leve de GSM bijvoorbeeld...), maar het gaat hier nu om de bodyscan en daarbij is dat (nog) niet aan de orde.
Maar er is toch geen bezwaar dat ik vermoed dat maatregelen lineair door zullen stijgen en ooit een gevaar kunnen vormen. Je hebt volkomen gelijk hoor, zover is het nog niet, maar als het wel zover komt ben je toch al te laat..quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:29 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ontken niet dat de privacy van personen de laatste jaren minder is geworden (lang leve de GSM bijvoorbeeld...), maar het gaat hier nu om de bodyscan en daarbij is dat (nog) niet aan de orde.
Ja. Maar om de moslims nou de schuld te geven, moslims zijn geen aanleiding maar een excuus.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:28 schreef Picchia het volgende:
In feite ligt de schuld bij de radicale Moslims dat ze dit soort maatregelen noodzakelijk maken, de paranoïde Amerikanen die dit van ons eisen en onze slaafse overheid en waardeloze kabinet dat ze hier aan meewerken.
Er wordt aan alle kanten getrokken aan onze privacy.
Je bent volgens mij de 4e. Tijd voor een onderzoek, qua kosten en baten. Hoeveel geld zullen we mislopen door moslims te weren? Niet alleen de turken dus maar ook half afrikaquote:Op woensdag 17 februari 2010 22:34 schreef Modus het volgende:
De grap is vast al gemaakt maar dat moslims dan niet meer gaan vliegen is voor iedereen beter natuurlijk..
Maar wat rechtvaardigt dan de angst dat er (ooit) een gevaar voor je privacy komt?quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:33 schreef fs180 het volgende:
[..]
Maar er is toch geen bezwaar dat ik vermoed dat maatregelen lineair door zullen stijgen en ooit een gevaar kunnen vormen. Je hebt volkomen gelijk hoor, zover is het nog niet, maar als het wel zover komt ben je toch al te laat..
Een excuus waarvoor? Deze maatregelen dienen geen ander doel dan 'veiligheid' bieden tegen Moslims.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:35 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ja. Maar om de moslims nou de schuld te geven, moslims zijn geen aanleiding maar een excuus.
Voor mij: niets. Voor mij is de grens snel bereikt. En ik neem totaal geen aanstoot aan sensationele nieuwsberichten, te relatief en afhankelijk.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Maar wat rechtvaardigt dan de angst dat er (ooit) een gevaar voor je privacy komt?
Binnenkort gaan we hoogstwaarschijnlijk rekeningrijden met een kastje in je auto waarmee je overal te volgen bent. Er zullen maar weinig mensen zijn die om die reden de deur uit zullen doen...
Heeft ook zijn nadeel, bijvoorbeeld dat politie op zich niets te zeggen heeft, terwijl je daar gewoon onder schot gehouden wordt. Moet me nog steeds verdiepen in hun wetgeving, komt er alleen niet van, is aardig wat stofquote:Op woensdag 17 februari 2010 22:33 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Zo hoorde ik vandaag een bericht op de radio dat in Arizona, USA de staat besloten heeft te stoppen met mobiele flitscontroles. Het is namelijk inbreuk op je privacy om iemand ongevraag dop de foto te zetten, ondanks dat het voor de verkeersveiligheid is.
Op sommige punten waardeer ik de US wel qua privacy. Je bent nog nèt iets anoniemer dan in Nederland.
Echt waar?quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:37 schreef Picchia het volgende:
[..]
Een excuus waarvoor? Deze maatregelen dienen geen ander doel dan 'veiligheid' bieden tegen Moslims.
Het tegendeel wordt bewezen als er weer een vliegtuig een gebouw in vliegt, opgeblazen of gekaapt wordt.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:41 schreef fs180 het volgende:
[..]
Voor mij: niets. Voor mij is de grens snel bereikt. En ik neem totaal geen aanstoot aan sensationele nieuwsberichten, te relatief en afhankelijk.
Als ik vermomd over straat wil lopen, verkleed als ninja, inc wapens, moet dat kunnen. Doe ik wat mis is het wat anders, mag je er prima de me () opaf sturen. Maar onschuldig tot tegendeel is bewezen!
De politie mag natuurlijk gewoon aan de kant gaan staan en jou stopzetten. Alleen een camera neerzetten en foto's maken mag dan niet meer.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:41 schreef fs180 het volgende:
Heeft ook zijn nadeel, bijvoorbeeld dat politie op zich niets te zeggen heeft, terwijl je daar gewoon onder schot gehouden wordt. Moet me nog steeds verdiepen in hun wetgeving, komt er alleen niet van, is aardig wat stof
quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:37 schreef Picchia het volgende:
[..]
Een excuus waarvoor? Deze maatregelen dienen geen ander doel dan 'veiligheid' bieden tegen Moslims.
En dat willen we natuurlijk niet hebben!quote:Op woensdag 17 februari 2010 23:21 schreef KoosVogels het volgende:
Het feit dat heel de westerse wereld in zn reet wordt geneukt door deze maatregel wordt even vergeten.
Welnee. Deze maatregelen dienen geen ander doel dan controle en gesuggereerde veiligheid bieden tegen iedereen. Maar dat werkt dus niet goed en beperkt vooral de vrijheid en veiligheid van de burgers.quote:Op woensdag 17 februari 2010 22:37 schreef Picchia het volgende:
[..]
Een excuus waarvoor? Deze maatregelen dienen geen ander doel dan 'veiligheid' bieden tegen Moslims.
Het gaat erom dat er geen vliegtuig ontploft -> 300 doden.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:56 schreef BansheeBoy het volgende:
Maar die bodyscan wordt toch gewoon keihard in zijn iele gezichtje uitgelachen als een terrorist zich tot ontploffing breng vóór de scan?²
Elke vorm beveiligingscheck is dan niet meer nodig, die eikel is immers het vliegtuig niet in gekomen en heeft daar geen schade aan kunnen richtenquote:Op donderdag 18 februari 2010 01:56 schreef BansheeBoy het volgende:
Maar die bodyscan wordt toch gewoon keihard in zijn iele gezichtje uitgelachen als een terrorist zich tot ontploffing breng vóór de scan?²
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |