quote:
Yup en eindelijk iemand die dat gewoon ronduit zegt want ik zie steeds tijdens televisie-programma'squote:
weet niet in welk land jij woont maar hier in Nederland zeggen mensen dat gewoon hoor ... te pas en te onpasquote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:24 schreef FP128 het volgende:
[..]
Yup en eindelijk iemand die dat gewoon ronduit zegt
ja en slechte koffie is inherent aan werken op kantoor ... hoef je het nog niet lekker te vindenquote:want ik zie steeds tijdens televisie-programma's
militairen elke keer maar benadrukken hoe erg het is om te sterven terwijl ik altijd denk: " Dat is niks
nieuws en militair zijn en sterven zijn twee zaken die inherent aan elkaar zijn."
onzinquote:Maar,tegenwoordig is dat ook al een uitzondering om zo te denken. Sommigen denken dat militair zijn
inhoudt: Rondlopen in een fraai uniform met wat medailles en om 16:00 uur net zo als Piet de de bouw
vakker naar huis gaan.En vechten? Wat is dat?
En dat maakt sterven minder erg?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:24 schreef FP128 het volgende:
[..]
Yup en eindelijk iemand die dat gewoon ronduit zegt want ik zie steeds tijdens televisie-programma's
militairen elke keer maar benadrukken hoe erg het is om te sterven terwijl ik altijd denk: " Dat is niks
nieuws en militair zijn en sterven zijn twee zaken die inherent aan elkaar zijn."
Hoeveel militairen sterven er jaarlijks 'in the line of duty'?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 13:24 schreef FP128 het volgende:
[..]
Yup en eindelijk iemand die dat gewoon ronduit zegt want ik zie steeds tijdens televisie-programma's
militairen elke keer maar benadrukken hoe erg het is om te sterven terwijl ik altijd denk: " Dat is niks
nieuws en militair zijn en sterven zijn twee zaken die inherent aan elkaar zijn."
Maar,tegenwoordig is dat ook al een uitzondering om zo te denken. Sommigen denken dat militair zijn
inhoudt: Rondlopen in een fraai uniform met wat medailles en om 16:00 uur net zo als Piet de de bouw
vakker naar huis gaan.En vechten? Wat is dat?
Ben ik ook wel benieuwd naar.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:12 schreef Deathwings het volgende:
Kak, is er al een eenheid bekend gemaakt?
Als die soldaat nou ergens in pakweg Afghanistan was doodgeschoten, dan was hij aan het werk geweest. Nu is hij gewoon in een kazerne in NL, dus geen vijanden in de buurt, uit een wachttoren gevallen. Gevalletje pech gehad dus. Net zoals het pech zou zijn als ik morgen van het bruggetje over een parkgrachtje zou vallen en m'n nek zou breken op 't ijs.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 14:01 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Ja een militair werkt onder meer gevaarlijke omstandigheden dan kantoormedewerkers. Ja een militair weet dat als hij eraan begint. Maakt dat het minder erg dat we nu weer een familielid/vriend/collega zijn verloren? Absoluut niet!!!
weet niet waar jij werkt maar je bent op oefeningen gewoon aan het werk hoorquote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:24 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Als die soldaat nou ergens in pakweg Afghanistan was doodgeschoten, dan was hij aan het werk geweest. Nu is hij gewoon in een kazerne in NL, dus geen vijanden in de buurt, uit een wachttoren gevallen. Gevalletje pech gehad dus. Net zoals het pech zou zijn als ik morgen van het bruggetje over een parkgrachtje zou vallen en m'n nek zou breken op 't ijs.
Pech voor de famile, zelf heb je er geen last van als je meteen dood bent.
Spijtig, maar dit soort figuren moeten dus o.a. orde op zaken stellen in oorlogsgebieden?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:25 schreef Maitje het volgende:
Update:
Hij was van de luchtmacht en is uit zijn veiligheids-broek gegleden. Heeft een val van 20 meter gemaakt...
Triest hoor...
Op kantoren wordt doorgaans meer koffiegedronken dan gewerkt. Maar ik snap je punt.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:30 schreef sp3c het volgende:
[..]
weet niet waar jij werkt maar je bent op oefeningen gewoon aan het werk hoor
op kantoor krijg je ook gewoon betaald als je voor de baas op cursus gaat
Ow, dus jij bent de afgelopen weken niet bijna uitgegleden of toevallig gevallen? Dit was gewoon een stom ongeluk en het zij zo...quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:30 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Spijtig, maar dit soort figuren moeten dus o.a. orde op zaken stellen in oorlogsgebieden?
nee dat zegt ook niemandquote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:33 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Op kantoren wordt doorgaans meer koffiegedronken dan gewerkt. Maar ik snap je punt.
Dit was gewoon een stom ongelukje. Helaas voor hem, maar niet wereldschokkend.
jaquote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:30 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Spijtig, maar dit soort figuren moeten dus o.a. orde op zaken stellen in oorlogsgebieden?
Ja.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:30 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Spijtig, maar dit soort figuren moeten dus o.a. orde op zaken stellen in oorlogsgebieden?
Niet zo de behoefte om me, als een speelbal van ventjes als Balkenende en co., te bewijzen in een stoffige woestijn, in een bij voorbaat kans- en zinloze missie.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:47 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Ja.
En tot jij laat zien dat je het beter kan, geen commentaar.
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:51 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Niet zo de behoefte om me, als een speelbal van ventjes als Balkenende en co., te bewijzen in een stoffige woestijn, in een bij voorbaat kans- en zinloze missie.
Maar ik snap dat bij een primitieve geest zoals jij de emoties de overhand nemen, na dit wereldschokkende nieuws.
Wat ongekend dom.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 19:21 schreef Maitje het volgende:
[..]
![]()
Ik walg echt van zulke mannetjes zoals jij. Jij hebt zeker ook commentaar op vakkenvullen bij de ah of mensen die zorgen dat het vuilnis wordt opgehaald!
Elk werk op de wereld moet worden gedaan, zal er niemand vakken vullen in de super, heb jij geen eten, zal niemand jou vuilnis ophalen, wordt het 1 grote stront bende.. en zouden er geen militairen zijn, dan zou ons land nooit verdedigd worden en zouden "rampen" misschien wel anders aflopen.
Ieder zijn taak..ieder zijn wereld..
Het gaat om het feit dat jij hier je gal zit te spuwen over een onderwerp wat hier echter niet van toepassing is...quote:Op zaterdag 13 februari 2010 19:36 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Wat ongekend dom.
Nee daar heb ik geen commentaar op. Waarom zou ik? Ik zei alleen dat ik er niets voor voelde om te participeren in imo zinloze missies en zou niet weten wat er mis is met vakken vullen etc. Hoe haal je het überhaupt in je hoofd om dat allemaal op 1 hoop te gooien?![]()
Ik reageerde op het feit dat iemand mij voorstelde het eerst maareens zelf beter te doen. Maar dat jij het topic niet had doorgelezen (of mijn post begrepen) bleek al uit jouw volkomen irrelevante geneuzel over het al dan niet waarderen van vakkenvullers. Sneu.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:06 schreef Maitje het volgende:
[..]
Het gaat om het feit dat jij hier je gal zit te spuwen over een onderwerp wat hier echter niet van toepassing is...
Ik vraag je ook geen commentaar te leveren op wat ik zei.
Ach, wat niet weet wat niet deert...
Amen to that!quote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:47 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Ik reageerde op het feit dat iemand mij voorstelde het eerst maareens zelf beter te doen. Maar dat jij het topic niet had doorgelezen (of mijn post begrepen) bleek al uit jouw volkomen irrelevante geneuzel over het al dan niet waarderen van vakkenvullers. Sneu.
ik heb het topic wel doorgelezen (het is niet zo heel veel) en volgens mij reageerde de iemand in kwestie op een post van jou die nergens op sloegquote:Op zaterdag 13 februari 2010 20:47 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Ik reageerde op het feit dat iemand mij voorstelde het eerst maareens zelf beter te doen. Maar dat jij het topic niet had doorgelezen (of mijn post begrepen) bleek al uit jouw volkomen irrelevante geneuzel over het al dan niet waarderen van vakkenvullers. Sneu.
Het gaat niet perse om die man, maar überhaupt het besluit van een groep volwassen mensen op een dag als vandaag te gaan oefenen bij een klimtoren. Misschien was het de bedoeling wel dat het glad en onhandig zou zijn, maar juist dan zou iedereen extra alert moeten zijn.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 21:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb het topic wel doorgelezen (het is niet zo heel veel) en volgens mij reageerde de iemand in kwestie op een post van jou die nergens op sloeg
er is nog geen informatie, je kunt dus ook niet suggeren dat die jongen in kwestie niet capabel zou zijn om vakken te vullen, van torens af te springen of te proberen orde op zaken te stellen in oorlogsgebieden
enige wat we weten is dat er iets is fout gegaan en dat die jongen daaraan is overleden, als dat voor jou een reden is om hem af te kraken dan is sneu niet het eerste woord wat in mijn hoofd opkomt
Mwah, denk niet dat veel mensen dat zo zouden interpreteren + je citeert verkeerd.quote:Op zaterdag 13 februari 2010 23:01 schreef sp3c het volgende:
er werd gezegd dat HIJ van de luchtmacht was en uit ZIJN veiligheidsbroek is gegleden
jouw reactie daarop ´moeten die figuren de oorlog winnen?´
je snapt hopelijk hoe dit verkeerd geinterpreteerd kan worden
en nee er is niet genoeg informatie om geklungel vast te stellen, kan net zo goed een gevalletje foutief materiaal zijn
dat blijkt niet uit de reactiesquote:Op zaterdag 13 februari 2010 23:09 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Mwah, denk niet dat veel mensen dat zo zouden interpreteren + je citeert verkeerd.
hey ik zeg toch dat er iets fout ging, dat lijkt me evidentquote:Daarnaast is het testen en zorgen voor goed materiaal ook een taak van defensie.
ah jij was dr bij? en kennenlijk een ervarings deskundige. Leg eens eventjes uit welke eenvoudige dingen er op die klimtoren gedaan zijn?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 22:10 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Het gaat niet perse om die man, maar überhaupt het besluit van een groep volwassen mensen op een dag als vandaag te gaan oefenen bij een klimtoren. Misschien was het de bedoeling wel dat het glad en onhandig zou zijn, maar juist dan zou iedereen extra alert moeten zijn.
Er is een volwassen vent omgekomen bij een doodeenvoudige oefening die je een groepje brugklassers ook nog wel zou kunnen laten doen, dus er is per definitie iets goed fout gegaan.
Ik kraak hem niet af, maar stel geklungel in het algemeen vast.
quote:Op zaterdag 13 februari 2010 23:39 schreef Booomer het volgende:
Overigens vind ik het wel jammer dat ze bij Defensie nauwelijks gegevens vrijgeven. Het enige dat we kennelijk mogen weten is dat hij bij een klimoefening ten val is gekomen. Maar waarom vertellen ze niet meer, bijvoorbeeld over de oorzaak?
Dat zou niet mogen als hij goed bevestigd is.quote:Op zondag 14 februari 2010 22:27 schreef Maitje het volgende:
Stel nou dat die ondersteboven is komen te hangen, dan glij je zo uit dat klimbroekje..of hoe dat ook heet.
ik heb zelf meerdere jaren aan sportklimmen gedaan en als je broekje goed zit dan mag jij daar niet 123 uitglijden. Bovenste band moet namelijk over je heupbotten zitten. Het zal je niet oneindig laten hangen maar ik weet uit ervaring dat je dan in principe meer als voldoende tijd hebt om rechtovereind te komen.quote:Op zondag 14 februari 2010 22:27 schreef Maitje het volgende:
Stel nou dat die ondersteboven is komen te hangen, dan glij je zo uit dat klimbroekje..of hoe dat ook heet.
Mongoolquote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:30 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Spijtig, maar dit soort figuren moeten dus o.a. orde op zaken stellen in oorlogsgebieden?
haha, simpele zielquote:Op zaterdag 13 februari 2010 22:10 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Het gaat niet perse om die man, maar überhaupt het besluit van een groep volwassen mensen op een dag als vandaag te gaan oefenen bij een klimtoren. Misschien was het de bedoeling wel dat het glad en onhandig zou zijn, maar juist dan zou iedereen extra alert moeten zijn.
Er is een volwassen vent omgekomen bij een doodeenvoudige oefening die je een groepje brugklassers ook nog wel zou kunnen laten doen, dus er is per definitie iets goed fout gegaan.
Ik kraak hem niet af, maar stel geklungel in het algemeen vast.
Al die vragen die jij opwerpt zijn helemaal niet relevant. Al uitgebreid ervoor was er besproken dat én waarom er die dag iig door defensie is gefaald.quote:Op maandag 15 februari 2010 16:39 schreef waht het volgende:
[..]
haha, simpele ziel
Was je er zelf bij? Gezien wat er is gebeurd? Heb je het zelf wel eens gedaan? Überhaupt enig idee wat een soldaat zoal doet?
Ik weet dat het moeilijk is om je blinde vooroordelen even te negeren, maar probeer het eens.
Alle ongelukken zijn het gevolg van menselijk falen?quote:Op maandag 15 februari 2010 16:54 schreef Morgenrood het volgende:
Het is een stuk simpeler om naieve vragen te stellen en je door een gebrek aan antwoord erop te laten verblinden voor het simpele feit dat er gefaald is.
Het is relevant omdat je hetgeen zegt wat je nu weer herhaalt. 'eenvoudige bezigheid'. Vertel, hoe vond jij het op de klimtoren?quote:Je hebt het notabene over een kinderlijk eenvoudige bezigheid.
Hoe haal jij het trouwens in je hoofd om te denken dat het relevant is of ik zelf weleens een oefening heb gedaan bij een klimtoren?Sneu.
Ik stel dat als er een militair omkomt bij een routinematige oefening, waar normaal gesproken in de verste verte geen ongelukken - laat staan doden - worden verwacht, dat er gefaald is. Niet perse door de man die erbij overleden is, maar iig binnen defensie en zeer waarschijnlijk al binnen het kleine bewuste groepje dat die ochtend stond te klimmen. Ik spreek me verder helemaal niet over de oorzaak van "alle ongelukken".quote:Op maandag 15 februari 2010 17:15 schreef waht het volgende:
[..]
Alle ongelukken zijn het gevolg van menselijk falen?
[..]
Het is relevant omdat je hetgeen zegt wat je nu weer herhaalt. 'eenvoudige bezigheid'. Vertel, hoe vond jij het op de klimtoren?
Zeg dan gewoon dat je het niet weet of reageer helemaal niet.
Ook bij routinematige handelingen kan een ongeluk gebeuren zonder dat iemand faalt.quote:Op maandag 15 februari 2010 17:30 schreef Morgenrood het volgende:
Ik stel dat als er een militair omkomt bij een routinematige oefening, waar normaal gesproken in de verste verte geen ongelukken - laat staan doden - worden verwacht, dat er gefaald is. Niet perse door de man die erbij overleden is, maar iig binnen defensie en zeer waarschijnlijk al binnen het kleine bewuste groepje dat die ochtend stond te klimmen. Ik spreek me verder helemaal niet over de oorzaak van "alle ongelukken".
En jij komt over als iemand die defensie bij voorbaat al veroordeelt.quote:Ik laat verder in het midden of ik persoonlijk weleens heb geklommen op een klimtoren, omdat ik net ook al uitlegde dat het helemaal niet terzake doet. Je komt over als iemand die zomaar kan denken dat als zou blijken dat het materiaal niet deugde, dat niemand binnen defensie iets te verwijten valt. Het leidt iig nergens toe.
Zomaar tientallen meters hoog klimmen kan erg gevaarlijk zijn. Dat hebben de mensen aardig begrepen en daarom zijn er allerlei voorschriften en veiligheidsmaatregelen in het leven geroepen. Ook het materiaal moet in orde zijn. Wat bijna altijd ook wel het geval is.quote:Op maandag 15 februari 2010 21:14 schreef waht het volgende:
[..]
Ook bij routinematige handelingen kan een ongeluk gebeuren zonder dat iemand faalt.
[..]
En jij komt over als iemand die defensie bij voorbaat al veroordeelt.![]()
Als er een schuldige is komt dat in een onderzoek hopelijk boven water.
Maar we zullen wel horen of een fout is van een persoon of het materiaal.quote:Op maandag 15 februari 2010 22:07 schreef sp3c het volgende:
er komt sowieso een acceptabel onderzoek want defensie vind het niet grappig als er mensen tijdens oefeningen om het leven komen
maar reken er niet op dat de resultaten bekend gemaakt gaan worden
Flikker toch op.quote:Op maandag 15 februari 2010 23:54 schreef Morgenrood het volgende:
De nabestaanden zullen wel meer info krijgen neem ik aan en niet zelden ontaardt dat in een mediarelletje. Zeker als er aantoonbare fouten zijn gemaakt (iets wat ik verwacht of toch een fout van hem zelf).
Ik heb er natuurlijk geen enkele aanwijzing voor, maar het is ook niet uit te sluiten dat het zelfmoord was.
Het is simpelweg ook een mogelijkheid. Het zou zeker niet de eerste keer zijn dat een dubieus 'bedrijfsongeval' een zelfmoordpoging bleek.quote:
- knip -quote:Op dinsdag 16 februari 2010 00:06 schreef Morgenrood het volgende:
[..]
Het is simpelweg ook een mogelijkheid. Het zou zeker niet de eerste keer zijn dat een dubieus 'bedrijfsongeval' een zelfmoordpoging bleek.
Ook dat zou natuurlijk heel triest zijn, maar om nou zo overdreven te reageren op de mogelijkheid dat er van opzet (zelfmoord of een misdrijf) sprake is gaat mij wat te ver.
ze hebben gister afscheid genomen, en zitten vandaag in beukbergen!quote:Op dinsdag 16 februari 2010 21:07 schreef Bleiden het volgende:
[..]
geen idee het staat op de hyves van me kamaraad die zijn buddy was
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |