quote:Op donderdag 11 februari 2010 03:48 schreef sindell het volgende:
thanks, toch nog een nachtbraker
Heb nu ongeveer om de 5 minuten een wee, ze worden wel steeds pijnlijker, maar zijn beter te verdragen als ik zit dan wanneer ik lig. Ze duren alleen nog niet heel lang, ong 30 a 40 sec.
Hoef iig nog niemand te bellen, volgens mij duurt dit nog wel even. Maar mevrouw komt wel gewoon op de uitgerekende datum!
quote:Op donderdag 11 februari 2010 09:17 schreef Masegate het volgende:
Damn, ik ben jaloers op Sindell!
We zijn nu 3 dagen over de uitgerekende datum heen en er is nog helemaal niets aan de hand. Mijn vriendin zou zo nog even een stuk kunnen gaan fietsen ofzo.Als ze dat mocht van mij in ieder geval.
Haha, dank je.quote:Op donderdag 11 februari 2010 09:23 schreef freecell het volgende:
Hodicht! Ik zei nog:
[..]
Ik leef met jullie mee, écht!
Geef je vriendin een dikke knuffel!
En er ligt nu een beetje te veel sneeuw, maar zondag zat ik nog op de fiets hoor, mét dreumes vooropKan best
Checkquote:Op donderdag 11 februari 2010 09:27 schreef Floria het volgende:
Hophop hop mag Floria dan eindelijk in de op?! 14 september UD
Weet ik ook wel. Het ligt gewoon aan mij. Eerste kindje he...quote:Op donderdag 11 februari 2010 09:27 schreef freecell het volgende:
Haha
Ik mag van TARA ook wel dingen niet meer, maar fietsen is nog geen probleemWaarom zou ik nu ineens van m'n fiets rollen? Doe ik anders ook niet
Nu ben ik echt zwanger!quote:
In Antwerpenquote:Op donderdag 11 februari 2010 09:55 schreef flugeltje het volgende:
Een aapje
Leonieke, waar is die zwanger-beurs? Als het Gent is kan ik wellicht met m'n schoonmoeder eens gaan kijken daar. Dat is vlakbij...
Pessie, nu al de perenijsjes?![]()
Hier gelukkig nog geen vreemde 'cravings' kan alleen melk blijven drinken als het aan mij ligt.
Zie, en daarom wil ik dus niet dat er ook maar één iemand weet dat het begonnen is. Ik hoop gewoon zo erg dat als het begint het buiten de spits is zodat mijn man mij kan komen ophalen en naar het ziekenhuis kan brengen. Anders moet ik iemand van zijn familie opbellen en dan is het hek helemaal van de dam.quote:Op donderdag 11 februari 2010 10:05 schreef simmu het volgende:
de eerste de beste die mij 's nachts wakker belt/sms't kan rekenen op waarschuwing 1. en er komt maar 1 waarschuwing, een volgende streek levert een "blijf het komende half jaar maar weg" op. als ik eraan begin om dergelijke ongein toe te staan bij onze familie kunnen we beter een webcam op mijn k** zetten. neen dus....
vorige keer 'mocht' ik tijdens de bevalling al puffend ook mensen te woord staan. men vond het toen ook vreemd dat ik ging smijten met die rotmobiel
gefeliciteerd, hier hobbelt/loopt/waggelt vanalles rond hoorquote:Op donderdag 11 februari 2010 10:15 schreef Lieszdraaijer het volgende:
Hallo
Ik kom even heel niewsgierig hier binnenvallen...
Zag zwangerschap en dacht check hier moet ik zijn!
Vandaag namelijk precies 19 weken zwanger! Over 2 weken heb ik de 20 weken echo en weet ik ook het geslacht. Heb hier al een tutje lopen van ruim 2.
We zitten middenin de klus op dit moment maar dat is niet makkelijk, heb namelijk een beginnende bekkeninstabiliteit..
Moet nog even beetje inkomen maar begrijp dat er hier dames op knappen staan maar ook dames zijn die nog een heel end moeten zoals ik...?
Groetjes!
Mja, de vlos zei gisteren ook dat zij hier ook écht niet op gerekend hadden omdat het wel dreigde vanaf een weekje of 30. Maargoed. Nu is het dus gewoon afwachtenquote:Op donderdag 11 februari 2010 10:20 schreef Grunsfan het volgende:
Ik vind het wel bijzonder dat je vlos nu zegt dat het nog 3 weken zou kunnen duren Freecell! Terwijl je eerst gewaarschuwd werd voor een vroege bevalling... zo zie je maar weer, je eerste bevalling zegt niets over je tweede.. Dat ben ik mezelf ook aan het inprenten want mijne kwam ook bijna 3 weken te vroeg en ik merk dat ik daar nu stiekem weer een beetje op hoop..
quote:
Nog niks hierzo, kon gewoon naar me werk vanmorgenquote:Op donderdag 11 februari 2010 10:05 schreef octopussy het volgende:
Ben ook benieuwd of er al wat actie is bij Co_ol.
Whahaha, straks ga je overtijdquote:Op donderdag 11 februari 2010 10:26 schreef freecell het volgende:
[..]
Mja, de vlos zei gisteren ook dat zij hier ook écht niet op gerekend hadden omdat het wel dreigde vanaf een weekje of 30. Maargoed. Nu is het dus gewoon afwachten
quote:
Als je bevallen bent mag je ook niet in bad tot je niet meer vloeit...quote:Op donderdag 11 februari 2010 12:00 schreef leonieke het volgende:
Dit is nu eens de eerste keer dat ik niet van een bad genoten hebDat wordt vanaf nu gewoon douchen tot na de bevalling. Zo'n gespannen buik, je niet meer goed kunnen zetten... en dat terwijl ik normaalgezien makkelijk een uur in bad kan dobberen zonder dat het verveelt.
Oh, volgens mij gold het nog..quote:Op donderdag 11 februari 2010 12:03 schreef Linda2205 het volgende:
Dat is alweer achterhaald toch? Ik mocht het in ieder geval wel
En leo, ik vond het ook niks, je gaat drijven en dan wordt je buik koud
Hm, ze zei mij dat vroeger gedacht werd dat het schadelijk was voor je borsten ofzo, die bacterieen, dus dat ja dan alleen in bad mocht met water tot onder je borsten, maar dat dat nu niet meer gold... ik ga het eens opzoeken!quote:Op donderdag 11 februari 2010 12:04 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh, volgens mij gold het nog..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |