horlogeglas.nlquote:Op woensdag 10 februari 2010 19:18 schreef blingbling11 het volgende:
Ik heb mijn TW 822 ook alweer bijna 2 maanden. En hij bevalt me tot nu toe goed!
Enige nadeel vind ik dat het glaasje vrij snel krast. Over een tijdje misschien maar kijken of ik het kan laten vervangen voor een safier glas. Nog wat foto's:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Van dit rijtje zien we graag wat foto'squote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:42 schreef Zooootje het volgende:
I like, we hebben het hier thuis nogal op horloges, dus dat is een aardige collectie![]()
2x Breitling
Cartier
Christiaan van der Klaauw
2x Panerai
2x Rolex
Tag Heuer
Mooie klok hoor, heb zelf ook in het verleden 2 seamasters gehad, maar het oude model.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:36 schreef Reintji het volgende:
Na drie en een half jaar voorpret, vandaag bij William Wien opgehaald. Snel even wat kiekjes gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Om heel eerlijk te zijn heb ik totaal geen zin om er foto's van te makenquote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:07 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Van dit rijtje zien we graag wat foto's
+1quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:07 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Van dit rijtje zien we graag wat foto's
Liefhebbers zien nu eenmaal graag plaatjes, dat is niet omdat ze iemand niet geloven hoor.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:28 schreef Zooootje het volgende:
[..]
Om heel eerlijk te zijn heb ik totaal geen zin om er foto's van te maken![]()
(en jammer dan als je zegt; pics or it didn't happen..)
De Christiaan van der Klaauw zijn verschillende gesprekken aan vooraf gegaan, als ik me niet vergis is ie uit 2004 of iets dergelijks.
1 Breitling en 1 Rolex zijn special editions, met beperkte oplage.
Nogmaals, ik ben te lui om foto's te gaan maken, maar we hebben de hele collectie hier echt liggen, want ik ben niet zo'n triest figuur die gaat overdrijven via internet of iets.
De vriend van mijn moeder kwam 3 weken geleden toch echt thuis met een gelimiteerde van Rolex..?!quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:30 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Liefhebbers zien nu eenmaal graag plaatjes, dat is niet omdat ze iemand niet geloven hoor.
Voor zover ik weet heeft Rolex geen gelimiteerde versies trouwens.
Tis niet dat ik je niet geloof ofzo over die klokken, gelimiteerde rolexen bestaan niet.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:36 schreef Zooootje het volgende:
[..]
De vriend van mijn moeder kwam 3 weken geleden toch echt thuis met een gelimiteerde van Rolex..?!
Maar goed, ik zie er inmiddels zoveel voorbij komen dat ik me misschien vergist heb, alhoewel ik het eigenlijk gewoon zeker weet.
En ik snap dat liefhebbers graag foto's hebben, maar mijn computer wil niet altijd meewerken, en ik heb ook niet zo'n zin overal foto's van te gaan maken, sorry!
Dan zal ik me vergist hebben, ik zal het nog wel navragen:)! Dan zal ik het misschien verkeerd begrepen hebben, en was het er inderdaad eentje die in mindere mate geproduceerd is..quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:38 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Tis niet dat ik je niet geloof ofzo over die klokken, gelimiteerde rolexen bestaan niet.
Er zijn wel modellen in mindere mate geproduceerd, maar er is geen enkel model gelimiteerd.
Gelimiteerde modellen hebben altijd een volgnummer naast het serienummer.
Zoiets bestaat bij Rolex niet.
maar waarom deel je mee dat je de horloges bezit. Je vraagt daar wel mee om aandacht maar de moeite nemen om er een foto van te maken met het idee van dat ik het zelf maar weet klopt dus niet.quote:
nou ja, sta niet snel te kijken van een lijst als deze ofzo. Begrijp me niet verkeerd, het zijn mooie klokken, maar geen haute horlogerie ofzo. Ik ken weinig mensen die een dergelijke lijst niet kan veroorloven, maar dat kan aan mijn kennissenkring liggen.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:44 schreef Zooootje het volgende:
[..]
Dan zal ik me vergist hebben, ik zal het nog wel navragen:)! Dan zal ik het misschien verkeerd begrepen hebben, en was het er inderdaad eentje die in mindere mate geproduceerd is..
En als je het niet gelooft snap ik het ook hoor, want het is ook niet zomaar een lijst;), en als ik dan ook nog aan kom zetten met een gelimiteerde rolex die kennelijk niet bestaat:P, én via internet, én ik ook nog te lui ben om foto's te gaan maken, dan kan ik me daar enigszins in vinden!
Als ik het zelf maar weet![]()
Idd als iemand hier vertelt dat hij een verzameling heeft, is diegene trots op die verzameling, anders vertel je niks. En iemand die trots is zal dat ook graag tonen. Om deze reden wordt vaak getwijfeld als iemand zegt een verzameling te hebben, maar geen fotos toont.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:56 schreef TheTemperTrap het volgende:
[..]
maar waarom deel je mee dat je de horloges bezit. Je vraagt daar wel mee om aandacht maar de moeite nemen om er een foto van te maken met het idee van dat ik het zelf maar weet klopt dus niet.
Mja niet tonen hoeft niet zo zeer op internet te zijn. Maar op internet gaat een forumpost met alleen een tekst over wat iemand bezit niet altijd op. Als je op internet een post heb over wat je computer kan qua specs of wat voor koffiezetapparaat je gebruikt. welk soort pleepapier je koopt, daar kan het nog wel. maar een collectie alleen zo even opratelen en nog niet eens een type bij vermelden, alleen de merknamen op te noemen schiet niet echt op.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 23:22 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Idd als iemand hier vertelt dat hij een verzameling heeft, is diegene trots op die verzameling, anders vertel je niks. En iemand die trots is zal dat ook graag tonen. Om deze reden wordt vaak getwijfeld als iemand zegt een verzameling te hebben, maar geen fotos toont.
Kan onterecht zijn, dat is in het verleden weleens gebleken, maar niet tonen gaat vaak niet samen met trots/liefhebber zijn.
quote:Op vrijdag 12 februari 2010 17:36 schreef Reintji het volgende:
Na drie en een half jaar voorpret, vandaag bij William Wien opgehaald. Snel even wat kiekjes gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan heb jij een welvarende kennissenkring.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 22:43 schreef Fisherman het volgende:
[..]
nou ja, sta niet snel te kijken van een lijst als deze ofzo. Begrijp me niet verkeerd, het zijn mooie klokken, maar geen haute horlogerie ofzo. Ik ken weinig mensen die een dergelijke lijst niet kan veroorloven, maar dat kan aan mijn kennissenkring liggen.Rolexen die in mindere mate geproduceerd zijn, die worden al jaren niet meer gemaakt. De modellen die tegenwoordig nog gemaakt worden die worden in grote aantallen gemaakt.
Kwaliteit is uiteraard top, maar exclusief is het niet. Ik vind dat ook niet erg ofzo.
redelijk welvarend ja. Ik ben bekend met de prijzen van deze merken. Alleen van echt exclusieve merken weet ik de prijzen meestal niet, maar meestal worden die ook niet bekend gemaakt (of is de prijs pas bekend na een veiling).quote:Op zaterdag 13 februari 2010 11:58 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dan heb jij een welvarende kennissenkring.
Als ik alleen al kijk naar het rijtje 2 Breitlings, 2 Rolexen, 2 Panerai, 1 Van der Klaauw, 1 Tag Heuer en 1 Cartier dan vertegenwoordigt dat een waarde van vele duizenden euro's.
Het gros van de mensen kan het zich echter niet veroorloven.
Dit is niet het exacte model, die waar ik achteraan zit heeft een fel blauwe wijzerplaat. Wat voor exact model is dat dan? Ben niet zo thuis in Breitlingsquote:Op woensdag 17 februari 2010 14:44 schreef eriksd het volgende:
Breitling maakt prima horloge's. Een andere user heeft ook de Superocean gekocht. Prachtig horloge, wel met nieuw type wijzerplaat. Die jij nu laat zien is een oud model en kan je met goede korting krijgen.
Breitling Superocean 42mm. Kijk anders even op breitlingsource.com bij de aeromarine lijn, daar zitten deze modellen in.quote:Op woensdag 17 februari 2010 14:47 schreef x3ro het volgende:
[..]
Dit is niet het exacte model, die waar ik achteraan zit heeft een fel blauwe wijzerplaat. Wat voor exact model is dat dan? Ben niet zo thuis in Breitlings
Ik dacht dat het gewoon een commercieel merk is wat word verkocht? Maar los daarvan, mijn Omega is al 2 keer ter reparatie geweest, is nu voor 3e keer probleem mee. Dus vindt het wel weer eens tijd voor wat andersquote:Op woensdag 17 februari 2010 15:08 schreef Stewes het volgende:
Ik begrijp echt niet hoe mensen een Breitling kunnen kopen? Ik dacht dat alleen piloten zo'n ding droegen..die ze dan kopen met hun eerste loon enzo?
Wat is trouwens je probleem (met het in mijn ogen) veel mooiere merk Omega?
Nouja, we vergeven je je onkunde maar.quote:Op woensdag 17 februari 2010 15:08 schreef Stewes het volgende:
Ik begrijp echt niet hoe mensen een Breitling kunnen kopen? Ik dacht dat alleen piloten zo'n ding droegen..die ze dan kopen met hun eerste loon enzo?
Wat is trouwens je probleem (met het in mijn ogen) veel mooiere merk Omega?
Ik vind het ook jammer, die Omega Dynamic wat ik nu heb kom je niet echt vaak tegenquote:Op woensdag 17 februari 2010 15:46 schreef Stewes het volgende:
OnkundeAch het merk Breitling trekt me gewoon totaal niet..dat mag hoop ik? En dan is het toch helemaal niet erg wat clichés erdoorheen te jagen. Het is toch zo dat het echt een pilotenmerk is?
Overigens vervelend van die Omega..dacht dat het wel een betrouwbaar merk was:O?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |