FOK!forum / Gaming / [GAM SC #313] Flodder faal :'(
Flodder450dinsdag 9 februari 2010 @ 19:42


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
e97073: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.

De schandpaal: (Minimaal twee topics normaal doen om hier vanaf te komen, eigenlijk zou de schandpaal niet nodig moeten zijn natuurlijk)
  • Flodder450

    In memoriam:
    SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
    AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126. Liet zich nog maar sporadisch zien en nu helemaal niet meer.
    larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
    Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

    DE OP IS HIER TE VINDEN
    De persoon die een SC-topic sluit opent de volgende. Heeft deze persoon dit niet binnen een kwartier gedaan dan is het aan anderen om een nieuw SC-topic te openen.

    [ Bericht 99% gewijzigd door RitseB op 09-02-2010 19:45:16 ]
  • RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 19:43
    Lapzwans, je bent de op vergeten
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 19:44
    Flodder450dinsdag 9 februari 2010 @ 19:47
    naam topic
    CraniuMdinsdag 9 februari 2010 @ 19:48
    Nerd naam topic
    Nebodinsdag 9 februari 2010 @ 19:51
    Ik vind dat Ritse in de TT moet vanwege zijn zakken voor de theorie!

    Maar zonde Ritse! Ik weet nog wel dat ik precies het aantal fouten had op beide onderdelen dat nog toegestaan was...
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 19:53
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 19:51 schreef Nebo het volgende:
    Ik vind dat Ritse in de TT moet vanwege zijn zakken voor de theorie!

    Maar zonde Ritse! Ik weet nog wel dat ik precies het aantal fouten had op beide onderdelen dat nog toegestaan was...
    Gevaar herkenning ging in ieder geval. Alleen dat ene foutje bij de rest
    Reintjidinsdag 9 februari 2010 @ 19:53
    Ej, jammer Ritse
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 19:54
    Nog maar een keer proberen dus
    Nebodinsdag 9 februari 2010 @ 19:57
    Ik moet ervoor zorgen dat ik voor 16 april examen doe en haal, anders kan ik mijn theorie opnieuw halen



    Fucking briljant deze week
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 19:59
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 19:57 schreef Nebo het volgende:
    Ik moet ervoor zorgen dat ik voor 16 april examen doe en haal, anders kan ik mijn theorie opnieuw halen



    Fucking briljant deze week
    Ik voor 4 maart
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 20:06
    Pff koud!! Lang geleden dat ik zo'n kort haar heb gehad!
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 20:07
    Hee Ritse, balen man! Anyhow, zelfs deze baas heeft er 2 keer over gedaan
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:07
    hai
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 20:08
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:07 schreef Poit het volgende:
    Hee Ritse, balen man! Anyhow, zelfs deze baas heeft er 2 keer over gedaan
    Dat geeft hoop voor de toekomst
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 20:08
    Lennart
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:09
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:08 schreef RitseB het volgende:
    Lennart
    Kut van je examen, maar zelfs DEZE baas had 1 foutje teveel de eerste keer!
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 20:10
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:09 schreef lkb9000 het volgende:

    [..]

    Kut van je examen, maar zelfs DEZE baas had 1 foutje teveel de eerste keer!
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 20:11
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:10 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Ze proberen me gewoon hoop in te praten ja
    Reintjidinsdag 9 februari 2010 @ 20:19
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:11 schreef RitseB het volgende:

    [..]

    Ze proberen me gewoon hoop in te praten ja
    Hoeft niet Ritse, ik had namelijk alles in één keer. 2 x 1 fout (A EN B).
    SPOILER
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 20:20
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 20:21
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:19 schreef Reintji het volgende:

    [..]

    Hoeft niet Ritse, ik had namelijk alles in één keer. 2 x 1 fout (A EN B).
    SPOILER
    Is A lastiger?
    badboynovadinsdag 9 februari 2010 @ 20:25
    komt wel goed schatje.
    Reintjidinsdag 9 februari 2010 @ 20:26
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:21 schreef RitseB het volgende:

    [..]

    Is A lastiger?
    Vond ik wel, maar volgens mij is het sowieso wat strenger geworden. Zat wel 9 jaar tussen namelijk.
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 20:30
    Die dingen gebeuren. Je komt er wel een keer though
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 20:35
    2e keer trouwens 0 fout
    SocialDisorderdinsdag 9 februari 2010 @ 20:41
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:35 schreef Poit het volgende:
    2e keer trouwens 0 fout
    Patsbak.
    Reintjidinsdag 9 februari 2010 @ 20:42
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:35 schreef Poit het volgende:
    2e keer trouwens 0 fout
    Whehehe
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 20:43
    Jy dink jy's cooler as ekke
    Geweldig
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 20:50
    Bioshock 2: Here I go!
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 20:50
    Sjezes, ben me hier toch aan het verbijten op een stel cijferreeksen
    wat een kutwerk
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:53
    Mass
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:53
    Effect
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:54
    2
    lkb9000dinsdag 9 februari 2010 @ 20:54
    IN DA HOUSE!
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:00
    Avond
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 21:03
    Ik heb em ook Lenny HIJ IS VET OMG
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 21:06
    Ik ben er ook al aan begonnen ja gelukkig deel 1 wel eerst uit !

    En nu is het tijd voor Heroes en 24
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:06
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:06 schreef Nick-GizMo het volgende:
    Ik ben er ook al aan begonnen ja gelukkig deel 1 wel eerst uit !

    En nu is het tijd voor Heroes en 24
    Oeeh nieuwe heroes downloaden hoop ik
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 21:07
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:06 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Oeeh nieuwe heroes downloaden hoop ik
    Krijg je thuis niet genoeg aandacht?
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:08
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:07 schreef e97073 het volgende:

    Krijg je thuis niet genoeg aandacht?
    Omdat ik hier huppel en spring?
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 21:09
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:08 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Omdat ik hier huppel en spring?
    Ja.
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:10
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:09 schreef e97073 het volgende:

    Ja.
    Thuis kijkt er idd niemand naar mijn gehuppel en gespring
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:11
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:06 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Oeeh nieuwe heroes downloaden hoop ik
    Gaan we die samen kijken??
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:12
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:11 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Gaan we die samen kijken??
    Als jij eens deze kant op komt
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:13
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:12 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Als jij eens deze kant op komt
    Ik wacht nog op die PM
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:13
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:13 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Ik wacht nog op die PM
    Rij maar naar Enschede, dan hoor je daar verdere instructies
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:14
    En hoe hoor ik die dan?
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:15
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:14 schreef Poit het volgende:
    En hoe hoor ik die dan?
    Via de radio
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:16
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:15 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Via de radio
    Ik heb altijd m'n eigen muziek aanstaan...
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:17
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:16 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Ik heb altijd m'n eigen muziek aanstaan...
    Tja, als je het er niet voor over hebt
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:20
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:17 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Tja, als je het er niet voor over hebt
    Gaan we zo beginnen miss scardypants!!
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:22
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:20 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Gaan we zo beginnen miss scardypants!!
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 21:22
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:06 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Oeeh nieuwe heroes downloaden hoop ik
    Hoezo hoop je? Dat bepaal jij toch zelf of je de nieuwe download
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:23
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:22 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Beetje jammer.... Ben teleurgesteld in je.. Cocktease...
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:23
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:22 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    Hoezo hoop je? Dat bepaal jij toch zelf of je de nieuwe download
    Ik wist toen ik dat poste nog niet of de nieuwe uit was
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:24
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:23 schreef Poit het volgende:
    Beetje jammer.... Ben teleurgesteld in je.. Cocktease...
    Cocktease zelfs.. zo ben ik nog nooit genoemd
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 21:25
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:23 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Ik wist toen ik dat poste nog niet of de nieuwe uit was
    Hop hop dan!
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:27
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:24 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Cocktease zelfs.. zo ben ik nog nooit genoemd
    Ja, beetje lonken met je ogen, geile praat naar oude mannen en vervolgens laten zitten..
    Piemelteaser..
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:27
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:25 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    Hop hop dan!
    Hij is al bezig
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:27 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Ja, beetje lonken met je ogen, geile praat naar oude mannen en vervolgens laten zitten..
    Piemelteaser..
    Je bent nog altijd welkom hoor
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:29
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:27 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Hij is al bezig
    [..]

    Je bent nog altijd welkom hoor
    Nee sorry, gemiste kans.. Kom jij nu maar hier heen.
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:31
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:29 schreef Poit het volgende:

    Nee sorry, gemiste kans.. Kom jij nu maar hier heen.
    Maybe ooit
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:34
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:31 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Maybe ooit
    Ik zie de PM wel verschijnen..
    P.s. Loopafstand van station Gouda
    Reintjidinsdag 9 februari 2010 @ 21:34
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 20:54 schreef lkb9000 het volgende:
    Mass Effect 2 IN DA HOUSE!
    Mass Effect?

    Jizzde AQ daar ook niet zn boek van vol?
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:36
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:34 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Ik zie de PM wel verschijnen..
    P.s. Loopafstand van station Gouda
    I'll remember
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:38
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:36 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    I'll remember
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 21:41
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:42
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:41 schreef Misan het volgende:
    *stopt er een komkommer in*
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:45
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:42 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    *stopt er een komkommer in*

    You nasty little woman..
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 21:46
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:45 schreef Poit het volgende:

    [..]


    You nasty little woman..
    Komkommers zijn lekker
    CraniuMdinsdag 9 februari 2010 @ 21:47
    Wist je dat, ik ben een G.
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 21:48
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:47 schreef CraniuM het volgende:
    Wist je dat, ik ben een G.


    Gert?
    CraniuMdinsdag 9 februari 2010 @ 21:48
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:48 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]



    Gert?
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 21:49
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:46 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Komkommers zijn lekker
    Weet je waarom er zaad in komkommers zit?
    SPOILER
    Omdat ze geen armpjes hebben!111111EINZ
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 21:57
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 21:49 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Weet je waarom er zaad in komkommers zit?
    SPOILER
    Omdat ze geen armpjes hebben!111111EINZ
    Ik vind em niet grappig
    Poitdinsdag 9 februari 2010 @ 22:14
    Ik ga m'n bed in. truste!
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 22:15
    Truste poit
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 22:22
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:00
    Jeeej. Zojuist het Big Daddy T-shirt voor mijn Avatar gekocht
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:02
    Dan faal je big time.
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:04
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:02 schreef e97073 het volgende:
    Dan faal je big time.
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 23:04
    kogel is door de kerk: ik ga een spijkerbroek kopen
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:04
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:04 schreef Misan het volgende:
    kogel is door de kerk: ik ga een spijkerbroek kopen
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 23:07
    het is waar
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:08
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:02 schreef e97073 het volgende:
    Dan faal je big time.
    Ja, wat dan kerel?
    Ik heb nog nooit echt iets gekocht. Heb nu nog ruim 1500 punten liggen ofzo.
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:08
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:08 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Ja, wat dan kerel?
    Ik heb nog nooit echt iets gekocht. Heb nu nog ruim 1500 punten liggen ofzo.
    Wat denk je van Braid kopen.
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 23:08
    Braid kopen roeleert big time
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:10
    Hoi
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:10
    Die komt ook nog. Eerst nog maar eens zorgen dat ik een maandje of 3 tot 12 ben voorzien van een Xbox live Gold
    (heb er momenteel even het geld niet voor. Nog 2 weken wachten)
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:10
    Ik heb net ook Braid gekocht
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:11
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 22:14 schreef Poit het volgende:
    Ik ga m'n bed in. truste!
    Ja jong nu al, gast wtf
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:13
    Ik moet eerst een heel topic doorlezen omdat ik net thuis ben en vervolgens is iedereen al naar bed
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 23:15
    Nee! Filmpje aant kijken!
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:15
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:13 schreef De_Kok het volgende:
    Ik moet eerst een heel topic doorlezen omdat ik net thuis ben en vervolgens is iedereen al naar bed
    Ik ga nu, sorry kok
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:16
    Ik nog even niet. Zie dat de BF:BC2 demo er is. De demo gaat beslissen of ik hem 4 maart meteen haal of dat ik hem nog even links laat liggen.
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 23:16
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:10 schreef De_Kok het volgende:
    Ik heb net ook Braid gekocht
    ik heb met pijn en moeite alle puzzelstukjes van de eerste drie werelden bij elkaar gesprokkeld
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:18
    Kok Darksiders is trouwens awesome, Kom alleen niet voorbij die eerste worm. Als je net je paard hebt
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:18
    Ja het is nog best lastig...
    Cue_dinsdag 9 februari 2010 @ 23:20
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:13 schreef De_Kok het volgende:
    Ik moet eerst een heel topic doorlezen omdat ik net thuis ben en vervolgens is iedereen al naar bed
    Nee hoor, was onder de douche
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:20
    Ander keer nog maar proberen. Eerst Star Trek Online:9
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:23
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:20 schreef RitseB het volgende:
    Ander keer nog maar proberen. Eerst Star Trek Online:9
    SoldMayordinsdag 9 februari 2010 @ 23:23
    Kneusteun
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:24
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:23 schreef SoldMayor het volgende:
    Kneusteun
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:28
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:18 schreef RitseB het volgende:
    Kok Darksiders is trouwens awesome, Kom alleen niet voorbij die eerste worm. Als je net je paard hebt
    Dat was geweldig als je dat paard krijgt

    Ik ben er nu net achter wie "the destroyer" is dus daar ga ik nu achter aan. Vet spel inderdaad

    Waarom kom je niet verder dan?
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:29
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:20 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Nee hoor, was onder de douche
    Met Poit?
    Misandinsdag 9 februari 2010 @ 23:29
    mzzls
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:30
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:28 schreef De_Kok het volgende:

    [..]

    Dat was geweldig als je dat paard krijgt

    Ik ben er nu net achter wie "the destroyer" is dus daar ga ik nu achter aan. Vet spel inderdaad

    Waarom kom je niet verder dan?
    Word de hele tijd vermoord door die worm

    En wie The Destroyer is, word dus nog spannend ;9
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:31
    Je moet em schieten in z'n bek (maar dat wist je waarschijnlijk al)
    RitseBdinsdag 9 februari 2010 @ 23:33
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:31 schreef De_Kok het volgende:
    Je moet em schieten in z'n bek (maar dat wist je waarschijnlijk al)
    Wist ik ja, ben alleen de hele tijd te langzaam met opzij springen
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:38
    Komt nog wel goed dan. Die spin heb ik volgens mij het langst over gedaan.
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:39
    (dat is de volgende na de worm, sorry voor de spoiler )
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:40
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:20 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Nee hoor, was onder de douche
    Ben je weer terug gegaan?
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:41
    Kut iTunes
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:43
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:41 schreef De_Kok het volgende:
    Kut iTunes
    iTunes
    (de enige reden dat ik mijn iPod Touch nog heb is dat het kleinood een agenda heeft)

    iTunes is resources vretende bullcrap die zelfs bij syncen al helemaal vast kan lopen en bij elke actie loopt te bitchen. Ik wil godverdomme ZELF bepalen hoe ik mijn muziek op een MP3 speler mik. Mapjes kopiëren, plakken, luisteren.
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:45
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:43 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    iTunes
    (de enige reden dat ik mijn iPod Touch nog heb is dat het kleinood een agenda heeft)

    iTunes is resources vretende bullcrap die zelfs bij syncen al helemaal vast kan lopen en bij elke actie loopt te bitchen. Ik wil godverdomme ZELF bepalen hoe ik mijn muziek op een MP3 speler mik. Mapjes kopiëren, plakken, luisteren.
    En dan iTunes de schuld geven

    Jij hebt de MP3 speler gekocht, iTunes is daar een onderdeel van. Eigen domme schuld als je er niet mee om kan gaan
    De_Kokdinsdag 9 februari 2010 @ 23:47
    Wat ik wil is weer niet mogelijk. Het zou makkelijk zijn als mijn map 'muziek' automatisch synced met iTunes zonder dat ik elke keer een map moet importeren als ik iets nieuws heb.

    Liever lui dan moe
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 23:54
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:45 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    En dan iTunes de schuld geven

    Jij hebt de MP3 speler gekocht, iTunes is daar een onderdeel van. Eigen domme schuld als je er niet mee om kan gaan
    ik was toch blij dat ik met me ipod nano helemaal geen fuck te maken had met iTunes !!
    e97073dinsdag 9 februari 2010 @ 23:57
    Me ipod
    Nick-GizModinsdag 9 februari 2010 @ 23:58
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:57 schreef e97073 het volgende:
    Me ipod
    gast , lekker mierenneuken!
    Kom maar gewoon met een antwoord edwin, want itunes is dus absoluut niet nodig voor een ipod
    Sigmund666dinsdag 9 februari 2010 @ 23:58
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:57 schreef e97073 het volgende:
    Me ipod
    Sowieso. Mensen die 'me' gebruiken.

    "Me fiets, me schoenen, me huis, me spullen"

    En ja, er is ook een optie dat je de Winamp Plugin gebruikt voor de iPod. Maar die wordt weer niet herkend bij nieuwe firmware-versies
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:00
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:58 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    gast , lekker mierenneuken!
    Kom maar gewoon met een antwoord edwin, want itunes is dus absoluut niet nodig voor een ipod
    Nee dat klopt, ik raad dan ook aan om een alternatief programma te gebruiken, vooral op een Windows machine.
    Ik heb op mijn iMac echt geen probleem met het toevoegen van muziek.
    Nebowoensdag 10 februari 2010 @ 00:01
    De nieuwe Heroes is fucking nice!
    SPOILER
    Hoeveel afleveringen heeft dit seizoen eigenlijk? Want Volume 6 begint nu pas...
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 00:03
    Ik ben gestopt nadat seizoen 2 stopte.... Misschien moet ik het weer oppikken, is het de moeite waard?
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 00:04
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:58 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    gast , lekker mierenneuken!
    Kom maar gewoon met een antwoord edwin, want itunes is dus absoluut niet nodig voor een ipod
    Hoe kom je daarbij? Je hebt die software nodig om:

    Het ding al de eerste keer te kunnen starten
    shit te kopen met iTunes.
    Nebowoensdag 10 februari 2010 @ 00:08
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:03 schreef De_Kok het volgende:
    Ik ben gestopt nadat seizoen 2 stopte.... Misschien moet ik het weer oppikken, is het de moeite waard?
    Hmm lastig te zeggen. Ik blijf het zelf een erg toffe serie vinden. De eerste volume van seizoen 3 gaat eigenlijk nergens over op enkele stukken na, maar de tweede volume is zeker erg tof! De eerste volume van dit seizoen heeft een beetje een trage opbouw en het lijkt in de eerste instantie niet echt ergens heen te gaan, maar het einde is wel erg tof
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 00:09
    Hopelijk staan het op de nieuwsgroepen, lijkt me toch wel weer leuk
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 00:11
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:08 schreef Nebo het volgende:

    [..]

    Hmm lastig te zeggen. Ik blijf het zelf een erg toffe serie vinden. De eerste volume van seizoen 3 gaat eigenlijk nergens over op enkele stukken na, maar de tweede volume is zeker erg tof! De eerste volume van dit seizoen heeft een beetje een trage opbouw en het lijkt in de eerste instantie niet echt ergens heen te gaan, maar het einde is wel erg tof
    Ik ben als comicfanaat zijnde zelf best wel geïnteresseerd in het comic-achtige concept. Heb ooit op RTL5 (geloof ik) 2 afleveringen gekeken die me erg tof leken. Wou hem echter in één ruk op DVD gaan kijken, is er echter nooit van gekomen (box te duur of geen tijd)
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 00:12
    Queued: 44110.92MB. Dat wordt vandaag niet meer kijken denk ik
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 00:20
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:12 schreef De_Kok het volgende:
    Queued: 44110.92MB. Dat wordt vandaag niet meer kijken denk ik
    Download één aflevering
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 00:20
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:01 schreef Nebo het volgende:
    De nieuwe Heroes is fucking nice!
    SPOILER
    Hoeveel afleveringen heeft dit seizoen eigenlijk? Want Volume 6 begint nu pas...
    dit was de laatste van season 4
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:58 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Sowieso. Mensen die 'me' gebruiken.

    "Me fiets, me schoenen, me huis, me spullen"

    En ja, er is ook een optie dat je de Winamp Plugin gebruikt voor de iPod. Maar die wordt weer niet herkend bij nieuwe firmware-versies
    lekker trollen sigmund
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 00:21
    En nu maar eens "me" mand in

    Night
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:22
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:20 schreef Nick-GizMo het volgende:
    lekker trollen sigmund
    Kom op gast, heeft niks met trollen te maken, het komt gewoon dom over als mensen "me ipod" gebruiken.

    Zie het eerder als een tip
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 00:23
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:20 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Download één aflevering
    Ik kon alleen de nzb voor 1 seizoen vinden. Ik ga nu wel iets anders kijken en dan naar bed, ziet er niet naar uit dat Cue nog iets post
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 00:33
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:22 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Kom op gast, heeft niks met trollen te maken, het komt gewoon dom over als mensen "me ipod" gebruiken.

    Zie het eerder als een tip
    eerst op jou post reageren en daarna pas op de mijne ?
    En tja, dat me zal wel zijn vanwege dat ik uit brabant kom, en ik geef jou ook een tip : maak maar weer een nieuwe kloon aan, want iedereen weet dat jij het bent edje
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:34
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:33 schreef Nick-GizMo het volgende:
    maak maar weer een nieuwe kloon aan, want iedereen weet dat jij het bent edje
    Dat was bijna het eerste wat ik poste nadat ik deze kloon had gemaakt

    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 00:51
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:34 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Dat was bijna het eerste wat ik poste nadat ik deze kloon had gemaakt


    Laat hem
    Bovendien had ik zelfs zonder dat bericht al 100 keer door dat het onze eigen Edje was. Usernicks en info veranderen, het typen en gedragen nooit.
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 00:52
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:34 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Dat was bijna het eerste wat ik poste nadat ik deze kloon had gemaakt

    oh sorry, ik let niet op je postgeschiedenis
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:51 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Laat hem
    Hij wil nou zelf eenmaal trollen en dom doen. "DERP! Kijk mij eens maf doen!"
    snik snik
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:52
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:51 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Laat hem
    Hij wil nou zelf eenmaal trollen en dom doen. "DERP! Kijk mij eens maf doen!"
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:53
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:52 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    oh sorry, ik let niet op je postgeschiedenis
    Alsof het niet duidelijk genoeg is dat ik Edwinuss ben

    Edwinusswoensdag 10 februari 2010 @ 00:53
    Baas
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:54
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 00:54
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:53 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Alsof het niet duidelijk genoeg is dat ik Edwinuss ben

    no shit sherlock ! Maar goed, ik laat deze avond verder aan jou en sigmund
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 00:54
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:54 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    no shit sherlock ! Maar goed, ik laat deze avond verder aan jou en sigmund
    Begin er dan ook niet over
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 00:56
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:54 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    no shit sherlock ! Maar goed, ik laat deze avond verder aan jou en sigmund
    Avond? Het is inmiddels middernacht, en over 2 uur is het zelfs ochtend. Ik moest maar eens gaan slapen om morgen mieren te zoeken in het bos om te neuken. De vuurmieren hebben pijnlijke wondjes bezorgd
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 01:07
    Nog te vroeg om te gaan slapen
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 01:10
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 01:07 schreef De_Kok het volgende:
    Nog te vroeg om te gaan slapen
    Ga One Piece kijken
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 01:16
    Ik heb nog zoveel afleveringen te gaan.... ben pas bij 110 ergens ofzo, ik weet niet eens meer waar ik ben gebleven
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 03:24
    Nu ec ht naar bed
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 08:38
    Morguhhh?
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 08:50
    Bazinga!
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 08:59
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 09:06
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:53 schreef e97073 het volgende:

    [..]

    Alsof het niet duidelijk genoeg is dat ik Edwinuss ben

    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 09:11
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:06 schreef Cue_ het volgende:

    [..]


    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 09:12
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:53 schreef Edwinuss het volgende:
    Baas
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:54 schreef e97073 het volgende:
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 09:28
    quote:
    Op dinsdag 9 februari 2010 23:04 schreef Misan het volgende:
    kogel is door de kerk: ik ga een spijkerbroek kopen
    Dat wordt een driedubbele kraag ter compensatie!!!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 09:33
    Zo, ik heb m'n padvinderswerk weer gedaan voor vandaag.. Ging een wat oudere dame op d'r smuigeltje, kan gebeuren, sneu zelfs, maar wat het trieste ervan was, was dat de auto's haar nogal in de weg vonden liggen en door aan het drukken waren.. Dus ik, held als ik ben, mijn musculaire torso in de strijd door mijn gestalte voor de auto's te plaatsen en deze om te leiden terwijl ik simultaan de oudere dame assistentie bood.
    Een glimlach en een ferme handdruk van de dankbare dame in kwestie maken mijn dag goed
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 09:35
    Nice job Poit!
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 09:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:33 schreef Poit het volgende:
    Zo, ik heb m'n padvinderswerk weer gedaan voor vandaag.. Ging een wat oudere dame op d'r smuigeltje, kan gebeuren, sneu zelfs, maar wat het trieste ervan was, was dat de auto's haar nogal in de weg vonden liggen en door aan het drukken waren.. Dus ik, held als ik ben, mijn musculaire torso in de strijd door mijn gestalte voor de auto's te plaatsen en deze om te leiden terwijl ik simultaan de oudere dame assistentie bood.
    Een glimlach en een ferme handdruk van de dankbare dame in kwestie maken mijn dag goed
    HELD!

    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 09:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 00:23 schreef De_Kok het volgende:
    ziet er niet naar uit dat Cue nog iets post
    Sorry!
    Ivm gametalk was ik even afgehaakt en daarna wezen slapen
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 09:40
    En als klap op de vuurpijl kom ik vlak bij m'n werk nog een zeer schone jonkvrouwe tegen welke mij groet met een glimlach en een goedemorgen.
    Ik ben verliefd
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 09:40
    Waarom zit je dan in GAM sc?
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 09:41
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:40 schreef Rossdale het volgende:
    Waarom zit je dan in GAM sc?
    Voor de gezelligheid
    En ik vind het ook totaal niet erg hoor
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 09:46
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:40 schreef Rossdale het volgende:
    Waarom zit je dan in GAM sc?
    omdat het hier basicly niet over games gaat
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 09:47
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:33 schreef Poit het volgende:
    Zo, ik heb m'n padvinderswerk weer gedaan voor vandaag.. Ging een wat oudere dame op d'r smuigeltje, kan gebeuren, sneu zelfs, maar wat het trieste ervan was, was dat de auto's haar nogal in de weg vonden liggen en door aan het drukken waren.. Dus ik, held als ik ben, mijn musculaire torso in de strijd door mijn gestalte voor de auto's te plaatsen en deze om te leiden terwijl ik simultaan de oudere dame assistentie bood.
    Een glimlach en een ferme handdruk van de dankbare dame in kwestie maken mijn dag goed

    zoals het hoort
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 09:47
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:28 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Dat wordt een driedubbele kraag ter compensatie!!!
    ja of ik takel af
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 09:47
    Ik ga denk is maar de atari bij me oma ophalen (als die er nog is ergens)
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 09:48
    Dubbel to the bone!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 09:50
    Die Antwoord aangezet op m'n werk POES!
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 09:54
    Nolan heeft getekend voor een derde Batman en hij gaat de reboot van de reboot van Superman overzien
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 09:59
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:54 schreef SocialDisorder het volgende:
    Nolan heeft getekend voor een derde Batman en hij gaat de reboot van de reboot van Superman overzien
    Batman wil ik misschien wel een keer gaan zien maar Superman?? Nee.. Doe maar niet
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 10:00
    Zo zie je maar Poit, help je eerst een oude mevrouw, kort daarna merk je al resultaat
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 10:02
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:59 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Batman wil ik misschien wel een keer gaan zien maar Superman?? Nee.. Doe maar niet
    Een duisterdere Supes die niet vrolijk rondhuppelt in z'n homocape, maar gewoon ass kickt alsof er geen morgen komt, HELL YEAH!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:10
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:02 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Een duisterdere Supes die niet vrolijk rondhuppelt in z'n homocape, maar gewoon ass kickt alsof er geen morgen komt, HELL YEAH!
    Aint gonna happen
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 10:12
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:47 schreef Fipotje het volgende:
    Ik ga denk is maar de atari bij me oma ophalen (als die er nog is ergens)
    Je weet niet of je oma er nog is?
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 10:13
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:12 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Je weet niet of je oma er nog is?
    +1 scherp
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:17
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:13 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    +1 scherp
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 10:18
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:12 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Je weet niet of je oma er nog is?
    Ja nooit contact met haar... en ze is al oud natuurlijk

    NEEEE die atari natuurlijk jij flapdrol!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:21
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:18 schreef Fipotje het volgende:

    [..]

    Ja nooit contact met haar... en ze is al oud natuurlijk

    NEEEE die atari natuurlijk jij flapdrol!
    Ross!!! Hij noemt je gewoon een fucking FLAPDROL JONGUH!! KLAP EM!!!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:21
    BAM
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 10:23
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 01:16 schreef De_Kok het volgende:
    Ik heb nog zoveel afleveringen te gaan.... ben pas bij 110 ergens ofzo, ik weet niet eens meer waar ik ben gebleven
    Succes. Dan heb je nog precies 325 afleveringen te kijken
    (heb 1 tot 150 in 1 week zitten kijken )
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 10:25
    Als fipo zaterdag naar Breda komt slaapt hij op een lek luchtbed
    SPOILER
    Nee hoor
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:33
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:23 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Succes. Dan heb je nog precies 325 afleveringen te kijken
    (heb 1 tot 150 in 1 week zitten kijken )
    1 seizoen per dag is goed te doen als je flink doorkijkt
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 10:34
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:33 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    1 seizoen per dag is goed te doen als je flink doorkijkt
    Het leukste was toen nog dat ik de eerste tien afleveringen zat te kijken, dat ik zo werd aangegrepen dat de rest er niet meer of minder toe deed. Huiswerk had ik zo af, avondeten was binnen 5 minuten op.
    En dan hoppa: Achter de PC en kijken die handel.
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:34 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Het leukste was toen nog dat ik de eerste tien afleveringen zat te kijken, dat ik zo werd aangegrepen dat de rest er niet meer of minder toe deed. Huiswerk had ik zo af, avondeten was binnen 5 minuten op.
    En dan hoppa: Achter de PC en kijken die handel.
    Dat had ik met Prison Break eerste seizoen.
    En met lost ook eerste 2 seizoenen.
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:33 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    1 seizoen per dag is goed te doen als je flink doorkijkt
    Alleen werkt One Piece niet echt met seizoenen..
    En bij zijn is kut.. Gisteren aflevering 437 gekeken.. IK WIL MEER!!!!
    * Poit ligt nu in de foetushouding te schuimbekken.
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:37
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:36 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Dat had ik met Prison Break eerste seizoen.
    En met lost ook eerste 2 seizoenen.
    True Blood True story Goeie cliffhangers.
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:39
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:36 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Alleen werkt One Piece niet echt met seizoenen..
    En bij zijn is kut.. Gisteren aflevering 437 gekeken.. IK WIL MEER!!!!
    * Poit ligt nu in de foetushouding te schuimbekken.
    one Piece? dat ken ik niet
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 10:42
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:39 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    one Piece? dat ken ik niet

    Only the best serie EVER!!!
    SPOILER
    Je moet dus wel van Japanse meuk houden
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 10:42
    One Piece niet kennen?! Heiligschennis!
    Het is een iets sterkere vorm van Dragonball Z zonder het eeuwige rekken en fillen met piraten, op zoek naar een geheimzinnige schat, in een fictieve wereld waarin sommige mensen speciale krachten hebben.
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:43
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:42 schreef Poit het volgende:

    [..]


    Only the best serie EVER!!!
    [ afbeelding ]
    SPOILER
    Je moet dus wel van Japanse meuk houden
    Dat ziet eruit als Dragonball Z
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:43
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:42 schreef Sigmund666 het volgende:
    One Piece niet kennen?! Heiligschennis!
    Het is een iets sterkere vorm van Dragonball Z zonder het eeuwige rekken en fillen met piraten, op zoek naar een geheimzinnige schat, in een fictieve wereld waarin sommige mensen speciale krachten hebben.
    Sorry, ben niet helemaal van de japanse shit
    Mij te fictief ofzo.
    lkb9000woensdag 10 februari 2010 @ 10:43
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:33 schreef Poit het volgende:
    Zo, ik heb m'n padvinderswerk weer gedaan voor vandaag.. Ging een wat oudere dame op d'r smuigeltje, kan gebeuren, sneu zelfs, maar wat het trieste ervan was, was dat de auto's haar nogal in de weg vonden liggen en door aan het drukken waren.. Dus ik, held als ik ben, mijn musculaire torso in de strijd door mijn gestalte voor de auto's te plaatsen en deze om te leiden terwijl ik simultaan de oudere dame assistentie bood.
    Een glimlach en een ferme handdruk van de dankbare dame in kwestie maken mijn dag goed
    In de kont!
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 10:50
    Productieproblemen
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 10:53
    Grrr, gisteravond Lost S06E01+E02 gekeken... was S06E03 nog niet uitgezonden... DAMMIT IK WIL WETEN HOE HET VERDER GAAT!!!! Weird shit has hit the fan in a massive way!
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 10:56
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:53 schreef SocialDisorder het volgende:
    Grrr, gisteravond Lost S06E01+E02 gekeken... was S06E03 nog niet uitgezonden... DAMMIT IK WIL WETEN HOE HET VERDER GAAT!!!! Weird shit has hit the fan in a massive way!
    En al was S03 al uitgezonden, dan wou je S04 kijken.. and so on.
    Al moet ik wel weer even inkomen hoor! Al die vreemde verhalen. vooral met die kale
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 10:58
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:56 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    En al was S03 al uitgezonden, dan wou je S04 kijken.. and so on.
    So true, daarom kijk ik meestal pas series als het hele seizoen afgelopen is, maar met Lost kon ik me gewoon niet inhouden (net als SB, trouwens).
    quote:
    Al moet ik wel weer even inkomen hoor! Al die vreemde verhalen. vooral met die kale
    John Locke is de bom, maar
    SPOILER
    ik weet nu niet meer wie wel en wie niet John Locke is
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:01
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:58 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    So true, daarom kijk ik meestal pas series als het hele seizoen afgelopen is, maar met Lost kon ik me gewoon niet inhouden (net als SB, trouwens).
    [..]

    John Locke is de bom, maar
    SPOILER
    ik weet nu niet meer wie wel en wie niet John Locke is
    Volgens mij heb ik gister ook al eens gevraagd wat SB was

    Niet lezen als je het nog moet kijken allemaal:
    SPOILER
    Ik weet het ook niet echt meer, maar deze is het niet Volgens mij is de echte dood
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:02
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 10:58 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    So true, daarom kijk ik meestal pas series als het hele seizoen afgelopen is, maar met Lost kon ik me gewoon niet inhouden (net als SB, trouwens).
    [..]

    John Locke is de bom, maar
    SPOILER
    ik weet nu niet meer wie wel en wie niet John Locke is
    Vanavond S06E03 kijken
    SPOILER
    De vijand van Jacob is Locke, en ook Smokey. Hij is een soort shapeshifter, of god of iets in die trand. Ik gok op een egyptische god
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:03
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:02 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Vanavond S06E03 kijken
    SPOILER
    De vijand van Jacob is Locke, en ook Smokey. Hij is een soort shapeshifter, of god of iets in die trand. Ik gok op een egyptische god
    SPOILER
    Maar wie is die smokey dan?
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:04
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:01 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Volgens mij heb ik gister ook al eens gevraagd wat SB was

    Niet lezen als je het nog moet kijken allemaal:
    SPOILER
    Ik weet het ook niet echt meer, maar deze is het niet Volgens mij is de echte dood
    Zoek in de OP naar SummerBreeze.. Daar staat een gedetailleerde beschrijving van d'r.
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:05
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:02 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Vanavond S06E03 kijken
    SPOILER
    De vijand van Jacob is Locke, en ook Smokey. Hij is een soort shapeshifter, of god of iets in die trand. Ik gok op een egyptische god
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:03 schreef Cue_ het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Maar wie is die smokey dan?
    En dan japanse meuk te fictief vinden
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:07
    SPOILER: Niet lezen als je de eerste twee afleveringen van serie 6 van Lost nog niet gezien hebt
    Smoke-monster, een verschijning van die mysterieuze vijand van Jacob dus. Een manier om mensen af te schrikken en te doden die zijn grote plan dreigen te dwarsbomen. De mysterieuze man wil naar huis en moest Jacob vermoorden om dat te kunnen. Hij heeft alles iedereen sinds aflevering 1 beinvloed om te komen tot het punt waar de serie nu is. Hij zit ongetwijfeld ook achter de verschijningen van andere dode mensen/fantasien. Zoals die vriend van Hurley, het paard van Kate en de pa van Jack. Al zou het kunnen dat ook Jacob gedaantes van anderen over kan nemen. Dat valt nog te bezien.
    Wat een heerlijk frustrerende serie is Lost toch
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:08
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:03 schreef Cue_ het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Maar wie is die smokey dan?
    SPOILER
    wordt uitgelegd in de eerste episode van seizoen 6
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:09
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:05 schreef Poit het volgende:

    En dan japanse meuk te fictief vinden
    Ik vind lost ook wel wat ver gaan vanaf seizoen 4/5 hoor
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:08 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]
    SPOILER
    wordt uitgelegd in de eerste episode van seizoen 6
    Die heb ik half gezien ..
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:09
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:08 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]
    SPOILER
    wordt uitgelegd in de eerste episode van seizoen 6
    SPOILER
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 11:09
    Mystery-series die het van dingen met 'smoke' moeten hebben. X-files had ook zoiets als de Cigarette Smoking Man
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:11
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:09 schreef Sigmund666 het volgende:
    Mystery-series die het van dingen met 'smoke' moeten hebben. X-files had ook zoiets als de Cigarette Smoking Man
    Je hebt echt geen flauw idee waar je over praat

    X-files had niks met mysterieuze rook te maken. En het was Cancer Man overigens, CSM is een domme naam
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 11:12
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:11 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Je hebt echt geen flauw idee waar je over praat

    X-files had niks met mysterieuze rook te maken. En het was Cancer Man overigens
    HIJ HAPT NOG OOK !@!!!!!!!!EINZ!

    (ik heb een uitgesproken kutdag)
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:13
    Vervelend mannetje
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 11:13
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:13 schreef Rossdale het volgende:
    Vervelend mannetje
    Hooguit irritant, lastig en quasi-grappig.

    (zelfkennis FTW)

    Edit: Mijn muis begint na 4 jaar fuck te doen. (kan niet echt meer goed scrollen)
    Over de X-files gesproken: De seizoensboxen zijn STUKKEN goedkoper dan ze ooit waren. Toendertijd was het ruim 99 euro per box, nu nog net geen 15.
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:16
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:13 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]
    Vervelend, irritant, lastig en niet grappig.

    (zelfkennis FTW)
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:17
    quote:
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:21
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:17 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Te lui om er IMG tags aan te hangen
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:27
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:21 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Te lui om er IMG tags aan te hangen
    ik verwacht niets anders van jou
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:30
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:27 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    ik verwacht niets anders van jou
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:30
    Poit is lui?
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 11:32
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:30 schreef Cue_ het volgende:
    Poit is lui?
    Op sommige vlakken uiterst.
    Maar ik heb zo m'n uitzonderingen
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:32 schreef Fipotje het volgende:
    [ afbeelding ]
    Vroeger! Toen Lindsey Lohan nog echt lekker was..
    Vanavond maar eens Mean Girls kijken
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 11:37
    Lief doen!
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 11:37
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:36 schreef Poit het volgende:

    Vroeger! Toen Lindsey Lohan nog echt lekker was..
    Vanavond maar eens Mean Girls kijken
    Goed idee
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:38
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:37 schreef Misan het volgende:
    Lief doen!
    Gaan we slaan?
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:40
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:38 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Gaan we slaan?
    Spanken is prima zolang er ook maar over de zere wonden gewreven wordt
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:40
    Ik weet niet precies waarom maar ik vind m'n bovenstaande uitspraak een beetje nasty...
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:41
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:36 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Op sommige vlakken uiterst.
    Maar ik heb zo m'n uitzonderingen
    [..]

    Vroeger! Toen Lindsey Lohan nog echt lekker was..
    Vanavond maar eens Mean Girls kijken
    Ze is weer op de weg terug!

    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:42
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:40 schreef Poit het volgende:
    Ik weet niet precies waarom maar ik vind m'n bovenstaande uitspraak een beetje nasty...
    haha
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 11:43
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:40 schreef Poit het volgende:
    Ik weet niet precies waarom maar ik vind m'n bovenstaande uitspraak een beetje nasty...
    behoorlijk ja
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:44
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:41 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Ze is weer op de weg terug!

    [ afbeelding ]
    Nee
    Emma Stone heeft haar al lang vervangen

    Die ogen!!
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:45
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:37 schreef Fipotje het volgende:

    [..]

    Goed idee
    That's so fetch
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 11:49
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:45 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    That's so fetch
    ik ben mean girls fan
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:49
    quote:
    SpankmasterC: Ik heb nog eens een banaan gegeten uit de flamoes van een 50 jarige surinaamse
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:49
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:49 schreef Fipotje het volgende:

    [..]

    ik ben mean girls fan
    En terecht!
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 11:50
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 11:50
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:44 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Nee
    Emma Stone heeft haar al lang vervangen
    [ afbeelding ]
    Die ogen!!
    potver, waar ken ik haar ookalweer van?
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 11:51
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:49 schreef Fipotje het volgende:

    [..]

    ik ben mean girls fan
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:49 schreef Poit het volgende:

    [..]

    En terecht!
    Vraag mij af of dit soort uitspraken alleen door gamers(nerds?) kan worden gedaan
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 11:51
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 09:54 schreef SocialDisorder het volgende:
    Nolan heeft getekend voor een derde Batman en hij gaat de reboot van de reboot van Superman overzien
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:52
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:49 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Zie je die NU pas?
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:53
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:50 schreef Misan het volgende:

    [..]

    potver, waar ken ik haar ookalweer van?
    Zombieland? Oh en op die foto lijkt ze op Melinda Clarke vind ik

    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:54
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:50 schreef Misan het volgende:

    [..]

    potver, waar ken ik haar ookalweer van?
    Zombieland en The Rocker sowieso
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:51 schreef Cue_ het volgende:

    [..]


    [..]

    Vraag mij af of dit soort uitspraken alleen door gamers(nerds?)MANNEN! kan worden gedaan
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:52 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Zie je die NU pas?
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:55
    als we dan toch prettig ogende dames gaan posten:



    DAMN! die...


    ogen.
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 11:56
    Alleen jammer dat Mad Men zo'n zaadserie is
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 11:56
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:55 schreef SocialDisorder het volgende:
    als we dan toch prettig ogende dames gaan posten:

    [ afbeelding ]

    DAMN! die...


    ogen.
    Borsten zijn overrated!!!
    BILLEN!
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 11:57
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:56 schreef Rossdale het volgende:
    Alleen jammer dat Mad Men zo'n zaadserie is
    Yes you did!

    *High five!




    DAMN die...


    ogen
    Fipotjewoensdag 10 februari 2010 @ 12:00
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:51 schreef Cue_ het volgende:

    [..]


    [..]

    Vraag mij af of dit soort uitspraken alleen door gamers(nerds?) kan worden gedaan
    Ik voel mij beledigd!
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:05
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:54 schreef Poit het volgende:


    [..]
    Ik denk er genoeg meisjes zijn geweest die dat soort uitspraken gedaan hebben
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:07
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:05 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Ik denk er genoeg meisjes zijn geweest die dat soort uitspraken gedaan hebben
    Wat vraag je eigenlijk allemaal voor je verjaardag behalve some sweet lovin' van mij?
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:07
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:56 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Borsten zijn overrated!!!
    BILLEN!
    [ afbeelding ]
    Zoiets hadden wij in mijn oud studentenhuis hangen in de woonkamer
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:08
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:07 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Wat vraag je eigenlijk allemaal voor je verjaardag behalve some sweet lovin' van mij?
    Gezelschap

    Ben niet zo veeleisend
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 12:11
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:08 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Gezelschap
    Puppy dus.

    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:18
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:07 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Zoiets hadden wij in mijn oud studentenhuis hangen in de woonkamer
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:08 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Gezelschap

    Ben niet zo veeleisend
    Moeten we dan maar zo snel mogelijk inhalen
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 12:21
    Hoi

    en doei
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:24
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:21 schreef De_Kok het volgende:
    Hoi

    en doei
    Werk ze kerel!
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:24
    Wat zal ik vandaag eens op m'n boterhammetje smeren? Eiersalade? Van de scharrelkip natuurlijk he!!!
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 12:26
    Thanks, jij ook! (niet te veel op het forum hangen anders heb ik weer zoveel te lezen als ik thuis kom)

    Ik heb paar dagen geleden een nieuw boek gekocht, ga nu proberen bonbons te maken.
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 12:26
    Salade op brood
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:27
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:26 schreef De_Kok het volgende:
    Thanks, jij ook! (niet te veel op het forum hangen anders heb ik weer zoveel te lezen als ik thuis kom)

    Ik heb paar dagen geleden een nieuw boek gekocht, ga nu proberen bonbons te maken.
    Oeh, bewaar er een paar voor mij Als ze lekker zijn natuurlijk.. En als je chocolade overhoud en daar een sausje van maakt dan heb ik daar nog wel een plannetje of 2 voor
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:27
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:26 schreef De_Kok het volgende:
    Salade op brood
    De_Kokwoensdag 10 februari 2010 @ 12:28
    Ik regel de chocolade als jij de foto's regelt

    Nu ben ik echt weg moet nog wat kopen in de stad.
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 12:29
    ik ga zo voor een heerlijke witte tijgerboterham met pindakaas en jam.
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:31
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:28 schreef De_Kok het volgende:
    Ik regel de chocolade als jij de foto's regelt

    Nu ben ik echt weg moet nog wat kopen in de stad.
    Wil je echt die foto's van je zusje hebben??
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:29 schreef SocialDisorder het volgende:
    ik ga zo voor een heerlijke witte tijgerboterham met pindakaas en jam.
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 12:35


    EPICZ!
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 12:41
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:24 schreef Poit het volgende:
    Wat zal ik vandaag eens op m'n boterhammetje smeren? Eiersalade? Van de scharrelkip natuurlijk he!!!
    pindakaas met hagelslag op een bedje van witbrood besmeerd met margarine
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 12:45
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:41 schreef Misan het volgende:

    [..]

    pindakaas met hagelslag op een bedje van witbrood besmeerd met margarine

    Ik ga NU eten
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 12:55
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 11:53 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Zombieland? Oh en op die foto lijkt ze op Melinda Clarke vind ik

    [ afbeelding ]
    the oc ook gekeken met het vrouwtje ?
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:55
    pindakaas
    boter
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 12:57
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:55 schreef Cue_ het volgende:
    pindakaas
    boter
    gelijk heb je
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:58
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:57 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    gelijk heb je
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 12:58
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:11 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Puppy dus.

    [ afbeelding ]
    Liever een katje
    Incl het geld om ervoor te zorgen
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 13:02
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:55 schreef Cue_ het volgende:
    pindakaas
    boter
    Rossdalewoensdag 10 februari 2010 @ 13:06
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 12:55 schreef Nick-GizMo het volgende:

    [..]

    the oc ook gekeken met het vrouwtje ?
    Nope, maar Melinda Clarke speelt in zoveel series En in elke serie is't een lekker ding voor d'r leeftijd
    SoldMayorwoensdag 10 februari 2010 @ 13:08
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:06 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Nope, maar Melinda Clarke speelt in zoveel series En in elke serie is't een lekker ding voor d'r leeftijd


    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 13:09
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:02 schreef Misan het volgende:

    [..]

    Sorry
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:13
    Pindakaas!!
    Boter!!
    Krabasalade
    Eiersalade
    Chocopasta
    Melk
    Sinaasappelsap
    Poit
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 13:16
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:13 schreef Poit het volgende:
    Pindakaas!!
    Boter!!
    Krabasalade
    Eiersalade
    Chocopasta
    Melk
    Sinaasappelsap
    Poit
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:19
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:16 schreef Cue_ het volgende:

    [..]
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:24

    OEH AH AH AH AH AH
    SocialDisorderwoensdag 10 februari 2010 @ 13:28
    Geen aardbeienjam, alleen maar cranberry-compote

    dan maar Filet Americain genomen
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 13:32
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:28 schreef SocialDisorder het volgende:
    Geen aardbeienjam, alleen maar cranberry-compote

    dan maar Filet Americain genomen
    zwangere vrouwen bij jullie ofzo?
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:34
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:32 schreef Misan het volgende:

    [..]

    zwangere vrouwen bij jullie ofzo?
    Lijkt me niet met Filet Americain... Rauw vlees bij zwangere vrouwen, hoe durf je
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 13:36
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:34 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Lijkt me niet met Filet Americain... Rauw vlees bij zwangere vrouwen, hoe durf je
    neeee ging meer om de cranberry-compote
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:38
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:36 schreef Misan het volgende:

    [..]

    neeee ging meer om de cranberry-compote
    JONGUH!!
    Dat zie ik toch ook wel
    lkb9000woensdag 10 februari 2010 @ 13:40
    aaacalaaaaaaaaalaaaaaaa
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 13:40
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:38 schreef Poit het volgende:

    [..]

    JONGUH!!
    Dat zie ik toch ook wel
    ik zat fout trouwens, cranberry is goed tegen blaasontsteking en is niet nuttig bij zwangerschap
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 13:41
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:40 schreef Misan het volgende:

    [..]

    ik zat fout trouwens, cranberry is goed tegen blaasontsteking en is niet nuttig bij zwangerschap

    M'n neus zit verstopt..
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 13:42
    ik ben aangenomen op Noorderpoort

    ik begin op 1 maart
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 13:44
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:42 schreef Flodder450 het volgende:
    ik ben aangenomen op Noorderpoort

    ik begin op 1 maart
    Feli

    Wat is het eigenlijk voor iets?
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 13:44
    Mogen ze meteen beginnen met Nederlands
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 13:47
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:44 schreef Cue_ het volgende:

    [..]

    Feli

    Wat is het eigenlijk voor iets?
    ICT opleiding
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 13:48
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:47 schreef Flodder450 het volgende:

    [..]

    ICT opleiding
    Is daar een screening ofzo voor dan?
    Wat voor ict opleiding precies?
    e97073woensdag 10 februari 2010 @ 13:53
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:44 schreef Sigmund666 het volgende:
    Mogen ze meteen beginnen met Nederlands
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 13:57
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:47 schreef Flodder450 het volgende:

    [..]

    ICT opleiding
    Dat is een breed begrip
    Wat voor ICT opleiding?
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 14:00
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:57 schreef Misan het volgende:

    [..]

    Dat is een breed begrip
    Wat voor ICT opleiding?
    Iets met computers, dat snap je toch wel
    Nick-GizMowoensdag 10 februari 2010 @ 14:01
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 13:06 schreef Rossdale het volgende:

    [..]

    Nope, maar Melinda Clarke speelt in zoveel series En in elke serie is't een lekker ding voor d'r leeftijd
    nja ken der uit the oc , en dan is ze idd af en toe wel goed te doen!!

    Btw Poit, hoe ist met tombola eigenlijk ?!
    Reintjiwoensdag 10 februari 2010 @ 14:08
    Is flodder ook een stadjer?
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 14:09
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:00 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Iets met computers, dat snap je toch wel
    Ja. Maar je hebt dus ICT servicemedewerker of ICT netwerk/systeembeheer.
    Misanwoensdag 10 februari 2010 @ 14:11
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:00 schreef Poit het volgende:

    [..]

    Iets met computers, dat snap je toch wel
    ja, maar kan bij wijze van spreken van kabels knijpen tot ontwerpen van architecturen zijn natuurlijk
    Poitwoensdag 10 februari 2010 @ 14:17
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:09 schreef Sigmund666 het volgende:

    [..]

    Ja. Maar je hebt dus ICT servicemedewerker of ICT netwerk/systeembeheer.
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:11 schreef Misan het volgende:

    [..]

    ja, maar kan bij wijze van spreken van kabels knijpen tot ontwerpen van architecturen zijn natuurlijk
    Oh ECHT??
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 14:18
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:08 schreef Reintji het volgende:
    Is flodder ook een stadjer?
    ik ga wel naar school in de stad

    maar ik woon in holwierde


    en met die ICT gaat het over pc in elkaar zetten,software ect

    als ik met niveau 2 klaar ben ga ik naar Opleiding game design(en dan naar RARE)
    Cue_woensdag 10 februari 2010 @ 14:18
    Ik heb zooooo mijn dag niet vandaag
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 14:19
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:18 schreef Cue_ het volgende:
    Ik heb zooooo mijn dag niet vandaag
    leg uit,meid
    Sigmund666woensdag 10 februari 2010 @ 14:19
    quote:
    Op woensdag 10 februari 2010 14:18 schreef Cue_ het volgende:
    Ik heb zooooo mijn dag niet vandaag
    Bekend. Ik ben brakkie brakkie


    @Flodder,

    Waarom naar RARE? Die maken tegenwoordig echt niks meer. Had dat 10 jaar terug gezegd en het was logischer geweest
    Flodder450woensdag 10 februari 2010 @ 14:20
    i close the topique