net die van delft en den haag even geprobeertquote:Op woensdag 3 februari 2010 11:38 schreef Tijn het volgende:
Nou mensen, het KiesKompas Gemeenteraadsverkiezingen 2010 is vanochtend online gegaan. Ontwikkeld in samenwerking met de Vrije Universiteit Amsterdam kun je heel wetenschappelijk verantwoord kijken welke partij het best aansluit bij jouw mening in jouw gemeente op basis van een aantal eveneens wetenschappelijke verantwoorde stemmingen.
[ link | afbeelding ]
Ik was er helemaal klaar voor vanochtend, maar nu blijkt dat mijn gemeente er niet bij zit, dus dat begint al lekker
Partij voor de Vleeskeuring?quote:Op donderdag 4 februari 2010 18:17 schreef Picchia het volgende:
In mijn gemeente doet er wel een fop-PVV mee.
Overdrijven is ook een kunst. Nijmegen heeft juist relatief veel kleinere ondernemers in de binnenstad zitten. Denk aan een Waaghals, 24/7 en de hele Lange Hezelstraat. Daarnaast enorm veel kroegen en aardig wat leuke restaurants, de Lux etc. Over welke verschraling heb je het in godsnaam?quote:Op donderdag 4 februari 2010 16:43 schreef EdAtTheBar het volgende:
VVD![]()
Hoop dat er in godsnaam eens iets gaat gebeuren hier in Nijmegen. De linkse coalitie heeft Nijmegen kapot gemaakt. De gehele middenstand verdwijnt door torenhoge belastingen, de hele binnenstad verschraalt, doordat ondernemers vertrekken. Elke vorm van ontwikkeling en ondernemerschap wordt tegengewerkt. Het is werkelijk niet te gelovenHoop dat Nijmegen een voorbeeld is voor de rest van Nederland en dat mensen inzien wat voor verschrikkelijke bende links er van maakt.
Ben jij ooit in Nijmegen geweest?quote:Op donderdag 4 februari 2010 20:27 schreef reem het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een kunst. Nijmegen heeft juist relatief veel kleinere ondernemers in de binnenstad zitten. Denk aan een Waaghals, 24/7 en de hele Lange Hezelstraat. Daarnaast enorm veel kroegen en aardig wat leuke restaurants, de Lux etc. Over welke verschraling heb je het in godsnaam?
Je moet er je stem ook niet op baseren, het is gewoon leuk om het eventjes in te vullen.quote:Op donderdag 4 februari 2010 10:58 schreef Klopkoek het volgende:
Ik vind kieswijzers ook onzin. Te meer omdat het misbruikgevoelig is. Het is nooit helemaal objectief.
Zo raar is dat niet, er is nauwelijks overlap tussen beide. Om in Kieskompas opgenomen te worden zal de gemeente ook wel moeten betalen, net zoals dat voor Stemwijzer moet. Zo te zien zijn er maar een paar gemeenten met beide: Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Almere en Haarlemmermeer.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 02:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
In de gemeente Amersfoort (ingevuld bij Stemwijzer, in Kieskompas is Amersfoort niet opgenomen),
Je vindt hoogbouw nog wel zo prachtigquote:Op vrijdag 5 februari 2010 02:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
Gemeente Rotterdam. Mijn gebruikelijke stekje in deze stemwijzer, het kwadrant rechtsboven, neem ik ook nu weer in.VVD is zo te zien weer het minst slechte alternatief, toch zal mijn stem niet naar hun gaan omdat zij tegen een gepland hoogbouw project zijn. Misschien dat LR mijn stem krijgt, ook zij zijn tegen de hoogbouw, maar zijn zeer concreet in hun gemeentelijke lastenverlichting die ze willen doorvoeren.
[ afbeelding ]
In de gemeente Amersfoort (ingevuld bij Stemwijzer, in Kieskompas is Amersfoort niet opgenomen), waar ik ook regelmatig vertoef, kom ik ook uit op de VVD, toch zou, als ik er mocht stemmen, mijn stem naar D66 gaan denk ik omdat zijn minder voor ingrepen in de privacy zijn. Aardig puntje is trouwens dat er toch een goede meerderheid lijkt te zijn voor de aanleg van een kunstijsbaan in Amersfoort. Dat speelt al heel lang in Amersfoort en nu lijk het er van te gaan komen.
Daar kan Rotterdam nog een voorbeeld aan nemen, het is idioot (nota bene in een stad met 1,2 miljoen inwoners) dat ik naar Den Haag/Utrecht moet om wat baantjes te trekken.
[ afbeelding ]
Dat is D'66 in de meeste gevallen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:00 schreef leukvoorlater het volgende:
Ik mis rechts-progressieve partijen in Nederland. Zowel op landelijk als op lokaal niveau.
D'66 is zo links als de neten. Dat is ook de reden dat ik niet meer op ze stem. Ik zie Pechtold eerder een coalitie vormen met GroenLinks dan met VVD.quote:
D66 is alleen 'zo links als de neten' als je de positie in het links - rechts spectrum definieert aan de hand van migratiekwesties.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:32 schreef EdAtTheBar het volgende:
[..]
D'66 is zo links als de neten. Dat is ook de reden dat ik niet meer op ze stem. Ik zie Pechtold eerder een coalitie vormen met GroenLinks dan met VVD.
Toch apart dat in elk plaatje in dit topic D'66 rechts van het midden staat. De marge is niet groot, maar ze zijn zeker niet links.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:02 schreef leukvoorlater het volgende:
[..]
Zo rechts is D66 niet. Ik zou D66 eerder bij links dan bij rechts scharen.
Het KiesKompas definieert de links-rechts-schaal alleen op basis van economische kwesties. Alle andere zaken staan op de progressief-conversatief-lijn.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 12:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
D66 is alleen 'zo links als de neten' als je de positie in het links - rechts spectrum definieert aan de hand van migratiekwesties.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |