Opnieuw beginnen is best moeilijkquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:39 schreef Tha_T het volgende:
Jullie moeten gewoon allemaal Elyos spelen. Hoe moeilijk kan het zijn?
Het sarcasme was niet te proeven?quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:40 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Opnieuw beginnen is best moeilijkHet meest kutte is nog wel dat je als asmo alles opnieuw moet leren kennen alsof je nieuw bent bij het hele spel. Goede grindspots etc. En je moet sowieso naar een andere server, tenzij je je asmo chars allemaal delete
De necklace heeft volgens mij +200 of +205 HP, dat is toch wel even fijn meegenomen. De ring heeft maar 105 (uit mijn hoofd). Als ik genoeg geld verdien koop ik nog wat oathsquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:34 schreef Frankz0rz het volgende:
Ik heb al een tijdje 68 oaths in mn inventory zitten, ik heb de ring al, twijfel alleen of ik nu de earring of necklace moet halen. Ik heb atm al een necklace met +99 hp, en geen echte goede earrings
En dat geld verdienen, meh kweet t niet, alles is heel erg gezakt. Lobnite meats nog maar 5k each, Snuffler meat hetzelfde, en mn gathering is niet hoog genoeg voor Vigen..
Ik koop ze sowieso allemaalquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:49 schreef Karina het volgende:
[..]
De necklace heeft volgens mij +200 of +205 HP, dat is toch wel even fijn meegenomen. De ring heeft maar 105 (uit mijn hoofd). Als ik genoeg geld verdien koop ik nog wat oaths
Ik denk niet dat ik dat ga redden, zoveel geld heb ik niet en om nou een hele week alleen maar daar te grinden, daar heb ik geen geduld voor.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:54 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ik koop ze sowieso allemaalNecklace geeft +210, earring +157
Hehe ik ook niet, maar als je moet wachten op die oaths met groepen steeds, duurt het nog langer denk ikquote:Op vrijdag 5 februari 2010 09:59 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik dat ga redden, zoveel geld heb ik niet en om nou een hele week alleen maar daar te grinden, daar heb ik geen geduld voor.
Ja het zal best wel handig zijn maar ik kan het nietquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:16 schreef Tha_T het volgende:
Nou moet ik toch echt even ingrijpen. Kiting is tof! Behalve als je doelwit ook aan kiting doet. Dan wordt het rennen rennen rennen. Aldus een sorcerer.
Gister even wezen riften. Kom ik bij de Asmo's alleen maar andere sorcerers tegen. Ga eens weg!. Geef mij maar een leuke gladiator, die kan ik wel redelijk aan
Hoe ik het doe;quote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:21 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ja het zal best wel handig zijn maar ik kan het niet![]()
Heb het ook nooit gedaan dus ik moet het nog leren i guess, het is best irritant als sorc omdat veel spells 2s cast time hebben
Ja dat snap ik welquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:30 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Hoe ik het doe;
- Delayed blast
- Die ijs-combo zodat mob stunned is
- Dan gooi ik de Fire-combo erop
- Dan Cage of Fire (Ja DoT, I know maar tikt lekker aan)
- Flame of Harpoon (of zoiets)
- Mob dood
Zo niet
- Die skill waarbij de mob binnen 4 meter moet staan (Geen idee hoe die nog eens heet)
- Mob dood
Zo niet
- teleport x meter terug
- root of sleep (Ligt eraan welke nog in de cooldown zit)
- Van voor af aan beginnen
Rotatie,. En dan zit ik eigenlijk nooit met de cast-time. Mob komt toch niet in de buurt tenzij de mob ook ranged is maar ok
Onder je lvl grinden. Duhquote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:51 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ja dat snap ik welMaar elites gaan niet met 1 rotatie dood
![]()
Ohja die quest heb ik gister ff gedaan, eitjequote:Op vrijdag 5 februari 2010 10:55 schreef Karina het volgende:
Kiten ben ik ook niet zo'n held in en als Cleric is het ook lastig (vind ik). Met alleen root redt ik het niet, plus dat ik al snel oom ben, want healen EN aanvallen vergt nogal wat mana. Als SM is het wel makkelijker. Alleen heb ik gemerkt (maar ik ben pas level 16), dat als je root gebruikt en je pet valt aan, die root meteen weer weg is, dus als je root gebruikt moet je eigenlijk je pet dismissen.
Ik vond die Balaur wel meevallen, het gaat niet zo snel, maar ik ben nog niet doodgegaan daar. Behalve dan toen ik een wanhoopspoging deed om naar de NPC in Beluslan Observatory te komen.
Die quest is waarschijnljk niet moeilijk, maar hoe kom ik bij Gwendolin? Bij de ingang staat het vol met die Balaur.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:00 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Ohja die quest heb ik gister ff gedaan, eitje
Heb nu alleen nog de laatste Morheim campaign, de laatste Reshanta campaign, A Missing Father en de 2 high lvl Beluslan campaigns open staan. Dan komen natuurlijk die Brusthonin campaigns nog maar dat is latere zorg
Maarja ik sta nu al 2 uur lang niks te doen in Aion.. Ik heb geen idee wat te doenSR komt er ook maar niet van, duurt erg lang dus ik kan het sowieso bijna niet doen, en als het wel kan zijn er geen groepen. Ik ben wel van plan om MM te gaan doen, eenmaal een paar keer geweest is het wel simpel, en de xp is ook niet slecht.
Je hebt een glide path om makkelijk bij die observatory te komen:quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Die quest is waarschijnljk niet moeilijk, maar hoe kom ik bij Gwendolin? Bij de ingang staat het vol met die Balaur.
Missing father heb ik gedaan. Daarna moet je nog Spy among the Lepharists doen (die heb ik ook al gedaan, de volgende stap is pas voor level 43/44). Ik heb nog de Seiren Quest, maar die is ook voor level 43. En de quest bij Red Mane in de buurt, kan even niet op de naam komen, iets met een Frost mob.
Ik denk dat ik vanavond gewoon weer Lepharists ga killen, elites in een groepje of anders non-elites solo, voor de masks (60 masks kun je dan weer inruilen voor 10 oaths). Sowieso heb ik op vrijdagavond niet zo heel veel tijd, omdat ik dan tv wil kijken. X-Factor vanavond
Ik herken het niet meteen, vanmiddag maar eens kijken. Eerst nog even grinden voor oaths, met een amulet haal ik dan ook nog de level 41 gok ik.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 11:39 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Je hebt een glide path om makkelijk bij die observatory te komen:
Anyway, ik moet maar weer is naar Krotan gaan en die repeatable doen denk ik. Iets beters kan ik op dit level niet echt bedenken.
Vaag, ik heb nergens last meer van na afgelopen woensdagquote:Op zondag 7 februari 2010 13:16 schreef Ang3l het volgende:
Weer (of nog steeds) een enorme lag en wéér daardoor doodgegaan.
Als je probeert weg te rennen dan flits ie de hele tijd terug
It's getting QUITE annoying!
O > Options > "Go to Aion website at exit" afvinken aan de rechterkantquote:Op zondag 7 februari 2010 14:26 schreef shythe het volgende:
weet iemand hoe ik de homepage kan stoppen elke keer als ik het spel afsluit? is echt zo baggerirritant
Hahaquote:Op zondag 7 februari 2010 19:47 schreef Karina het volgende:
Glaciont the Hardy EN A Seirens Treisure gedaan, nu dus eindelijk lvl 41. Front Line kan ik niet doen, want ik heb Three Keys nooit afgemaakt
Ach, als ik eenmaal level 50 ben dan krijg ik vanzelf wel betere gear, had ik in WoW ook.quote:Op zondag 7 februari 2010 20:31 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
HahaIk ben blij met mn tome. Niet véél beter dan Flame Tome maar wel beter, daar gaat het om
Wss krijg je naarmate je veel Dark Poeta doet vanzelf wel Anuhart pieces. Miragent/Fenris kan ook wel kost alleen veel meerquote:Op zondag 7 februari 2010 21:16 schreef Karina het volgende:
[..]
Ach, als ik eenmaal level 50 ben dan krijg ik vanzelf wel betere gear, had ik in WoW ook.
Dat laatste ben ik ook bang voor, het gaat vanaf nu alleen nog maar langzamer. Met de verkoop gaat het ook niet zo erg goed, designs en recipes verkopen erg slecht, materials wel iets beter. Ik wil nog een Lepharists item kopen, dus ik moet wel flink verdienen.quote:Op zondag 7 februari 2010 21:27 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Wss krijg je naarmate je veel Dark Poeta doet vanzelf wel Anuhart pieces. Miragent/Fenris kan ook wel kost alleen veel meer
Alleen denk ik niet dat ik ooit 50 ga worden zolang die double xp niet permanent word
Ik niet.quote:Op maandag 8 februari 2010 12:32 schreef Karina het volgende:
Ik heb de laatste paar dagen steeds problemen met opstarten van het spel: ik moet steeds een repair uitvoeren omdat een of andere patch niet goed is gegaan. Iemand anders ook last hiervan?
En daarna deze:quote:Error Code: 3 (PatchPathNotFound):
There was no way found to patch from version '1.0.0.11' to version: '1.0.0.8'.
The patch servers are most likely in the process of being updated.
Please try again in a few minutes.
quote:Error Code: 5 (RepairPatchNotFound):
There is not a repair patch for version : '1.0.0.8'.
The patch servers are most likely in the process of being updated.
Please try again in a few minutes.
Me neitherquote:
yep, heb ik ook.. maar als ik het spel dan opnieuw opstart heb ik nergens last van :Squote:Op maandag 8 februari 2010 12:39 schreef Karina het volgende:
Deze komt eerst:
[..]
En daarna deze:
[..]
Nee klopt, daarna kan ik gewoon spelen, maar het is irritant dat je steeds moet wachten voordat, dat klaar is.quote:Op maandag 8 februari 2010 16:19 schreef shythe het volgende:
[..]
yep, heb ik ook.. maar als ik het spel dan opnieuw opstart heb ik nergens last van :S
Gebruik scroll lock, dan blijf je op dezelfde hoogte vliegen.quote:Op maandag 8 februari 2010 19:30 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee klopt, daarna kan ik gewoon spelen, maar het is irritant dat je steeds moet wachten voordat, dat klaar is.
Zojuist geprobeerd Black Cloud Island te bereiken, ik weet waar het is, maar ik denk dat ik elke keer te hoog vlieg of zo, want op een gegeven moment lijkt het alsof ik stil "sta" en niet verder kom en dan val ik weer naar mijn dood
Volgens mij begin ik al te hoog en moet ik op een gegeven moment naar beneden.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:30 schreef Jegorex het volgende:
[..]
Gebruik scroll lock, dan blijf je op dezelfde hoogte vliegen.
Je moet gewoon op die outter rings van Bloodburn reach staan en die hoogte aanhoudenquote:Op maandag 8 februari 2010 21:32 schreef Karina het volgende:
[..]
Volgens mij begin ik al te hoog en moet ik op een gegeven moment naar beneden.
Ik ga het vanavond weer proberen, want ik had er gisteren geen zin meer in.quote:Op maandag 8 februari 2010 22:08 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Je moet gewoon op die outter rings van Bloodburn reach staan en die hoogte aanhouden
quote:29-30 "As you are aware we are planing to launch a couple of updates in Aion globaly, including Korea and also the western market and
We did not finalize the business plan yet, whether there will be a paid expansion pack ..the seperate expansion package ..whether there will be a free update.
because the amount of expansion in Aion is quite large.
so we believe there are high chances we will be able to sell it as a seperate package.
At this point we did not finalize our business plan yet, so we [...] options"
(Dit is vertaald van de officiële NCsoft twitter)quote:On the queston about 2.0 and global launch schedules:
41-43 "As for Aion, we are planing serious updates in Korea and also in global market.
For the time being sometime in the future we will be able to launch all of the the update at the same time,
at this point there will be some delay in global launch schedule so currently our plan is to
launch the update in kjorea first and then the overseas market wil follow. So currently we are planing 2 updates in Aion for the first half this year in Korea. And one of them is the 2.0 update and then after a couple of months the same update will be implemented in overseas market as well. And right now our primary focus in our overseasmarket is occurrency in western countries."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |