Hij gaat hier in een bakje op de brievenweegschaalquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:09 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Zo precies krijg ik ze niet gewogen op mijn oude analoge weegschaal.
Maar hij groeit echt als kool
Ja en dat puppyspul daar groeien ze allemaal weer uit, en bv dit puppiatuigje dat Sjon nu aan heeft is heel fijn voor het aan de riem leren lopenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:08 schreef Maes het volgende:
[..]
Ooh dat is superfijn, ik verheug me er zo op
Nok, weet je toevallig of die vorige bewoners Terry Pratchett fans zijn? En - zeg- ergens in november weleens naar de UK gaan? Want dan ken ik ze.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:05 schreef nokwanda het volgende:
[..]Dat dan weer niet. Maar het zijn wel uitgesproken types, en dat zijn wij in hun ogen wss ook. We blikten of bloosden iig niet tijdens de eerste rondleiding voordat we dit kochten.
In ieder geval was het wel evident dat de interesse bestond. Alleen zijn wij wat minder kinky dan zij dachten. We maken er alleen grappen over
heb je voor die stramme achterhand al primeval gebruikt? Werkt als een tietquote:Op dinsdag 2 februari 2010 10:45 schreef senesta het volgende:
[..]
Hij is eigenlijk nooit meer aan de diarree![]()
Ja, het gaat goed, hij word natuurlijk oud dus daar horen kwaaltjes bij, hij is strammer en zijn achterkant word slapper. De dierenarts is steeds stomverbaast want die had niet verwacht dat hij er nu nog zou zijn.
Maar hij eet goed, drinkt goed, en wil op zijn manier nog steeds spelen, vaak ook met Hummer, dus ik ben eigenlijk wel tevreden
Ik zit in je fobo te kijken,quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:10 schreef Enfermera het volgende:
Ohhh, mijn man is echt lief! Hij werkt op dinsdag altijd thuis (nouja, werken... Hij zit al 1,5 uur naast me op de bank), maar hij gaat me heel lief naar het station brengen met de auto!
![]()
Tis hier echt kutweer, regen en bewolking enzo
![]()
Jeuj!
Dat is hier ook een hobby van de poezen. En gister zag ik Donna naar de kast kijken. Ik denk dat we daar iets breekbaars weg gaan halen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nok, weet je toevallig of die vorige bewoners Terry Pratchett fans zijn? En - zeg- ergens in november weleens naar de UK gaan? Want dan ken ik ze.![]()
![]()
![]()
Enjoy los ballos!
Ik moet mijn bende nog maar eens gaan wegen. Eens kijken wat een maandje Carnibest heeft gedaan. En hoeveel Satsu gegroeid is.
Ik moet zeggen dat - ondanks de recente kasten klim activiteiten- hier nog niks is omgevallen. *klopt heeeeel hard af*.![]()
Maar Yoko vindt het té leuk om op de rugleuning van mijn leren stoel te springen. Met nageltjes.
Ja, zo kan ik het ook. Als ik alles weghaal breken ze ook nietsquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:18 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat is hier ook een hobby van de poezen. En gister zag ik Donna naar de kast kijken. Ik denk dat we daar iets breekbaars weg gaan halen.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:22 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja, zo kan ik het ook. Als ik alles weghaal breken ze ook niets
Ja: doe het nietquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:
iemand nog leuke ideeën voor een vrijgezellenfeest? Zowel voor hem als ook een idee voor haar
lasergamen, naar sprookjeswonderlandquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:
iemand nog leuke ideeën voor een vrijgezellenfeest? Zowel voor hem als ook een idee voor haar
Ik ben het zelden zo met Elies eens geweestquote:
ja, dat zei ik ook al. Maar ja, hij staat er iig opquote:
Die laatste lijkt me grappigquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:35 schreef Ynske het volgende:
[..]
lasergamen, naar sprookjeswonderland, naar dat restaurant in amsterdam waar je niets ziet en in t donker eet
totaal geen idee
Jouw darmen borrelen toch altijd al?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:39 schreef Qwea het volgende:
[..]
ja, dat zei ik ook al. Maar ja, hij staat er iig ophij wil perse een vrijgezellenfeest.
Als ik OOIT ga trouwen, dan wil ik alleen uit eten en na afloop ergens borrelen
Dat PROEF je dan slimmiequote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die laatste lijkt me grappighoe weet je dan wat je eet?
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Jouw darmen borrelen toch altijd al?
![]()
[..]
Dat PROEF je dan slimmie
proevenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die laatste lijkt me grappighoe weet je dan wat je eet?
Die zijn best lekkerquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*
Dan is de vraag: hoe krijg je die uit hun huisjes in het donker?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*
omgquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
proeven
http://www.ctaste.nl/en/8/welcome_at_ctaste/
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
proeven
http://www.ctaste.nl/en/8/welcome_at_ctaste/
En terecht! Ik ben zó blij dat niemand op het onzalige idee is gekomen om een verrassings-vrijgezellenavond voor mij te organiserenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:36 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben het zelden zo met Elies eens geweest
je kunt daar overigens ook dingen aangeven die je niet lekker vindquote:
Ja ik snap dat hele gebeuren ook nietquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En terecht! Ik ben zó blij dat niemand op het onzalige idee is gekomen om een verrassings-vrijgezellenavond voor mij te organiseren
Voor het topic voetbal?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:07 schreef Harajuku. het volgende:
Porsche1 is een vieze dikzak, die zich afrukt Hierom ben ik mod
Waarom blauwe en geen gele, rode of groene?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:13 schreef Pagan het volgende:
allemaal, zo eerst eens bijlezen.
Het is hier onwaarschijnlijk kloteweer, ijzel en spekglad. De honden hadden allemaal zoiets van "zullen we weer naar huis gaan, dit is niet leuk". Nu loopt Tashi in huis te kloten en te stuiteren alsof hij een hele lading blauwe M&M's heeft gegeten.
Je weet toch dat dingen met een bepaald doel op je pad komen. Zoiets moet je niet negeren hoor, misschien is het wel een hele boeiende ervaring.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 10:04 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat kooi verhaal? Nooit meegekregen?
Toen wij hier introkken was er een kooi op de slaapkamer. Kan net iemand in staan.
We vonden ook een spreidstok en overal haken en ogen en zo. En een pruikenstandaard en een ingepakte panty, maat XL. De vrouw van het stel is net zo groot als ik. De man een meter of 3
Die kooi hebben we mooi laten zitten. Maken we wel een keer en kinky kunstwerk van of zo. Of een Kitty-hangout.
Jaaaa, boeiendquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:20 schreef Pagan het volgende:
[..]
Je weet toch dat dingen met een bepaald doel op je pad komen. Zoiets moet je niet negeren hoor, misschien is het wel een hele boeiende ervaring.![]()
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:23 schreef Qwea het volgende:
blugh. Ik moet nog afwassen en de was ophangen. Die afwas is echt vee
Omdat de blauwe kleurstof die M&M gebruikt (E131, E132 of E133) de zogenaamde "sugar rush" nog zouden versterken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:17 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Waarom blauwe en geen gele, rode of groene?
die andere kleuren werken op mij net zo hardquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:25 schreef Pagan het volgende:
[..]
Omdat de blauwe kleurstof die M&M gebruikt (E130, E131 of E132) de zogenaamde "sugar rush" nog zouden versterken.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:23 schreef nokwanda het volgende:
Meisje (15) zwanger na pijpbeurt
Tsja.... het is hier toch F&F, DE plek voor de wonderen der natuur
Dat is fijn, zeker met dit weer.quote:
De ene mens is er ook gevoeliger voor als de andere. De zoon van vrienden van ons moet er zo goed op letten.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:26 schreef Ynske het volgende:
[..]
die andere kleuren werken op mij net zo hard
k eet t al jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaren niet meer. is maar goed ook.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:30 schreef Pagan het volgende:
[..]
Dat is fijn, zeker met dit weer.
[..]
De ene mens is er ook gevoeliger voor als de andere. De zoon van vrienden van ons moet er zo goed op letten.
Of dat ze een luchtweginfectie heeft. Lijkt me...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:32 schreef MissBliss het volgende:
Ziggy lag net een half uur achter elkaar te hoesten en ik ga naar haar toe en er hangt gewoon een enorme kwijlsliert uit dr bekkie
Ik dacht eerst dat het snot was, maar kwijl dus. Betekent dat dat ze misselijk is?
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 @ 12:35 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Of dat ze een luchtweginfectie heeft. Lijkt me...
Ik zou maar eens even naar de DA
Bel iig. de DA even, het kan bij katten soms heel snel gaan, ziek worden.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:32 schreef MissBliss het volgende:
Ziggy lag net een half uur achter elkaar te hoesten en ik ga naar haar toe en er hangt gewoon een enorme kwijlsliert uit dr bekkie
Ik dacht eerst dat het snot was, maar kwijl dus. Betekent dat dat ze misselijk is?
Als er zulke slijmklodders aan te pas komen, dan is er iets niet goed volgens mij. Een kat met weinig weerstand kan van het een op het andere moment erg ziek zijn weet ik uit ervaring. Helaas.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:37 schreef MissBliss het volgende:
Nou ben ik dus anderhalve week geleden geweest omdat ze benauwd was en dat was dus alleen verkouden en hart en longen klonken goed.. Kan dat dan zo snel omslaan?
Ik kijk het nog héél eventjes aan.
Nou ja, het was maar een eenmalige kwijlsliert hequote:Op dinsdag 2 februari 2010 @ 12:43 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Als er zulke slijmklodders aan te pas komen, dan is er iets niet goed volgens mij. Een kat met weinig weerstand kan van het een op het andere moment erg ziek zijn weet ik uit ervaring. Helaas.
Beterschap voor Ziggy
dat dusquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:47 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nou ja, het was maar een eenmalige kwijlsliert heIk kijk even of ze het binnen een uur of 2 nog een keer heeft en dan bel ik wel. Nu ligt ze gewoon te slapen.
Thanksquote:Op dinsdag 2 februari 2010 @ 12:57 schreef tombolafan het volgende:
Goedendag!!!!
Sterkte MB met Ziggy!!!
Leuk dan. Tijdens die eenmalige sliert nam ik net mijn eerste hap in 3 dagen, dat was gauw overquote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:47 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Nou ja, het was maar een eenmalige kwijlsliert heIk kijk even of ze het binnen een uur of 2 nog een keer heeft en dan bel ik wel. Nu ligt ze gewoon te slapen.
Hoe is het met Rossi???quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:23 schreef ferrari_rood het volgende:
Ah allemaal zieke diertjes
Sjon aan de lijn![]()
Ik heb zo'n leuke klas vandaag....... not en ze komen zo weer.
en en en... nametags bestellen betekent toch dat je m nu ECHT ECHT houdt toch???quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:38 schreef oh-oh het volgende:
Riemlopen ging nog altijd prima, ook poepen en plassen geen enkel probleem![]()
Arme Ziggy, ik zou het wel heel goed in de gaten houden hoor, tis een oud kwetsbaar diertje
Ja die dingen kosten een euro per stuk en daar staat zijn naam met MIJN telefoon nummer op dus dan moet ik wel hequote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:44 schreef tombolafan het volgende:
[..]
en en en... nametags bestellen betekent toch dat je m nu ECHT ECHT houdt toch???
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:47 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja die dingen kosten een euro per stuk en daar staat zijn naam met MIJN telefoon nummer op dus dan moet ik wel he
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:50 schreef oh-oh het volgende:
Dat is echt zo een grote investering, daar kom ik niet meer overheen als ik m nog weg zou doen![]()
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 13:54 schreef tombolafan het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik kan niet tegen die spanning!!!!
Nou, ik vind m leuk...quote:
Ja das waar, daar zit wat in.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:10 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou, ik vind m leuk...
Dus ik vind t leuk als je foto's blijft posten en dat wordt lastig als ie niet meer van jou is he...
Wat voor blikken bestel je dan daar? Ook rauw voer? Want ik kan hier niet aan blikken voor de katten komen. Misschien heeft Zooplus wel een goed merk.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:21 schreef oh-oh het volgende:
Oh ik zat ook nog es op die Zooplus site te kijken, als ik weer brokken nodig heb ( heb net een nieuwe zak dus dat zal van de zomer worden of zo) dan bestel ik daar es, en dan ook wat vis en zo in blik voor de honden dr bij
Ik zag daar een paar merken zonder toevoegingen en zo, ik heb er nog nooit besteld maar ga het wel es doen , handig voor op vakantie en zoquote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:35 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Wat voor blikken bestel je dan daar? Ook rauw voer? Want ik kan hier niet aan blikken voor de katten komen. Misschien heeft Zooplus wel een goed merk.
*schuift bordje aan*quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:41 schreef oh-oh het volgende:
Cat , die Lukullus bijvoorbeeld, die hebben voor honden de volgende smaken:
Gevogelte & lam met aardappel, paardenbloem en druivenkernolie
Konijn & wild met natuurrijst, appel en lijnzaadolie.
Wild konijn & kalkoen met peer, havervlokken en zwarte komijnolie
Kalkoenhart & gans met gerst, prei en st. janskruid-olie
Rund & kalkoen met aardappelen, peterselie en zonnebloemolie
Klinkt dat culinair of niet?
Ja Applaws is idd ook zo een merk.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:53 schreef Cat22 het volgende:
[..]
*schuift bordje aan*![]()
![]()
Da's dan zoiets als Applaws voor katten denk ik? Ziet er ook zeer culinair uit. En er zitten geen toevoegingen in. Al is dat wel wat eenzijdig als ik ze dat langer wil geven. Als ik op vakantie ben is het wel handig als ik een alternatief heb, mochten mijn catsitters geen rauw voer willen/durven/kunnen geven.
Ik lach me dood om die beschrijvingen. Cosma is helemaal erg:quote:Op dinsdag 2 februari 2010 14:54 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja Applaws is idd ook zo een merk.
Ik heb altijd graag zo iets in huis voor als ik es vergeet iets te ontdooien, en voor als ik een dag weg ga en ze onderweg eten wil geven, of voor op vakantie idd
Alsof mijn vuilnisbakjes dat waarderen.quote:Cosma Thai is een premium-kattenvoer gemaakt van steeds vers bereide ingrediënten, met een beetje rijst exotisch licht verrijkt.
Culinaire kost uit het gouden koninkrijk voor uw geliefde kat
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:04 schreef Greys het volgende:
Oke ik geef het toe, ik viel er in op deze pagina net en schrok toen ik 'Sjon aan de lijn' las.
Ik dacht dat oh-oh dat puppybuikje er af wilde lijnen
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:04 schreef Greys het volgende:
Oke ik geef het toe, ik viel er in op deze pagina net en schrok toen ik 'Sjon aan de lijn' las.
Ik dacht dat oh-oh dat puppybuikje er af wilde lijnen
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:04 schreef Greys het volgende:
Oke ik geef het toe, ik viel er in op deze pagina net en schrok toen ik 'Sjon aan de lijn' las.
Ik dacht dat oh-oh dat puppybuikje er af wilde lijnen
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:04 schreef Greys het volgende:
Oke ik geef het toe, ik viel er in op deze pagina net en schrok toen ik 'Sjon aan de lijn' las.
Ik dacht dat oh-oh dat puppybuikje er af wilde lijnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |