Hij gaat hier in een bakje op de brievenweegschaalquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:09 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Zo precies krijg ik ze niet gewogen op mijn oude analoge weegschaal.
Maar hij groeit echt als kool
Ja en dat puppyspul daar groeien ze allemaal weer uit, en bv dit puppiatuigje dat Sjon nu aan heeft is heel fijn voor het aan de riem leren lopenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:08 schreef Maes het volgende:
[..]
Ooh dat is superfijn, ik verheug me er zo op
Nok, weet je toevallig of die vorige bewoners Terry Pratchett fans zijn? En - zeg- ergens in november weleens naar de UK gaan? Want dan ken ik ze.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:05 schreef nokwanda het volgende:
[..]Dat dan weer niet. Maar het zijn wel uitgesproken types, en dat zijn wij in hun ogen wss ook. We blikten of bloosden iig niet tijdens de eerste rondleiding voordat we dit kochten.
In ieder geval was het wel evident dat de interesse bestond. Alleen zijn wij wat minder kinky dan zij dachten. We maken er alleen grappen over
heb je voor die stramme achterhand al primeval gebruikt? Werkt als een tietquote:Op dinsdag 2 februari 2010 10:45 schreef senesta het volgende:
[..]
Hij is eigenlijk nooit meer aan de diarree![]()
Ja, het gaat goed, hij word natuurlijk oud dus daar horen kwaaltjes bij, hij is strammer en zijn achterkant word slapper. De dierenarts is steeds stomverbaast want die had niet verwacht dat hij er nu nog zou zijn.
Maar hij eet goed, drinkt goed, en wil op zijn manier nog steeds spelen, vaak ook met Hummer, dus ik ben eigenlijk wel tevreden
Ik zit in je fobo te kijken,quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:10 schreef Enfermera het volgende:
Ohhh, mijn man is echt lief! Hij werkt op dinsdag altijd thuis (nouja, werken... Hij zit al 1,5 uur naast me op de bank), maar hij gaat me heel lief naar het station brengen met de auto!
![]()
Tis hier echt kutweer, regen en bewolking enzo
![]()
Jeuj!
Dat is hier ook een hobby van de poezen. En gister zag ik Donna naar de kast kijken. Ik denk dat we daar iets breekbaars weg gaan halen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:12 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nok, weet je toevallig of die vorige bewoners Terry Pratchett fans zijn? En - zeg- ergens in november weleens naar de UK gaan? Want dan ken ik ze.![]()
![]()
![]()
Enjoy los ballos!
Ik moet mijn bende nog maar eens gaan wegen. Eens kijken wat een maandje Carnibest heeft gedaan. En hoeveel Satsu gegroeid is.
Ik moet zeggen dat - ondanks de recente kasten klim activiteiten- hier nog niks is omgevallen. *klopt heeeeel hard af*.![]()
Maar Yoko vindt het té leuk om op de rugleuning van mijn leren stoel te springen. Met nageltjes.
Ja, zo kan ik het ook. Als ik alles weghaal breken ze ook nietsquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:18 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat is hier ook een hobby van de poezen. En gister zag ik Donna naar de kast kijken. Ik denk dat we daar iets breekbaars weg gaan halen.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:22 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja, zo kan ik het ook. Als ik alles weghaal breken ze ook niets
Ja: doe het nietquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:
iemand nog leuke ideeën voor een vrijgezellenfeest? Zowel voor hem als ook een idee voor haar
lasergamen, naar sprookjeswonderlandquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:
iemand nog leuke ideeën voor een vrijgezellenfeest? Zowel voor hem als ook een idee voor haar
Ik ben het zelden zo met Elies eens geweestquote:
ja, dat zei ik ook al. Maar ja, hij staat er iig opquote:
Die laatste lijkt me grappigquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:35 schreef Ynske het volgende:
[..]
lasergamen, naar sprookjeswonderland, naar dat restaurant in amsterdam waar je niets ziet en in t donker eet
totaal geen idee
Jouw darmen borrelen toch altijd al?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:39 schreef Qwea het volgende:
[..]
ja, dat zei ik ook al. Maar ja, hij staat er iig ophij wil perse een vrijgezellenfeest.
Als ik OOIT ga trouwen, dan wil ik alleen uit eten en na afloop ergens borrelen
Dat PROEF je dan slimmiequote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die laatste lijkt me grappighoe weet je dan wat je eet?
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Jouw darmen borrelen toch altijd al?
![]()
[..]
Dat PROEF je dan slimmie
proevenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die laatste lijkt me grappighoe weet je dan wat je eet?
Die zijn best lekkerquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*
Dan is de vraag: hoe krijg je die uit hun huisjes in het donker?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, dat proef je.. en als er nou slakken op je bord liggen? *ril*
omgquote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
proeven
http://www.ctaste.nl/en/8/welcome_at_ctaste/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |