Wat ik al zei, over het algemeen kunnen die flink dokken, of ze smeren hem en willen niks meer met de ex of de kids te maken hebben. Dat is hun rol.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:00 schreef BansheeBoy het volgende:
Waarom bijstandsmoeder? Waar is de rol van de vader?²
je kan toch met je luie reet voor een pc zitten en zeiken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:57 schreef moussie het volgende:
[..]
aah, mensen op leeftijd en met een arbeidshandicap zijn parasieten, hebben we dat ook weer vastgesteld. Jij weet het uiteraard beter dan de mensen die mij gekeurd hebben.
Ik heb weleens gelezen dat Ali Mentatie (een Marokkaanse boy) zo 700 per maand kan zijn. Als je dan een goed loon pakt van 1400 ben je de helft al kwijt. Dan kun je zelf niet leven toch?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:01 schreef Gia het volgende:
Wat ik al zei, over het algemeen kunnen die flink dokken, of ze smeren hem en willen niks meer met de ex of de kids te maken hebben. Dat is hun rol.
Prima dat jij hiervoor kiest. Maar mag iemand anders een andere keuze maken? Als er een ex-partner is die moet betalen voor de kinderen en de partneralimentatie, en daarbij de alleenstaande ouderkorting, geen kosten voor opvang enz....dan kan dat voldoende zijn om je kind zelf op te voeden tot het naar school gaat.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:01 schreef Annie1980 het volgende:
Ik moet zeggen... dat het me tot nog toe allemaal nog wel meevalt....
Ik ben een alleenstaand moeder van een dochter van 6 maanden en ik werk 32 uur bij hetzelfde kantoor als waar ik voorheen 40 uur werkte.
Er zijn altijd wel zaken waarbij je kunt zeiken op de belastingdienst maar bij deze mag ook wel gemeld worden dat ik erg goed bijgestaan wordt in deze situatie. Je krijgt toch een alleenstaandeouderkorting. en nog wat dingetjes, als je overal maar achteraan gaat en je zaken op een rijtje hebt.
Dat ik naast de opvoeding van mn dochter, ook nog 32 uur werk zie ik als een voordeel van veel kanten.
Ik zie het als "iets voor mezelf hebben" en mijn dochter leert gelijk om onder de mensen te zijn. 3 dagen kdv en 1 dag bij opa en oma. Het enige nadeel is dat ook ik natuurlijk het liefst continu bij mijn dochter ben, maar dat kan nou eenmaal niet. En het is ook gewoon heerlijk om niet continu thuis te zitten maar om lekker ff stressie werk te doen
Je weet niet wat er aan de hand is. Als de sollicitant, zoals moussie zei, net met een knobbeltje in de borst met onderzoeken bezig is, kan ik me voorstellen dat je dat niet meteen zegt. Wordt je afgewezen, omdat je mogelijk ziek wordt/bent...... Dan houd je maar even in het midden wat er aan de hand is door te zeggen dat je het nu net even erg druk hebt.quote:@Gia: Ik kan me wel voorstellen dat je daar raar van staat te kijken als iemand solliciteerd, uitgenodigd wordt maar dan zegt dat ze te druk is. Als jij besluit om een algemeen antwoord te geven, kan je deze oordelen verwachten. Ik zou juist wel iets specifieker zijn in mijn uitleg, ook omdat ik dan hoop op een gesprek op een ander tijdstip.
Er zijn er ook die "op kamers" gaan omdat hun vrouw anders geen uitkering ontvangt.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat ik al zei, over het algemeen kunnen die flink dokken, of ze smeren hem en willen niks meer met de ex of de kids te maken hebben. Dat is hun rol.
Ik ben 100 % afgekeurd en zit ook achter de pc. Ik kan niet in een callcenter gaan werken, daarom ben ik ook afgekeurd. Ik kan alles, maar niet buiten de deur. Ik snap niet waarom jij meent dit allemaal beter te weten dan de UWV artsen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:03 schreef henkie9 het volgende:
[..]
je kan toch met je luie reet voor een pc zitten en zeiken.
dan kun je ook in een call center werken...
en ik kan me ook laten afkeuren als ik dat wil zonder dat me echt wat mankeerd
Tja, als je gaat scheiden ga je er beide op achteruit. Dat is het gevolg. Waarom zou de ex-man een goed leven moet hebben en de vrouw en de kindjes in de armoede moeten zitten?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:03 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik heb weleens gelezen dat Ali Mentatie (een Marokkaanse boy) zo 700 per maand kan zijn. Als je dan een goed loon pakt van 1400 ben je de helft al kwijt. Dan kun je zelf niet leven toch?²
nog zo'n aansteller...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik ben 100 % afgekeurd en zit ook achter de pc. Ik kan niet in een callcenter gaan werken, daarom ben ik ook afgekeurd. Ik kan alles, maar niet buiten de deur. Ik snap niet waarom jij meent dit allemaal beter te weten dan de UWV artsen.
Verder ben je ontzettend slecht in Nederlandse taal en heb je zeer slechte contactuele eigenschappen. Misschien dat je daar eens wat aan kunt gaan doen.
ow heb alsjeblieft geen medelijden, maak je dat op uit mijn verhaal. Volgens mij zeg ik juist dat het me allemaal meevalt tot nu toe... begrijpend lezen is soms best moeilijk, dat weet ik... maar als je de inhoud niet kent... reageer dan gewoon niet. Met je Oprah!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:09 schreef BansheeBoy het volgende:
De zin "ik ben een alleenstaande moeder en ik werk...." doet heel erg Oprah WInfrey achtig aan, zo van: heb medelijden met mij maar wees ook trots dat ik dit kan.²
EY, relax!!! Zeg ik dat jij voor dezelfde keuze moet gaan als ik?? Maar volgens mij kan iedereen hier toch zijn of haar mening hierover verkondigen of niet? Nou ik maak het anders mee als jij, ik snap heus je situatie wel, maar dat wil niet zeggen dat ik in diezelfde situatie zit als jij...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:07 schreef Gia het volgende:
[..]
Prima dat jij hiervoor kiest. Maar mag iemand anders een andere keuze maken? Als er een ex-partner is die moet betalen voor de kinderen en de partneralimentatie, en daarbij de alleenstaande ouderkorting, geen kosten voor opvang enz....dan kan dat voldoende zijn om je kind zelf op te voeden tot het naar school gaat.
Dat moet toch gewoon mogen! Dat is mijn punt. Dat jij dat niet wil, is jouw keuze en ook prima.
[..]
Je weet niet wat er aan de hand is. Als de sollicitant, zoals moussie zei, net met een knobbeltje in de borst met onderzoeken bezig is, kan ik me voorstellen dat je dat niet meteen zegt. Wordt je afgewezen, omdat je mogelijk ziek wordt/bent...... Dan houd je maar even in het midden wat er aan de hand is door te zeggen dat je het nu net even erg druk hebt.
Als je dan na 2 weken nog eens belt en je hoort dan hetzelfde, dan is het redelijk om door te vragen wat er aan de hand is. Wordt er ontwijkend geantwoord, tja, dan zou ik die kandidaat ook niet meer hoeven.
Maar meteen conclusies trekken vind ik wat kort door de bocht.
Jij bent gelukkig de enige uitkeringstrekker waarover je medestanders niet hun gal hoeven uit te spuwen hè.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik ben 100 % afgekeurd en zit ook achter de pc. Ik kan niet in een callcenter gaan werken, daarom ben ik ook afgekeurd. Ik kan alles, maar niet buiten de deur. Ik snap niet waarom jij meent dit allemaal beter te weten dan de UWV artsen.
Verder ben je ontzettend slecht in Nederlandse taal en heb je zeer slechte contactuele eigenschappen. Misschien dat je daar eens wat aan kunt gaan doen.
Natuurlijk ben ik een aansteller. Daar krijg je ook echt een WAO-uitkering voor, tegenwoordig.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:14 schreef henkie9 het volgende:
[..]
nog zo'n aansteller...
je kunt alles maar niet naar buiten...
zelfs mensen met een zonne-allergie kunnen naar buiten maar uitkeringstrekkers niet.
en ik mag slecht in taal zijn aangezien ik na mijn studie toch snel een secretaresse krijg bij mijn functie
ollekidee, het kwam nogal over op mijn verhaaltje, aangezien ik dat er had staan... magoed... zo bedoelde ik het dus niet... zo Oprah achtig... Maar ach ja... forgive and forget!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:18 schreef BansheeBoy het volgende:
Hé Annie, ik bedoel jouw niet persoonlijk hoor. Ik bedoel gewoon de tekst in het algemeen, die zie ik wel vaker.²
Schijnbaar snap jij mijn situatie niet, want je denkt schijnbaar dat ik met kleine kindjes in de bijstand zit. Ik zit met bijna volwassen kinderen in de WAO. Ik neem het alleen op voor mensen die er wel voor kiezen om thuis te blijven tot de jongste op school zit en daarna mogelijk alleen gaat werken onder schooltijd tot ze op de middelbare school zitten, enz....quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:19 schreef Annie1980 het volgende:
[..]
EY, relax!!! Zeg ik dat jij voor dezelfde keuze moet gaan als ik?? Maar volgens mij kan iedereen hier toch zijn of haar mening hierover verkondigen of niet? Nou ik maak het anders mee als jij, ik snap heus je situatie wel, maar dat wil niet zeggen dat ik in diezelfde situatie zit als jij...
Dat is ook zo. Vond alleen die opmerking "Die willen dus niet werken", wat kort door de bocht. Misschien willen ze wel heel graag werken.quote:Het zijn bedrijven, en zeker in deze tijden gaat het er lekker zakelijk aan toe. Prima, ieder zijn keuze, wil je op dat moment niet op gesprek omdat je iets anders als prioriteit ziet, is jouw keuze... maar een bedrijf heeft daar op dat moment niets aan en gaat naar de volgende. En jij gooit er gelijk in dat iemand kanker heeft of door is, ok da kan, dan kunnen ze later terugbellen of ze nog op gesprek mag komen of direct een nieuwe afspraak maken, maar dan moet je niet van een bedrijf verwachten dat ze wel ff op je blijven wachten.
Dat wist ze, ze wenst er geen gebruik van te maken. Ze vertelde dat de gemeente de BSO zou betalen tot 100% vergoeding, maar het druist tegen haar principes in. Dat mag, maar solliciteer dan niet op een baan van 24 uur terwijl je slechts 6 uurtjes per week beschikbaar bent. En je zegt sowieso niet tegen een eventuele werkgever dat 'zij makkelijk praten heeft met zo'n baan', want a) dat vind ik een gebrek aan respect naar mij toe en b) ik heb daar hard voor gewerkt en heb hem zeker niet kado gekregen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:47 schreef Gia het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe ze het zei, bitcherig of een beetje wanhopend....
Je had haar ook uit kunnen leggen dat je vergoeding krijgt voor BSO afhankelijk van je inkomen. Dat dit dus voor haar per uur meer zal zijn dan voor jou. Veel mensen denken dat ze BSO niet kunnen betalen.
[..]
Wie zegt jou dat haar moeder niet met kanker in het ziekenhuis ligt en terminaal is. Dat is niet iets dat ik direct tegen iemand zou zeggen die ik nog niet ken, en zeker niet door de telefoon.
Je had toch minstens kunnen informeren of er misschien problemen zijn waardoor ze nog niet kan gaan werken, i.p.v. meteen de conclusie trekken dat ze dús niet wilde werken.
[..]
Wat voor jou geldt, hoeft echt niet voor iedereen te gelden. Dat is echt onzin. Vind je hier echt zeer kort door de bocht.
Nou eigenlijk....quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:07 schreef Gia het volgende:
[..]
Prima dat jij hiervoor kiest. Maar mag iemand anders een andere keuze maken? Als er een ex-partner is die moet betalen voor de kinderen en de partneralimentatie, en daarbij de alleenstaande ouderkorting, geen kosten voor opvang enz....dan kan dat voldoende zijn om je kind zelf op te voeden tot het naar school gaat.
Dat moet toch gewoon mogen! Dat is mijn punt. Dat jij dat niet wil, is jouw keuze en ook prima.
Mwa, wordt een stuk lastiger als tantes en omas zelf ook werken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Mwa, kan een tante ook prima doen. Heb nu mijn zieke neefje hier.![]()
Wel weer gezellig, die tekenfilmpjes op tv.
Helaas is het altijd niet zo ideaal...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:46 schreef woid het volgende:
[..]
ok herstel: Idealiter ben je niet een alleenstaande ouder
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 12:54 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Waar is de vader in dit verhaalAfgezien van wezen hebben de meeste kinderen toch echt een vader die ook prima voor ze kan zorgen, of hij nog bij de moeder woont of niet.
Als iemand wil werken, legt ie zoiets echt wel uit. Mèt verontschuldigingen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:47 schreef Gia het volgende:
Wie zegt jou dat haar moeder niet met kanker in het ziekenhuis ligt en terminaal is. Dat is niet iets dat ik direct tegen iemand zou zeggen die ik nog niet ken, en zeker niet door de telefoon.
Je had toch minstens kunnen informeren of er misschien problemen zijn waardoor ze nog niet kan gaan werken, i.p.v. meteen de conclusie trekken dat ze dús niet wilde werken.
Och, ze gaan hun gang maar. Ik veeg er mijn reet aan af.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:19 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij bent gelukkig de enige uitkeringstrekker waarover je medestanders niet hun gal hoeven uit te spuwen hè.
ah, je kunt zelf toch wat gaan zoeken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:20 schreef Gia het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik een aansteller. Daar krijg je ook echt een WAO-uitkering voor, tegenwoordig.
En het is geen zonne-allergie. Gelukkig niet. Ik kan wel buiten komen, maar ik kan niet gaan werken.
In thuiswerk wordt niet bemiddeld. En voor mezelf beginnen is onmogelijk, aangezien een particuliere verzekering voor ziekte of arbeidsongeschiktheid voor mij niet te betalen is. Sterker nog, ik denk dat geen enkele maatschappij mij wil verzekeren.
Alimentatie en alimentatie bedoel je? Wat ze meer krijgen dan de alimentatie voor zichzelf en voor de kinderen is echt zeer weinig. Het is dus echt de keuze die ze maken om zelf voor de kinderen te zorgen, totdat de jongste naar school gaat. Daar gaat echt heel weinig bijstand naartoe als er een ex-partner is.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:24 schreef lezzer het volgende:
Maar vrouwen die gezapig blijven zitten omdat ze toch wel rond kunnen van alimentatie en bijstand...
"Waar is je eigenwaarde" denk ik dan.
Ik begrijp wel dat je geen zin hebt om te gaan werken als je in totaal minder overhoudt dan wanneer je thuis zit.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:24 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nou eigenlijk....
Kijk, als je afgekeurd bent, dan gaat er een heel ander verhaal spelen.
Maar vrouwen die gezapig blijven zitten omdat ze toch wel rond kunnen van alimentatie en bijstand...
"Waar is je eigenwaarde" denk ik dan.
Nee, puur lichamelijk, niets psychisch of zo.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:31 schreef henkie9 het volgende:
[..]
ah, je kunt zelf toch wat gaan zoeken.
mensen die willen werken kunnen werken.
ik heb zwaar gehandicapten gezien die gewoon wouden werken en dat ook voor elkaar kregen.
waar heb je het op gegooid...pleinvrees of een andere sociale fobie
Ja, no offence, maar je hebt ze zelf gemaakt.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:32 schreef JaniesBrownie het volgende:
Een kind kost gewoon meer tijd dan mensen vaak denken.
En appel met 2 rotte plekken er in kun je ook best eten als je die even wegsnijdt. Maar denk je dat die in de winkel uit de mand gepikt wordt?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:03 schreef henkie9 het volgende:
[..]
je kan toch met je luie reet voor een pc zitten en zeiken.
dan kun je ook in een call center werken...
en ik kan me ook laten afkeuren als ik dat wil zonder dat me echt wat mankeerd
Je hoeft je ook helemaal niet te verdedigen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, puur lichamelijk, niets psychisch of zo.
En ik ga toch niet zeggen wat het is. Het is objectief vastgesteld door een professor in een academisch ziekenhuis, middels diverse onderzoeken en bestempeld als zeer invaliderend.
Hee dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat het onderschat wordt.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:34 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, no offence, maar je hebt ze zelf gemaakt.
Ik krijg echt zo vaak te horen van mensen met kinderen dat het zoveel tijd kost. En dan kijken ze naar mij van "jij hebt tijd zat". Nou nee dus.
Als dat zou kunnen had ik het wel gedaanquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:03 schreef henkie9 het volgende:
[..]
je kan toch met je luie reet voor een pc zitten en zeiken.
dan kun je ook in een call center werken...
Lol, probeer het eens zou ik zo zeggenquote:en ik kan me ook laten afkeuren als ik dat wil zonder dat me echt wat mankeerd
Waar ik een beetje aan appeleer is dat je doorgaans weliswaar op nette manier maar toch je gal uitspuwt over iedereen die sociaal zwak, ziek, misselijk en/of anders is, maar dat je zelf in principe ook een dikke begunstigde bent van onze weldadige sociale voorzieningen en dus in principe ook in de categorie sociaal zwak thuishoort, waarover m.n. je medestanders zo snel hun oordeel klaar hebben. Alleen wel dus mooi dat je het dusdanig steeds weer weet voor te stellen dat je er bijna mathematisch gezien recht op hebt, dit terwijl dit voor andere mensen die gebruik maken van sociale voorzieningen inclusief vele WAO'ers natuurlijk niet geldt. Want die zijn dom, lui, profiteurs, nonvaleurs etc.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:26 schreef Gia het volgende:
[..]
Och, ze gaan hun gang maar. Ik veeg er mijn reet aan af.
Ik zie mezelf ook niet als uitkeringstrekker, maar heb gewoon terecht een WAO uitkering.
Ben overigens ook niet alleenstaand, dus wat dat betreft geen voorbeeld voor deze discussie over alleenstaande moeders.
Ben een getrouwde moeder met 2 bijna volwassen kinderen.
Dan ben jij iemand die met volwassen kids in de WAO zit... dan nog kan ik je situatie begrijpen... Wie zegt dat ik dat niet doe? IK ZEG NIETS NEGATIEFS OVER BIJSTANDSMOEDERS OF MOEDERS IN DE WAO MET VOLWASSEN KIDS.... (ik zei in mijn verhaal alleen maar wat MIJN verhaal is) En nog denk jij dat ik de andere kant niet snap! En idd ik snap het niet in elk geval... sommigen vind ik ook wel erg makkelijk in die keuze... Ik sta wel achter het standpunt: Wie kan werken... uhm... moet gewoon werken voor zijn of haar kost.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:24 schreef Gia het volgende:
[..]
Schijnbaar snap jij mijn situatie niet, want je denkt schijnbaar dat ik met kleine kindjes in de bijstand zit. Ik zit met bijna volwassen kinderen in de WAO. Ik neem het alleen op voor mensen die er wel voor kiezen om thuis te blijven tot de jongste op school zit en daarna mogelijk alleen gaat werken onder schooltijd tot ze op de middelbare school zitten, enz....
Ik val je niet aan op jouw keuze; ik zeg alleen dat sommige mensen nu eenmaal andere keuzes maken.
[..]
Dat is ook zo. Vond alleen die opmerking "Die willen dus niet werken", wat kort door de bocht. Misschien willen ze wel heel graag werken.
Ik kan het me ook wel voorstellen.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:37 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Hee dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat het onderschat wordt.
Het is gewoon veel werk en als je dan niet óók nog een baan wil omdat dat gewoon totaal niet loont, kan ik me daar wel iets bij voorstellen.
Daar ben ik het wel mee eens.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:41 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik kan het me ook wel voorstellen.
Alleen is het dus niet in de haak en ondermijnt het ons sociaal stelsel.
Dus, het zou minder aantrekkelijk moeten zijn.
Ik begrijp hieruit dat je even een paar honderdduizend banen uit je hoge hoed gaat toveren?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:31 schreef henkie9 het volgende:
[..]
ah, je kunt zelf toch wat gaan zoeken.
mensen die willen werken kunnen werken.
Want alle zware handicaps zijn dan ook hetzelfde .. kan het nog simpeler?quote:ik heb zwaar gehandicapten gezien die gewoon wouden werken en dat ook voor elkaar kregen.
Nee joh, ik heb bewust gekozen om borstkanker te krijgen, dat vond ik leuker dan werken ..quote:waar heb je het op gegooid...pleinvrees of een andere sociale fobie
Dat is NU zo, dat is niet altijd zo geweest, is op zich wel een gemakkelijk excuus op t momentquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:48 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik begrijp hieruit dat je even een paar honderdduizend banen uit je hoge hoed gaat toveren?
Of heb jij het gedeelte gemist waaruit blijkt dat er meer werklozen dan baantjes zijn?
heel fijn voor je. mijn moeder had ook borstkanker en ondanks de medicatie erna bleef ze gewoon werken.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:48 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik begrijp hieruit dat je even een paar honderdduizend banen uit je hoge hoed gaat toveren?
Of heb jij het gedeelte gemist waaruit blijkt dat er meer werklozen dan baantjes zijn?
[..]
Want alle zware handicaps zijn dan ook hetzelfde .. kan het nog simpeler?
[..]
Nee joh, ik heb bewust gekozen om borstkanker te krijgen, dat vond ik leuker dan werken ..
En dan nog, wie wilt werken (en dit qua gezondheid ook kan, om al het gezeik te voorkomen) kan echt wel een baan vinden, alleen is het misschien wat anders als je verwacht hebt.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:50 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat is NU zo, dat is niet altijd zo geweest, is op zich wel een gemakkelijk excuus op t moment
Een paar jaar geleden was er genoeg werk en waren er ook genoeg mensen die geen zin hadden.
http://www.marktplaats.nl/index.php?sref=http://www.google.nl/search%3Frlz%3D1C1GGLS_nlNL300NL331%26sourceid%3Dchrome%26ie%3DUTF-8%26q%3Dcallcenter+banen&url=http://kopen.marktplaats.nl/vacatures/vacatures-klantenservice-en-callcenter/c1157.html%3Fxref%3D1quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:50 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat is NU zo, dat is niet altijd zo geweest, is op zich wel een gemakkelijk excuus op t moment
Een paar jaar geleden was er genoeg werk en waren er ook genoeg mensen die geen zin hadden.
Het is je eigen keus om kinderen te nemen, dus moet je er ook de consequenties van in zien. En ik geloof echt niet dat je als kind van iemand in de bijstand een telefoon van iemand krijgt, en zeker geen iPhone. Maar dat ligt er misschien ook aan dat die mensen over het algemeen lager opgeleid zijn en waarbij status belangrijker is dan fatsoenlijk kunnen eten.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 11:18 schreef moussie het volgende:
[..]
Makkelijk? Jij hebt vast geen kinderen? Het zijn geen robotjes die je uit kan zetten op tijden dat het jou goed uitkomt.
[..]
Dat is het dan ook, net genoeg om te overleven en als je zuinig bent hou je genoeg over voor je internetabonnement. Dat neemt uiteraard niet weg dat die kinderen wel cadeaus mogen krijgen van familie, de moeder willen korten omdat oma een paar Nikes of een iPhone koopt voor haar kleinkinderen is ronduit absurd!
Of had je dat nog niet bedacht, dat zo'n kind ook nog familie heeft, en die geven wel eens een cadeautje weg?
sowieso een iphone of overpriced merk schoenen krijgen...quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:58 schreef CasB het volgende:
[..]
Het is je eigen keus om kinderen te nemen, dus moet je er ook de consequenties van in zien. En ik geloof echt niet dat je als kind van iemand in de bijstand een telefoon van iemand krijgt, en zeker geen iPhone. Maar dat ligt er misschien ook aan dat die mensen over het algemeen lager opgeleid zijn en waarbij status belangrijker is dan fatsoenlijk kunnen eten.
hmzquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:50 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat is NU zo, dat is niet altijd zo geweest, is op zich wel een gemakkelijk excuus op t moment
Een paar jaar geleden was er genoeg werk en waren er ook genoeg mensen die geen zin hadden.
Tja, als je op het moment van ziek worden aan het werk bent kan je niet ontslagen worden, als je na al die ellende een nieuwe werkgever moet gaan zoeken wordt het een ander verhaal.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:53 schreef henkie9 het volgende:
[..]
heel fijn voor je. mijn moeder had ook borstkanker en ondanks de medicatie erna bleef ze gewoon werken.
lekker zielig thuis gaan zitten doen
Je kan in de toekomst kijken? Het leven is een aaneenrijging van dagen die allemaal volgens plan verlopen?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:58 schreef CasB het volgende:
[..]
Het is je eigen keus om kinderen te nemen, dus moet je er ook de consequenties van in zien.
Dat zal dan wel komen omdat je verblindt bent door vooroordelen.quote:En ik geloof echt niet dat je als kind van iemand in de bijstand een telefoon van iemand krijgt, en zeker geen iPhone. Maar dat ligt er misschien ook aan dat die mensen over het algemeen lager opgeleid zijn en waarbij status belangrijker is dan fatsoenlijk kunnen eten.
Waar zie jij me hier oordelen over bijstandsmoeders! Ik val ze juist bij! Wel goed lezen, hoor.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Waar ik een beetje aan appeleer is dat je doorgaans weliswaar op nette manier maar toch je gal uitspuwt over iedereen die sociaal zwak, ziek, misselijk en/of anders is, maar dat je zelf in principe ook een dikke begunstigde bent van onze weldadige sociale voorzieningen en dus in principe ook in de categorie sociaal zwak thuishoort, waarover m.n. je medestanders zo snel hun oordeel klaar hebben. Alleen wel dus mooi dat je het dusdanig steeds weer weet voor te stellen dat je er bijna mathematisch gezien recht op hebt, dit terwijl dit voor andere mensen die gebruik maken van sociale voorzieningen inclusief vele WAO'ers natuurlijk niet geldt. Want die zijn dom, lui, profiteurs, nonvaleurs etc.
Ik kan me bijv. in een toekomstig kabinet voorstellen dat er een wetsvoorstel komt die WAO'ers met een goedverdienende partner 50% wil korten, ...daar is ook wel wat voor te zeggen.
Oordeel niet te snel, lijkt me, ook niet over bijstandsmoeders.
flikker toch op zeg... een werkgever zal echt wel begrip voor een dergelijke situatie hebben en je hoeft echt niet bij je sollicitatie te zeggen dat je borstkanker hebt gehad.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 17:13 schreef moussie het volgende:
[..]
Tja, als je op het moment van ziek worden aan het werk bent kan je niet ontslagen worden, als je na al die ellende een nieuwe werkgever moet gaan zoeken wordt het een ander verhaal.
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:56 schreef henkie9 het volgende:
[..]
http://www.marktplaats.nl/index.php?sref=http://www.google.nl/search%3Frlz%3D1C1GGLS_nlNL300NL331%26sourceid%3Dchrome%26ie%3DUTF-8%26q%3Dcallcenter+banen&url=http://kopen.marktplaats.nl/vacatures/vacatures-klantenservice-en-callcenter/c1157.html%3Fxref%3D1
zo, heel wat werk ALS je wilt werken...
je moet de instelling wel hebbenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 17:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Er zijn echter ook heel wat meer mensen die op zoek zijn naar een baan.
Je hebt dus meer geluk nodig dan een aantal jaar geleden, dat weet jij net zo goed als iedere andere idioot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |