Aangezien beide eerdere Anita & Ed topics geopend zijn in het Klaagbaak forum (ondanks dat alle twee de topicstarters juist heel positief waren over het muzikale duo) leek het me niet meer dan logisch dan dit ultieme Compendium ook hier aan te leggen.quote:Chinees Indisch Restaurant
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Geef mij maar Nasi Goreng en een loempia
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Kikkerbilletjes en een sateetje na
En heb jij zin om lekker met mij te gaan eten
Eten in een Chinees-Indisch restaurant
Knoflook, paprika en peper moet je weten
Dat zijn gezonde kruiden uit een warm land
En Babi Pangang dat zijn reepjes karbonade
En Fu Yong Hai dat is geklopte kippenei
En als toetje krijg je vruchtenlimonade
Een servetje en de rekening erbij
Ja, een servetje en de rekening erbij
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Geef mij maar Nasi Goreng en een loempia
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Kikkerbilletjes en een sateetje na
En pepermuntjes kun je daarna goed gebruiken
Als je heel veel teentjes knoflook hebt gehad
Want stinken doe je mijlenver dat kun je ruiken
Maar ’t is goed voor je bloed en voor je hart
En als ik jou een goede raad zou moeten geven
Eet meer Nasi dat is goed voor jouw verstand
En als je verder nog gezond zou willen leven
Ja, ga dan naar een Chinees-Indisch restaurant
Ja, ga dan naar een Chinees-Indisch restaurant
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Geef mij maar Nasi Goreng en een loempia
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Kikkerbilletjes en een sateetje na
En heb je moeite om de bami te verteren
Hete kip met kerrie en een spiegelei
Neem dan Gado Gado om het tij te keren
Nasi Rames, kroepoek en wat sambal bij (“Sambal bij?”)
En dit verhaal heb ik niet uit mijn duim gezogen
Van een kleine mug maak ik geen olifant
Als bewijs dat ik jou niet heb voorgelogen
Ja, ga dan naar een Chinees-Indisch restaurant
Ja, ga dan naar een Chinees-Indisch restaurant
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Geef mij maar Nasi Goreng en een loempia
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Kikkerbilletjes en een sateetje na
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Geef mij maar Nasi Goreng en een loempia
Ai ai ai aiii, ai ai ai aiiiii
Kikkerbilletjes en een sateetje na
quote:Is dit u echte naam of artiestennaam?
Ja
Ik dacht dat je dat misschien teveel dataverkeer kon kosten. Zal ik 'm er in zetten?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:17 schreef Apebeer het volgende:
Waarom staat de link van mijn mp4 er in niet in?
Manman, ik heb een eigen server met maximaal 5 TB per maandquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:19 schreef Dirk het volgende:
[..]
Ik dacht dat je dat misschien teveel dataverkeer kon kosten. Zal ik 'm er in zetten?
Zie: een klacht In KLB dus waar we al zatenquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:21 schreef Apebeer het volgende:
Ik vind dat hun fan-website(inmiddels uit de lucht) weer opnieuw gestart moet worden:
http://www.fanclubanita-ed.nl/
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zie: een klacht In KLB dus waar we al zaten
Ja!!!! Heel goed!!!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:22 schreef yvonne het volgende:
Zie: een klacht In KLB dus waar we al zaten
Eensquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:21 schreef Apebeer het volgende:
Ik vind dat hun fan-website(inmiddels uit de lucht) weer opnieuw gestart moet worden:
http://www.fanclubanita-ed.nl/
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:22 schreef yvonne het volgende:
Ik ben verliefd op de handjes van Anita
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:22 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zie: een klacht In KLB dus waar we al zaten
Nou, ik ben toch ook wel gek op Ed hoor. Hij staat altijd gezellig van zijn ene kant naar zijn andere te schuifelen met zo'n net-uit-bed blik in z'n ogen. Totaal het tegenovergestelde van Anita.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:25 schreef Equites het volgende:
[..]
Ik ben verliefd op AnitaZoveel levenslust en plezier straalt er van haar af. Ook dat lekkere korte pittige kapsel, en de instelling van: Ik ben nog steeds lekker gek maken mij persoonlijk helemaal gek van verlangen
Ze lijkt zo dichtbij maar toch ook weer zo ver weg, kan die ed niet gewoon opdonderen?
Het zijn allebei uitersten die daarom juist weer balans brengen bij elkaarquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:27 schreef Dirk het volgende:
[..]
Nou, ik ben toch ook wel gek op Ed hoor. Hij staat altijd gezellig van zijn ene kant naar zijn andere te schuifelen met zo'n net-uit-bed blik in z'n ogen. Totaal het tegenovergestelde van Anita.
Wat een duo..
Dat de fanclub het niet meer doet!quote:
Kan FOK niet even een site hosten voor deze 2 genialen mensen?quote:
Binnenkort heb ik een trio met Dirk en Anitaquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:35 schreef Adelante het volgende:
Heeft Dirk sex gehad met Ed of met Anita?
EN denk ikquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:35 schreef Adelante het volgende:
Heeft Dirk sex gehad met Ed of met Anita?
Ja, ik ben het aan het regelen via Bert.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:36 schreef Apebeer het volgende:
Binnenkort heb ik een trio met Dirk en Anita
Anita is gewoon een MILF.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:18 schreef Dirk het volgende:
Willen jullie even stoppen met baggeren in dit compendium?
Post liever nuttige informatie en links, zoals naar dit diepte interview.
[..].
Hoeveel gaat het kosten?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:40 schreef Dirk het volgende:
[..]
Ja, ik ben het aan het regelen via Bert.
quote:Stel u mag zelf beslissen met u een duetje mag gaan zingen,met wie gaat u dan een duetje zingen? Ed met Marianne Weber en Anita met Frans Bauer
Momenteel 1400,- euro, maar dat is met condoom en ik heb tegen Bert gezegd dat ik alleen zonder condoom wil. Dus ik heb nu voorgesteld dat ze hun volgende video mogen opnemen in mijn woonkamer (zie video onderaan topic). Dat wordt wel wat denk ik.quote:
Gaat inderdaad leuk worden met die lasers en rookquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:49 schreef Dirk het volgende:
[..]
Momenteel 1400,- euro, maar dat is met condoom en ik heb tegen Bert gezegd dat ik alleen zonder condoom wil. Dus ik heb nu voorgesteld dat ze hun volgende video mogen opnemen in mijn woonkamer (zie video onderaan topic). Dat wordt wel wat denk ik.
Dan hebben we 8 minuten. Lijkt een me een geweldige deal. We hebben het hier tenslotte niet zomaar over de eerste de beste snol, maar overquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:51 schreef Apebeer het volgende:
Gaat inderdaad leuk worden met die lasers en rook![]()
Hoelang hebben we dan voor die 1400 euro. En inderdaad, ZONDER condoom, anders voel je niks.
Inderdaad! BOHHH wat zal die er lekker uitzien naaktquote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:56 schreef Dirk het volgende:
[..]
Dan hebben we 8 minuten. Lijkt een me een geweldige deal. We hebben het hier tenslotte niet zomaar over de eerste de beste snol, maar over. Anita
. Opportunity of a lifetime!
Nee, maar ik heb wel een prachtig shot van Anita met een bruin brood:quote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
Heeft iemand al pics van hun dochter?
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:05 schreef Dirk het volgende:
Lees hier recenties van het restaurant waar de clip voor Chinees Indisch Restaurant is opgenomen. Vooral de recensie van ene Myrna Jansen is de moeite waard.
quote:Door Myrna Jansen
We hebben hier laatst heerlijk gewokt. Het personeel is vriendelijk, al was er wel een vervelende dame die continu achter een kast vandaan dook om te vragen of we nog sambal wilde. Maar verder was het top. Ze draaien er ook gezellige Nederlandstalige muziek van locale helden.
Gelukkig staat de oude versie nog online!quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:52 schreef Dirk het volgende:
OH MY GAAAAAAAAAAAAWD!
Ik doe net echt een onwijze ontdekking! Jullie horen trouwens ook niks!.
Ik ben nu eindelijk thuis (dus ik meteen weer luisteren, whehe) en nu ik het geluid pas echt goed kan horen, merk ik dat er een compleet ander arrangement onder de nieuwe versie zit. Veel minder pakkend als onder de oude. Het grootste verschil hoor je aan het begin en aan het einde. In de oude versie klonk er dan zo'n typisch Chinees (nou ja.) riedeltje en dat is gewoon helemaal weg in de nieuwe versie.
Eeuwig zonde!
Die rookontwikkeling lijkt me niet gezond, en zou Anita doorhebben dat er wc-papier aan haar jurk zit?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 19:03 schreef Dirk het volgende:
In deze clip raakte de riemen van Anita's dwangbuis los:
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 15:18 schreef Dirk het volgende:
Willen jullie even stoppen met baggeren in dit compendium?
Post liever nuttige informatie en links, zoals naar dit diepte interview.
[..].
quote:Wat is uw favorieten liedje?
Aad van Tor is de songwriter van de Bas en Adriaan liedjes, Ed en Anita schrijven hun teksten zelfquote:Op vrijdag 29 januari 2010 23:35 schreef doeka het volgende:
Hebben zij dezlefde tekstschrijver als Bassieen Adriaan? Die hadden ook altijd zulke mooie liedjes met diepe tekst.![]()
Daar is geen discussie over mogelijk, maar Anita en Ed zijn ook een verrijking van mijn leven.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 18:39 schreef Ensaf het volgende:
En toch.. op één of andere manier... blijven ze naar mijn bescheiden mening ver in de schaduw van Rinus staan.
Kijk naar die gezichtsuitdrukking van Anita man.quote:
Ed is een ongeïnteresseerde zak.quote:Op zondag 31 januari 2010 19:15 schreef TGVkopper het volgende:
Anita articuleert ook altijd zo van
Ed daarentegen doet meer van
Mensen die zeggen dat Jeroen Stevens niet met gevoel zingtquote:Op zondag 31 januari 2010 20:29 schreef sjakie007 het volgende:
Is die centrale volkszangerstopic nog ergens te vinden? Deel 2 was toen vol maar ik heb nergnes een deel 3 kunnen vinden
quote:Op zondag 31 januari 2010 19:15 schreef TGVkopper het volgende:
Anita articuleert ook altijd zo van
Ed daarentegen doet meer van
het is sineesquote:
quote:Op zondag 31 januari 2010 21:09 schreef Jumparound het volgende:
over het gemompel van ed...
in dit nummer doet ie toch goed zn best!
euh... het blijft zeeland hey....quote:
Op 3:27quote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
Heeft iemand al pics van hun dochter?
En toen hebben we op een gegeven moment tegen haar gezegd van 'Joh, wat is dat nou steeds met die smileys? Je zit toch niet elke keer als je gedag zegt zo hardop te lachen achter je computer?'quote:Hallo.![]()
![]()
Goed topic overigensquote:Op zondag 31 januari 2010 20:32 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Mensen die zeggen dat Jeroen Stevens niet met gevoel zingt
quote:Op vrijdag 29 januari 2010 16:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
Heeft iemand al pics van hun dochter?
Ik ken haar.. wie wil me aanraken?quote:
Waar dacht jij dan dat ze het voor deed? Het geld?quote:Op maandag 8 februari 2010 23:08 schreef Hilzillah het volgende:
Anita vind het volgens mij ook echt leuk om te doen!
Voor de fame en de shine natuurlijk!quote:Op vrijdag 12 februari 2010 16:51 schreef Dirk het volgende:
[..]
Waar dacht jij dan dat ze het voor deed? Het geld?
Dat is geen montage, dit is echt.quote:Op donderdag 4 maart 2010 17:20 schreef Louis22 het volgende:
Kan iemand alsjeblieft bevestigen dat dit een montage is? De dans lijkt wel synchroon te zijn met de muziek
quote:
Ja duhquote:Op donderdag 4 maart 2010 19:56 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
![]()
T-Mobile heeft dit gejat van Anita&Ed
voor de echte die-hardsquote:Nieuw album OM NOOIT TE VERGETEN komt eraan!!! Op zondagmiddag 20 juni wordt ons nieuwe album feestelijk gepresenteerd in party centrum Roozenoord te Bergen op Zoom. Het feest wordt mede opgeluisterd door: Bobby Prins, Burdy, Henk Klos, Marco den Hollander, Rene Diepenbrock, Janneke de Roo, Frank van Etten en een hele bekende Mystery guest!!! De entree bedraagt 12,50 en dan krijg je GRATIS het nieuwe album!!! Wil je erbij zijn doe dan een mailtje naar info@anitaened.nl Wees er snel bij want op=op @ tholen
Ga je toch lekker met de auto. Tenke tenke diesel of benziiiiiiine!!!!1quote:Op maandag 8 maart 2010 20:43 schreef Prulez het volgende:
Ik overweeg het nog steeds, echter is het wel een beetje prijzig (Moet met de trein komen, woon in het zuiden van Friesland, is een beetje duur)
en onderweg even eten bij een sienees indies resorantquote:Op maandag 8 maart 2010 22:07 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Ga je toch lekker met de auto. Tenke tenke diesel of benziiiiiiine!!!!1
Nee ik ga niet.. al is het voor mij op fietsafstandquote:Op vrijdag 5 maart 2010 19:25 schreef Prulez het volgende:
[..]
Daar moet ik bij zijn geweest! Zijn er nog andere FOK!kers die overwegen te gaan?
Heb je dat er niet voor over?quote:Op maandag 8 maart 2010 20:43 schreef Prulez het volgende:
Ik overweeg het nog steeds, echter is het wel een beetje prijzig (Moet met de trein komen, woon in het zuiden van Friesland, is een beetje duur)
Mwah, zoals ik zei, ik overweeg het nog. En jij? Heb jij het ervoor over?quote:
ik heb hem maar weer eens rond getwitterdquote:Op dinsdag 9 maart 2010 20:10 schreef Prulez het volgende:
[..]
Mwah, zoals ik zei, ik overweeg het nog. En jij? Heb jij het ervoor over?
Tussen twee haakjes, ik heb uit verveling de oude versie van Chinees Indisch Restaurant weer op YouTube gezet.![]()
quote:Ons hondje Pasja is vannacht overleden op bijna 16 jarige leeftijd. We zijn er kapot van @ tholen
quote:Op zondag 18 april 2010 02:31 schreef sexygirl14 het volgende:
Wat een proletenmuziek flikker toch een end op.
Jij snapt er echt niks van he..quote:Op zondag 18 april 2010 02:51 schreef sexygirl14 het volgende:
[..]
Ja wat? Jij support deze pure aids zeker?
Wat is de eerste zin?quote:
Allemachtig.quote:
Het achtergrondkoortje (aaaahaaaa!) is zo mogelijk nog hilarischer dan het tweetal zelf.quote:Op donderdag 3 juni 2010 14:40 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Wat is de eerste zin?
Anita
"en heb je zin om mij mee te gaan varen?" *handjes ding*
Ed
Lekker varen in mijn opblaasrubberboot" *kijkt alsof ie zich afvraagt wat ie in de clip doet*
Anita
Zo lekker over het gooimeer naar Laren
Ed
Lekker langs de sterren, de helft daarvan is zeker Poot
Samen
Ja lekker langs al die sterren, de helft daarvan is poot
pornoster Ed?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 08:55 schreef I.R.Baboon het volgende:
IK HOORDE GERUCHTEN DAT DIRK ENIGE TIJD GELEDEN ED AFGEZOGEN HEEFT KLOPT DAT YVONNE?
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 08:55 schreef I.R.Baboon het volgende:
IK HOORDE GERUCHTEN DAT DIRK ENIGE TIJD GELEDEN ED AFGEZOGEN HEEFT KLOPT DAT YVONNE?
quote:Op woensdag 7 juli 2010 20:15 schreef SunChaser het volgende:
foto en filmpje, met Dirk / Gellarboy in de hoofdrol
[ afbeelding ]
Ja hallo, met mij!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 08:55 schreef I.R.Baboon het volgende:
IK HOORDE GERUCHTEN DAT DIRK ENIGE TIJD GELEDEN ED AFGEZOGEN HEEFT KLOPT DAT YVONNE?
Ik vind het vooral heerlijk om te zien hoe ongemakkelijk de meesten zich erbij voelen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 19:28 schreef female81 het volgende:
Het achtergrondkoortje (aaaahaaaa!) is zo mogelijk nog hilarischer dan het tweetal zelf.
quote:Op zondag 18 juli 2010 10:41 schreef Dirk het volgende:
[..]
Ik vind het vooral heerlijk om te zien hoe ongemakkelijk de meesten zich erbij voelen..
Lollig tingelmuziekjequote:Op zaterdag 31 juli 2010 09:51 schreef female81 het volgende:
*kick*
De originele versie van Chinees-Indisch restaurant, inclusief lollig tingelmuziekje (zojuist geupload):
wat een topartiesten zijn het toch!quote:
Wat een "cover"quote:Op zaterdag 31 juli 2010 14:16 schreef hondenfokker het volgende:
Kun je een gif maken van Ed in de wasmasjienquote:
Ik kan hier uren naar starenquote:
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 19:13 schreef female81 het volgende:
Het meest verbazingwekkende is nog wel dat die lui echt serieus met muziek bezig lijken te zijn, en dat al vanaf midden jaren 70.
Het is geen grap of zo.
http://www.partynet.nl/zanggroep/anita-ed
Kan deze ook op avatar formaat?quote:
Wat een topproductie...je tropische clip gewoon opnemen op een brabantse parkeerplaats; briljantquote:Op zaterdag 31 juli 2010 14:16 schreef hondenfokker het volgende:
Heb hier even geen woorden voorquote:Op dinsdag 4 januari 2011 18:28 schreef Rectum het volgende:
Anita en Ed kunnen het thema China maar niet loslaten.
Mijn god, wat een wansmaak.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 18:28 schreef Rectum het volgende:
Anita en Ed kunnen het thema China maar niet loslaten.
Fuck, het kon dus toch nog erger..quote:Op dinsdag 4 januari 2011 18:28 schreef Rectum het volgende:
Anita en Ed kunnen het thema China maar niet loslaten.
Geeft maar weer aan hoe groot ze eigenlijk zijn. Bono eat your heart out!quote:Op donderdag 6 januari 2011 19:13 schreef chroestjov het volgende:
Goede zaak, Anita en Ed durven die Chinezen tenminste aan te pakken en zeggen gewoon waar het op staat.
Dat ze kapot vallen, het is dankzij Dirk hier al tijden een hype.quote:Op donderdag 6 januari 2011 19:10 schreef fratsman het volgende:
En GeenStijl heeft het opgepikt!
http://www.geenstijl.nl/m(...)t_op_a.html#comments
Zo te zien is dat op de parkeerplaats van tropisch tuincentrum 'De Evenaar' gelegen bij Breda.quote:Op maandag 2 augustus 2010 20:45 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
Wat een topproductie...je tropische clip gewoon opnemen op een brabantse parkeerplaats; briljant
Flikker op met je Geen Stijl.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 16:53 schreef st0cki het volgende:
wederom een vermelding op geenstijl http://www.geenstijl.nl/m(...)aansta.html#comments
Anita en Ed
. Na al die jaren eindelijk landelijke erkenning
Die melodie, die tekst, die stylingquote:
Zo zie je maar: ook de allergrootsten hebben wel eens een mindere plaat.quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:57 schreef Kwalberto het volgende:
Hmm jammer dat ze hun oude niveau niet meer weten te behalen.
quote:Op woensdag 8 juni 2011 23:26 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Anita eet een beetje teveel loempia's volgens mij.
Bij gebrek aan budget gewoon in Nederland opgenomen en wat beeldfragmenten van Curaçao er tussen geplakt. Wat een goedkope faal.quote:
Net zoals bij zanger Petro - Sabrinaquote:Op donderdag 9 juni 2011 10:22 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Bij gebrek aan budget gewoon in Nederland opgenomen en wat beeldfragmenten van Curaçao er tussen geplakt. Wat een goedkope faal.
Nou en het gaat om het geluid, het nummer. De Clip is bijzaakquote:Op donderdag 9 juni 2011 10:22 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Bij gebrek aan budget gewoon in Nederland opgenomen en wat beeldfragmenten van Curaçao er tussen geplakt. Wat een goedkope faal.
ZP met Sabrina is wel een gouden plaat, ik vind het daarbij zelfs helemaal niet erg dat ZP het in Nederland heeft opgenomen, zo was er meer geld over voor de muziekkwaliteiten.quote:
quote:arnaval 2010: Anita & Ed met Chinees Indisch Restaurant
De oogst carnavalshits is dit jaar rijk. NLpop besteedt daarom tot 14 februari vrijwel dagelijks aandacht aan een carnavalsplaat. Vandaag: Anita & Ed met Chinees Indisch Restaurant.
Het carnavalsliedje dat we vandaag behandelen is al twee jaar oud: Chinees Indisch Restaurant van Anita & Ed. Maar sinds deze week is er online een ware run ontstaan op het werkje. Anita & Ed hebben de hilarische video bij Chinees Indisch Restaurant namelijk laten verwijderen van YouTube. Een omgekeerde marketingtruc.
Want op het forum van Fok waren ze not amused door het weghalen van de video, wat te maken zou hebben met een auteursrechtenclaim. Anita & Ed hebben al hun clips wel op Google Video staan maar in veel lagere kwaliteit. Clipstudio heeft Chinees Indisch Restaurant vervolgens toch weer op YouTube geplaatst. Door alle kneuterige commotie dreigt Chinees Indisch Restaurant nu uit te groeien tot een culthit.
Chinees Indisch Restaurant zit verder op het niveau Zanger Rinus, Fabrizio en meer TV Oranje-clips. Anita en Ed bezingen hoe lekker, gezond en gezellig het wel niet is te dineren in een dergelijk restaurant. Verder is de rijm soms tenenkrommend. De videoclip is natuurlijk in zo’n nagebootst paleisje opgenomen. Waarbij Anita wel heel enthousiast in de clip acteert.
Bovenstaande feedback lijkt misschien op afzeiken, feit is dat ik best vrolijk word na het zien van Chinees Indisch Restaurant. Bovendien is het refrein uitermate geschikt om mee te lallen. Het tempo van Chinees Indisch Restaurant ligt verder hoger dan het gemiddelde carnavalslied, waardoor het een lekker brekertje is tussen die 13-uit-een-dozijn-nummers.
Anita & Ed zijn een gevaarlijke outsider voor dè carnavalshit van 2010.
Ja, gezien.quote:Op donderdag 14 juli 2011 18:02 schreef yvonne het volgende:
http://nlpop.blog.nl/het-(...)s-indisch-restaurant
Zijn ze ooit bij Paul de Leeuw geweest?
Ik heb ze niet gevondenquote:Diverse malen werden de songteksten van borden en spiekbriefjes af gelezen tijdens de opnames van de clip. Hiervan zijn ook shots in het eindresultaat blijven zitten.
Vind je het gek met zo'n chimeid aan zijn zijquote:Op maandag 22 augustus 2011 18:24 schreef Falco het volgende:
Die Ed is ook echt de vrolijkheid zelve hee
Wel mooi dat je in het liedje 'Hou het leven' kunt ontdekken dat Anita & Ed huwelijksproblemen hebben ondergaan.quote:Op maandag 22 augustus 2011 21:56 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Vind je het gek met zo'n chimeid aan zijn zij
Dit huwelijk is zo sterk, echt een ijzersterk duo!!!quote:Op maandag 22 augustus 2011 22:11 schreef Falco het volgende:
[..]
Wel mooi dat je in het liedje 'Hou het leven' kunt ontdekken dat Anita & Ed huwelijksproblemen hebben ondergaan.
2:50quote:
en op 1:25 staat ze wel erg bedenkelijk naar de grond te staren ;-)quote:
Wat een bazin, hoe ze dat briefje ook wegmoffeltquote:
Ik heb die clip meer dan 100 keer gezien en dit is me nooit opgevallenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 09:24 schreef Jumparound het volgende:
[..]
en op 1:25 staat ze wel erg bedenkelijk naar de grond te staren ;-)
quote:Op woensdag 24 augustus 2011 02:11 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Ik heb die clip meer dan 100 keer gezien en dit is me nooit opgevallen
Ik zie het nu pas, helemaal superquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 17:47 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Wat een bazin, hoe ze dat briefje ook wegmoffelt
Helemaal superquote:
Wat een familiequote:
ed kijkt weer op zn "eds" hij heeft er ZIN IN mensen!quote:
Een nummer van ruim 5 minuten! Niet te weinig!quote:
Met zo'n mening ben je eerder zelf een proleetquote:Op zondag 18 april 2010 02:31 schreef sexygirl14 het volgende:
Wat een proletenmuziek flikker toch een end op.
Iemand heeft ooit tegen hem gezegd dat hij z'n handen moet gebruiken tijdens een optreden. En sindsdien....nou ja...kijk zelfquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:19 schreef Zolder het volgende:
Ed doet mij echt denken aan hoe Adriaan van bassir en adriaan altijd zingt
Wat een parelquote:Op zaterdag 31 december 2011 09:57 schreef TUFKAL het volgende:
Kijk nu eens wat een klassieker:
[ afbeelding ]
Wat een hippies, en nu zo burgerlijk.quote:Op zaterdag 31 december 2011 09:57 schreef TUFKAL het volgende:
Kijk nu eens wat een klassieker:
[ afbeelding ]
Verdomme, wat een hunk toch, die Ed.quote:Op zaterdag 31 december 2011 09:57 schreef TUFKAL het volgende:
Kijk nu eens wat een klassieker:
[ afbeelding ]
Dit was in 1982 z'n tijd ver vooruitquote:Op zaterdag 31 december 2011 11:46 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Wat een parelIk mis alleen de sjieke clips die ze later wel zijn gaan maken
Geweldig, maar jammer van de diavoorstellingquote:Op zaterdag 19 mei 2012 20:34 schreef Enchanter het volgende:
Nieuwe hit van deze grootheden
Helemaal super
Ed als leadzangerquote:Op zaterdag 19 mei 2012 20:34 schreef Enchanter het volgende:
Nieuwe hit van deze grootheden
Helemaal super
Hoe Ed ook die accordeon bespeelt! Gewoon: niet dusquote:
ed is accordeon eindbaas.quote:Op zondag 8 juli 2012 00:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoe Ed ook die accordeon bespeelt! Gewoon: niet dus
maar ik keek eik naar de wulps huppelende tietjes van anitaquote:Op zondag 8 juli 2012 00:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoe Ed ook die accordeon bespeelt! Gewoon: niet dus
een chinees ziet alles ij breedbeeld, toch?quote:Op zondag 8 juli 2012 04:38 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik ben al jaren fan
Vooral dat nummer over chinezen(niet chinees restaurant maar die clip dat je alles door de ogen an een chinees ziet)
Oh dat discriminerende nummerquote:Op zondag 8 juli 2012 04:38 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik ben al jaren fan
Vooral dat nummer over chinezen(niet chinees restaurant maar die clip dat je alles door de ogen an een chinees ziet)
Damn, die loopscenes wil ik wel in slowmotion zienquote:Op zondag 8 juli 2012 00:32 schreef TUFKAL het volgende:
http://www.omroepzeeland.(...)de-doel#.T-mkeRfUOYw
Als dit maar geen aanstaande breuk is van dit duo.
Da's niet discriminerend, gewoon een grapje.quote:
Ik zie dit nu pas!quote:Op zaterdag 31 december 2011 09:57 schreef TUFKAL het volgende:
Kijk nu eens wat een klassieker:
[ afbeelding ]
ed kijkt alsof ie prima weet waar dr poort is, ghehehequote:Op maandag 9 juli 2012 10:58 schreef Dirk het volgende:
[..]
Ik zie dit nu pas!.
WAT GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF!!!.
.
quote:Op maandag 9 juli 2012 20:11 schreef Jumparound het volgende:
[..]
ed kijkt alsof ie prima weet waar dr poort is, ghehehe
Veeg me opquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:40 schreef djkoelkast het volgende:
Sorry voor de grote kick, maar dit verdient een post in dit topic:
[ afbeelding ]
En waar is het slechte tattoo topic ook weer?
quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:40 schreef djkoelkast het volgende:
Sorry voor de grote kick, maar dit verdient een post in dit topic:
[ afbeelding ]
En waar is het slechte tattoo topic ook weer?
Godverdomme zegquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:40 schreef djkoelkast het volgende:
Sorry voor de grote kick, maar dit verdient een post in dit topic:
[ afbeelding ]
En waar is het slechte tattoo topic ook weer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |