abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77138991


Wie is... de Mol? gaat naar Japan!

De Kandidaten



Sanne Vogel



Sanne Vogel (geb. 1984) is een toneel- en filmactrice, schrijfster en theaterregisseur. Samen met haar broer Robin Vogel ligt zij aan de basis van De Vogelfabriek, een bedrijf dat eigen theatervoorstellingen en films produceert en regisseert.
Als actrice kreeg ze naambekendheid in de film en televisieserie Het schnitzelparadijs (BNN), en zal zij de rol van een jonge Annie M.G. Schmidt gaan spelen in de gelijknamige serie. Ook is ze vanaf oktober te zien in de Net5 serie Floor Faber.
Vanaf oktober 2008 speelt Sanne Vogel in het eigen theaterstuk Raaf op verschillende locaties in Nederland.


Manuel Vanderbos



Manuel Venderbos wilde als kind voetballer en acteur worden. Marco van Basten was zijn grote voorbeeld. Zowel voetballen als toneelspelen werden zijn grote hobby's maar hij koos uiteindelijk voor een studie commerciële economie. Na 3 jaar brak hij deze studie af en ging Journalistiek studeren. Tijdens deze studie deed Venderbos in maart 2000 mee aan een multimedia-talentenpool bij de Evangelische Omroep. Datzelfde jaar ging hij diverse radio- en tv programma's presenteren. Door zijn drukke werkzaamheden zette hij de studie journalistiek op een laag pitje maar uiteindelijk is Venderbos in 2007 toch met succes afgestudeerd.

Hind Laroussi



Hind heeft een Marokkaanse vader en een Nederlandse moeder.Hind kreeg voor het eerst landelijke bekendheid nadat ze mee deed aan de Soundmixshow 2002, en daarbij de landelijke tv-finale haalde , waarin ze te bewonderen was als Vanessa Williams. Hind drong door tot de halve finale van het tv-programma Idols, in 2003.
Hind werkt momenteel aan haar derde album.


Loretta Schrijver



Loretta Maxine Schrijver (New York City, 16 mei 1956) is een Nederlandse televisiepresentatrice.
Schrijver ging na haar studies geschiedenis en vertaalkunde voor de televisie werken, waarna zij een bekende televisiepersoonlijkheid werd. Vanaf 1989 presenteerde ze, onder meer naast Jeroen Pauw, het RTL Nieuws. Bij RTL presenteerde ze verder onder meer "Nederland in het Nieuws", "Week XY", "Gezondheid" en tal van Unicef- en WNF-programma's.
in 2007 maakte ze de overstap naar omroep MAX waar ze in 2008 vertrok.


Barbara Barend



Barbara Barend (Amsterdam, 30 juni 1974) is een Nederlands sportjournaliste en presentatrice van sportprogramma's. Ze is een dochter van Frits Barend en een achternichtje van Sonja Barend. Eerder werkte ze bij AT5 en de NOS.

Erik van der Hoff



Erik van der Hoff scoorde als zanger van de voormalige schoolband Roberto Jacketti & the Scooters tussen 1984 en 1987 een aantal hits, waarvan I Save the Day de grootste was.
Hierna begon Van der Hoff met het produceren en presenteren van (jeugd)televisieprogramma's voor onder andere de NCRV (Taxi), AT5 en IdtV. Hij is ook presentator van de NET 5 woonprogramma's Het Blok, SamenWonen, Stijlloos en Ben je slimmer dan een kind?.Van der Hoff is medeoprichter van het bedrijf King Baboon, dat zich richt op het ontwikkelen van animaties en verhalen voor televisie en internet.


Frits Sissing



Frederic Renger (Frits) Sissing (Groningen, 18 september 1963) is een Nederlandse tv-presentator bij de AVRO, waarvoor hij onder andere Opsporing Verzocht presenteerde. Daarnaast presenteerde hij programma's als de Musical Sing-a-long op de Uitmarkt, het Gouden Televizier-Ring Gala, de John Kraaijkamp Musical Awards, BankGiro Loterij Restauratie, Op zoek naar ... - AVRO's musicaltalentenjacht en In de hoofdrol (2008-heden)
Ook heeft Sissing enkele jaren op de planken gestaan bij het musicalgezelschap Star te Amsterdam, met Frank Sanders als regisseur en Jos Brink als drijvende kracht op de achtergrond.
In 2006 nam hij deel aan het populaire RTL 4-dansprogramma Dancing with the Stars en werd derde met zijn danspartner Julie Fryer.


Tim Akkerman



Tim Akkerman was van 1999 tot 2009 lead zanger van de Haagse band Di-rect. In 2009 verliet hij de groep om voor zich zelf te beginnen. Tim is dit jaar vader geworden en daarnaast is hij ambasadeur van War-Child

Kim Pieters



Kim Pieters (Winschoten, 5 oktober 1979) is een Nederlands actrice, die na haar vwo een dramaopleiding heeft gevolgd bij de theaterschool in Arnhem.
Pieters is bij het grote publiek onder meer bekend door de rol van Claire Simons van 2001 tot 2004 in de televisiesoap Onderweg naar Morgen, waarin ze getrouwd was met Hugo van Walsem (Robin Rienstra).
Daarnaast speelde zij de titelrol in de Net5-serie Julia's Tango.


Arjen Lubach



Arjen Henrik Lubach (Lutjegast, 22 oktober 1979) is schrijver, cabaretier en televisiepresentator.
Arjen is onder ander bekend als jurylid in de serie Lama gezocht en presenteerde BNN's De nieuwste show.
Sinds september 2009 verzorgt Lubach samen met Edo Schoonbeek de 'Rapservice' voor het AVRO-programma Koefnoen.
In augustus 2006 verscheen Lubachs debuutroman 'Mensen die ik ken die mijn moeder hebben gekend' en in april 2008 de roman 'Bastaardsuiker'. Daarnaast schrijft hij voor de VPRO radio, columns voor CJP magazine, opiniestukken voor NRC next en scenario's voor film en theater.
Sinds 2001 treedt Lubach op met zijn theatergezelschap Op Sterk Water en stond daarmee o.a. op Lowlands, Hard Gelach, Laughing Matters en in theaters in Nederland en België.


Vorige Topics
[2010] Wie is... de Mol? #1
Wie is... de mol? 2010 #2 Loretta O+
Wie is... de mol? 2010 #3 Final Countdown...
Wie is... de mol? 2010 #4 We zijn begonnen!
Wie is... de mol? 2010 #5 Met de eerste verdenkingen.
Wie is... de mol? 2010 #6 Kennis Is Macht!
Wie is... de mol? 2010 #8: Kijk uit voor kokervisie...
Wie is... de mol? 2010 #9: Uitzending donderdag om 22u!
Wie is... de mol? 2010 #10: Waar alles geraakt wordt.

Afleveringen
Aflevering 1
Aflevering 2
Aflevering 3

Twitter
De Mol
Arjen Lubach
Frits Sissing
Hind Laroussi
Manuel Venderbos
Tim Akkerman
Sanne Vogel

De FOK! Wie is de Mol? Prono 2010 is HIER te vinden.

Deze OP is hier te vinden.
pi_77139025
tvp
pi_77139035
tvpzo
't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 13:59:55 #4
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77139079
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 14:01:09 #5
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77139129
Frits is niet de Mol, hij stelde voor mo naar dat park te rennen, als hij dat niet had voor gesteld dan waren ze nooit op tijd gekomen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_77139132
  vrijdag 22 januari 2010 @ 14:01:43 #7
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_77139157
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 13:59 schreef Ladidadida het volgende:
Het gaat hard...

Dat Frits ze liet rennen zegt misschien wel wat, maar ja, Arjen deed het afglopen aflevering ook keurig... Toch is het één van de twee
Twee topics
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_77139196
Arjen is niet de mol, ik hou het voorlopig nog op Erik.
... ik zeg niet dat het zo is maar het voelt wel zo ...
pi_77139240
Waarom Erik, ik heb hem echt nog niks verdachts zien doen.. juist het tegenovergestelde.
pi_77139247
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 01:36 schreef Bragi het volgende:

[..]

Op die onderste foto lijkt hij op Benjamin Linus.
Hehe die gedachte had ik ook.
Overigens staat mijn geld vanaf het begin op Erik.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_77139255
Arjen zegt vrij rare dingen: "Ik zag ze klooien en toen dacht ik: Mooi, dat komt natuurlijk door de communicatie..."

Mooi?
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_77139261
Ja! Ik doe weer mee deze ronde! Lekker mollenvangen.....
Ik ben er overigens nog niet uit wie het is. Wel raar, want normaal maak ik al vrij snel (na 1 of 2 afleveringen) een keuze en daar blijf ik dan ook bij. Meestal de foute keuze, maar goed. Nu weet ik het gewoon echt nog niet!
Ik weet (denk) alleen dat Kim, Erik en Sanne het niet zijn!
Alleen met zelfspot kun je overleven...
pi_77139325
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:03 schreef .aeon het volgende:
Waarom Erik, ik heb hem echt nog niks verdachts zien doen.. juist het tegenovergestelde.
Vanaf het moment dat hij in de bus tegen de rest ging vertellen dat ie een telefoon gekregen had bij de Angelakarelopdracht, wist ik zeker dat hij het niet was. Alleen een oprechte kandidaat vertelt namelijk dat ie een telefoon gekregen heeft. HIj is té eerlijk.
Alleen met zelfspot kun je overleven...
  vrijdag 22 januari 2010 @ 14:06:41 #15
241597 FunkyHomosapien
de macht, de mat.
pi_77139354
barbara is toch echt den mol voor mij.
't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 14:08:46 #16
130755 Kinga
versier hier
pi_77139467
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:04 schreef marcodej het volgende:
Arjen zegt vrij rare dingen: "Ik zag ze klooien en toen dacht ik: Mooi, dat komt natuurlijk door de communicatie..."

Mooi?
Dat dus.
pi_77139575
Jon was vorig jaar toch ook gaan rennen met een van de opdrachten, terwijl Anniek juist super langzaam liep, hij had toen ook gewoon langzaam kunnen lopen , maar hij ging rennen. En Jon was ook de mol... Dus dat Frits ging rennen wil niets zeggen.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 14:12:08 #18
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77139613
Misschien handig voor het overzicht:

Aflevering 1;
Opdracht 1, brug/boot/helikopter
Wat ging er mis door wie? Wie liep te mollen? Wie viel op?
..........................
Wie haalde er het geld opvallend WEL binnen.
....................

Opdracht 2: Foto's + gekochte voorwerpen
Wat ging er mis door wie? Wie liep te mollen? Wie viel op?
......................
Wie haalde er het geld opvallend WEL binnen.
....................


Zou dat een handig schema zijn om hier met z'n alle bij te houden?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_77139620
En toch he... kijkt Kim als enige naar links op de foto in de OP
  vrijdag 22 januari 2010 @ 14:12:22 #20
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77139625
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:06 schreef FunkyHomosapien het volgende:
barbara is toch echt den mol voor mij.
Ze zou eens kunnen zijn..Vandaar haar vrijstelling en ook ze had vier groene stenen te pakken Jullie hadden over een oortje in haar oor, heb ik niet gezien..
  vrijdag 22 januari 2010 @ 14:12:31 #21
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_77139639
TVP
I never look back, darling. It distracts from the now.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 14:13:56 #22
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77139709
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:11 schreef SMutzskii het volgende:
Jon was vorig jaar toch ook gaan rennen met een van de opdrachten, terwijl Anniek juist super langzaam liep, hij had toen ook gewoon langzaam kunnen lopen , maar hij ging rennen. En Jon was ook de mol... Dus dat Frits ging rennen wil niets zeggen.
maar dat is één op één dan heb je de verdenking sneller. Nu was het in groepsverband en er is dan niks makkelijkers dan de rust te nemen. Want hij had ook al via de laptop ook de opdracht mee opgelost. Als je dan als Mol als nog de kans krijgt om het verstieren door gewoon simpel niks te zeggen doe je dat toch niet?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_77139889
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:13 schreef rubbereend het volgende:

[..]

maar dat is één op één dan heb je de verdenking sneller. Nu was het in groepsverband en er is dan niks makkelijkers dan de rust te nemen. Want hij had ook al via de laptop ook de opdracht mee opgelost. Als je dan als Mol als nog de kans krijgt om het verstieren door gewoon simpel niks te zeggen doe je dat toch niet?
Klopt dat scheelt, maar alsnog denk ik niet dat Frits daarom uitgesloten kan worden. Mollen doen vast ook wel dingen die goed zijn soms...
pi_77139898
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:12 schreef rubbereend het volgende:
Misschien handig voor het overzicht:

Aflevering 1;
Opdracht 1, brug/boot/helikopter
Wat ging er mis door wie? Wie liep te mollen? Wie viel op?
..........................
Wie haalde er het geld opvallend WEL binnen.
....................

Opdracht 2: Foto's + gekochte voorwerpen
Wat ging er mis door wie? Wie liep te mollen? Wie viel op?
......................
Wie haalde er het geld opvallend WEL binnen.
....................


Zou dat een handig schema zijn om hier met z'n alle bij te houden?
Hier: http://home.student.uva.nl/n.schouten/overzichtpagina.htm is zo'n schema te vinden; lekker uitgebreid en snel up to date. Je kan beter dat in te gaten houden, want het zou te lang worden om hier te kopiëren.
pi_77139935
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:05 schreef Tezz het volgende:

[..]

Vanaf het moment dat hij in de bus tegen de rest ging vertellen dat ie een telefoon gekregen had bij de Angelakarelopdracht, wist ik zeker dat hij het niet was. Alleen een oprechte kandidaat vertelt namelijk dat ie een telefoon gekregen heeft. HIj is té eerlijk.
Hij weet natuurlijk als mol al wel waar die telefoon voor is, en of het kwaad kan de rest te vertellen dat hij die heeft. Omdat hij als eerste was had hij wel eerste keus in de enveloppen natuurlijk.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 14:20:43 #26
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77140027
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:18 schreef .aeon het volgende:

[..]

Hier: http://home.student.uva.nl/n.schouten/overzichtpagina.htm is zo'n schema te vinden; lekker uitgebreid en snel up to date. Je kan beter dat in te gaten houden, want het zou te lang worden om hier te kopiëren.
thanx
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_77140340
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:05 schreef Tezz het volgende:

[..]

Vanaf het moment dat hij in de bus tegen de rest ging vertellen dat ie een telefoon gekregen had bij de Angelakarelopdracht, wist ik zeker dat hij het niet was. Alleen een oprechte kandidaat vertelt namelijk dat ie een telefoon gekregen heeft. HIj is té eerlijk.
Wat dan wel weer verdacht is dat hij 'Telefoon!' zegt als hij wordt weggeroepen bij het diner. Even later pakt hij daadwerkelijk een telefoon.
pi_77141353
Ik heb net ff de derde aflevering teruggekeken, en dit is natuurlijk zo klaar als een klontje hè... Ik bedoel: er was van tevoren aangekondigd dat in aflevering 3 de mol bekendgemaakt zou worden, en nu heb ik net Karel heel stellig horen zeggen: "Frits is de mol". Stop maar met uitzenden, we weten het resultaat al...
pi_77141417
Er is gezegd "de mol zal zich bekend maken". Actief, niet passief.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:01:05 #30
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77142286
Vogeltje lijkt me ook wat labiel om de mol te zijn
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:28:06 #32
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_77142716
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:53 schreef TjilpTjilp het volgende:
er was van tevoren aangekondigd dat in aflevering 3 de mol bekendgemaakt zou worden, en nu heb ik net Karel heel stellig horen zeggen: "Frits is de mol".
Het aantal -smileys zal hier niet van de lucht zijn als in de laatste aflevering blijkt dat ze dit écht als een 'aanwijzing' gebruiken.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:30:28 #33
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_77142824
Overigens neem ik aan dat Manuel niet echt ziek was, maar dat er onverwachte privé-omstandigheden waren waardoor hij naar huis moest. Als het over een griepje ging, deden ze wel onnodig geheimzinnig.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:36:18 #34
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77143166
Hij vertelt nu over zijn ziekte op radio. Hij was al oververmoeid omdat hij volgepland was vóór WIDM, en daar kwam steeds wat bij. En toen mocht hij een ochtend uitslapen om te proberen of dat zou helpen, maar hij werd alleen maar zieker. Dus hebben ze besloten om ermee te kappen.
know'm sayin?
×
word? word.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:37:54 #36
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_77143178
Hij was goed ziek zo te horen
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
pi_77143275
Ik heb net de aflevering bekeken, en wat is Frits toch een baas Of hij de mol is weet ik niet, maar ik vind hem wel de leukste

Jammer dat Sanne er niet uit is, vind haar echt vervelend.
know'm sayin?
×
word? word.
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:41:35 #38
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77143335
En hij had geen rood schermpje gehad in de vorige 2 afleveringen..
pi_77143446
Manuel:
- Hij wist ook al van tevoren dat hij naar Japan ging.
- Griep, koorts, vermoeidheid, met de redactie besloten dat hij eruit zou gaan omdat het echt niet meer ging.
- Hij had 'molding' wax meegenomen voor de grap, om anderen te fucken.
- Muzikale aanwijzing: Together Alone van Anouk (geloof ik)



You grabbed my hand and twisted it,
so you had your way
No need to compromise 'cause you'll find
the right words to say,
and I'll give it half a chance

Alone together, all alone, together all alone

Alone no more, it's Wednesday night
Someone is gonna treat me right
No, not my man gets me this high
It's gonna be my neighbour at number 29

I think I'll pack my bags and I'll leave it all behind
I'm gonna leave it all behind
No need to compromise 'cause these are
the right words to say
Give it half a chance

Alone together, all alone, together all alone

Alone no more, it's Wednesday night
Someone is gonna treat me right
No, not my man gets me this high
It's gonna be my neighbour at number 29

Alone no more, it's Wednesday night
Someone is gonna treat me right
No, not my man gets me this high
It's gonna be my neighbour at number 29

You know, 1 was talking to my neighbour at
number 29
No, not my man, It's not my man who gets
me high
You know it's funny,
Alone no more
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 15:43:41 #40
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77143450
Sanne is leuk
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 22 januari 2010 @ 15:44:31 #41
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_77143486
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 15:43 schreef .aeon het volgende:
Manuel:
- Hij wist ook al van tevoren dat hij naar Japan ging.
- Griep, koorts, vermoeidheid, met de redactie besloten dat hij eruit zou gaan omdat het echt niet meer ging.
- Hij had 'molding' wax meegenomen voor de grap, om anderen te fucken.
- Muzikale aanwijzing: Together Alone van Anouk (geloof ik)

Aanwijzing die op Hind duidt? Of slaan ze niet op de afgelopen aflevering?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  vrijdag 22 januari 2010 @ 15:49:09 #42
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_77143692
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 15:44 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Aanwijzing die op Hind duidt? Of slaan ze niet op de afgelopen aflevering?
Ik dacht van wel op de afgelopen aflevering..
pi_77144364
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 15:44 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Aanwijzing die op Hind duidt? Of slaan ze niet op de afgelopen aflevering?
Ze slaan op de Mol volgens mij: dat zou misschien Sanne, die 'haar' Tim kwijt is, kunnen zijn
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  vrijdag 22 januari 2010 @ 16:14:58 #44
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_77144788
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 15:43 schreef .aeon het volgende:
I think I'll pack my bags and I'll leave it all behind
Barbara die bijna weg moest?

Of werken die muziekhints niet zo
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_77145679
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 15:43 schreef rubbereend het volgende:
Sanne is leuk
Inderdaad!
  vrijdag 22 januari 2010 @ 16:55:48 #46
144648 redcable
Looking for more
pi_77146479
Alone together, all alone, together all alone .Zou op Arjen kunnen slaan. door die spiegel in arjens kamer. of idd Sanne die Tim mist
-I wanna feel the sunshine lift my head-
pi_77146923
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 16:55 schreef redcable het volgende:
Alone together, all alone, together all alone .Zou op Arjen kunnen slaan. door die spiegel in arjens kamer. of idd Sanne die Tim mist
Of Arjen die alleen in de auto zat!
  vrijdag 22 januari 2010 @ 17:15:34 #48
162388 Bragi
GOD-VER-DOMME!
pi_77147217
Of, of, of... TVP!
Because I am so handsome and I am so bored
So entertain me, tell me a joke
Make it long, make it last
Make it cruel just make me laugh
pi_77148026
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 13:13 schreef Bragi het volgende:

[..]

Mag een man niet trots zijn?
Jazeker wel, maar kon ook weer een mol opmerking zijn..
Je word dr gek van.. ziet overal hints
Zo niet.. dan toch!
pi_77148548
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 14:03 schreef .aeon het volgende:
Waarom Erik, ik heb hem echt nog niks verdachts zien doen.. juist het tegenovergestelde.
Juist daarom, en de aanwijzing "niets is wat het lijkt"
De andere 'mollen' maken het hem makkelijk.
... ik zeg niet dat het zo is maar het voelt wel zo ...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')