abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77170645
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 09:46 schreef flugeltje het volgende:
Ik zelf vind er dus echt niks aan zo he

Het is dat ik 3 weken geleden die echo gezien heb, maar anders zou ik denken dat er niets met me aan de hand is. Ik heb geen enkele klacht en ik voel helemaal niets van het feit dat ik zwanger zou zijn... Sterker nog, m'n buik lijkt zelfs wat dunner te zijn. Kan er natuurlijk ook mee te maken hebben dat ik inmiddels gewoon goed naar de wc kan, maar toch...

Ik verwacht al min of meer dat a.s. woensdag bij de gyn blijkt dat er gewoon helemaal niets zit en ik alles gedroomd heb ofzo...
Fluugs, heel herkenbaar! Die periode tussen week 13 (combitest) en week 19 vond ik echt killing. Bij week 19 (pas! vond ik) voelde ik leven en de week erna gelijk de 20 weken echo dus dat was wel fijn. Daarna kon ik het loslaten, maar tot die tijd. Amper buik van de zwangerschap dan, geen klachten, geen leven... bah.

Is het geen idee om ergens een pretecho voor een paar 10-tjes te doen voor de geruststelling? Of je angst bij de gyn neerleggen en een extra echo vragen??

Ieder geval want zo is het niet leuk
  zaterdag 23 januari 2010 @ 10:10:54 #102
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_77170741
Ik moet woensdag sowieso naar de gyn happy, dan ben ik 15 weken, dus sowieso even hartje luisteren (nog niet gehoord) en mijn gyn is nogal snel van de 'ga maar even liggen, dan kijken we even'. Dan heb ik bij 18 weken een pretecho en bij 22 weken de 20 weken echo. Op zich best goed verdeeld, maar tijdens dit 'grote niets' duurt iedere week een maand natuurlijk...

Ik wilde voor de tussenliggende periode een angelsounds kopen of huren, maar Martijn vind dat geen goed plan. Met name omdat de verpleegkundige in het ziekenhuis gezegd heeft dat het vaak ook voor onrust zorgt. Het is dus doorbijten voorlopig.

Ik ben overigens ook niet depri meer ofzo, maar gewoon heel neutraal. Af en toe een glimpje roze aan de horizon, maar zolang ik niets voel zal het wel heel erg abstract blijven allemaal.

Hoe bevalt jouw zwangerschapsverlof? Of ga je het pas maandag vreemd vinden dat je niet meer naar je werk hoeft voorlopig?
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_77170835
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 10:10 schreef flugeltje het volgende:
Ik wilde voor de tussenliggende periode een angelsounds kopen of huren, maar Martijn vind dat geen goed plan. Met name omdat de verpleegkundige in het ziekenhuis gezegd heeft dat het vaak ook voor onrust zorgt. Het is dus doorbijten voorlopig.
Ok, ja dat hadden wij ook. Gelukkig krijg je nog een echo of in ieder geval het hartje te horen (had ik inderdaad ook bij 16 weken bedenk ik me nu) maar dat is na een uur ook weer weg die rust Gelukkig zie je wel af en toe een glimpje roze. Ik hoop echt dat dat steeds sterker wordt gedurende de zwangerschap!
quote:
Hoe bevalt jouw zwangerschapsverlof? Of ga je het pas maandag vreemd vinden dat je niet meer naar je werk hoeft voorlopig?
Hahah, ja. Gister was gewoon een vrije dag en nu is het weekend. Het zal aankomende week wel komen denk ik. Al is de hele week volgepland. Maandag komen broertje en schoonzus, dinsdag kraamvisite bij collega'tje, woensdag afscheidsdinertje andere collega, donderdag komt moeders, vrijdag afscheidssunch op de zaak voor collega. En dan is de eerste week al weer voorbij Maar dit is sowieso even goed voor mij om even helemaal op te laden en uit te rusten. Merk toch wel dat ik het erg druk heb gehad de afgelopen weken en een beetje te veel van mezelf heb gevraagd (zonder dat ik er echt last van had, maar meer geestelijk zeg maar).
pi_77170852
Hier ongeveer hetzelfde verhaal: geen klachten, geen kwaaltjes, niets voelen en dan duren die 8 weken (tussen week 12 en 20) gigantisch lang. Het is wel de periode geweest in mijn zwangerschap waar ik er het minst over bezig was en niet al te uitgebreid reageerde als mensen iets vroegen ivm mijn zwangerschap.
pi_77170854
Flugeltje, ik denk dat iedereen dit gevoel wel herkent hoor. Ik vond vorige keer de weken tussen 12 en 20 (de 2 echo's) ook veeel te lang duren. De eerste opwinding is er af, iedereen om je heen weet het, er valt nog niets (of niet zo veel) te zien en met een beetje mazzel heb je geen kwaaltjes. Heel herkenbaar hoor, ik was dus ook blij met de bezoekjes aan de vk om het hartje te horen.
Maar echt, na de 20 weken gaat het allemaal veel meer leven, je voelt het dan ook, iedereen ziet het aan je. Verwacht je misschien ook niet te veel van deze tijd?
  zaterdag 23 januari 2010 @ 10:30:05 #106
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_77170970
Nee hoor Grunsfan, ik verwacht niets. Maar er is dus ook geen hol aan gewoon Een droge constatering dus... En met mijn verleden is dit 'grote niets' natuurlijk ook wel een beetje eng....

Maar het is in ieder geval fijn te horen dat ik niet de enige ben die dit 'grote niets' ervaart...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zaterdag 23 januari 2010 @ 11:09:44 #107
259489 mama_papa
Papa en Mama van Tessa
pi_77171549
Slapen lukt niet Dan maar even op de bank hangen en vanmiddag weer proberen..
05-02-2010 00:58 is onze dochter Tessa geboren!!!
26-05-2010 gaan we trouwen!!!!!!!
pi_77171950
Inderdaad Flugel, kun je niet ergens tussenin nog een pret echo doen? Tussen 12 weken en 20 weken is ook erg lang. Ik heb dan rond 17 weken een geslachts bepalende echo, dat is er mooi nog tussenin.. Maar anders is 8 weken echt heel lang hoor..!!
pi_77171973
Goeiemorgen trouwens all!

M_P, wat vervelend!! Ik ben vannacht weer stipt om de 2 uur wakker geweest volgens mij begin ik eraan te wennen.. Zodra er 's nachts ook maar iets in mijn blaas zit, krijg ik buikpijn en MOET ik naar de wc.. Alweer urine weggebracht maar geen blaasontsteking.... zal er dan toch wel bijhoren ofzo.. (gek genoeg overdag geen last van...)
pi_77172179
Moggeh,

Keshet wat een verhaal zeg, nu duurt wachten helemaal lang, als je niet weet wat er aan de hand is he....

En die periode naar de 20 weken toe is inderdaad wat "stil" , alhoewel ik toen soms nog wel last had van en moe zijn, dus ik wist wel dat mijn lichaam niet in normale doen was. Het komt vast goed hoor Flugel
  zaterdag 23 januari 2010 @ 11:47:43 #111
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_77172222
Keshet, wat een ontzettend naar nieuws. Hoop dat jullie kindje gaat groeien!
quote:
Op vrijdag 22 januari 2010 19:37 schreef freecell het volgende:

[..]

Ik ken iemands wiens absolute droombevalling dat is Lekker met man samen en zonder verloskundige.

Maar ik heb de vlos er liever wel bij
Heej, je vergeet de versgebakken scones met cream en jam!

In ieder geval, manlief was gistermiddag thuis ondat hij zich niet lekker voelde, toen kwam de maxi cosi binnen Hij is zo ontzettend mooi! Zal zo even kijken of ik en foto kan maken en in een topic plaatsen (welk topic moet ik dan hebben? Of mag het ook hier?)
  zaterdag 23 januari 2010 @ 12:00:31 #112
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_77172488


Dit is em geworden En ga alsjeblieft niet vragen of we een jongetje krijgen want dit weten we niet en willen we ook niet weten (heb deze vraag de afgelopen dagen iets te vaak gehad). We hebben een maxi cosi gevonden die wij mooi vinden, het kindje heeft volgens mij niet door in wat voor kleur die ligt.

Wat betreft buik. Mijn buik is ook minder opgezet overdag, maar 's avonds groeit ie opeens! Om 's ochtends weer minder groot te zijn... We mogen maandag weer heen om het hartje te luisteren .
pi_77172618
Die is toch leuk Pessie! Alsof de kleur van de kinderwagen of Maxi Cosi altijd iets met het geslacht te maken zou hebben (die van ons is bruin)
Als jullie hier geweldig blij mee zijn dan is dat genoeg!

En ik had ook altijd dat mijn buik 's avonds groter was dan in de ochtend, dat is volgens mij dus ook normaal.
pi_77172740
Ik merk ook aan dit topic, dat het er voor mij bijna op zit.
Het gaat over de kwaaltjes, het eerste semester en de aankoop van maxi cosi's. Ooohn en hier staat alles al weken klaar. En maar wachten, wachten op onze kleine man.
Gisteravond weer flink gerommel. Hopelijk blijft dat niet 3 weken lang zo. Want het breekt de nachten behoorlijk. En ik slaap al zo goed
pi_77172743
Oh en mijn buik Die is de gehele dag door opgezet
  zaterdag 23 januari 2010 @ 12:15:56 #116
259489 mama_papa
Papa en Mama van Tessa
pi_77172790
Ymme ook al gerommel
Bij mij is dat al een maand zo aan de gang, harde buiken, menstruatie pijntjes, oefenweeën... Het kan dus inderdaad zijn dat dit blijft tot aan je bevalling

Van mij mag mn kleine meisje snel komen Ben er helemaal klaar voor!
05-02-2010 00:58 is onze dochter Tessa geboren!!!
26-05-2010 gaan we trouwen!!!!!!!
pi_77172844
Keshet, ik lees nu pas je verhaal. Ook ik duim voor je dat je 'gewoon' een klein kindje krijgt zonder dat er iets mis mee is. En ik hoop dat je de rest van de zwangerschap een beetje de zorgen uit je hoofd kan bannen.

Flowerbox, jammer dat er nog geen actie is Maar het weekend is net begonnen he

Pessie, leuke MC hoor Ons babykamertje is volledig blauw terwijl we een meisje krijgen, dus ik ben sowieso niet zo van de stereotiepe kleurverdeling. Alleen heb ik wel weer heel veel roze en paarse kleertjes

Gisterenavond hier ook flink gerommeld, zelfs met een soortement van regelmaat. Ben maar gaan slapen en nu is het weg, dus ik ga er van uit dat het niets serieus is. Vanaf morgen mag ik al thuis bevallen
pi_77173024
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 12:19 schreef octopussy het volgende:
Keshet, ik lees nu pas je verhaal. Ook ik duim voor je dat je 'gewoon' een klein kindje krijgt zonder dat er iets mis mee is. En ik hoop dat je de rest van de zwangerschap een beetje de zorgen uit je hoofd kan bannen.

Flowerbox, jammer dat er nog geen actie is Maar het weekend is net begonnen he

Pessie, leuke MC hoor Ons babykamertje is volledig blauw terwijl we een meisje krijgen, dus ik ben sowieso niet zo van de stereotiepe kleurverdeling. Alleen heb ik wel weer heel veel roze en paarse kleertjes

Gisterenavond hier ook flink gerommeld, zelfs met een soortement van regelmaat. Ben maar gaan slapen en nu is het weg, dus ik ga er van uit dat het niets serieus is. Vanaf morgen mag ik al thuis bevallen
We zijn wel lekker aan het rommelen hè met z'n allen. Naja, ik vind het opzicht wel een fijn idee. Er gebeurd tenminste iets in mijn lichaam. Klinkt heel raar, maar zo voelt het voor mij.

En fijn idee, die 37 weken en thuis mogen bevallen. Ik leef ook al helemaal naar maandag toe. (nog 2 days to go).
pi_77173086
Oooooooh mijn kind doet het nog
Omdat ik zo ontploft ben dacht ik net toch even proberen met de Angelsound.. En ze zeiden steeds om je schaambeen heen proberen, maar dan hoorde ik niets.. Dus ik iets hoger proberen net en jaaaaa!!! wel zachtjes (maar hij ligt dan ook nog diep), het was niet heel hard, maar ik heb zelf het hartje gehoord



/egopost
  zaterdag 23 januari 2010 @ 12:38:14 #120
259489 mama_papa
Papa en Mama van Tessa
pi_77173252
Orea: wat moet dat een fijn gevoel zijn
05-02-2010 00:58 is onze dochter Tessa geboren!!!
26-05-2010 gaan we trouwen!!!!!!!
pi_77173332
absoluut!!
  zaterdag 23 januari 2010 @ 13:14:17 #122
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77174142
Even een egopostje van deze kant...
Nadat ik me in diverse beha's gewrongen heb (met hulp van mijn man) moesten we concluderen dat ze er geen hebben in mijn maat en ze kunnen ook niet op korte termijn bestellen want dat hadden ze net gedaan
Pffff, ben er bekaf van...
pi_77174212
En zijn er geen andere winkels waar je heen kunt gaan, Asyniur? Het lijkt me namelijk zo vervelend om geen passende bh te hebben
En wat raar dat ze er geen kunnen bestellen omdat ze nog maar een bestelling hebben geplaatst.
pi_77174669
Weet iemand hoe het zit of je als zwangere vrouw (overal) naar de wc mag gaan?

Vorige keer stonden we in een winkel en toen moest mijn vrouw ook ineens naar de wc, maar ja dat mocht niet want dan moesten ze door het magazijn blabla (elektronicawinkel).

Hmm ok doei. dus wij snel de winkel uitgelopen. Daar komen we dus even niet meer.

We waren/zijn op zoek naar een wasdroger dus reden genoeg om klantvriendelijk te zijn lijkt mij.
♥ K, N, R en F ♥
pi_77174681
Wat vervelend Asyniur
En bestellen tja, daar heb je nu weinig aan idd. Wel vaag dat ze dit niet op korte termijn kunnen.Je zou zeggen, dat ze elke dag kunnen bestellen in winkels.
  zaterdag 23 januari 2010 @ 13:40:52 #126
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77174762
Ik weet even geen andere winkels in de buurt die Anita beha's verkopen...
En dat bestellen dat had te maken met dat ze voor een bepaald bedrag moet bestellen en dat haalt ze natuurlijk nu niet omdat ze net een bestelling binnen heeft...
maar ik vind het ook raar...

Waarom heb ik dan ook zo'n achterlijke grote maat tieten
  zaterdag 23 januari 2010 @ 14:06:07 #127
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77175409
We zijn trouwens wel geslaagd voor de gordijnen van de babykamer en voor tegels in de badkamer!
pi_77175526
Kijk dat is mooi Asyniur.
Is nu alles klaar voor de baby?

Hier zijn ma/schoonmoeder bezig met de laatste dingen. Mijn vader is nog even een witte verf over de muren van de slaapkamer aan het halen. En dan is het na vandaag helemaal klaar. En netjes/schoon en opgeruimd hier. Niet normaal gewoon. Ben er zo happy mee. Laat de kleine maar komen (bij wijze van).
  zaterdag 23 januari 2010 @ 14:11:13 #129
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_77175558
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 13:37 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Weet iemand hoe het zit of je als zwangere vrouw (overal) naar de wc mag gaan?

Vorige keer stonden we in een winkel en toen moest mijn vrouw ook ineens naar de wc, maar ja dat mocht niet want dan moesten ze door het magazijn blabla (elektronicawinkel).

Hmm ok doei. dus wij snel de winkel uitgelopen. Daar komen we dus even niet meer.

We waren/zijn op zoek naar een wasdroger dus reden genoeg om klantvriendelijk te zijn lijkt mij.
Daar zijn geen regels voor me. Als ik winkeleigenaar was en zo'n vrouwke staat op knappen dan liet ik dr ook gaan. Maar ik kan me anderzijds ook voorstellen dat winkeliers er niet op zitten te wachten dat te pas en te onpas zwangere vrouwen naar de wc gaan. Door het magazijn gaan begrijp ik ook wel dat dat niet handig is.

Ik ging altijd voor vertrek sowieso. En als er ergens een openbaar toitlet was dan ging ik ook.
pi_77175624
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 14:11 schreef amaranta het volgende:

[..]

Daar zijn geen regels voor me. Als ik winkeleigenaar was en zo'n vrouwke staat op knappen dan liet ik dr ook gaan. Maar ik kan me anderzijds ook voorstellen dat winkeliers er niet op zitten te wachten dat te pas en te onpas zwangere vrouwen naar de wc gaan. Door het magazijn gaan begrijp ik ook wel dat dat niet handig is.

Ik ging altijd voor vertrek sowieso. En als er ergens een openbaar toitlet was dan ging ik ook.
Ook al ga ik voor vertrek naar de wc. Een half uur later moet ik dan echt weer. Het is dan niet echt veel, maar het voelt dan zo nodig aan, dat het niet meer fijn lopen is zeg maar.
Aan de ene kant begrijp ik de winkelier wel hoor. Maar aan de andere kant, als iemand 'hoog' zwanger is, en je ziet dat de buik al flink is, laat ze dan even na de wc gaan. Die hebben waarschijnlijk echt niet meer de puf om je magazijn leeg te halen ofzo
  zaterdag 23 januari 2010 @ 14:16:12 #131
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_77175700
Asy fijn dat je gordijnen hebt en tegels in de badkamer!
Wat ontzettend naar van die BH. Ik denk dat je al wel via internet gekeken hebt, anders
www.lingerietotaal.nl

Nu nog even het huis opruimen, stofzuigen, was ophangen, bed verschonen en auto uitmesten. Dan rijden we tegen half 4 richting Hilversum, verjaardag vieren!
  zaterdag 23 januari 2010 @ 14:34:23 #132
259489 mama_papa
Papa en Mama van Tessa
pi_77176229
Ymme dat heb ik ook, daarom ga ik nu liever nergens meer heen. Elk half uur naar de wc is niet fijn! Vooral niet als je niet zeker weet dat je ergens kan plassen
Ik heb er nu ook totaal geen fut meer voor hoor om weg te gaan

Asy heeft gordijnen

Ik duik mn bed weer in, kijken of het nu wel wil lukken en mn meisje ook even rustig gaat worden
05-02-2010 00:58 is onze dochter Tessa geboren!!!
26-05-2010 gaan we trouwen!!!!!!!
  zaterdag 23 januari 2010 @ 15:04:06 #133
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77176956
De gordijnen zijn uitgezocht hè?
Er zit een levertijd van 3-6 weken op

pessie, lief van je. Maar ik weet dus gewoon nog niet de goede maat. En de beha's zijn iets te duur om op de gok maar iets te bestellen...

ymme, het meeste is af. Manlief hangt straks nog de lamp op en dan kan er gestfzuigd en gedweild worden op de babykamer. Alles op zijn plek en dan is het klaar.

O nee, ik moet nog de luiers vouwen!
  zaterdag 23 januari 2010 @ 15:16:47 #134
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_77177371
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 15:04 schreef Asyniur het volgende:


pessie, lief van je. Maar ik weet dus gewoon nog niet de goede maat. En de beha's zijn iets te duur om op de gok maar iets te bestellen...


Vet balen dan... Denk niet dat je man iets heeft tegen je voorgevel! Denk zelf dat ie er wel blij mee is. (Als ik kijk naar mn eigen man wordt ie bij iedere "auw" die ik uitroep alleen maar vrolijker...)
pi_77178284
Nou manlief schrok gisteren behoorlijk toen hij zag dat mijn tepels gewoon blauw waren. En heel veel pijn deden. Vond ie echt niet geweldig voor me. Gelukkig.
Hij is heel medelevend en maakt gelukkig geen opmerking dat ie het mooi vind, zulke dikke tetten op dit moment.
  zaterdag 23 januari 2010 @ 16:26:54 #136
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77179577
Manlief is zeer tevreden hoor over de maat!
Hij verheugt zich al op de stuwing

Ik heb wat verkoopadressen in de buurt gevonden die me hopelijk volgende week wat verder kunnen helpen. Maar die ga ik eerst mooi bellen voordat ik me voor niks daar heen sleur...
  zaterdag 23 januari 2010 @ 16:26:58 #137
1571 marky
Heerlijk.... sleur
pi_77179582
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 13:40 schreef Asyniur het volgende:
Waarom heb ik dan ook zo'n achterlijke grote maat tieten
Ik vrees dat ik hetzelfde lot tegemoed ga voor voedingsbeha's Ik ga dinsdag even bellen naar zo'n lingeriezaak in den haag voor grote maten. Ze hebben wel Anita en Goddess in het assortiment maar weet ook niet of ze mijn maat (wat die ook is momenteel?) op voorraad hebben.

oeps... verkeerde account... maar marky heeft geen tieten
  zaterdag 23 januari 2010 @ 16:33:43 #138
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77179798
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 16:26 schreef marky het volgende:

[..]

Ik vrees dat ik hetzelfde lot tegemoed ga voor voedingsbeha's Ik ga dinsdag even bellen naar zo'n lingeriezaak in den haag voor grote maten. Ze hebben wel Anita en Goddess in het assortiment maar weet ook niet of ze mijn maat (wat die ook is momenteel?) op voorraad hebben.

oeps... verkeerde account... maar marky heeft geen tieten
Nou ik heb nu een gewone stevige beha van Hunkemoller 80G aan.
DIe begint wat te knellen bij de omvang maar in principe zit de cup nog goed, dus mijn zusje heeft zo'n tussenstukje voor me gehaald om de omvang iets meer ruimte te geven.
Ik ga er ook vanuit dat ik na de bevalling door vochtverlies enzo in elk geval die 80 als omvang kan aanhouden (normaliter heb ik 75F). Alleen die cupmaat
En ik heb vandaag allerlei maten gepast in Anita voedingsbeha's (80G, 90H en nog wat andere maten) maar geen 80H of 85H want die hadden ze dus niet
ja alleen zonder beugel maar dan zien mijn tieten er dus echt niet uit, daar ga ik echt niet in lopen
Met wat voor maat mag jij aan de slag dan?
  zaterdag 23 januari 2010 @ 16:48:13 #139
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_77180239
Ik snap sowieso niks van beha maten. Nooit gedaan.
Bij de H&M een voedingsbeha gekocht, en 85B gekocht. Is mijn rug dan zo breed dat k 85 nodig heb?
En van de kruidvat heb ik 85D en bij de hema 85C.
Snap er werkelijk niks van.
pi_77180246
En dan zit ik nog wel eens te schelden op mijn 80(grote)C.
Pff dames met D/F en meer, kan me er iets bij voorstellen dat je het soms niet prettig vind nee. Succes met bh's scoren.

Oh ik heb trouwens het idee, dat mijn borsten kleiner zijn geworden. Bh's zitten nog goed hoor. Maar dat komt natuurlijk door de omvang van de buik
pi_77180277
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 16:33 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Met wat voor maat mag jij aan de slag dan?
Ik heb nu 95G maar ik vrees voor na de bevalling en ik echt stuwing krijg.... Ik kan nu weer mijn beha's aan van voor ik afgevallen was. Zonder beugel ziet er inderdaad minder uit, maar het zit wel een stuk prettiger vind ik. Die beugel knelt nogal momenteel dus dan ben ik weer angstig voor ontstekingen van melkkliertjes.

Ik hoop dat je slaagt!
pi_77180411
Oh flugeltje, nog wat: ik keek, om me toch een beetje zwanger te voelen en er mee bezig te zijn, elke week op mijn 'wisseldag' even op babybytes, daar hebben ze per week hele mooie foto's van de ontwikkeling van je kindje. En verder veel tijdschriften en boeken lezen!
pi_77180445
Lastig al die megaboobs hier geen last van
Mijn omvang is wel groter geworden dus ik denk dat mijn ribben iets meer uit elkaar worden gedrukt door de buik. Dat zal allicht afnemen na de geboorte. Je schijnt qua cupmaat sowieso maar moeilijk in te kunnen schatten wat het effect van borstvoeding en stuwing is op de groei.

We hebben net het bed op bierkratten gezet en de nieuwe gordijnen in onze slaapkamer opgehangen
Bed staat lekker stevig en de instaphoogte is best fijn En de gordijnen maken de slaapkamer echt mooi chique
  zaterdag 23 januari 2010 @ 16:58:32 #144
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_77180534
Mijn tieten verschillen nu echt 2 cupmaten. Ik keek gisteren in de spiegel en schrok me wild.
  zaterdag 23 januari 2010 @ 17:10:51 #145
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_77180864
quote:
Op zaterdag 23 januari 2010 16:49 schreef happyme28 het volgende:

[..]

Ik heb nu 95G maar ik vrees voor na de bevalling en ik echt stuwing krijg.... Ik kan nu weer mijn beha's aan van voor ik afgevallen was. Zonder beugel ziet er inderdaad minder uit, maar het zit wel een stuk prettiger vind ik. Die beugel knelt nogal momenteel dus dan ben ik weer angstig voor ontstekingen van melkkliertjes.

Ik hoop dat je slaagt!
Ow das ook behoorlijk inderdaad! Maar die waren bij ons nog wel te krijgen
Ik vind het zonder beugel niet prettiger zitten.
overigens draag ik op dit moment het liefst geen bh maar dat ziet er echt niet uit. Binnenshuis doe ik dat wel eens als ik niemand verwacht...

Owja, had nog willen reageren op flugel...
Het is nu ook een soort van 'dip' in de zwangerschap. Je zit gewoon in between. Voordeel is dat je je nu op je best voelt (meestal) en nog vanalles kan ondernemen. Probeer er van te genieten door inderdaad een beetje rond te kijken op het net hoe je baby er ut ziet enzo...
Echt, ik geloofde ook niemand toen iedereeen riep: ow het gaat allemaal zo snel. Nou ik kan je verklappen: opeens ben je 36 weken zwanger, zit je te walvissen op de bank en denk je: ow help, over 1 week mag ik al thuis bevallen maar wie heeft bedacht dat ik een kind kon opvoeden?

[ Bericht 16% gewijzigd door Asyniur op 23-01-2010 17:15:58 ]
pi_77183601
ik moet ook nodig nieuwe bh's kopen
heb er alleen geen zin in ook geen idee welke maat nu, maar mn eigen zijn nu echt te klein
(85E)
pi_77183683
Ik heb m'n voedingsbh's bewaard. Nu zijn mijn borsten nog gewoon, wel wat voller. Ik blijf hangen bij cup e/f. Groot zat.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_77184833
Over dat het zo snel gaat: vind ik niet Mijn eerste zwangerschap wel, maar nu écht niet. Wel hoop ik dat het nog even duurt al heb ik een half-overleden bekken en rommelt het hier soms ook vervelend.

Ik heb gelukkig nog wel allerlei voedingsbeha's.
Van die maten kan je echt niet op aan Waar ik normaal een 75E of 80D heb, heb ik nu vanalles en nog wat wat past in de kast liggen aan voedingsdingen Echt van 80C tot 85E. Gelukkig hoef ik er geen nieuwe bij (voordeel van langvoeden, je verzamelt die dingen )

En ik ben zooooo moe.... Wilde vandaag eigenlijk een dag zo min mogelijk doen, maar we kregen weer (hele goede, dus met twee handen aannemen!!) helpers die zich gisteravond aanmeldden en moesten we dus weer aan de klus vandaag.
En daar sta je dan met je 36-weken-buik op een trap lampen op te hangen, kapstokken aan de muur te boren, IKEA kasten te bouwen en andere dingen. Pffff. En voor we zo ver waren moesten we vanmorgen eerst nog ff naar de IKEA om lampen en een kast te scoren.

En nu het goede nieuws: De babykamer is af Was al af op de wieg na en nu is de wieg er ook en opgemaakt
pi_77185299
dat je dan maar fijn nog eventjes mag genieten van het kijken naar de wachtende babykamer! pas je wel goed op jezelf? lekker op die ubergave bank gaan liggen is wellicht een plan
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_77185318
oh, en mijn tetten zijn vooralsnog niks gegroeid cup D was het en cip D is het. het lekken begint al wel
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')