Als je een iets duidelijker overzicht wil, ik heb het hele programma ook in excel-formaat (nodig voor 3voor12-werkzaamheden).quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:35 schreef frame-saw het volgende:
Bedankt voor de tipsAlleen dat schema is in Opera heel kut op de site, dus moet even kijken wat allemaal kan.
Ik was hele TPC vergeten, fucking gaaf
Leuke namen, ik kende het festival nog niet eens!quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:38 schreef portie het volgende:
Eerste namen voor Crossing Border:
Local Natives, Midlake, Spoon, The National , Roddy Doyle, Michael Madsen, Hilary Mantel, BP Fallon, Almudena Grandes, Stephen Vizinczey, Blitzen Trapper
Die was niet meer up to date, dus is ie voor nu even offline gehaald. Zou later deze week weer beschikbaar moeten zijn.quote:Op donderdag 15 juli 2010 13:08 schreef elplato het volgende:
Ik had vorige week ofzo nog een blokkenschema-pdf gedownload van de site, maar kan die nu nergens meer vinden.
Ja? Ik heb alleen die eerste single gehoord, maar datgene wat ze juist zo leuk maakte (vrolijk, springerig) was ingeruild voor steriele electro. Niet echt een verbetering... Hoe is de plaat?quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:22 schreef TheVulture het volgende:
Het nieuwe album van The Hoosiers...
Helemaal aan het grijs draaien
Ja er staan gewoon heel veel vrolijke deuntjes opquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:24 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ja? Ik heb alleen die eerste single gehoord, maar datgene wat ze juist zo leuk maakte (vrolijk, springerig) was ingeruild voor steriele electro. Niet echt een verbetering... Hoe is de plaat?
The Wombats zijn trouwens ook die weg ingeslagen met hun nieuwe single.quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:26 schreef Zocalo het volgende:
Ik vond die single ook eigenlijk tenenkrommend slecht.. dus als dat een voorteken voor het album is...
Ik vind er ook wel liedjes met hun oude sound bij zittenquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:29 schreef Grobbel het volgende:
Ja, maar is die plaat dus meer in de trant van 'Choices', of ook het een en ander dat bij hun oude sound aansluit?
Ik zit nu het eerste nummer van het album te luisteren, en pfoe, het is wel èrg musical-achtig. Niet helemaal mijn smaak, maar ik luister het album maar gewoon af, het is namelijk verre van slecht.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 19:13 schreef RichCalibier het volgende:
Mensenkinderen, de nieuwe Divine Comedy is van hemels niveau!![]()
[..]
Krijg er altijd het gentlemen gevoel bij, strak pak, paraplu onder je oksel, mooie chique hoed op...en fluitend door de straat lopend, datzelfde gevoel als bij The National!
Je eerste Divine Comedy plaat? Want zo maakt ie ze al 20 jaar, een stuk of 10 albums lang nu.quote:Op maandag 30 augustus 2010 11:40 schreef Darkestrah het volgende:
Ook maar eens posten hier.
[..]
Ik zit nu het eerste nummer van het album te luisteren, en pfoe, het is wel èrg musical-achtig. Niet helemaal mijn smaak, maar ik luister het album maar gewoon af, het is namelijk verre van slecht.
Ja, had ook nog niet van hem gehoord.quote:Op maandag 30 augustus 2010 12:12 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Je eerste Divine Comedy plaat? Want zo maakt ie ze al 20 jaar, een stuk of 10 albums lang nu.
Van hun kan ik het wel iets beter aanhoren. Maar toch hoop je op een leuk meezingbaar/springbaar riffje als het begin start, maar dan krijg je een electronisch simpel tudududuquote:Op maandag 30 augustus 2010 11:30 schreef Grobbel het volgende:
[..]
The Wombats zijn trouwens ook die weg ingeslagen met hun nieuwe single.![]()
Nou ja, van het ene uitgekauwde kunstje naar een andere die nog veel uitgekauwder is noem ik geen verbetering.quote:Op maandag 30 augustus 2010 14:14 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind het nooit zo erg als een band een wat andere richting inslaat... liever dat dan telkens hetzelfde uitgekauwde kunstje
Maar dat nummer klopt volgens mij niet helemaalquote:Op maandag 30 augustus 2010 14:22 schreef Zocalo het volgende:
Oh ja de nieuwe single van Infadels is ook al ruk trouwens... als we het toch over electronische bliepjes gaan hebben.
Zo blijft er weinig leuks over.
Ja zal wel het goede nummer zijn, maar het zit raar in elkaar, zo bedoelde ik hetquote:Op maandag 30 augustus 2010 15:47 schreef Zocalo het volgende:
Waarom niet?
Op hun Myspace staat dezelfde (of ik luister niet goed)
Oh ach ik geloofde er niet eens meer in dat het überhaupt nog zou gaan gebeuren dus heb er de berichten niet echt mee van bijgehoudenquote:Op maandag 30 augustus 2010 20:32 schreef Aisumasen het volgende:
Helemaal eens over dat electronica-geneuzel. Al had ik eerder deze gebeurtenis als kick verwacht:
Sfeer was in Paradiso ver te zoeken inderdaad, ik vond het publiek niet echt gezellig in ieder geval.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 09:37 schreef Thijsssss het volgende:
Was erbijWas weer erg goed, heerlijk ook hoe die vent keer op keer zijn nummers opnieuw uitvindt voor elke tour. Vond alleen de tour An Evening With Eels wat leuker qua sfeer, huiskamerconcertje
He blech, inderdaad een leuke artiest.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 09:54 schreef frame-saw het volgende:
Casiotone for the Painfully Alone stopt er trouwens mee, althans hij stopt met dat project. Komt in november voor de laatste keer in Nederland, dus als je het niet kent; check het en kom naar Paradiso 18 novemberHet is echt vet.
Ik ben net gecorrigeerd in het Eels topicquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 15:17 schreef Goover het volgende:
[..]
Sfeer was in Paradiso ver te zoeken inderdaad, ik vond het publiek niet echt gezellig in ieder geval.
Maar Mr E's beautiful blues op de muziek van de Lambada
Al twijfel ik nu of het de Lambada wel is... hulp iemand?
quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:48 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik gok dat je La Bamba bedoelt, en dan nog klopt dat niet 100% want het was op de muziek van Twist and Shout van The Beatles
je was er zondag heenquote:Op woensdag 10 november 2010 17:31 schreef Zocalo het volgende:
Ik ben er naar toe geweest maandag. Vond het niet echt goed eigenlijk, gek om twee mensen te zien spelen (zang, gitaar en drums) maar er wel allemaal blazers en bliepjes ook uit de boxen komen. Met een trompettist was het al veel gaver geweest.
Straks naar Blood Red Shoes, maandag naar Gorillaz. Eindelijk weer eens een vol concertmaandje.
Oeh vertel? Ik krijg nu groupie gevoelens bij je postquote:Op donderdag 11 november 2010 00:15 schreef MaJo het volgende:
en vooral de afterparty in de kleedkamer daarna![]()
Hier ook! Volgende week Gorillaz als het lukt, dag daarna Mark Ronson (jammer dat The View's Kyle niet mee zal komen), en midden december The Ghost Of A Saber Tooth Tiger, het briljante nieuwe side-project van Sean Lennon.quote:Op woensdag 10 november 2010 17:31 schreef Zocalo het volgende:
[..] Eindelijk weer eens een vol concertmaandje.
Haha valt wel mee hoorquote:Op donderdag 11 november 2010 14:18 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Oeh vertel? Ik krijg nu groupie gevoelens bij je post
grappig, is ze Engels of heeft hij iets met een Nederlandse? En hoe vond hij zelf het optreden/het Nederlandse publiek?quote:Op donderdag 11 november 2010 18:31 schreef MaJo het volgende:
Ik heb trouwens alleen die antwoord op het programma staan en misschien london calling morgen
sta misschien op de gastenlijst en zeg daar geen nee tegenquote:Op donderdag 11 november 2010 20:23 schreef frame-saw het volgende:
Maar London Calling is morgen helemaal niet leuk (vind ik). Of ga je voor WAS?
ze is engelsquote:Op vrijdag 12 november 2010 00:45 schreef Zocalo het volgende:
[..]
grappig, is ze Engels of heeft hij iets met een Nederlandse? En hoe vond hij zelf het optreden/het Nederlandse publiek?
vond de jeugd heel erg tegenvallen...quote:Op donderdag 11 november 2010 17:07 schreef Thijsssss het volgende:
Ik ben aanwezig bij de volgende concerten;
12/11 - London Calling #2
16/11 - De Jeugd van Tegenwoordig
18/11 - Frightened Rabbit
20/11 - Crossing Border
21/11 - Interpol
Twijfel nog over een beetje over Le Savy Fav, Vampire Weekend (ga voor het concert wel voor bij de HMH staan, kijken of ik nog goedkoop tickets kan kopen) en A Place To Bury Strangers. En baal verschrikkelijk dat The Walkmen op Crossing Border tegenover The National staan, en een dag later in Utrecht spelen terwijl ik bij Interpol ben. Kan er dus helaas maar twee van de drie (all time favorite bands) zien
Ik luister nu vooral SkyRadio, niet zo gecompliceerd!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 13:33 schreef frame-saw het volgende:
Jullie moeten naar Tubelord gaan in Luxor vanavond.
Omdat ze het verdienen![]()
En waar zijn jullie allemaal geblevenZijn jullie allemaal andere genres gaan luisteren?
Ik heb met allebei helemaal niets, met Zs overigens ook (nog) nietquote:Op zondag 6 februari 2011 11:30 schreef frame-saw het volgende:
Ik zie dat eerder andersom, want met The Kooks en Snow Patrol heb ik niks. Nouja ok, die eerste was leuk 5 jaar geleden, toen ik nog puberde
quote:Op zondag 6 februari 2011 17:05 schreef DeBaas. het volgende:
Nieuwe White Lies album is wel redelijk trouwens.
quote:Op zondag 6 februari 2011 17:05 schreef DeBaas. het volgende:
Nieuwe White Lies album is wel redelijk trouwens.
Nog steeds strak in de skinny jeans, je weet.quote:Op maandag 16 januari 2012 16:09 schreef frame-saw het volgende:
Ik heb ook geen interesse.
Hoe is het met de indie cindy's en indie boys hier?
Dat klinkt zó bekend. Ik zet nu ook nog weleens uit pure 'nostalgie' een album van een Kaiser Chiefs of The Killers op. Bands waar het laatste materiaal allemaal matig van was en dat nu inderdaad in mijn 'klassiekers' categorie zit (waar hebben we het eigenlijk over). De meeste indie-bandjes van toen maken nu niks heel tofs meer (op AM na danquote:Op maandag 16 januari 2012 22:38 schreef Zocalo het volgende:
Leuk, een update
Ik ben redelijk indiemoe, al luister ik de 'classic' (ik heb mijn eigen classic categorie) albums nog wel. Maar veel van de toen leuke bandjes maken niet veel soeps meer. Al klinkt dit heel oudlullig.
Franz Ferdinand ben ik wel weer benieuwd naar, vond het laatste album best wel tof. Reverend & The Makers eigenlijk nooit heel erg goed gevonden (op een paar leuke hitjes na).quote:Om in de trend van dit topic te blijven: er komen dit jaar nieuwe albums van Franz Ferdinand en Reverend and the Makers.
Ik dacht dat de Reverend gestopt was? Had nog kaarten voor een concert in Utrecht dat werd gecancelled. Nieuw album lijkt me wel interessant.quote:Op maandag 16 januari 2012 22:47 schreef AMDB het volgende:
Franz Ferdinand ben ik wel weer benieuwd naar, vond het laatste album best wel tof. Reverend & The Makers eigenlijk nooit heel erg goed gevonden (op een paar leuke hitjes na).
Ja, maar ze zijn weer terug en brengen dit jaar nog een, misschien zelfs twee albums uit aldus de zanger op twitter..quote:Op maandag 16 januari 2012 23:25 schreef ranja het volgende:
[..]
Ik dacht dat de Reverend gestopt was? Had nog kaarten voor een concert in Utrecht dat werd gecancelled. Nieuw album lijkt me wel interessant.
Killers, Kaiser Chiefs, Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, allemaal indiequote:Op maandag 16 januari 2012 23:21 schreef Norrage het volgende:
Hmm ik ben nou wel benieuwd wat jullie zien als "indie" bandjes als ik dit nu allemaal lees. Killers? Kaiser Chiefs? ummm...Arctic Monkeys, okee, daar kan ik me in vinden
Tja als je in het andere indie topic leest lijkt wel of denken een hoop mensen dat indie = singer/songwriter maar dat is natuurlijk onzin.Het kan net zo goed pop, rock, punk of dance zijn.quote:Op maandag 16 januari 2012 23:21 schreef Norrage het volgende:
Hmm ik ben nou wel benieuwd wat jullie zien als "indie" bandjes als ik dit nu allemaal lees. Killers? Kaiser Chiefs? ummm...Arctic Monkeys, okee, daar kan ik me in vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |