abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 11 januari 2010 @ 19:38:30 #1
223489 Stuurloos
Vino Vidi Vici
pi_76691027
Welkom bij het 1847ste deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveel mogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond acuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.


Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.
    AKQ SC #766 - Hoezo opwarming van de aarde?

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1846
    524 tomtomaat
    359 Yankee
    292 nightcowboy
    290 ScottTracy
    263 qonmann
    206 mr_anonimous
    193 Rucebo
    189 De_Hertog
    153 Ofyles2
    143 banaantjeEE
    120 PhysicsRules
    110 GimmeGore
    105 skittelman
    96 slaveloos
    91 lubje25
    78 Stuurloos
    73 Mark
    66 Terpentin07
    64 tong80
    63 starla
    57 Cobra4
    41 iggyinthehouse
    37 erkel
    30 Tanjaa
    30 BeamofLight
    30 Yurithemaster
    28 Nico_S
    28 Berkery
    24 Aryamehr
    23 conleche
    22 BasOne
    22 steiekbal
    22 Crutch
    20 SupDog
    18 DiviFilius
    18 Robbiev85
    16 Rave_NL
    16 Morendo
    15 barney74
    15 U
    13 Hukkie
    12 Maizena
    12 Rock-N-Rolla
    12 Njosnavelin
    10 Hymen_Copter
    10 IkBenGeenKloon
    10 NanKing
    9 Vandergeld
    9 Mr. Jorn.
    9 vaagsel
    8 Induhskaai
    8 Mecreax
    8 Neleos
    7 Its-Jojo-4you
    7 NelsonWandelaar
    6 RoofingBurner
    5 C_a_K_e
    5 redunzl
    4 Bos81
    4 LaStrange
    4 Langetabbetje
    4 pizza-tonijn
    4 thomaster
    4 Mitsi-Bitsu
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Dagobert
    3 Nobu
    3 PierreTT
    3 Homdeck
    3 Sporttv
    3 8108139dpths
    3 iamredleader
    3 Dichtpiet.
    2 macondo
    2 Siniti
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    2 DeeBee
    2 Koekz
    2 Felagund
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 Lehme
    1 WooZ
    1 Jannuk
    1 Burnett
    1 Jotcha
    1 mividaloca
    1 Smaharba
    1 Luuksor
    1 Parafernalia
    1 DaviniaHR
    1 Karrel Laaglawaai
    1 donthate
    1 Mobster273
    1 Djahani
    1 Jdude
    1 rvdv87
    1 Etcetera
    1 Ludootje
    1 BorTheWolf


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AKQ deel 1800, Kortjakje nog steeds ziek
    AKQ 1810: Met ScottTracy op 3FM
    AKQ # 1820 Ortolanen en Orthodontisten
    AKQ # 1830 Waar Berkery me net voor was
    AKQ #1831: waar we ons opmaken voor de Kerst!
    AKQ #1832: Do they know it's AKQ-time?
    AKQ #1833 - One Hundred And Eighty!
    AKQ #1834 - over Zelda en muziekinstrumenten
    AKQ #1835 - Met Mighty Pirates
    AKQ # 1836 Met vuurpijlen en oliebollen
    AKQ #1837 Happy 2010!
    AKQ # 1838 Waar het nieuwe jaar al in volle gang is!
    AKQ # 1839 Waar Stuurloos een LCD-tv wint op 538
    AKQ # 1840 Dubbele punten dubbel de pret!
    AKQ # 1841 Waar Crutch eigenlijk ging slapen
    AKQ 1842 waar het werk het spelplezier soms vergalt
    AKQ 1843 Grootverdieners en Quizverslaafden
    AKQ 1844 Om half 1 met een glas bier....
    AKQ #1845 Waar de vragen steeds pittiger worden
    AKQ #1846 Met poep op de stoep

    [ Bericht 50% gewijzigd door Stuurloos op 11-01-2010 19:48:12 ]
  • Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76691213


    Welk model van Ford?
    pi_76691313
    de hatchback?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      maandag 11 januari 2010 @ 19:45:18 #4
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691332
    Mustang?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76691333
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:44 schreef banaantjeEE het volgende:
    de hatchback?
    pi_76691344
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:45 schreef Stuurloos het volgende:
    Mustang?
    ook niet
      maandag 11 januari 2010 @ 19:46:01 #7
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691360
    Punten en stand bijgewerkt
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      maandag 11 januari 2010 @ 19:46:29 #8
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691386
    Escort?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76691389
    grande?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_76691428
    granada?
      maandag 11 januari 2010 @ 19:48:05 #11
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76691461
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:47 schreef Terpentin07 het volgende:
    granada?
    nog geen goed antwoord
    pi_76691573
    taunus
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      maandag 11 januari 2010 @ 19:51:27 #14
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76691617
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:30 schreef tomtomaat het volgende:
    is een plaats in de Verenigde Staten van Amerika. Het is een voorstad van Los Angeles, gelegen in de Los Angeles County, Californië. Volgens de volkstelling van 2000 telde , Californië ongeveer 134.000 inwoners.

    Welke stad?
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:30 schreef Stuurloos het volgende:
    Pasadena?
    Zeg het niet snel en vind het ook een van de stomste vragen maar, Hoe weet jij dit zo snel?
      maandag 11 januari 2010 @ 19:52:35 #15
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691662
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:51 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]


    [..]

    Zeg het niet snel en vind het ook een van de stomste vragen maar, Hoe weet jij dit zo snel?
    2e was het antwoord al , TT waars. vergeten weg te halen, dus een weggevertje
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      maandag 11 januari 2010 @ 19:55:59 #16
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76691835
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:52 schreef Stuurloos het volgende:

    [..]

    2e was het antwoord al , TT waars. vergeten weg te halen, dus een weggevertje
    dacht al

    Had je al bijna cheater , excuses mijn fout.
      maandag 11 januari 2010 @ 19:56:49 #17
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76691889
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:52 schreef Stuurloos het volgende:

    2e was het antwoord al , TT waars. vergeten weg te halen, dus een weggevertje
    Dan was dat vraagteken ook nogal overbodig.
      maandag 11 januari 2010 @ 19:56:59 #18
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691898
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:55 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    dacht al

    Had je al bijna cheater , excuses mijn fout.
    Nee nee, zo ben ik niet..
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      maandag 11 januari 2010 @ 19:57:31 #19
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76691931
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:56 schreef DiviFilius het volgende:

    [..]

    Dan was dat vraagteken ook nogal overbodig.
    Das waar..
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76691955
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:50 schreef PhysicsRules het volgende:
    taunus
    nee, wel dezelfde tijd. Model is ook een eiland.
    pi_76692026
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:52 schreef Stuurloos het volgende:

    [..]

    2e was het antwoord al , TT waars. vergeten weg te halen, dus een weggevertje
    O, dacht dat je het niet gezien had.
    pi_76692226
    capri?
    pi_76692248
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 19:58 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    nee, wel dezelfde tijd. Model is ook een eiland.
    Voor de kust van Napels...
    pi_76692311
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:03 schreef Terpentin07 het volgende:
    capri?
    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    pi_76692615
    is een fantasyverhaal van Astrid Lindgren. Het boek is in 1981 voor het eerst verschenen met illustraties van Ilon Wikland en daarna wereldwijd bekend geworden en in veel talen vertaald. In 1984 volgde er een verfilming van het verhaal en in 1994 een musical in het Duits, .
    pi_76692704
    Pippi Langkous? Nee dat is ouder....
    pi_76692901
    Ronja de roversdochter
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 20:20:13 #28
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76693087
    Ik Mik Lorelei?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76693156
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:16 schreef BorTheWolf het volgende:
    Ronja de roversdochter
    Jeugdsentiment.

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    1 BorTheWolf
    pi_76693279
    In welke stad word elke eerste zondag van de maand augustus sinds 1715 een ringsteek toernooi te paard gehouden.
    Het toernooi word gehouden ter ere van de overwinning op de Ottoman Turkse invallers.
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76693345
    Troje?
    pi_76693375
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:25 schreef tomtomaat het volgende:
    Troje?
    nope
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 20:26:11 #33
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76693405
    sarajevo?
    .
    pi_76693425
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:26 schreef Yankee het volgende:
    sarajevo?
    warm
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 20:27:18 #35
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76693459
    belgrado?
    .
    pi_76693558
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:27 schreef Yankee het volgende:
    belgrado?
    nope
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 20:30:37 #37
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76693640
    zagreb?
    .
    pi_76693861
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:30 schreef Yankee het volgende:
    zagreb?
    warm
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76693915
    split?
      maandag 11 januari 2010 @ 20:36:32 #40
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76693954
    Porec?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76694685
    Meneer de Wolf?
      maandag 11 januari 2010 @ 21:03:38 #42
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76695320
    Rijeka?
    pi_76695328
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 20:52 schreef tomtomaat het volgende:
    Meneer de Wolf?
    split is warm, maar niet goed.
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76695520
    Het is allemaal warm. Ik heb geen idee. Dubrovnik misschien?
      maandag 11 januari 2010 @ 21:13:50 #45
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76695896
    Pula?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76695944
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:07 schreef tomtomaat het volgende:
    Het is allemaal warm. Ik heb geen idee. Dubrovnik misschien?
    zomers wel ja.

    in een straal va 100 km van split
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76695953
    edit
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 21:22:53 #48
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76696363
    Zardar?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76696476
    hoezo kennen jullie zoveel van die balkanplaatsen uit jullie hoofd?
    pi_76696644
    Het spel word ook wel alka genoemd.
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76697874
    Mostar?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_76697898
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:24 schreef Dichtpiet. het volgende:
    hoezo kennen jullie zoveel van die balkanplaatsen uit jullie hoofd?
    Geen nieuws gevolgd in de jaren '90?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      maandag 11 januari 2010 @ 21:48:26 #53
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76697915
    Misschien een andere vraag?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76697983
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:48 schreef PhysicsRules het volgende:

    [..]

    Geen nieuws gevolgd in de jaren '90?
    jawel maar bij zagreb, sarajevo, srebrenica en belgrado houdt het bij mij wel op
    pi_76697994
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:48 schreef mr_anonimous het volgende:
    Misschien een andere vraag?
    lijkt me een goed idee
    pi_76698240
    Hé PR, van harte!!

    Alles goed met moeder en kind?
    pi_76698361
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:54 schreef Nico_S. het volgende:
    Hé PR, van harte!!

    Alles goed met moeder en kind?
    Shit, niet gezien.... Proficiat PR
    pi_76698407
    google is op Alka en kroatie.

    of ringsteek toernooi 1715 kroatie


    zo moeilijk is het toch niet.
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
      maandag 11 januari 2010 @ 21:56:34 #59
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76698410
    Gefeliciteerd PR!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 21:57:41 #60
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76698488
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:56 schreef BorTheWolf het volgende:
    google is op Alka en kroatie.

    of ringsteek toernooi 1715 kroatie


    zo moeilijk is het toch niet.
    Google ist verboten
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76698492
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:56 schreef BorTheWolf het volgende:
    google is op Alka en kroatie.

    of ringsteek toernooi 1715 kroatie


    zo moeilijk is het toch niet.
    en dat mag dus niet
      maandag 11 januari 2010 @ 21:58:59 #62
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76698566
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:56 schreef BorTheWolf het volgende:
    google is op Alka en kroatie.

    of ringsteek toernooi 1715 kroatie


    zo moeilijk is het toch niet.
    Dat wil ik best doen maar nadat jij een nieuwe vraag hebt gepost.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76698625
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 21:56 schreef BorTheWolf het volgende:
    google is op Alka en kroatie.

    of ringsteek toernooi 1715 kroatie


    zo moeilijk is het toch niet.
    heb je Ronja de Roversdochter ook gegoogled?
    pi_76698689
    Dank jullie, dank julllie

    btw:

    http://lmgtfy.com/?q=alka+kroatie&l=1
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      maandag 11 januari 2010 @ 22:02:14 #65
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76698791
    Nog van harte PR!
    pi_76698944
    natuurlijk,

    mijn excusses, heb de OP dus niet goed gelezen.
    dan snap ik ook dat het niet geraden heeft.

    natuurlijk heb ik die andere vraag gegoogled. hehehheh

    -1 voor mij

    volgende vraag svp


    (wel oprecht dat jullie google niet gebruiken)
    ehhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh een glaasje prik
    pi_76699081
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:04 schreef BorTheWolf het volgende:
    natuurlijk,

    mijn excusses, heb de OP dus niet goed gelezen.
    dan snap ik ook dat het niet geraden heeft.

    natuurlijk heb ik die andere vraag gegoogled. hehehheh

    -1 voor mij

    volgende vraag svp


    (wel oprecht dat jullie google niet gebruiken)
    We gaan er maar vanuit dat iedereen oprecht is. Valsspelers vallen vroeg of laat door de mand, zoals sommigen hier wel kunnen beamen.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      maandag 11 januari 2010 @ 22:06:49 #68
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76699103
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:04 schreef BorTheWolf het volgende:
    natuurlijk,

    mijn excusses, heb de OP dus niet goed gelezen.
    dan snap ik ook dat het niet geraden heeft.

    natuurlijk heb ik die andere vraag gegoogled. hehehheh

    -1 voor mij

    volgende vraag svp


    (wel oprecht dat jullie google niet gebruiken)


    En wat nu?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76699457
    Ronja, dat heb je niet verdiend.
      maandag 11 januari 2010 @ 22:13:22 #70
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76699488
    Wie is de oprichter van de FOK Algemene Kennis Quiz ?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:13:33 #71
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76699500
    Majo?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76699547
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:12 schreef Terpentin07 het volgende:
    Ronja, dat heb je niet verdiend.
      maandag 11 januari 2010 @ 22:14:39 #73
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76699572
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:13 schreef mr_anonimous het volgende:
    Majo?


    mr_anonimous +1


    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    1 mr_anonimous
    pi_76699706
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:12 schreef Terpentin07 het volgende:
    Ronja, dat heb je niet verdiend.
    Ik val hier zo binnen en ik denk dat jullie het over GTST hebben.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 22:20:32 #75
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76699900
    Welke Amerikaan zei op 11 september in een radioprogramma toen hij hoorde van de aanvallen,dat hij het geweldig nieuws vond?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76699990
    George Bush?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 22:23:14 #77
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700041
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:22 schreef ScottTracy het volgende:
    George Bush?

    Junior of senior?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:23:24 #78
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76700055
    Howard Stern?
    pi_76700101
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:23 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]


    Junior of senior?
    Junior, zou ik zeggen. Volgens Michael Moore zit hij er zelf achter, dus
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 22:24:13 #81
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76700104
    Rush Limbaugh ?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:24:29 #82
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700117
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:23 schreef MadMaster het volgende:
    Michael Moore
    Hij was nog wat opstandiger dan Moore.... Door velen wordt hij ook een stuk intelligenter beschouwt...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:26:11 #83
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700217
    Geen Stern of Limbaugh. Meneer wordt echt als een briljante geest gezien....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:27:12 #84
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76700289
    stephen hawking?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:29:27 #86
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700413
    Nope. De opmerking had verre gaande consequenties voor hem... hij moest het land verlaten waar hij toen woonde op aanraden van de USA.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76700484
    bobby fisher?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:32:20 #88
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700580
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:30 schreef barney74 het volgende:
    bobby fisher?
    Yep door Japan gedeporteerd op aanraden van Bush....

    barney74 +1

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    1 mr_anonimous
    1 barney74
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:36:01 #89
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76700776
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:17 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ik val hier zo binnen en ik denk dat jullie het over GTST hebben.
    Offtopic:

    GTST
    pi_76700801
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:36 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Offtopic:

    GTST
    Ik kijk het nooit.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_76700825
    porno of aardrijkskunde?
    pi_76700886
    PORNO!
    pi_76700893
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:37 schreef barney74 het volgende:
    porno of aardrijkskunde?
    Porno.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 22:38:38 #94
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76700911
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:37 schreef barney74 het volgende:
    porno of aardrijkskunde?
    Dat is een vraag die de meeste pubers stellen.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76701168
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:38 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dat is een vraag die de meeste pubers stellen.....
    jouw mening hieromtrent is irrelevant.

    John Wayne Bobbitt is bekend door....
    pi_76701192
    zijn afgehakte piemel
      maandag 11 januari 2010 @ 22:44:16 #97
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76701225
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:43 schreef barney74 het volgende:

    [..]

    jouw mening hieromtrent is irrelevant.

    John Wayne Bobbitt is bekend door....
    Afgesneden lul
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76701290
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:43 schreef tomtomaat het volgende:
    zijn afgehakte piemel
    tt +1

    barney74 +1

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    1 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    pi_76701486
    Lullig voor die man.
    pi_76701622
    Welke bekende wielrenner komt uit Brakel?
    pi_76701659
    lars boom?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:52:45 #102
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76701692
    van petegem
    .
    pi_76701853
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:52 schreef Yankee het volgende:
    van petegem
    yankee +1

    McEwen woont er trouwens ook...

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    1 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    1 Yankee
      maandag 11 januari 2010 @ 22:58:17 #104
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76702023


    Welke film?
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 22:58:31 #105
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702035
    Wall Street!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:58:50 #106
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702049
    Gordon Gekko is God!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76702054
    wall street
    pi_76702068
    The game?
      maandag 11 januari 2010 @ 22:59:18 #109
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702080
    Wow! Wat ben ik snel!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 22:59:20 #110
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76702081
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:58 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wall Street!
    motherfucker wat snel

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    1 Yankee
    .
    pi_76702139
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 22:59 schreef mr_anonimous het volgende:
    Wow! Wat ben ik snel!
    alleen pubers kunnen zo'n kansloze reactie schrijven
    pi_76702181
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:00 schreef barney74 het volgende:

    [..]

    alleen pubers kunnen zo'n kansloze reactie schrijven
      maandag 11 januari 2010 @ 23:01:53 #113
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702200
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:00 schreef barney74 het volgende:

    [..]

    alleen pubers kunnen zo'n kansloze reactie schrijven
    Laat ik maar de wijste zijn en mijn excuses aanbieden voor dat flauwe grapje.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76702254
    Heren, heren...!
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_76702264
    Wel een wielervraagje gemist
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 23:06:04 #116
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702408
    Wie scoorde 68 goals in 62 interlands?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 23:06:39 #117
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76702444
    Pelé?
      maandag 11 januari 2010 @ 23:07:18 #118
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76702482
    muller / der bomber?
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:07:32 #119
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702493
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:06 schreef Ofyles2 het volgende:
    Pelé?
    77 in 92
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 23:08:21 #120
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702532
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:07 schreef Yankee het volgende:
    muller / der bomber?
    Yankee +1

    Stand deel 1847:
    1 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    2 Yankee
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 23:13:53 #121
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76702839
    In welk land wordt het parlement "de Althing" genoemd?
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:15:22 #122
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76702933
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:13 schreef Yankee het volgende:
    In welk land wordt het parlement "de Althing" genoemd?
    Klinkt als Noorwegen
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      maandag 11 januari 2010 @ 23:17:03 #123
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76703007
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:15 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Klinkt als Noorwegen
    dat is 'Het Storting'
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:18:10 #124
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76703081
    Denemarken?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76703087
    Ijsland
      maandag 11 januari 2010 @ 23:18:22 #126
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76703094
    Denemarken?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      maandag 11 januari 2010 @ 23:19:00 #127
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76703130
    IJsland
      maandag 11 januari 2010 @ 23:19:43 #128
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76703167
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:18 schreef Terpentin07 het volgende:
    Ijsland


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    2 Yankee
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:20:21 #129
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76703197
    ting is beraad in de oude vikingtaal.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76703362
    is een omvangrijke speelgoedlijn, bestaande uit een groot aantal plastic poppetjes met bijbehorende accessoires. is bedoeld voor kinderen van vier tot twaalf jaar en wordt geproduceerd door de Duitse firma Brandstätter. Een fabriek in Malta produceert de poppetjes, terwijl de meer complexe toebehoren in Zirndorf (Duitsland) worden gemaakt.
      maandag 11 januari 2010 @ 23:24:49 #131
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76703427
    playmobil?
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:25:07 #132
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_76703446
    G.I Joe?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_76703545
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:24 schreef Yankee het volgende:
    playmobil?
    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
      maandag 11 januari 2010 @ 23:30:03 #134
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76703714
    Wie is op dit moment de Nederlandskampioen marathonschaatsen op natuurijs?
    .
    pi_76703822
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:30 schreef Yankee het volgende:
    Wie is op dit moment de Nederlandskampioen marathonschaatsen op natuurijs?
    Zwitser
      maandag 11 januari 2010 @ 23:32:58 #136
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76703869
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:31 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Zwitser
    Die won vandaag de eerste klassieker op natuurijs maar is geen Nederlands kampioen
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:35:42 #137
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704022
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:39:34 #138
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76704217
    Crap, dat is net op tv.

    Een of andere Fransoos
      maandag 11 januari 2010 @ 23:40:41 #139
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704262
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:39 schreef Whiteguy het volgende:
    Crap, dat is net op tv.

    Een of andere Fransoos
    Nederlands kampioen
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:43:21 #140
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76704401
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:40 schreef Yankee het volgende:

    [..]

    Nederlands kampioen
    Ja en dat maakte het nou juist ook zo raar. Er zit bij DWDD in het publiek een Fransman, die Nederlands kampioen is in iets wat met schaatsen te maken heeft.
    Ook nog eens geschaatst buiten NL omdat het hier niet kon

    Maargoed die is het niet dus ?
      maandag 11 januari 2010 @ 23:43:56 #141
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704430
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:43 schreef Whiteguy het volgende:

    [..]

    Ja en dat maakte het nou juist ook zo raar. Er zit bij DWDD in het publiek een Fransman, die Nederlands kampioen is in iets wat met schaatsen te maken heeft.
    Ook nog eens geschaatst buiten NL omdat het hier niet kon

    Maargoed die is het niet dus ?
    hehe, nee
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:45:19 #142
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76704481
    Ah, heb het even gegoogled, die heeft het OPEN NK gewonnen blijkbaar. Dat verklaart een hoop.
      maandag 11 januari 2010 @ 23:46:52 #143
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704559
    ik wacht even tot 23.50, dan doe ik wel een nieuwe vraag
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:47:36 #144
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76704602
    Bob de Vries?
      maandag 11 januari 2010 @ 23:49:03 #145
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704658
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:47 schreef Ofyles2 het volgende:
    Bob de Vries?
    Zijn achternaam is wel een 'baan'
    .
      maandag 11 januari 2010 @ 23:52:39 #146
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704802
    Sjoerd Huisman.......



    Wie is dit?
    .
    pi_76704866
    Maarten Ducrot
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 23:55:31 #148
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76704922
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:54 schreef ScottTracy het volgende:
    Maarten Ducrot
    'De Koning van Biafra'

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    1 ScottTracy
    .
    pi_76705006
    Welke nog actieve voetballer won met 4 verschillende clubs de KNVB Beker?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      maandag 11 januari 2010 @ 23:58:29 #150
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76705035
    Gerald Sibon ?
    pi_76705055
    quote:
    Op maandag 11 januari 2010 23:58 schreef Whiteguy het volgende:
    Gerald Sibon ?
    Roda, Ajax, PSV en SC Heerenveen

    Whiteguy +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    1 ScottTracy
    1 Whiteguy
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:10:11 #152
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_76705427
    tuvupuh
    Je moeder is een hamster
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:10:59 #153
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76705456
    Nog maar een voetbal vraagje dan
    Speelde aan het eind van zijn carriere drie wedstrijden voor Aston Villa, waarna hij na door een beenbreuk moest stoppen met voetballen.
    pi_76705461
    Luc Nilis
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:11:22 #155
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76705469
    nilis
    .
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:13:58 #156
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76705544
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:11 schreef ScottTracy het volgende:
    Luc Nilis
    Klopt.

    Blijven vreselijke beelden trouwens
    ScottTracy +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:16:52 #157
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76705613
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:13 schreef Whiteguy het volgende:

    [..]

    Klopt.

    Blijven vreselijke beelden trouwens

    Inderdaad, dit is wel mooi:

    .
    pi_76705636
    Heb de videobeelden gelukkig nooit gezien, wel een foto waarop zijn been om die van de keeper heen gevouwen zat...

    Wie?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:18:36 #159
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76705704
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:18 schreef DiviFilius het volgende:
    Viggo Mortenson ?
    Aragorn, son of Arathorn.

    DiviFilius +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:25:51 #161
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76705835
    Welke generaal veroverde Jeruzalem op de Kruisvaarders in 1187?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:34:21 #162
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:36:32 #163
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76706144
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:34 schreef Yurithemaster het volgende:
    saladin


    Yuri +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:40:11 #164
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76706227
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:36 schreef DiviFilius het volgende:

    Yuri +1
    Jeej

    De -klasse is een Amerikaanse klasse supervliegdekschepen. De klasse bestaat uit tien schepen waarvan het laatste nog in aanbouw is. De -vliegdekschepen worden alle aangedreven met twee kernreactoren en hebben een deplacement van meer dan 100.000 ton. Dat laatste maakt ze tot de grootste militaire schepen ter wereld.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:50:00 #165
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:52:24 #166
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76706549
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:50 schreef DiviFilius het volgende:
    Reagan klasse ?
    Nee,

    De kreeg haar naam van (1885-1966), een Amerikaanse admiraal die tijdens de Tweede Wereldoorlog de Amerikaanse Vloot in de Grote Oceaan commandeerde.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 00:56:25 #167
    168777 Rave_NL
    Obey the Dance Commander!
    pi_76706642
    Nimitz
    Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
    EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
    Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
      dinsdag 12 januari 2010 @ 01:01:02 #168
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76706750
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 00:56 schreef Rave_NL het volgende:
    Nimitz
    Rave_NL+1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    3 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
      dinsdag 12 januari 2010 @ 01:04:10 #169
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
    pi_76706810
    Hmmm, ik dacht dat dat een klasse voor onderzeeërs was ?

    In ieder geval, ik ga slapen. Welterusten
      dinsdag 12 januari 2010 @ 01:05:41 #170
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76706848
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 01:04 schreef DiviFilius het volgende:
    Hmmm, ik dacht dat dat een klasse voor onderzeeërs was ?

    In ieder geval, ik ga slapen. Welterusten
    dat zijn de los angeles en seawolf klassen

    Slaapse
      dinsdag 12 januari 2010 @ 01:10:01 #171
    168777 Rave_NL
    Obey the Dance Commander!
    pi_76706945
    Deze serie gaat over de 1st Recon Marines die samen met een Rolling Stones-verslaggever de speerpunt vormen van de Amerikaanse invasie van Irak in 200.3
    Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
    EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
    Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
      dinsdag 12 januari 2010 @ 01:17:40 #172
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 12 januari 2010 @ 02:00:35 #173
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76707766
    net terug van de Horecava
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 10:20:55 #174
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76711945
    generation kill
    .
    pi_76712570
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 10:20 schreef Yankee het volgende:
    generation kill
    Gecheckt en goed bevonden

    Yankee +1

    Stand deel 1847:

    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    4 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 10:48:02 #176
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76712720


    Wie?
    .
    pi_76712864
    Arthur Doctors van Leeuwen
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 10:53:41 #178
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76712911
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 10:52 schreef PhysicsRules het volgende:
    Arthur Doctors van Leeuwen


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    1 tomtomaat
    4 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    .
    pi_76713270
    Wat is de Chinese naam voor de Gele Rivier?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_76713822
    Yang tse?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 11:45:27 #181
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_76714644
    tt? doe maar een nieuwe vraag, laten we deze even open.
    Je moeder is een hamster
    pi_76715489
    Welk ras hond?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_76715529
    cocker spaniel
    pi_76715577
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 12:14 schreef tomtomaat het volgende:
    cocker spaniel
    tomtomaat +1

    Stand deel 1847:

    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    2 tomtomaat
    4 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_76716222


    Wat?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:06:19 #186
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76717156
    klaprozen?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_76717459
    rhododendron?
    But while the earth sinks to its grave
    You sail to the sky on the crest of a wave
    pi_76717503
    papaver
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_76717701
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 13:06 schreef lubje25 het volgende:
    klaprozen?
    Ook bekend als papaver.

    lubje25 +1

    Stand deel 1847:

    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    2 tomtomaat
    4 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    1 lubje25
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:38:38 #190
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76718271
    Sorry wist niet dat ik m goed had, vraag komt eraan.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:42:21 #191
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76718406
    Hoe kennen we deze auto?(de naam)

    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_76718453
    Dit is toch die Lotus van Back To The Future?

    Meer weet ik niet.
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:44:21 #193
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76718493
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 13:43 schreef PhysicsRules het volgende:
    Dit is toch die Lotus van Back To The Future?

    Meer weet ik niet.
    wel back to the future maar het is geen Lotus.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:45:39 #194
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76718556
    delorean
    .
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:47:04 #195
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76718622
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 13:45 schreef Yankee het volgende:
    delorean


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    2 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    1 lubje25
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:52:18 #196
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76718862


    Naam van deze meneer?
    .
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:56:28 #197
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76719027
    gregorius nekschot?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_76719037
    kurt ...
    But while the earth sinks to its grave
    You sail to the sky on the crest of a wave
      dinsdag 12 januari 2010 @ 13:58:06 #199
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76719096
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 13:56 schreef Njosnavelin het volgende:
    kurt ...
    - Deen
    - kurt W................
    .
    pi_76719260
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 13:58 schreef Yankee het volgende:

    [..]

    - Deen
    - kurt W................
    ja ik weet wel wie het is, maar weet niet meer zijn achternaam
    But while the earth sinks to its grave
    You sail to the sky on the crest of a wave
    pi_76719335
    Westergaard?
    pi_76719364
    Kurt Westergard
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_76719386
    Hé ik ga vandaag vrolijk verder met spuit elfen
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:07:01 #204
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76719523
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:03 schreef tomtomaat het volgende:
    Westergaard?
    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    3 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    1 lubje25
    .
    pi_76719606


    Wie?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:09:16 #206
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76719624
    Courtney Love
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:11:18 #207
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76719699
    Hoe heette deze knaap ook alweer?

    pi_76719708
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:09 schreef BeamofLight het volgende:
    Courtney Love
    BoL +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    3 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    1 lubje25
    1 BeamofLight
    pi_76719714
    Bebeto?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:12:40 #210
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76719753
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:11 schreef tomtomaat het volgende:
    Bebeto?
    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    4 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    1 lubje25
    1 BeamofLight
    pi_76720149
    is een fysische materiaaleigenschap, die de traagvloeibaarheid of stroperigheid van een vloeistof of van een gas weergeeft.

    Wat?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:23:29 #212
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76720171
    viscositeit
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:23:49 #213
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76720180
    Viscositeit
    pi_76720243
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:23 schreef lubje25 het volgende:
    viscositeit
    lubje +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    4 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:29:05 #215
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76720370
    Wie?

    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:29:29 #216
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_76720381
    Higgins ?
    pi_76720392
    White
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:29:54 #218
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76720397
    ik moet weg, sorry


    antwoord:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:31:09 #219
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76720445
    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    5 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:33:12 #220
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76720505
    Allez, verdomme
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_76720592


    Wat zien we in deze bomen?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:36:09 #222
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76720611
    vogelnesten?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:36:43 #223
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76720631
    Door de bomen het bos niet meer?
    pi_76720665
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:36 schreef banaantjeEE het volgende:
    vogelnesten?
    geen vogelnesten
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:40:14 #225
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76720787
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:37 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    geen vogelnesten
    van eekhoorns?
    .
    pi_76720820
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:40 schreef Yankee het volgende:

    [..]

    van eekhoorns?
    sorry, helemaal geen nesten.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:42:15 #227
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76720880
    misvormde takjes?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:43:24 #228
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76720927
    Ik weet het! Van die paintbrush dingetjes uit Paint:

      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:44:20 #229
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76720956
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 14:43 schreef BeamofLight het volgende:
    Ik weet het! Van die paintbrush dingetjes uit Paint:

    [ afbeelding ]


    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 14:54:10 #230
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76721336
    hintje?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_76721394
    is het een schimmel?
    But while the earth sinks to its grave
    You sail to the sky on the crest of a wave
    pi_76721710
    Het is een plant die leeft op bomen....Nu de naam nog.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:08:53 #233
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_76721908
    Maretak
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:09:33 #234
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_76721935
    Bekend uit de mythologie (Baldr) en Asterix
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
    pi_76721977
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 15:08 schreef Mark het volgende:
    Maretak


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    5 tomtomaat
    5 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:11:41 #236
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_76722003
    Wie is de bondscoach van het Engelse voetbalteam?
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:13:34 #237
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76722073
    capello
    .
    pi_76722078
    Capello
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:14:54 #239
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_76722122
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 15:13 schreef Yankee het volgende:
    capello
    Een fractie sneller

    Yankee +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    5 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark

    En weer weg
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:19:38 #240
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76722278


    Wie hebben we hier?
    .
    pi_76722305
    new kids on the block
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:21:11 #242
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76722339
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 15:20 schreef nightcowboy het volgende:
    new kids on the block


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    5 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    .
    pi_76722502
    Hoe heet China's meest gebruikte zoekmachine?
    pi_76722680
    google?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 15:41:45 #245
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:30:20 #246
    162491 DiviFilius
    Vigilate Deo Confidentes
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:36:21 #247
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76725798
    Nieuwe vraag zag ik staan in de OP na 20 minuten?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:43:44 #248
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76726139
    Hoe heet deze man?

    pi_76726195
    Mart Smeets
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:46:51 #250
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76726273
    Mooie gangmaker
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:47:28 #251
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76726293
    Ik snap niet waarom er niet iemand anders een andere vraag stelt nadat de vragensteller 1,5 uur niks van zich laat horen.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:47:54 #252
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76726310
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 16:46 schreef lubje25 het volgende:
    Mooie gangmaker
    Maar Martje telt natuurlijk voor 0 punten.
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:48:55 #253
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76726344
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 16:47 schreef BeamofLight het volgende:
    Ik snap niet waarom er niet iemand anders een andere vraag stelt nadat de vragensteller 1,5 uur niks van zich laat horen.
    Dat heb ik ook vaak, maar ja dan doe ik er zelf meestal maar 1. Ik kom nu net binnen dus was niet in de mogelijkheid dit te doen.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:49:57 #254
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76726386
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 16:47 schreef BeamofLight het volgende:

    [..]

    Maar Martje telt natuurlijk voor 0 punten.
    Wat dan, je stelt toch gewoon een vraag? Tom weet het antwoord, Tom een punt, Tom een nieuwe vraag.

    Game on
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:51:03 #255
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76726435
    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    6 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy

    Puntenneukers
    pi_76726498
    Rapper's Delight was een van de eerste rap-hits. Wie waren de uitvoerenden?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 16:53:46 #257
    242666 BeamofLight
    Light in the darkness, Tafkap
    pi_76726566
    Grandmaster Flash
    pi_76726576
    Sugarhill Gang
    pi_76726617
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 16:53 schreef Neleos het volgende:
    Sugarhill Gang
    Die waren het.

    Neleos +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    6 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    pi_76726891
    Wat is de naam van dit heiligdom?

    pi_76727008
    Bodobudur oid
    pi_76727149
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:02 schreef tomtomaat het volgende:
    Bodobudur oid
    Borobudur. Close enough!

    tomtomaat + 1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    2 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    pi_76727291


    Wie?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:11:33 #264
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76727418
    Rick Engelkes
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_76727463
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:11 schreef lubje25 het volgende:
    Rick Engelkes
    lubje +1

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    3 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:13:29 #266
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76727508
    Wie?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:19:21 #267
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76727773
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:19 schreef MadMaster het volgende:
    Hall & Oates
    Shit ja...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:24:46 #269
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_76727958
    Lubje?
    Je moeder is een hamster
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:26:42 #270
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76728033
    Ik ga wel vast door en plak mijn punten er zo wel bij...



    Wat is de Indonesische naam van deze specerij?
    pi_76728122
    kurkuma?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:29:21 #272
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:36:14 #273
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_76728405
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:19 schreef MadMaster het volgende:
    Hall & Oates
    sorry moest ff verhuizen


    MM +1


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    6 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    3 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    1 MadMaster
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:36:24 #274
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76728413
    Tandoori?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:39:58 #275
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:41:14 #276
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76728619
    Szechuan?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:43:51 #277
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76728731
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:41 schreef Stuurloos het volgende:
    Szechuan?
    Ik had het over Indonesisch, niet over Chinees...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:45:26 #278
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76728805
    Ik gok maar wat wat ik me kan herinneren van die menukaarten
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
    pi_76728897
    foelie?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:47:55 #280
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76728929
    Hint:



    Het is gemaakt van dit plantje wat op zich in niet gedroogde vorm ook als specerij gebruikt wordt.
    De Nederlandse naam er van keur ik ook goed...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:48:33 #281
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76728952
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:47 schreef PhysicsRules het volgende:
    foelie?
    Foelie is het niet...

    Ben over 5 à 10 minuten terug, schiet maar raak...
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:49:26 #282
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76728983
    Dragon?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:50:53 #283
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76729037
    koriander?
    .
    pi_76729065
    peterselie
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      dinsdag 12 januari 2010 @ 17:53:13 #285
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76729136
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:50 schreef Yankee het volgende:
    koriander?
    idd ja..
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:00:43 #286
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_76729474
    koriander is al gezegd maar het moet ketoembar zijn (maar ik ga weg en NL versie zou goed zijn )
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:03:42 #287
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_76729584
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 17:50 schreef Yankee het volgende:
    koriander?
    Ketoembar inderdaad...

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    7 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    3 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    1 MadMaster
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:04:05 #288
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76729597


    Wie zien we hier?
    .
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:04:50 #289
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_76729676
    Emanuel Adebayor
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:07:13 #291
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_76729703
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 18:06 schreef Rucebo het volgende:
    Emanuel Adebayor


    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    7 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    3 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    1 MadMaster
    1 Rucebo
    .
    pi_76729874
    In welk land ligt de plaats Vianden?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:19:08 #293
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76730065
    Luxemburg
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:21:49 #294
    223489 Stuurloos
    Vino Vidi Vici
    pi_76730147
    Belgie?
    Maar ik ben een man, wij zijn niet zo
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:25:09 #295
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76730285
    He tis Luxemburg hoor, ik wacht gewoon op bevestiging . Mooie streek trouwens
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:29:44 #296
    118585 Crutch
    Filantroop || Taalzwengel
    pi_76730493
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 18:25 schreef banaantjeEE het volgende:
    He tis Luxemburg hoor, ik wacht gewoon op bevestiging . Mooie streek trouwens
    Idd, ben er twee keer geweest. Volgens mij zijn ze nog steeds het kasteel aan het renoveren.
    Je moeder is een hamster
    pi_76731089
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 18:25 schreef banaantjeEE het volgende:
    He tis Luxemburg hoor, ik wacht gewoon op bevestiging . Mooie streek trouwens
    Sorry, was even weg, is correct. Het ligt wel dicht bij Duitsland.

    Stand deel 1847:
    2 Terpentin07
    2 mr_anonimous
    1 barney74
    7 tomtomaat
    7 Yankee
    2 ScottTracy
    1 Whiteguy
    1 DiviFilius
    1 Yurithemaster
    1 Rave_NL
    1 PhysicsRules
    3 lubje25
    1 BeamofLight
    1 Mark
    1 nightcowboy
    1 Neleos
    1 MadMaster
    1 Rucebo
    1 banaantjeEE
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:49:16 #298
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76731323
    is een eilandnatie in het Caraïbisch gebied ten noorden van Saint Vincent en de Grenadines en ten zuiden van Martinique.

    Wat is ?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_76731375
    Samoa?
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:53:53 #300
    250728 banaantjeEE
    We zien wel !
    pi_76731523
    quote:
    Op dinsdag 12 januari 2010 18:50 schreef Rucebo het volgende:
    Samoa?
    Nee
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      dinsdag 12 januari 2010 @ 18:56:19 #301
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_76731620
    Barbados?
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')