Forum?quote:Op zondag 10 januari 2010 17:58 schreef Chanel5 het volgende:
- Bij overtredingen op het forum kunnen topics gesloten worden.
Hij is kennelijk ook weer toe aan nog eens 5 minuten beroemdheid.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:08 schreef Jian het volgende:
Oooooh, de kleine laaf komt woensdag ook, da's goed nieuwsKunnen ze meteen dat blaasapparaat eens echt goed uittesten
Ik heb geen zin om te gaan googlen, maar het is waarschijnlijk voor 90% bij elkaar gejat.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:04 schreef Scrutinizer het volgende:
Profiel? Waar je dan ook nog eens verplicht een foto van jezelf moet plaatsen? Forum? Site?
Gaat dit wel over de chat van SV?
quote:
quote:Op zondag 10 januari 2010 18:04 schreef Scrutinizer het volgende:
Profiel? Waar je dan ook nog eens verplicht een foto van jezelf moet plaatsen? Forum? Site?
Gaat dit wel over de chat van SV?
Volgens mij is die tekst gekopieerd van een forum. En belachelijk uitgebreid voor een simpel chatje.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:10 schreef Jian het volgende:
[..]
Ja met van die topics ........... ehhh, ja topics .... ????
Heel dom van die foto. Dan komt er bijna niemand.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:11 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Die kant gaan ze op, er komt ook een FB.
En hadden het ook over een foto bij je account.
Dat was dus mijn idee ook. Degene die dit heeft opgesteld heeft totaal geen notie waar hij het over heeft.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:10 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb geen zin om te gaan googlen, maar het is waarschijnlijk voor 90% bij elkaar gejat.
Ik gok op René aka Spanningszoeker.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:12 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat was dus mijn idee ook. Degene die dit heeft opgesteld heeft totaal geen notie waar hij het over heeft.
Wat een grappenmakers hè.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Heel dom van die foto. Dan komt er bijna niemand.
Waar heb je deze eigenlijk vandaan?quote:
Gezien de fouten waarschijnlijk van NL 'geleend'.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:10 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb geen zin om te gaan googlen, maar het is waarschijnlijk voor 90% bij elkaar gejat.
Oh gut. Waar is Pearlbitch als je haar nodig hebt.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:18 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gezien de fouten waarschijnlijk van NL 'geleend'.
Wel verwachten dat er Nederlands gebruikt wordt maar je regels niet in fatsoenlijk Nederlands kunnen opstellen....quote:Op zondag 10 januari 2010 17:58 schreef Chanel5 het volgende:
Regels van de chat:
RegelsOm de site zo leuk mogelijk te houden hebben we een aantal regels waaraan alle gebruikers en bezoekers zich dienen te houden. Gebruikers die onze regels overtreden zullen hiervoor een waarschuwing krijgen en kunnen zelfs per direct verwijderd worden. Studio Vlemmix is een Nederlandse Website. Wij verwachten van onze gebruikers dat deze ook de Nederlandse taal gebruiken.
Cc heeft de foutjes al met Rene doorgenomen, op de chatquote:Op zondag 10 januari 2010 18:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wel verwachten dat er Nederlands gebruikt wordt maar je regels niet in fatsoenlijk Nederlands kunnen opstellen....
Was Cc er nog maar geweest, of Huub, die weet ook hoe je "te allen tijde" spelt (dankzij Cc), en dan hebben we het nog maar niet over de rest van de fouten
En idd, wat is dat met die foto?? Verplicht??
Je chat toch op Ustream, welk profiel moet dan verplicht met foto ingericht worden?? Het Ustreamprofiel??
Het moet niet gekker worden, verplicht een foto
Voor je het weet sta je op de Opsporing Verzocht-lijst van Evilwon.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:27 schreef Leandra het volgende:
Het moet niet gekker worden, verplicht een foto
Ze kan zicht toch wel een avondje vrijmaken om naar PS2 te komen? Nodigen we Lieke ook gelijk uit.quote:Op zondag 10 januari 2010 16:51 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Jongens DGK is bijna 2 jaar afgelopen, Safaa is klaar met haar studie en werkt op de luchthaven.![]()
Ik wil een privémod, kan dat ?quote:Op zondag 10 januari 2010 18:30 schreef 5thencounter het volgende:
En als het aantal Mods nóg groter wordt, ga ik erg huilen.... van het lagge....![]()
[ link | afbeelding ]
Ze is gewoon zwaar overwerkt.quote:Op zondag 10 januari 2010 17:36 schreef tuinfluiter het volgende:
Aaltsje voelt zich ziek, Peter brengt haar naar huis en ze was gisteren ook nog gevallen bij de Lidl,
dus heeft ook last van haar been.
OMG.. Nog meer taalfouten dan in de algemene voorwaarden van Nowlive. Dat is knap!quote:
ROTFLMAOquote:Op zondag 10 januari 2010 18:08 schreef Jian het volgende:
Oooooh, de kleine laaf komt woensdag ook, da's goed nieuwsKunnen ze meteen dat blaasapparaat eens echt goed uittesten
Een eigen SV Forum. Ik krijg flashbacks naar de tijd van het BB5 forum op Talpaquote:
Als vanaf woensdag(want dat zei Peter) die regeltjes verscherpt gaan worden maak je grote kansquote:
Oh, het zijn dus niet de algemene voorwaarden van nolife??quote:Op zondag 10 januari 2010 18:38 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
OMG.. Nog meer taalfouten dan in de algemene voorwaarden van Nowlive. Dat is knap!![]()
Geniet er nog maar even van, hij gaat aan het verbeterenquote:Op zondag 10 januari 2010 18:38 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
OMG.. Nog meer taalfouten dan in de algemene voorwaarden van Nowlive. Dat is knap!![]()
Het is echt onvoorstelbaar hoe ruim iedereen daar de tijd neemt.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:44 schreef Scrutinizer het volgende:
René meldt op de chat dat hij nog zo'n 3 tot 4 maanden nodig heeft om de site en "communiteit" te bouwen. Ik neem aan dat de regels dan ook pas van kracht worden.
Ow, regeltjes verscherpt ? Mogen we niks meer zeggen over zijne sukkeligheid ?quote:Op zondag 10 januari 2010 18:42 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Als vanaf woensdag(want dat zei Peter) die regeltjes verscherpt gaan worden maak je grote kans
Peter zei woensdag en wat Peter zegt zal gebeuren, want hij spreekt met de grote Vlem.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:44 schreef Scrutinizer het volgende:
René meldt op de chat dat hij nog zo'n 3 tot 4 maanden nodig heeft om de site en "communiteit" te bouwen. Ik neem aan dat de regels dan ook pas van kracht worden.
Heeft hij nou het Engelse "community" vertaald, terwijl het gewoon gemeenschap moet zijn, of bedoelt hij een platform dat geschikt is voor communicatie??quote:Op zondag 10 januari 2010 18:44 schreef Scrutinizer het volgende:
René meldt op de chat dat hij nog zo'n 3 tot 4 maanden nodig heeft om de site en "communiteit" te bouwen. Ik neem aan dat de regels dan ook pas van kracht worden.
nopequote:Op zondag 10 januari 2010 18:46 schreef Jian het volgende:
[..]
Ow, regeltjes verscherpt ? Mogen we niks meer zeggen over zijne sukkeligheid ?
Dus dan is iedereen bij voorbaat al geband omdat er nog geen site en "communiteit" is waar je verplicht een profiel in moet vullen.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:47 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Peter zei woensdag en wat Peter zegt zal gebeuren, want hij spreekt met de grote Vlem.
Komt tijd komt raad.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is echt onvoorstelbaar hoe ruim iedereen daar de tijd neemt.
Ze hebben frisse nieuwe startproblemenquote:Op zondag 10 januari 2010 18:54 schreef 5thencounter het volgende:
De ANWB is er ook al...
[ link | afbeelding ]
Werd dat letterlijk zo gezegd, dat er een eigen SV-forum zou komen? Zo ja, door wie?quote:Op zondag 10 januari 2010 18:41 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Een eigen SV Forum. Ik krijg flashbacks naar de tijd van het BB5 forum op Talpa
Wie zal het zeggen? Ik heb trouwens nog geen ene logica kunnen ontdekken in hun manier van werken en de volgorde waar dat in zou moeten gebeuren.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:49 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dus dan is iedereen bij voorbaat al geband omdat er nog geen site en "communiteit" is waar je verplicht een profiel in moet vullen.
Gelukkig heeft Hansie ook verstand van autotechniekquote:Op zondag 10 januari 2010 18:55 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ze hebben frisse nieuwe startproblemen
Nou ja René meldde het op de chat maar die jongen kun je beter niet letterlijk citeren. Dan begrijpt niemand er meer wat van.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Werd dat letterlijk zo gezegd, dat er een eigen SV-forum zou komen? Zo ja, door wie?
Ik vrees dat NL via de achterdeur aan het inbreken is.quote:Wat gaat dat samenwerkingsverband met NL dan inhouden?
Welja, zo even tussen neus en lippen door.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:57 schreef Copycat het volgende:
Volgens mij komt die gast ivm de Partij van de Toekomst.
Even het regeerakkoord regelen.
Een antwoord op mijn privébericht.quote:Op zondag 10 januari 2010 18:48 schreef Leandra het volgende:
Heeft hij nou het Engelse "community" vertaald, terwijl het gewoon gemeenschap moet zijn, of bedoelt hij een platform dat geschikt is voor communicatie??
quote::53 beequeen: Wat denk je zelf? Het woord cummuniteit span.
6:54 beequeen: Ken ik niet.
6:54 spanningszoeker-1: dat is een ander woordt voor comunitie en je kan dit ook best even op een normale manier vragen
6:54 spanningszoeker-1: in plaats van wat denk je zelf
6:54 spanningszoeker-1: wil best vragen beandwoorden
6:54 spanningszoeker-1: wil ook altijd helpen maar moet wel gezellig blijven
6:54 spanningszoeker-1: er komt zometeen een profielen gedeelten comunitie gedeelte
6:54 spanningszoeker-1: op de site
6:54 beequeen: Joh, het staat gewoon zo slordig. Maar comunitie ken ik ook niet. Sorry.
6:55 spanningszoeker-1: en die totaliteit verzameling van onderdelen noem je ook comuniteit
6:55 spanningszoeker-1: community
6:55 spanningszoeker-1: dan
6:55 beequeen: Oh, ik zal de van Dale er even op naslaan.
6:55 spanningszoeker-1: http://www.encyclo.nl/begrip/communiteit
6:55 beequeen: Oeps, Engels mag niet span.
6:55 spanningszoeker-1:
quote:Op zondag 10 januari 2010 19:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Een antwoord op mijn privébericht.
[..]
quote:Op zondag 10 januari 2010 19:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Een antwoord op mijn privébericht.
[..]
Hij vindt nogal gauw dat mensen grof zijn. Hij is druk bezig. Het woord neuken mag je niet meer op de chat schrijven.quote:Op zondag 10 januari 2010 19:25 schreef Disana het volgende:
Wat werd er door spanningzoeker gecensureerd?
Haha, wat grappig, een geranium-opaatje als mod op een chat. Echt van deze tijd.quote:Op zondag 10 januari 2010 19:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Hij vindt nogal gauw dat mensen grof zijn. Hij is druk bezig. Het woord neuken mag je niet meer op de chat schrijven.
Dead end park!quote:Op zondag 10 januari 2010 19:15 schreef Scrutinizer het volgende:
De standpunten van Vlemmix.
Uitbreiding airport: veel mensen zullen het daar niet mee eens zijn maar je moet toch ergens voor kiezen, volgens Johan. Verder begreep ik dat Johan een soor amusementspark annex begraafplaats wil hebben in Eindhoven.
Hij heeft nogal last van geldingsdrang maar hij kan maar heel weinig.quote:Op zondag 10 januari 2010 19:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha, wat grappig, een geranium-opaatje als mod op een chat. Echt van deze tijd.
Ik ben gekicked. Omdat ik neuken typte.quote:Op zondag 10 januari 2010 19:29 schreef Disana het volgende:
Haha, wat grappig, een geranium-opaatje als mod op een chat. Echt van deze tijd.
In klaar Nederlands (want Engels mag niet): het is een nul.quote:Op zondag 10 januari 2010 19:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Hij heeft nogal last van geldingsdrang maar hij kan maar heel weinig.
Hoe lang duurt zo'n kick?quote:Op zondag 10 januari 2010 19:33 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben gekicked. Omdat ik neuken typte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |