Ik zie vrij weinig verschil met de westerse wereld.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Eigenlijk is de islam 1 grote SM-sekte:
- vrouwen onderdrukken
- geweld gebruiken
- keelklanken slaken
- rare pakkies dragen waar je je gezicht niet ziet
Behalve dan dat hier op afvalligheid meestal geen doodstraf staat.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zie vrij weinig verschil met de westerse wereld.
Och, niet mee eens......ik vind dat het woord vrijheid, en zeker van godsdienst, nogal wordt misbruikt.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Liberte. Pff. Ik spreek nauwelijks Frans. Je begrijpt wat ik bedoel je bent het er alleen niet mee eens waarschijnlijk
Dan kijk maar eens in haar fobo.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:13 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Haar zogenaamde schoonheid mag niemand zien.
Liberalisme (het streven naar zoveel mogelijk vrijheid) is dan ook bij uitstek een seculiere ideologie.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Och, niet mee eens......ik vind dat het woord vrijheid, en zeker van godsdienst, nogal wordt misbruikt.
Uit naam van vrijheid van godsdienst wordt in Nederland art 1 met voeten getreden. Iedereen is gelijk, zonder uitzondering van ras, GELOOF enz...... behalve de moslims, die mogen op grond van vrijheid van godsdienst op allerlei vlak een uitzondering vormen.
Ik behoor in een bepaalde mate tot de Westerse wereld. Zo wil ik niet horen bij het gedeelte van de Westerse wereld dat een bepaalde vorm van agressie en intolerantie propageert. Overigens heb je een vreemd beeld van de Islam en moslims. Misschien moet je eens niet naar die olierijke walhalla's gaan.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Behalve dan dat hier op afvalligheid meestal geen doodstraf staat.![]()
Jij hoort toch ook tot "de westerse wereld" trouwens?
En Christenen uiteraard. Waar is je zelfkritiek Gia.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:37 schreef Gia het volgende:
[..]
Och, niet mee eens......ik vind dat het woord vrijheid, en zeker van godsdienst, nogal wordt misbruikt.
Uit naam van vrijheid van godsdienst wordt in Nederland art 1 met voeten getreden. Iedereen is gelijk, zonder uitzondering van ras, GELOOF enz...... behalve de moslims, die mogen op grond van vrijheid van godsdienst op allerlei vlak een uitzondering vormen.
Ik heb best een goed beeld van de islam en moslims.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:39 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik behoor in een bepaalde mate tot de Westerse wereld. Zo wil ik niet horen bij het gedeelte van de Westerse wereld dat een bepaalde vorm van agressie en intolerantie propageert. Overigens heb je een vreemd beeld van de Islam en moslims. Misschien moet je eens niet naar die olierijke walhalla's gaan.
Maar zo kunnen we niet eens zien of het wel een vrouwtje is.. Laat staan dat we kunnen zien of ze er sensueel uit zou zien in badkleding.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:51 schreef BansheeBoy het volgende:
"Moet je eens goed luisteren vrouwtje. Je bent vrij, je mag doen wat je wilt. Wil je rondlopen in een sensueel badpak? Graag! Wat? Een hoofddoek of burqa? Nee, dan niet. Daar ben je niet vrij in. Wat? Je wilt het zelf en niemand verplicht je, het is zeg maar je eigen keuze? Nou en, telt niet."²
Nee, je hebt een erg fout beeld van de Islam en moslims. En al helemaal van Islamitische samenlevingen. Je gaf trouwens zelf al op een bepaalde manier toe vrij weinig van de Islam te weten.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb best een goed beeld van de islam en moslims.
De islam zuigt. Veel moslims zijn ok.
Zo van: lees de koran en je wordt moslim.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, je hebt een erg fout beeld van de Islam en moslims. En al helemaal van Islamitische samenlevingen. Je gaf trouwens zelf al op een bepaalde manier toe vrij weinig van de Islam te weten.
Nee, zo van lees niet de Koran, maar schreeuw er wel over.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:44 schreef El_Matador het volgende:
Zo van: lees de koran en je wordt moslim.![]()
Nee hoor, je hebt een heel vreemd beeld van moslims en Islamitische samenlevingen.quote:Nee hoor, ik heb een heel genuanceerd beeld van moslims. Ken er genoeg. En juist daarom zijn de probleemmoslims zo hardnekkig.
Ik denk dat de moslims die je kent niks meer met jou te maken willen hebben als ze lezen wat jij zoal over hen post op het internet.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zo van: lees de koran en je wordt moslim.![]()
Nee hoor, ik heb een heel genuanceerd beeld van moslims. Ken er genoeg. En juist daarom zijn de probleemmoslims zo hardnekkig.
Ik kan prima met ze ouwehoeren hoor. En bierdrinken. En shisha roken. En alles.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:45 schreef Damien2 het volgende:
[..]
Ik denk dat de moslims die je kent niks meer met jou te maken willen hebben als ze lezen wat jij zoal over hen post op het internet.
Ja, het strand behoort niet tot de openbare ruimte. Neen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:42 schreef marmelade het volgende:
Overigens, voor zover ik weet is het in het openbaar dragen van badkleding ook niet toegestaan.
Je bedoelt dat feminisme geen geloof is? Klopt. Maar feministes komen op voor gelijke rechten voor vrouw en man en hebben daar jaren voor gestreden, en ik denk dat ze het vreselijk vinden om te zien dat vrouwen zich weer als slaaf van de man gaan gedragen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Feminisme is niet zo eenduidig als jij het voorstelt.
Nee, ik bedoel dat het feminisme in vele vormen zichtbaar is. Feminisme is ook de keuze om een hoofddoek te dragen, of in ieder geval het recht daarop te claimen. Feminisme is meer dan gelijke rechten voor de vrouw en man, feminisme is respect voor de keuze van de vrouw.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je bedoelt dat feminisme geen geloof is? Klopt. Maar feministes komen op voor gelijke rechten voor vrouw en man en hebben daar jaren voor gestreden, en ik denk dat ze het vreselijk vinden om te zien dat vrouwen zich weer als slaaf van de man gaan gedragen.
Klopt.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat het feminisme in vele vormen zichtbaar is. Feminisme is ook de keuze om een hoofddoek te dragen, of in ieder geval het recht daarop te claimen. Feminisme is meer dan gelijke rechten voor de vrouw en man, feminisme is respect voor de keuze van de vrouw.
Geeneen religie, in ieder geval niet de Islam.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 19:12 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
80% van de communicatie verloopt non-verbaal, wordt gezegd... Daarom wil het gezicht en de mimiek kunnen zien van de mensen waarmee ik praat.
Welke religie zou vrouwen op deze manier monddood willen maken?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |