quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daar een probleem van makenquote:
13 is het nieuwe 20.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Ik denk dat Matthijs ze allemaal geraakt heeft. Wat een keizer, die Matthijs.quote:Op donderdag 31 december 2009 21:08 schreef Apebeer het volgende:
Volgens mij was er op een gegeven moment ook een shot van die hele rij in beeld, allemaal lekkertjes
Iemand een keizer noemen als hij ze alleen maar heeft geraaktquote:Op donderdag 31 december 2009 21:11 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ik denk dat Matthijs ze allemaal geraakt heeft. Wat een keizer, die Matthijs.
a/s/l?quote:Op donderdag 31 december 2009 21:12 schreef Schenkstroop het volgende:
Hey ik ken dat meisje die komt uit Utrecht!!
Er was meer hoorquote:Op donderdag 31 december 2009 20:53 schreef Sackboy het volgende:
Kneiterlekker wijf linksachter Matthijs. Iemand caps?
Klacht: Kan geen caps maken.
Het staat er totaal los van hoor. Matthijs is een keizer en hij heeft ze allemaal geraakt.quote:Op donderdag 31 december 2009 21:12 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Iemand een keizer noemen als hij ze alleen maar heeft geraakt______________________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
22-23, V, Nederlands/Duitsquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |